2019-10-22   19:42:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hillerød Langbane Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 13
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Hillerød Langbane Cup 2019    Udskriftsdato  30 juni 2019   
  Stævne by  Hillerød    Udskriftstidspunkt  08:16   
  Arrangør  Hillerød Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  29 juni 2019         
 
 
 
Løb 13, 200m Medley Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
76  Laura Jørgensen  2004  0428AQ  HELSINGE    50m   
180  Ida Hinchely  2008  0826AJ  TRITON B    50m  3:59.54 
91  Liya Arnholtz  2007  0794AM  HELSINGE    50m  3:40.78 
179  Sofie Kohave Sørensen  2007  0708AQ  TRITON B    50m  3:44.92 
23  Liva Poulsen  2007  0774AO  HILLERØD    50m   
196  Freja Lego Berg  2007  0744AU  VÆRLØSE    50m   

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
159  Helena Fogh Kronborg  2005  0506AK  VATCPH-STT    50m  3:24.05 
194  Viola Søbye  2006  0648AT  VÆRLØSE    50m  3:13.29 
44  Emma Mølholm  2005  0514AM  HILLERØD    50m  3:00.95 
109  Sophie Amalie Rasmussen  2006  0692AJ  GREVE    50m  3:01.10 
18  Anna Gregers Jørgensen  2007  0764AO  HILLERØD    50m  3:19.19 
151  Lucia Borgmann  2007  0774AM  FARUM    50m  3:28.49 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
249  Amanda F. Christiansen  2005  0514AW  VORDINGB    50m  2:58.23 
187  Amalie Helfelt  2006  0652AP  VÆRLØSE    50m  2:57.15 
190  Fiona Jensen  2006  0636AT  VÆRLØSE    50m  2:55.76 
110  Lærke Marie Clausen  2005  0504AE  GREVE    50m  2:56.17 
236  Sophie Kronborg  2005  0532AU  VEJLE    50m  2:57.23 
173  Amalie Carlsen Risager  2006  0604AG  TRITON B    50m  2:58.30 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
226  Laura Frost Rainer  2005  0542AK  VEJLE    50m  2:53.17 
235  Sophia Jochumsen  2006  0642AE  VEJLE    50m  2:50.82 
156  Laura Thomadsen  2004  0412AH  AIF    50m  2:48.97 
174  Andrea Strandby  2007  0718AA  TRITON B    50m  2:50.68 
Frida Høj Andersen  2005  0504AL  ISHØJ    50m  2:52.31 
79  Pernille Møller Leisted  2002  0288AU  HELSINGE    50m  2:53.98 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
219  Alberte Skov Forsberg  2003  0346AT  VEJLE    50m  2:40.10 
225  Kristine Hülsen  2002  0286AH  VEJLE    50m  2:35.50 
162  Josephine B. U. Danielsen  2003  0326AD  VATCPH-STT    50m  2:33.74 
255  Freja Søndergaard  2004  0452AO  VORDINGB    50m  2:33.82 
217  Clara Hartvig-Olsen  2004  0402AP  VI39    50m  2:37.31 
230  Mette Barfoot  2005  0588AS  VEJLE    50m  2:47.32 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  30 juni 2019 
Licens til Hillerød Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark