Startliste for Harboe Water Games 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X50m Medley Mix |
Sponsor: Kjerulff A/S Kia Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Stv Mix 1 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 1:54.23 | ||
2 | 153 | Kalundborg Mix 1 | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 1:55.95 | ||
3 | 43 | Rsk Mix | 1998 | RINGE | 25 m | 1:59.83 | ||
4 | 334 | Stv Mix 2 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:00.12 | ||
5 | 120 | Køge 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:02.38 | ||
6 | 264 | Dragsholm Mix 1 | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:04.93 | ||
7 | 335 | Stv Mix 3 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:07.99 | ||
8 | 265 | Dragsholm Mix 2 | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:11.10 | ||
9 | 317 | Haslev Sommermix 1 | 2000 | HASLEV | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 121 | Køge 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:15.54 | ||
11 | 122 | Køge 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:16.81 | ||
12 | 155 | Kalundborg Mix 2 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:17.15 | ||
13 | 167 | Hsc Mix 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:18.10 | ||
14 | 287 | Svøm Korsør Mix 1 | 2003 | KORSØR | 25 m | 2:22.09 | ||
15 | 318 | Haslev Sommermix 2 | 2000 | HASLEV | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 336 | Stv Mix 4 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:25.55 | ||
17 | 156 | Kalundborg Mix 3 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.58 | ||
18 | 337 | Stv Mix 5 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:25.99 | ||
19 | 266 | Dragsholm Mix 3 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:29.03 | ||
20 | 123 | Køge 4 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:30.40 | ||
21 | 216 | Hg Super Kids | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:35.09 | ||
22 | 157 | Kalundborg Mix 4 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:36.53 | ||
23 | 307 | Sydswim Mix 2 | 2004 | SK-SYD | 25 m | 2:36.81 | ||
24 | 288 | Svøm Korsør Mix 2 | 2002 | KORSØR | 25 m | 2:36.87 | ||
25 | 306 | Sydswim Mix 1 | 2004 | SK-SYD | 25 m | 2:38.74 | ||
26 | 215 | Hg Super Kids 2 | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:41.24 | ||
27 | 124 | Køge 5 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:41.44 | ||
28 | 125 | Køge 6 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:58.95 | ||
29 | 217 | Hg Super Kids 3 | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:13.33 | ||
30 | 289 | Svøm Korsør Mix 3 | 2002 | KORSØR | 25 m | 3:30.44 | ||
31 | 168 | Hsc Mix 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
32 | 315 | Haslev Junior 1 | 2000 | HASLEV | 25 m | |||
33 | 316 | Haslev Junior 2 | 2000 | HASLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 2, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Arla food Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 2:07.74 | |
2 | 6 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 2:09.62 | |
3 | 3 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 2:09.72 | |
4 | 166 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:13.18 | |
5 | 105 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:18.60 | |
6 | 93 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:33.71 | |
7 | 271 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:35.54 | |
8 | 102 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:45.92 | |
9 | 180 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 3:16.92 | |
10 | 101 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 3:22.61 | |
11 | 274 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | ||
12 | 320 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 3, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Speedo Svømmebutikken.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:24.41 | |
2 | 191 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 3:44.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 4, 25m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Harboes Bryggeri A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 0925AF | 25 m | 19.93 | |
2 | 293 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 20.13 | |
3 | 14 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 27.99 | |
4 | 15 | Møller Jeppe Bülow | 2010 | SLAGELSE | 1073AC | 25 m | 31.48 | |
5 | 19 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | ||
6 | 74 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | ||
7 | 152 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 0867AJ | 25 m | ||
8 | 177 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | ||
9 | 196 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
10 | 198 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | ||
11 | 214 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | ||
12 | 291 | Nielsen Mikkel Skytte | 2010 | SK-SYD | 1051AE | 25 m | ||
13 | 298 | Jensen Luca Stibolt | 2008 | SK-SYD | 0879AL | 25 m | ||
14 | 305 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | ||
15 | 338 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 5, 25m Frisvømning Damer |
Sponsor: Semper Danmark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 20.28 | |
2 | 84 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 20.93 | |
3 | 342 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 21.38 | |
4 | 201 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 24.29 | |
5 | 69 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | ||
6 | 73 | Knudsen Josephine Rosenkilde | 2011 | NÆSTVED | 1164AC | 25 m | ||
7 | 144 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | ||
8 | 178 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | ||
9 | 192 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
10 | 193 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | ||
11 | 195 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | ||
12 | 325 | Lyng Ella | 2008 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 6, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Rema 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:00.84 | |
2 | 9 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:01.50 | |
3 | 126 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:02.57 | |
4 | 50 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.76 | |
5 | 38 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 1:03.08 | |
6 | 244 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:03.30 | |
7 | 51 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:03.47 | |
8 | 39 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:03.85 | |
9 | 312 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 1:04.70 | |
10 | 10 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:04.95 | |
11 | 311 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 1:04.96 | |
12 | 230 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:05.12 | |
13 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:06.26 | |
14 | 186 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:06.35 | |
15 | 249 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:08.49 | |
16 | 248 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:09.09 | |
17 | 268 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:09.10 | |
18 | 271 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:09.20 | |
19 | 37 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:10.20 | |
20 | 2 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:10.56 | |
21 | 1 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:11.72 | |
22 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:11.81 | |
23 | 161 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:12.65 | |
24 | 169 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:12.73 | |
25 | 172 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:12.76 | |
26 | 99 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:13.22 | |
27 | 276 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:13.35 | |
28 | 163 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:13.78 | |
29 | 228 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:16.70 | |
30 | 225 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:16.78 | |
31 | 64 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:17.37 | |
32 | 80 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:18.08 | |
33 | 100 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:18.11 | |
34 | 25 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:18.33 | |
35 | 281 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:18.49 | |
36 | 129 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:19.31 | |
37 | 185 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:20.25 | |
38 | 145 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:20.37 | |
39 | 224 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:21.34 | |
40 | 273 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:21.96 | |
41 | 159 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:22.09 | |
42 | 91 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:22.29 | |
43 | 34 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:22.35 | |
44 | 292 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:22.98 | |
45 | 320 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 1:23.07 | |
46 | 211 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:23.12 | |
47 | 259 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 1:23.33 | |
48 | 184 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:23.45 | |
49 | 141 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:23.75 | |
50 | 41 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:24.25 | |
51 | 60 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:25.11 | |
52 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:25.39 | |
53 | 82 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:25.50 | |
54 | 83 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:26.03 | |
55 | 304 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:26.22 | |
56 | 229 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:26.32 | |
57 | 86 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:27.49 | |
58 | 252 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:28.03 | |
59 | 85 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:28.28 | |
60 | 272 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:28.34 | |
61 | 139 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:28.75 | |
62 | 57 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:30.10 | |
63 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:30.35 | |
64 | 61 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:30.51 | |
65 | 179 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:31.04 | |
66 | 296 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:31.74 | |
67 | 204 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:32.76 | |
68 | 97 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:33.31 | |
69 | 200 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:34.70 | |
70 | 68 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:34.97 | |
71 | 239 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:34.97 | |
72 | 59 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:37.76 | |
73 | 256 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:38.08 | |
74 | 199 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:38.38 | |
75 | 63 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 1:39.41 | |
76 | 142 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:42.22 | |
77 | 303 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:43.83 | |
78 | 297 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:44.25 | |
79 | 329 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:44.66 | |
80 | 285 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | KORSØR | 0931AF | 25 m | 1:50.16 | |
81 | 282 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 1:53.10 | |
82 | 115 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 1:54.59 | |
83 | 164 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | 1:56.17 | |
84 | 233 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 2:02.29 | |
85 | 338 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 2:07.33 | |
86 | 181 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 2:07.69 | |
87 | 330 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 2:08.83 | |
88 | 177 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 3:00.13 | |
89 | 118 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | ||
90 | 174 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | ||
91 | 188 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | ||
92 | 196 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
93 | 340 | Attrup Asger Mørk | 2010 | SLAGELSE | 1083AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 7, 100m Medley Damer |
Sponsor: Svømmebutikken.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:08.13 | |
2 | 313 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 1:08.63 | |
3 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:09.90 | |
4 | 95 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:10.24 | |
5 | 52 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:10.40 | |
6 | 309 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 1:13.84 | |
7 | 127 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:14.35 | |
8 | 170 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:14.80 | |
9 | 134 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:14.93 | |
10 | 54 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:15.38 | |
11 | 171 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:16.17 | |
12 | 173 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:16.26 | |
13 | 94 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:16.45 | |
14 | 226 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:16.92 | |
15 | 250 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:17.12 | |
16 | 207 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:17.70 | |
17 | 197 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:18.06 | |
18 | 40 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:18.56 | |
19 | 53 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:18.98 | |
20 | 251 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:19.23 | |
21 | 221 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:19.63 | |
22 | 254 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:19.93 | |
23 | 150 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:19.99 | |
24 | 245 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:20.19 | |
25 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:20.60 | |
26 | 133 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:20.65 | |
27 | 66 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:20.90 | |
28 | 183 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:21.09 | |
29 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:21.20 | |
30 | 322 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:21.44 | |
31 | 158 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:21.69 | |
32 | 22 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:22.89 | |
33 | 131 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:23.14 | |
34 | 146 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:23.29 | |
35 | 89 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:23.32 | |
36 | 227 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 1:23.83 | |
37 | 58 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:24.29 | |
38 | 62 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:24.32 | |
39 | 209 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:24.64 | |
40 | 96 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:25.36 | |
41 | 278 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 1:25.50 | |
42 | 56 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:25.53 | |
43 | 326 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:25.68 | |
44 | 21 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:26.87 | |
45 | 279 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:26.96 | |
46 | 31 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:27.06 | |
47 | 206 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:27.60 | |
48 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:27.85 | |
49 | 203 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:27.86 | |
50 | 280 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:27.86 | |
51 | 176 | Sørensen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0660AY | 25 m | 1:28.03 | |
52 | 213 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:28.27 | |
53 | 67 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:29.67 | |
54 | 65 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:30.57 | |
55 | 283 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 1:30.71 | |
56 | 79 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:30.95 | |
57 | 27 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:31.16 | |
58 | 29 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:32.53 | |
59 | 26 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:32.81 | |
60 | 81 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:33.70 | |
61 | 277 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:34.60 | |
62 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:35.28 | |
63 | 30 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:35.31 | |
64 | 212 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:35.91 | |
65 | 109 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:36.19 | |
66 | 232 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:36.99 | |
67 | 182 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:37.28 | |
68 | 234 | Baad Anna | 2007 | HASLEV | 0744AV | 25 m | 1:37.96 | |
69 | 302 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 1:38.03 | |
70 | 132 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:38.82 | |
71 | 189 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:38.92 | |
72 | 241 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:40.15 | |
73 | 32 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:40.66 | |
74 | 332 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:40.83 | |
75 | 71 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:42.02 | |
76 | 210 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:42.35 | |
77 | 175 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:42.85 | |
78 | 300 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 1:44.92 | |
79 | 187 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:45.54 | |
80 | 135 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:45.76 | |
81 | 286 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | 1:46.65 | |
82 | 284 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | 1:47.13 | |
83 | 341 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | 1:51.76 | |
84 | 108 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:53.36 | |
85 | 78 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:54.27 | |
86 | 339 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:55.71 | |
87 | 235 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:56.38 | |
88 | 331 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:57.76 | |
89 | 112 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 1:58.44 | |
90 | 116 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:58.92 | |
91 | 194 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:07.51 | |
92 | 11 | Nygaard Filippa Karsberg | 2011 | SLAGELSE | 1112AB | 25 m | ||
93 | 12 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | ||
94 | 13 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | ||
95 | 16 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | ||
96 | 17 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | ||
97 | 18 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | ||
98 | 70 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
99 | 72 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | ||
100 | 110 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | ||
101 | 111 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | ||
102 | 113 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | ||
103 | 114 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | ||
104 | 178 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | ||
105 | 257 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | ||
106 | 258 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | ||
107 | 261 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | ||
108 | 263 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | ||
109 | 314 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | ||
110 | 319 | Magnusseb Joy Blom | 2005 | ODSHERRED | 0596BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Spar Nord Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 27.19 | |
2 | 35 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 27.31 | |
3 | 3 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 27.42 | |
4 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 27.50 | |
5 | 244 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.42 | |
6 | 308 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 29.37 | |
7 | 243 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.73 | |
8 | 1 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 30.29 | |
9 | 169 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 30.30 | |
10 | 186 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 30.65 | |
11 | 37 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 30.91 | |
12 | 160 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 32.42 | |
13 | 270 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 32.97 | |
14 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.23 | |
15 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 33.59 | |
16 | 253 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 34.28 | |
17 | 269 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 34.33 | |
18 | 274 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 34.36 | |
19 | 80 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 34.69 | |
20 | 247 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 35.22 | |
21 | 211 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 35.63 | |
22 | 149 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 35.71 | |
23 | 99 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 36.36 | |
24 | 276 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 36.39 | |
25 | 102 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 36.42 | |
26 | 100 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 36.59 | |
27 | 91 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 37.71 | |
28 | 185 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 38.07 | |
29 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 38.18 | |
30 | 224 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 38.38 | |
31 | 273 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 38.39 | |
32 | 129 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 38.74 | |
33 | 34 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 38.95 | |
34 | 304 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 39.99 | |
35 | 101 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 40.16 | |
36 | 130 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | 40.16 | |
37 | 86 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 40.19 | |
38 | 299 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 40.31 | |
39 | 223 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | 40.42 | |
40 | 151 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 40.81 | |
41 | 82 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 40.82 | |
42 | 229 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 40.90 | |
43 | 83 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 40.97 | |
44 | 139 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 41.30 | |
45 | 199 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 42.04 | |
46 | 200 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 42.32 | |
47 | 28 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 42.57 | |
48 | 272 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 42.61 | |
49 | 85 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 42.68 | |
50 | 97 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 42.73 | |
51 | 256 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 42.75 | |
52 | 142 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 42.80 | |
53 | 61 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 43.12 | |
54 | 205 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 43.37 | |
55 | 296 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 43.74 | |
56 | 92 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 45.30 | |
57 | 262 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 45.72 | |
58 | 59 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 46.85 | |
59 | 293 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 47.03 | |
60 | 63 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 47.95 | |
61 | 236 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 49.49 | |
62 | 198 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 49.59 | |
63 | 238 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 54.57 | |
64 | 282 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 54.77 | |
65 | 285 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | KORSØR | 0931AF | 25 m | 56.05 | |
66 | 152 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 0867AJ | 25 m | 56.47 | |
67 | 118 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | 57.13 | |
68 | 143 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 0925AF | 25 m | 57.34 | |
69 | 327 | Raabymagle Nicolai | 2006 | ODSHERRED | 25 m | 57.73 | ||
70 | 298 | Jensen Luca Stibolt | 2008 | SK-SYD | 0879AL | 25 m | 58.55 | |
71 | 297 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 58.91 | |
72 | 303 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:02.25 | |
73 | 340 | Attrup Asger Mørk | 2010 | SLAGELSE | 1083AB | 25 m | 1:08.52 | |
74 | 14 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | ||
75 | 15 | Møller Jeppe Bülow | 2010 | SLAGELSE | 1073AC | 25 m | ||
76 | 19 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | ||
77 | 74 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | ||
78 | 214 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | ||
79 | 291 | Nielsen Mikkel Skytte | 2010 | SK-SYD | 1051AE | 25 m | ||
80 | 305 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Jydske Bank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 30.24 | |
2 | 95 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 31.77 | |
3 | 219 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 32.72 | |
4 | 127 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 33.09 | |
5 | 255 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 33.25 | |
6 | 36 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 33.37 | |
7 | 107 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 33.46 | |
8 | 48 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 33.75 | |
9 | 94 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 34.97 | |
10 | 207 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 35.16 | |
11 | 250 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 35.19 | |
12 | 54 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 35.29 | |
13 | 131 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 35.88 | |
14 | 226 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 36.69 | |
15 | 62 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 37.11 | |
16 | 246 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 37.22 | |
17 | 221 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 37.62 | |
18 | 53 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 37.74 | |
19 | 203 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 37.87 | |
20 | 245 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 37.87 | |
21 | 49 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 37.95 | |
22 | 258 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 38.56 | |
23 | 33 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 38.74 | |
24 | 67 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 39.08 | |
25 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 39.65 | |
26 | 87 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 40.02 | |
27 | 278 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 40.10 | |
28 | 158 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 40.16 | |
29 | 20 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 40.19 | |
30 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 41.06 | |
31 | 96 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 41.11 | |
32 | 206 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 41.35 | |
33 | 89 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 41.52 | |
34 | 328 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 41.81 | ||
35 | 213 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 41.93 | |
36 | 326 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 42.04 | |
37 | 29 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 42.06 | |
38 | 283 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 42.14 | |
39 | 31 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 42.21 | |
40 | 84 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 42.42 | |
41 | 261 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 42.71 | |
42 | 279 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 42.71 | |
43 | 27 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 43.20 | |
44 | 165 | Christensen Sidsel Tang | 2007 | HOLSTEBRO | 0756AL | 25 m | 43.31 | |
45 | 190 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | 43.38 | |
46 | 187 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 43.42 | |
47 | 323 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 43.49 | |
48 | 23 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 43.86 | |
49 | 302 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 44.19 | |
