Startliste for XVIII GANT Junior Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
huhti 27, 2019 to huhti 27, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Selkäuinti T15, T13
|
Finaali 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Mauno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2 |
|
Emilia Pakkanen |
2006 |
ÅSK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Karla Lehtosalo |
2005 |
HSS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
4 |
|
Maikki Hämäläinen |
2006 |
UiKaa |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
5 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
ÅSK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Laura Kangas |
2006 |
HSS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
7 |
|
Elsa Vira |
2006 |
AUi |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Selkäuinti T15, T13 |
Finaali 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
1 |
|
Aleksandra Hiekka |
2004 |
UiKaa |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
ÅSK |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
3 |
|
Julia Eriksson |
2005 |
ÅSF |
3:23.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Amanda Vanhanen |
2006 |
SGR |
3:12.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
5 |
|
Wilma Turpeinen |
2006 |
ÅSK |
3:20.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Oona Kinnunen |
2006 |
HSS |
3:40.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Iris Rautiainen |
2005 |
HSS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
8 |
|
Venla Almira |
2006 |
SGR |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Selkäuinti T15, T13 |
Finaali 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
1 |
|
Cecilia Rönnlund |
2006 |
ÅSK |
3:09.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
|
Rita Heinonen |
2006 |
RaisU |
3:05.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
3 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
AUi |
2:55.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
4 |
|
Julianna Kurkela |
2005 |
ÅSK |
2:52.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
5 |
|
Jenna Juhola |
2006 |
RaUS |
2:53.90 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
354 |
6 |
|
Aino Lehtinen |
2005 |
AUi |
3:00.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
7 |
|
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
AUi |
3:07.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Vieno Virtanen |
2006 |
HSS |
3:12.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Selkäuinti T15, T13 |
Finaali 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
1 |
|
Hanna Blomqvist |
2005 |
ÅSF |
2:50.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Kaisla Korvonen |
2006 |
ÅSK |
2:47.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
3 |
|
Ella Nihtilä |
2004 |
ÅSK |
2:39.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Kukka Kangas |
2005 |
ÅSK |
2:29.29 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
5 |
|
Fiona Laakso |
2005 |
ÅSK |
2:31.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
6 |
|
Tilda Aaltonen |
2006 |
ÅSK |
2:39.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Sini Mäkilä |
2006 |
RaisU |
2:49.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
8 |
|
Emilia Rahola |
2006 |
PUS |
2:50.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-27 08.34.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|