2019-11-14   00:51:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Forårs Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

15_S
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  34.65   
227  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  35.37   
85  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  36.23   
117  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  37.01   
Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  37.32   
47  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  37.94   
189  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  37.94   
32  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  39.59   
178  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  50 m  40.61   
10  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  50 m  41.01   
11  10  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  50 m  41.76   
12  103  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  42.17   
13  181  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  42.74   
14  137  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  43.12   
15  172  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  43.46   
16  206  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  43.52   
17  208  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  44.25   
18  13  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  45.02   
19  96  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  45.27   
20  157  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  50 m  45.64   
21  144  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  45.68   
22  91  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  45.99   
23  133  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  46.07   
24  34  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m  47.15   
25  175  Kirkegaard Frida  2010  TUNE  1064AD  25 m  47.69   
26  40  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m  47.71   
27  202  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  49.09   
28  171  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  49.96   
29  165  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  50 m  50.00   
30  164  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  50 m  50.07   
31  183  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  50 m  50.09   
32  36  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m  50.98   
33  69  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  51.26   
34  19  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED  0742AP  25 m  51.29   
35  207  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  51.47   
36  113  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  51.76   
37  187  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  50 m  52.38   
38  160  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  50 m  52.94   
39  17  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m  53.17   
40  76  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m  53.53   
41  64  Seedorff Edith  2008  HASLEV  0876AB  25 m  53.59   
42  123  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  54.13   
43  140  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  50 m  54.31   
44  115  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  50 m  54.45   
45  106  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  54.72   
46  22  Holmgaard Silke  2007  NÆSTVED  0766AS  25 m  55.40   
47  111  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  55.48   
48  39  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m  55.54   
49  41  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  55.68   
50  176  Neergaard Mie  2010  TUNE  1084AD  25 m  55.96   
51  68  Andersen Caroline Damhøj  2008  GREVE  0824AG  25 m  56.24   
52  109  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  56.67   
53  55  Weiss Kira  2009  ISHØJ  0948AH  25 m  57.25   
54  203  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  57.33   
55  141  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  57.42   
56  65  Schou Madeleine  2008  HASLEV  0848AS  25 m  57.71   
57  124  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  57.72   
58  145  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  57.95   
59  74  Hansen Ronja B  2010  GREVE  1044AD  25 m  58.43   
60  75  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m  59.45   
61  73  Engsbro Caroline  2010  GREVE  1054AD  25 m  59.88   
62  162  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  1:00.59   
63  218  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:00.82   
64  155  Bitton Linoy  2009  TRITON B  0938AH  50 m  1:01.52   
65  149  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m  1:01.56   
66  233  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  1:02.83   
67  114  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:03.76   
68  211  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:03.87   
69  215  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:06.37   
70  14  Mayland Alba  2010  NÆSTVED  1090AF  25 m  1:14.81   
71  220  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:14.88   
72  150  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  1:21.15   
73  15  Larsen Clara Munkholm  2009  NÆSTVED  0976AG  25 m     
74  24  Nielsen Josefine Jaakkonen  2009  NÆSTVED  0906BA  25 m     
75  126  Øllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m     
76  127  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m     
77  131  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
78  132  Højberg Dicte Thaysen  2010  GSK  1024AG  25 m     
79  223  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
80  234  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark