2019-10-22   19:44:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hillerød Langbane Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Hillerød Langbane Cup 2019    Udskriftsdato  30 juni 2019   
  Stævne by  Hillerød    Udskriftstidspunkt  08:16   
  Arrangør  Hillerød Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  29 juni 2019         
 
 
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
232  Sarah Laursen  2007  0798AD  VEJLE    50m  1:42.15 
224  Frida Høj Foldager  2006  0618AH  VEJLE    50m  1:34.49 
151  Lucia Borgmann  2007  0774AM  FARUM    50m  1:26.85 
109  Sophie Amalie Rasmussen  2006  0692AJ  GREVE    50m  1:27.51 
250  Signe Gyldenkærne  2006  0656AQ  VORDINGB    50m  1:37.46 
40  Lise Elton Jokumsen  2004  0482AZ  HILLERØD    50m   

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
75  Amalie Lund  2004  0438AX  HELSINGE    50m  1:22.01 
249  Amanda F. Christiansen  2005  0514AW  VORDINGB    50m  1:17.16 
165  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    50m  1:14.13 
166  Emma Hansen  2007  0742AB  KVIK    50m  1:14.84 
230  Mette Barfoot  2005  0588AS  VEJLE    50m  1:20.21 
190  Fiona Jensen  2006  0636AT  VÆRLØSE    50m  1:22.15 

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
241  Caroline Wiuff Jensen  2004  0492AD  VEST    50m  1:12.41 
255  Freja Søndergaard  2004  0452AO  VORDINGB    50m  1:11.15 
53  Amalie Kruse Enemærke  2003  0392AI  HERLEV    50m  1:03.69 
117  Simone Jørgensen  1999  9928AN  FARUM    50m  1:09.07 
133  Sarah Holm Clausen  2004  0486AG  FARUM    50m  1:12.39 
242  Emma Mikkelsen  2001  0176AB  VEST    50m  1:12.94 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  30 juni 2019 
Licens til Hillerød Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark