Program for Danbolig SunSwim 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Opperfelt Ejendomme ApS |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 34.82 | |
2 | 50 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 36.70 | |
3 | 155 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 37.34 | |
4 | 52 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 38.05 | |
5 | 115 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 38.75 | |
6 | 54 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 38.96 | |
7 | 172 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 39.93 | |
8 | 252 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 40.24 | |
9 | 51 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 40.28 | |
10 | 1 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 40.33 | |
11 | 233 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 40.39 | |
12 | 236 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 40.44 | |
13 | 53 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 40.48 | |
14 | 210 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 40.77 | |
15 | 151 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 42.40 | |
16 | 244 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 42.73 | |
17 | 229 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 42.77 | |
18 | 313 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 42.77 | |
19 | 167 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 43.46 | |
20 | 214 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 44.97 | |
21 | 14 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 45.15 | |
22 | 59 | Laursen Sophie Harff | 2008 | SOLRØD | 0882AO | 25 m | 45.26 | |
23 | 81 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 45.72 | |
24 | 198 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 45.87 | |
25 | 227 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 46.75 | |
26 | 300 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 47.21 | |
27 | 9 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 47.61 | |
28 | 144 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 47.70 | |
29 | 174 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 47.79 | |
30 | 17 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 47.88 | |
31 | 25 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 48.01 | |
32 | 20 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 48.51 | |
33 | 6 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 48.57 | |
34 | 130 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 48.63 | |
35 | 27 | Bihlet Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 48.80 | |
36 | 16 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 49.67 | |
37 | 4 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 50.11 | |
38 | 301 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 50.17 | |
39 | 245 | Nilsson Alberte Sol | 2008 | ODSHERRED | 25 m | 50.94 | ||
40 | 295 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 51.16 | |
41 | 150 | Blach Kristine Porsborg | 2009 | KALUNDBORG | 0910BA | 25 m | 51.36 | |
42 | 296 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 52.46 | |
43 | 203 | Schou Madeleine | 2008 | HASLEV | 0848AS | 25 m | 52.82 | |
44 | 19 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 53.28 | |
45 | 299 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 53.95 | |
46 | 63 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 54.89 | |
47 | 13 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 55.45 | |
48 | 184 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | 57.67 | |
49 | 165 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 50 m | 59.45 | |
50 | 126 | Cour Josefine Frigast la | 2010 | KØGE | 1012AB | 25 m | 59.47 | |
51 | 124 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 59.52 | |
52 | 297 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 1:00.25 | |
53 | 84 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:00.34 | |
54 | 122 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:00.36 | |
55 | 267 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 1:01.84 | |
56 | 127 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | 1:02.81 | |
57 | 28 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 1:07.21 | |
58 | 5 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:09.47 | |
59 | 65 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | ||
60 | 134 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | ||
61 | 136 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | ||
62 | 138 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | ||
63 | 139 | Bonde Mathilde | 2009 | KØGE | 0964AG | 25 m | ||
64 | 309 | Mantzouri Amalia | 2010 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 maj 2019 |
Licens til Solrød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |