2020-01-26   04:56:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai iltajakso

Document
Start list
Rollo-Uinnit 2019
Place: Raksilan uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Jun 7, 2019 to Jun 9, 2019
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12
Final 1 (13)
RE 1:11.54 Vilma Leppähaara NumKis 2017
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15:48
1 50m
2 50m
725 3 Armi Tavi 2007 KemUS 1:30.59 50m
775 4 Elina Jaako 2007 OU 1:30.57 50m
276 5 Neri Lätti 2007 JoUS 1:30.58 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 2 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15:50
1 50m
740 2 Juuli Uusitalo 2007 OuLo 1:30.39 50m
736 3 Pinja Niskanen 2007 OuLo 1:30.24 50m
422 4 Aada Antila 2007 Virkiä 1:30.09 50m
670 5 Aino Suomalainen 2007 AUi 1:30.15 50m
207 6 Eine Idman 2007 Cetus 1:30.37 50m
547 7 Aurora Änäkkälä 2007 SalU 1:30.46 50m
8 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 3 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15:52
44 1 Teela Saarentaus 2007 HU 1:30.03 50m
381 2 Krista Kurvinen 2007 MiUS 1:29.98 50m
1047 3 Fia Metsola 2007 ÅSF 1:29.94 50m
460 4 Tiia Reini 2007 VUS-VSS 1:29.93 50m
491 5 Sini Saari 2007 ViesU 1:29.94 50m
963 6 Erika Ruuskanen 2007 UiTa 1:29.98 50m
601 7 Agnes Ruusumo 2007 ÅSK 1:30.00 50m
1001 8 Kiia Koivisto 2007 LUS 1:30.04 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 4 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15:53
40 1 Eevi Hirsi 2007 HTU 1:29.75 50m
369 2 Krette Mullamaa 2007 LrU 1:29.48 50m
677 3 Justiina Junnila 2007 AUi 1:29.16 50m
397 4 Ronja Halinen 2007 SWIM 1:28.65 50m
523 5 Vilma Saarimäki 2007 RaisU 1:28.67 50m
738 6 Lotta Janhunen 2007 OuLo 1:29.22 50m
1048 7 Nova Larsson 2007 ÅSF 1:29.55 50m
24 8 Ursula Ursin 2007 HSS 1:29.86 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 5 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15:55
903 1 Liisa Peetsu 2007 UKK 1:28.54 50m
856 2 Iina Pasuri 2007 HAHE 1:28.28 50m
946 3 Katri Kulovuori 2007 UiTa 1:28.14 50m
728 4 Ellen Krüger 2007 OuLo 1:27.72 50m
375 5 Amanda Hirvonen 2007 LrU 1:27.79 50m
510 6 Hilla-maaria Juhola 2007 PUS 1:28.20 50m
1008 7 Veera Oila 2007 Vanders 1:28.53 50m
327 8 Minea Törhönen 2007 KuUS 1:28.58 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 6 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15:57
898 1 Hertta Nieminen 2007 UKK 1:27.68 50m
836 2 Aava Näykki 2007 KemPy 1:27.65 50m
457 3 Aina Keiski 2007 VUS-VSS 1:27.20 50m
801 4 Olivia Loukkola 2007 OU 1:26.85 50m
609 5 Minea Kumlander 2007 ÅSK 1:27.11 50m
957 6 Joanna Kivelä 2007 UiTa 1:27.45 50m
251 7 Ida Savolainen 2007 Cetus 1:27.66 50m
10 8 Iina Ekholm 2007 HSS 1:27.68 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 7 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15:59
1040 1 Aada-julia Laakso 2007 Plaani 1:26.54 50m
591 2 Aino Laine 2007 ÅSK 1:26.44 50m
855 3 Iita Kimpimäki 2007 HAHE 1:26.39 50m
937 4 Aino Ruottinen 2007 UiTa 1:26.10 50m
252 5 Anna Lindholm 2007 Cetus 1:26.37 50m
889 6 Esther Reunala 2007 Octopus 1:26.42 50m
854 7 Eevi Hirvasoja 2007 HAHE 1:26.45 50m
250 8 Petra Nieminen 2007 Cetus 1:26.80 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 8 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
16:01
Entry time
Pool
Start:
440 1 Joanna Högback 2007 VUS-VSS 1:25.75 50m
540 2 Saara Lehto 2007 RaUS 1:25.62 50m
648 3 Petra Soini 2007 Pyry 1:25.46 50m
600 4 Amanda Vuori 2007 ÅSK 1:25.25 50m
505 5 Peppi Lehtinen 2007 KU 1:25.26 50m
709 6 Iida Kemppainen 2007 KaUS 1:25.52 50m
598 7 Ella Valdolin 2007 ÅSK 1:25.68 50m
778 8 Ennimaija Mäntynen 2007 OU 1:26.04 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 9 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:03
277 1 Inka Hämäläinen 2007 JoUS 1:24.92 50m
949 2 Emmiina Eho 2007 UiTa 1:24.72 50m
933 3 Ines Pälviranta 2007 UiTa 1:24.62 50m
678 4 Miisa Järvinen 2007 AUi 1:24.35 50m
679 5 Nella Imponen 2007 AUi 1:24.55 50m
649 6 Anni Frusti 2007 Pyry 1:24.68 50m
779 7 Salli Sepponen 2007 OU 1:24.73 50m
170 8 Ellen Lindell 2007 Cetus 1:25.09 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 10 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:05
156 1 Anna Salo 2007 Cetus 1:24.05 50m
867 2 Sofia Palojärvi 2007 SCR 1:24.00 50m
287 3 Eevi Riekki 2007 JoUS 1:23.73 50m
283 4 Vilma Vatanen 2007 JoUS 1:23.46 50m
82 5 Anita Mäkinen 2007 NumKis 1:23.49 50m
662 6 Linnea Koski 2007 AUi 1:23.73 50m
198 7 Milka Marjakaarto 2007 Cetus 1:24.01 50m
538 8 Erin Heinikangas 2007 RaUS 1:24.18 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 11 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:06
362 1 Anni Mäki-Hokkonen 2007 LrU 1:22.97 50m
726 2 Kaisa Keränen 2007 OuLo 1:22.48 50m
214 3 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus 1:22.35 50m
169 4 Emilyn Alexandra Savolainen 2007 Cetus 1:21.93 50m
278 5 Esra Ergüner 2007 JoUS 1:22.04 50m
83 6 Sofia Oksa 2007 NumKis 1:22.47 50m
512 7 Hanna Törmä 2007 PUS 1:22.64 50m
152 8 Matilda Leppänen 2007 Cetus 1:23.26 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 12 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
16:08
Entry time
Pool
Start:
895 1 Hanni Koski 2007 UKK 1:21.53 50m
363 2 Aino Ruotsalainen 2007 LrU 1:20.88 50m
340 3 Siiri Haverinen 2007 LaUS 1:20.13 50m
117 4 Iida Tawast 2007 SGR 1:19.51 50m
549 5 Aliisa Soini 2007 SalU 1:19.80 50m
734 6 Ruut Salmi 2007 OuLo 1:20.39 50m
929 7 Nella Kortteinen 2007 UiTa 1:20.92 50m
789 8 Edith Ervasti 2007 OU 1:21.88 50m
Event 2, 100m Selkäuinti Tytöt-12 Final 13 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16:10
162 1 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus 1:18.84 50m
651 2 Veera Malmelin 2007 Pyry 1:18.63 50m
661 3 Mirelle Hirsiniemi 2007 AUi 1:16.24 50m
594 4 Kerttu Rantanen 2007 ÅSK 1:16.07 50m
153 5 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus 1:16.09 50m
368 6 Emmi Salo 2007 LrU 1:16.92 50m
518 7 Tuuli Peltola 2007 RaisU 1:18.80 50m
338 8 Ebba Simberg 2007 LaUS 1:19.29 50m
2019-06-07 14:35:56 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner