2019-11-18   03:39:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Forårs Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
85  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  30.56   
231  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  31.19   
227  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  31.44   
Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  31.57   
82  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  31.61   
229  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  31.93   
30  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  32.36   
136  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  32.99   
32  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  50 m  33.08   
10  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  50 m  33.10   
11  92  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  33.43   
12  47  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  50 m  33.47   
13  117  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  33.61   
14  12  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  50 m  33.79   
15  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  50 m  34.05   
16  94  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  34.15   
17  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  34.23   
18  25  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  25 m  35.08   
19  134  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  35.58   
20  91  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  35.63   
21  95  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  35.80   
22  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  36.15   
23  16  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m  36.48   
24  27  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  50 m  36.64   
25  140  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  37.16   
26  137  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  37.18   
27  19  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED  0742AP  25 m  37.28   
28  88  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  37.35   
29  103  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  37.36   
30  10  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  25 m  37.91   
31  112  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  37.96   
32  18  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  38.50   
33  133  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  38.53   
34  31  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  38.72   
35  172  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  39.25   
36  59  Boholm Emilie Lyngfeldt  2008  HASLEV  0834AB  25 m  39.34   
37  15  Larsen Clara Munkholm  2009  NÆSTVED  0976AG  25 m  39.51   
38  107  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  40.08   
39  157  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  50 m  40.33   
40  144  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  40.67   
41  105  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  40.96   
42  175  Kirkegaard Frida  2010  TUNE  1064AD  25 m  41.19   
43  165  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  50 m  41.38   
44  96  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  41.75   
45  190  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  50 m  42.12   
46  124  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  42.59   
47  115  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  43.19   
48  187  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  50 m  43.74   
49  170  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m  44.06   
50  40  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m  44.19   
51  143  Lindgreen Isabella  2007  AIF  0718AQ  25 m  44.29   
52  110  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  44.40   
53  141  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  44.50   
54  139  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  44.54   
55  68  Andersen Caroline Damhøj  2008  GREVE  0824AG  25 m  44.98   
56  22  Holmgaard Silke  2007  NÆSTVED  0766AS  25 m  45.20   
57  104  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  45.77   
58  71  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  45.83   
59  73  Engsbro Caroline  2010  GREVE  1054AD  25 m  45.83   
60  23  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  45.97   
61  164  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  50 m  46.06   
62  142  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  46.38   
63  17  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m  46.85   
64  113  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  47.22   
65  75  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m  47.35   
66  177  Træde Matilde Wendelboe  2008  TUNE  0862AO  25 m  47.59   
67  55  Weiss Kira  2009  ISHØJ  0948AH  25 m  47.77   
68  109  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  47.87   
69  176  Neergaard Mie  2010  TUNE  1084AD  25 m  48.38   
70  166  Fisker Nellie  2006  TRITON B  0694AQ  50 m  48.59   
71  111  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  48.60   
72  65  Schou Madeleine  2008  HASLEV  0848AS  25 m  48.75   
73  160  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  50 m  49.55   
74  24  Nielsen Josefine Jaakkonen  2009  NÆSTVED  0906BA  25 m  50.77   
75  64  Seedorff Edith  2008  HASLEV  0876AB  25 m  51.18   
76  123  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  51.52   
77  106  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  52.20   
78  162  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  52.83   
79  114  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  53.04   
80  149  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m  53.75   
81  155  Bitton Linoy  2009  TRITON B  0938AH  50 m  58.19   
82  145  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  59.37   
83  218  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  59.46   
84  74  Hansen Ronja B  2010  GREVE  1044AD  25 m  1:00.09   
85  14  Mayland Alba  2010  NÆSTVED  1090AF  25 m  1:00.71   
86  233  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  1:01.35   
87  215  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:07.25   
88  220  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:10.04   
89  126  Øllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m     
90  127  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m     
91  131  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
92  132  Højberg Dicte Thaysen  2010  GSK  1024AG  25 m     
93  150  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m     
94  223  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
95  234  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
2_S
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
199  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  26.81   
78  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  50 m  29.18   
184  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  50 m  29.88   
135  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  30.68   
49  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  50 m  30.92   
86  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  31.13   
50  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  50 m  31.42   
87  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  31.43   
97  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  31.45   
10  84  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  31.75   
11  193  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  50 m  31.77   
12  186  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  50 m  33.14   
13  158  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  50 m  33.26   
14  90  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  33.32   
15  29  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  50 m  33.67   
16  46  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  50 m  34.05   
17  48  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  50 m  34.29   
18  159  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  34.45   
19  89  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  34.61   
20  153  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  50 m  35.99   
21  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  50 m  36.30   
22  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED  0747AE  25 m  37.14   
23  45  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  50 m  37.46   
24  63  Sørensen Niklas Aagaard  2008  HASLEV  0893AE  25 m  37.74   
25  100  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  38.52   
26  174  Larsen Mads Ulrik  2009  TUNE  0985AE  25 m  39.40   
27  102  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  39.49   
28  99  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  39.93   
29  101  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  40.25   
30  108  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  41.01   
31  98  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  43.09   
32  38  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m  43.15   
33  28  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  43.21   
34  72  Thomsen Kasper Granlund  2009  GREVE  0927AE  25 m  44.30   
35  61  Boholm Andreas Lyngfeldt  2008  HASLEV  0825AA  25 m  45.25   
36  163  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  45.28   
37  60  Sohnemann Marius  2007  HASLEV  0763AL  25 m  46.00   
38  154  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  50 m  46.39   
39  173  Olsen Mikkel  2009  TUNE  0993AD  25 m  47.61   
40  70  Karaibrahim Semih Güven  2009  GREVE  0935AD  25 m  47.90   
41  297  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  48.33   
42  217  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  49.96   
43  35  Bank Emil Boye  2009  KØGE  0983AB  25 m  50.89   
44  121  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  51.02   
45  146  Nielsen Filip  2010  AIF  1057AB  25 m  52.26   
46  167  Christensen Oliver  2009  TRITON B  0963AF  25 m  53.33   
47  222  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  55.57   
48  62  Kongslev William  2008  HASLEV  0863AA  25 m  56.18   
49  122  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  57.89   
50  118  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  50 m  1:00.10   
51  116  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:00.42   
52  232  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:02.53   
53  219  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  1:03.19   
54  214  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  1:04.21   
55  66  Henriksen Mathias  2008  HASLEV  0857AA  25 m  1:04.71   
56  128  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
57  129  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m     
58  286  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m     
59  288  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
3_S
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
198  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:19.46   
197  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:20.74   
189  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:24.41   
224  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:25.54   
94  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:25.96   
82  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:26.69   
226  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:28.17   
32  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  1:32.40   
134  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  1:33.18   
10  117  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:33.59   
11  225  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  50 m  1:35.12   
12  92  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  1:39.05   
13  112  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:41.26   
14  141  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  1:41.83   
15  88  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  1:42.37   
16  13  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:43.15   
17  194  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:43.27   
18  25  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  50 m  1:43.35   
19  91  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:43.35   
20  95  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:43.87   
21  11  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  50 m  1:43.97   
22  10  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  50 m  1:44.50   
23  181  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:44.50   
24  185  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:47.17   
25  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  50 m  1:47.80   
26  157  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  50 m  1:51.04   
27  156  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  50 m  1:52.29   
28  56  Kristensen Yasmin Thrane  2006  HASLEV  0654AW  25 m  1:52.83   
29  27  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  50 m  1:56.47   
30  23  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  1:59.26   
31  76  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m  1:59.45   
32  208  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:59.77   
33  58  Hansen Camila  2006  HASLEV  0624AL  25 m  2:00.11   
34  109  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  2:00.46   
35  113  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  2:00.67   
36  34  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m  2:01.16   
37  200  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  2:02.31   
38  40  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m  2:03.13   
39  205  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  2:04.01   
40  75  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m  2:06.08   
41  143  Lindgreen Isabella  2007  AIF  0718AQ  25 m  2:06.31   
42  137  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  2:06.42   
43  22  Holmgaard Silke  2007  NÆSTVED  0766AS  25 m  2:09.09   
44  69  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  2:09.30   
45  73  Engsbro Caroline  2010  GREVE  1054AD  25 m  2:10.65   
46  36  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m  2:14.10   
47  202  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  2:16.34   
48  207  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  2:19.31   
49  41  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  2:19.81   
50  39  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m  2:21.42   
51  206  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  2:42.13   
52  155  Bitton Linoy  2009  TRITON B  0938AH  50 m  2:44.91   
53  115  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  2:56.99   
54  114  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  3:03.68   
55  106  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m     
56  123  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m     
57  124  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m     
58  203  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m     
59  211  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m     
60  233  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
61  287  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
4_S
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
188  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:20.63   
230  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:21.38   
228  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:23.83   
97  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:30.46   
84  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:33.81   
209  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:37.83   
29  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  50 m  1:40.17   
26  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  50 m  1:42.64   
48  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  50 m  1:47.07   
10  102  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:49.27   
11  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  1:50.05   
12  100  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:58.37   
13  98  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:58.51   
14  45  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  1:59.08   
15  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED  0747AE  50 m  1:59.79   
16  28  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  2:00.52   
17  169  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m  2:02.83   
18  173  Olsen Mikkel  2009  TUNE  0993AD  25 m  2:07.72   
19  38  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m  2:13.12   
20  201  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  2:13.39   
21  116  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  2:29.70   
22  212  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  2:59.37   
23  35  Bank Emil Boye  2009  KØGE  0983AB  25 m     
24  72  Thomsen Kasper Granlund  2009  GREVE  0927AE  25 m     
25  77  Schrøder Clint  2008  GREVE  0897AL  25 m     
26  89  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m     
27  118  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m     
28  122  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m     
29  167  Christensen Oliver  2009  TRITON B  0963AF  25 m     
30  213  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m     
31  288  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
5_S
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
79  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:11.32   
231  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:16.58   
85  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:17.74   
Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  1:17.92   
Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  50 m  1:18.65   
47  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  1:19.59   
Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  1:21.04   
12  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  50 m  1:21.21   
83  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:21.24   
10  191  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:22.01   
11  42  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  1:22.80   
12  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  1:25.02   
13  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  1:26.03   
14  178  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  50 m  1:27.98   
15  103  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:33.55   
16  107  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:34.35   
17  31  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  50 m  1:34.47   
18  96  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:38.11   
19  13  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:39.47   
20  170  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m  1:40.57   
21  190  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  50 m  1:42.00   
22  105  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:43.07   
23  18  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  1:43.10   
24  183  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  50 m  1:45.65   
25  175  Kirkegaard Frida  2010  TUNE  1064AD  25 m  1:45.85   
26  142  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:47.25   
27  23  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  1:48.67   
28  177  Træde Matilde Wendelboe  2008  TUNE  0862AO  25 m  1:51.56   
29  180  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:52.01   
30  104  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  1:53.74   
31  187  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:55.10   
32  17  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m  1:57.32   
33  110  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:59.83   
34  176  Neergaard Mie  2010  TUNE  1084AD  25 m  2:01.56   
35  68  Andersen Caroline Damhøj  2008  GREVE  0824AG  25 m  2:01.82   
36  166  Fisker Nellie  2006  TRITON B  0694AQ  50 m  2:02.09   
37  55  Weiss Kira  2009  ISHØJ  0948AH  25 m  2:02.85   
38  160  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  50 m  2:04.61   
39  171  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  2:05.56   
40  114  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:08.29   
41  74  Hansen Ronja B  2010  GREVE  1044AD  25 m  2:10.66   
42  145  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  2:11.53   
43  111  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  2:14.88   
44  218  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  2:17.81   
45  149  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m  2:20.88   
46  215  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  2:31.05   
47  220  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  2:36.83   
48  126  Øllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m     
49  127  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m     
50  131  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
51  132  Højberg Dicte Thaysen  2010  GSK  1024AG  25 m     
52  150  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m     
53  223  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
54  234  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
6_S
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
199  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:06.53   
78  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  1:10.28   
179  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:11.59   
87  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:19.59   
86  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:20.02   
158  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  50 m  1:21.90   
49  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  1:22.24   
90  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:23.43   
159  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  1:28.84   
10  46  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  1:33.34   
11  43  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  50 m  1:34.68   
12  192  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  50 m  1:34.74   
13  99  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:37.84   
14  101  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:42.97   
15  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED  0747AE  50 m  1:44.10   
16  108  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:46.90   
17  163  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  50 m  1:46.97   
18  63  Sørensen Niklas Aagaard  2008  HASLEV  0893AE  25 m  1:52.59   
19  201  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:53.29   
20  297  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  1:55.84   
21  174  Larsen Mads Ulrik  2009  TUNE  0985AE  25 m  1:59.48   
22  54  Helmark Rasmus  2008  ISHØJ  0857AI  25 m  1:59.88   
23  154  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  50 m  2:02.40   
24  62  Kongslev William  2008  HASLEV  0863AA  25 m  2:07.75   
25  121  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  2:13.46   
26  217  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  2:13.66   
27  219  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  2:21.91   
28  232  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:30.23   
29  222  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:31.69   
30  214  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:37.53   
31  60  Sohnemann Marius  2007  HASLEV  0763AL  25 m     
32  66  Henriksen Mathias  2008  HASLEV  0857AA  25 m     
33  128  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
34  129  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m     
35  146  Nielsen Filip  2010  AIF  1057AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
7_S
Løb 7, 4X50m Medley Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
239  Gsk Helte 1  2008  VG17    25 m  2:43.82   
51  Køge Mix - Mini Kids  2008  KØGE    25 m  2:50.41   
240  Gsk Helte 2  2008  VG17    25 m  3:01.32   
241  Gsk Helte 3  2008  VG17    25 m  3:16.12   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
8_S
Løb 8, 4X50m Medley Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
236  Gsk Mix 1  2006  VG17    25 m  2:23.11   
52  Køge Kids - Mix 1  2007  KØGE    25 m  2:24.70   
237  Gsk Mix 2  2006  VG17    25 m  2:25.06   
53  Køge Kids - Mix 2  2007  KØGE    25 m  2:35.66   
238  Gsk Mix 3  2006  VG17    25 m  2:40.74   
168  Triton Matadormix  2006  TRITON B    25 m  2:41.47   
152  AIF Mix  2000  AIF    25 m  3:13.30   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
9_S
Løb 9, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
229  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:25.17   
231  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:25.28   
Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  2:26.83   
224  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:29.65   
226  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:29.92   
85  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  2:35.13   
83  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  2:37.90   
30  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  50 m  2:43.57   
92  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  2:43.66   
10  133  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  2:45.69   
11  178  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  50 m  2:48.01   
12  27  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  50 m  2:52.43   
13  136  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  2:53.36   
14  11  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  2:56.55   
15  19  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED  0742AP  25 m  2:59.83   
16  16  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m  3:01.06   
17  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  3:03.44   
18  206  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  3:11.39   
19  180  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:14.08   
20  117  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  3:14.38   
21  140  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  3:15.58   
22  200  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:17.38   
23  105  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:17.77   
24  205  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:21.65   
25  183  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  50 m  3:22.17   
26  58  Hansen Camila  2006  HASLEV  0624AL  25 m  3:24.05   
27  96  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  3:24.55   
28  157  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  50 m  3:30.56   
29  208  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  3:31.96   
30  203  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  3:40.12   
31  207  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  3:41.85   
32  69  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  3:51.38   
33  142  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  3:55.58   
34  211  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  3:57.12   
35  202  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  4:17.73   
36  41  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  4:29.77   
37  76  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m  4:38.68   
38  34  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m     
39  36  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m     
40  39  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m     
41  113  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m     
42  139  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m     
43  144  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m     
44  170  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m     
45  172  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
10_S
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
188  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:29.10   
97  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  2:33.11   
49  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  50 m  2:35.57   
87  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  2:36.76   
84  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  2:47.85   
29  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  50 m  2:48.56   
90  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  50 m  2:54.46   
192  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  2:56.02   
209  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:04.83   
10  100  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  3:06.03   
11  213  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  3:22.90   
12  169  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m  3:30.43   
13  108  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  50 m  3:38.13   
14  54  Helmark Rasmus  2008  ISHØJ  0857AI  25 m  3:41.20   
15  212  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  3:44.21   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
11_S
Løb 11, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
79  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:08.65   
227  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:12.59   
82  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:20.32   
12  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  1:28.16   
191  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:29.27   
Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  50 m  1:35.39   
194  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:38.31   
95  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:40.22   
181  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:48.42   
10  171  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  2:02.99   
11  15  Larsen Clara Munkholm  2009  NÆSTVED  0976AG  25 m     
12  18  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m     
13  56  Kristensen Yasmin Thrane  2006  HASLEV  0654AW  25 m     
14  71  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m     
15  103  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
12_S
Løb 12, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
78  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  1:08.85   
230  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:11.41   
135  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  1:16.21   
86  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:17.79   
193  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:17.95   
158  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  50 m  1:21.94   
186  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  50 m  1:24.56   
179  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:26.48   
48  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  50 m  1:29.03   
10  50  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  1:31.05   
11  43  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  1:35.14   
12  26  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  50 m  1:42.38   
13  159  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:45.05   
14  28  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  50 m  1:51.20   
15  101  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:58.87   
16  184  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
13_S
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
198  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  2:51.76   
81  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:55.34   
189  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  50 m  3:06.95   
94  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  3:07.40   
225  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  50 m  3:18.82   
42  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  50 m  3:20.74   
30  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  3:23.79   
Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  50 m  3:29.11   
134  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  3:29.20   
10  136  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  3:29.70   
11  112  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  3:35.58   
12  91  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  3:36.11   
13  88  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  3:39.44   
14  194  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  50 m  3:43.62   
15  11  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  50 m  3:44.51   
16  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  50 m  3:46.86   
17  185  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  3:47.53   
18  107  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  3:48.25   
19  31  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  50 m  4:04.80   
20  104  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  4:06.72   
21  109  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  4:16.96   
22  110  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m     
23  156  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m     
24  287  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
14_S
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
188  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:58.60   
228  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:59.50   
153  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  50 m  3:16.13   
84  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  3:22.55   
29  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  50 m  3:37.97   
102  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  3:45.69   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
15_S
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  34.65   
227  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  35.37   
85  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  36.23   
117  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  37.01   
Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  37.32   
47  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  37.94   
189  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  37.94   
32  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  39.59   
178  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  50 m  40.61   
10  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  50 m  41.01   
11  10  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  50 m  41.76   
12  103  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  42.17   
13  181  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  42.74   
14  137  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  43.12   
15  172  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  43.46   
16  206  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  43.52   
17  208  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  44.25   
18  13  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  45.02   
19  96  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  45.27   
20  157  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  50 m  45.64   
21  144  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  45.68   
22  91  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  45.99   
23  133  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  46.07   
24  34  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m  47.15   
25  175  Kirkegaard Frida  2010  TUNE  1064AD  25 m  47.69   
26  40  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m  47.71   
27  202  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  49.09   
28  171  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  49.96   
29  165  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  50 m  50.00   
30  164  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  50 m  50.07   
31  183  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  50 m  50.09   
32  36  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m  50.98   
33  69  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  51.26   
34  19  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED  0742AP  25 m  51.29   
35  207  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  51.47   
36  113  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  51.76   
37  187  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  50 m  52.38   
38  160  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  50 m  52.94   
39  17  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m  53.17   
40  76  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m  53.53   
41  64  Seedorff Edith  2008  HASLEV  0876AB  25 m  53.59   
42  123  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  54.13   
43  140  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  50 m  54.31   
44  115  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  50 m  54.45   
45  106  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  54.72   
46  22  Holmgaard Silke  2007  NÆSTVED  0766AS  25 m  55.40   
47  111  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  55.48   
48  39  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m  55.54   
49  41  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  55.68   
50  176  Neergaard Mie  2010  TUNE  1084AD  25 m  55.96   
51  68  Andersen Caroline Damhøj  2008  GREVE  0824AG  25 m  56.24   
52  109  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  56.67   
53  55  Weiss Kira  2009  ISHØJ  0948AH  25 m  57.25   
54  203  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  57.33   
55  141  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  57.42   
56  65  Schou Madeleine  2008  HASLEV  0848AS  25 m  57.71   
57  124  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  57.72   
58  145  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  57.95   
59  74  Hansen Ronja B  2010  GREVE  1044AD  25 m  58.43   
60  75  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m  59.45   
61  73  Engsbro Caroline  2010  GREVE  1054AD  25 m  59.88   
62  162  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  1:00.59   
63  218  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:00.82   
64  155  Bitton Linoy  2009  TRITON B  0938AH  50 m  1:01.52   
65  149  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m  1:01.56   
66  233  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  1:02.83   
67  114  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:03.76   
68  211  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:03.87   
69  215  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:06.37   
70  14  Mayland Alba  2010  NÆSTVED  1090AF  25 m  1:14.81   
71  220  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:14.88   
72  150  Kofoed Sofie Nygaard  2010  AIF  1062AF  25 m  1:21.15   
73  15  Larsen Clara Munkholm  2009  NÆSTVED  0976AG  25 m     
74  24  Nielsen Josefine Jaakkonen  2009  NÆSTVED  0906BA  25 m     
75  126  Øllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m     
76  127  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m     
77  131  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
78  132  Højberg Dicte Thaysen  2010  GSK  1024AG  25 m     
79  223  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
80  234  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:12 
 
16_S
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
193  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  35.50   
87  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  36.42   
184  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  36.88   
186  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  36.93   
90  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  38.59   
86  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  38.67   
89  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  41.44   
97  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  42.37   
46  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  43.99   
10  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  44.25   
11  45  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  45.81   
12  101  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  46.54   
13  135  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  47.17   
14  99  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  47.23   
15  163  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  50 m  47.52   
16  108  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  47.76   
17  213  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  48.77   
18  100  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  48.86   
19  169  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m  50.90   
20  297  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  52.06   
21  38  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m  52.26   
22  54  Helmark Rasmus  2008  ISHØJ  0857AI  25 m  52.38   
23  70  Karaibrahim Semih Güven  2009  GREVE  0935AD  25 m  52.66   
24  98  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  52.82   
25  174  Larsen Mads Ulrik  2009  TUNE  0985AE  25 m  53.34   
26  201  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  53.83   
27  212  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  54.70   
28  154  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m  55.33   
29  66  Henriksen Mathias  2008  HASLEV  0857AA  25 m  56.54   
30  35  Bank Emil Boye  2009  KØGE  0983AB  25 m  59.06   
31  122  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  1:00.09   
32  217  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:00.55   
33  60  Sohnemann Marius  2007  HASLEV  0763AL  25 m  1:00.61   
34  72  Thomsen Kasper Granlund  2009  GREVE  0927AE  25 m  1:00.61   
35  146  Nielsen Filip  2010  AIF  1057AB  25 m  1:00.72   
36  121  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  1:01.79   
37  62  Kongslev William  2008  HASLEV  0863AA  25 m  1:02.06   
38  118  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m  1:02.37   
39  61  Boholm Andreas Lyngfeldt  2008  HASLEV  0825AA  25 m  1:02.49   
40  77  Schrøder Clint  2008  GREVE  0897AL  25 m  1:03.15   
41  222  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  1:03.31   
42  214  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  1:04.03   
43  219  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  1:05.74   
44  232  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:08.95   
45  116  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  50 m  1:13.72   
46  128  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
47  129  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m     
48  286  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 
17_S
Løb 17, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
197  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  2:35.86   
229  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:37.68   
81  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:40.96   
82  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  2:44.63   
224  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:45.68   
42  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  2:48.25   
226  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:49.74   
94  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  2:55.51   
92  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  2:59.80   
10  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  50 m  3:04.11   
11  191  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  3:08.24   
12  133  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  3:09.20   
13  25  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  50 m  3:14.43   
14  83  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  3:14.79   
15  107  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  3:15.67   
16  225  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  50 m  3:16.31   
17  134  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  3:16.69   
18  88  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  3:22.28   
19  95  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  3:22.64   
20  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  3:29.98   
21  112  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  3:31.62   
22  71  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  3:48.46   
23  105  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:51.10   
24  180  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:51.35   
25  139  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  50 m  3:59.96   
26  156  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  50 m  4:02.09   
27  104  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  4:04.93   
28  177  Træde Matilde Wendelboe  2008  TUNE  0862AO  25 m  4:07.53   
29  16  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m     
30  59  Boholm Emilie Lyngfeldt  2008  HASLEV  0834AB  25 m     
31  106  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m     
32  110  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m     
33  115  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m     
34  143  Lindgreen Isabella  2007  AIF  0718AQ  25 m     
35  185  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m     
36  190  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m     
37  200  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m     
38  205  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 
18_S
Løb 18, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
78  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  2:30.45   
230  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:32.75   
179  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:35.84   
135  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  2:43.56   
228  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  50 m  2:46.98   
50  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  3:03.60   
153  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  50 m  3:04.98   
89  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:09.16   
26  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  3:11.55   
10  159  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  3:12.98   
11  43  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  50 m  3:14.11   
12  192  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  3:22.42   
13  102  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  3:30.51   
14  99  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  3:30.57   
15  98  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  4:00.84   
16  209  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  4:01.59   
17  173  Olsen Mikkel  2009  TUNE  0993AD  25 m     
18  288  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 
21_S
Løb 21, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
198  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  36.16   
189  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  38.34   
85  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  38.70   
94  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  40.51   
30  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  40.61   
12  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  41.11   
244  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  41.77   
136  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  42.44   
92  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  43.04   
10  245  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  43.14   
11  112  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  44.49   
12  225  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  50 m  44.55   
13  254  Beck Charlotte  2008  HOVEDSTAD    25 m  45.00   
14  272  Kickbusch Ida Englund  2007  HOVEDSTAD    25 m  45.00   
15  276  Nielsen Linnea  2005  HOVEDSTAD    25 m  45.00   
16  277  Obel Anna  2006  HOVEDSTAD    25 m  45.00   
17  279  Painvin Candice  2008  HOVEDSTAD    25 m  45.00   
18  284  Vestergaard Hannah  2005  HOVEDSTAD  0564AZ  25 m  45.00   
19  296  Tomasdottir Briet Natalia  2004  HOVEDSTAD  0424BE  25 m  45.00   
20  10  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  50 m  46.16   
21  273  Kodal Emiline  2005  HOVEDSTAD  0584AZ  25 m  46.45   
22  95  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  47.25   
23  141  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  47.35   
24  88  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  47.58   
25  181  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  48.16   
26  157  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  48.37   
27  91  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  48.41   
28  194  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  50 m  48.49   
29  107  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  48.82   
30  271  Jensen Andrea Mathilde  2006  HOVEDSTAD    25 m  49.97   
31  96  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  50.20   
32  185  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  50 m  50.60   
33  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  51.29   
34  285  Aabenhus Alma  2005  HOVEDSTAD    25 m  51.34   
35  156  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  50 m  52.18   
36  262  Dyndgaard Nelli Zsigri  2006  HOVEDSTAD  0674AB  25 m  52.18   
37  253  Andersen Freja Max  2003  HOVEDSTAD    25 m  52.36   
38  283  Sørensen Laura Kirsten  2005  HOVEDSTAD  0564AV  25 m  52.45   
39  208  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  52.77   
40  261  Dyndgaard Lotte  2003  HOVEDSTAD  0356AB  25 m  53.45   
41  278  Olsen Freja  2005  HOVEDSTAD    25 m  53.72   
42  200  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  53.91   
43  177  Træde Matilde Wendelboe  2008  TUNE  0862AO  25 m  53.93   
44  281  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  54.23   
45  183  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  54.26   
46  255  Bjørsted Caroline  2007  HOVEDSTAD    25 m  55.00   
47  258  Christiansen Sirid M. W.  2009  HOVEDSTAD  0942AB  25 m  55.00   
48  267  Hansen Selma Lærkelund  2008  HOVEDSTAD    25 m  55.00   
49  270  Hinsby Sofia Samsøe  2007  HOVEDSTAD    25 m  55.00   
50  104  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  55.42   
51  31  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  55.58   
52  20  Toft Nanna  2007  NÆSTVED  0758AR  25 m  55.63   
53  282  Sørensen Caroline Sofie  2008  HOVEDSTAD    25 m  56.28   
54  113  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  56.78   
55  265  Haller Nora L. Budtz  2007  HOVEDSTAD  0796AL  25 m  57.09   
56  56  Kristensen Yasmin Thrane  2006  HASLEV  0654AW  25 m  57.64   
57  58  Hansen Camila  2006  HASLEV  0624AL  25 m  57.75   
58  164  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  50 m  58.79   
59  139  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  59.31   
60  205  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  59.53   
61  266  Hansen Rose Gram  2005  HOVEDSTAD  0514AZ  25 m  1:00.09   
62  274  Landschultz Filippa T.  2007  HOVEDSTAD  0788AD  25 m  1:00.29   
63  172  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  1:00.64   
64  18  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  1:01.14   
65  202  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:01.82   
66  67  Larsen Milla Engsted  2009  HASLEV  0998AC  25 m  1:02.69   
67  106  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:03.07   
68  206  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:03.17   
69  207  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:03.93   
70  263  Ernst Katrine Jo  2007  HOVEDSTAD  0728AE  25 m  1:05.73   
71  17  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m  1:05.90   
72  257  Christensen Isolde B. W.  2007  HOVEDSTAD  0782AF  25 m  1:07.34   
73  155  Bitton Linoy  2009  TRITON B  0938AH  50 m  1:09.62   
74  111  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  1:10.17   
75  125  Johansen Amalie Pleidrup  2010  GSK  1068AD  25 m  1:10.25   
76  160  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  50 m  1:11.79   
77  162  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  1:13.40   
78  203  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:17.08   
79  211  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:23.02   
80  215  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:26.64   
81  142  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:27.17   
82  127  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m     
83  131  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
84  132  Højberg Dicte Thaysen  2010  GSK  1024AG  25 m     
85  143  Lindgreen Isabella  2007  AIF  0718AQ  25 m     
86  218  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m     
87  220  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m     
88  233  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
22_S
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
221  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  37.43   
188  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  37.86   
179  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  38.77   
228  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  39.41   
84  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  41.96   
246  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD    25 m  42.00   
97  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  42.27   
153  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  50 m  42.74   
243  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  45.57   
10  50  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  45.63   
11  26  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  46.80   
12  209  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  47.03   
13  158  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  47.15   
14  251  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD  0833AC  25 m  47.37   
15  192  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  49.09   
16  252  Andersen Esben Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  50.00   
17  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  50.31   
18  102  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  51.40   
19  98  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  52.35   
20  100  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  54.08   
21  173  Olsen Mikkel  2009  TUNE  0993AD  25 m  57.72   
22  201  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:00.13   
23  28  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  1:01.47   
24  119  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  1:05.09   
25  116  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:09.89   
26  167  Christensen Oliver  2009  TRITON B  0963AF  50 m  1:10.72   
27  120  Korgaard Mathias Kirkebæk  2010  GSK  1097AB  25 m  1:12.26   
28  212  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:12.38   
29  210  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:15.15   
30  70  Karaibrahim Semih Güven  2009  GREVE  0935AD  25 m  1:19.06   
31  222  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  1:35.75   
32  217  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:37.59   
33  63  Sørensen Niklas Aagaard  2008  HASLEV  0893AE  25 m     
34  118  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m     
35  128  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
36  129  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m     
37  213  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m     
38  232  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m     
39  286  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m     
40  288  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
23_S
Løb 23, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
81  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:56.89   
42  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  3:17.97   
250  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  4:20.00   
32  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m     
47  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m     
140  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
24_S
Løb 24, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
193  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:58.82   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
25_S
Løb 25, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
197  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:05.79   
85  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:06.55   
231  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:07.18   
Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  1:08.51   
82  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:09.01   
83  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:09.71   
245  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  50 m  1:09.72   
227  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:10.04   
229  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  50 m  1:10.10   
10  224  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  50 m  1:10.31   
11  117  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:11.35   
12  30  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  1:11.51   
13  226  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  50 m  1:11.79   
14  92  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  1:12.70   
15  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  1:13.94   
16  191  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:14.10   
17  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  50 m  1:14.91   
18  178  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  50 m  1:17.76   
19  284  Vestergaard Hannah  2005  HOVEDSTAD  0564AZ  25 m  1:18.48   
20  262  Dyndgaard Nelli Zsigri  2006  HOVEDSTAD  0674AB  25 m  1:18.69   
21  10  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  50 m  1:18.84   
22  27  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  1:19.18   
23  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  50 m  1:19.20   
24  137  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:20.38   
25  273  Kodal Emiline  2005  HOVEDSTAD  0584AZ  25 m  1:20.63   
26  11  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  1:20.68   
27  103  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:20.73   
28  112  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:21.85   
29  271  Jensen Andrea Mathilde  2006  HOVEDSTAD    25 m  1:22.53   
30  16  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m  1:23.28   
31  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  50 m  1:23.37   
32  91  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:23.72   
33  285  Aabenhus Alma  2005  HOVEDSTAD    25 m  1:24.15   
34  170  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m  1:26.55   
35  183  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  50 m  1:28.92   
36  172  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  1:29.90   
37  18  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  1:30.21   
38  185  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  50 m  1:31.03   
39  275  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD    25 m  1:32.02   
40  180  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:32.10   
41  276  Nielsen Linnea  2005  HOVEDSTAD    25 m  1:32.20   
42  190  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  50 m  1:32.50   
43  107  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:32.63   
44  144  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  1:34.62   
45  58  Hansen Camila  2006  HASLEV  0624AL  25 m  1:34.85   
46  277  Obel Anna  2006  HOVEDSTAD    25 m  1:35.00   
47  282  Sørensen Caroline Sofie  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:35.00   
48  187  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  50 m  1:35.63   
49  105  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:37.15   
50  278  Olsen Freja  2005  HOVEDSTAD    25 m  1:38.24   
51  143  Lindgreen Isabella  2007  AIF  0718AQ  25 m  1:38.47   
52  175  Kirkegaard Frida  2010  TUNE  1064AD  25 m  1:39.28   
53  253  Andersen Freja Max  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:40.00   
54  279  Painvin Candice  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:40.00   
55  69  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  1:40.37   
56  124  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:40.40   
57  71  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  1:41.24   
58  171  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  1:42.30   
59  68  Andersen Caroline Damhøj  2008  GREVE  0824AG  25 m  1:43.99   
60  254  Beck Charlotte  2008  HOVEDSTAD    25 m  1:45.00   
61  255  Bjørsted Caroline  2007  HOVEDSTAD    25 m  1:45.00   
62  259  Dauberg Vilma Brix  2005  HOVEDSTAD    25 m  1:45.00   
63  265  Haller Nora L. Budtz  2007  HOVEDSTAD  0796AL  25 m  1:45.00   
64  272  Kickbusch Ida Englund  2007  HOVEDSTAD    25 m  1:45.00   
65  76  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m  1:46.19   
66  111  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  1:46.65   
67  266  Hansen Rose Gram  2005  HOVEDSTAD  0514AZ  25 m  1:46.77   
68  20  Toft Nanna  2007  NÆSTVED  0758AR  25 m  1:47.69   
69  73  Engsbro Caroline  2010  GREVE  1054AD  25 m  1:47.70   
70  142  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:47.92   
71  17  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m  1:49.47   
72  257  Christensen Isolde B. W.  2007  HOVEDSTAD  0782AF  25 m  1:54.00   
73  64  Seedorff Edith  2008  HASLEV  0876AB  25 m  1:55.32   
74  176  Neergaard Mie  2010  TUNE  1084AD  25 m  1:56.58   
75  267  Hansen Selma Lærkelund  2008  HOVEDSTAD    25 m  2:00.00   
76  270  Hinsby Sofia Samsøe  2007  HOVEDSTAD    25 m  2:00.00   
77  161  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  25 m  2:02.48   
78  75  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m  2:03.06   
79  145  Schultz Ingrid  2010  AIF  1074AC  25 m  2:08.08   
80  74  Hansen Ronja B  2010  GREVE  1044AD  25 m  2:14.32   
81  218  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  2:25.53   
82  215  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  2:25.92   
83  220  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  2:53.94   
84  258  Christiansen Sirid M. W.  2009  HOVEDSTAD  0942AB  25 m  22:00.00   
85  65  Schou Madeleine  2008  HASLEV  0848AS  25 m     
86  123  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m     
87  125  Johansen Amalie Pleidrup  2010  GSK  1068AD  25 m     
88  127  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m     
89  131  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
90  132  Højberg Dicte Thaysen  2010  GSK  1024AG  25 m     
91  149  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m     
92  233  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
93  234  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
94  287  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
26_S
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
199  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  56.96   
49  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  1:06.56   
86  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:08.57   
184  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  50 m  1:08.60   
97  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:09.63   
84  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:12.29   
158  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  50 m  1:12.31   
90  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:13.72   
246  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:13.72   
10  186  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  50 m  1:14.85   
11  46  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  50 m  1:15.21   
12  48  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  50 m  1:16.51   
13  89  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:16.56   
14  159  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  1:18.16   
15  153  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:18.31   
16  43  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  50 m  1:19.10   
17  192  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  50 m  1:20.55   
18  63  Sørensen Niklas Aagaard  2008  HASLEV  0893AE  25 m  1:24.89   
19  100  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:27.00   
20  28  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  50 m  1:27.70   
21  101  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:28.27   
22  108  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:29.58   
23  99  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:32.22   
24  249  Skonberg Carl C Stenstrøm  2008  HOVEDSTAD  0819AD  25 m  1:35.14   
25  174  Larsen Mads Ulrik  2009  TUNE  0985AE  25 m  1:35.87   
26  252  Andersen Esben Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  1:36.43   
27  251  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD  0833AC  25 m  1:36.56   
28  169  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m  1:38.92   
29  54  Helmark Rasmus  2008  ISHØJ  0857AI  25 m  1:43.40   
30  60  Sohnemann Marius  2007  HASLEV  0763AL  25 m  1:50.29   
31  120  Korgaard Mathias Kirkebæk  2010  GSK  1097AB  25 m  1:51.82   
32  154  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m  1:53.28   
33  217  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:53.89   
34  121  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  1:54.57   
35  62  Kongslev William  2008  HASLEV  0863AA  25 m  1:55.75   
36  77  Schrøder Clint  2008  GREVE  0897AL  25 m  1:59.35   
37  119  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  2:08.88   
38  222  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:08.96   
39  173  Olsen Mikkel  2009  TUNE  0993AD  25 m  2:13.29   
40  232  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:30.94   
41  118  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m     
42  128  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
43  129  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m     
44  167  Christensen Oliver  2009  TRITON B  0963AF  25 m     
45  288  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
27_S
Løb 27, 4X50m Frisvømning Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
51  Køge Mix - Mini Kids  2008  KØGE    25 m  2:31.10   
239  Gsk Helte 1  2008  VG17    25 m  2:31.17   
247  Hovedstadens Mix 2  2007  HOVEDSTAD    25 m  2:33.00   
240  Gsk Helte 2  2008  VG17    25 m  2:42.14   
241  Gsk Helte 3  2008  VG17    25 m  2:57.57   
235  Vest Minimix  2008  VG17    25 m  3:35.38   
289  Hsk 3  2007  HOVEDSTAD    25 m  2:45.00  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
28_S
Løb 28, 4X50m Frisvømning Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
52  Køge Kids - Mix 1  2007  KØGE    25 m  2:04.86   
236  Gsk Mix 1  2006  VG17    25 m  2:06.57   
242  Hovedstadens Mix 1  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:10.00   
237  Gsk Mix 2  2006  VG17    25 m  2:12.51   
53  Køge Kids - Mix 2  2007  KØGE    25 m  2:13.33   
238  Gsk Mix 3  2006  VG17    25 m  2:19.34   
168  Triton Matadormix  2006  TRITON B    25 m  2:44.88   
295  Hsk 8  2000  HOVEDSTAD    25 m  2:20.00  EXT 
291  Hsk 5  2000  HOVEDSTAD    25 m  2:30.00  EXT 
10  292  Hsk 6  2000  HOVEDSTAD    25 m  2:30.00  EXT 
11  294  Hsk 7  2000  HOVEDSTAD    25 m  2:30.00  EXT 
12  290  Hsk 4  2000  HOVEDSTAD    25 m  2:45.00  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
29_S
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  2:45.49   
227  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:49.12   
189  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:56.21   
12  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  2:58.29   
280  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD    25 m  3:00.00   
32  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  50 m  3:01.68   
83  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  50 m  3:02.29   
178  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  50 m  3:04.35   
42  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  50 m  3:11.04   
10  181  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  3:16.63   
11  248  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  3:24.27   
12  137  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  50 m  3:25.63   
13  88  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  3:28.53   
14  260  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  3:36.24   
15  261  Dyndgaard Lotte  2003  HOVEDSTAD  0356AB  50 m  3:40.79   
16  281  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  3:43.41   
17  96  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m     
18  105  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m     
19  106  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m     
20  140  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m     
21  142  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m     
22  144  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m     
23  287  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
30_S
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
78  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  2:33.39   
179  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  50 m  2:36.95   
230  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:37.34   
188  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:45.64   
87  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  2:57.08   
228  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:57.97   
90  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  3:05.71   
89  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  3:11.72   
100  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m     
10  108  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
31_S
Løb 31, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
231  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  50 m  34.09   
82  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  34.17   
117  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  34.51   
224  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  50 m  34.76   
226  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  50 m  35.66   
244  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  35.92   
191  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  35.94   
94  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  35.96   
47  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  36.62   
10  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  50 m  37.80   
11  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  50 m  37.91   
12  103  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  38.23   
13  140  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  38.75   
14  280  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD    25 m  39.17   
15  194  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  50 m  39.45   
16  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  40.41   
17  136  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  41.09   
18  95  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  41.13   
19  248  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  41.38   
20  225  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  50 m  41.47   
21  27  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  50 m  42.55   
22  274  Landschultz Filippa T.  2007  HOVEDSTAD  0788AD  25 m  43.00   
23  59  Boholm Emilie Lyngfeldt  2008  HASLEV  0834AB  25 m  43.46   
24  11  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  43.80   
25  16  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m  43.82   
26  275  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD    25 m  45.00   
27  281  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  46.34   
28  185  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  46.51   
29  157  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  50 m  46.83   
30  190  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  50 m  46.89   
31  31  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  47.62   
32  180  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  48.47   
33  71  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  48.81   
34  139  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  49.62   
35  296  Tomasdottir Briet Natalia  2004  HOVEDSTAD  0424BE  25 m  50.00   
36  200  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  50.88   
37  260  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  51.45   
38  105  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  52.26   
39  205  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  54.60   
40  165  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  50 m  54.84   
41  67  Larsen Milla Engsted  2009  HASLEV  0998AC  25 m  55.47   
42  113  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  55.59   
43  104  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  55.83   
44  187  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  50 m  55.93   
45  156  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  50 m  56.54   
46  208  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  57.33   
47  161  Juhl Karoline Koch  2009  TRITON B  0994AF  50 m  58.76   
48  255  Bjørsted Caroline  2007  HOVEDSTAD    25 m  1:00.00   
49  263  Ernst Katrine Jo  2007  HOVEDSTAD  0728AE  25 m  1:00.00   
50  171  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  1:00.83   
51  207  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:02.30   
52  155  Bitton Linoy  2009  TRITON B  0938AH  50 m  1:03.56   
53  160  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  50 m  1:04.42   
54  69  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  1:06.12   
55  17  Nielsen Maja Lund  2010  NÆSTVED  1026AC  25 m  1:08.13   
56  124  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:14.69   
57  183  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:14.86   
58  170  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m  1:17.69   
59  68  Andersen Caroline Damhøj  2008  GREVE  0824AG  25 m  1:18.06   
60  64  Seedorff Edith  2008  HASLEV  0876AB  25 m     
61  123  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m     
62  177  Træde Matilde Wendelboe  2008  TUNE  0862AO  25 m     
63  202  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m     
64  203  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m     
65  206  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
66  211  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
32_S
Løb 32, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
230  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  32.38   
221  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  50 m  33.27   
193  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  50 m  33.91   
184  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  34.06   
86  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  34.56   
186  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  50 m  35.59   
48  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  50 m  36.85   
50  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  50 m  36.93   
49  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  38.20   
10  159  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  38.95   
11  26  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  39.37   
12  243  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  40.30   
13  43  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  40.95   
14  46  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  50 m  42.31   
15  192  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  44.13   
16  249  Skonberg Carl C Stenstrøm  2008  HOVEDSTAD  0819AD  25 m  45.00   
17  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  50 m  45.03   
18  99  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  45.09   
19  101  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  45.71   
20  102  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  46.74   
21  209  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  47.23   
22  154  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  50 m  1:07.05   
23  210  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:10.53   
24  98  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:16.76   
25  61  Boholm Andreas Lyngfeldt  2008  HASLEV  0825AA  25 m  1:19.47   
26  212  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  1:41.25   
27  116  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  1:43.02   
28  118  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m     
29  121  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m     
30  201  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m     
31  213  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
33_S
Løb 33, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
197  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  4:54.63   
82  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  5:04.24   
231  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  5:21.68   
42  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  50 m  5:27.55   
229  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  5:30.82   
92  Nybøll Anna Fiona  2007  GSK  0736AF  25 m  5:39.92   
85  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  5:50.60   
191  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  5:52.16   
30  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  50 m  5:54.23   
10  181  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  6:21.02   
11  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  6:22.41   
12  250  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  6:30.00   
13  31  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  50 m  6:35.72   
14  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m     
15  107  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m     
16  139  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m     
17  144  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m     
18  178  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m     
19  224  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m     
20  226  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m     
21  227  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
34_S
Løb 34, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
199  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  4:54.26   
87  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  5:20.16   
188  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  5:21.25   
179  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  5:25.51   
184  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  5:29.46   
97  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  5:31.62   
158  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  50 m  5:56.93   
193  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  6:34.39   
78  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m     
10  159  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m     
11  228  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
35_S
Løb 35, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
81  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:16.35   
117  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:17.57   
245  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:17.63   
189  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:18.00   
83  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:21.16   
94  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:21.53   
12  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  1:21.60   
244  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  1:21.82   
198  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:21.90   
10  32  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  1:23.16   
11  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  1:24.29   
12  280  Slot Amalie  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:25.00   
13  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  1:25.01   
14  136  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  1:26.47   
15  262  Dyndgaard Nelli Zsigri  2006  HOVEDSTAD  0674AB  25 m  1:26.93   
16  194  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:27.69   
17  10  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  25 m  1:28.27   
18  103  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:28.46   
19  95  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:29.22   
20  112  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:29.87   
21  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  1:30.69   
22  225  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:31.64   
23  248  Jespersen Lea F. H.  2008  HOVEDSTAD  0838AA  25 m  1:31.82   
24  91  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:32.04   
25  88  Kjærebye Ella  2007  GSK  0726AF  25 m  1:33.21   
26  11  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  1:33.70   
27  27  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  1:33.74   
28  16  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED  0758AQ  25 m  1:34.57   
29  284  Vestergaard Hannah  2005  HOVEDSTAD  0564AZ  25 m  1:35.00   
30  96  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  1:36.71   
31  59  Boholm Emilie Lyngfeldt  2008  HASLEV  0834AB  25 m  1:36.99   
32  260  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  1:37.21   
33  273  Kodal Emiline  2005  HOVEDSTAD  0584AZ  25 m  1:40.00   
34  170  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m  1:40.86   
35  157  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  1:41.18   
36  56  Kristensen Yasmin Thrane  2006  HASLEV  0654AW  25 m  1:42.16   
37  208  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:42.53   
38  172  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  1:42.88   
39  200  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:43.39   
40  190  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:43.70   
41  283  Sørensen Laura Kirsten  2005  HOVEDSTAD  0564AV  25 m  1:44.61   
42  296  Tomasdottir Briet Natalia  2004  HOVEDSTAD  0424BE  25 m  1:45.00   
43  205  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:46.21   
44  180  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:46.67   
45  18  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  1:47.74   
46  156  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:47.97   
47  278  Olsen Freja  2005  HOVEDSTAD    25 m  1:47.98   
48  275  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD    25 m  1:48.88   
49  206  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:49.43   
50  113  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:49.75   
51  71  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  1:50.34   
52  177  Træde Matilde Wendelboe  2008  TUNE  0862AO  25 m  1:50.68   
53  104  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  1:51.35   
54  143  Lindgreen Isabella  2007  AIF  0718AQ  25 m  1:53.43   
55  261  Dyndgaard Lotte  2003  HOVEDSTAD  0356AB  25 m  1:54.55   
56  253  Andersen Freja Max  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:55.00   
57  259  Dauberg Vilma Brix  2005  HOVEDSTAD    25 m  1:55.00   
58  165  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  1:56.44   
59  67  Larsen Milla Engsted  2009  HASLEV  0998AC  25 m  1:56.54   
60  207  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:56.67   
61  20  Toft Nanna  2007  NÆSTVED  0758AR  25 m  1:57.73   
62  106  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:57.76   
63  123  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  1:58.09   
64  73  Engsbro Caroline  2010  GREVE  1054AD  25 m  1:58.60   
65  171  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  1:59.17   
66  68  Andersen Caroline Damhøj  2008  GREVE  0824AG  25 m  1:59.81   
67  124  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:59.82   
68  187  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  2:00.76   
69  202  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  2:05.49   
70  69  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  2:09.48   
71  274  Landschultz Filippa T.  2007  HOVEDSTAD  0788AD  25 m  2:12.02   
72  203  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  2:18.46   
73  111  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  2:18.99   
74  74  Hansen Ronja B  2010  GREVE  1044AD  25 m     
75  75  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m     
76  76  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m     
77  125  Johansen Amalie Pleidrup  2010  GSK  1068AD  25 m     
78  127  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m     
79  131  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
80  132  Højberg Dicte Thaysen  2010  GSK  1024AG  25 m     
81  141  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m     
82  155  Bitton Linoy  2009  TRITON B  0938AH  25 m     
83  160  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m     
84  164  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m     
85  175  Kirkegaard Frida  2010  TUNE  1064AD  25 m     
86  176  Neergaard Mie  2010  TUNE  1084AD  25 m     
87  211  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m     
88  287  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 
36_S
Løb 36, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
221  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  1:14.07   
86  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:19.57   
49  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  1:21.14   
87  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:21.76   
186  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:22.75   
50  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  1:24.38   
84  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  1:24.95   
246  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:25.00   
48  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  25 m  1:27.02   
10  243  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  1:28.14   
11  89  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:28.48   
12  90  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:28.63   
13  43  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  1:28.96   
14  26  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  1:28.98   
15  153  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:31.83   
16  46  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  1:32.18   
17  209  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:32.85   
18  102  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:34.26   
19  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  1:36.49   
20  99  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:40.38   
21  28  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  1:45.94   
22  98  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:48.03   
23  101  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  1:49.71   
24  108  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  1:49.90   
25  252  Andersen Esben Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  1:52.64   
26  54  Helmark Rasmus  2008  ISHØJ  0857AI  25 m  1:55.74   
27  169  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m  2:01.36   
28  154  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m  2:01.57   
29  120  Korgaard Mathias Kirkebæk  2010  GSK  1097AB  25 m  2:05.14   
30  119  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  2:06.94   
31  121  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  2:07.09   
32  201  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  2:07.27   
33  210  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  2:09.43   
34  173  Olsen Mikkel  2009  TUNE  0993AD  25 m  2:10.33   
35  61  Boholm Andreas Lyngfeldt  2008  HASLEV  0825AA  25 m  2:11.13   
36  212  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  2:20.75   
37  116  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  2:29.65   
38  70  Karaibrahim Semih Güven  2009  GREVE  0935AD  25 m  2:39.20   
39  77  Schrøder Clint  2008  GREVE  0897AL  25 m     
40  128  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
41  129  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m     
42  174  Larsen Mads Ulrik  2009  TUNE  0985AE  25 m     
43  213  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m     
44  288  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark