Program for XVIII GANT Junior Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
huhti 27, 2019 to huhti 27, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Selkäuinti P13, P12 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Turun Vapaavarasto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
10 |
|
Leevi Pixa |
Helsingfors Simsällskap |
2007 |
07A400 |
50m |
1:20.03 |
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Ilari Palva |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A626 |
50m |
1:20.69 |
|
|
|
|
|
3 |
195 |
|
Santeri Holmberg |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A484 |
50m |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Christian Nummi |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A798 |
50m |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Onni Rahkonen |
Simmis Grani |
2007 |
07A079 |
50m |
1:25.60 |
|
|
|
|
|
6 |
97 |
|
Aapo Nurminen |
Raision Urheilijat |
2006 |
06A431 |
50m |
1:26.56 |
|
|
|
|
|
7 |
424 |
|
Daniel Guzhov |
VANDERS |
2006 |
06A605 |
50m |
1:28.11 |
|
|
|
|
|
8 |
308 |
|
Alex Mukkulainen |
Aurajoen Uinti |
2006 |
06A534 |
50m |
1:28.71 |
|
|
|
|
|
9 |
301 |
|
Alex Yli-Salomäki |
Aurajoen Uinti |
2006 |
06A458 |
50m |
1:30.28 |
|
|
|
|
|
10 |
392 |
|
Nikolas Ruotsalo |
Octopus Lohja |
2006 |
06A802 |
50m |
1:31.79 |
|
|
|
|
|
11 |
75 |
|
Juho Kallio |
Porin Uimaseura |
2007 |
07A032 |
50m |
1:32.29 |
|
|
|
|
|
12 |
69 |
|
Leevi Sammalmaa |
Vieskan Uimarit |
2007 |
07A712 |
50m |
1:32.96 |
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Amos Mäkilä |
Simmis Grani |
2007 |
07A308 |
50m |
1:33.40 |
|
|
|
|
|
14 |
108 |
|
Margo Murumäe |
Raision Urheilijat |
2006 |
06A889 |
50m |
1:33.62 |
|
|
|
|
|
15 |
389 |
|
Topias Muhonen |
Octopus Lohja |
2006 |
06A217 |
50m |
1:33.86 |
|
|
|
|
|
16 |
203 |
|
Linus Korin |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A619 |
50m |
1:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
55 |
|
Joona Korte |
Simmis Grani |
|
|
50m |
1:36.55 |
|
|
|
2007 |
07A803 |
|
18 |
413 |
|
Jasu Nieminen |
Loimaan Uimaseura |
|
|
50m |
1:36.61 |
|
|
|
2007 |
07A443 |
|
19 |
60 |
|
Aaron Qvisén |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
50m |
1:36.95 |
|
|
|
2007 |
07A421 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
32 |
|
Veikka Veijola |
Helsingfors Simsällskap |
2007 |
07A818 |
50m |
1:37.05 |
|
|
|
|
|
21 |
204 |
|
Christian Edelman |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2007 |
07A367 |
50m |
1:37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
95 |
|
Erik Loukine |
Raision Urheilijat |
2006 |
06A429 |
50m |
1:38.42 |
|
|
|
|
|
23 |
109 |
|
Patric Meriholvi |
Raision Urheilijat |
2007 |
07A625 |
50m |
1:41.42 |
|
|
|
|
|
24 |
390 |
|
Eetu Niemi |
Octopus Lohja |
2007 |
07A159 |
50m |
1:41.70 |
|
|
|
|
|
25 |
317 |
|
Ossi Tikka |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A328 |
50m |
1:44.16 |
|
|
|
|
|
26 |
223 |
|
Sisu Korpinen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A993 |
50m |
1:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
342 |
|
Max Hyvärinen |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A608 |
50m |
1:47.92 |
|
|
|
|
|
28 |
42 |
|
Patrik Ventus |
Simmis Grani |
2007 |
07A204 |
50m |
1:48.70 |
|
|
|
|
|
29 |
336 |
|
Nikke Laine |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A548 |
50m |
1:48.86 |
|
|
|
|
|
30 |
333 |
|
Ilmari Kunttu |
Aurajoen Uinti |
2006 |
06A836 |
50m |
1:53.94 |
|
|
|
|
|
31 |
312 |
|
Aleksi Nurmi |
Aurajoen Uinti |
2006 |
06A541 |
50m |
1:56.70 |
|
|
|
|
|
32 |
356 |
|
Oliver Rautala |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A782 |
50m |
1:59.42 |
|
|
|
|
|
33 |
222 |
|
Akseli Niskala |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2007 |
07A696 |
50m |
2:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
341 |
|
Marco Lusenius |
Aurajoen Uinti |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
07A609 |
|
|
|
|
|
35 |
430 |
|
Peik Pasanen |
VANDERS |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
07A477 |
|
|
|
|
|
36 |
239 |
|
Lauri Kirjonen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
50m |
|
|
|
|
2007 |
07A901 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
421 |
|
Artjom Malofejev |
VANDERS |
2007 |
07A261 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
357 |
|
Niko Visuri |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A783 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
455 |
|
Emil Andersson |
Ålands Simförening |
2007 |
07A514 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-27 08.22.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|