2019-11-13   11:59:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup Forårs Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

16_S
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
193  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  35.50   
87  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  36.42   
184  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  36.88   
186  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  36.93   
90  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  38.59   
86  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  38.67   
89  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  41.44   
97  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  42.37   
46  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  43.99   
10  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  44.25   
11  45  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  45.81   
12  101  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  46.54   
13  135  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  47.17   
14  99  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  47.23   
15  163  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  50 m  47.52   
16  108  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  47.76   
17  213  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  48.77   
18  100  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  48.86   
19  169  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m  50.90   
20  297  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  52.06   
21  38  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m  52.26   
22  54  Helmark Rasmus  2008  ISHØJ  0857AI  25 m  52.38   
23  70  Karaibrahim Semih Güven  2009  GREVE  0935AD  25 m  52.66   
24  98  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  52.82   
25  174  Larsen Mads Ulrik  2009  TUNE  0985AE  25 m  53.34   
26  201  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  53.83   
27  212  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  54.70   
28  154  Bitton Shai  2008  TRITON B  0891AH  25 m  55.33   
29  66  Henriksen Mathias  2008  HASLEV  0857AA  25 m  56.54   
30  35  Bank Emil Boye  2009  KØGE  0983AB  25 m  59.06   
31  122  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  1:00.09   
32  217  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:00.55   
33  60  Sohnemann Marius  2007  HASLEV  0763AL  25 m  1:00.61   
34  72  Thomsen Kasper Granlund  2009  GREVE  0927AE  25 m  1:00.61   
35  146  Nielsen Filip  2010  AIF  1057AB  25 m  1:00.72   
36  121  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  1:01.79   
37  62  Kongslev William  2008  HASLEV  0863AA  25 m  1:02.06   
38  118  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m  1:02.37   
39  61  Boholm Andreas Lyngfeldt  2008  HASLEV  0825AA  25 m  1:02.49   
40  77  Schrøder Clint  2008  GREVE  0897AL  25 m  1:03.15   
41  222  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  1:03.31   
42  214  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  1:04.03   
43  219  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  1:05.74   
44  232  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:08.95   
45  116  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  50 m  1:13.72   
46  128  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
47  129  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m     
48  286  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  04 maj 2019 
Licens til Glostrup Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark