2020-01-23   01:42:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Rollo-Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai iltajakso

Document
Entry List
Rollo-Uinnit 2019
Organizer:
Place: Raksilan uimahalli Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Jun 7, 2019 to Jun 9, 2019
4 100m Vapaauinti Tytöt-10
RE 1:10.82 Mirelle  Hirsiniemi AUi 2017
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 896 Adele Luukkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2009 09A028 50m 1:18.35
2 580 Janna Saloniemi TaTu Tampere 2009 09A037 50m 1:20.47
3 881 Sofia Danska Uimaseura Kaarina 2009 09A016 50m 1:20.63
4 900 Helmi Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu 2009 09A020 50m 1:20.86
5 605 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A058 50m 1:21.58
6 685 Elsa Constable Aurajoen Uinti 2009 09A141 50m 1:22.62
7 206 Liinu Nevalainen Cetus Espoo 2009 09A151 50m 1:22.69
8 429 Helmi Koivisto Seinäjoen Uimarit-58 2009 09A040 50m 1:23.71
9 302 Miina Vatanen Joensuun Uimaseura 2009 09A120 50m 1:23.94
10 1022 Ilona Kallio Vanders 2009 09A211 50m 1:24.32
11 610 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A118 50m 1:24.37
12 616 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A159 50m 1:24.49
13 138 Lotta Jokinen Simmis Wanda 2009 09A022 50m 1:24.91
14 724 Saana Kalasniemi Kemin Uimaseura 2009 09A216 50m 1:24.91
15 103 Elina Malinen Riihimäen Uimaseura 2009 09A134 50m 1:24.95
16 20 Nea Hellsten Helsingfors Simsällskap 2009 09A142 50m 1:25.28
17 532 Matilda Karvonen Raision Urheilijat 2009 09A209 50m 1:25.37
18 753 Minja Yli-Tainio Oulun Lohet 2009 09A406 50m 1:25.44
19 73 Siiri Attola Hyvinkään Uimaseura 2009 09A258 50m 1:25.62
20 75 Senni Sevenius Hyvinkään Uimaseura 2009 09A394 50m 1:25.71
21 781 Varpu Saastamoinen Oulun Uinti 1906 2009 09A072 50m 1:26.57
22 28 Aino Hakkarainen Helsingfors Simsällskap 2009 09A194 50m 1:27.43
23 383 Elli Himanen Mikkelin Uimaseura 2009 09A302 50m 1:27.47
24 840 Neela Poropudas Kempeleen Pyrintö 2009 09A200 50m 1:27.61
25 140 Venla Hoffren Simmis Wanda 2009 09A133 50m 1:27.95
26 785 Netta Moilanen Oulun Uinti 1906 2009 09A114 50m 1:27.96
27 141 Alisa Myllykoski Simmis Wanda 2009 09A235 50m 1:28.43
28 84 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 50m 1:29.02
29 1036 Jelizaveta Jekimova Uimaseura Helsinki 2009 09A462 50m 1:29.64
30 372 Sara Uski Lappeenrannan Uimarit 2009 09A143 50m 1:31.16
31 354 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura 2009 09A291 50m 1:31.16
32 624 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A390 50m 1:31.90
33 970 Meea Kinnunen Uinti Tampere 2009 09A323 50m 1:31.95
34 308 Minni Koskivirta Joensuun Uimaseura 2009 09A174 50m 1:31.97
35 1017 Erica Kovanen Vanders 2009 09A095 50m 1:32.15
36 248 Ylva Holmberg Cetus Espoo 2009 09A452 50m 1:32.25
37 980 Veera Linna Uinti Tampere 2009 09A352 50m 1:32.34
38 972 Nelli Savisto Uinti Tampere 2009 09A392 50m 1:32.95
39 438 Pinjasisko Isoaho Vaajakosken Uimaseura 2009 09A117 50m 1:32.96
40 50 Maisa Vihola Helsingin Uimarit 2009 09A046 50m 1:33.00
41 29 Kerttu Kiiski Helsingfors Simsällskap 2009 09A324 50m 1:33.13
42 434 Kerttu Ylinen Seinäjoen Uimarit-58 2009 09A153 50m 1:33.25
43 303 Renata Niidusaar Joensuun Uimaseura 2009 09A116 50m 1:33.32
44 809 Matilda Hirvelä Oulun Uinti 1906 2009 09A305 50m 1:33.32
45 496 Neea Junttila Vieskan Uimarit 2009 09A468 50m 1:33.37
46 306 Silja Soininen Joensuun Uimaseura 2009 09A148 50m 1:33.49
47 41 Siiri Tapaninen HTU Stadi 2009 09A140 50m 1:33.72
48 387 Vilma Korkalainen Voikkaan Viesti 2009 09A193 50m 1:33.73
49 1010 Aleksandra Lopatina Vanders 2009 09A026 50m 1:33.95
50 984 Kerttu Mätäsjärvi Uinti Tampere 2009 09A420 50m 1:33.96
51 655 Lotta Malmelin Nokian Pyry 2009 09A212 50m 1:33.97
52 526 Josefiina Kinos Raision Urheilijat 2009 09A082 50m 1:33.99
53 355 Peppi Mutikainen Lahden Uimaseura 2009 09A442 50m 1:34.07
54 244 Luna Lauhava-Kääriäinen Cetus Espoo 2009 09A347 50m 1:34.12
55 863 Sara Laukkanen Haukiputaan Heitto 2009 09A204 50m 1:34.28
56 224 Aada Tuononen Cetus Espoo 2009 09A185 50m 1:34.45
57 74 Emmi Pohjonen Hyvinkään Uimaseura 2009 09A373 50m 1:34.63
58 847 Elviira Sanaksenaho Kempeleen Pyrintö 2009 09A550 50m 1:34.68
59 461 Laura Björkstrand Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2009 09A192 50m 1:34.73
60 558 Emma Laaksonen Salon Uimarit 2009 09A340 50m 1:35.15
61 70 Vieno Hakakari Hyvinkään Uimaseura 2009 09A173 50m 1:35.16
62 68 Emma Kaivola Hyvinkään Uimaseura 2009 09A139 50m 1:35.54
63 1012 Auli Hakkarainen Vanders 2009 09A049 50m 1:35.55
64 300 Oona Pölönen Joensuun Uimaseura 2009 09A087 50m 1:35.61
65 1043 Elsa Ailanen Swimming Team Rauma 2009 09A282 50m 1:35.86
66 583 Olivia Saukko TaTu Tampere 2009 09A162 50m 1:35.97
67 687 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti 2009 09A138 50m 1:36.12
68 838 Mira Marttila Kempeleen Pyrintö 2009 09A197 50m 1:36.23
69 121 Veera Tawast Simmis Grani 2009 09A071 50m 1:36.47
70 1024 Alysa Saarelainen Vanders 2009 09A233 50m 1:36.92
71 226 Elle Liikkanen Cetus Espoo 2009 09A184 50m 1:37.17
72 202 Vilma Päivärinta Cetus Espoo 2009 09A125 50m 1:37.30
73 467 Lina Koivulahti Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2009 09A230 50m 1:37.32
74 810 Aino-Tuulia Ponto Oulun Uinti 1906 2009 09A376 50m 1:37.69
75 468 Jenni Ilonen Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2009 09A240 50m 1:37.78
76 4 Ida Lindström Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2009 09A429 50m 1:37.94
77 148 Skylar Graves Tuusulan Uimaseura 2009 09A225 50m 1:37.98
2019-06-09 12:50:21 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner