Program för NUSS 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 29/6 Klockan 15.00.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 60, 100m Fjäril Damer 16-20
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NUSS Rek |
1:03.29 |
|
Emilia Bergström |
|
|
SWE |
|
|
2004-07-02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
2 |
|
Lisa Flaa |
2002 |
NÄSSJÖ |
1:17.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
3 |
|
Jennifer Titus |
2002 |
ÖSA |
1:15.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Emmie Davis |
2002 |
JÖNKÖPING |
1:14.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
5 |
|
Wilma Carlheim |
2003 |
JÖNKÖPING |
1:14.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
6 |
|
Hilma Broden |
2003 |
NKK |
1:17.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
7 |
|
Stefanie Petrovic |
2003 |
NKK |
1:18.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 60, 100m Fjäril Damer 16-20 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
1 |
|
Felicia Tubbin |
2003 |
JÖNKÖPING |
1:14.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
2 |
|
Sofia Båvenäs |
2002 |
VÄSTERÅS |
1:13.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
3 |
|
Thea Maria Nilsen |
2001 |
BS-LK |
1:13.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Lena Årebo |
2002 |
LASS |
1:11.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
5 |
|
Tilda Carlsson |
2003 |
MOTALA SS |
1:12.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
6 |
|
Elsa Linné |
2003 |
LASS |
1:13.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
440 |
7 |
|
Clara Gustavson |
2003 |
KARLSTAD |
1:13.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Filippa Trollsfjord |
2001 |
ELFSBORG |
1:14.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 60, 100m Fjäril Damer 16-20 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
1 |
|
Alva Högberg |
2002 |
LASS |
1:11.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Darja Koutchinskaia |
2003 |
LASS |
1:10.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
3 |
|
Natalie Stjärnås |
2003 |
JÖNKÖPING |
1:08.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
4 |
|
Emma Cullberg |
2002 |
ÖSA |
1:06.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
5 |
|
Wilma Holmertz |
2003 |
LASS |
1:07.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Emma Roos |
1999 |
JÖNKÖPING |
1:08.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
7 |
|
Victoria Danielsson |
2002 |
JÖNKÖPING |
1:10.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
8 |
|
Martina Karlsson |
2003 |
LASS |
1:11.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-29 12:50:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|