Program for Syyspärskeet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 42, 100m SU Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v ja nuoremmat |
1 | 625 | Peuhkuri Erik | 2006 | OU | 06A373 | 50 m | 1:15.90 | 1:13.90 | |
2 | 438 | Saukkonen Miko | 2006 | KemUS | 06A342 | 50 m | 1:17.15 | 1:15.15 | |
3 | 646 | Väyrynen Leevi | 2007 | OU | 07A519 | 50 m | 1:23.35 | 1:21.35 | |
4 | 439 | Kaunisto Nooa | 2007 | KemUS | 07A125 | 50 m | 1:23.48 | 1:21.48 | |
5 | 649 | Chirica Eduard | 2007 | OU | 07A529 | 50 m | 1:29.50 | 1:27.50 | |
6 | 661 | Suorsa Miika | 2006 | OU | 06A927 | 50 m | 1:30.51 | 1:28.51 | |
7 | 631 | Kortetjärvi Arttu | 2006 | OU | 06A631 | 25 m | 1:29.29 | 1:29.29 | |
8 | 686 | Koskela Samuli | 2006 | OU | 06B051 | 50 m | 1:31.58 | 1:29.58 | |
9 | 654 | Nygård Tiitus | 2008 | OU | 08A349 | 50 m | 1:32.63 | 1:30.63 | |
10 | 656 | Keränen Joonas | 2007 | OU | 07A619 | 50 m | 1:35.97 | 1:33.97 | |
11 | 678 | Maximov Nikita | 2008 | OU | 08A619 | 50 m | 1:39.62 | 1:37.62 | |
12 | 685 | Matilainen Oskari | 2008 | OU | 08A616 | 50 m | 1:40.53 | 1:38.53 | |
13 | 697 | Kyntömaa Aaro | 2006 | OU | 06B054 | 50 m | 1:42.34 | 1:40.34 | |
14 | 660 | Vanhala Santeri | 2008 | OU | 08A399 | 50 m | 1:42.81 | 1:40.81 | |
15 | 442 | Rantsi Aaron | 2009 | KemUS | 09A229 | 50 m | 1:43.48 | 1:41.48 | |
16 | 738 | Palo Veikka | 2009 | KemPy | 09A201 | 50 m | 1:44.30 | 1:42.30 | |
17 | 662 | Härkönen Jamie | 2007 | OU | 07A693 | 50 m | 1:45.19 | 1:43.19 | |
18 | 523 | Rannanpää Oliver | 2008 | OuLo | 08A641 | 50 m | 1:52.09 | 1:50.09 | |
19 | 745 | Hilli Julius | 2008 | KemPy | 08A703 | 50 m | 1:52.72 | 1:50.72 | |
20 | 682 | Walter Luka | 2008 | OU | 08A676 | 50 m | 1:53.78 | 1:51.78 | |
21 | 705 | Illikainen Eelis | 2010 | OU | 10A176 | 50 m | 2:08.01 | 2:06.01 | |
22 | 676 | Käkelä Eliel | 2008 | OU | 08A606 | 25 m | |||
23 | 703 | Norrena Oliver | 2008 | OU | 08A722 | 25 m |
14 - 15 v |
1 | 633 | Latifi Erblin | 2005 | OU | 05A921 | 50 m | 1:10.52 | 1:08.52 | |
2 | 610 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 25 m | 1:09.68 | 1:09.68 | |
3 | 622 | Siurua Lauri | 2005 | OU | 05A631 | 50 m | 1:13.38 | 1:11.38 | |
4 | 460 | Em Nikolai | 2004 | OuLo | 04A424 | 50 m | 1:19.55 | 1:17.55 | |
5 | 611 | Kenttälä Jami | 2004 | OU | 04A726 | 50 m | 1:21.19 | 1:19.19 | |
6 | 626 | Väänänen Artturi | 2005 | OU | 05A709 | 50 m | 1:23.22 | 1:21.22 | |
7 | 483 | Lyly-Yrjänäinen Paavo | 2005 | OuLo | 05A590 | 25 m | 1:52.41 | 1:52.41 |
16 - 17 v |
1 | 417 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 55.39 | 55.39 | |
2 | 573 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 1:00.74 | 1:00.74 | |
3 | 694 | Harjaks Joakim | 2002 | OU | 02B307 | 50 m | 1:03.33 | 1:01.33 | |
4 | 418 | Lipponen Toni | 2003 | KemTU | 03A125 | 50 m | 1:04.62 | 1:02.62 | |
5 | 472 | Kauppila Eemeli | 2002 | OuLo | 02B129 | 25 m | 1:06.65 | 1:06.65 | |
6 | 437 | Siltari Henrik | 2002 | KemUS | 02A355 | 50 m | 1:14.86 | 1:12.86 | |
7 | 458 | Ryynänen Mikael | 2003 | OuLo | 03A344 | 50 m | 1:16.70 | 1:14.70 | |
8 | 757 | Saarinen Jeremia | 2002 | HAHE | 02B105 | 25 m | 1:18.63 | 1:18.63 |
18 v ja vanhemmat |
1 | 444 | Kallinen Konsta | 1999 | OuLo | 99A049 | 25 m | 1:04.17 | 1:04.17 | |
2 | 445 | Willman Miikka | 1998 | OuLo | 98A208 | 25 m | 1:07.05 | 1:07.05 | |
3 | 443 | Seväkivi Antti | 1977 | MuVo | 77A048 | 25 m | 1:08.95 | 1:08.95 | |
4 | 415 | Lampela Petri | 1996 | KemTU | 96A585 | 25 m | |||
5 | 505 | Ismail Mostafa | 1989 | OuLo | 89A531 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 17 syyskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 10:35 |