Program för SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Östsvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m fjärilsim pojkar 14
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
|
Linus Isaksson |
2005 |
LASS |
1:19.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Jacob Lindström |
2005 |
JÖNKÖPING |
1:19.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
5 |
|
William Bogren-Karlsson |
2005 |
LJUNGBY SS |
1:19.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m fjärilsim pojkar 14 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
2 |
|
Anders Runeqvist |
2005 |
VÄRNAMO SS |
1:16.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
David Bergqvist |
2005 |
JÖNKÖPING |
1:12.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Robin Daremo |
2005 |
LASS |
1:09.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
5 |
|
Albin Tallbäck |
2005 |
VÄRNAMO SS |
1:10.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Oskar Glawing |
2005 |
FINSPÅNG |
1:15.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
7 |
|
Alfred Enlund |
2005 |
NÄSSJÖ |
1:16.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m fjärilsim pojkar 14 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
1 |
|
Hugo Fransson |
2005 |
KALMAR SS |
1:08.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Leopold Grinnemo |
2005 |
JÖNKÖPING |
1:06.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
3 |
|
Levente Nagy |
2005 |
LJUNGBY SS |
1:03.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Anton Hegmegi |
2005 |
JÖNKÖPING |
1:03.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
5 |
|
Lucas Humling |
2005 |
LASS |
1:03.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
6 |
|
Gustav Fahlström |
2005 |
MOTALA SS |
1:04.67 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
7 |
|
David Ullstrand |
2005 |
NKK |
1:08.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
8 |
|
Erik Andersson |
2005 |
NKK |
1:09.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-08 20:32:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|