2020-04-02   15:09:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

24_S
Laji 24, 100m PU N, T13, T11 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 - 13 v 
323  Mäkilä Sini  2006  RaisU  06A201  25 m  1:13.70  1:15.70   
395  Soini Aliisa  2007  SalU  07A282  50 m  1:16.34  1:16.34   
754  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  50 m  1:21.32  1:21.32   
540  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  25 m  1:20.41  1:22.41   
593  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  25 m  1:20.54  1:22.54   
374  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  25 m  1:20.80  1:22.80   
195  Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  1:23.71  1:25.71   
296  Känkänen Hilla  2006  PUS  06A139  50 m  1:25.72  1:25.72   
596  Nieminen Hertta  2007  UKK  07A271  25 m  1:24.18  1:26.18   
10  876  Kupila Hilda  2006  Vanders  06A704  50 m  1:27.03  1:27.03   
11  687  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  25 m  1:26.09  1:28.09   
12  155  Savolainen Ida  2007  Cetus  07A574  25 m  1:28.66  1:30.66   
13  202  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  1:33.23  1:35.23   
14  166  Lindholm Anna  2007  Cetus  07A682  25 m  1:36.36  1:38.36   
15  400  Peltonen Saima  2007  SalU  07A481  25 m  1:41.27  1:43.27   
16  336  Vesma Minni-maria  2007  RaisU  07A480  50 m       
17  549  Juvonen Milja  2007  Pyry  07A723  50 m       
18  567  Palojärvi Sofia  2007  SCR  07A045  50 m       
19  602  Peetsu Liisa  2007  UKK  07A355  50 m       
20  709  Gylden Ella  2007  UiTa  07A829  50 m       
21  788  Halttunen Netta  2007  UiTa  07A238  50 m       
14 v ja vanhemmat 
615  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  1:01.21  1:01.21   
584  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  50 m  1:03.66  1:03.66   
99  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  50 m  1:04.15  1:04.15   
426  Karinkanta Annika  2000  TaTU  00A300  50 m  1:04.65  1:04.65   
362  Haanpää Ella-noora  1998  RaUS  98A028  50 m  1:05.28  1:05.28   
846  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  25 m  1:03.40  1:05.40   
225  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  1:04.09  1:06.09   
284  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  50 m  1:06.73  1:06.73   
622  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  1:05.19  1:07.19   
10  513  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  1:07.34  1:07.34   
11  511  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  1:07.44  1:07.44   
12  290  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  1:07.52  1:07.52   
13  Hagelin Isabel  2001  HSS  01A083  50 m  1:07.88  1:07.88   
14  654  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  1:06.02  1:08.02   
15  93  Slöör Ida  2001  Cetus  01A578  50 m  1:08.57  1:08.57   
16  86  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  50 m  1:09.04  1:09.04   
17  88  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  1:09.45  1:09.45   
18  208  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  1:09.76  1:09.76   
19  102  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  1:08.29  1:10.29   
20  105  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  50 m  1:10.57  1:10.57   
21  660  Myllykallio Ronja  2003  UiTa  03A501  25 m  1:08.97  1:10.97   
22  663  Korin Sini  2003  UiTa  03A617  25 m  1:08.98  1:10.98   
23  525  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  25 m  1:09.23  1:11.23   
24  854  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  25 m  1:09.39  1:11.39   
25  523  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  25 m  1:09.77  1:11.77   
26  517  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  1:12.06  1:12.06   
27  891  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  25 m  1:12.09  1:14.09   
28  633  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  1:12.90  1:14.90   
29  364  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  50 m  1:14.98  1:14.98   
30  857  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  25 m  1:13.01  1:15.01   
31  234  Jämsä Iiris  2004  SWIM  04A703  50 m  1:15.02  1:15.02   
32  875  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  50 m  1:15.54  1:15.54   
33  789  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  50 m  1:15.68  1:15.68   
34  665  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  1:15.51  1:17.51   
35  376  Törmänen Anni  2005  RaUS  05B035  50 m  1:17.73  1:17.73   
36  699  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  50 m  1:18.20  1:18.20   
37  211  Kammonen Tuuli  2004  MiUS  04A701  25 m  1:16.75  1:18.75   
38  90  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  1:17.39  1:19.39   
39  117  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  50 m  1:19.60  1:19.60   
40  678  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  50 m  1:20.09  1:20.09   
41  329  Rakhimova Sabina  2005  RaisU  05A752  50 m  1:20.11  1:20.11   
42  650  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  25 m  1:19.38  1:21.38   
43  212  Kukkonen Iina  2005  MiUS  05A437  50 m  1:27.48  1:27.48   
44  760  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  25 m  1:27.05  1:29.05   
45  696  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  50 m  1:31.14  1:31.14   
46  237  Ohra-Aho Ella  2003  AU  03A882  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  20:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner