Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag 17:00
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
26 april 2019 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:49 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 april 2019 |
|
|
|
|
Løb 6, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Hjørring Varmeforsyning |
|
Vejledende starttid 18:19 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
Anna Ancker |
2006 |
0692AI |
AAS |
|
50m |
|
302 |
4 |
Natasha Do Jespersen |
2007 |
0796AS |
VIBORG |
|
50m |
7:04.17 |
326 |
5 |
Freja Bjørn |
2005 |
0522AV |
AAS |
|
50m |
7:38.26 |
290 |
6 |
Caroline Christensen Obel |
2007 |
0776AO |
VIBORG |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Olivia Mørch |
2006 |
0688AO |
VIBORG |
|
50m |
6:45.64 |
246 |
2 |
Ida Jul Christensen |
2004 |
0496AN |
THISTED |
|
50m |
6:42.48 |
645 |
3 |
Kristin Hals |
2005 |
|
Vestkant |
|
50m |
6:35.24 |
475 |
4 |
Aia Caroline Abel |
2006 |
0666AL |
NORD |
|
50m |
6:25.57 |
661 |
5 |
Pernille Scjenken |
2005 |
|
Vestkant |
|
50m |
6:35.00 |
249 |
6 |
Ida Kristensen |
2004 |
0498AQ |
THISTED |
|
50m |
6:37.87 |
656 |
7 |
Sara Straume |
2003 |
|
Vestkant |
|
50m |
6:44.34 |
474 |
8 |
Astrid Jensen |
2005 |
0566AO |
NORD |
|
50m |
7:00.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
655 |
1 |
Idunn Straume |
2003 |
|
Vestkant |
|
50m |
5:53.94 |
585 |
2 |
Emilie Bie Bock |
2005 |
0554AE |
SILKEBORG |
|
50m |
5:48.40 |
253 |
3 |
Amalie Nyvang Jensen |
2005 |
0526AM |
THISTED |
|
50m |
5:44.40 |
94 |
4 |
Caroline Lærke Hyltoft |
2006 |
0678AO |
AALBORG |
|
50m |
5:41.46 |
14 |
5 |
Cassandra Spring |
2005 |
0546AR |
PINGVINEN |
|
50m |
5:44.28 |
79 |
6 |
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
0556AS |
BSK08 |
|
50m |
5:48.18 |
654 |
7 |
Linnea Solsvik |
2006 |
|
Vestkant |
|
50m |
5:52.88 |
471 |
8 |
Karoline Iversen |
2005 |
0528AM |
NORD |
|
50m |
6:06.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
607 |
1 |
Anne Lundorff Larsen |
2004 |
0466AB |
SILKEBORG |
|
50m |
5:40.65 |
640 |
2 |
Leah Stensaker Nilsen |
2006 |
|
Vestkant |
|
50m |
5:31.85 |
660 |
3 |
Kristine Kleppestrand |
2002 |
|
Vestkant |
|
50m |
5:24.69 |
88 |
4 |
Mathilde Bager |
2005 |
0524AN |
AALBORG |
|
50m |
5:15.06 |
89 |
5 |
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
0598AM |
AALBORG |
|
50m |
5:24.28 |
90 |
6 |
Camilla Nørgaard Frost |
2005 |
0588AM |
AALBORG |
|
50m |
5:25.82 |
278 |
7 |
Josephine Larsen |
2004 |
0476AQ |
VIBORG |
|
50m |
5:38.12 |
330 |
8 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
H2Odense |
|
50m |
5:41.34 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
26 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:49 |
|