2020-03-29   06:06:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

22_S
Laji 22, 100m RU N, T13, T11 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
203  Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  50 m  1:40.09  1:40.09   
201  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  50 m  1:44.70  1:44.70   
605  Mäkinen Martta  2008  UKK  08A340  50 m  1:44.79  1:44.79   
394  Saarinen Matilda  2008  SalU  08A116  25 m  1:42.28  1:45.28   
337  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  25 m  1:42.92  1:45.92   
328  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  25 m  1:43.60  1:46.60   
603  Tuurna Ada  2008  UKK  08A314  25 m  1:44.45  1:47.45   
804  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  25 m  1:44.81  1:47.81   
205  Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  50 m  1:48.83  1:48.83   
10  295  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  25 m  1:47.82  1:50.82   
11  271  Lanki Saimi  2008  HäUS  08A609  50 m  1:51.45  1:51.45   
12  764  Jokinen Emmi  2008  UiTa  08A048  50 m  1:51.54  1:51.54   
13  279  Pakkanen Senja  2008  KU  08A051  25 m  1:50.62  1:53.62   
14  146  Pyrhönen Ronja  2008  Cetus  08A193  25 m  1:51.63  1:54.63   
15  535  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m  1:52.85  1:55.85   
16  843  Jokinen Matilda  2008  LUS  08A029  25 m  1:53.31  1:56.31   
17  827  Vänni Hanna  2008  UiTa  08A466  25 m  1:56.29  1:59.29   
18  828  Kuivanen Nella  2008  UiTa  08A497  25 m  1:58.95  2:01.95   
19  207  Lätti Lumia  2010  JoUS  10A022  25 m  1:59.63  2:02.63   
20  548  Koivula Vilma  2008  Pyry  08A446  50 m  2:03.94  2:03.94   
21  331  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  25 m  2:02.40  2:05.40   
22  401  Mäkelä Moona  2008  SalU  08A288  50 m  2:07.03  2:07.03   
23  823  Pitrè Ameli  2008  UiTa  08A379  25 m  2:04.56  2:07.56   
24  544  Laine Lotta  2008  Pyry  08A356  50 m  2:12.86  2:12.86   
25  354  Karvonen Matilda  2009  RaisU  09A209  25 m  2:10.09  2:13.09   
26  829  Gadd Olivia  2008  UiTa  08A505  50 m  2:13.32  2:13.32   
27  547  Meskanen Minttu  2008  Pyry  08A445  50 m       
28  729  Nikula Helmi  2008  UiTa  08A627  50 m       
29  733  Mätäsjärvi Kerttu  2009  UiTa  09A420  50 m       
30  838  Viitasaari Sissi  2008  UiTa  08A559  50 m       
12 - 13 v 
527  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  25 m  1:12.96  1:15.96   
324  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  25 m  1:23.40  1:26.40   
799  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  50 m  1:26.41  1:26.41   
873  Kiviranta Milla  2006  Vanders  06A135  25 m  1:26.07  1:29.07   
697  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  50 m  1:29.26  1:29.26   
194  Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  50 m  1:29.63  1:29.63   
720  Keränen Saaga  2006  UiTa  06B047  50 m  1:30.53  1:30.53   
386  Pyykkö Essi  2006  SalU  06A100  50 m  1:32.83  1:32.83   
213  Lepistö Sofia  2006  MiUS  06A346  25 m  1:30.92  1:33.92   
10  542  Malmelin Veera  2007  Pyry  07A196  50 m  1:34.39  1:34.39   
11  371  Heinikangas Erin  2007  RaUS  07A193  50 m  1:35.59  1:35.59   
12  280  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  25 m  1:34.80  1:37.80   
13  191  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  50 m  1:38.46  1:38.46   
14  393  Änäkkälä Aurora  2007  SalU  07A287  25 m  1:37.13  1:40.13   
15  140  Savolainen Sandra  2007  Cetus  07A376  50 m  1:41.64  1:41.64   
16  270  Salonen Ilona  2006  HäUS  06B067  25 m  1:38.86  1:41.86   
17  796  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  50 m  1:42.67  1:42.67   
18  334  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  25 m  1:40.82  1:43.82   
19  236  Antila Aada  2007  Virkiä  07A530  25 m  1:40.89  1:43.89   
20  193  Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  1:41.61  1:44.61   
21  768  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  50 m  1:45.10  1:45.10   
22  138  Nissinen Emma  2007  Cetus  07A368  25 m  1:43.56  1:46.56   
23  173  Liukko Emmi  2006  Cetus  06B024  50 m  1:46.65  1:46.65   
24  896  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  25 m  1:44.47  1:47.47   
25  704  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  50 m  1:47.67  1:47.67   
26  200  Peake Mia  2007  JoUS  07A209  25 m  1:45.99  1:48.99   
27  830  Mustonen Aino  2007  UiTa  07A784  25 m  1:46.47  1:49.47   
28  350  Helkkala Veera  2006  RaisU  06A911  50 m  1:50.00  1:50.00   
29  264  Heinonen Helmi  2006  HäUS  06A897  25 m  1:47.12  1:50.12   
30  312  Azzola Linnea  2007  PUS  07A649  25 m  1:47.61  1:50.61   
31  125  Tuominen Saaga  2007  Cetus  07A096  25 m  1:47.92  1:50.92   
32  168  Lindholm Vilma  2007  Cetus  07A779  25 m  1:48.65  1:51.65   
33  159  Idman Eine  2007  Cetus  07A631  25 m  1:48.88  1:51.88   
34  343  Aittokallio Iiris  2006  RaisU  06A888  25 m  1:51.57  1:54.57   
35  163  Harjuoja Saana  2007  Cetus  07A675  25 m  1:51.77  1:54.77   
36  714  Jääskeläinen Aino  2006  UiTa  06B042  50 m  1:54.93  1:54.93   
37  332  Järvi Sofia  2007  RaisU  07A178  25 m  1:53.24  1:56.24   
38  341  Riionheimo Noora  2006  RaisU  06A873  50 m  1:57.79  1:57.79   
39  305  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  25 m  1:55.12  1:58.12   
40  204  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  50 m  1:58.41  1:58.41   
41  268  Väkinen Neea  2006  HäUS  06B073  25 m  2:01.76  2:04.76   
42  148  Ronkainen Saga  2007  Cetus  07A407  25 m  2:10.05  2:13.05   
43  170  Timonina Valeriia  2007  Cetus  07A805  50 m       
44  215  Kurvinen Krista  2007  MiUS  07A412  50 m       
14 v ja vanhemmat 
509  Reini Iida  2000  ÅSK  00A567  25 m  1:09.01  1:12.01   
581  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  1:14.26  1:14.26   
197  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  1:14.38  1:17.38   
113  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  1:15.44  1:18.44   
283  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  25 m  1:16.04  1:19.04   
52  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:19.59  1:19.59   
58  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  1:19.66  1:19.66   
365  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  25 m  1:16.78  1:19.78   
111  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  1:20.17  1:20.17   
10  322  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  1:17.95  1:20.95   
11  531  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  25 m  1:19.03  1:22.03   
12  683  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  1:19.86  1:22.86   
13  233  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  1:23.23  1:23.23   
14  288  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:23.72  1:23.72   
15  214  Partanen Senni  2004  MiUS  04A938  50 m  1:23.99  1:23.99   
16  128  Rihte Kaarina  2005  Cetus  05A740  50 m  1:24.47  1:24.47   
17  134  Raulos Saara  2005  Cetus  05A823  50 m  1:24.96  1:24.96   
18  529  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  25 m  1:22.12  1:25.12   
19  674  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  50 m  1:25.13  1:25.13   
20  530  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  25 m  1:22.76  1:25.76   
21  667  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m  1:22.90  1:25.90   
22  564  Maude Ronja  2005  AUi  05A886  25 m  1:23.64  1:26.64   
23  114  Martola Hanna  2005  Cetus  05A203  50 m  1:26.94  1:26.94   
24  682  Niemi Ilona  2005  UiTa  05A273  25 m  1:24.38  1:27.38   
25  249  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  25 m  1:24.58  1:27.58   
26  121  Ryynänen Säde  2005  Cetus  05A460  25 m  1:25.51  1:28.51   
27  210  Ruottinen Ronja  2005  MiUS  05A165  25 m  1:26.14  1:29.14   
28  807  Lähteenmäki Emma  2004  UiTa  04B219  25 m  1:27.55  1:30.55   
29  131  Rossi Lumi  2005  Cetus  05A779  50 m  1:30.61  1:30.61   
30  300  Simsek Ronja  2005  PUS  05A544  25 m  1:29.51  1:32.51   
31  560  Kurki Aino  2005  AUi  05A264  25 m  1:32.19  1:35.19   
32  585  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  25 m  1:34.65  1:37.65   
33  397  Manninen Vilma  2005  SalU  05A869  50 m  1:38.17  1:38.17   
34  67  Vuorisalo Marikki  2005  NumKis  05B081  50 m  1:38.54  1:38.54   
35  561  Hauhia Joanna  2004  AUi  04A559  50 m  1:39.29  1:39.29   
36  62  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  50 m  1:42.53  1:42.53   
37  176  Lindqvist Silvia  2005  Cetus  05B208  50 m  1:46.55  1:46.55   
38  150  Kinnunen Leenu Karolina  2005  Cetus  05B009  25 m  1:47.98  1:50.98   
39  360  Räty Saimi  2005  RaisU  05B179  25 m  1:48.62  1:51.62   
40  133  Autio Emma  2005  Cetus  05A791  50 m  1:54.46  1:54.46   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  20:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner