2019-10-19   02:50:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD summer Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Heatlista
Polisen HEAD Summer Cup 2019
Plats: Eriksdalsbadet, Stockholm Arrangör: Stockholmspolisens IF Simförening
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019
Gren 1, 400m Frisim Damer
Final 1 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
15:00
Anm tid
Start ca:
0 50m
1 50m
2 50m
640 3 Elsa Svahn 2007 VÄSBY SS 50m
186 4 Hillevi Östlund 2007 HARNÄS SKU 50m
539 5 Lovisa Lindberg 2007 SÖDERTÖRN 50m
6 50m
7 50m
8 50m
9 50m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:05
634 0 Elise Klingh 2005 VÄSBY SS 50m
648 1 Fanny Krekula 2006 VÄSBY SS 50m
546 2 Freja Löfgren 2007 SÖDERTÖRN 50m
759 3 Sandra Ignatjovic 2007 SPIF SF 50m
641 4 Isabelle Skytt 2005 VÄSBY SS 6:25.25 25m
154 5 Ida Tengvall Williams 2005 FALUN 6:38.14 50m
644 6 Ebba Björkén 2007 VÄSBY SS 50m
171 7 Isabelle Sandström 2007 GUSTAVSBER 50m
417 8 Wilma Groth 2005 SPÅRVÄGEN 50m
466 9 Noelia Frank 2007 SUNDSVALL 50m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:13
623 0 Signe Grundemar 2006 UPSALA S 6:18.93 25m
135 1 Mimmi Nordström Renlund 2007 BOTK-RÖNN 6:13.38 50m
79 2 Michelle Meshcherinova Ri 2005 Bærum 6:06.99 25m
132 3 Elsa Axvik Reutergårdh 2004 BOTK-RÖNN 6:05.08 50m
101 4 Silja Thoresen Skinlo 2007 Skjetten S 5:53.82 50m
598 5 Alice Törnkvist 2004 UPSALA S 5:59.65 25m
52 6 Nikoline Nørjordet Braate 2007 Bærum 6:05.62 25m
404 7 Alexandra Eriksson 2002 SPÅRVÄGEN 6:09.30 25m
642 8 Hanna Areblad 2007 VÄSBY SS 6:13.46 50m
148 9 Alice Lundin 2007 FALUN 6:23.81 25m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
15:19
Anm tid
Start ca:
5 0 Liv Bengtsson 2005 ACS 5:52.00 50m
597 1 Edith Lindhagen 2004 UPSALA S 5:49.96 25m
412 2 Jennifer Geaney 2005 SPÅRVÄGEN 5:47.01 25m
616 3 Märta Säfsten 2006 UPSALA S 5:45.90 25m
73 4 Sara Pamplona Lund-Iverse 2006 Bærum 5:42.47 25m
483 5 Elina Tshibanda 2007 SÖDERTÄLJE 5:42.95 25m
263 6 Astrid Rosén 2005 SK NEPTUN 5:46.16 25m
271 7 Elsa Lövquist 2004 SK NEPTUN 5:49.94 25m
97 8 Nathania Newton 2007 Skjetten S 5:51.77 50m
174 9 Bonnie Tham 2006 GUSTAVSBER 5:52.53 25m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:26
495 0 Melissa Klintengren 2007 SÖDERTÄLJE 5:38.81 25m
58 1 Mina Grove-Knutsen 2005 Bærum 5:38.41 25m
741 2 Matilda Lindqvist 2004 SPIF SF 5:30.40 25m
548 3 Juni Stenbacka 2007 SÖDERTÖRN 5:29.80 50m
645 4 Cecilia Eklund 2005 VÄSBY SS 5:27.80 25m
478 5 Evelina Porling 2002 SÖDERTÄLJE 5:28.93 25m
652 6 Vera Wijk 2006 VÄSBY SS 5:29.85 25m
149 7 Emma Färlin 2006 FALUN 5:34.68 25m
614 8 Alva Marhold 2007 UPSALA S 5:38.46 25m
680 9 Margareta Serednicka 1976 SS04 5:38.82 25m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:32
456 0 Anna Öberg 2006 SUNDSVALL 5:27.32 25m
596 1 Lovis Lång 2005 UPSALA S 5:26.92 25m
112 2 Cora Helene Hildrum 2006 SK Speed 5:25.88 50m
33 3 Lisa Liasjø 2005 Trondhjems 5:24.40 50m
631 4 Ida Johansson 2006 VÄSBY SS 5:22.32 25m
589 5 Klara Pettersson 2004 UPSALA S 5:22.63 25m
839 6 Maia Doman 2006 MyFitness 5:24.57 50m
585 7 Lisen Myrelid 2005 UPSALA S 5:26.31 25m
454 8 Clara Renström Halling 2004 SUNDSVALL 5:26.92 25m
66 9 Thea Catherine Høgalmen 2004 Bærum 5:27.76 25m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:38
105 0 Tuva Wilberg 2005 Skjetten S 5:20.22 50m
606 1 Nora Högström 2007 UPSALA S 5:19.65 25m
464 2 Tilde Sjöberg 2006 SUNDSVALL 5:16.34 50m
788 3 Angelina Paju 2004 Audentese 5:15.73 50m
611 4 Ida Svensson 2006 UPSALA S 5:14.95 25m
28 5 Thea Haugan 2004 Trondhjems 5:15.58 50m
146 6 Sara Strömsöe 2006 FALUN 5:15.80 25m
74 7 Hedda Mørne-Thomassen 2004 Bærum 5:18.25 25m
772 8 Britt Raudsepp 2007 Audentese 5:20.00 50m
227 9 Hanna Carlberg 2003 LIDINGÖ SK 5:22.10 25m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:44
455 0 Olivia Ericsson 2006 SUNDSVALL 5:14.16 25m
594 1 Sofia Högdin 2004 UPSALA S 5:12.05 25m
57 2 Anna Grape 2004 Bærum 5:10.72 25m
254 3 Lilly Eriksson 2004 SK NEPTUN 5:07.29 50m
418 4 Lisa Uddeholt 2005 SPÅRVÄGEN 5:06.46 25m
30 5 Vårin Jensås 2003 Trondhjems 5:06.75 50m
591 6 Hilma Wahlström 2006 UPSALA S 5:07.90 25m
605 7 Nike Söderström 2007 UPSALA S 5:11.80 25m
12 8 Lone Charlotte Eikjok 2004 Karasjok S 5:13.64 50m
54 9 Selma Flage Dragsund 2005 Bærum 5:14.53 25m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:49
49 0 Clara Katarina Björkegren 2004 Bærum 5:04.19 25m
144 1 Tuva Hjemli 2005 FALUN 5:02.37 25m
590 2 Joanna Sundqvist 2005 UPSALA S 5:01.68 25m
15 3 Mariela Nordsletta Somby 2005 Karasjok S 4:57.34 50m
2 4 Victoria Montfort 2004 VICS 4:56.18 50m
583 5 Vera Hermansson 2003 UPSALA S 4:56.51 25m
679 6 Astrid Blomberg 2000 SS04 5:01.45 25m
168 7 Malva Eriksson 2006 GUSTAVSBER 5:02.31 25m
196 8 Emelie Sidén 2005 JÄRFÄLLA S 5:03.21 25m
290 9 Molly Rantil 2005 SK NEPTUN 5:04.58 25m
Gren 1, 400m Frisim Damer Final 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:55
241 0 Vendela Hillström 2003 SK NEPTUN 4:52.08 25m
34 1 Edle Lund 2003 Trondhjems 4:50.00 50m
782 2 Kai Liis Kivirähk 2003 Audentese 4:49.79 50m
638 3 Elsa Brandt 2006 VÄSBY SS 4:43.28 25m
667 4 Katherina Gkioni 2000 VÄSBY SS 4:36.10 25m
783 5 Heleri Zirk 2004 Audentese 4:40.72 50m
248 6 Iris Martinsson 2005 SK NEPTUN 4:45.61 25m
799 7 Katriin Hansalu 2003 Briis Spor 4:50.00 50m
126 8 Rana Wild-Ali 2005 SK Speed 4:51.54 50m
64 9 Malin Rike Holmann 2006 Bærum 4:52.45 25m
2019-06-28 14:51:26 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner