Program för Speedo Open 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Speedo Open 2019 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
20:06 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2019 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar ABC |
Finaler (4) |
Beräknad start 09:46 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1415 |
1 |
Gabriel Dyring |
2006 |
AQ4506 |
MASS |
|
50m |
3:45.56 |
1604 |
2 |
Mattias Jönsson |
2006 |
AI8906 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
3:37.94 |
1506 |
3 |
Melker Boman |
2005 |
AB2905 |
SK 1970 |
|
50m |
3:32.63 |
1122 |
4 |
Jonathan Larsson |
2006 |
AN2306 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:28.61 |
1507 |
5 |
Leon Larsson |
2005 |
AB6905 |
SK 1970 |
|
50m |
3:22.27 |
1123 |
6 |
Lucas Larsson |
2006 |
AN0306 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:26.78 |
1348 |
7 |
Felix Jedbratt |
2003 |
AJ7703 |
MASS |
|
50m |
3:31.26 |
1490 |
8 |
Jonas Shafie |
2006 |
AF6906 |
S 02 |
|
50m |
3:34.42 |
1438 |
9 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
3:41.64 |
1459 |
10 |
Oscar Olofsson |
2006 |
AJ2106 |
S 77 |
|
50m |
3:50.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1481 |
1 |
Zoobin Mohammadi |
2004 |
AP1104 |
S 02 |
|
50m |
3:17.64 |
1582 |
2 |
Willgot Malmström |
2005 |
AR7305 |
VARBERG |
|
50m |
3:12.25 |
1054 |
3 |
Max Lidbom |
2004 |
AC0104 |
ELFSBORG |
|
50m |
3:06.09 |
1275 |
4 |
Noah Johansson |
2005 |
AP0705 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:59.31 |
1603 |
5 |
Hugo Hermansson |
2004 |
AO6904 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:56.05 |
1350 |
6 |
Alvin Välkki |
2004 |
AE3504 |
MASS |
|
50m |
2:57.75 |
1486 |
7 |
Olle Sköld |
2004 |
AR6904 |
S 02 |
|
50m |
3:01.31 |
1539 |
8 |
Rasmus Kristiansson |
2004 |
AH1704 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:06.69 |
1272 |
9 |
Max Törnqvist |
2006 |
AJ9106 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
3:17.32 |
1402 |
10 |
Jonathan Sandblom |
2005 |
AQ5705 |
MASS |
|
50m |
3:17.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1475 |
1 |
Linus Olofsson |
2003 |
AL6503 |
S 02 |
|
50m |
2:53.77 |
1441 |
2 |
Victor Karell |
2003 |
AF7103 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
2:50.79 |
1323 |
3 |
Marcus Leijon |
2002 |
AB5902 |
MARIESTAD |
|
50m |
2:50.34 |
1212 |
4 |
David Bergqvist |
2005 |
AA7505 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:46.88 |
1470 |
5 |
Felix Wrakén |
2003 |
AB8903 |
S 02 |
|
50m |
2:45.18 |
1468 |
6 |
Maximus Murray |
2003 |
AB0903 |
S 02 |
|
50m |
2:45.81 |
1216 |
7 |
Max Grubesic |
2004 |
AH8104 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:49.03 |
1467 |
8 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
S 02 |
|
50m |
2:50.60 |
1258 |
9 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:51.74 |
1472 |
10 |
Hampus Klebom |
2004 |
AC4504 |
S 02 |
|
50m |
2:55.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1345 |
1 |
Filiph Castillo Karlsson |
2002 |
AO4902 |
MASS |
|
50m |
2:42.65 |
1591 |
2 |
Gustav Hammarstedt |
2002 |
AL1302 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:39.84 |
1366 |
3 |
Måns Evertsson |
2003 |
AR2103 |
MASS |
|
50m |
2:36.76 |
1194 |
4 |
Erik Nicklasson |
1998 |
AG2598 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:29.87 |
569 |
5 |
Mathias Christensen |
2004 |
0489AE |
KVIK |
|
50m |
2:28.51 |
1260 |
6 |
Richard Ekholm |
2002 |
AV1702 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:29.47 |
1247 |
7 |
Anton Dahlgren |
1999 |
AM4999 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:30.40 |
1248 |
8 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:36.80 |
1340 |
9 |
Marcus Sundblad |
2003 |
AF4103 |
MASS |
|
50m |
2:42.21 |
1330 |
10 |
Robin Andréasson |
1988 |
AN7788 |
MASS |
|
50m |
2:42.69 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2019 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
20:06 |
|