Ohjelma Polisen HEAD summer Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
453 |
|
Johan Strandberg |
Sundsvalls Simsällskap |
1997 |
AL3197 |
25m |
1:59.08 |
|
|
|
|
|
2 |
801 |
|
Uku Pärismaa |
Briis Spordiklubi |
2001 |
|
50m |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
3 |
235 |
|
Isak Gustafsson |
Simklubben Neptun |
2001 |
AA5901 |
25m |
2:02.59 |
|
|
|
|
|
4 |
255 |
|
Jakob Rasmuson |
Simklubben Neptun |
2003 |
AP9103 |
25m |
2:02.83 |
|
|
|
|
|
5 |
170 |
|
Ted Wiker |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE1304 |
25m |
2:03.99 |
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Jonas Fiskaa Barstad |
Trondhjems SLK |
2000 |
|
50m |
2:04.06 |
|
|
|
|
|
|
7 |
814 |
|
Robin Tatar |
Orca Swim Club |
2002 |
|
50m |
2:04.15 |
|
|
|
|
|
|
8 |
237 |
|
Linus Thörn |
Simklubben Neptun |
2002 |
AN6102 |
25m |
2:04.73 |
|
|
|
|
|
9 |
584 |
|
Alexander Karlsson |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AQ4102 |
25m |
2:06.02 |
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Sebastian Amundsen |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
2:07.27 |
|
|
|
|
|
|
11 |
345 |
|
Jens Pettersson |
S77 Stenungsund |
2001 |
AG9101 |
25m |
2:07.99 |
|
|
|
|
|
12 |
223 |
|
Johannes Fällgren |
Lidingö Simklubb |
2002 |
AP1102 |
25m |
2:08.30 |
|
|
|
|
|
13 |
729 |
|
Pijus Guvenius |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AO0303 |
25m |
2:08.80 |
|
|
|
|
|
14 |
802 |
|
Mihkel Melker Marran |
Briis Spordiklubi |
2003 |
|
50m |
2:09.00 |
|
|
|
|
|
|
15 |
400 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
25m |
2:09.90 |
|
|
|
|
|
16 |
592 |
|
Lukas Höglund |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AK0904 |
25m |
2:10.04 |
|
|
|
|
|
17 |
730 |
|
Axel Lewander |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AI7304 |
25m |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
18 |
625 |
|
Ludvig Ahlström |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AK8302 |
25m |
2:10.18 |
|
|
|
|
|
19 |
525 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
50m |
2:10.37 |
|
|
|
|
|
20 |
593 |
|
Danny Simaleza |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AE4905 |
25m |
2:10.44 |
|
|
|
|
|
21 |
811 |
|
Philip Paskov |
Orca Swim Club |
2002 |
|
50m |
2:10.48 |
|
|
|
|
|
|
22 |
364 |
|
Max Antonsson |
Sala Simsällskap |
2004 |
AG6304 |
25m |
2:10.52 |
|
|
|
|
|
23 |
521 |
|
Kevin Hellman |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AC6705 |
25m |
2:11.01 |
|
|
|
|
|
24 |
399 |
|
Jannis Siotis |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL3303 |
25m |
2:11.13 |
|
|
|
|
|
25 |
361 |
|
Jakob Hanson |
Sala Simsällskap |
2002 |
AJ4902 |
25m |
2:11.55 |
|
|
|
|
|
26 |
530 |
|
Tobias Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AI7105 |
25m |
2:12.01 |
|
|
|
|
|
27 |
131 |
|
Marcus Hedlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
AT1902 |
25m |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
580 |
|
Oskar Andersson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AG6503 |
25m |
2:12.52 |
|
|
|
|
|
29 |
517 |
|
Liam Björklund |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AB6503 |
50m |
2:12.62 |
|
|
|
|
|
30 |
229 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AK8705 |
25m |
2:14.07 |
|
|
|
|
|
31 |
27 |
|
Sander Haugan |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
2:14.23 |
|
|
|
|
|
|
32 |
343 |
|
Victor Karell |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AF7103 |
25m |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
33 |
277 |
|
Tim Rogersson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AN5305 |
25m |
2:15.30 |
|
|
|
|
|
34 |
836 |
|
Mark Tomi Wilhelm Vompa |
Kalevi Ujumiskool |
2003 |
|
50m |
2:15.76 |
|
|
|
|
|
|
35 |
421 |
|
Carl Malm |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AL7905 |
25m |
2:15.78 |
|
|
|
|
|
36 |
363 |
|
Botvid Wiell |
Sala Simsällskap |
2005 |
AB3305 |
50m |
2:16.03 |
|
|
|
|
|
37 |
745 |
|
Jan Salentin |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AT2104 |
25m |
2:16.32 |
|
|
|
|
|
38 |
526 |
|
Lucas Vainio |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AN2504 |
50m |
2:16.45 |
|
|
|
|
|
39 |
581 |
|
Felix Do |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AF4304 |
25m |
2:16.51 |
|
|
|
|
|
40 |
1 |
|
Nicolas Montfort |
VICS |
2005 |
|
50m |
2:16.66 |
|
|
|
|
|
|
41 |
568 |
|
Isak Ekman |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AZ6904 |
50m |
2:18.91 |
|
|
|
|
|
42 |
497 |
|
Spencer Huerta |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AV5504 |
25m |
2:19.04 |
|
|
|
|
|
43 |
411 |
|
Alan Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH2905 |
25m |
2:19.13 |
|
|
|
|
|
44 |
425 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AQ7105 |
25m |
2:19.83 |
|
|
|
|
|
45 |
610 |
|
Ludvig Glantz |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AJ9906 |
25m |
2:20.39 |
|
|
|
|
|
46 |
103 |
|
Henning Raknerud Soelberg |
Skjetten Svømming |
2003 |
|
50m |
2:20.73 |
|
|
|
|
|
|
47 |
11 |
|
Ivar Aigin Schanche Dalse |
Karasjok SK |
2006 |
|
50m |
2:21.00 |
|
|
|
|
|
|
48 |
846 |
|
Ghanesh Rajkumar |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
2:21.11 |
|
|
|
|
|
|
49 |
843 |
|
Lukas Krohn-Dale |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
2:21.18 |
|
|
|
|
|
|
50 |
538 |
|
Gustav Storell |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AL4106 |
25m |
2:21.48 |
|
|
|
|
|
51 |
409 |
|
David Holmberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH7905 |
50m |
2:21.80 |
|
|
|
|
|
52 |
406 |
|
Einar Styrman |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH3305 |
50m |
2:22.02 |
|
|
|
|
|
53 |
410 |
|
Anton Jöngren |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5706 |
25m |
2:22.13 |
|
|
|
|
|
54 |
398 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL0303 |
25m |
2:22.15 |
|
|
|
|
|
55 |
78 |
|
Adam Nathaniel Olsen |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
2:22.31 |
|
|
|
|
|
|
56 |
111 |
|
Pedram Heydari |
SK Speed |
2005 |
|
25m |
2:22.48 |
|
|
|
|
|
|
57 |
244 |
|
Ludvig Rasmuson |
Simklubben Neptun |
2001 |
AT1901 |
25m |
2:22.51 |
|
|
|
|
|
58 |
169 |
|
Melvin Rinaldo |
Gustavsbergs Simsällskap |
2005 |
AA5905 |
25m |
2:22.68 |
|
|
|
|
|
59 |
536 |
|
Alvin Hamzehnejad |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AV9304 |
25m |
2:22.99 |
|
|
|
|
|
60 |
337 |
|
Alexander Jansson |
Simklubben Neptun |
2002 |
BO0702 |
25m |
2:23.16 |
|
|
|
|
|
61 |
51 |
|
Mikkel Eiken Borge |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
2:23.80 |
|
|
|
|
|
|
62 |
197 |
|
Elijas Eriksson |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AG6905 |
50m |
2:25.14 |
|
|
|
|
|
63 |
845 |
|
Kasper Cornelius Mowincke |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
2:25.16 |
|
|
|
|
|
|
64 |
18 |
|
Hasith Ransiri Attanapola |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
2:25.45 |
|
|
|
|
|
|
65 |
587 |
|
Rasmus Loklint |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AD2105 |
25m |
2:25.68 |
|
|
|
|
|
66 |
493 |
|
Arvid Engqvist |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AM6505 |
25m |
2:26.68 |
|
|
|
|
|
67 |
367 |
|
Felix Mårvad |
Sala Simsällskap |
2003 |
AS2303 |
25m |
2:29.43 |
|
|
|
|
|
68 |
601 |
|
Tage Helin |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AB2907 |
50m |
2:30.08 |
|
|
|
|
|
69 |
609 |
|
Adam Wahlberg |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AI7306 |
25m |
2:30.89 |
|
|
|
|
|
70 |
844 |
|
Mats Nikolai Maroni Johan |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
2:30.98 |
|
|
|
|
|
|
71 |
75 |
|
Martin Sørlie Nordquist |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
2:31.71 |
|
|
|
|
|
|
72 |
684 |
|
Jesper Sandström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AM1103 |
25m |
2:31.71 |
|
|
|
|
|
73 |
107 |
|
Pelle Basmo Bjerkli |
SK Speed |
2006 |
|
50m |
2:32.67 |
|
|
|
|
|
|
74 |
228 |
|
Maxim Jelagin |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AJ9505 |
25m |
2:32.69 |
|
|
|
|
|
75 |
603 |
|
Ravi Parekh |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL7705 |
25m |
2:34.54 |
|
|
|
|
|
76 |
204 |
|
Bilal Mustefa |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4304 |
50m |
2:34.70 |
|
|
|
|
|
77 |
414 |
|
Adrian Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AJ3105 |
25m |
2:35.64 |
|
|
|
|
|
78 |
465 |
|
Simon Ryd |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AR0505 |
50m |
2:36.00 |
|
|
|
|
|
79 |
690 |
|
Nicholas Benyammine |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AG3306 |
25m |
2:36.01 |
|
|
|
|
|
80 |
643 |
|
Theo Takala |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AC5907 |
25m |
2:36.09 |
|
|
|
|
|
81 |
613 |
|
Gabriel Leijon |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AL8706 |
50m |
2:37.09 |
|
|
|
|
|
82 |
387 |
|
Eskil Bränström |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AE3506 |
25m |
2:37.41 |
|
|
|
|
|
83 |
199 |
|
Victor Ljungström |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AN0505 |
25m |
2:38.98 |
|
|
|
|
|
84 |
573 |
|
Noa Sigfelt |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BR1303 |
25m |
2:39.01 |
|
|
|
|
|
85 |
534 |
|
Julius Dorch Juliusson |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AC7707 |
25m |
2:42.12 |
|
|
|
|
|
86 |
195 |
|
Arvin Parsa |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AB7106 |
25m |
2:43.59 |
|
|
|
|
|
87 |
89 |
|
Martin Brunborg |
Skjetten Svømming |
2006 |
|
50m |
2:44.04 |
|
|
|
|
|
|
88 |
182 |
|
Albin Glaas |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AN4706 |
25m |
2:44.15 |
|
|
|
|
|
89 |
607 |
|
Arvid Högström |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AI3306 |
50m |
2:44.52 |
|
|
|
|
|
90 |
433 |
|
Hugo Östling |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AK8107 |
25m |
2:46.76 |
|
|
|
|
|
91 |
435 |
|
Ludwig Höijer |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR6506 |
50m |
2:46.79 |
|
|
|
|
|
92 |
599 |
|
Johannes Fischer |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AA1907 |
25m |
2:47.19 |
|
|
|
|
|
93 |
650 |
|
Junes Khattab |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AK0106 |
25m |
2:48.60 |
|
|
|
|
|
94 |
647 |
|
Henrik Fjellström |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AJ3906 |
25m |
2:49.33 |
|
|
|
|
|
95 |
374 |
|
Eric Hörnstedt |
Sala Simsällskap |
2008 |
AH7508 |
25m |
2:50.42 |
|
|
|
|
|
96 |
602 |
|
Artur Norman |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL2705 |
25m |
2:53.25 |
|
|
|
|
|
97 |
427 |
|
Brian Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AF1907 |
25m |
2:53.56 |
|
|
|
|
|
98 |
664 |
|
William Wu |
Väsby Simsällskap |
2003 |
BA4503 |
25m |
2:53.89 |
|
|
|
|
|
99 |
208 |
|
Melvin Eriksson |
Järfälla Simsällskap |
2008 |
AC6308 |
25m |
2:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
180 |
|
Axel Pagard |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AM1506 |
25m |
2:54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
424 |
|
Nathanael Alexandersson |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AJ7706 |
25m |
2:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
88 |
|
Sebastian Bergum |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
2:55.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
757 |
|
Theodore McMillan |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AM0307 |
50m |
3:02.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
715 |
|
Alexander Källström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AV1706 |
50m |
3:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
62 |
|
Daniel Ta Helland |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
3:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
755 |
|
Frank Floren |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AM5107 |
25m |
3:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
620 |
|
Oliver Munn |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AK7907 |
25m |
3:10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
608 |
|
Malte Andersson |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AC7507 |
50m |
3:18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
754 |
|
Sam Asaad |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AS1906 |
25m |
3:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
462 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
2008 |
AA6708 |
25m |
3:30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
805 |
|
Mathias Käär |
Orca Swim Club |
2005 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
803 |
|
Sander Kadak |
Orca Swim Club |
2006 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
658 |
|
Noah Björkhed |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AI4307 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
752 |
|
Gustav Stridh |
Stockholmspolisens IF SF |
2008 |
AG5908 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
357 |
|
Albin Wassberg |
S77 Stenungsund |
2008 |
AJ6908 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
441 |
|
Anton Hagspiel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AA8309 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-28 09:43:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|