Program for Neppan Knatte Cup Sommar, deltävling 3 (2018/2019)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 2 Söndag start 14:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Neppan Knatte Cup Sommar 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 jun 2019 till den 9 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Wilma Jernberg |
2007 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Lisen Skott-Storheden |
2008 |
SK NEPTUN |
1:59.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
4 |
|
Tilde Fyrby |
2008 |
VÄSBY SS |
1:56.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
5 |
|
Alice Berg |
2009 |
SK NEPTUN |
1:57.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
6 |
|
Sofia Silver |
2010 |
SÖDERTÖRN |
2:00.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
7 |
|
Nancy Karlmark |
2008 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
1 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
SK NEPTUN |
1:55.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
SK NEPTUN |
1:54.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Sibel Levin |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:52.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
4 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:49.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
5 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:50.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
TÄBY SIM |
1:52.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
7 |
|
Emelie Stasiak |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:54.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
8 |
|
Ester von Goës |
2008 |
TÄBY SIM |
1:55.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
1 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
1:48.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Elly Skalin |
2008 |
SK NEPTUN |
1:47.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
3 |
|
Hedda Härning Nilsson |
2008 |
TÄBY SIM |
1:47.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
4 |
|
Elisa Olsson |
2007 |
SPIF SF |
1:46.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
5 |
|
Freija Ekström |
2009 |
VÄSBY SS |
1:47.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
6 |
|
Nina Zhang |
2008 |
TÄBY SIM |
1:47.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
7 |
|
Emelie Dahlborn |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:48.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
8 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
SK NEPTUN |
1:49.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
SK NEPTUN |
1:45.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
2 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
TÄBY SIM |
1:44.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
3 |
|
Evelina Kopparberg |
2009 |
SPIF SF |
1:43.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
1:43.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:43.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Josefine Hafstad |
2007 |
VÄSBY SS |
1:44.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Frida Pernbrandt |
2008 |
SK NEPTUN |
1:45.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
8 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
TÄBY SIM |
1:46.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
1 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
TÄBY SIM |
1:42.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
2 |
|
Edith Lindgren |
2009 |
VÄSBY SS |
1:41.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
3 |
|
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
TYRESÖ SS |
1:40.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
4 |
|
Molly Ju |
2007 |
TÄBY SIM |
1:40.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
5 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
TÄBY SIM |
1:40.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
6 |
|
Smilla Qvarfordt |
2008 |
SK NEPTUN |
1:41.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
7 |
|
Thea Holmberg |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:42.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
8 |
|
Elvira Karlstedt |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:42.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
1 |
|
Fanny Karls |
2007 |
VÄSBY SS |
1:40.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:39.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
3 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
VÄSBY SS |
1:38.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Liv Eriksson |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:37.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
5 |
|
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:38.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Elsa Ericsson |
2008 |
SK NEPTUN |
1:39.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
7 |
|
Dahlia Heidarian |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:40.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
8 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
TÄBY SIM |
1:40.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Fanny Lidegran |
2008 |
SK NEPTUN |
1:37.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Elin Javehed |
2009 |
TÄBY SIM |
1:36.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:35.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
4 |
|
Ella Pahlén |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:34.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
5 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
VÄSBY SS |
1:35.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Louise Löfström |
2008 |
SK NEPTUN |
1:36.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Lovis Carltoft |
2008 |
SK NEPTUN |
1:37.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Stella Burman Kindgren |
2008 |
SK NEPTUN |
1:37.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Felicia Forss |
2009 |
SK NEPTUN |
1:33.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Annie Eriksson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:33.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Signe Mueller |
2007 |
SK NEPTUN |
1:31.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
SK NEPTUN |
1:31.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
5 |
|
Ebba Björkén |
2007 |
VÄSBY SS |
1:31.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Teresa Giocoli |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:33.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
7 |
|
Sandra Ignatjovic |
2007 |
SPIF SF |
1:33.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
SK NEPTUN |
1:34.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:30.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
SK NEPTUN |
1:30.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Stella Svensson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:29.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:27.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Hedvig Duit |
2008 |
SK NEPTUN |
1:29.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
6 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
TYRESÖ SS |
1:29.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
7 |
|
Agnes Harlin Emanuelson |
2008 |
SK NEPTUN |
1:30.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
8 |
|
Hanna Areblad |
2007 |
VÄSBY SS |
1:30.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Damer |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
SK NEPTUN |
1:24.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Felicia Berg |
2007 |
SK NEPTUN |
1:23.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Sofia Bang |
2007 |
SK NEPTUN |
1:22.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
SK NEPTUN |
1:15.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
5 |
|
Nadja Travar |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:21.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
6 |
|
Moa Forsgren |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:22.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
7 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
1:23.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
8 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:25.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-09 13:15:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|