Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Arrangör: |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
557 |
2 |
|
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
867 |
3 |
|
Liv Hilbers Larsen |
2009 |
SALTSJÖB |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
4 |
|
Jasmine Musaji |
2008 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
876 |
5 |
|
Vera Landegren |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
550 |
6 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
7 |
|
Gry Hellgren Möller |
2003 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 2 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
0 |
|
Vera Renberg |
2006 |
FALUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
1 |
|
Honia Saeed |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
816 |
2 |
|
Grete Liis Üürike |
2008 |
Orca Swim |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
659 |
3 |
|
Agnes Klingh |
2008 |
VÄSBY SS |
1:46.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
4 |
|
Wilma Birelius |
2008 |
SALA SS |
1:45.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
5 |
|
Beatrice Ljungström |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:45.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
868 |
6 |
|
Lydia Hilbers Larsen |
2009 |
SALTSJÖB |
1:48.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Elina Skogsmark |
2007 |
FALUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
8 |
|
Ada Viken Refseth |
2004 |
Trondhjems |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
9 |
|
Ronja Koij |
2007 |
FALUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 3 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
428 |
0 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
1:40.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
619 |
1 |
|
Inez Lundqvist |
2009 |
UPSALA S |
1:38.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
486 |
2 |
|
Noa Ek |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
1:35.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
660 |
3 |
|
Junie Jansson Östlund |
2006 |
VÄSBY SS |
1:35.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
708 |
4 |
|
Martha Hammes |
2008 |
SS04 |
1:34.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
5 |
|
Wilma Sundberg |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:34.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
661 |
6 |
|
Alva Smeds |
2007 |
VÄSBY SS |
1:35.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
7 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
SKK |
1:38.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
461 |
8 |
|
Jennielee Oppgård |
2008 |
SUNDSVALL |
1:39.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
9 |
|
Isabel Samuelsson |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
1:42.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 4 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
505 |
0 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:33.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
622 |
1 |
|
Idde Söderström |
2009 |
UPSALA S |
1:33.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
467 |
2 |
|
Vendela Holmvall |
2007 |
SUNDSVALL |
1:33.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
3 |
|
Ella Lind |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:32.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
4 |
|
Othilia Östlund |
2010 |
HARNÄS SKU |
1:32.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
5 |
|
Majken Lönn |
2009 |
HARNÄS SKU |
1:32.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
466 |
6 |
|
Noelia Frank |
2007 |
SUNDSVALL |
1:33.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
866 |
7 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
SALTSJÖB |
1:33.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
8 |
|
Emmy Olsson |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:33.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
554 |
9 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:34.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 5 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
665 |
0 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
VÄSBY SS |
1:31.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
1 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
1:31.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
804 |
2 |
|
Aleksandra Kurs |
2008 |
Orca Swim |
1:31.08 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
552 |
3 |
|
Lotta Lande |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:30.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
506 |
4 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
1:30.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
5 |
|
Esther Cederlund |
2007 |
SKK |
1:30.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
574 |
6 |
|
Adriana Hamzehnejad |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:31.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
7 |
|
Nora Andreasdotter |
2007 |
SKK |
1:31.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
618 |
8 |
|
Alvi Myrelid |
2008 |
UPSALA S |
1:31.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
9 |
|
Kajsa Witthof |
2007 |
S77 |
1:32.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 6 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
710 |
0 |
|
Felicia Wadell |
2006 |
SS04 |
1:30.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
776 |
1 |
|
Liisu Laanemaa |
2009 |
Audentese |
1:30.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
440 |
2 |
|
Ida Sundbom |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:29.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
442 |
3 |
|
Annie Donaldsson |
2008 |
SKK |
1:29.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
543 |
4 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:28.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
5 |
|
Ellen Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:28.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
6 |
|
Alice Byström |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:29.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
7 |
|
Josefin Zetterberg |
2008 |
FALUN |
1:29.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
777 |
8 |
|
Karola Viinapuu |
2009 |
Audentese |
1:30.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
9 |
|
Engla Back |
2007 |
S77 |
1:30.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 7 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
657 |
0 |
|
Ängla Edin |
2006 |
VÄSBY SS |
1:28.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
1 |
|
Elvira Wiell |
2007 |
SALA SS |
1:27.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
762 |
2 |
|
Elisa Olsson |
2007 |
SPIF SF |
1:27.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
3 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
SKURU IK |
1:26.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
430 |
4 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:25.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
751 |
5 |
|
Clementina Orsi |
2006 |
SPIF SF |
1:26.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
6 |
|
Ida Hellström |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:26.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
7 |
|
Moa Lindblom |
2008 |
SALA SS |
1:27.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
864 |
8 |
|
Elvira Hilbers Larsen |
2007 |
SALTSJÖB |
1:28.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
706 |
9 |
|
Esther Hammes |
2006 |
SS04 |
1:28.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 8 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
460 |
0 |
|
Maja Henningsson |
2008 |
SUNDSVALL |
1:25.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
1 |
|
Louise Löfström |
2008 |
SK NEPTUN |
1:25.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
|
Tilda Weman |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:24.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
653 |
3 |
|
Mila Ekfeldt |
2006 |
VÄSBY SS |
1:23.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
4 |
|
Liv Boman |
2005 |
SALA SS |
1:23.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Maja Nyström |
2007 |
FALUN |
1:23.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
713 |
6 |
|
Stella Gammel |
2006 |
SS04 |
1:23.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
649 |
7 |
|
Emma Van De Beek |
2006 |
VÄSBY SS |
1:25.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
445 |
8 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
SKK |
1:25.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
9 |
|
Felicia Forss |
2009 |
SK NEPTUN |
1:25.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 9 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
541 |
0 |
|
Malva Lundberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:23.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
1 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:23.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
2 |
|
Emma Segerström |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:23.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
648 |
3 |
|
Fanny Krekula |
2006 |
VÄSBY SS |
1:22.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
4 |
|
Signe Mueller |
2007 |
SK NEPTUN |
1:22.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
634 |
5 |
|
Elise Klingh |
2005 |
VÄSBY SS |
1:22.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
635 |
6 |
|
Fanny Karls |
2007 |
VÄSBY SS |
1:22.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
447 |
7 |
|
Elin Borgman |
2008 |
SKK |
1:23.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
8 |
|
Lovisa Morén |
2006 |
FALUN |
1:23.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
429 |
9 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:23.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 10 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
439 |
0 |
|
Filippa Lock |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:22.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
470 |
1 |
|
Lily Utterberg |
2008 |
SUNDSVALL |
1:22.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
569 |
2 |
|
Chanel Matilainen |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:21.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
3 |
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:21.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
438 |
4 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
1:21.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
841 |
5 |
|
Emilie Brudvik Sørensen |
2005 |
Bergens SC |
1:21.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
6 |
|
Nikoline Nørjordet Braate |
2007 |
Bærum |
1:21.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
570 |
7 |
|
Mia Subotic |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:22.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
8 |
|
Thea Lindberg Emilsson |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:22.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
9 |
|
Alva Norgren |
2006 |
SUNDSVALL |
1:22.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 11 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
0 |
|
Carla Karsberg |
2007 |
FALUN |
1:21.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
1 |
|
Carolin Zetterberg |
2006 |
FALUN |
1:21.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
644 |
2 |
|
Ebba Björkén |
2007 |
VÄSBY SS |
1:20.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
636 |
3 |
|
Josefine Hafstad |
2007 |
VÄSBY SS |
1:20.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
4 |
|
Emelie Ekvall |
2003 |
FALUN |
1:20.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
5 |
|
Josefine Lossius |
2005 |
Bærum |
1:20.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
6 |
|
Nathalie Hammarstrand |
2007 |
SALA SS |
1:20.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
7 |
|
Konstanse Frostad Widding |
2006 |
Bærum |
1:20.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
750 |
8 |
|
Ebba Bigosinska |
2005 |
SPIF SF |
1:21.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
697 |
9 |
|
Lova Deilert |
2006 |
SS04 |
1:21.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 12 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
0 |
|
Silja Thoresen Skinlo |
2007 |
Skjetten S |
1:20.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
1 |
|
Ida Herold |
2005 |
LIDINGÖ SK |
1:19.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
623 |
2 |
|
Signe Grundemar |
2006 |
UPSALA S |
1:19.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
759 |
3 |
|
Sandra Ignatjovic |
2007 |
SPIF SF |
1:19.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
700 |
4 |
|
Alice Jeansson |
2008 |
SS04 |
1:19.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Sandra Maria Balto |
2007 |
Karasjok S |
1:19.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Aurora Alexandra Bjordal |
2006 |
Trondhjems |
1:19.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
7 |
|
Sara Nilsson Bålman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:19.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
709 |
8 |
|
Nellie Edström |
2008 |
SS04 |
1:20.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
9 |
|
Isabella Ihrlund |
2007 |
FALUN |
1:20.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 13 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
551 |
0 |
|
Emma Johanson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:19.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Alice Lundin |
2007 |
FALUN |
1:18.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Moa Öhlund |
2005 |
FALUN |
1:18.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
468 |
3 |
|
Astrid Newsham |
2008 |
SUNDSVALL |
1:18.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
4 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
SK NEPTUN |
1:18.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
5 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:18.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
6 |
|
Ane Skogstad Tuv |
2006 |
SK Speed |
1:18.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
699 |
7 |
|
Asta Revsäter |
2007 |
SS04 |
1:18.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
8 |
|
Alice Olsson |
2006 |
S77 |
1:19.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
9 |
|
Alva Anell |
2005 |
S77 |
1:19.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 14 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
0 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
SKURU IK |
1:18.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
1 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
FALUN |
1:18.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
774 |
2 |
|
Maari Randväli |
2009 |
Audentese |
1:18.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
642 |
3 |
|
Hanna Areblad |
2007 |
VÄSBY SS |
1:17.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
4 |
|
Wilma Groth |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:17.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
5 |
|
Hedvig Duit |
2008 |
SK NEPTUN |
1:17.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
354 |
6 |
|
Saga Wallin |
2007 |
S77 |
1:17.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
775 |
7 |
|
Gabriela Kuusk |
2009 |
Audentese |
1:18.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Berenice Ranchon |
2006 |
VICS |
1:18.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
9 |
|
Moa Nordström |
2007 |
SALA SS |
1:18.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 15 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
0 |
|
My Wiker |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:17.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
546 |
1 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:17.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
694 |
2 |
|
Emma Wärn |
2004 |
SS04 |
1:17.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
499 |
3 |
|
Cecilia Adielsson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:17.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
758 |
4 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
SPIF SF |
1:16.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
874 |
5 |
|
Wilma Landegren |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:17.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
6 |
|
Selma Weum Johannessen |
2006 |
Bærum |
1:17.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
7 |
|
Victoria Kristengård |
2004 |
Skjetten S |
1:17.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
586 |
8 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
1:17.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
9 |
|
Michelle Meshcherinova Ri |
2005 |
Bærum |
1:17.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 16 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
0 |
|
Molly Brodd |
2008 |
SK NEPTUN |
1:16.84 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
1 |
|
Tilda Hägbom |
2005 |
SK NEPTUN |
1:16.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
746 |
2 |
|
Josefin Pettersson |
2002 |
SPIF SF |
1:16.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
738 |
3 |
|
Sara Wattad |
2006 |
SPIF SF |
1:16.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
459 |
4 |
|
Alva Sjödin |
2006 |
SUNDSVALL |
1:16.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
639 |
5 |
|
Alexandra Ward |
2005 |
VÄSBY SS |
1:16.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
6 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
BOTK-RÖNN |
1:16.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
553 |
7 |
|
Moa Forsgren |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:16.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
641 |
8 |
|
Isabelle Skytt |
2005 |
VÄSBY SS |
1:16.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
567 |
9 |
|
Natalie Nilsson |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:16.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 17 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
0 |
|
Hanna Skånberg |
2003 |
S77 |
1:16.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
698 |
1 |
|
Elina Darvish |
2005 |
SS04 |
1:16.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
688 |
2 |
|
Isidora Mitrovic |
2005 |
SS04 |
1:15.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Tara Haakenstad |
2007 |
Bærum |
1:15.62 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
645 |
4 |
|
Cecilia Eklund |
2005 |
VÄSBY SS |
1:15.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Ariane de Los Reyes Velke |
2006 |
Bærum |
1:15.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
392 |
6 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
SKURU IK |
1:15.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
7 |
|
Ida Tengvall Williams |
2005 |
FALUN |
1:16.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
8 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
SK NEPTUN |
1:16.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
597 |
9 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
1:16.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 18 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
0 |
|
Agnes Harlin Emanuelson |
2008 |
SK NEPTUN |
1:15.45 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
598 |
1 |
|
Alice Törnkvist |
2004 |
UPSALA S |
1:15.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
446 |
2 |
|
Alma Brorson |
2008 |
SKK |
1:15.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
3 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:15.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
490 |
4 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:14.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
773 |
5 |
|
Elli Lõvi |
2008 |
Audentese |
1:15.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
469 |
6 |
|
Milla Zell |
2008 |
SUNDSVALL |
1:15.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
7 |
|
Elsa Harnesk |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:15.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
8 |
|
Embla Adelheid H. Skinnar |
2007 |
Skjetten S |
1:15.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
9 |
|
Eira Melhus-Tangen |
2007 |
Skjetten S |
1:15.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 19 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
0 |
|
Hanna Frank |
2006 |
FALUN |
1:14.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
1 |
|
Hailey Larsson |
2007 |
S77 |
1:14.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Olivia Sterud Prytz |
2004 |
Trondhjems |
1:14.59 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
3 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:14.39 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
614 |
4 |
|
Alva Marhold |
2007 |
UPSALA S |
1:14.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
742 |
5 |
|
Nerejda Zakeri |
2005 |
SPIF SF |
1:14.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
6 |
|
Lina Back |
2005 |
S77 |
1:14.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
656 |
7 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
1:14.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
8 |
|
Silva Engelsen |
2006 |
Bærum |
1:14.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
9 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
GUSTAVSBER |
1:14.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 20 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
629 |
0 |
|
Tindra Funke |
2006 |
VÄSBY SS |
1:13.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
595 |
1 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
1:13.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
2 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
SK NEPTUN |
1:13.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
683 |
3 |
|
Rebecka Ishaq |
2003 |
SS04 |
1:12.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
716 |
4 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
SS04 |
1:12.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
5 |
|
Emma Färlin |
2006 |
FALUN |
1:12.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
616 |
6 |
|
Märta Säfsten |
2006 |
UPSALA S |
1:13.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
7 |
|
Astrid Rosén |
2005 |
SK NEPTUN |
1:13.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
8 |
|
Anna Svendsen |
2005 |
Trondhjems |
1:13.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
9 |
|
Iben Linnea Løvlien Holte |
2006 |
Bærum |
1:13.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 21 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
604 |
0 |
|
Alva Stadell |
2006 |
UPSALA S |
1:12.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
1 |
|
Ines Wijk |
2006 |
SK NEPTUN |
1:12.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
652 |
2 |
|
Vera Wijk |
2006 |
VÄSBY SS |
1:11.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Nathania Newton |
2007 |
Skjetten S |
1:11.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
849 |
4 |
|
Helene E. Aandal |
2004 |
Bergens SC |
1:11.50 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
5 |
|
Sara Pamplona Lund-Iverse |
2006 |
Bærum |
1:11.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
6 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:11.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
7 |
|
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BOTK-RÖNN |
1:12.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
8 |
|
Sara Wang-Henrichsen |
2003 |
SK Speed |
1:12.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
9 |
|
Tyra Olsson |
2003 |
HARNÄS SKU |
1:12.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 22 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
0 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
SK NEPTUN |
1:11.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
611 |
1 |
|
Ida Svensson |
2006 |
UPSALA S |
1:11.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
2 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:11.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
478 |
3 |
|
Evelina Porling |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
1:11.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
4 |
|
Andrea Wold |
2006 |
SK Speed |
1:11.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
496 |
5 |
|
Oliwia Lange |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:11.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
503 |
6 |
|
Sara Andersson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:11.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
454 |
7 |
|
Clara Renström Halling |
2004 |
SUNDSVALL |
1:11.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
8 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
SKURU IK |
1:11.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
585 |
9 |
|
Lisen Myrelid |
2005 |
UPSALA S |
1:11.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 23 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
596 |
0 |
|
Lovis Lång |
2005 |
UPSALA S |
1:10.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
606 |
1 |
|
Nora Högström |
2007 |
UPSALA S |
1:10.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:10.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
628 |
3 |
|
Signe Lundh |
2005 |
VÄSBY SS |
1:10.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
631 |
4 |
|
Ida Johansson |
2006 |
VÄSBY SS |
1:10.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
630 |
5 |
|
Hanna Sköld |
2005 |
VÄSBY SS |
1:10.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
6 |
|
Agnes Eva Björnlund |
2004 |
Bærum |
1:10.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
7 |
|
Erica Griberg |
2005 |
BOTK-RÖNN |
1:10.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
8 |
|
Mina Grove-Knutsen |
2005 |
Bærum |
1:10.81 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
731 |
9 |
|
Iza Ramså Ness |
2003 |
SPIF SF |
1:11.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 24 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
749 |
0 |
|
Meja Johansson |
2006 |
SPIF SF |
1:10.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
1 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
SK NEPTUN |
1:10.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
2 |
|
Li Elveskog |
2004 |
SK NEPTUN |
1:10.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
862 |
3 |
|
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
SK NEPTUN |
1:10.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
4 |
|
Lea Rodin |
2006 |
SK NEPTUN |
1:10.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
5 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:10.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
419 |
6 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
1:10.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
548 |
7 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:10.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
8 |
|
Sofia Heim |
2005 |
Bærum |
1:10.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
9 |
|
Tuva Wilberg |
2005 |
Skjetten S |
1:10.45 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 25 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
692 |
0 |
|
Nea Tiger Armelius |
2006 |
SS04 |
1:09.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
1 |
|
Wilhemina Mekiassen Knuts |
2004 |
SK Speed |
1:09.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
2 |
|
Ellen Bergman |
2005 |
S77 |
1:09.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
3 |
|
Lilly Eriksson |
2004 |
SK NEPTUN |
1:09.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
4 |
|
Engla Blanco |
2006 |
SK NEPTUN |
1:09.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
464 |
5 |
|
Tilde Sjöberg |
2006 |
SUNDSVALL |
1:09.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Anna Elise Hegstad |
2005 |
Bærum |
1:09.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
589 |
7 |
|
Klara Pettersson |
2004 |
UPSALA S |
1:09.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
8 |
|
Eleonora Engström |
2004 |
LIDINGÖ SK |
1:09.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
741 |
9 |
|
Matilda Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
1:09.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 26 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
527 |
0 |
|
Maria Flink |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:09.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
380 |
1 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
SKURU IK |
1:09.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
2 |
|
Linn Solehav |
2005 |
SPIF SF |
1:09.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Vårin Jensås |
2003 |
Trondhjems |
1:09.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
456 |
4 |
|
Anna Öberg |
2006 |
SUNDSVALL |
1:08.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
703 |
5 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
SS04 |
1:09.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
6 |
|
Cora Helene Hildrum |
2006 |
SK Speed |
1:09.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
7 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:09.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
8 |
|
Stella Karlsson |
2006 |
HARNÄS SKU |
1:09.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
487 |
9 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:09.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 27 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
0 |
|
Amina Farahani |
2005 |
SK Speed |
1:08.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
691 |
1 |
|
Leah Ishaq |
2006 |
SS04 |
1:08.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Hedda Mørne-Thomassen |
2004 |
Bærum |
1:08.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Nina Skarø |
2003 |
Trondhjems |
1:08.45 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
600 |
4 |
|
Clara Frykberg |
2005 |
UPSALA S |
1:08.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Thea Catherine Høgalmen |
2004 |
Bærum |
1:08.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
679 |
6 |
|
Astrid Blomberg |
2000 |
SS04 |
1:08.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
591 |
7 |
|
Hilma Wahlström |
2006 |
UPSALA S |
1:08.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
8 |
|
Carolina Modig |
2003 |
SALA SS |
1:08.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
732 |
9 |
|
Emma Thur |
2004 |
SPIF SF |
1:08.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 28 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
0 |
|
Ingrid Cecilia Norheim |
2005 |
Bærum |
1:08.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
1 |
|
Sofia Bang |
2007 |
SK NEPTUN |
1:08.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
2 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:08.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
724 |
3 |
|
Emelie Söderström |
2003 |
SPIF SF |
1:07.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
637 |
4 |
|
Frida Steen |
2005 |
VÄSBY SS |
1:07.88 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Lone Charlotte Eikjok |
2004 |
Karasjok S |
1:07.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
640 |
6 |
|
Elsa Svahn |
2007 |
VÄSBY SS |
1:07.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
721 |
7 |
|
Vinona Bothe |
1999 |
SPIF SF |
1:08.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
8 |
|
Anna Grape |
2004 |
Bærum |
1:08.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
9 |
|
Lovisa Klingberg |
2004 |
LIDINGÖ SK |
1:08.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 29 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
484 |
0 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:07.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Clara Katarina Björkegren |
2004 |
Bærum |
1:07.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
2 |
|
Olivia Ericsson |
2006 |
SUNDSVALL |
1:07.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Thea Haugan |
2004 |
Trondhjems |
1:07.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
483 |
4 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:07.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Malin Rike Holmann |
2006 |
Bærum |
1:07.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Selma Flage Dragsund |
2005 |
Bærum |
1:07.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
7 |
|
Gudny Grace Wacu Trumpy |
2006 |
SK Speed |
1:07.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
8 |
|
Maja Rehn |
2004 |
SK NEPTUN |
1:07.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
594 |
9 |
|
Sofia Högdin |
2004 |
UPSALA S |
1:07.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 30 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
418 |
0 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:07.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
743 |
1 |
|
Anna Dimitriou |
2006 |
SPIF SF |
1:06.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
588 |
2 |
|
Sofia Wennerberg |
2005 |
UPSALA S |
1:06.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
3 |
|
Elin Furingsten |
2004 |
SKURU IK |
1:06.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Maja Graczyk |
2002 |
Trondhjems |
1:06.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
5 |
|
Tuva Hjemli |
2005 |
FALUN |
1:06.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
6 |
|
Lovisa Ramsten |
2005 |
SK NEPTUN |
1:06.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
7 |
|
Edle Lund |
2003 |
Trondhjems |
1:06.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Liv Bengtsson |
2005 |
ACS |
1:06.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
9 |
|
Johanna Torell |
2005 |
LIDINGÖ SK |
1:07.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 31 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
675 |
0 |
|
Karolina Tylets |
