2019-12-08   15:29:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Loranga Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4 söndag 22/9 start kl : 14:30 (insim 13:15)

Document
Startlista
Loranga Cup
Arrangör:
Plats: Halmstad Arena Simklubben Laxen
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 21 sep 2019 till den 21 sep 2019
29 100m Fjärilsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 30 Edith Axelsson-Wiesel Simklubben Laxen 2002 AO3602 25m 1:05.83
2 43 Wilma Svensson Simklubben Laxen 2002 BK8402 25m 1:09.30
3 33 Therese Pålsson Simklubben Laxen 2001 BJ4401 25m 1:09.40
4 27 Emilia Karlberg Simklubben Laxen 2002 AM0602 25m 1:10.91
5 159 Matilda Lundberg Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AY6605 50m 1:11.38
6 37 Erica Ivansson Simklubben Laxen 2003 AQ8803 25m 1:12.92
7 63 Emilia Pålsson Simklubben Laxen 2005 BB1405 25m 1:15.18
8 39 Moa Bergdahl Simklubben Laxen 2003 BB8603 25m 1:15.50
9 50 Elicia  Allard Simklubben Laxen 2005 AP0805 25m 1:17.46
10 60 Olivia Laaksonen Simklubben Laxen 2006 AO5606 25m 1:18.15
11 237 Alva Rohman Strömstads Simförening 2007 AC7807 50m 1:18.28
12 58 Beatrice Andersson Simklubben Laxen 2005 BB3205 25m 1:18.58
13 189 Lovisa Stokke Eriksson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AZ8406 50m 1:18.58
14 157 Anya Chen Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 BH1604 50m 1:19.17
15 280 Maja McAdam Falkenbergs Simklubb 25m 1:19.79
2006 AO0806
16 62 Isa Persson Simklubben Laxen 25m 1:19.89
2006 AO4806
17 78 Alice Fransson Simklubben Laxen 25m 1:20.48
2007 AO9207
18 59 Tilda Hägglund Simklubben Laxen 25m 1:20.82
2005 BB6205
19 164 Lia Wallström Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 1:21.59
2004 BK5804
20 160 Ingrid Toresäter Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AY9405 25m 1:21.61
21 177 Sigrid Carlsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AS9406 50m 1:22.10
22 220 Elsa Pettersson SK Stimmet 2005 AV3805 25m 1:22.23
23 211 Ida Thom Smålandsstenars Simsällskap 2007 AF8407 50m 1:22.51
24 61 Maja Ljungdahl Simklubben Laxen 2006 AO9606 50m 1:23.41
25 154 Frida Olofsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 BF7804 25m 1:24.87
26 64 Josephine Andersson Simklubben Laxen 2007 AN8207 25m 1:24.99
27 188 Elin Ryman Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AZ7406 50m 1:25.64
28 48 Emmalina Ottosson Simklubben Laxen 2005 AP3405 50m 1:26.08
29 285 Maja Gustafsson Falkenbergs Simklubb 2007 AO3407 50m 1:26.48
30 161 Alice Alsterstad Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AY8405 50m 1:26.76
31 167 Melis Suleyman Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 BC7405 50m 1:27.75
32 181 Maja Burenius Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AV5806 50m 1:28.80
33 219 Moa Fagerström SK Stimmet 2003 AN4803 25m 1:31.21
34 244 Freja Gustafsson Varberg Sim 2004 AZ9604 25m 1:31.63
35 72 Nellie Lindell Simklubben Laxen 2006 BB8206 25m 1:31.98
36 21 Tove Öjersson Simklubben Götene 2005 AM1605 50m 1:32.39
37 176 Livia Bravert Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AS6406 50m 1:32.57
38 199 Nina Ljunggren Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AU9207 50m 1:34.51
39 162 Anna Ström Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AM7606 25m 1:35.17
40 182 Alva Gadolin Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 1:37.97
2006 AY3806
41 175 Elsa  Blomberg Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AS1606 50m 1:38.72
42 178 Agnes Sjöström Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AS3606 50m 1:39.28
43 202 Lilith Annmark Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 BL4606 50m 1:40.63
44 158 Ebba Carlström Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 1:40.78
2006 AJ3606
45 206 Tilde Haugsnes Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 BG3607 50m 1:45.22
46 108 Sophia Röhrle Simklubben Laxen 2007 BI0607 50m 1:46.14
47 212 Lovis Johansson-Magnusson Smålandsstenars Simsällskap 2007 AI3207 50m 1:49.56
48 196 Beatrice Stefanescu Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AP3607 50m 1:52.37
49 152 Gabriella Rolf Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AW7204 25m
50 192 Elin Hillström Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m
2007 AP6207
51 247 Stella Geigel Varberg Sim 2007 AF8207 25m
52 254 Liv Eklöv Varberg Sim 2007 AW8407 25m EFT
53 195 Linnéa Ottosson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AP3407 25m
54 166 Alicia Smith Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 BB5805 25m
55 248 Märta Arnqvist Varberg Sim 2005 BB1205 25m
56 250 Nova Niemi Varberg Sim 2007 AM5207 25m
57 186 Clara Almqvist Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AZ3206 25m
58 197 Hedda Östberg Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 BH7206 25m
59 204 Leia Haley Åslin Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 BO9206 25m
2019-09-22 13:54:35 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Simklubben Laxen

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner