Startliste for Gentofte Sommerstævne på langbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Sommerstævne |
|
Udskriftsdato |
22 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
08:10 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
235 |
2 |
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
0884AL |
STT |
|
50m |
|
241 |
3 |
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
0716AS |
STT |
|
50m |
|
82 |
4 |
Sarah Hjulgaard Eriksen |
2008 |
0896AO |
ROSKILDE |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Anja Englert |
2008 |
0866AE |
ALLERØD |
|
50m |
|
63 |
2 |
Julia Vincentz |
2007 |
0778AU |
ROSKILDE |
|
50m |
2:00.80 |
22 |
3 |
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
0758AI |
BIRKERØD |
|
50m |
1:35.11 |
136 |
4 |
Anna Powers |
2007 |
0702AC |
HERLEV |
|
50m |
1:39.55 |
149 |
5 |
Eleonora Marsner |
2009 |
0994AC |
HERLEV |
|
50m |
2:04.32 |
240 |
6 |
Maja F. E. Kamper |
2008 |
0872AR |
STT |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
36 |
1 |
Liva Wissing |
2006 |
0642AC |
ALLERØD |
|
50m |
1:26.72 |
131 |
2 |
Sophie Hartwig-Porsdal |
2006 |
0614AH |
HERLEV |
|
50m |
1:24.91 |
37 |
3 |
Karen Markussen |
2007 |
0704AA |
ALLERØD |
|
50m |
1:18.59 |
54 |
4 |
Linnea Funk Larsen |
2007 |
0792AA |
ALLERØD |
|
50m |
1:24.61 |
229 |
5 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
0874AL |
STT |
|
50m |
1:25.21 |
298 |
6 |
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
0552AK |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:30.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
50m |
1:16.89 |
173 |
2 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
0392AB |
GENTOFTE |
|
50m |
1:14.74 |
259 |
3 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
50m |
1:13.15 |
174 |
4 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GENTOFTE |
|
50m |
1:14.48 |
107 |
5 |
Rikke Parkhøi |
2006 |
0626AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:16.25 |
23 |
6 |
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
0828AD |
BIRKERØD |
|
50m |
1:17.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
JYLLINGE |
|
50m |
1:09.15 |
4 |
2 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
JYLLINGE |
|
50m |
1:08.81 |
3 |
3 |
Christine Henriksen |
2003 |
0376AM |
JYLLINGE |
|
50m |
1:08.46 |
164 |
4 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
GENTOFTE |
|
50m |
1:08.56 |
14 |
5 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
0312AC |
SLANGERUP |
|
50m |
1:08.89 |
15 |
6 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
50m |
1:10.35 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 juni 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:10 |
|