2020-01-24   04:41:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD summer Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3

Document
Heatlista
Polisen HEAD Summer Cup 2019
Plats: Eriksdalsbadet, Stockholm Arrangör: Stockholmspolisens IF Simförening
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019
Gren 19, 50m Bröstsim Damer
Final 1 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
16:56
Anm tid
Start ca:
0 50m
1 50m
341 2 Gry Hellgren Möller 2003 SK NEPTUN 50m
673 3 Elin Smeds 2009 VÄSBY SS 1:13.79 25m
327 4 Rebecca Robertsson 2008 SK NEPTUN 1:03.10 25m
669 5 Ella Johansson 2010 VÄSBY SS 1:10.19 25m
881 6 Lina Almayahi 2011 VÄSBY SS 50m
804 7 Aleksandra Kurs 2008 Orca Swim 50m
8 50m
9 50m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 2 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:58
560 0 Sofia Silver 2010 SÖDERTÖRN 1:01.79 25m
674 1 Jasmine Bardakci 2007 VÄSBY SS 1:00.43 25m
486 2 Noa Ek 2008 SÖDERTÄLJE 57.94 25m
619 3 Inez Lundqvist 2009 UPSALA S 56.47 25m
661 4 Alva Smeds 2007 VÄSBY SS 56.11 25m
505 5 Lova Wahlstedt 2010 SÖDERTÄLJE 56.22 25m
466 6 Noelia Frank 2007 SUNDSVALL 56.68 25m
123 7 Ane Skogstad Tuv 2006 SK Speed 58.01 50m
668 8 Ida Renholm 2010 VÄSBY SS 1:01.54 25m
451 9 Ebba Nilsson 2008 SKK 1:02.06 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 3 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:59
461 0 Jennielee Oppgård 2008 SUNDSVALL 55.82 25m
776 1 Liisu Laanemaa 2009 Audentese 55.25 50m
376 2 Wilma Birelius 2008 SALA SS 55.01 25m
571 3 Linnea Turegård 2008 SÖDERTÖRN 54.77 25m
866 4 Linnea Ekstrand 2009 SALTSJÖB 53.62 25m
622 5 Idde Söderström 2009 UPSALA S 54.64 25m
506 6 Julia Boman 2008 SÖDERTÄLJE 54.77 25m
876 7 Vera Landegren 2010 SÖDERTÄLJE 55.18 25m
452 8 Frida Norlin 2008 SKK 55.40 25m
659 9 Agnes Klingh 2008 VÄSBY SS 55.84 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 4 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
17:01
Anm tid
Start ca:
192 0 Majken Lönn 2009 HARNÄS SKU 53.59 25m
660 1 Junie Jansson Östlund 2006 VÄSBY SS 53.36 25m
564 2 Jasmin Nassiri 2007 SÖDERTÖRN 52.97 25m
428 3 Emelie Granhällen 2008 SPÅRVÄGEN 52.67 25m
470 4 Lily Utterberg 2008 SUNDSVALL 52.33 25m
194 5 Emmy Olsson 2008 HARNÄS SKU 52.44 25m
328 6 Alice Berg 2009 SK NEPTUN 52.70 25m
325 7 Frida Pernbrandt 2008 SK NEPTUN 53.11 25m
507 8 Isabel Samuelsson 2009 SÖDERTÄLJE 53.37 25m
356 9 Kajsa Witthof 2007 S77 53.60 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 5 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:02
442 0 Annie Donaldsson 2008 SKK 52.23 25m
359 1 Engla Back 2007 S77 52.13 25m
618 2 Alvi Myrelid 2008 UPSALA S 51.92 25m
751 3 Clementina  Orsi 2006 SPIF SF 51.70 25m
636 4 Josefine Hafstad 2007 VÄSBY SS 51.46 25m
552 5 Lotta Lande 2007 SÖDERTÖRN 51.56 25m
331 6 Alicia Uebel 2010 SK NEPTUN 51.78 25m
649 7 Emma Van De Beek 2006 VÄSBY SS 51.95 25m
372 8 Moa Lindblom 2008 SALA SS 52.21 25m
777 9 Karola Viinapuu 2009 Audentese 52.31 50m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 6 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:03
448 0 Nora Andreasdotter 2007 SKK 50.78 25m
447 1 Elin Borgman 2008 SKK 50.48 25m
653 2 Mila Ekfeldt 2006 VÄSBY SS 50.20 25m
377 3 Ellen Eriksson 2009 SALA SS 50.02 25m
322 4 Lovisa Emanuelsson 2009 SK NEPTUN 49.75 25m
191 5 Alice Byström 2008 HARNÄS SKU 49.86 25m
527 6 Maria Flink 2005 SÖDERTÖRN 50.14 25m
865 7 Hedvig Kinnunen 2009 SALTSJÖB 50.39 25m
460 8 Maja Henningsson 2008 SUNDSVALL 50.63 25m
392 9 Julia Rodriguez Räms 2007 SKURU IK 50.83 50m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 7 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:05
310 0 Amy Sterby 2008 SK NEPTUN 49.50 50m
543 1 Thea Severinsson 2008 SÖDERTÖRN 49.09 25m
193 2 Othilia Östlund 2010 HARNÄS SKU 48.82 25m
586 3 Ella Andersson 2007 UPSALA S 48.56 25m
102 4 Embla Adelheid H. Skinnar 2007 Skjetten S 48.33 50m
311 5 Elsa Ericsson 2008 SK NEPTUN 48.49 25m
467 6 Vendela Holmvall 2007 SUNDSVALL 48.65 25m
445 7 Ofelia Öström 2008 SKK 48.89 25m
623 8 Signe Grundemar 2006 UPSALA S 49.14 25m
218 9 Emma Segerström 2006 JÄRFÄLLA S 49.73 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 8 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:06
495 0 Melissa Klintengren 2007 SÖDERTÄLJE 48.23 25m
373 1 Moa Nordström 2007 SALA SS 48.17 25m
634 2 Elise Klingh 2005 VÄSBY SS 47.70 25m
24 3 Diana Stafsnes Califano 2005 Trondhjems 47.61 50m
775 4 Gabriela Kuusk 2009 Audentese 47.04 50m
72 5 Josefine Lossius 2005 Bærum 47.15 25m
849 6 Helene E. Aandal 2004 Bergens SC 47.66 50m
710 7 Felicia Wadell 2006 SS04 48.08 25m
665 8 Cornelia Orheden 2008 VÄSBY SS 48.19 25m
590 9 Joanna Sundqvist 2005 UPSALA S 48.25 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 9 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:07
3 0 Berenice Ranchon 2006 VICS 46.88 50m
366 1 Elvira Wiell 2007 SALA SS 46.65 25m
42 2 Anna Svendsen 2005 Trondhjems 46.53 50m
349 3 Hanna Skånberg 2003 S77 46.18 25m
652 4 Vera Wijk 2006 VÄSBY SS 45.98 25m
85 5 Helene Storbråten Volden 2007 Bærum 46.15 25m
499 6 Cecilia Adielsson 2006 SÖDERTÄLJE 46.19 25m
611 7 Ida Svensson 2006 UPSALA S 46.54 25m
257 8 Tilda Hägbom 2005 SK NEPTUN 46.69 50m
412 9 Jennifer Geaney 2005 SPÅRVÄGEN 46.89 50m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 10 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:09
657 0 Ängla Edin 2006 VÄSBY SS 45.83 25m
469 1 Milla Zell 2008 SUNDSVALL 45.77 25m
688 2 Isidora Mitrovic 2005 SS04 45.74 25m
641 3 Isabelle Skytt 2005 VÄSBY SS 45.50 25m
546 4 Freja Löfgren 2007 SÖDERTÖRN 45.37 25m
716 5 Frida Wilmo Johansson 2004 SS04 45.44 25m
291 6 Frida Forsmark 2008 SK NEPTUN 45.52 25m
557 7 Lilly Dorch Juliusson 2009 SÖDERTÖRN 45.75 25m
644 8 Ebba Björkén 2007 VÄSBY SS 45.77 25m
189 9 Ida Hellström 2008 HARNÄS SKU 45.94 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 11 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:10
771 0 Natali Plovits 2007 Audentese 45.18 50m
490 1 Cheyenne Bäckstrand 2005 SÖDERTÄLJE 45.00 25m
570 2 Mia Subotic 2007 SÖDERTÖRN 44.35 25m
656 3 Saga Johansson 2008 VÄSBY SS 44.29 25m
136 4 Erica Griberg 2005 BOTK-RÖNN 44.26 25m
604 5 Alva Stadell 2006 UPSALA S 44.27 25m
635 6 Fanny Karls 2007 VÄSBY SS 44.32 25m
120 7 Sofie Sørensen 2005 SK Speed 44.49 50m
79 8 Michelle Meshcherinova Ri 2005 Bærum 45.01 25m
648 9 Fanny Krekula 2006 VÄSBY SS 45.22 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 12 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:11
863 0 Ebba Kinnunen 2006 SALTSJÖB 44.03 25m
468 1 Astrid Newsham 2008 SUNDSVALL 43.99 25m
694 2 Emma Wärn 2004 SS04 43.76 25m
770 3 Merilin Priivits 2006 Audentese 43.59 50m
616 4 Märta Säfsten 2006 UPSALA S 43.49 25m
806 5 Nicky Zoe Lautre 2003 Orca Swim 43.56 50m
446 6 Alma Brorson 2008 SKK 43.60 25m
353 7 Hailey Larsson 2007 S77 43.80 25m
171 8 Isabelle Sandström 2007 GUSTAVSBER 44.00 25m
629 9 Tindra Funke 2006 VÄSBY SS 44.06 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 13 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:12
37 0 Olivia Sterud Prytz 2004 Trondhjems 43.40 50m
585 1 Lisen Myrelid 2005 UPSALA S 43.06 25m
179 2 Tyra Olsson 2003 HARNÄS SKU 42.97 25m
457 3 Alva Norgren 2006 SUNDSVALL 42.92 25m
598 4 Alice Törnkvist 2004 UPSALA S 42.89 25m
772 5 Britt Raudsepp 2007 Audentese 42.89 50m
551 6 Emma Johanson 2008 SÖDERTÖRN 42.93 25m
588 7 Sofia  Wennerberg 2005 UPSALA S 42.98 25m
375 8 Nathalie Hammarstrand 2007 SALA SS 43.28 25m
606 9 Nora Högström 2007 UPSALA S 43.43 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 14 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
17:14
Anm tid
Start ca:
60 0 Anna Elise Hegstad 2005 Bærum 42.85 50m
249 1 Maja Rehn 2004 SK NEPTUN 42.72 50m
874 2 Wilma  Landegren 2004 SÖDERTÄLJE 42.69 25m
181 3 Isabelle Nilsson 2007 HARNÄS SKU 42.63 25m
10 4 Sandra Maria Balto 2007 Karasjok S 42.52 25m
614 5 Alva Marhold 2007 UPSALA S 42.56 25m
351 6 Alva Anell 2005 S77 42.65 25m
595 7 Ebba Lundqvist 2007 UPSALA S 42.70 25m
54 8 Selma Flage Dragsund 2005 Bærum 42.82 50m
23 9 Embla Baarholm 2004 Trondhjems 42.89 50m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 15 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:15
33 0 Lisa Liasjø 2005 Trondhjems 42.30 50m
596 1 Lovis Lång 2005 UPSALA S 42.04 25m
541 2 Malva Lundberg 2007 SÖDERTÖRN 41.87 25m
117 3 Maja Andersen Nordli 2005 SK Speed 41.76 50m
605 4 Nike Söderström 2007 UPSALA S 41.60 25m
699 5 Asta Revsäter 2007 SS04 41.62 25m
21 6 Aurora Alexandra Bjordal 2006 Trondhjems 41.86 50m
365 7 Carolina Modig 2003 SALA SS 41.92 25m
600 8 Clara Frykberg 2005 UPSALA S 42.13 25m
49 9 Clara Katarina Björkegren 2004 Bærum 42.50 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 16 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:16
97 0 Nathania Newton 2007 Skjetten S 41.55 25m
483 1 Elina Tshibanda 2007 SÖDERTÄLJE 41.49 25m
735 2 Linn Solehav 2005 SPIF SF 41.35 25m
186 3 Hillevi Östlund 2007 HARNÄS SKU 41.19 25m
459 4 Alva Sjödin 2006 SUNDSVALL 41.03 25m
478 5 Evelina Porling 2002 SÖDERTÄLJE 41.19 25m
429 6 Lisa Danfelter 2005 SPÅRVÄGEN 41.19 50m
528 7 Tara Srikkanth 2005 SÖDERTÖRN 41.44 25m
69 8 Selma Weum Johannessen 2006 Bærum 41.51 25m
134 9 Lollobelle Nordström-Renlund 2005 BOTK-RÖNN 41.56 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 17 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
17:17
Anm tid
Start ca:
720 0 Ljuba Berg 2000 SPIF SF 40.91 25m
185 1 Elsa Harnesk 2007 HARNÄS SKU 40.83 25m
787 2 Saara Mia Sarapuu 2004 Audentese 40.68 50m
348 3 Lina Back 2005 S77 40.37 25m
724 4 Emelie Söderström 2003 SPIF SF 40.13 25m
456 5 Anna Öberg 2006 SUNDSVALL 40.24 50m
838 6 Charlotta Vilsar 2005 Kalevi Uju 40.57 50m
496 7 Oliwia Lange 2004 SÖDERTÄLJE 40.70 25m
683 8 Rebecka Ishaq 2003 SS04 40.86 25m
553 9 Moa Forsgren 2008 SÖDERTÖRN 40.94 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 18 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:18
50 0 Agnes Eva Björnlund 2004 Bærum 40.06 25m
5 1 Liv Bengtsson 2005 ACS 39.75 50m
73 2 Sara Pamplona Lund-Iverse 2006 Bærum 39.75 25m
224 3 Johanna Torell 2005 LIDINGÖ SK 39.55 25m
360 4 Jeanna Wiell 2001 SALA SS 39.39 25m
583 5 Vera Hermansson 2003 UPSALA S 39.52 25m
784 6 Mena Nelly Nurk 2003 Audentese 39.58 50m
731 7 Iza Ramså Ness 2003 SPIF SF 39.75 25m
86 8 Marina Fiona Walker 2005 Bærum 40.04 25m
405 9 Johanna Granhällen 2002 SPÅRVÄGEN 40.07 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 19 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:19
122 0 Gudny Grace Wacu Trumpy 2006 SK Speed 39.03 50m
723 1 Nicole Papachristou 2003 SPIF SF 38.98 25m
270 2 Elisa Sundberg 2005 SK NEPTUN 38.86 25m
637 3 Frida Steen 2005 VÄSBY SS 38.66 25m
64 4 Malin Rike Holmann 2006 Bærum 38.40 25m
74 5 Hedda Mørne-Thomassen 2004 Bærum 38.49 25m
178 6 Matilda Nilsson 2004 HARNÄS SKU 38.83 25m
347 7 Ellen Bergman 2005 S77 38.91 25m
788 8 Angelina Paju 2004 Audentese 39.00 50m
732 9 Emma Thur 2004 SPIF SF 39.27 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 20 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:21
487 0 Clara Teljstedt 2006 SÖDERTÄLJE 38.29 25m
110 1 Amina Farahani 2005 SK Speed 38.06 50m
632 2 Hanna Melander 2007 VÄSBY SS 37.97 25m
168 3 Malva Eriksson 2006 GUSTAVSBER 37.70 25m
535 4 Ella Gunnarsson 2006 SÖDERTÖRN 37.20 25m
675 5 Karolina Tylets 2006 ÅKERSBERGA 37.59 25m
800 6 Mari Ann Marran 2005 Briis Spor 37.80 50m
531 7 Julia Ottosson 2006 SÖDERTÖRN 38.05 25m
222 8 Josefine Torell 2002 LIDINGÖ SK 38.19 25m
250 9 Agnes  Behrenfeldt 2004 SK NEPTUN 38.35 25m
Gren 19, 50m Bröstsim Damer Final 21 (21)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:22
721 0 Vinona Bothe 1999 SPIF SF 37.14 25m
177 1 Tuva Blomdahl 2004 HARNÄS SKU 36.89 25m
678 2 Rebecca Höglind 1998 SS04 35.86 25m
795 3 Diana Kornet 2002 Audentese 34.87 50m
726 4 Lea Granert 2001 SPIF SF 33.55 25m
346 5 Alva Back 2002 S77 34.71 25m
381 6 Tora Hansson 2002 SKURU IK 35.68 25m
810 7 Katrin Paju 2001 Orca Swim 36.80 50m
594 8 Sofia Högdin 2004 UPSALA S 36.93 25m
475 9 Emilia Tshibanda 2004 SÖDERTÄLJE 37.17 25m
2019-06-29 15:26:08 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner