2020-01-22   01:42:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD summer Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3

Document
Heatlista
Polisen HEAD Summer Cup 2019
Plats: Eriksdalsbadet, Stockholm Arrangör: Stockholmspolisens IF Simförening
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019
Gren 17, 200m Frisim Damer
Final 1 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
15:30
Anm tid
Start ca:
0 50m
38 1 Ada Viken Refseth 2004 Trondhjems 50m
546 2 Freja Löfgren 2007 SÖDERTÖRN 50m
619 3 Inez Lundqvist 2009 UPSALA S 50m
442 4 Annie Donaldsson 2008 SKK 50m
355 5 Hedvig Lycke 2007 S77 50m
486 6 Noa Ek 2008 SÖDERTÄLJE 50m
447 7 Elin Borgman 2008 SKK 50m
8 50m
9 50m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 2 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:33
553 0 Moa Forsgren 2008 SÖDERTÖRN 50m
359 1 Engla Back 2007 S77 50m
661 2 Alva Smeds 2007 VÄSBY SS 50m
618 3 Alvi Myrelid 2008 UPSALA S 50m
446 4 Alma Brorson 2008 SKK 50m
866 5 Linnea Ekstrand 2009 SALTSJÖB 50m
710 6 Felicia Wadell 2006 SS04 50m
665 7 Cornelia Orheden 2008 VÄSBY SS 50m
816 8 Grete Liis Üürike 2008 Orca Swim 50m
865 9 Hedvig Kinnunen 2009 SALTSJÖB 50m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 3 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:36
507 0 Isabel Samuelsson 2009 SÖDERTÄLJE 4:06.53 25m
653 1 Mila Ekfeldt 2006 VÄSBY SS 3:45.30 25m
445 2 Ofelia Öström 2008 SKK 3:33.97 50m
505 3 Lova Wahlstedt 2010 SÖDERTÄLJE 3:26.49 25m
750 4 Ebba Bigosinska 2005 SPIF SF 3:14.11 50m
356 5 Kajsa Witthof 2007 S77 3:15.68 25m
506 6 Julia Boman 2008 SÖDERTÄLJE 3:32.44 25m
461 7 Jennielee Oppgård 2008 SUNDSVALL 3:42.76 25m
649 8 Emma Van De Beek 2006 VÄSBY SS 3:47.59 25m
807 9 Eliise Loit 2007 Orca Swim 50m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 4 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
15:41
Anm tid
Start ca:
598 0 Alice Törnkvist 2004 UPSALA S 3:13.84 25m
763 1 Alva Ek 2006 SPIF SF 3:10.40 50m
635 2 Fanny Karls 2007 VÄSBY SS 3:08.36 25m
430 3 Julia Hellberg 2007 SPÅRVÄGEN 3:05.46 25m
429 4 Lisa Danfelter 2005 SPÅRVÄGEN 3:03.11 25m
460 5 Maja Henningsson 2008 SUNDSVALL 3:04.01 25m
648 6 Fanny Krekula 2006 VÄSBY SS 3:06.22 25m
552 7 Lotta Lande 2007 SÖDERTÖRN 3:09.74 25m
466 8 Noelia Frank 2007 SUNDSVALL 3:10.81 25m
470 9 Lily Utterberg 2008 SUNDSVALL 3:13.98 50m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 5 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:44
85 0 Helene Storbråten Volden 2007 Bærum 3:02.98 25m
644 1 Ebba Björkén 2007 VÄSBY SS 2:59.99 25m
634 2 Elise Klingh 2005 VÄSBY SS 2:59.25 25m
759 3 Sandra Ignatjovic 2007 SPIF SF 2:57.04 25m
52 4 Nikoline Nørjordet Braate 2007 Bærum 2:55.29 25m
65 5 Iben Linnea Løvlien Holte 2006 Bærum 2:55.80 25m
87 6 Konstanse Frostad Widding 2006 Bærum 2:58.52 50m
468 7 Astrid Newsham 2008 SUNDSVALL 2:59.52 25m
623 8 Signe Grundemar 2006 UPSALA S 3:01.47 50m
570 9 Mia Subotic 2007 SÖDERTÖRN 3:03.01 25m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 6 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:48
641 0 Isabelle Skytt 2005 VÄSBY SS 2:53.69 25m
863 1 Ebba Kinnunen 2006 SALTSJÖB 2:52.99 25m
636 2 Josefine Hafstad 2007 VÄSBY SS 2:50.62 25m
586 3 Ella Andersson 2007 UPSALA S 2:48.66 25m
354 4 Saga Wallin 2007 S77 2:47.91 25m
597 5 Edith Lindhagen 2004 UPSALA S 2:48.60 25m
469 6 Milla Zell 2008 SUNDSVALL 2:48.85 50m
758 7 Alice Sjödén-Sikström 2006 SPIF SF 2:50.90 25m
101 8 Silja Thoresen Skinlo 2007 Skjetten S 2:53.42 50m
352 9 Alice Olsson 2006 S77 2:54.87 25m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 7 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:51
490 0 Cheyenne Bäckstrand 2005 SÖDERTÄLJE 2:47.20 25m
656 1 Saga Johansson 2008 VÄSBY SS 2:46.91 50m
58 2 Mina Grove-Knutsen 2005 Bærum 2:46.61 25m
412 3 Jennifer Geaney 2005 SPÅRVÄGEN 2:45.98 25m
539 4 Lovisa Lindberg 2007 SÖDERTÖRN 2:45.91 25m
417 5 Wilma Groth 2005 SPÅRVÄGEN 2:45.94 25m
616 6 Märta Säfsten 2006 UPSALA S 2:46.08 50m
200 7 Alma Hjelm 2005 JÄRFÄLLA S 2:46.74 25m
186 8 Hillevi Östlund 2007 HARNÄS SKU 2:47.03 25m
135 9 Mimmi Nordström Renlund 2007 BOTK-RÖNN 2:47.66 25m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 8 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:54
67 0 Tara Haakenstad 2007 Bærum 2:45.37 25m
639 1 Alexandra Ward 2005 VÄSBY SS 2:44.51 25m
629 2 Tindra Funke 2006 VÄSBY SS 2:43.59 25m
353 3 Hailey Larsson 2007 S77 2:43.16 25m
176 4 Stella Karlsson 2006 HARNÄS SKU 2:42.33 25m
93 5 Silje Heggen Kristengård 2000 Skjetten S 2:42.86 50m
742 6 Nerejda Zakeri 2005 SPIF SF 2:43.52 25m
171 7 Isabelle Sandström 2007 GUSTAVSBER 2:43.91 25m
10 8 Sandra Maria Balto 2007 Karasjok S 2:44.95 25m
642 9 Hanna Areblad 2007 VÄSBY SS 2:45.80 25m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 9 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
15:58
595 0 Ebba Lundqvist 2007 UPSALA S 2:41.89 25m
614 1 Alva Marhold 2007 UPSALA S 2:41.70 25m
652 2 Vera Wijk 2006 VÄSBY SS 2:40.66 25m
604 3 Alva Stadell 2006 UPSALA S 2:39.94 25m
105 4 Tuva Wilberg 2005 Skjetten S 2:39.62 50m
645 5 Cecilia Eklund 2005 VÄSBY SS 2:39.63 25m
120 6 Sofie Sørensen 2005 SK Speed 2:40.28 50m
95 7 Eira Melhus-Tangen 2007 Skjetten S 2:41.67 50m
749 8 Meja Johansson 2006 SPIF SF 2:41.82 50m
132 9 Elsa Axvik Reutergårdh 2004 BOTK-RÖNN 2:42.09 25m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 10 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:01
184 0 Astrid Lönn 2008 HARNÄS SKU 2:37.97 50m
478 1 Evelina Porling 2002 SÖDERTÄLJE 2:37.01 25m
611 2 Ida Svensson 2006 UPSALA S 2:35.40 25m
495 3 Melissa Klintengren 2007 SÖDERTÄLJE 2:35.18 25m
590 4 Joanna Sundqvist 2005 UPSALA S 2:34.42 25m
365 5 Carolina Modig 2003 SALA SS 2:34.43 25m
542 6 Ellinor Eldh 2006 SÖDERTÖRN 2:35.28 25m
566 7 Alva Qvist 2006 SÖDERTÖRN 2:37.00 50m
60 8 Anna Elise Hegstad 2005 Bærum 2:37.58 25m
503 9 Sara Andersson 2005 SÖDERTÄLJE 2:38.57 50m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 11 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:04
174 0 Bonnie Tham 2006 GUSTAVSBER 2:33.86 50m
589 1 Klara Pettersson 2004 UPSALA S 2:33.44 25m
703 2 Emilia Lingman 2006 SS04 2:32.69 25m
548 3 Juni Stenbacka 2007 SÖDERTÖRN 2:32.31 25m
637 4 Frida Steen 2005 VÄSBY SS 2:32.02 25m
606 5 Nora Högström 2007 UPSALA S 2:32.18 25m
66 6 Thea Catherine Høgalmen 2004 Bærum 2:32.61 25m
596 7 Lovis Lång 2005 UPSALA S 2:33.08 25m
127 8 Andrea Wold 2006 SK Speed 2:33.80 25m
454 9 Clara Renström Halling 2004 SUNDSVALL 2:34.36 25m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 12 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:07
631 0 Ida Johansson 2006 VÄSBY SS 2:31.64 25m
630 1 Hanna Sköld 2005 VÄSBY SS 2:30.99 25m
94 2 Victoria Kristengård 2004 Skjetten S 2:30.18 25m
772 3 Britt Raudsepp 2007 Audentese 2:29.30 50m
224 4 Johanna Torell 2005 LIDINGÖ SK 2:28.44 25m
591 5 Hilma Wahlström 2006 UPSALA S 2:28.85 25m
475 6 Emilia Tshibanda 2004 SÖDERTÄLJE 2:29.73 25m
464 7 Tilde Sjöberg 2006 SUNDSVALL 2:30.40 50m
605 8 Nike Söderström 2007 UPSALA S 2:31.64 25m
117 9 Maja Andersen Nordli 2005 SK Speed 2:31.78 50m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 13 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:10
284 0 Sofia Bang 2007 SK NEPTUN 2:27.90 25m
12 1 Lone Charlotte Eikjok 2004 Karasjok S 2:27.74 50m
455 2 Olivia Ericsson 2006 SUNDSVALL 2:27.28 25m
540 3 Filippa Hanikat 2007 SÖDERTÖRN 2:27.14 25m
588 4 Sofia  Wennerberg 2005 UPSALA S 2:26.83 25m
125 5 Sara Wang-Henrichsen 2003 SK Speed 2:27.03 25m
594 6 Sofia Högdin 2004 UPSALA S 2:27.14 25m
418 7 Lisa Uddeholt 2005 SPÅRVÄGEN 2:27.68 25m
30 8 Vårin Jensås 2003 Trondhjems 2:27.78 50m
724 9 Emelie Söderström 2003 SPIF SF 2:28.04 25m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 14 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
16:13
Anm tid
Start ca:
360 0 Jeanna Wiell 2001 SALA SS 2:26.79 25m
116 1 Sirin Helsingeng Navelsak 2005 SK Speed 2:25.80 50m
227 2 Hanna Carlberg 2003 LIDINGÖ SK 2:25.14 25m
49 3 Clara Katarina Björkegren 2004 Bærum 2:24.88 50m
168 4 Malva Eriksson 2006 GUSTAVSBER 2:24.45 25m
679 5 Astrid Blomberg 2000 SS04 2:24.83 25m
114 6 Kristina Ingvaldsen Karls 2004 SK Speed 2:25.08 50m
196 7 Emelie Sidén 2005 JÄRFÄLLA S 2:25.74 25m
254 8 Lilly Eriksson 2004 SK NEPTUN 2:26.19 25m
26 9 Maja Graczyk 2002 Trondhjems 2:26.80 50m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 15 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:16
34 0 Edle Lund 2003 Trondhjems 2:22.42 50m
640 1 Elsa Svahn 2007 VÄSBY SS 2:22.02 25m
109 2 Aurora Gaarder Ekhall 2003 SK Speed 2:21.89 50m
86 3 Marina Fiona Walker 2005 Bærum 2:21.62 25m
64 4 Malin Rike Holmann 2006 Bærum 2:21.36 25m
638 5 Elsa Brandt 2006 VÄSBY SS 2:21.50 25m
403 6 Veronica Lythell 2003 SPÅRVÄGEN 2:21.88 25m
221 7 Rebecca Sandström 2003 LIDINGÖ SK 2:21.98 25m
177 8 Tuva Blomdahl 2004 HARNÄS SKU 2:22.10 25m
344 9 Moa Zetterström 2005 NORRTÄLJE 2:23.67 50m
Gren 17, 200m Frisim Damer Final 16 (16)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:19
583 0 Vera Hermansson 2003 UPSALA S 2:20.35 25m
782 1 Kai Liis Kivirähk 2003 Audentese 2:19.79 50m
2 2 Victoria Montfort 2004 VICS 2:18.98 50m
799 3 Katriin Hansalu 2003 Briis Spor 2:16.50 50m
783 4 Heleri Zirk 2004 Audentese 2:12.13 50m
667 5 Katherina Gkioni 2000 VÄSBY SS 2:13.76 25m
798 6 Tiina Britt Kaljuvald 2003 Briis Spor 2:16.80 50m
247 7 Anna Wainikka 2004 SK NEPTUN 2:19.73 25m
222 8 Josefine Torell 2002 LIDINGÖ SK 2:20.34 25m
785 9 Carmen Piiroja 2003 Audentese 2:21.13 50m
2019-06-29 15:26:03 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner