2019-10-14   23:55:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Meet 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Vantaa Meet
Organizer:
Place: Simmis Wanda ry
Pool: 25m Competition Date: May 18, 2019 to May 18, 2019
24 50m Freestyle Men
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 37 Sami Pakarinen Simmis Wanda 1992 92A332 25m 24.32
2 65 Miro Merinen Simmis Wanda 2003 03A695 25m 24.52
3 48 Taneli Lantta Simmis Wanda 2001 01A493 25m 24.80
4 66 Ruslan Samrin Simmis Wanda 2001 01B198 25m 25.06
5 30 Onni Äijälä Hyvinkään Uimaseura 2004 04A344 25m 25.66
6 27 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura 2005 05A046 25m 27.03
7 34 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura 2004 04A834 25m 27.04
8 5 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05A803 25m 27.45
9 53 Aki Hakkarainen Simmis Wanda 2003 03A251 25m 27.85
10 70 Matti Nätti Simmis Wanda 2004 04A483 25m 29.06
11 56 Samuel Syrjänen Simmis Wanda 2002 02A790 25m 29.14
12 219 Timo Parviainen Simmis Wanda 2004 04A991 25m 29.64 LAT
13 29 Alexander Nyman Hyvinkään Uimaseura 2004 04A275 25m 29.81
14 93 Vi Thai Ngô Simmis Wanda 2004 04A921 25m 30.25
15 69 Miko Mikkola Simmis Wanda 2004 04A472 25m 30.94
16 205 Tommi Myllynen Nurmijärven Uinti 2004 04A685 25m 31.16
17 51 Daniel Kabonen Simmis Wanda 2004 04A076 25m 31.19
18 78 Tiger Tran Simmis Wanda 2005 05A302 25m 31.80
19 170 Mark Kellinsalmi Stadin Delfiinit 2007 07A341 25m 31.96
20 116 Michele Ricci Simmis Wanda 2004 04B285 25m 33.46
21 75 Henri Hietto Simmis Wanda 2005 05A259 25m 33.83
22 125 Matias Laitila Simmis Wanda 2004 04B320 25m 33.93
23 92 Juho Kotamäki Simmis Wanda 2005 05A604 25m 33.95
24 208 Jesper Dolk Nurmijärven Uinti 2005 05B105 25m 33.99
25 147 Tommi Mosconi Cetus Espoo 2008 08A187 25m 35.77
26 96 Juuso Kuusala Simmis Wanda 2006 06A399 25m 36.67
27 171 Antony Tran Stadin Delfiinit 2009 09A076 25m 36.86
28 168 Alexander Kaznakov Stadin Delfiinit 2006 06A131 25m 36.99
29 146 Artemi Tsinjonnõi Cetus Espoo 2008 08A169 25m 37.22
30 120 Ilja Buzetski Simmis Wanda 2004 04B305 25m 37.22
31 127 Risto Hyvenen Simmis Wanda 2007 07A973 25m 37.66
32 176 Adrian Banar Stadin Delfiinit 2008 08A728 25m 37.69
33 174 Timur Gerasimenko Stadin Delfiinit 2009 09A445 25m 37.85
34 178 Kevin Kaznakov Stadin Delfiinit 2009 09A453 25m 37.99
35 148 Matti Klümper Cetus Espoo 2008 08A190 25m 38.62
36 209 Kasper Borremans Nurmijärven Uinti 2006 06A962 25m 42.13
37 124 Aatu Airaksinen Simmis Wanda 2007 07A896 25m 42.30
38 22 Oiva Mandelin HTU Stadi 2009 09A357 25m 47.14
39 175 Daniel Santala Stadin Delfiinit 2009 09A443 25m 48.19
40 117 Oliver Niemi Simmis Wanda 2009 09A202 25m 57.74
41 123 Eemil Bärlund Simmis Wanda 2009 09A287 25m
2019-05-16 15.45.10 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Simmis Wanda

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner