Startliste for Triton Open 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Triton Open 2019 |
|
Udskriftsdato |
06 april 2019 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:49 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 april 2019 |
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: Arne Stubbe Automobiler |
|
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
Caroline Milling |
2009 |
0906AE |
SOLRØD |
|
50m |
|
139 |
4 |
Anna Høyer |
2007 |
0708AI |
KØGE |
|
50m |
3:29.50 |
35 |
5 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
50m |
3:43.05 |
43 |
6 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
115 |
1 |
Signe Hofmann Petersen |
2006 |
0612AU |
NAKSKOV |
|
50m |
3:22.50 |
52 |
2 |
Fanny Grange |
2006 |
0618AV |
ROSKILDE |
|
50m |
3:21.44 |
86 |
3 |
Sara Juul-Andersen |
2004 |
0448AY |
RINGSTED |
|
50m |
3:15.49 |
141 |
4 |
Mejse Jakobsen |
2007 |
0712AA |
KØGE |
|
50m |
3:12.84 |
78 |
5 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
50m |
3:14.91 |
137 |
6 |
Amalie Mønster Birk |
2007 |
0796AI |
KØGE |
|
50m |
3:16.50 |
266 |
7 |
Asta-Marie Mailund Clan |
2006 |
0652AN |
SØLLERØD |
|
50m |
3:22.07 |
147 |
8 |
Augusta Bollmann |
2009 |
0932AA |
KØGE |
|
50m |
3:24.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
0406AX |
RINGSTED |
|
50m |
3:07.84 |
111 |
2 |
Malou Hansen |
2004 |
0454AM |
NAKSKOV |
|
50m |
3:07.45 |
88 |
3 |
Astrid Kruuse |
2005 |
0554AQ |
RINGSTED |
|
50m |
3:05.37 |
56 |
4 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
3:05.29 |
138 |
5 |
Anna Steen Petersen |
2007 |
0706AH |
KØGE |
|
50m |
3:05.31 |
85 |
6 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
50m |
3:07.34 |
116 |
7 |
Astrid Pries Hansen |
2007 |
0716AC |
NAKSKOV |
|
50m |
3:07.72 |
241 |
8 |
Katrine Drygaard |
2005 |
0562AP |
TRITON B |
|
50m |
3:10.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
50m |
3:03.62 |
324 |
2 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
50m |
3:02.72 |
148 |
3 |
Rebekka Roed |
2007 |
0732AA |
KØGE |
|
50m |
3:01.09 |
216 |
4 |
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
0736AC |
TRITON B |
|
50m |
2:58.94 |
2 |
5 |
Daniella Anderson |
2006 |
0608AR |
SOLRØD |
|
50m |
2:59.03 |
268 |
6 |
Signe Munk Hvid |
2006 |
0636AO |
SØLLERØD |
|
50m |
3:01.89 |
206 |
7 |
Josephine N. Østergaard |
2005 |
0576AU |
SK-SYD |
|
50m |
3:03.23 |
27 |
8 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
50m |
3:03.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
300 |
1 |
Malena Pind Therkildsen |
2004 |
0488AR |
VIBORG |
|
50m |
2:56.45 |
158 |
2 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
50m |
2:55.30 |
246 |
3 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
50m |
2:52.68 |
261 |
4 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
50m |
2:51.72 |
15 |
5 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
50m |
2:51.89 |
40 |
6 |
Alba Seneca |
2005 |
0576AN |
KALUNDBORG |
|
50m |
2:53.88 |
199 |
7 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
50m |
2:56.11 |
204 |
8 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
50m |
2:57.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
50m |
2:49.76 |
7 |
2 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
50m |
2:48.14 |
271 |
3 |
Frederikke Larsen |
2005 |
0524AS |
SØLLERØD |
|
50m |
2:46.78 |
159 |
4 |
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
0686AB |
KØGE |
|
50m |
2:45.97 |
29 |
5 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
50m |
2:46.12 |
219 |
6 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
50m |
2:47.97 |
36 |
7 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
50m |
2:48.87 |
101 |
8 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
50m |
2:51.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
245 |
1 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
TRITON B |
|
50m |
2:44.77 |
4 |
2 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
50m |
2:43.69 |
205 |
3 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
50m |
2:42.22 |
312 |
4 |
Lea Kjær Kristensen |
2004 |
0466AS |
VIBORG |
|
50m |
2:40.93 |
327 |
5 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
50m |
2:42.02 |
93 |
6 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
RINGSTED |
|
50m |
2:42.87 |
20 |
7 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
50m |
2:43.97 |
326 |
8 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
50m |
2:44.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
226 |
1 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
TRITON B |
|
50m |
2:40.45 |
51 |
2 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
50m |
2:37.24 |
123 |
3 |
Pernille Pedersen |
2001 |
0134AC |
KØGE |
|
50m |
2:34.27 |
229 |
4 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
50m |
2:28.66 |
321 |
5 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
50m |
2:32.43 |
272 |
6 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SØLLERØD |
|
50m |
2:35.56 |
308 |
7 |
Julia Harpøth |
2002 |
0208AX |
VIBORG |
|
50m |
2:38.77 |
100 |
8 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
50m |
2:40.80 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
06 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
08:49 |
|