2019-10-15   19:43:05
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hillerød Langbane Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

5_S
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
243  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  50 m  2:23.74   
222  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  50 m  2:28.38   
130  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  50 m  2:28.92   
193  Lund-Schierbeck Sofie  2003  VÆRLØSE  0398AJ  50 m  2:29.64   
Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  50 m  2:31.80   
247  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  50 m  2:37.05   
163  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  50 m  2:37.95   
185  Schau Nomi I. K.  2004  TUNE  0408AI  50 m  2:41.91   
Andersen Frida Høj  2005  ISHØJ  0504AL  50 m  2:45.43   
10  157  Mortensen Silja Nøhr  2003  AIF  0342AU  50 m  2:47.30   
11  145  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  2:47.65   
12  44  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  50 m  2:48.81   
13  174  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  50 m  2:50.43   
14  186  Segato Julie  2005  TUNE  0538AJ  50 m  2:50.49   
15  235  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  50 m  2:50.90   
16  236  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  50 m  2:50.92   
17  76  Jørgensen Laura  2004  HELSINGE  0428AQ  50 m  2:52.16   
18  191  Thomsen Martha Bødker  2005  VÆRLØSE  0586AH  50 m  2:53.03   
19  173  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  50 m  2:54.24   
20  150  Fanø Helene Friis  2007  FARUM  0764AJ  50 m  2:57.63   
21  188  Thomsen Ella Bødker  2005  VÆRLØSE  0576AH  50 m  2:58.28   
22  42  Klitten Amalie  2004  HILLERØD  0448BA  50 m  2:59.81   
23  252  Larsen Natalie Dang N.  2006  VORDINGB  0696AM  50 m  3:03.76   
24  135  Orben Helene  2005  FARUM  0548BA  50 m  3:06.83   
25  254  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  50 m  3:07.08   
26  156  Thomadsen Laura  2004  AIF  0412AH  50 m  3:08.78   
27  17  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  50 m  3:26.80   
28  204  Sjøberg Rosa Marie  2008  VÆRLØSE  0838AN  50 m  3:30.71   
29  138  Borgmann Isabella  2005  FARUM  0502AX  50 m  3:31.02   
30  207  Groth Sophia  2010  VÆRLØSE  1072AD  50 m  4:01.59   
31  201  Hessner Nanna  2007  VÆRLØSE  0764AU  50 m  4:06.04   
32  20  Christoffersen Laura  2007  HILLERØD  0734AO  50 m     
33  43  Lythcke Amalie  2006  HILLERØD  0686AT  50 m     
34  89  Jakobsen Aurora Troldahl  2005  HELSINGE  0564AX  50 m     
35  94  Jensen Emily Amalie  2007  HELSINGE  0754AE  50 m     
36  154  Ciampi Annabella Holm  2009  FARUM  0974AC  50 m     
37  196  Berg Freja Lego  2007  VÆRLØSE  0744AU  50 m     
38  203  Eriksen Sofie K.  2007  VÆRLØSE  0754AU  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  28 juni 2019 
Licens til Hillerød Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  18:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark