2020-02-21   17:35:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen HEAD summer Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3

Document
Startlista
Polisen HEAD Summer Cup 2019
Arrangör:
Plats: Eriksdalsbadet, Stockholm Stockholmspolisens IF Simförening
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019
17 200m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 523 Nina Pavlovic Cano Södertörns Simsällskap 2004 AS7804 25m 2:07.57
2 783 Heleri Zirk Audentese Spordiklubi 2004 50m 2:12.13
3 667 Katherina Gkioni Väsby Simsällskap 2000 BT0200 25m 2:13.76
4 799 Katriin Hansalu Briis Spordiklubi 2003 50m 2:16.50
5 798 Tiina Britt Kaljuvald Briis Spordiklubi 2003 50m 2:16.80
6 2 Victoria Montfort VICS 2004 50m 2:18.98
7 31 Hege Solberg Jørgensen Trondhjems SLK 2002 50m 2:19.70
8 247 Anna Wainikka Simklubben Neptun 2004 AP7804 25m 2:19.73
9 782 Kai Liis Kivirähk Audentese Spordiklubi 2003 50m 2:19.79
10 222 Josefine Torell Lidingö Simklubb 2002 BD0402 25m 2:20.34
11 583 Vera Hermansson Upsala Simsällskap 2003 AY1603 25m 2:20.35
12 785 Carmen Piiroja Audentese Spordiklubi 2003 50m 2:21.13
13 64 Malin Rike Holmann Bærumsvømmerne 2006 25m 2:21.36
14 638 Elsa Brandt Väsby Simsällskap 2006 AP5806 25m 2:21.50
15 86 Marina Fiona Walker Bærumsvømmerne 2005 25m 2:21.62
16 403 Veronica Lythell Spårvägen Simförening 2003 BC0603 25m 2:21.88
17 109 Aurora Gaarder Ekhall SK Speed 2003 50m 2:21.89
18 221 Rebecca Sandström Lidingö Simklubb 2003 AS4803 25m 2:21.98
19 640 Elsa Svahn Väsby Simsällskap 2007 AG9607 25m 2:22.02
20 177 Tuva Blomdahl Harnäs Skutskär Simsällskap 2004 BO6204 25m 2:22.10
21 34 Edle Lund Trondhjems SLK 2003 50m 2:22.42
22 344 Moa Zetterström Norrtälje Simklubb 2005 AA9805 50m 2:23.67
23 168 Malva Eriksson Gustavsbergs Simsällskap 2006 AA8406 25m 2:24.45
24 679 Astrid Blomberg Solna Sundbyberg SS 04 2000 AW5800 25m 2:24.83
25 49 Clara Katarina Björkegren Bærumsvømmerne 2004 50m 2:24.88
26 114 Kristina Ingvaldsen Karls SK Speed 2004 50m 2:25.08
27 227 Hanna Carlberg Lidingö Simklubb 2003 BF1803 25m 2:25.14
28 196 Emelie Sidén Järfälla Simsällskap 2005 AL9605 25m 2:25.74
29 116 Sirin Helsingeng Navelsak SK Speed 2005 50m 2:25.80
30 254 Lilly Eriksson Simklubben Neptun 2004 AS1604 25m 2:26.19
31 360 Jeanna Wiell Sala Simsällskap 2001 BB9201 25m 2:26.79
32 26 Maja Graczyk Trondhjems SLK 2002 50m 2:26.80
33 588 Sofia  Wennerberg Upsala Simsällskap 2005 AH6405 25m 2:26.83
34 125 Sara Wang-Henrichsen SK Speed 2003 25m 2:27.03
35 540 Filippa Hanikat Södertörns Simsällskap 2007 AK7207 25m 2:27.14
36 594 Sofia Högdin Upsala Simsällskap 2004 BA3404 25m 2:27.14
37 402 Cornelia Lythell Spårvägen Simförening 2003 BC2603 25m 2:27.15
38 455 Olivia Ericsson Sundsvalls Simsällskap 2006 AB8406 25m 2:27.28
39 418 Lisa Uddeholt Spårvägen Simförening 2005 AX6405 25m 2:27.68
40 12 Lone Charlotte Eikjok Karasjok SK 2004 50m 2:27.74
41 30 Vårin Jensås Trondhjems SLK 2003 50m 2:27.78
42 284 Sofia Bang Simklubben Neptun 2007 AH4607 25m 2:27.90
43 724 Emelie Söderström Stockholmspolisens IF SF 2003 AW5203 25m 2:28.04
44 224 Johanna Torell Lidingö Simklubb 2005 AD9205 25m 2:28.44
45 591 Hilma Wahlström Upsala Simsällskap 2006 AB8806 25m 2:28.85
46 772 Britt Raudsepp Audentese Spordiklubi 2007 50m 2:29.30
47 475 Emilia Tshibanda Södertälje Simsällskap 2004 AL2404 25m 2:29.73
48 94 Victoria Kristengård Skjetten Svømming 2004 25m 2:30.18
49 464 Tilde Sjöberg Sundsvalls Simsällskap 2006 AZ3806 50m 2:30.40
50 630 Hanna Sköld Väsby Simsällskap 2005 AP2805 25m 2:30.99
51 605 Nike Söderström Upsala Simsällskap 2007 AG2607 25m 2:31.64
52 631 Ida Johansson Väsby Simsällskap 2006 AF8806 25m 2:31.64
53 117 Maja Andersen Nordli SK Speed 2005 50m 2:31.78
54 637 Frida Steen Väsby Simsällskap 2005 AY1805 25m 2:32.02
55 606 Nora Högström Upsala Simsällskap 2007 AG1807 25m 2:32.18
56 548 Juni Stenbacka Södertörns Simsällskap 2007 AV7607 25m 2:32.31
57 66 Thea Catherine Høgalmen Bærumsvømmerne 2004 25m 2:32.61
58 703 Emilia Lingman Solna Sundbyberg SS 04 2006 BI3806 25m 2:32.69
59 596 Lovis Lång Upsala Simsällskap 2005 AM4205 25m 2:33.08
60 589 Klara Pettersson Upsala Simsällskap 2004 AU6204 25m 2:33.44
61 127 Andrea Wold SK Speed 2006 25m 2:33.80
62 174 Bonnie Tham Gustavsbergs Simsällskap 2006 BG5406 50m 2:33.86
63 454 Clara Renström Halling Sundsvalls Simsällskap 2004 AQ8804 25m 2:34.36
64 590 Joanna Sundqvist Upsala Simsällskap 2005 AH7605 25m 2:34.42
65 365 Carolina Modig Sala Simsällskap 2003 BG5403 25m 2:34.43
66 495 Melissa Klintengren Södertälje Simsällskap 2007 AH0807 25m 2:35.18 EFT
67 542 Ellinor Eldh Södertörns Simsällskap 2006 BA0206 25m 2:35.28
68 611 Ida Svensson Upsala Simsällskap 2006 AU7806 25m 2:35.40
69 566 Alva Qvist Södertörns Simsällskap 2006 BR5406 50m 2:37.00
70 478 Evelina Porling Södertälje Simsällskap 2002 BH9202 25m 2:37.01
71 60 Anna Elise Hegstad Bærumsvømmerne 2005 25m 2:37.58
72 184 Astrid Lönn Harnäs Skutskär Simsällskap 2008 AI4608 50m 2:37.97
73 503 Sara Andersson Södertälje Simsällskap 2005 BQ2405 50m 2:38.57
74 105 Tuva Wilberg Skjetten Svømming 2005 50m 2:39.62
75 645 Cecilia Eklund Väsby Simsällskap 2005 BF0205 25m 2:39.63
76 604 Alva Stadell Upsala Simsällskap 2006 AO7206 25m 2:39.94
77 120 Sofie Sørensen SK Speed 2005 50m 2:40.28
78 652 Vera Wijk Väsby Simsällskap 2006 AY4206 25m 2:40.66
79 95 Eira Melhus-Tangen Skjetten Svømming 2007 50m 2:41.67
80 614 Alva Marhold Upsala Simsällskap 2007 AL5407 25m 2:41.70
81 749 Meja Johansson Stockholmspolisens IF SF 2006 BF8806 50m 2:41.82
82 595 Ebba Lundqvist Upsala Simsällskap 2007 AA1807 25m 2:41.89
83 132 Elsa Axvik Reutergårdh Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2004 BA5404 25m 2:42.09
84 176 Stella Karlsson Harnäs Skutskär Simsällskap 2006 AD9406 25m 2:42.33
85 390 Matilda Bergström Skuru Idrottsklubb 2005 AU9605 50m 2:42.52
86 93 Silje Heggen Kristengård Skjetten Svømming 2000 50m 2:42.86
87 353 Hailey Larsson S77 Stenungsund 2007 AK7407 25m 2:43.16 EFT
88 742 Nerejda Zakeri Stockholmspolisens IF SF 2005 AZ5405 25m 2:43.52
89 629 Tindra Funke Väsby Simsällskap 2006 AC3606 25m 2:43.59
90 171 Isabelle Sandström Gustavsbergs Simsällskap 2007 AB3207 25m 2:43.91
91 639 Alexandra Ward Väsby Simsällskap 2005 BD7605 25m 2:44.51
92 744 Hannah Klamkin Stockholmspolisens IF SF 2005 BA0805 50m 2:44.68
93 10 Sandra Maria Balto Karasjok SK 2007 25m 2:44.95
94 67 Tara Haakenstad Bærumsvømmerne 2007 25m 2:45.37
95 642 Hanna Areblad Väsby Simsällskap 2007 AH6607 25m 2:45.80
96 539 Lovisa Lindberg Södertörns Simsällskap 2007 AK0407 25m 2:45.91
97 417 Wilma Groth Spårvägen Simförening 2005 AV2605 25m 2:45.94
98 412 Jennifer Geaney Spårvägen Simförening 2005 AS9805 25m 2:45.98
99 616 Märta Säfsten Upsala Simsällskap 2006 BD4806 50m 2:46.08
100 58 Mina Grove-Knutsen Bærumsvømmerne 2005 25m 2:46.61
101 200 Alma Hjelm Järfälla Simsällskap 2005 BE6205 25m 2:46.74
102 656 Saga Johansson Väsby Simsällskap 2008 AH7208 50m 2:46.91
103 186 Hillevi Östlund Harnäs Skutskär Simsällskap 2007 AX0807 25m 2:47.03
104 490 Cheyenne Bäckstrand Södertälje Simsällskap 2005 AY8205 25m 2:47.20
105 135 Mimmi Nordström Renlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2007 AO8207 25m 2:47.66
106 185 Elsa Harnesk Harnäs Skutskär Simsällskap 2007 AX4607 25m 2:47.72
107 354 Saga Wallin S77 Stenungsund 2007 AW7207 25m 2:47.91
108 597 Edith Lindhagen Upsala Simsällskap 2004 BF3204 25m 2:48.60
109 586 Ella Andersson Upsala Simsällskap 2007 AA6207 25m 2:48.66
110 469 Milla Zell Sundsvalls Simsällskap 2008 AJ4608 50m 2:48.85
111 636 Josefine Hafstad Väsby Simsällskap 2007 AD3807 25m 2:50.62
112 758 Alice Sjödén-Sikström Stockholmspolisens IF SF 2006 BM0806 25m 2:50.90
113 863 Ebba Kinnunen Saltsjöbadens Idrottsförening 2006 AK1206 25m 2:52.99 EFT
114 101 Silja Thoresen Skinlo Skjetten Svømming 2007 50m 2:53.42
115 641 Isabelle Skytt Väsby Simsällskap 2005 BE4205 25m 2:53.69
116 352 Alice Olsson S77 Stenungsund 2006 AX1406 25m 2:54.87
117 52 Nikoline Nørjordet Braate Bærumsvømmerne 2007 25m 2:55.29
118 65 Iben Linnea Løvlien Holte Bærumsvømmerne 2006 25m 2:55.80
119 759 Sandra Ignatjovic Stockholmspolisens IF SF 2007 BA4207 25m 2:57.04
120 711 Amelie Jäntti Solna Sundbyberg SS 04 2005 BS8605 50m 2:57.68
121 87 Konstanse Frostad Widding Bærumsvømmerne 2006 50m 2:58.52
122 634 Elise Klingh Väsby Simsällskap 2005 AT7605 25m 2:59.25
123 468 Astrid Newsham Sundsvalls Simsällskap 2008 AI9808 25m 2:59.52
124 644 Ebba Björkén Väsby Simsällskap 2007 AH8607 25m 2:59.99
125 841 Emilie Brudvik Sørensen Bergens Svømme Club 2005 50m 3:01.28
126 623 Signe Grundemar Upsala Simsällskap 2006 BM8806 50m 3:01.47
127 85 Helene Storbråten Volden Bærumsvømmerne 2007 25m 3:02.98
128 570 Mia Subotic Södertörns Simsällskap 2007 BH9207 25m 3:03.01
129 429 Lisa Danfelter Spårvägen Simförening 2005 BL9605 25m 3:03.11
130 460 Maja Henningsson Sundsvalls Simsällskap 2008 AA6808 25m 3:04.01
131 430 Julia Hellberg Spårvägen Simförening 2007 AR8607 25m 3:05.46
132 648 Fanny Krekula Väsby Simsällskap 2006 AU8606 25m 3:06.22
133 635 Fanny Karls Väsby Simsällskap 2007 AD1407 25m 3:08.36
134 552 Lotta Lande Södertörns Simsällskap 2007 AY4407 25m 3:09.74
135 763 Alva Ek Stockholmspolisens IF SF 2006 BS2206 50m 3:10.40
136 466 Noelia Frank Sundsvalls Simsällskap 2007 AN9607 25m 3:10.81
137 598 Alice Törnkvist Upsala Simsällskap 2004 BE2804 25m 3:13.84
138 470 Lily Utterberg Sundsvalls Simsällskap 2008 AT3808 50m 3:13.98
139 750 Ebba Bigosinska Stockholmspolisens IF SF 2005 BP8805 50m 3:14.11
140 356 Kajsa Witthof S77 Stenungsund 2007 AX2407 25m 3:15.68
141 505 Lova Wahlstedt Södertälje Simsällskap 2010 AC0610 25m 3:26.49
142 506 Julia Boman Södertälje Simsällskap 2008 AT3408 25m 3:32.44
143 445 Ofelia Öström Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AO6808 50m 3:33.97
144 461 Jennielee Oppgård Sundsvalls Simsällskap 2008 AA4808 25m 3:42.76
145 653 Mila Ekfeldt Väsby Simsällskap 2006 BC2406 25m 3:45.30
146 649 Emma Van De Beek Väsby Simsällskap 2006 AV0206 25m 3:47.59
147 507 Isabel Samuelsson Södertälje Simsällskap 2009 AI0209 25m 4:06.53
148 807 Eliise Loit Orca Swim Club 2007 50m
149 446 Alma Brorson Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AT8208 50m
150 866 Linnea Ekstrand Saltsjöbadens Idrottsförening 2009 AL8209 50m EFT
151 618 Alvi Myrelid Upsala Simsällskap 2008 AH7608 50m
152 710 Felicia Wadell Solna Sundbyberg SS 04 2006 BN5206 50m
153 661 Alva Smeds Väsby Simsällskap 2007 AT3607 50m
154 665 Cornelia Orheden Väsby Simsällskap 2008 AR8608 50m
155 359 Engla Back S77 Stenungsund 2007 BI1607 50m
156 816 Grete Liis Üürike Orca Swim Club 2008 50m
157 553 Moa Forsgren Södertörns Simsällskap 2008 AL0808 50m
158 865 Hedvig Kinnunen Saltsjöbadens Idrottsförening 2009 AG9609 50m EFT
159 371 Agnes Fagerström Sala Simsällskap 2006 BK1606 50m
160 442 Annie Donaldsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AE8408 50m
161 355 Hedvig Lycke S77 Stenungsund 50m
2007 AX5207
162 619 Inez Lundqvist Upsala Simsällskap 2009 AD2209 50m
163 486 Noa Ek Södertälje Simsällskap 2008 AA8108 50m
164 546 Freja Löfgren Södertörns Simsällskap 2007 AR5807 50m
165 447 Elin Borgman Stockholms
Kappsimningsklubb
2008 AT4408 50m
166 38 Ada Viken Refseth Trondhjems SLK 2004 50m
2019-06-28 09:43:40 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner