Startliste for Gentofte Sommerstævne på langbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Sommerstævne |
|
Udskriftsdato |
22 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
08:10 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
Viktor Lange |
2007 |
0723AK |
ROSKILDE |
|
50m |
|
5 |
3 |
Victor Toftehøj |
2003 |
0309AG |
JYLLINGE |
|
50m |
|
84 |
4 |
Mads Borch |
2006 |
0699AO |
ROSKILDE |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
0991AA |
HERLEV |
|
50m |
7:11.78 |
210 |
2 |
Frederik Find |
2007 |
0769AF |
GENTOFTE |
|
50m |
6:39.92 |
195 |
3 |
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
0721AG |
GENTOFTE |
|
50m |
6:32.49 |
257 |
4 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
50m |
6:34.06 |
194 |
5 |
Vincent W. Takla |
2008 |
0863AF |
GENTOFTE |
|
50m |
6:51.53 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
244 |
1 |
Bjarke Søndergaard Jensen |
2004 |
0493AR |
STT |
|
50m |
6:23.09 |
155 |
2 |
Storm Bargmann |
2007 |
0767AD |
HERLEV |
|
50m |
6:15.66 |
273 |
3 |
Nikolaj Nielsen |
2007 |
0793AG |
VI39 |
|
50m |
5:47.59 |
196 |
4 |
Frederik Mindegaard |
2007 |
0711AG |
GENTOFTE |
|
50m |
6:10.00 |
198 |
5 |
Mark Nielsen |
2007 |
0729AF |
GENTOFTE |
|
50m |
6:20.99 |
199 |
6 |
Alexander Dorph Jensen |
2007 |
0765AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
6:23.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
264 |
1 |
Jonathan Rasmussen |
2006 |
0617AD |
VI39 |
|
50m |
5:33.12 |
49 |
2 |
Lucas Linderoth |
2007 |
0777AB |
ALLERØD |
|
50m |
5:32.52 |
181 |
3 |
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
0687AF |
GENTOFTE |
|
50m |
5:32.19 |
168 |
4 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
50m |
5:32.23 |
274 |
5 |
Mathias Johansen |
2007 |
0723AF |
VI39 |
|
50m |
5:32.56 |
269 |
6 |
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
0821AA |
VI39 |
|
50m |
5:43.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Noah Tranum |
2004 |
0449AG |
JYLLINGE |
|
50m |
5:26.08 |
43 |
2 |
Noah Anker-Møller |
2006 |
0605AB |
ALLERØD |
|
50m |
5:15.60 |
41 |
3 |
Frederik Gersby |
2006 |
0673AB |
ALLERØD |
|
50m |
5:08.59 |
26 |
4 |
Magnus Jacobsen |
2006 |
0663AI |
BIRKERØD |
|
50m |
5:09.36 |
183 |
5 |
Christian Nimb |
2006 |
0679AH |
GENTOFTE |
|
50m |
5:18.65 |
83 |
6 |
Jonathan Nyegaard |
2007 |
0765AA |
ROSKILDE |
|
50m |
5:30.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Magnus Hartmann Mortensen |
2005 |
0595AJ |
HVIDOVRE |
|
50m |
5:00.30 |
56 |
2 |
William Leander Agerskov |
2004 |
0411AK |
ALLERØD |
|
50m |
4:58.62 |
103 |
3 |
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
0499AJ |
HVIDOVRE |
|
50m |
4:53.09 |
57 |
4 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
50m |
4:54.60 |
2 |
5 |
Mikkel Bjellekjær Jensen |
2003 |
0359AN |
JYLLINGE |
|
50m |
4:59.11 |
176 |
6 |
Leonard Steen Jensen |
2003 |
0339AI |
GENTOFTE |
|
50m |
5:05.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Emil Witzner Hansen |
2004 |
0475AD |
LAKSEN |
|
50m |
4:45.93 |
270 |
2 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
50m |
4:33.93 |
6 |
3 |
Frederik Bojesen |
2002 |
0281AB |
JYLLINGE |
|
50m |
4:03.23 |
11 |
4 |
Nicolai Therkelsen |
2003 |
0337AG |
LAKSEN |
|
50m |
4:26.64 |
250 |
5 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
STT |
|
50m |
4:39.71 |
55 |
6 |
Victor Bornemann |
2004 |
0489AD |
ALLERØD |
|
50m |
4:50.82 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 juni 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:10 |
|