Program for SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Östsvenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Jönköping Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m medley flickor 13 o y |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
271 |
|
Nina Mirkhan |
Värnamo Simsällskap |
2006 |
AD3806 |
25m |
2:33.46 |
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Leija Johansson Junttila |
Motala Simsällskap |
2006 |
AK2206 |
25m |
2:36.72 |
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Nellie Skeppland |
Kalmar Simsällskap |
2006 |
AY7606 |
25m |
2:40.96 |
|
|
|
|
|
4 |
321 |
|
Nina Gustavsson |
Växjö Simsällskap |
2006 |
AT2206 |
25m |
2:41.67 |
|
|
|
|
|
5 |
252 |
|
Klara Blickfors |
Oskarshamns Simsällskap |
2006 |
AQ6206 |
25m |
2:42.50 |
|
|
|
|
|
6 |
147 |
|
Althaea Süsskind |
Linköpings Allmänna SS |
2007 |
AF7807 |
25m |
2:43.01 |
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
Boglarka Kovacs |
Ljungby Simsällskap |
2006 |
AT4806 |
25m |
2:45.68 |
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Engla Dunhagen |
Finspångs Simklubb |
2006 |
BB2606 |
25m |
2:47.73 |
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Frida Erlandsson |
Linköpings Allmänna SS |
2006 |
AD2606 |
25m |
2:49.20 |
|
|
|
|
|
10 |
182 |
|
Agnes Pehrsson |
Markaryds Simsällskap |
2007 |
AK3207 |
25m |
2:50.19 |
|
|
|
|
|
11 |
277 |
|
Mara Nichitelea |
Värnamo Simsällskap |
2006 |
AM3406 |
25m |
2:50.78 |
|
|
|
|
|
12 |
240 |
|
Alina Andersson |
Nässjö SLS |
2007 |
AI5607 |
25m |
2:51.12 |
|
|
|
|
|
13 |
191 |
|
Greta Sjögren |
Motala Simsällskap |
2007 |
AD2407 |
25m |
2:51.29 |
|
|
|
|
|
14 |
175 |
|
Evelin Szilveszter |
Ljungby Simsällskap |
2006 |
AF2806 |
25m |
2:52.17 |
|
|
|
|
|
15 |
149 |
|
Henny Paläng |
Linköpings Allmänna SS |
2006 |
AR6806 |
25m |
2:52.27 |
|
|
|
|
|
16 |
322 |
|
Ella Sjö |
Växjö Simsällskap |
2006 |
AT1606 |
25m |
2:52.33 |
|
|
|
|
|
17 |
259 |
|
Gresa Hasi |
Smålandsstenars Simsällskap |
2008 |
AV3608 |
25m |
2:52.88 |
|
|
|
|
|
18 |
152 |
|
Elsa Björnholm |
Linköpings Allmänna SS |
2006 |
AX8606 |
25m |
2:52.91 |
|
|
|
|
|
19 |
251 |
|
Julia Almquist |
Oskarshamns Simsällskap |
2007 |
AD4407 |
50m |
2:53.68 |
|
|
|
|
|
20 |
189 |
|
Hanna Manninen |
Motala Simsällskap |
2006 |
AG0406 |
25m |
2:54.94 |
|
|
|
|
|
21 |
140 |
|
Ellen Arnell |
Linköpings Allmänna SS |
2006 |
AI0806 |
25m |
2:55.43 |
|
|
|
|
|
22 |
158 |
|
Emma Liis Eerik |
Linköpings Allmänna SS |
2006 |
BP5606 |
25m |
2:55.64 |
|
|
|
|
|
23 |
8 |
|
Felicia Gustavsson |
Finspångs Simklubb |
2006 |
AL6806 |
25m |
2:56.42 |
|
|
|
|
|
24 |
96 |
|
Tuva Jämtin |
Kalmar Simsällskap |
2006 |
AP2606 |
50m |
2:56.69 |
|
|
|
|
|
25 |
233 |
|
Mathilda Rångeby |
Nässjö SLS |
2007 |
AA5207 |
25m |
2:58.30 |
|
|
|
|
|
26 |
212 |
|
Edith Nyman |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2007 |
AD0407 |
25m |
2:59.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
236 |
|
My Persson Sjölander |
Nässjö SLS |
2007 |
AD9407 |
25m |
3:00.15 |
|
|
|
|
|
28 |
43 |
|
Emma Bergqvist |
Jönköpings Simsällskap |
2007 |
AB9407 |
25m |
3:00.57 |
|
|
|
|
|
29 |
101 |
|
Elsa Skarpnord |
Kalmar Simsällskap |
2007 |
AS2207 |
50m |
3:00.83 |
|
|
|
|
|
30 |
29 |
|
Tilda Andersson |
Jönköpings Simsällskap |
2006 |
AA9206 |
25m |
3:01.10 |
|
|
|
|
|
31 |
58 |
|
Ester Sainz |
Jönköpings Simsällskap |
2008 |
AC8808 |
25m |
3:02.24 |
|
|
|
|
|
32 |
55 |
|
Alma Cosic |
Jönköpings Simsällskap |
2006 |
AS1206 |
50m |
3:02.34 |
|
|
|
|
|
33 |
156 |
|
Alwa Merenius |
Linköpings Allmänna SS |
2006 |
BI0206 |
25m |
3:04.06 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 12:32:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|