2006 |
ÅKERSBERGA |
1:06.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
1 |
|
Maja Wallberg |
2005 |
SK NEPTUN |
1:06.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
605 |
2 |
|
Nike Söderström |
2007 |
UPSALA S |
1:05.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
3 |
|
Emilia Lind |
2006 |
SK NEPTUN |
1:05.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
4 |
|
Rana Wild-Ali |
2005 |
SK Speed |
1:05.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
475 |
5 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:05.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
6 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
SK NEPTUN |
1:05.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
786 |
7 |
|
Emili Eskel |
2003 |
Audentese |
1:05.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
8 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:06.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
566 |
9 |
|
Alva Qvist |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:06.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 32 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
582 |
0 |
|
Amanda Viksten |
2004 |
UPSALA S |
1:05.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
590 |
1 |
|
Joanna Sundqvist |
2005 |
UPSALA S |
1:05.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
2 |
|
Klara Klingberg |
2006 |
LIDINGÖ SK |
1:05.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
3 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
SKURU IK |
1:05.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
4 |
|
Frida Rångeby |
2005 |
S77 |
1:04.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Victoria Montfort |
2004 |
VICS |
1:04.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
6 |
|
Jeanna Wiell |
2001 |
SALA SS |
1:05.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
7 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
1:05.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
8 |
|
Veronica Lythell |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:05.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
9 |
|
Jemina Granholm |
2002 |
BOTK-RÖNN |
1:05.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 33 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
720 |
0 |
|
Ljuba Berg |
2000 |
SPIF SF |
1:04.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
632 |
1 |
|
Hanna Melander |
2007 |
VÄSBY SS |
1:04.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
2 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:03.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
3 |
|
Jessika Borbos |
2001 |
FALUN |
1:03.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
4 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
NORRTÄLJE |
1:03.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
529 |
5 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
SÖDERTÖRN |
1:03.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
6 |
|
Tora Hansson |
2002 |
SKURU IK |
1:03.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
7 |
|
Marina Fiona Walker |
2005 |
Bærum |
1:03.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
8 |
|
Tuva Blomdahl |
2004 |
HARNÄS SKU |
1:04.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
583 |
9 |
|
Vera Hermansson |
2003 |
UPSALA S |
1:04.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 34 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
0 |
|
Sara Strömsöe |
2006 |
FALUN |
1:03.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
740 |
1 |
|
Sofia Lindqvist |
2004 |
SPIF SF |
1:03.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
810 |
2 |
|
Katrin Paju |
2001 |
Orca Swim |
1:03.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
532 |
3 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:03.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
362 |
4 |
|
Elvira Dalin |
2003 |
SALA SS |
1:02.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
638 |
5 |
|
Elsa Brandt |
2006 |
VÄSBY SS |
1:03.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
6 |
|
Elin Grähs |
2004 |
SK NEPTUN |
1:03.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
7 |
|
Josefine Torell |
2002 |
LIDINGÖ SK |
1:03.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
415 |
8 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:03.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
782 |
9 |
|
Kai Liis Kivirähk |
2003 |
Audentese |
1:03.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Damer |
Final 35 (35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
733 |
0 |
|
Liv Asp Olsson |
2005 |
SPIF SF |
1:02.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
667 |
1 |
|
Katherina Gkioni |
2000 |
VÄSBY SS |
1:01.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
783 |
2 |
|
Heleri Zirk |
2004 |
Audentese |
1:00.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
3 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
1:00.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
4 |
|
Alva Back |
2002 |
S77 |
59.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
5 |
|
Linnéa Sandh |
2000 |
JÄRFÄLLA S |
59.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
798 |
6 |
|
Tiina Britt Kaljuvald |
2003 |
Briis Spor |
1:00.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
880 |
7 |
|
Sofia Walsh |
2002 |
SPIF SF |
1:01.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
8 |
|
Alva Hagström |
2003 |
SK NEPTUN |
1:01.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
785 |
9 |
|
Carmen Piiroja |
2003 |
Audentese |
1:02.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-29 08:25:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|