50 | 257 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 44.37 | |
51 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 44.39 | |
52 | 189 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 44.54 | |
53 | 22 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 44.58 | |
54 | 212 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 45.35 | |
55 | 132 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 45.61 | |
56 | 300 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 45.61 | |
57 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 45.86 | |
58 | 24 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 46.17 | |
59 | 135 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 47.33 | |
60 | 277 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 47.89 | |
61 | 32 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 48.62 | |
62 | 263 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 50.22 | |
63 | 113 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 50.92 | |
64 | 144 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 51.36 | |
65 | 201 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 51.62 | |
66 | 193 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 51.89 | |
67 | 286 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | 52.76 | |
68 | 237 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 52.82 | |
69 | 194 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 53.04 | |
70 | 111 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 53.31 | |
71 | 325 | Lyng Ella | 2008 | ODSHERRED | 25 m | 54.55 | ||
72 | 110 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 54.82 | |
73 | 342 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 58.26 | |
74 | 17 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 59.11 | |
75 | 114 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | 1:01.60 | |
76 | 18 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | 1:02.50 | |
77 | 178 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 1:10.85 | |
78 | 69 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | 1:13.18 | |
79 | 12 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | 1:14.39 | |
80 | 11 | Nygaard Filippa Karsberg | 2011 | SLAGELSE | 1112AB | 25 m | 1:17.65 | |
81 | 13 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | ||
82 | 16 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | ||
83 | 70 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
84 | 72 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | ||
85 | 195 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | ||
86 | 254 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | ||
87 | 314 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | ||
88 | 319 | Magnusseb Joy Blom | 2005 | ODSHERRED | 0596BB | 25 m | ||
89 | 321 | Hansen Tessa | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
90 | 324 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
Sponsor: SuperBrugsen Fensmark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 4:45.11 | |
2 | 126 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:45.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
Sponsor: XL Byg Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 4:58.99 | |
2 | 4 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 5:12.27 | |
3 | 310 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 5:25.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 12, 25m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Slagelse Autodele A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 0925AF | 25 m | 24.66 | |
2 | 340 | Attrup Asger Mørk | 2010 | SLAGELSE | 1083AB | 25 m | 28.51 | |
3 | 14 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 30.29 | |
4 | 15 | Møller Jeppe Bülow | 2010 | SLAGELSE | 1073AC | 25 m | 35.67 | |
5 | 177 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 38.90 | |
6 | 19 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | ||
7 | 74 | Bendtsen Lucas | 2010 | NÆSTVED | 1085AE | 25 m | ||
8 | 152 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 0867AJ | 25 m | ||
9 | 188 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | ||
10 | 196 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
11 | 198 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | ||
12 | 214 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | ||
13 | 291 | Nielsen Mikkel Skytte | 2010 | SK-SYD | 1051AE | 25 m | ||
14 | 298 | Jensen Luca Stibolt | 2008 | SK-SYD | 0879AL | 25 m | ||
15 | 338 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 13, 25m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Rådhusapoteket Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 29.03 | |
2 | 11 | Nygaard Filippa Karsberg | 2011 | SLAGELSE | 1112AB | 25 m | 30.34 | |
3 | 13 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | 30.96 | |
4 | 12 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | 31.76 | |
5 | 178 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 35.33 | |
6 | 16 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | ||
7 | 18 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | ||
8 | 69 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | ||
9 | 73 | Knudsen Josephine Rosenkilde | 2011 | NÆSTVED | 1164AC | 25 m | ||
10 | 144 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | ||
11 | 192 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
12 | 193 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | ||
13 | 195 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Kjerulff A/S Kia Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:26.16 | |
2 | 10 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:31.63 | |
3 | 271 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:36.40 | |
4 | 311 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 2:38.55 | |
5 | 268 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 2:40.98 | |
6 | 270 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 2:45.28 | |
7 | 269 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 3:06.26 | |
8 | 25 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 3:08.81 | |
9 | 141 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 3:15.12 | |
10 | 259 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 3:20.35 | |
11 | 28 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 3:32.61 | |
12 | 59 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:34.42 | |
13 | 60 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:37.33 | |
14 | 225 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Arla food Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:40.18 | |
2 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:42.55 | |
3 | 42 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 2:45.56 | |
4 | 309 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 2:46.34 | |
5 | 173 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:53.33 | |
6 | 5 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:54.60 | |
7 | 134 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 3:03.46 | |
8 | 280 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 3:12.87 | |
9 | 133 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:13.48 | |
10 | 150 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 3:13.68 | |
11 | 56 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:15.32 | |
12 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 3:16.03 | |
13 | 146 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:20.64 | |
14 | 326 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 3:26.08 | |
15 | 183 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:27.15 | |
16 | 191 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 3:29.43 | |
17 | 65 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:34.74 | |
18 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:39.23 | |
19 | 210 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 3:49.29 | |
20 | 209 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 4:01.49 | |
21 | 81 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 4:01.86 | |
22 | 182 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Speedo Svømmebutikken.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 56.12 | |
2 | 3 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 58.88 | |
3 | 9 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 59.61 | |
4 | 35 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 59.65 | |
5 | 312 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 59.97 | |
6 | 105 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:02.12 | |
7 | 308 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:02.39 | |
8 | 243 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:02.61 | |
9 | 39 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:03.85 | |
10 | 186 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:03.93 | |
11 | 169 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:04.95 | |
12 | 37 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:06.27 | |
13 | 1 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:06.66 | |
14 | 160 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:10.55 | |
15 | 2 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:12.61 | |
16 | 247 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:12.63 | |
17 | 274 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:12.79 | |
18 | 161 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:13.03 | |
19 | 163 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:13.38 | |
20 | 149 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:16.60 | |
21 | 145 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:16.79 | |
22 | 80 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:17.07 | |
23 | 273 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:20.04 | |
24 | 211 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:20.06 | |
25 | 184 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:21.83 | |
26 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:22.73 | |
27 | 57 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:23.98 | |
28 | 299 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:26.81 | |
29 | 41 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:27.24 | |
30 | 159 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:28.75 | |
31 | 204 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:29.00 | |
32 | 85 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:29.07 | |
33 | 82 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:29.44 | |
34 | 179 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:30.49 | |
35 | 68 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:30.52 | |
36 | 151 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:31.20 | |
37 | 205 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:32.36 | |
38 | 256 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:32.99 | |
39 | 92 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:33.82 | |
40 | 272 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:35.18 | |
41 | 239 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:40.23 | |
42 | 174 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:41.59 | |
43 | 329 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:46.05 | |
44 | 282 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 1:47.83 | |
45 | 236 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:49.99 | |
46 | 115 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 1:50.94 | |
47 | 293 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:51.12 | |
48 | 238 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 1:56.33 | |
49 | 338 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:58.93 | |
50 | 181 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 2:06.21 | |
51 | 177 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 2:22.52 | |
52 | 118 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | ||
53 | 130 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | ||
54 | 164 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | ||
55 | 262 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | ||
56 | 330 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Harboes Bryggeri A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:07.42 | |
2 | 313 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 1:09.38 | |
3 | 36 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:09.80 | |
4 | 48 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:10.76 | |
5 | 255 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:11.84 | |
6 | 107 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:11.90 | |
7 | 219 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:12.49 | |
8 | 54 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:15.32 | |
9 | 40 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:15.82 | |
10 | 246 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:18.22 | |
11 | 66 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:18.97 | |
12 | 33 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:20.12 | |
13 | 226 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:20.76 | |
14 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:21.59 | |
15 | 58 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:22.64 | |
16 | 203 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:24.39 | |
17 | 67 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:24.44 | |
18 | 20 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:27.24 | |
19 | 258 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:28.02 | |
20 | 79 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:31.11 | |
21 | 84 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:31.84 | |
22 | 27 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:32.22 | |
23 | 302 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 1:33.25 | |
24 | 278 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 1:33.26 | |
25 | 31 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:33.52 | |
26 | 300 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 1:35.03 | |
27 | 21 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:35.05 | |
28 | 26 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:36.11 | |
29 | 23 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:36.25 | |
30 | 175 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:37.36 | |
31 | 187 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:38.17 | |
32 | 135 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:39.18 | |
33 | 323 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 1:39.42 | |
34 | 109 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:40.57 | |
35 | 24 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:42.03 | |
36 | 332 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:43.00 | |
37 | 277 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:45.38 | |
38 | 78 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:45.85 | |
39 | 339 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:46.40 | |
40 | 284 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | 1:48.22 | |
41 | 331 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:48.81 | |
42 | 201 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:52.09 | |
43 | 112 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 1:52.29 | |
44 | 116 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:56.00 | |
45 | 194 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:56.18 | |
46 | 108 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:59.93 | |
47 | 227 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 4:25.29 | |
48 | 110 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | ||
49 | 111 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | ||
50 | 113 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | ||
51 | 114 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | ||
52 | 165 | Christensen Sidsel Tang | 2007 | HOLSTEBRO | 0756AL | 25 m | ||
53 | 237 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | ||
54 | 257 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | ||
55 | 263 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | ||
56 | 314 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | ||
57 | 328 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
58 | 341 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Semper Danmark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:54.30 | |
2 | 50 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:57.95 | |
3 | 126 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:58.61 | |
4 | 243 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:04.92 | |
5 | 249 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:06.02 | |
6 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:06.04 | |
7 | 269 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:10.49 | |
8 | 248 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:10.52 | |
9 | 268 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 2:11.97 | |
10 | 99 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:14.24 | |
11 | 2 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:16.45 | |
12 | 180 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:21.87 | |
13 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:21.99 | |
14 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:23.02 | |
15 | 281 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 2:26.38 | |
16 | 102 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:27.18 | |
17 | 100 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:28.14 | |
18 | 64 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:28.27 | |
19 | 228 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 2:29.93 | |
20 | 292 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 2:33.44 | |
21 | 141 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 2:35.47 | |
22 | 149 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 2:46.07 | |
23 | 101 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:48.32 | |
24 | 252 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 2:48.45 | |
25 | 223 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | 2:49.61 | |
26 | 262 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 3:11.24 | |
27 | 200 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | ||
28 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | ||
29 | 320 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Rema 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:06.54 | |
2 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:13.76 | |
3 | 48 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:15.44 | |
4 | 170 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:20.11 | |
5 | 254 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:20.57 | |
6 | 245 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:21.49 | |
7 | 173 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:22.17 | |
8 | 171 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:25.16 | |
9 | 197 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:26.66 | |
10 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 2:27.69 | |
11 | 133 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:28.10 | |
12 | 251 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:28.17 | |
13 | 146 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 2:30.57 | |
14 | 89 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 2:31.05 | |
15 | 150 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:31.83 | |
16 | 158 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 2:32.07 | |
17 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 2:32.57 | |
18 | 207 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:35.52 | |
19 | 87 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 2:36.05 | |
20 | 22 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:36.35 | |
21 | 246 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:37.92 | |
22 | 183 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:40.17 | |
23 | 49 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:41.58 | |
24 | 131 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 2:43.82 | |
25 | 261 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 2:45.72 | |
26 | 206 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 2:51.78 | |
27 | 65 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:52.03 | |
28 | 26 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 2:52.06 | |
29 | 81 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 2:53.57 | |
30 | 290 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 2:56.38 | |
31 | 280 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 2:58.44 | |
32 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 2:58.82 | |
33 | 30 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 3:00.59 | |
34 | 20 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 3:02.58 | |
35 | 328 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 3:03.16 | ||
36 | 24 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:10.37 | |
37 | 182 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 3:10.66 | |
38 | 234 | Baad Anna | 2007 | HASLEV | 0744AV | 25 m | 3:16.23 | |
39 | 165 | Christensen Sidsel Tang | 2007 | HOLSTEBRO | 0756AL | 25 m | ||
40 | 322 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 20, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Svømmebutikken.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 25.77 | |
2 | 38 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 26.76 | |
3 | 9 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 26.82 | |
4 | 35 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 26.93 | |
5 | 244 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 27.59 | |
6 | 50 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 27.62 | |
7 | 249 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 27.84 | |
8 | 51 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 27.87 | |
9 | 172 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 28.06 | |
10 | 105 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 28.12 | |
11 | 230 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 28.58 | |
12 | 276 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 29.70 | |
13 | 93 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 29.87 | |
14 | 10 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 29.96 | |
15 | 248 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 30.68 | |
16 | 163 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 31.37 | |
17 | 247 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 31.51 | |
18 | 225 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 31.58 | |
19 | 148 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 32.74 | |
20 | 102 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 32.90 | |
21 | 270 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 32.98 | |
22 | 161 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 33.04 | |
23 | 25 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 33.21 | |
24 | 281 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 33.42 | |
25 | 160 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 33.43 | |
26 | 145 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 34.24 | |
27 | 68 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 34.53 | |
28 | 292 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 34.78 | |
29 | 34 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 34.87 | |
30 | 185 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 34.87 | |
31 | 320 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 35.01 | |
32 | 159 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 35.14 | |
33 | 91 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 36.10 | |
34 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 36.15 | |
35 | 129 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 36.50 | |
36 | 60 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 37.10 | |
37 | 229 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 37.37 | |
38 | 304 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 37.38 | |
39 | 83 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 37.80 | |
40 | 259 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 38.23 | |
41 | 184 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 38.93 | |
42 | 299 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 38.93 | |
43 | 205 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 39.02 | |
44 | 41 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 39.60 | |
45 | 92 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 39.73 | |
46 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 40.88 | |
47 | 86 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 40.95 | |
48 | 61 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 41.19 | |
49 | 139 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 41.78 | |
50 | 252 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 42.20 | |
51 | 199 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 42.42 | |
52 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 43.00 | |
53 | 303 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 44.60 | |
54 | 28 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 45.19 | |
55 | 142 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 45.28 | |
56 | 97 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 45.32 | |
57 | 63 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 46.39 | |
58 | 204 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 46.74 | |
59 | 179 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 46.93 | |
60 | 296 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 47.44 | |
61 | 329 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 52.01 | |
62 | 151 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 53.18 | |
63 | 174 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 53.34 | |
64 | 297 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 53.63 | |
65 | 181 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 59.72 | |
66 | 298 | Jensen Luca Stibolt | 2008 | SK-SYD | 0879AL | 25 m | 1:00.59 | |
67 | 115 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 1:00.70 | |
68 | 188 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:05.13 | |
69 | 285 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | KORSØR | 0931AF | 25 m | 1:05.94 | |
70 | 233 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 1:07.43 | |
71 | 330 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:09.46 | |
72 | 130 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 0521AP | 25 m | ||
73 | 164 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | ||
74 | 327 | Raabymagle Nicolai | 2006 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Spar Nord Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 29.51 | |
2 | 313 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 29.69 | |
3 | 5 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 29.99 | |
4 | 4 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 30.39 | |
5 | 107 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 31.35 | |
6 | 94 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 31.87 | |
7 | 52 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 31.99 | |
8 | 250 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 32.29 | |
9 | 171 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 32.75 | |
10 | 310 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 33.05 | |
11 | 170 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 33.28 | |
12 | 127 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 33.59 | |
13 | 134 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 33.76 | |
14 | 255 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 33.98 | |
15 | 87 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 34.16 | |
16 | 322 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 34.16 | |
17 | 36 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 34.20 | |
18 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 34.62 | |
19 | 40 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 35.40 | |
20 | 227 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 35.66 | |
21 | 221 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 35.75 | |
22 | 53 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 36.11 | |
23 | 251 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 36.14 | |
24 | 58 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 37.10 | |
25 | 62 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 37.21 | |
26 | 279 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 37.68 | |
27 | 21 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 38.01 | |
28 | 96 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 38.51 | |
29 | 283 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 38.64 | |
30 | 56 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 38.85 | |
31 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 39.40 | |
32 | 29 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 39.46 | |
33 | 209 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 39.80 | |
34 | 66 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 40.59 | |
35 | 213 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 40.65 | |
36 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 40.90 | |
37 | 79 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 41.85 | |
38 | 191 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 42.08 | |
39 | 290 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 42.92 | |
40 | 30 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 42.97 | |
41 | 212 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 43.40 | |
42 | 232 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 43.46 | |
43 | 71 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 44.12 | |
44 | 241 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 45.62 | |
45 | 332 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 46.39 | |
46 | 32 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 47.02 | |
47 | 132 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 47.53 | |
48 | 189 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 48.30 | |
49 | 210 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 50.20 | |
50 | 286 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | 50.76 | |
51 | 339 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 51.94 | |
52 | 331 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 52.78 | |
53 | 175 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 53.43 | |
54 | 235 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 53.53 | |
55 | 70 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 55.20 | |
56 | 78 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 56.18 | |
57 | 341 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | 1:02.03 | |
58 | 342 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 1:06.19 | |
59 | 116 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:09.94 | |
60 | 72 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | ||
61 | 73 | Knudsen Josephine Rosenkilde | 2011 | NÆSTVED | 1164AC | 25 m | ||
62 | 108 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | ||
63 | 109 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | ||
64 | 112 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | ||
65 | 190 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | ||
66 | 192 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
67 | 284 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | ||
68 | 319 | Magnusseb Joy Blom | 2005 | ODSHERRED | 0596BB | 25 m | ||
69 | 324 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 22, 4X100m Medley Mix |
Sponsor: Jydske Bank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Stv Mix 1 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 4:07.87 | ||
2 | 43 | Rsk Mix | 1998 | RINGE | 25 m | 4:27.67 | ||
3 | 120 | Køge 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 4:29.57 | ||
4 | 334 | Stv Mix 2 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 4:37.88 | ||
5 | 343 | Næstved Mix | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 4:54.11 | ||
6 | 167 | Hsc Mix 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 5:04.85 | ||
7 | 121 | Køge 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 5:06.87 | ||
8 | 287 | Svøm Korsør Mix 1 | 2003 | KORSØR | 25 m | 5:08.93 | ||
9 | 288 | Svøm Korsør Mix 2 | 2002 | KORSØR | 25 m | 5:13.91 | ||
10 | 122 | Køge 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 5:14.64 | ||
11 | 216 | Hg Super Kids | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 5:31.86 | ||
12 | 335 | Stv Mix 3 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 5:31.99 | ||
13 | 123 | Køge 4 | 2005 | KØGE | 25 m | 5:32.55 | ||
14 | 289 | Svøm Korsør Mix 3 | 2002 | KORSØR | 25 m | 5:37.54 | ||
15 | 336 | Stv Mix 4 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 5:40.77 | ||
16 | 215 | Hg Super Kids 2 | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 6:03.50 | ||
17 | 124 | Køge 5 | 2005 | KØGE | 25 m | 6:11.30 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Mix |
Sponsor: SuperBrugsen Fensmark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Rsk Mix | 1998 | RINGE | 25 m | 1:46.23 | ||
2 | 120 | Køge 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:47.72 | ||
3 | 264 | Dragsholm Mix 1 | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:51.19 | ||
4 | 333 | Stv Mix 1 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 1:52.32 | ||
5 | 121 | Køge 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:53.06 | ||
6 | 153 | Kalundborg Mix 1 | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 1:53.60 | ||
7 | 265 | Dragsholm Mix 2 | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:56.17 | ||
8 | 122 | Køge 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 1:59.39 | ||
9 | 155 | Kalundborg Mix 2 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:01.69 | ||
10 | 287 | Svøm Korsør Mix 1 | 2003 | KORSØR | 25 m | 2:01.86 | ||
11 | 317 | Haslev Sommermix 1 | 2000 | HASLEV | 25 m | 2:02.00 | ||
12 | 334 | Stv Mix 2 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:02.45 | ||
13 | 266 | Dragsholm Mix 3 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:02.48 | ||
14 | 167 | Hsc Mix 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:02.73 | ||
15 | 123 | Køge 4 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:05.17 | ||
16 | 288 | Svøm Korsør Mix 2 | 2002 | KORSØR | 25 m | 2:09.00 | ||
17 | 318 | Haslev Sommermix 2 | 2000 | HASLEV | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 306 | Sydswim Mix 1 | 2004 | SK-SYD | 25 m | 2:12.43 | ||
19 | 216 | Hg Super Kids | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:13.32 | ||
20 | 124 | Køge 5 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:15.27 | ||
21 | 335 | Stv Mix 3 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:15.66 | ||
22 | 336 | Stv Mix 4 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:16.55 | ||
23 | 267 | Dragsholm Mix 4 | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:17.09 | ||
24 | 215 | Hg Super Kids 2 | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:19.77 | ||
25 | 289 | Svøm Korsør Mix 3 | 2002 | KORSØR | 25 m | 2:20.41 | ||
26 | 156 | Kalundborg Mix 3 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:21.24 | ||
27 | 337 | Stv Mix 5 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:25.77 | ||
28 | 125 | Køge 6 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:35.91 | ||
29 | 217 | Hg Super Kids 3 | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:44.88 | ||
30 | 168 | Hsc Mix 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
31 | 307 | Sydswim Mix 2 | 2004 | SK-SYD | 25 m | |||
32 | 315 | Haslev Junior 1 | 2000 | HASLEV | 25 m | |||
33 | 316 | Haslev Junior 2 | 2000 | HASLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: XL Byg Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 33.73 | |
2 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 33.75 | |
3 | 309 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 35.54 | |
4 | 173 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 35.88 | |
5 | 95 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 36.04 | |
6 | 52 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 36.11 | |
7 | 226 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 37.62 | |
8 | 134 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 38.78 | |
9 | 251 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 40.24 | |
10 | 89 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 40.61 | |
11 | 66 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 40.76 | |
12 | 280 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 41.32 | |
13 | 21 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 41.77 | |
14 | 27 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 42.08 | |
15 | 275 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 42.46 | |
16 | 87 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 42.60 | |
17 | 250 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 42.74 | |
18 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 42.75 | |
19 | 88 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 43.47 | |
20 | 203 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 43.48 | |
21 | 326 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 43.75 | |
22 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 43.79 | |
23 | 58 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 44.96 | |
24 | 257 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 45.02 | |
25 | 260 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 45.29 | |
26 | 277 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 45.47 | |
27 | 131 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 45.54 | |
28 | 261 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 46.12 | |
29 | 191 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 46.35 | |
30 | 32 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 46.78 | |
31 | 47 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 47.40 | |
32 | 324 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 48.85 | |
33 | 26 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 48.86 | |
34 | 302 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 49.76 | |
35 | 127 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 50.31 | |
36 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 50.94 | |
37 | 20 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 51.38 | |
38 | 109 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 52.32 | |
39 | 84 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 52.67 | |
40 | 132 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 52.78 | |
41 | 263 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 53.30 | |
42 | 71 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 54.82 | |
43 | 108 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 54.90 | |
44 | 190 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | 54.92 | |
45 | 341 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | 56.13 | |
46 | 70 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 56.49 | |
47 | 113 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 56.96 | |
48 | 78 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 58.20 | |
49 | 112 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 58.56 | |
50 | 192 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 1:00.02 | |
51 | 75 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:00.33 | |
52 | 111 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:07.91 | |
53 | 114 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | 1:09.66 | |
54 | 110 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 1:10.41 | |
55 | 72 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | ||
56 | 76 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | ||
57 | 314 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | ||
58 | 328 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
59 | 342 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Slagelse Autodele A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 28.96 | |
2 | 10 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 31.23 | |
3 | 230 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 31.59 | |
4 | 311 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 31.93 | |
5 | 39 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 32.89 | |
6 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.19 | |
7 | 271 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 33.46 | |
8 | 253 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 33.88 | |
9 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 34.47 | |
10 | 6 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 35.01 | |
11 | 9 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 35.81 | |
12 | 100 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 37.78 | |
13 | 224 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 38.00 | |
14 | 64 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 39.48 | |
15 | 129 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 40.02 | |
16 | 25 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 41.02 | |
17 | 141 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 41.22 | |
18 | 225 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 41.68 | |
19 | 259 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 42.46 | |
20 | 185 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 42.63 | |
21 | 80 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 43.00 | |
22 | 151 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 43.40 | |
23 | 211 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 43.96 | |
24 | 83 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 44.01 | |
25 | 59 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 45.33 | |
26 | 297 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 45.47 | |
27 | 139 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 45.66 | |
28 | 82 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 45.99 | |
29 | 252 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 46.09 | |
30 | 85 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 46.58 | |
31 | 138 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 46.74 | |
32 | 179 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 48.19 | |
33 | 97 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 52.55 | |
34 | 92 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 52.58 | |
35 | 86 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 53.22 | |
36 | 140 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 54.60 | |
37 | 256 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 56.92 | |
38 | 329 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 57.05 | |
39 | 115 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 57.94 | |
40 | 233 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 1:00.83 | |
41 | 198 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:02.17 | |
42 | 305 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 1:05.23 | |
43 | 188 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:07.01 | |
44 | 293 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:07.83 | |
45 | 327 | Raabymagle Nicolai | 2006 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 26, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Rådhusapoteket Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 57.94 | |
2 | 4 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 59.78 | |
3 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:01.79 | |
4 | 48 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:02.32 | |
5 | 170 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:02.87 | |
6 | 106 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:03.51 | |
7 | 171 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:03.87 | |
8 | 254 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:04.70 | |
9 | 36 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:05.75 | |
10 | 94 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:05.79 | |
11 | 134 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:06.01 | |
12 | 245 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:06.43 | |
13 | 221 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:06.45 | |
14 | 197 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:06.55 | |
15 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:07.48 | |
16 | 219 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:07.80 | |
17 | 255 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:07.95 | |
18 | 146 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:08.00 | |
19 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:08.20 | |
20 | 47 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:08.51 | |
21 | 209 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:09.33 | |
22 | 246 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:09.47 | |
23 | 158 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:10.15 | |
24 | 183 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:10.31 | |
25 | 87 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:10.45 | |
26 | 150 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:10.63 | |
27 | 22 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:10.98 | |
28 | 49 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:11.07 | |
29 | 220 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:11.36 | |
30 | 33 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:11.89 | |
31 | 322 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:12.45 | |
32 | 260 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:12.99 | |
33 | 227 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 1:13.14 | |
34 | 96 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:13.15 | |
35 | 62 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:13.41 | |
36 | 21 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:13.68 | |
37 | 278 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 1:13.72 | |
38 | 79 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:15.20 | |
39 | 261 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 1:15.93 | |
40 | 279 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:16.13 | |
41 | 206 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:17.49 | |
42 | 26 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:17.89 | |
43 | 258 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:18.02 | |
44 | 20 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:18.54 | |
45 | 81 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:19.06 | |
46 | 30 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:19.26 | |
47 | 29 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:19.38 | |
48 | 328 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 1:19.89 | ||
49 | 326 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:19.93 | |
50 | 55 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:20.12 | |
51 | 213 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:20.64 | |
52 | 290 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 1:21.59 | |
53 | 67 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:21.67 | |
54 | 23 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:21.85 | |
55 | 283 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 1:22.00 | |
56 | 165 | Christensen Sidsel Tang | 2007 | HOLSTEBRO | 0756AL | 25 m | 1:22.26 | |
57 | 135 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:23.06 | |
58 | 187 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:23.89 | |
59 | 182 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:24.12 | |
60 | 323 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 1:24.22 | |
61 | 24 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:24.41 | |
62 | 300 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 1:25.08 | |
63 | 71 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:25.39 | |
64 | 234 | Baad Anna | 2007 | HASLEV | 0744AV | 25 m | 1:26.41 | |
65 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:28.40 | |
66 | 175 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:29.81 | |
67 | 31 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:29.88 | |
68 | 331 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:32.43 | |
69 | 189 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:32.63 | |
70 | 232 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:34.63 | |
71 | 332 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:36.08 | |
72 | 235 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:39.68 | |
73 | 78 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:39.76 | |
74 | 144 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 1:40.20 | |
75 | 339 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:42.12 | |
76 | 194 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:46.04 | |
77 | 237 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 1:47.26 | |
78 | 72 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 1:54.16 | |
79 | 70 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
80 | 76 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | ||
81 | 314 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | ||
82 | 319 | Magnusseb Joy Blom | 2005 | ODSHERRED | 0596BB | 25 m | ||
83 | 321 | Hansen Tessa | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
84 | 325 | Lyng Ella | 2008 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 27, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Kjerulff A/S Kia Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 51.77 | |
2 | 6 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 51.86 | |
3 | 103 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 53.11 | |
4 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 53.20 | |
5 | 244 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 54.46 | |
6 | 50 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 54.73 | |
7 | 166 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 54.89 | |
8 | 308 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 54.93 | |
9 | 9 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 54.97 | |
10 | 51 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 55.19 | |
11 | 38 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 55.78 | |
12 | 243 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 56.38 | |
13 | 186 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 56.40 | |
14 | 249 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 57.23 | |
15 | 312 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 57.56 | |
16 | 248 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 58.46 | |
17 | 10 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 58.55 | |
18 | 268 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 58.66 | |
19 | 276 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 59.18 | |
20 | 172 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 59.96 | |
21 | 93 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:00.06 | |
22 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:00.08 | |
23 | 269 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:00.15 | |
24 | 1 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:00.22 | |
25 | 99 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:00.63 | |
26 | 169 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:00.84 | |
27 | 161 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:01.57 | |
28 | 2 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:02.13 | |
29 | 37 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:02.16 | |
30 | 247 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:02.18 | |
31 | 68 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:02.96 | |
32 | 160 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:03.23 | |
33 | 148 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 1:04.38 | |
34 | 180 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:05.07 | |
35 | 228 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:05.11 | |
36 | 80 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:05.31 | |
37 | 100 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:05.90 | |
38 | 163 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:05.94 | |
39 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:05.97 | |
40 | 41 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:07.49 | |
41 | 184 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:07.49 | |
42 | 320 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 1:07.59 | |
43 | 34 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:07.61 | |
44 | 149 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:07.92 | |
45 | 273 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:08.17 | |
46 | 102 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:08.23 | |
47 | 292 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:09.28 | |
48 | 159 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:09.64 | |
49 | 101 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:11.12 | |
50 | 91 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:11.35 | |
51 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:11.62 | |
52 | 141 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:11.67 | |
53 | 85 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:11.68 | |
54 | 229 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:12.25 | |
55 | 304 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:12.75 | |
56 | 82 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:13.83 | |
57 | 86 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:14.27 | |
58 | 296 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:14.49 | |
59 | 299 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:15.20 | |
60 | 205 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:15.34 | |
61 | 179 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:15.64 | |
62 | 204 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:16.45 | |
63 | 303 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:18.27 | |
64 | 92 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:18.32 | |
65 | 139 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:18.98 | |
66 | 28 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:19.68 | |
67 | 256 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:21.28 | |
68 | 239 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:21.43 | |
69 | 200 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:21.68 | |
70 | 262 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 1:22.69 | |
71 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:22.93 | |
72 | 174 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:24.16 | |
73 | 59 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:25.08 | |
74 | 272 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:25.30 | |
75 | 164 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | 1:26.20 | |
76 | 293 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:27.35 | |
77 | 77 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:28.19 | |
78 | 198 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:29.93 | |
79 | 181 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:35.97 | |
80 | 138 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 1:36.95 | |
81 | 236 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 1:40.02 | |
82 | 330 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:46.27 | |
83 | 238 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 1:47.00 | |
84 | 143 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 0925AF | 25 m | 1:56.24 | |
85 | 298 | Jensen Luca Stibolt | 2008 | SK-SYD | 0879AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 28, 200m Medley Damer |
Sponsor: Arla food Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:24.54 | |
2 | 313 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 2:26.64 | |
3 | 310 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 2:37.76 | |
4 | 173 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:37.86 | |
5 | 170 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:41.96 | |
6 | 53 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:47.65 | |
7 | 250 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 2:49.43 | |
8 | 251 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:50.26 | |
9 | 207 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:50.72 | |
10 | 133 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:50.98 | |
11 | 150 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:54.24 | |
12 | 183 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:57.36 | |
13 | 66 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:59.31 | |
14 | 96 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 3:01.70 | |
15 | 131 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 3:03.09 | |
16 | 81 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 3:17.92 | |
17 | 212 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 3:25.22 | |
18 | 65 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:25.30 | |
19 | 191 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 3:29.81 | |
20 | 241 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 4:05.24 | |
21 | 32 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | ||
22 | 56 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | ||
23 | 182 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | ||
24 | 189 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 29, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Speedo Svømmebutikken.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 2:09.59 | |
2 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 2:11.26 | |
3 | 105 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:14.19 | |
4 | 9 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:14.59 | |
5 | 35 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 2:16.41 | |
6 | 311 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 2:21.19 | |
7 | 10 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:21.77 | |
8 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:33.45 | |
9 | 180 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:44.90 | |
10 | 281 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 2:45.39 | |
11 | 292 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 2:53.60 | |
12 | 60 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:03.81 | |
13 | 57 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 3:15.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 30, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Harboes Bryggeri A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 26.53 | |
2 | 4 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 27.32 | |
3 | 127 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 28.14 | |
4 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 28.67 | |
5 | 48 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 28.71 | |
6 | 52 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 28.92 | |
7 | 94 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 28.99 | |
8 | 171 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 29.18 | |
9 | 254 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 29.62 | |
10 | 250 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 30.01 | |
11 | 309 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 30.04 | |
12 | 246 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 30.36 | |
13 | 231 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 30.41 | |
14 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 30.52 | |
15 | 245 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 30.54 | |
16 | 226 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 30.97 | |
17 | 255 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 30.97 | |
18 | 146 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 31.22 | |
19 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 31.29 | |
20 | 89 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 31.56 | |
21 | 158 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 31.56 | |
22 | 49 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 31.63 | |
23 | 56 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 31.98 | |
24 | 53 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 32.07 | |
25 | 209 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 32.18 | |
26 | 220 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 32.24 | |
27 | 62 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 32.30 | |
28 | 88 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 32.48 | |
29 | 261 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 32.55 | |
30 | 33 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 32.67 | |
31 | 227 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 32.94 | |
32 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 33.00 | |
33 | 275 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 33.49 | |
34 | 58 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 33.65 | |
35 | 257 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 33.84 | |
36 | 324 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 33.91 | |
37 | 203 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 34.05 | |
38 | 278 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 34.28 | |
39 | 258 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 34.50 | |
40 | 23 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 34.59 | |
41 | 20 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 34.77 | |
42 | 26 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 34.89 | |
43 | 206 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 34.90 | |
44 | 279 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 35.01 | |
45 | 31 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 35.10 | |
46 | 328 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 35.38 | ||
47 | 290 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 35.56 | |
48 | 280 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 35.58 | |
49 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 35.65 | |
50 | 283 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 35.81 | |
51 | 65 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 35.93 | |
52 | 212 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 36.03 | |
53 | 232 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 36.16 | |
54 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 36.42 | |
55 | 213 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 36.46 | |
56 | 27 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 36.50 | |
57 | 67 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 36.75 | |
58 | 277 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 36.84 | |
59 | 234 | Baad Anna | 2007 | HASLEV | 0744AV | 25 m | 36.93 | |
60 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 37.20 | |
61 | 323 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 37.32 | |
62 | 175 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 37.38 | |
63 | 302 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 37.52 | |
64 | 135 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 37.53 | |
65 | 29 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 37.62 | |
66 | 55 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 37.66 | |
67 | 84 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 37.72 | |
68 | 132 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 37.84 | |
69 | 187 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 37.99 | |
70 | 300 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 38.29 | |
71 | 190 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | 38.57 | |
72 | 109 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 38.82 | |
73 | 76 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 1064AF | 25 m | 39.77 | |
74 | 165 | Christensen Sidsel Tang | 2007 | HOLSTEBRO | 0756AL | 25 m | 39.91 | |
75 | 263 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 40.41 | |
76 | 71 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 41.43 | |
77 | 341 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | 42.60 | |
78 | 144 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 42.99 | |
79 | 72 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 43.02 | |
80 | 235 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 43.21 | |
81 | 332 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 43.88 | |
82 | 192 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 44.34 | |
83 | 112 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 44.49 | |
84 | 194 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 44.59 | |
85 | 75 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 44.66 | |
86 | 113 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 44.87 | |
87 | 331 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 45.10 | |
88 | 108 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 45.29 | |
89 | 111 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 45.79 | |
90 | 237 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 45.86 | |
91 | 342 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 47.00 | |
92 | 110 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 47.71 | |
93 | 339 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 51.03 | |
94 | 114 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | 54.08 | |
95 | 314 | Liboriussen Andrea Kramer | 2007 | HOLSTEBRO | 0736AY | 25 m | ||
96 | 321 | Hansen Tessa | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
97 | 325 | Lyng Ella | 2008 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 31, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Semper Danmark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 23.77 | |
2 | 103 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 24.05 | |
3 | 6 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 25 m | 24.33 | |
4 | 104 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 24.49 | |
5 | 8 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 24.58 | |
6 | 38 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 24.68 | |
7 | 244 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 24.82 | |
8 | 166 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 25.05 | |
9 | 50 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 25.39 | |
10 | 9 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 25.42 | |
11 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 25.43 | |
12 | 230 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 25.56 | |
13 | 186 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 25.91 | |
14 | 243 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 26.12 | |
15 | 248 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 26.15 | |
16 | 249 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 26.74 | |
17 | 10 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 26.88 | |
18 | 1 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 26.90 | |
19 | 269 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 27.00 | |
20 | 276 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 27.09 | |
21 | 93 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 27.17 | |
22 | 169 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 27.38 | |
23 | 2 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 27.99 | |
24 | 161 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 28.06 | |
25 | 271 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 28.10 | |
26 | 68 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 28.29 | |
27 | 148 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 28.79 | |
28 | 225 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 28.86 | |
29 | 247 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 29.15 | |
30 | 159 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 29.36 | |
31 | 100 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 29.37 | |
32 | 163 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 29.69 | |
33 | 80 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 29.95 | |
34 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 30.04 | |
35 | 160 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 30.11 | |
36 | 281 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 30.31 | |
37 | 91 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 30.52 | |
38 | 41 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 30.56 | |
39 | 102 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 30.73 | |
40 | 224 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 30.95 | |
41 | 292 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 31.11 | |
42 | 320 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 31.15 | |
43 | 149 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 31.17 | |
44 | 228 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 31.29 | |
45 | 34 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 31.34 | |
46 | 129 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 31.64 | |
47 | 259 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 31.75 | |
48 | 64 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 31.94 | |
49 | 273 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 32.34 | |
50 | 85 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 32.38 | |
51 | 101 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 32.46 | |
52 | 185 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 32.46 | |
53 | 82 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 32.56 | |
54 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 33.07 | |
55 | 304 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 33.26 | |
56 | 252 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 33.55 | |
57 | 296 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 33.63 | |
58 | 28 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 33.80 | |
59 | 205 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 34.04 | |
60 | 299 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 34.06 | |
61 | 139 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 34.32 | |
62 | 57 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 34.70 | |
63 | 204 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 34.79 | |
64 | 77 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 34.87 | |
65 | 179 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 35.12 | |
66 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 35.32 | |
67 | 272 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 35.42 | |
68 | 303 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 35.54 | |
69 | 211 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 35.55 | |
70 | 239 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 35.76 | |
71 | 83 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 35.81 | |
72 | 256 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 35.99 | |
73 | 92 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 36.01 | |
74 | 200 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 36.03 | |
75 | 262 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 36.03 | |
76 | 97 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 36.56 | |
77 | 151 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 37.51 | |
78 | 174 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 37.96 | |
79 | 140 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 38.28 | |
80 | 293 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 38.32 | |
81 | 198 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 38.48 | |
82 | 115 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 39.16 | |
83 | 138 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 0611AQ | 25 m | 41.03 | |
84 | 236 | Sohnemann Marius | 2007 | HASLEV | 0763AL | 25 m | 41.37 | |
85 | 329 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 42.01 | |
86 | 181 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 42.98 | |
87 | 233 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 45.25 | |
88 | 330 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 45.38 | |
89 | 238 | Kongslev William | 2008 | HASLEV | 0863AA | 25 m | 45.46 | |
90 | 143 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 0925AF | 25 m | 46.13 | |
91 | 188 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 46.48 | |
92 | 327 | Raabymagle Nicolai | 2006 | ODSHERRED | 25 m | 51.12 | ||
93 | 305 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | 55.14 | |
94 | 164 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | ||
95 | 298 | Jensen Luca Stibolt | 2008 | SK-SYD | 0879AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 32, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Rema 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:42.33 | |
2 | 170 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:00.85 | |
3 | 245 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 5:04.74 | |
4 | 295 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 5:09.52 | |
5 | 133 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 5:18.19 | |
6 | 127 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 5:18.24 | |
7 | 197 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 5:21.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 33, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Svømmebutikken.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 4:42.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Spar Nord Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:23.11 | |
2 | 36 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 2:29.22 | |
3 | 48 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:31.01 | |
4 | 255 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:35.09 | |
5 | 219 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 2:36.59 | |
6 | 42 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 2:37.59 | |
7 | 47 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:44.58 | |
8 | 246 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:47.60 | |
9 | 88 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:50.93 | |
10 | 207 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:51.89 | |
11 | 301 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:55.74 | |
12 | 49 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:57.00 | |
13 | 33 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 2:59.31 | |
14 | 258 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 3:01.84 | |
15 | 22 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 3:09.34 | |
16 | 24 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:40.17 | |
17 | 189 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
18 | 241 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | ||
19 | 300 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 35, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Jydske Bank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:15.37 | |
2 | 312 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 25 m | 2:15.67 | |
3 | 308 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 2:16.72 | |
4 | 169 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:25.77 | |
5 | 2 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:32.80 | |
6 | 160 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:33.53 | |
7 | 37 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:34.80 | |
8 | 161 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:45.32 | |
9 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 2:56.21 | |
10 | 57 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 36, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: SuperBrugsen Fensmark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:05.40 | |
2 | 313 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 1:06.03 | |
3 | 310 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 1:12.43 | |
4 | 322 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:19.30 | |
5 | 207 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:21.15 | |
6 | 94 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:22.45 | |
7 | 87 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:22.72 | |
8 | 226 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:27.56 | |
9 | 279 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:27.75 | |
10 | 278 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 1:28.22 | |
11 | 158 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:28.30 | |
12 | 209 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:30.26 | |
13 | 62 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:30.37 | |
14 | 21 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:34.31 | |
15 | 79 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:35.19 | |
16 | 30 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:40.45 | |
17 | 183 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:48.45 | |
18 | 212 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 2:01.47 | |
19 | 22 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | ||
20 | 31 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | ||
21 | 70 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
22 | 203 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | ||
23 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | ||
24 | 232 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | ||
25 | 235 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | ||
26 | 331 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 37, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: XL Byg Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 58.05 | |
2 | 166 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 58.75 | |
3 | 103 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 58.83 | |
4 | 35 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:00.35 | |
5 | 105 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:02.31 | |
6 | 50 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.87 | |
7 | 249 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:03.24 | |
8 | 172 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:06.05 | |
9 | 276 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:07.41 | |
10 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:07.74 | |
11 | 93 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:08.57 | |
12 | 1 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:09.06 | |
13 | 225 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:11.29 | |
14 | 163 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:11.74 | |
15 | 247 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:12.06 | |
16 | 281 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:13.50 | |
17 | 248 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:13.52 | |
18 | 102 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:15.07 | |
19 | 180 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:15.34 | |
20 | 25 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:16.26 | |
21 | 228 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:17.55 | |
22 | 34 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:19.05 | |
23 | 185 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:19.74 | |
24 | 273 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:21.64 | |
25 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:22.65 | |
26 | 101 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:24.52 | |
27 | 159 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:25.64 | |
28 | 222 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 1:34.45 | |
29 | 60 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:35.25 | |
30 | 272 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:38.04 | |
31 | 299 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:41.09 | |
32 | 269 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:43.23 | |
33 | 204 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:44.67 | |
34 | 184 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:02.76 | |
35 | 64 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | ||
36 | 68 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | ||
37 | 140 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | ||
38 | 229 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | ||
39 | 297 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | ||
40 | 304 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | ||
41 | 330 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 38, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Slagelse Autodele A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:14.89 | |
2 | 52 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:16.86 | |
3 | 42 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:17.46 | |
4 | 309 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 1:18.73 | |
5 | 173 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:19.43 | |
6 | 106 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:23.60 | |
7 | 134 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:25.43 | |
8 | 231 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:27.83 | |
9 | 251 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:27.90 | |
10 | 53 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:28.78 | |
11 | 133 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:28.86 | |
12 | 89 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:29.46 | |
13 | 66 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:29.47 | |
14 | 275 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:29.86 | |
15 | 280 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:30.34 | |
16 | 150 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:30.39 | |
17 | 131 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:32.19 | |
18 | 162 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:32.41 | |
19 | 146 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:33.58 | |
20 | 56 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:33.86 | |
21 | 221 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:34.33 | |
22 | 254 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:34.91 | |
23 | 27 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:35.13 | |
24 | 220 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:35.63 | |
25 | 96 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:35.76 | |
26 | 326 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:35.85 | |
27 | 58 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:35.91 | |
28 | 213 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:37.33 | |
29 | 24 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:37.92 | |
30 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:38.80 | |
31 | 277 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:39.33 | |
32 | 65 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:40.43 | |
33 | 260 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:40.95 | |
34 | 55 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:41.50 | |
35 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:41.96 | |
36 | 191 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:43.19 | |
37 | 32 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:43.88 | |
38 | 182 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:44.13 | |
39 | 81 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:46.51 | |
40 | 234 | Baad Anna | 2007 | HASLEV | 0744AV | 25 m | 1:47.64 | |
41 | 79 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:47.70 | |
42 | 283 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 1:47.98 | |
43 | 206 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:48.96 | |
44 | 302 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 1:50.44 | |
45 | 84 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:51.82 | |
46 | 241 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | HASLEV | 0654AW | 25 m | 1:52.83 | |
47 | 30 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:53.82 | |
48 | 109 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:55.05 | |
49 | 132 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:57.24 | |
50 | 29 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:58.48 | |
51 | 78 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:59.25 | |
52 | 263 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | 2:01.90 | |
53 | 112 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 2:04.75 | |
54 | 113 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 2:05.37 | |
55 | 341 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | 2:06.09 | |
56 | 108 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 2:06.52 | |
57 | 111 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 2:17.80 | |
58 | 114 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | 2:21.06 | |
59 | 75 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:23.30 | |
60 | 194 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:36.27 | |
61 | 110 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | ||
62 | 135 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | ||
63 | 165 | Christensen Sidsel Tang | 2007 | HOLSTEBRO | 0756AL | 25 m | ||
64 | 175 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
65 | 192 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
66 | 257 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | ||
67 | 332 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | ||
68 | 339 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:22 |
Løb 39, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Rådhusapoteket Slagelse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:05.44 | |
2 | 230 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:10.07 | |
3 | 311 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 1:10.63 | |
4 | 268 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:12.12 | |
5 | 271 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:12.13 | |
6 | 9 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:12.99 | |
7 | 46 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:13.15 | |
8 | 39 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:13.34 | |
9 | 253 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:13.68 | |
10 | 244 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:17.12 | |
11 | 99 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:19.54 | |
12 | 37 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:23.73 | |
13 | 100 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:23.78 | |
14 | 25 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:25.74 | |
15 | 129 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:26.54 | |
16 | 224 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:27.24 | |
17 | 259 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 1:31.49 | |
18 | 141 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:31.61 | |
19 | 28 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:32.82 | |
20 | 149 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:33.89 | |
21 | 151 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:37.05 | |
22 | 211 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:37.48 | |
23 | 91 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:37.60 | |
24 | 82 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:37.98 | |
25 | 59 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:38.42 | |
26 | 252 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:39.44 | |
27 | 41 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:39.60 | |
28 | 83 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:40.25 | |
29 | 60 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:40.34 | |
30 | 297 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:40.62 | |
31 | 184 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:43.83 | |
32 | 296 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:46.54 | |
33 | 200 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:48.92 | |
34 | 86 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:49.47 | |
35 | 97 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:51.17 | |
36 | 77 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:55.63 | |
37 | 115 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 2:05.28 | |
38 | 233 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 2:12.00 | |
39 | 188 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 2:20.05 | |
40 | 329 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 2:28.19 | |
41 | 164 | Nazarov Vlad | 2006 | HOLSTEBRO | 0603AL | 25 m | ||
42 | 174 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | ||
43 | 181 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | ||
44 | 239 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | ||
45 | 262 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | ||
46 | 303 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | ||
47 | 305 | Stabell-Jørgensen Mikkel | 2009 | SK-SYD | 0951AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:23 |
Løb 40, 4X100m Frisvømning Mix |
Sponsor: Harboes Bryggeri A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Stv Mix 1 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 3:50.32 | ||
2 | 43 | Rsk Mix | 1998 | RINGE | 25 m | 3:52.44 | ||
3 | 120 | Køge 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 3:52.70 | ||
4 | 343 | Næstved Mix | 2000 | NÆSTVED | 25 m | 3:55.48 | ||
5 | 121 | Køge 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 4:07.38 | ||
6 | 122 | Køge 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 4:18.88 | ||
7 | 287 | Svøm Korsør Mix 1 | 2003 | KORSØR | 25 m | 4:26.04 | ||
8 | 167 | Hsc Mix 1 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:29.57 | ||
9 | 334 | Stv Mix 2 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 4:30.43 | ||
10 | 123 | Køge 4 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:33.09 | ||
11 | 124 | Køge 5 | 2005 | KØGE | 25 m | 4:47.93 | ||
12 | 288 | Svøm Korsør Mix 2 | 2002 | KORSØR | 25 m | 4:48.18 | ||
13 | 216 | Hg Super Kids | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 4:53.91 | ||
14 | 335 | Stv Mix 3 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 4:59.55 | ||
15 | 336 | Stv Mix 4 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 5:00.65 | ||
16 | 289 | Svøm Korsør Mix 3 | 2002 | KORSØR | 25 m | 5:15.40 | ||
17 | 337 | Stv Mix 5 | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 5:23.88 | ||
18 | 215 | Hg Super Kids 2 | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 5:32.83 | ||
19 | 168 | Hsc Mix 2 | 2003 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:23 |