Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 10 november 2019 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Norrland
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 400m frisim flickor 13 o y
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
|
Elsa Åström |
2006 |
UMEÅ SS |
6:25.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
3 |
|
Sofia Izarra |
2008 |
UMEÅ SS |
6:06.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
4 |
|
Alva Löfgren |
2008 |
UMEÅ SS |
6:22.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
5 |
|
Noelia Frank |
2007 |
SUNDSVALL |
6:42.33 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 400m frisim flickor 13 o y |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Evelina Hansson |
2006 |
NJURUNDA |
5:48.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Isa Ekbladh |
2006 |
SUNDSVALL |
5:41.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Fanny Landstedt Aldengren |
2006 |
LULEÅ SS |
5:36.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Theresia Haraldsson |
2006 |
SK ÄGIR |
5:37.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Wilja Edin |
2006 |
NJURUNDA |
5:46.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Alma Bäckström |
2006 |
IKSU |
5:49.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 400m frisim flickor 13 o y |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Tuva Lindvall |
2006 |
UMEÅ SS |
5:30.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
HÄRNÖSAND |
5:22.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Kajsa Burman |
2007 |
SUNDSVALL |
5:20.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Anna Öberg |
2006 |
SUNDSVALL |
5:22.76 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
5 |
|
Meja Boson |
2006 |
SK ÄGIR |
5:29.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
6 |
|
Nike Norlander |
2007 |
SUNDSVALL |
5:35.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 400m frisim flickor 13 o y |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
1 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
SK ÄGIR |
5:12.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
SKELLEFTEÅ |
5:09.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
3 |
|
Alva Gustavsson |
2006 |
UMEÅ SS |
4:47.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
4 |
|
Olivia Ericsson |
2006 |
SUNDSVALL |
5:02.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Tilde Sjöberg |
2006 |
SUNDSVALL |
5:09.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
6 |
|
Elena Henze |
2006 |
UMEÅ SS |
5:16.33 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 20:14:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|