Program for Bergen Swim Festival, AdO Arena
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergen Swim Festival 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
AdO Arena |
Bergensklubbene |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2019 to Apr 7, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
PSW Group |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
1:04.13 |
|
|
Lillia C King |
1997 |
United States |
USA |
Budapest |
HUN |
25.07.2017 |
|
|
BSF |
1:07.29 |
|
|
Jennie Johansson |
1988 |
SK Neptun |
Swe |
Bergen |
|
30.05.2015 |
|
|
NOR |
1:07.84 |
|
|
Katharina Stiberg |
1988 |
Bjerkvik SK |
NOR |
Roma |
ITA |
27.07.2009 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
820 |
|
Jessica Steiger |
Deutcher Schwimm-Verband |
1992 |
|
25m |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
2 |
425 |
|
Fleur Vermeiren |
FLANDERS SWIMMING FEDERATION |
2002 |
|
25m |
1:06.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
808 |
|
Anna Elendt |
Deutcher Schwimm-Verband |
2001 |
|
25m |
1:07.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
801 |
|
Silje Poll Mikkelborg |
Lambertseter SK |
1998 |
|
25m |
1:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
541 |
|
Ingalill Urrang Naustvik |
Bergens Svømme Club |
1995 |
|
25m |
1:07.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Malene Rypestøl |
Team Sør/VSLK |
2001 |
|
25m |
1:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
799 |
|
Eva Kummen |
Lambertseter SK |
2001 |
|
25m |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
794 |
|
Stina Kajsa Colleou |
Lambertseter SK |
1993 |
|
25m |
1:08.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
543 |
|
Johanne Heines Pettersen |
Bergens Svømme Club |
1999 |
|
25m |
1:08.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
557 |
|
Juni Helene Iversen Refstie |
Team Sør/KSA |
2001 |
|
25m |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
753 |
|
Julia Björkén |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL1601 |
25m |
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
470 |
|
Stine Omdahl Petersen |
Bærumsvømmerne |
1999 |
|
25m |
1:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
353 |
|
Asdis Eva Omarsdottir |
BS/Delfana |
2002 |
|
25m |
1:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
527 |
|
Henriette Kronstad Helland |
Bergens Svømme Club |
1998 |
K150498 HEN01 |
25m |
1:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
292 |
|
Eva Isabel Erbe |
SK Speed |
|
|
25m |
1:11.59 |
|
|
|
2004 |
|
|
|
|
|
16 |
22 |
|
Nicole Pichler |
ATUS Graz |
|
|
25m |
1:12.22 |
|
|
|
1995 |
|
|
|
|
|
17 |
740 |
|
Caroline Wallenborg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
1:12.29 |
|
|
|
2000 |
AL3800 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
650 |
|
Mari Nilsen |
Haugesund SK |
2003 |
|
25m |
1:12.38 |
|
|
|
|
|
|
19 |
314 |
|
Mathilde Sofie Hammer |
Kongstensvømmerne |
2002 |
|
25m |
1:12.47 |
|
|
|
|
|
|
20 |
377 |
|
Gwen Bergum |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
25m |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
21 |
473 |
|
Vilde Skaug |
Bærumsvømmerne |
2002 |
|
25m |
1:13.04 |
|
|
|
|
|
|
22 |
403 |
|
Synne Kristine Lauritzen |
Haldens SK |
2001 |
|
25m |
1:13.52 |
|
|
|
|
|
|
23 |
461 |
|
Martine Johansen |
Bærumsvømmerne |
2000 |
|
25m |
1:13.75 |
|
|
|
|
|
|
24 |
330 |
|
Margrethe Kvelstad |
Vestbyen Trondheim |
2002 |
|
25m |
1:13.95 |
|
|
|
|
|
|
25 |
658 |
|
Jonette Matland |
BS/Delfana |
2004 |
|
25m |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
26 |
745 |
|
Hilma Brunnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
BI0603 |
25m |
1:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
382 |
|
Mari Moen |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
25m |
1:14.11 |
|
|
|
|
|
|
28 |
77 |
|
Kristine Johnsson |
Poseidon |
2001 |
|
25m |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
29 |
368 |
|
Maren Thoresen Malme |
BS/Åstveit |
1998 |
|
25m |
1:14.16 |
|
|
|
|
|
|
30 |
186 |
|
Rebekka Wangberg |
Trondhjems SLK |
2002 |
|
25m |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
31 |
624 |
|
Kari Ystrøm Lærdal |
Stavanger Svømmeklubb |
2003 |
|
25m |
1:14.49 |
|
|
|
|
|
|
32 |
571 |
|
Rebekka Trygvadóttir |
Svimjisamband Foroya |
2004 |
|
25m |
1:14.64 |
|
|
|
|
|
|
33 |
698 |
|
Maria Rølland |
Oslo Idrettslag Svømming |
1998 |
|
25m |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
34 |
167 |
|
Julie Bjordal |
Trondhjems SLK |
2001 |
|
25m |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
35 |
347 |
|
Yngvild Salvesen Haldorsen |
BS/Delfana |
2002 |
|
25m |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
36 |
303 |
|
Hilja Lyydia Stering |
SK Speed |
2003 |
|
25m |
1:16.20 |
|
|
|
|
|
|
37 |
239 |
|
Elise Alme Jensen |
BS-LK |
2002 |
|
25m |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
38 |
482 |
|
Finley Quinn |
Sandefjord SK |
2000 |
|
25m |
1:16.29 |
|
|
|
|
|
|
39 |
229 |
|
Anna Kjøpstad Rimmereide |
Stord symjing |
2000 |
|
25m |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
40 |
570 |
|
Sólvá A. Sigurðsson |
Svimjisamband Foroya |
2002 |
|
25m |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
|
41 |
746 |
|
Sara Torstensson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
AW3604 |
25m |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
315 |
|
Sandra Knudsen |
Kongstensvømmerne |
2001 |
|
25m |
1:16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
456 |
|
Kristine Bjellvåg Braathen |
Bærumsvømmerne |
2000 |
|
25m |
1:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
235 |
|
Nora Visnes |
Stord symjing |
2003 |
|
25m |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
380 |
|
Aurora Kjensli |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
25m |
1:17.02 |
|
|
46 |
132 |
|
Tina Holmgren Hansen |
Harstad SK |
|
|
25m |
1:17.10 |
|
|
|
2001 |
|
|
47 |
365 |
|
Natalie Hestdal |
BS/Åstveit |
|
|
25m |
1:17.43 |
|
|
|
1999 |
|
|
48 |
279 |
|
Frid Torhild Bratlien Danielsen |
Karasjok SK |
|
|
25m |
1:17.45 |
|
|
|
2002 |
|
|
49 |
384 |
|
Marte Reikvam |
Skjetten Svømming |
|
|
25m |
1:17.49 |
|
|
|
2004 |
|
|
50 |
477 |
|
Sanne Berggren |
Sandefjord SK |
|
|
25m |
1:17.71 |
|
|
|
2001 |
|
|
51 |
324 |
|
Tomine Hugaas Fjorden |
Vestbyen Trondheim |
|
|
25m |
1:17.73 |
|
|
|
2002 |
|
|
52 |
398 |
|
Nora Ellingsen |
Haldens SK |
|
|
25m |
1:17.78 |
|
|
|
2003 |
|
|
53 |
156 |
|
Andrea Rød |
Kolbotn IL |
|
|
25m |
1:17.80 |
|
|
|
2002 |
|
|
54 |
127 |
|
Erika Ness |
Tverlandet IL |
|
|
25m |
1:18.11 |
|
|
|
2003 |
1025318 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
484 |
|
Silje Katrine Tveitan Wad |
Sandefjord SK |
2003 |
|
25m |
1:18.14 |
|
|
|
|
|
56 |
708 |
|
Solveig Refve |
Klepp SSK |
2000 |
|
25m |
1:18.27 |
|
|
|
|
|
57 |
285 |
|
Lina Maria Gundersen |
Glitre SK/DSK |
2001 |
|
25m |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
58 |
342 |
|
Tuva Berg Hammer |
BS/Arna |
2002 |
|
25m |
1:18.79 |
|
|
|
|
|
59 |
106 |
|
Mina Medhaug Rossebø |
Karmøy SK |
2006 |
|
25m |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
60 |
428 |
|
Ida Skjæveland |
BS/Åstveit |
2003 |
|
25m |
1:18.86 |
|
|
|
|
|
61 |
253 |
|
Helene Hana Solberg |
BS-LK |
2001 |
|
25m |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
62 |
286 |
|
Linnea Rieger |
Glitre SK/DSK |
2003 |
|
25m |
1:19.03 |
|
|
|
|
|
63 |
628 |
|
Inger Sandvold |
Stavanger Svømmeklubb |
2004 |
|
25m |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
64 |
188 |
|
Heidi Elisabeth Ysland |
Trondhjems SLK |
2001 |
|
25m |
1:19.65 |
|
|
|
|
|
65 |
429 |
|
Vilde Skaar |
BS/Åstveit |
2003 |
|
25m |
1:19.89 |
|
|
|
|
|
66 |
201 |
|
Stina Kletvang |
Ullensakersvømmerne |
2005 |
|
25m |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
67 |
113 |
|
Malin Ekstrand |
Sarpsborg IL |
2002 |
|
25m |
1:20.07 |
|
|
|
|
|
|
68 |
723 |
|
Andrea Antun Mikkelsen |
Arna SLK |
2005 |
|
25m |
1:20.10 |
|
|
|
|
|
|
69 |
592 |
|
Maja Arndal |
Glitre SK/BK |
2003 |
|
25m |
1:20.74 |
|
|
|
|
|
|
70 |
577 |
|
Emma Skarstein Kjetland |
Os Svømmeklubb |
2004 |
|
25m |
1:21.09 |
|
|
|
|
|
|
71 |
674 |
|
Celine Lægreid |
Delfana |
2004 |
|
25m |
1:21.12 |
|
|
|
|
|
|
72 |
503 |
|
Linnea Marie Persdotter Must |
Asker SK |
2005 |
|
25m |
1:21.62 |
|
|
|
|
|
|
73 |
589 |
|
Elin Birkeland Le-Viet |
Bergkameratene |
2004 |
|
25m |
1:21.86 |
|
|
|
|
|
|
74 |
487 |
|
Ane Hanh Basberg |
Asker SK |
2005 |
|
25m |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
75 |
128 |
|
Maria Wold Haanes |
Verdal SK |
2003 |
|
25m |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
|
76 |
293 |
|
Amina Farahani |
SK Speed |
2005 |
|
25m |
1:23.33 |
|
|
|
|
|
|
77 |
116 |
|
Maren Elise Paulsen |
Sarpsborg IL |
2001 |
|
25m |
1:23.42 |
|
|
|
|
|
|
78 |
646 |
|
Erle Rykkje Larsen |
Haugesund SK |
2005 |
|
25m |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
|
79 |
297 |
|
Wilhemina Knutsen |
SK Speed |
2004 |
|
25m |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
|
80 |
502 |
|
Emily Josefin Persdotter Must |
Asker SK |
2002 |
|
25m |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
81 |
603 |
|
Nicoline Tønder-Keul |
Lørenskog/Rælingen |
2004 |
|
25m |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
82 |
777 |
|
Heidi Saluveer |
Stockholmspolisens IF Simfören |
2003 |
AM5303 |
25m |
1:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
712 |
|
Ingeborg Mittet Kaldhussæ |
Aalesunds SLK |
2005 |
|
25m |
1:24.96 |
|
|
|
|
|
|
84 |
140 |
|
Lotta Tøttermann |
Harstad SK |
2003 |
|
25m |
1:25.16 |
|
|
|
|
|
|
85 |
516 |
|
Sofie Helena Østbye |
Asker SK |
2005 |
|
25m |
1:25.23 |
|
|
|
|
|
|
86 |
305 |
|
Madeleine Wold |
SK Speed |
2003 |
|
25m |
1:25.31 |
|
|
|
|
|
|
87 |
323 |
|
Telise Vinje |
Kongstensvømmerne |
2005 |
|
25m |
1:25.63 |
|
|
|
|
|
|
88 |
786 |
|
Ariana Roberts |
Øyane Svømmeklubb |
2002 |
|
25m |
1:25.65 |
|
|
|
|
|
|
89 |
768 |
|
Vinona Bothe |
Stockholmspolisens IF Simfören |
1999 |
BN6899 |
25m |
1:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
669 |
|
Nora V Kleppe |
Delfana |
2002 |
|
25m |
1:25.94 |
|
|
|
|
|
|
91 |
117 |
|
Marie Lie Skjøren |
Sarpsborg IL |
2002 |
|
25m |
1:26.06 |
|
|
|
|
|
|
92 |
573 |
|
Janne Marie Holm |
Os Svømmeklubb |
2004 |
|
25m |
1:26.08 |
|
|
|
|
|
|
93 |
203 |
|
Vibeke Røseid |
Ullensakersvømmerne |
2003 |
|
25m |
1:26.16 |
|
|
|
|
|
|
94 |
547 |
|
Emilie Uppheim |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
25m |
1:26.32 |
|
|
|
|
|
|
95 |
289 |
|
Malak Boukili |
SK Speed |
2004 |
|
25m |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
96 |
138 |
|
Tina Kristin Olsen |
Harstad SK |
2003 |
|
25m |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
97 |
214 |
|
Marie Lykseth Iversen |
Sortland SLK |
2004 |
|
25m |
1:26.67 |
|
|
|
|
|
|
98 |
50 |
|
Anna Victoria Plassen |
Vestkantsvømmerne |
2005 |
K300905 ANN02 |
25m |
1:27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
488 |
|
Liv Hanh Basberg |
Asker SK |
2004 |
|
25m |
1:28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
300 |
|
Maja Andersen Nordli |
SK Speed |
2005 |
|
25m |
1:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
680 |
|
Anniken Walløe |
Delfana |
2004 |
|
25m |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
512 |
|
Elise Jensen Velund |
Asker SK |
2005 |
|
25m |
1:29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
578 |
|
Hedda Bastiansen Kvittingen |
Os Svømmeklubb |
2004 |
|
25m |
1:29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
134 |
|
Hanne Marcussen |
Harstad SK |
2003 |
|
25m |
1:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
92 |
|
Mari Eldegard Heie |
Ås IL |
2004 |
|
25m |
1:29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
175 |
|
Thais Farias Kristiansen |
Trondhjems SLK |
2006 |
|
25m |
1:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
223 |
|
Ida Helen Gudding |
Stord symjing |
2004 |
|
25m |
1:30.68 |
|
|
108 |
615 |
|
Maren Vinjevoll Årdal |
Førde IL Symjing |
|
|
25m |
1:31.11 |
|
|
|
2003 |
|
|
109 |
118 |
|
Emma Marie Strømbeck |
Sarpsborg IL |
|
|
25m |
1:31.18 |
|
|
|
2002 |
|
|
110 |
513 |
|
Mathea Nerland Vælitalo |
Asker SK |
|
|
25m |
1:31.35 |
|
|
|
2004 |
|
|
111 |
376 |
|
Benedikte April Løkken Bendiksen |
Skjetten Svømming |
|
|
25m |
1:31.48 |
|
|
|
2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
135 |
|
Lise Marcussen |
Harstad SK |
2006 |
|
25m |
1:32.09 |
|
|
|
|
|
|
113 |
319 |
|
Ingeborg Rosvold |
Kongstensvømmerne |
2006 |
|
25m |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
|
114 |
842 |
|
Tonje Tøhaug |
Bodø SK |
2001 |
|
25m |
1:32.41 |
LAT |
|
|
|
|
115 |
668 |
|
Line Falck Kleppe |
Delfana |
2003 |
|
25m |
1:32.49 |
|
|
|
|
|
|
116 |
137 |
|
Saga Myhren |
Harstad SK |
2006 |
|
25m |
1:32.62 |
|
|
|
|
|
|
117 |
263 |
|
Ema Dielininkaityte |
Randaberg IL |
2004 |
|
25m |
1:32.65 |
|
|
|
|
|
|
118 |
505 |
|
Paw Wah Moo Sein |
Asker SK |
2005 |
|
25m |
1:33.00 |
|
|
|
|
|
|
119 |
395 |
|
Thea Johansen Våge |
Austevoll Idrettsklubb |
2006 |
|
25m |
1:33.03 |
|
|
|
|
|
|
120 |
677 |
|
Amalie Sylta |
Delfana |
2004 |
|
25m |
1:33.12 |
|
|
|
|
|
|
121 |
704 |
|
Ingrid Ree Bakken |
Klepp SSK |
2006 |
|
25m |
1:33.17 |
|
|
|
|
|
|
122 |
784 |
|
Bertine Landeråen Hess |
Øyane Svømmeklubb |
2006 |
|
25m |
1:33.25 |
|
|
|
|
|
|
123 |
255 |
|
Vilde Roald Strand |
BS-LK |
2005 |
|
25m |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
124 |
55 |
|
Izabella Sizifredo de Sousa |
Vestkantsvømmerne |
2005 |
|
25m |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
125 |
506 |
|
Kesia Steen |
Asker SK |
2004 |
|
25m |
1:33.78 |
|
|
|
|
|
|
126 |
732 |
|
Emma Nordahl Nilsen |
Arna SLK |
2004 |
|
25m |
1:33.78 |
|
|
|
|
|
|
127 |
216 |
|
Ane Kristiansen |
Sortland SLK |
2004 |
|
25m |
1:33.87 |
|
|
|
|
|
|
128 |
671 |
|
Lou Leonardi |
Delfana |
2002 |
|
25m |
1:33.90 |
|
|
|
|
|
|
129 |
737 |
|
Eva Tennebekk Vatle |
Arna SLK |
2005 |
|
25m |
1:34.42 |
|
|
|
|
|
|
130 |
574 |
|
Tracey Malene Holm |
Os Svømmeklubb |
2004 |
|
25m |
1:34.53 |
|
|
|
|
|
|
131 |
269 |
|
Maria Mjelva Straume |
Volda TIL |
2005 |
|
25m |
1:34.61 |
|
|
|
|
|
|
132 |
706 |
|
Emily Hatteland Krog |
Klepp SSK |
2004 |
|
25m |
1:35.66 |
|
|
|
|
|
|
133 |
392 |
|
Louise Sivertsen Lund |
Austevoll Idrettsklubb |
2006 |
|
25m |
1:36.18 |
|
|
|
|
|
|
134 |
727 |
|
Sanna Hagen Brekke |
Arna SLK |
2006 |
|
25m |
1:36.27 |
|
|
|
|
|
|
135 |
529 |
|
Nora Nadina Hvidsten |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
25m |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
136 |
251 |
|
Melanija Silina |
BS-LK |
2006 |
|
25m |
1:36.88 |
|
|
|
|
|
|
137 |
585 |
|
Anne Tolaas |
Eid SK |
2003 |
|
25m |
1:37.78 |
|
|
|
|
|
|
138 |
451 |
|
Helle Aas |
Åstveit SK |
2005 |
|
25m |
1:38.46 |
|
|
|
|
|
|
139 |
254 |
|
Iben Johanne Stene |
BS-LK |
2005 |
|
25m |
1:38.70 |
|
|
|
|
|
|
140 |
241 |
|
Emilie Nicoline Korneliussen |
BS-LK |
2006 |
|
25m |
1:38.74 |
|
|
|
|
|
|
141 |
656 |
|
Synne Sirnes |
Haugesund SK |
2005 |
|
25m |
1:38.95 |
|
|
|
|
|
|
142 |
247 |
|
Pernille Norheim |
BS-LK |
2006 |
|
25m |
1:39.01 |
|
|
|
|
|
|
143 |
441 |
|
Norah Alice Lerkerød Rasmussen |
Åstveit SK |
2006 |
|
25m |
1:39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
170 |
|
Sigrid Eldholm |
Trondhjems SLK |
2005 |
|
25m |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
145 |
600 |
|
Tara Khosrownejad |
Lørenskog/Rælingen |
2002 |
|
25m |
1:40.13 |
|
|
|
|
|
|
146 |
736 |
|
Margrethe Sørheim |
Arna SLK |
2006 |
|
25m |
1:40.64 |
|
|
|
|
|
|
147 |
717 |
|
Emma Sofie Friestad |
Klepp SSK |
2005 |
|
25m |
1:41.26 |
|
|
|
|
|
|
148 |
730 |
|
Ida Louise Middleton |
Arna SLK |
2006 |
|
25m |
1:41.28 |
|
|
|
|
|
|
149 |
439 |
|
Hedda Oppedal |
Åstveit SK |
2004 |
|
25m |
1:41.54 |
|
|
|
|
|
|
150 |
213 |
|
Emilie Lykseth Iversen |
Sortland SLK |
2005 |
|
25m |
1:41.58 |
|
|
|
|
|
|
151 |
243 |
|
Vilde Lillefosse |
BS-LK |
2006 |
|
25m |
1:43.46 |
|
|
|
|
|
|
152 |
783 |
|
Noor Elvøy |
Øyane Svømmeklubb |
2006 |
|
25m |
1:43.55 |
|
|
|
|
|
|
153 |
393 |
|
Mia Hovland Storebø |
Austevoll Idrettsklubb |
2006 |
|
25m |
1:43.58 |
|
|
|
|
|
|
154 |
627 |
|
Sarah Louise Rung |
Stavanger Svømmeklubb |
1989 |
|
50m |
1:44.77 |
|
|
|
|
|
|
155 |
169 |
|
Diana Stafsnes Califano |
Trondhjems SLK |
2005 |
|
25m |
1:45.66 |
|
|
|
|
|
|
156 |
511 |
|
Tuva Underdal-Loktu |
Asker SK |
2005 |
|
25m |
1:47.08 |
|
|
|
|
|
|
157 |
219 |
|
Vilja Folgerø Dale |
Stord symjing |
2003 |
|
25m |
1:49.66 |
|
|
|
|
|
|
158 |
58 |
|
Amalie Helland Thorsheim |
Vestkantsvømmerne |
2006 |
|
25m |
1:50.73 |
|
|
|
|
|
|
159 |
390 |
|
Maja Olsson Bjånes |
Austevoll Idrettsklubb |
2005 |
|
25m |
1:53.93 |
|
|
|
|
|
|
160 |
391 |
|
Bertine Leknesund Klæboe |
Austevoll Idrettsklubb |
2006 |
|
25m |
1:58.21 |
|
|
|
|
|
|
161 |
187 |
|
Elisabeth Wilmann |
Trondhjems SLK |
2002 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-05 07.12.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub |
|
|
|
|