Program for UGP 1 2019-2020, Stenungsund
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Stenungsund Arena |
Arrangör: |
VSSF & S77 Stenungsund |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
166 |
|
Oskar Gustafson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2002 |
AE1302 |
25m |
1:03.97 |
|
|
|
|
|
2 |
171 |
|
Elias Robertsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
AE8904 |
25m |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Oscar Sjöström |
Simklubben S02 |
2003 |
AA2103 |
25m |
1:13.82 |
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
Linus Olofsson |
Simklubben S02 |
2003 |
AL6503 |
25m |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
5 |
56 |
|
Filip Håll |
Kungälvs Simsällskap |
2002 |
AT5702 |
25m |
1:14.04 |
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Vide Troberg Eskola |
Simklubben S02 |
2003 |
AN3303 |
25m |
1:14.46 |
|
|
|
|
|
7 |
98 |
|
Maximus Murray |
Simklubben S02 |
2003 |
AB0903 |
25m |
1:15.08 |
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Philip Zasowski |
Simklubben S02 |
2002 |
AM5302 |
25m |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
David Kjellgren |
S 77 Stenungsund |
2004 |
AI4504 |
25m |
1:18.79 |
|
|
|
|
|
10 |
107 |
|
Roque Andersson Benedet |
Simklubben S02 |
2004 |
AP3104 |
25m |
1:20.08 |
|
|
|
|
|
11 |
25 |
|
Lucas Larsson |
Göteborg Sim |
2006 |
AN0306 |
25m |
1:20.24 |
|
|
|
|
|
12 |
112 |
|
Olle Sköld |
Simklubben S02 |
2004 |
AR6904 |
50m |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
13 |
172 |
|
Anton Olsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
AF2104 |
25m |
1:20.33 |
|
|
|
|
|
14 |
127 |
|
Oscar Lundgren |
Simklubben S02 |
2003 |
BR5503 |
25m |
1:20.51 |
|
|
|
|
|
15 |
189 |
|
David Happe |
Föreningen Uddevalla Sim |
2006 |
AL9906 |
25m |
1:20.72 |
|
|
|
|
|
16 |
24 |
|
Jonathan Larsson |
Göteborg Sim |
2006 |
AN2306 |
25m |
1:21.14 |
|
|
|
|
|
17 |
102 |
|
Noel Bohlin |
Simklubben S02 |
2003 |
AM4903 |
50m |
1:23.69 |
|
|
|
|
|
18 |
161 |
|
Albin Svensson |
Åmåls Simsällskap |
2004 |
AW5504 |
25m |
1:24.51 |
|
|
|
|
|
19 |
135 |
|
Rasmus Kristiansson |
Trollhättans Simsällskap |
2004 |
AH1704 |
50m |
1:25.48 |
|
|
|
|
|
20 |
195 |
|
Hannes Forsberg |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
AW8104 |
25m |
1:26.52 |
|
|
|
|
|
21 |
12 |
|
Zoobin Mohammadi |
Göteborg Sim |
2004 |
AP1104 |
25m |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
22 |
28 |
|
Karl Pettersson |
Göteborg Sim |
2004 |
AX8904 |
25m |
1:27.28 |
|
|
|
|
|
23 |
191 |
|
Leon Rössger |
Föreningen Uddevalla Sim |
2006 |
AM5106 |
25m |
1:27.46 |
|
|
|
|
|
24 |
58 |
|
Frej Andersson-Öberg |
Kungälvs Simsällskap |
2006 |
AD8106 |
25m |
1:28.67 |
|
|
|
|
|
25 |
15 |
|
Max Ha |
Göteborg Sim |
2006 |
AF0906 |
25m |
1:29.41 |
|
|
|
|
|
26 |
153 |
|
Pontus Grönlund |
Simklubben Vänersborg |
2005 |
AF1105 |
25m |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
27 |
180 |
|
William Erlandsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2005 |
AF6705 |
50m |
1:31.30 |
|
|
|
|
|
28 |
142 |
|
Viktor Olsson |
Trollhättans Simsällskap |
2006 |
AI2306 |
25m |
1:31.98 |
|
|
|
|
|
29 |
41 |
|
Calvin Lindén |
Göteborg Sim |
2007 |
AL7707 |
25m |
1:34.76 |
|
|
|
|
|
30 |
125 |
|
Walter Jerling |
Simklubben S02 |
2007 |
AP6507 |
25m |
1:36.90 |
|
|
|
|
|
31 |
30 |
|
Elias Lai |
Göteborg Sim |
2006 |
AR4706 |
25m |
1:39.63 |
|
|
|
|
|
32 |
86 |
|
Oscar Olofsson |
S 77 Stenungsund |
2006 |
AJ2106 |
25m |
1:40.32 |
|
|
|
|
|
33 |
20 |
|
Robin Mohammadi |
Göteborg Sim |
2007 |
AC3907 |
25m |
1:40.42 |
|
|
|
|
|
34 |
54 |
|
Oscar Löfdahl |
Kungälvs Simsällskap |
2004 |
AA0504 |
25m |
1:41.45 |
|
|
|
|
|
35 |
63 |
|
Ludvig Kobel |
Kungälvs Simsällskap |
2006 |
AK5306 |
25m |
1:41.85 |
|
|
|
|
|
36 |
163 |
|
Hayk Hakobyan |
Åmåls Simsällskap |
2006 |
AT5306 |
25m |
1:42.32 |
|
|
|
|
|
37 |
46 |
|
Nils Lindblad |
Göteborg Sim |
2006 |
AU9906 |
25m |
1:44.13 |
|
|
|
|
|
38 |
140 |
|
Melker Alfredsson |
Trollhättans Simsällskap |
2006 |
AC5906 |
25m |
1:44.60 |
|
|
|
|
|
39 |
42 |
|
Jakub Bober |
Göteborg Sim |
2007 |
AM2907 |
50m |
1:44.75 |
|
|
|
|
|
40 |
32 |
|
Viktor de Jonge |
Göteborg Sim |
2007 |
AK1507 |
25m |
1:46.27 |
|
|
|
|
|
41 |
119 |
|
Lukas Olofsson |
Simklubben S02 |
2006 |
AM8106 |
25m |
1:46.35 |
|
|
|
|
|
42 |
120 |
|
Mio Hernandez |
Simklubben S02 |
2007 |
AK3507 |
25m |
1:47.27 |
|
|
|
|
|
43 |
139 |
|
Simon Olofsson |
Trollhättans Simsällskap |
2007 |
AA0507 |
25m |
1:47.64 |
|
|
|
|
|
44 |
27 |
|
Azad Inci |
Göteborg Sim |
2005 |
AT4705 |
50m |
1:49.12 |
|
|
|
|
|
45 |
47 |
|
Axel Smith |
Göteborg Sim |
2006 |
AV5306 |
25m |
1:58.52 |
|
|
|
|
|
46 |
29 |
|
Victor Rudolfsson |
Göteborg Sim |
2007 |
AK4507 |
50m |
1:58.64 |
|
|
|
|
|
47 |
39 |
|
Willem Barkebo Jalmgård |
Göteborg Sim |
2005 |
AV3305 |
25m |
2:19.04 |
|
|
|
|
|
48 |
96 |
|
Lukas Deij |
S 77 Stenungsund |
2006 |
AX5906 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
200 |
|
Oliwer Fridh |
Angereds Simklubb |
2007 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
126 |
|
Erik Paulin |
Simklubben S02 |
2006 |
AY1106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
201 |
|
Oliver Meisel |
Angereds Simklubb |
2006 |
AM6106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
35 |
|
Hussein Elhage |
Göteborg Sim |
2004 |
AY8504 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-30 15:20:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|