Startliste for Sparekassen Thy Cup 2019, Thisted
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
1_S
Løb 1, 100m Medley Herrer |
Victor B. Bromer, Aalborg, 0.55.03, 2014 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
245 |
Jensen Storm |
2007 |
AALBORG |
0773AE |
25 m |
1:21.84 |
|
2 |
247 |
Bundgaard William |
2007 |
AALBORG |
0717AE |
25 m |
1:23.01 |
|
3 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
1:24.15 |
|
4 |
121 |
Jensen Frederik N |
2007 |
HOLSTEBRO |
0741AC |
25 m |
1:25.06 |
|
5 |
19 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
1:25.19 |
|
6 |
244 |
Norup Rasmus |
2007 |
AALBORG |
0781AI |
25 m |
1:26.32 |
|
7 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
1:27.25 |
|
8 |
315 |
Szephalmi Laszlo |
2007 |
S 68 |
0785AJ |
25 m |
1:29.77 |
|
9 |
47 |
Olesen Albert |
2008 |
IKAST |
0841AE |
25 m |
1:33.82 |
|
10 |
48 |
Theisen Valdemar |
2007 |
IKAST |
0763AI |
25 m |
1:34.14 |
|
11 |
232 |
Andersen Casper Holm |
2007 |
AALBORG |
0767AG |
25 m |
1:35.45 |
|
12 |
368 |
Jonasen Noah |
2007 |
THISTED |
0701AM |
25 m |
1:36.84 |
|
13 |
113 |
Jensen Jonas Golczyk |
2007 |
HOLSTEBRO |
0731AK |
25 m |
1:38.92 |
|
14 |
346 |
Schwab Tobias |
2009 |
SMUT |
0985AF |
25 m |
1:39.39 |
|
15 |
321 |
Dworzanski Maciej |
2008 |
S 68 |
0843AJ |
25 m |
1:41.80 |
|
16 |
350 |
Vesterby Frederik |
2008 |
THISTED |
0809AI |
25 m |
1:42.25 |
|
17 |
49 |
Bjørn Zakarias L. |
2008 |
IKAST |
0879AH |
25 m |
1:43.95 |
|
18 |
351 |
Pedersen Ivan |
2008 |
THISTED |
0887AI |
25 m |
1:45.53 |
|
19 |
353 |
Malle Karl Emil |
2008 |
THISTED |
0877AI |
25 m |
1:46.01 |
|
20 |
50 |
Holm Magnus Kjær |
2008 |
IKAST |
0825AI |
25 m |
1:51.85 |
|
21 |
456 |
Hostvedt Lucas Nilsen |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:00.00 |
|
22 |
52 |
Gadeberg Patrick |
2007 |
IKAST |
0719AO |
25 m |
|
|
23 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
24 |
485 |
Slotta Sunde Tobais |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
25 |
517 |
Natvig Casper |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
26 |
524 |
Valvik Stian |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
27 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
|
|
1 |
91 |
Andersen Gustav Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0689AA |
25 m |
1:09.75 |
|
2 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
1:13.47 |
|
3 |
239 |
Jørgensen Marcus Juul |
2006 |
AALBORG |
0635AJ |
25 m |
1:13.61 |
|
4 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
1:14.25 |
|
5 |
97 |
Andersen Magnus Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0679AA |
25 m |
1:14.30 |
|
6 |
143 |
Staun Hjalte Nederby |
2006 |
HEI |
0629AO |
25 m |
1:15.12 |
|
7 |
575 |
Simonsen Magnus Rygh |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:16.05 |
|
8 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
1:16.80 |
|
9 |
92 |
Jespersen Halfdan Dahl |
2006 |
HOVEDSTAD |
0623AB |
25 m |
1:18.07 |
|
10 |
6 |
Mathiasen Frederik Bak |
2006 |
STRUER |
0655AJ |
25 m |
1:18.96 |
|
11 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
1:19.07 |
|
12 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:20.06 |
|
13 |
623 |
Andreassen Jonas Emil |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:20.38 |
|
14 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:21.08 |
|
15 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
1:21.57 |
|
16 |
155 |
Jørgensen Lasse Hjorth |
2006 |
HERNING |
0647AK |
25 m |
1:21.97 |
|
17 |
357 |
Bakke Christian |
2006 |
THISTED |
0633AR |
25 m |
1:24.11 |
|
18 |
276 |
Laursen Andreas |
2006 |
ST-NEPTUN |
0613AM |
25 m |
1:25.39 |
|
19 |
291 |
Andersen Christian |
2006 |
NORD |
0667AI |
25 m |
1:25.43 |
|
20 |
283 |
Eliasen Sebastian |
2006 |
NORD |
0677AJ |
25 m |
1:26.99 |
|
21 |
125 |
Nazarov Vlad |
2006 |
HOLSTEBRO |
0603AL |
25 m |
1:31.33 |
|
22 |
673 |
Maagaard Wiktor G. |
2006 |
HOLSTEBRO |
0635AN |
25 m |
1:49.03 |
|
23 |
124 |
Skov Dan |
2006 |
HOLSTEBRO |
0671AO |
25 m |
1:54.98 |
|
24 |
325 |
Heltborg August |
2006 |
S 68 |
0689AP |
25 m |
|
|
25 |
394 |
Visby Gustav |
2006 |
THISTED |
0603AS |
25 m |
|
|
1 |
205 |
Kobbelgaard Morten H. |
2005 |
AALBORG |
0587AG |
25 m |
1:04.97 |
|
2 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
1:07.71 |
|
3 |
102 |
Andersen Mikkel |
2005 |
HOVEDSTAD |
0531AC |
25 m |
1:08.15 |
|
4 |
210 |
Ilic Inas |
2005 |
AALBORG |
0591AE |
25 m |
1:09.47 |
|
5 |
274 |
Laursen Mathias Nybro |
2005 |
ST-NEPTUN |
0503AN |
25 m |
1:12.40 |
|
6 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
1:13.86 |
|
7 |
162 |
Bennetsen Oliver |
2005 |
HERNING |
0565AK |
25 m |
1:13.95 |
|
8 |
290 |
Laursen Frederik |
2005 |
NORD |
0561AI |
25 m |
1:14.88 |
|
9 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
1:15.71 |
|
10 |
12 |
Hald Søren Winther |
2005 |
STRUER |
0551AK |
25 m |
1:15.84 |
|
11 |
461 |
Hostvedt Oscar Nilsen |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:16.00 |
|
12 |
142 |
Nielsen Andreas Lindgaard |
2005 |
HEI |
0515AP |
25 m |
1:16.73 |
|
13 |
360 |
Harbo Frederik |
2005 |
THISTED |
0591AH |
25 m |
1:17.55 |
|
14 |
277 |
Larsen Mads Rager |
2005 |
ST-NEPTUN |
0585AO |
25 m |
1:19.19 |
|
15 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:19.38 |
|
16 |
271 |
Mogensen Lucas |
2005 |
ST-NEPTUN |
0519AM |
25 m |
1:19.59 |
|
17 |
374 |
Jensen William |
2005 |
THISTED |
0505AO |
25 m |
1:22.47 |
|
18 |
149 |
Klausen Asger Schnieber |
2005 |
HERNING |
0557AG |
25 m |
1:26.71 |
|
19 |
437 |
Hammerstad Sivert |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:28.50 |
|
20 |
163 |
Rasmussen Sebastian D. |
2005 |
HERNING |
0583AJ |
25 m |
1:31.96 |
|
21 |
160 |
Mikkelsen Mikkel Kjær |
2005 |
HERNING |
0577AG |
25 m |
1:37.11 |
|
22 |
426 |
Dahl Simon Bjørkmann |
2005 |
STRUER |
0521AQ |
25 m |
1:43.10 |
|
23 |
1 |
Olesen Anton Møller |
2005 |
STRUER |
0557AO |
25 m |
1:44.01 |
|
1 |
413 |
Mikkelsen Mads |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0491AC |
25 m |
1:04.97 |
|
2 |
206 |
Jacobsen Sebastian |
2004 |
AALBORG |
0465AJ |
25 m |
1:07.95 |
|
3 |
393 |
Sørensen Viktor Enevold |
2004 |
THISTED |
0457AL |
25 m |
1:08.17 |
|
4 |
427 |
Maudal Neo Elias |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:08.91 |
|
5 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
1:09.00 |
|
6 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
1:09.22 |
|
7 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:09.26 |
|
8 |
602 |
Rennesund Julian |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:09.49 |
|
9 |
429 |
Bamr Christoffer Johannes |
2004 |
N. Eiker |
|
25 m |
1:10.04 |
|
10 |
285 |
Jaworski Emil |
2004 |
NORD |
0475AQ |
25 m |
1:11.59 |
|
11 |
202 |
Jensen Simon Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0435AJ |
25 m |
1:12.49 |
|
12 |
296 |
Feldtmose Mathias Frahm |
2004 |
NORD |
0425AL |
25 m |
1:12.49 |
|
13 |
293 |
Møller Danilo |
2004 |
NORD |
0415AH |
25 m |
1:12.81 |
|
14 |
209 |
Rijkhoff Joost |
2004 |
AALBORG |
0499AB |
25 m |
1:13.21 |
|
15 |
16 |
Holm Simon Kruse |
2004 |
ODDER |
0413AL |
25 m |
1:14.09 |
|
16 |
144 |
Mortensen Alexander |
2004 |
HERNING |
0487AB |
25 m |
1:14.24 |
|
17 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:15.53 |
|
18 |
148 |
Brøste Oskar Wiwe |
2004 |
HERNING |
0459AO |
25 m |
1:17.14 |
|
19 |
462 |
Karlsen Eirik |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:20.00 |
|
20 |
438 |
Jensen Sondre Marki |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:21.54 |
|
21 |
147 |
Schou Laurits Romvig |
2004 |
HERNING |
0479AP |
25 m |
1:25.28 |
|
22 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
1:29.54 |
|
23 |
434 |
Ihle Stian Brunborg |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:33.85 |
|
24 |
280 |
Nielsen Malthe Sæderup |
2004 |
NORD |
0425AT |
25 m |
|
|
1 |
227 |
Laursen Mathias Lindberg |
2003 |
AALBORG |
0359AJ |
25 m |
59.22 |
|
2 |
542 |
Nickelsen Rasmus |
2003 |
HERLEV |
0347AC |
25 m |
59.50 |
|
3 |
311 |
Jonsson Elias Hanghøj |
2002 |
S 68 |
0265AI |
25 m |
1:00.83 |
|
4 |
567 |
Hoseth Mathias Somogyi |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:01.39 |
|
5 |
248 |
Frost Oliver Nørgaard |
2002 |
AALBORG |
0299AL |
25 m |
1:01.52 |
|
6 |
188 |
Balladone Sofus Bolwig |
2002 |
AGF |
0233AM |
25 m |
1:01.63 |
|
7 |
432 |
Borgstrøm Sigurd Olav |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
1:02.18 |
|
8 |
601 |
Rennesund Lucas |
2002 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:02.56 |
|
9 |
54 |
Riis Bertram Dreyer |
2002 |
HOVEDSTAD |
0223AG |
25 m |
1:03.20 |
|
10 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
1:04.43 |
|
11 |
414 |
Gallacher Daniel |
2002 |
SKOVBAKKEN |
0235AK |
25 m |
1:04.68 |
|
12 |
538 |
Ueland Ole Einar |
2003 |
KristianSA |
|
25 m |
1:04.71 |
|
13 |
226 |
Knudsen Mathias |
2003 |
AALBORG |
0369AI |
25 m |
1:06.41 |
|
14 |
446 |
Forbord Ivar Mosqueira |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:06.95 |
|
15 |
181 |
Frydenholm Emil |
2002 |
ESBJERG |
0235AG |
25 m |
1:07.05 |
|
16 |
611 |
Aamodt Andreas Imislund |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:07.79 |
|
17 |
600 |
Olsen Eirik Vinje |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:07.98 |
|
18 |
449 |
Munz-Kløve Theo |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:10.00 |
|
19 |
388 |
Bager Nicklas |
2003 |
THISTED |
0321AM |
25 m |
1:12.65 |
|
20 |
454 |
Hallerud Kasper Morseth |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:15.00 |
|
21 |
554 |
Eriksen Sebastian |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:15.11 |
|
22 |
455 |
Krstic Luka |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:18.00 |
|
23 |
534 |
Klausen Andreas Håbesland |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
24 |
536 |
Phillipson Titus Victor |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
199 |
Bromer Viktor B. |
1993 |
AALBORG |
9337AB |
25 m |
53.99 |
|
2 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
54.84 |
|
3 |
547 |
Bjerg Tobias B. |
1998 |
AGF |
9807AC |
25 m |
55.17 |
|
4 |
183 |
Schultz Kasper |
1995 |
AGF |
9557AI |
25 m |
57.77 |
|
5 |
223 |
Langley Lawrence |
2001 |
AALBORG |
0125AI |
25 m |
59.05 |
|
6 |
532 |
Jensen Ole Marius Rist |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
59.21 |
|
7 |
548 |
Svendsen Marcus Krøyer |
1997 |
KVIK |
9787AB |
25 m |
59.52 |
|
8 |
175 |
Abel Martin H. |
2001 |
ESBJERG |
0197AF |
25 m |
1:00.19 |
|
9 |
219 |
Meinert Janus |
1995 |
AALBORG |
9517AF |
25 m |
1:00.98 |
|
10 |
531 |
Hope Johannes |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
1:01.35 |
|
11 |
443 |
Sørensen Trym Vejlgaard |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:02.41 |
|
12 |
187 |
Kjærgaard Valdemar |
2001 |
AGF |
0149AM |
25 m |
1:02.48 |
|
13 |
174 |
Mose Jakob |
2000 |
ESBJERG |
0029AF |
25 m |
1:03.03 |
|
14 |
594 |
Sol Rick |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
1:04.48 |
|
15 |
30 |
Elkjær Alexander Korsager |
2001 |
LYSENG |
0113AL |
25 m |
1:05.51 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
2_S
Løb 2, 100m Medley Damer |
Mie Ø. Nielsen, Aalborg, 1.00.33, 2014 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
1:23.69 |
|
2 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
1:29.12 |
|
3 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
1:29.40 |
|
4 |
150 |
Loeven Carlijn |
2008 |
HERNING |
0802AH |
25 m |
1:32.23 |
|
5 |
618 |
Mårtensson Emilie Mathilde |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
1:36.51 |
|
6 |
320 |
Sakic Alma Nygreen |
2008 |
S 68 |
0822AG |
25 m |
1:36.91 |
|
7 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
1:37.53 |
|
8 |
3 |
Bach Elin Glassou |
2008 |
STRUER |
0808AN |
25 m |
1:37.80 |
|
9 |
457 |
Sembsmoen-Schleis Stine |
2008 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:37.80 |
|
10 |
8 |
Ishøi Johanne |
2008 |
STRUER |
0898AK |
25 m |
1:38.39 |
|
11 |
316 |
Szephalmi Reka |
2009 |
S 68 |
0992AD |
25 m |
1:39.69 |
|
12 |
324 |
Kristensen Mathilde |
2008 |
S 68 |
0866AR |
25 m |
1:46.92 |
|
13 |
10 |
Mathiasen Kathrine Bak |
2008 |
STRUER |
0832AL |
25 m |
1:49.20 |
|
14 |
603 |
Rennesund Gabriella |
2008 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:51.97 |
|
15 |
352 |
Frøkjær Johanne Øland |
2009 |
THISTED |
0996AG |
25 m |
1:52.83 |
|
16 |
158 |
Jeppesen Louise |
2008 |
HERNING |
0886AG |
25 m |
1:53.71 |
|
17 |
348 |
Pedersen Amanda |
2009 |
THISTED |
0986AG |
25 m |
1:55.08 |
|
18 |
470 |
Austvik Fuglestein Tiril |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
19 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
20 |
481 |
Riiser Javnes Lina |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
21 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
1:12.55 |
|
2 |
93 |
Pedersen Isabella |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AD |
25 m |
1:12.97 |
|
3 |
103 |
Stokkebro Mikkeline Steen |
2007 |
HOVEDSTAD |
0726AB |
25 m |
1:14.69 |
|
4 |
100 |
Møller Mathilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0746AB |
25 m |
1:15.05 |
|
5 |
157 |
Jørgensen Liv Hjorth |
2007 |
HERNING |
0754AK |
25 m |
1:15.08 |
|
6 |
203 |
Frische Livia Weidick |
2007 |
AALBORG |
0736AI |
25 m |
1:16.59 |
|
7 |
233 |
Pedersen Emilie |
2007 |
AALBORG |
0778AF |
25 m |
1:19.36 |
|
8 |
415 |
Hansen Ida-Marie J. C. |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0706AN |
25 m |
1:21.14 |
|
9 |
317 |
Nættermann Patricia |
2007 |
S 68 |
0704AG |
25 m |
1:22.40 |
|
10 |
139 |
Gúnnlaugsdóttri Júlía |
2007 |
HEI |
0754AM |
25 m |
1:24.12 |
|
11 |
99 |
Rasmussen Maria Kjer |
2007 |
HOVEDSTAD |
0728AA |
25 m |
1:24.27 |
|
12 |
107 |
Jacoby Vigga |
2007 |
HOVEDSTAD |
0782AE |
25 m |
1:24.55 |
|
13 |
313 |
Michaelsen Nikoline |
2007 |
S 68 |
0736AT |
25 m |
1:24.67 |
|
14 |
230 |
Kirkegaard Amalie |
2007 |
AALBORG |
0768AN |
25 m |
1:24.70 |
|
15 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
1:24.70 |
|
16 |
452 |
Engene Vilde |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:25.00 |
|
17 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
1:25.13 |
|
18 |
140 |
Holst Julie Ravn |
2007 |
HEI |
0744AM |
25 m |
1:25.69 |
|
19 |
407 |
Thorsell Frida Damm |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0716AN |
25 m |
1:25.75 |
|
20 |
243 |
Madsen Nikoline Hedelund |
2007 |
AALBORG |
0774AI |
25 m |
1:26.16 |
|
21 |
235 |
Bertelsen Isabella |
2007 |
AALBORG |
0792AP |
25 m |
1:31.23 |
|
22 |
234 |
Andersen Emma |
2007 |
AALBORG |
0778AN |
25 m |
1:31.94 |
|
23 |
23 |
Jørgensen Clara Cavo |
2007 |
LYSENG |
0752AE |
25 m |
1:32.10 |
|
24 |
24 |
Gad Sofia |
2007 |
LYSENG |
0748AE |
25 m |
1:33.15 |
|
25 |
592 |
Kulmala Emma Mathea |
2007 |
Elverum |
|
25 m |
1:33.35 |
|
26 |
51 |
Moeskjær Amalie |
2007 |
IKAST |
0766AV |
25 m |
1:33.88 |
|
27 |
153 |
Jensen Isabell Thaison |
2007 |
HERNING |
0734AK |
25 m |
1:34.36 |
|
28 |
117 |
Mikkelsen Laura |
2007 |
HOLSTEBRO |
0772AR |
25 m |
1:37.45 |
|
29 |
122 |
Christensen Sidsel Tang |
2007 |
HOLSTEBRO |
0756AL |
25 m |
1:38.99 |
|
30 |
279 |
Overgaard Josefine S. |
2007 |
NORD |
0786AW |
25 m |
1:39.10 |
|
31 |
118 |
Have Ingeborg Foged |
2007 |
HOLSTEBRO |
0704AR |
25 m |
1:39.37 |
|
32 |
120 |
Brixen Maja Broholm |
2007 |
HOLSTEBRO |
0732AF |
25 m |
1:39.51 |
|
33 |
318 |
Christiansen Mathilde |
2007 |
S 68 |
0786AI |
25 m |
1:41.45 |
|
34 |
119 |
Drechsler Silje |
2007 |
HOLSTEBRO |
0746AL |
25 m |
1:45.45 |
|
35 |
154 |
Ovesen Klara Buur |
2007 |
HERNING |
0776AU |
25 m |
1:45.84 |
|
36 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
1:46.11 |
|
37 |
487 |
Stumpf Christine |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
213 |
Kjelstrup Karoline |
2006 |
AALBORG |
0634AK |
25 m |
1:08.49 |
|
2 |
39 |
Bertram Marie |
2006 |
LYSENG |
0672AQ |
25 m |
1:14.77 |
|
3 |
42 |
Thormann Katrine Bøeg |
2006 |
IKAST |
0692AD |
25 m |
1:15.53 |
|
4 |
111 |
Bach Anna |
2006 |
HOLSTEBRO |
0694AF |
25 m |
1:16.85 |
|
5 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:17.16 |
|
6 |
403 |
Dige Anne Katrine |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0654AF |
25 m |
1:17.40 |
|
7 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:17.72 |
|
8 |
238 |
Russo Luanna |
2006 |
AALBORG |
0604AM |
25 m |
1:18.02 |
|
9 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:18.66 |
|
10 |
469 |
Askland Raanes Julia |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:18.77 |
|
11 |
20 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
0622AT |
25 m |
1:19.91 |
|
12 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:21.20 |
|
13 |
288 |
Abel Aia Caroline |
2006 |
NORD |
0666AL |
25 m |
1:21.74 |
|
14 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
1:22.94 |
|
15 |
319 |
Sakic Selma Nygreen |
2006 |
S 68 |
0662AS |
25 m |
1:23.40 |
|
16 |
15 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
1:23.67 |
|
17 |
522 |
Trøite Sarah Alexandra |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
1:24.18 |
|
18 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:25.09 |
|
19 |
558 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:25.54 |
|
20 |
152 |
Geiger Ida Søndergaard |
2006 |
HERNING |
0642AS |
25 m |
1:26.03 |
|
21 |
436 |
Gullhav Maria Naas |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:26.45 |
|
22 |
459 |
Hallerud Karine Morseth |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:28.00 |
|
23 |
161 |
Jensen Nicoline Astrup |
2006 |
HERNING |
0608AP |
25 m |
1:28.71 |
|
24 |
672 |
Riis Charlotte Dreyer |
2006 |
HOVEDSTAD |
0686AE |
25 m |
1:28.91 |
|
25 |
322 |
Jørgensen Sofia |
2006 |
S 68 |
0638AM |
25 m |
1:31.34 |
|
26 |
607 |
Olsen Ane Vinje |
2006 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:31.55 |
|
27 |
166 |
Salomonsen Stine Hornshøj |
2006 |
HERNING |
0618AP |
25 m |
1:32.14 |
|
28 |
523 |
Valvik Silje |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
1:32.23 |
|
29 |
2 |
Jacobsen Caroline Borup |
2006 |
STRUER |
0608AW |
25 m |
1:32.40 |
|
30 |
312 |
Jensen Ida |
2006 |
S 68 |
0682AQ |
25 m |
1:32.97 |
|
31 |
165 |
Buhl Sofie Hedegaard |
2006 |
HERNING |
0652AS |
25 m |
1:33.81 |
|
32 |
156 |
Kristensen Laura Fjord |
2006 |
HERNING |
0696AP |
25 m |
1:40.39 |
|
33 |
484 |
Sangvik Linnea |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:42.74 |
|
34 |
308 |
Veenstra Reinike |
2006 |
S 68 |
0638AW |
25 m |
1:48.28 |
|
35 |
115 |
Nørfjand Thilde |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AX |
25 m |
1:56.93 |
|
36 |
13 |
Hou-Carleton Emilia |
2006 |
STRUER |
0608AZ |
25 m |
|
|
1 |
195 |
Romanski Fenja |
2005 |
AALBORG |
0598AH |
25 m |
1:05.63 |
|
2 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
1:08.43 |
|
3 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:09.73 |
|
4 |
207 |
Bager Mathilde |
2005 |
AALBORG |
0524AN |
25 m |
1:10.99 |
|
5 |
198 |
Frost Camilla Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0588AM |
25 m |
1:12.70 |
|
6 |
345 |
Vorgod Liva Lauridsen |
2005 |
SMUT |
0566AR |
25 m |
1:13.70 |
|
7 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:13.71 |
|
8 |
189 |
Frost Cecilie Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0598AM |
25 m |
1:14.06 |
|
9 |
211 |
Jensen Jazmin |
2005 |
AALBORG |
0584AA |
25 m |
1:15.39 |
|
10 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:15.40 |
|
11 |
14 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
1:15.78 |
|
12 |
214 |
Thisted Louise Lie |
2005 |
AALBORG |
0578AC |
25 m |
1:16.29 |
|
13 |
215 |
Mejdahl Stine |
2005 |
AALBORG |
0548AT |
25 m |
1:16.62 |
|
14 |
18 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
1:17.21 |
|
15 |
204 |
Olesen Laura S. |
2005 |
AALBORG |
0538AA |
25 m |
1:17.58 |
|
16 |
405 |
Olesen Freja Krøjgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0506AP |
25 m |
1:18.22 |
|
17 |
295 |
Iversen Karoline |
2005 |
NORD |
0528AM |
25 m |
1:18.83 |
|
18 |
146 |
Lauridsen Louise |
2005 |
HERNING |
0524AK |
25 m |
1:20.62 |
|
19 |
591 |
Hagen Emilie Alexandra |
2005 |
Elverum |
|
25 m |
1:20.70 |
|
20 |
43 |
Krogh Katrine |
2005 |
IKAST |
0526AQ |
25 m |
1:20.84 |
|
21 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:21.46 |
|
22 |
167 |
Winther Teresa Juel |
2005 |
HERNING |
0536AP |
25 m |
1:24.60 |
|
23 |
273 |
Mikkelsen Freya |
2005 |
ST-NEPTUN |
0504AV |
25 m |
1:25.77 |
|
24 |
577 |
Sandvik Kaja |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:25.93 |
|
25 |
128 |
Iversen Anne Vorup |
2005 |
HOLSTEBRO |
0504AU |
25 m |
1:26.80 |
|
26 |
127 |
Pedersen Amalie Lind |
2005 |
HOLSTEBRO |
0598AV |
25 m |
1:29.11 |
|
27 |
297 |
Overgaard Anne-Sofie S. |
2005 |
NORD |
0510BC |
25 m |
1:35.95 |
|
28 |
347 |
Fenger Ida Vinther |
2005 |
SMUT |
0554BC |
25 m |
1:40.12 |
|
29 |
478 |
Olaussen Matilde |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
1:06.20 |
|
2 |
410 |
Jensen Mille Kjær |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0418AF |
25 m |
1:08.11 |
|
3 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
1:08.52 |
|
4 |
190 |
Petersen Anna Toft |
2004 |
AALBORG |
0438AI |
25 m |
1:08.70 |
|
5 |
221 |
Kristensen Karoline L. |
2003 |
AALBORG |
0326AQ |
25 m |
1:10.01 |
|
6 |
137 |
Fogh Laura |
2003 |
HEI |
0352AI |
25 m |
1:10.09 |
|
7 |
411 |
Dige Laura Marie |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0404AE |
25 m |
1:10.18 |
|
8 |
33 |
Bjerg Martha |
2004 |
LYSENG |
0454AK |
25 m |
1:10.23 |
|
9 |
26 |
Kjærgaard Ida |
2003 |
LYSENG |
0368BB |
25 m |
1:10.48 |
|
10 |
412 |
Sørensen Emilie Wolf |
2003 |
SKOVBAKKEN |
0362AL |
25 m |
1:11.26 |
|
11 |
196 |
Romanski Freja |
2003 |
AALBORG |
0308AI |
25 m |
1:11.40 |
|
12 |
208 |
Jensen Emma Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0458AO |
25 m |
1:12.96 |
|
13 |
473 |
Furuborg Emilie |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:13.22 |
|
14 |
284 |
Andersen Anne-Sophie |
2004 |
NORD |
0424AP |
25 m |
1:13.24 |
|
15 |
323 |
Bundgaard Sara |
2003 |
S 68 |
0368AM |
25 m |
1:13.62 |
|
16 |
445 |
Arndal Maja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:14.00 |
|
17 |
444 |
Sembsmoen-Schleis Sanna |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:14.07 |
|
18 |
194 |
Hassing Astrid Marie |
2004 |
AALBORG |
0494AM |
25 m |
1:14.55 |
|
19 |
9 |
Jakobsen Karoline Thagård |
2004 |
STRUER |
0408AU |
25 m |
1:14.90 |
|
20 |
491 |
Vilhelmsen Anne Linnea |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:15.04 |
|
21 |
314 |
Winther Mille |
2003 |
S 68 |
0346AW |
25 m |
1:15.06 |
|
22 |
578 |
Søbakk Julianne Sandal |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:15.50 |
|
23 |
377 |
Kjær Camilla |
2003 |
THISTED |
0354AD |
25 m |
1:15.67 |
|
24 |
599 |
Dalene Kaisa Helmet |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:15.82 |
|
25 |
576 |
Røseid Vibeke |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:15.94 |
|
26 |
287 |
Wigard Naja Laitinen |
2003 |
NORD |
0356AZ |
25 m |
1:16.18 |
|
27 |
418 |
Lund Dicte |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0444AN |
25 m |
1:17.43 |
|
28 |
595 |
Vie Ingrid |
2003 |
Elverum |
|
25 m |
1:17.92 |
|
29 |
286 |
Larsen Freja Klitgaard |
2004 |
NORD |
0494AU |
25 m |
1:18.19 |
|
30 |
447 |
Pedersen Maiken Rinnan |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:18.33 |
|
31 |
145 |
Ovesen Asta Buur |
2004 |
HERNING |
0442AJ |
25 m |
1:19.46 |
|
32 |
131 |
Nørfjand Katrine |
2004 |
HOLSTEBRO |
0424BA |
25 m |
1:19.83 |
|
33 |
306 |
Jørgensen Kirstine |
2004 |
S 68 |
0422AR |
25 m |
1:20.47 |
|
34 |
266 |
Møller Mathilde |
2004 |
ST-NEPTUN |
0438AD |
25 m |
1:20.73 |
|
35 |
309 |
Jakobsen Sofie |
2003 |
S 68 |
0342BC |
25 m |
1:21.30 |
|
36 |
589 |
Aamodt Tomine |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:21.46 |
|
37 |
550 |
Aulie Maja Rogn |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:21.86 |
|
38 |
269 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ST-NEPTUN |
0418AV |
25 m |
1:22.44 |
|
39 |
344 |
Sørensen Michelle Bloch |
2004 |
SMUT |
0426AX |
25 m |
1:22.62 |
|
40 |
41 |
Kristensen Ida |
2004 |
IKAST |
0412AR |
25 m |
1:23.54 |
|
41 |
609 |
Pflug Nikoline |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:24.90 |
|
42 |
428 |
Wikheim Ronja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:25.00 |
|
43 |
132 |
Winkel Louise Brendholdt |
2004 |
HOLSTEBRO |
0498AN |
25 m |
1:26.40 |
|
44 |
267 |
Hornbæk Josefine Wohlfeld |
2004 |
ST-NEPTUN |
0448AJ |
25 m |
1:27.38 |
|
45 |
17 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
1:28.14 |
|
46 |
574 |
Simonsen Kristiane Rygh |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:28.61 |
|
47 |
53 |
Bolesen Frida |
2004 |
IKAST |
0402BE |
25 m |
1:34.80 |
|
48 |
268 |
Ginnerup Liva |
2004 |
ST-NEPTUN |
0484AM |
25 m |
1:37.23 |
|
49 |
556 |
Hammerseth Margrethe |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
|
|
50 |
573 |
Skaret Oline Nordnes |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
|
|
1 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
59.34 |
|
2 |
540 |
Jensen Julie Kepp |
2000 |
JYLLINGE |
0042AA |
25 m |
1:00.08 |
|
3 |
549 |
Beckmann Emilie |
1997 |
TUNE |
9778AG |
25 m |
1:01.72 |
|
4 |
543 |
Bierre Victoria |
2000 |
HERLEV |
0022AS |
25 m |
1:04.60 |
|
5 |
225 |
Rijkhoff Lisa |
2001 |
AALBORG |
0136AF |
25 m |
1:05.46 |
|
6 |
544 |
Gantriis Emily |
1999 |
HELSINGE |
9966AB |
25 m |
1:05.70 |
|
7 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
1:05.78 |
|
8 |
249 |
Brøgger-Andersen Camilla |
2002 |
AALBORG |
0246AQ |
25 m |
1:06.07 |
|
9 |
431 |
Borgstrøm Oda Kristine |
1999 |
Randaberg |
|
25 m |
1:07.63 |
|
10 |
608 |
Andersen Ine Marie |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:07.92 |
|
11 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
1:08.88 |
|
12 |
467 |
Fagge Cathrine Emilie |
2002 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:09.08 |
|
13 |
217 |
Ottesen Camilla |
2000 |
AALBORG |
0032AE |
25 m |
1:09.73 |
|
14 |
185 |
Villumsen Signe |
2001 |
AGF |
0146AQ |
25 m |
1:10.36 |
|
15 |
220 |
Poulsen Johanne Marie |
2001 |
AALBORG |
0144AC |
25 m |
1:11.79 |
|
16 |
433 |
Peter Alexandra |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
1:13.92 |
|
17 |
184 |
Ingeberg Sofia |
2002 |
AGF |
0252AV |
25 m |
1:14.67 |
|
18 |
448 |
Gundersen Lina Maria |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:15.22 |
|
19 |
593 |
Rugsveen Hanne |
2002 |
Elverum |
|
25 m |
1:26.31 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
3_S
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer |
Alexander Dale Oen, 0.27.79, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
72 |
Bergmann David |
2008 |
HOVEDSTAD |
0883AC |
25 m |
41.32 |
|
2 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
42.83 |
|
3 |
78 |
Wang Ib Fang |
2007 |
HOVEDSTAD |
0771AB |
25 m |
43.35 |
|
4 |
121 |
Jensen Frederik N |
2007 |
HOLSTEBRO |
0741AC |
25 m |
43.40 |
|
5 |
83 |
Voldmester Simon |
2007 |
HOVEDSTAD |
0703AB |
25 m |
44.57 |
|
6 |
315 |
Szephalmi Laszlo |
2007 |
S 68 |
0785AJ |
25 m |
44.59 |
|
7 |
485 |
Slotta Sunde Tobais |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
45.41 |
|
8 |
5 |
Piontkowitz Felix |
2007 |
STRUER |
0769AG |
25 m |
46.02 |
|
9 |
80 |
Juska Konradas |
2007 |
HOVEDSTAD |
0751AC |
25 m |
46.48 |
|
10 |
71 |
Cliff Daniel Emil Lund |
2007 |
HOVEDSTAD |
0795AC |
25 m |
47.17 |
|
11 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
47.18 |
|
12 |
465 |
Le-Viet Ericbirkeland |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
47.39 |
|
13 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
49.47 |
|
14 |
48 |
Theisen Valdemar |
2007 |
IKAST |
0763AI |
25 m |
50.14 |
|
15 |
47 |
Olesen Albert |
2008 |
IKAST |
0841AE |
25 m |
50.39 |
|
16 |
68 |
Watkin Buster |
2008 |
HOVEDSTAD |
0839AE |
25 m |
52.25 |
|
17 |
66 |
Wiuf Anton |
2008 |
HOVEDSTAD |
0895AC |
25 m |
52.74 |
|
18 |
346 |
Schwab Tobias |
2009 |
SMUT |
0985AF |
25 m |
53.49 |
|
19 |
350 |
Vesterby Frederik |
2008 |
THISTED |
0809AI |
25 m |
54.33 |
|
20 |
353 |
Malle Karl Emil |
2008 |
THISTED |
0877AI |
25 m |
54.59 |
|
21 |
351 |
Pedersen Ivan |
2008 |
THISTED |
0887AI |
25 m |
55.48 |
|
22 |
76 |
Billing Frederik |
2008 |
HOVEDSTAD |
0853AC |
25 m |
55.81 |
|
23 |
86 |
Alstrøm Villum |
2008 |
HOVEDSTAD |
0823AC |
25 m |
57.47 |
|
24 |
368 |
Jonasen Noah |
2007 |
THISTED |
0701AM |
25 m |
58.48 |
|
25 |
508 |
Isaksen-Khalloul Sofian |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
58.56 |
|
26 |
62 |
Singer Albert |
2008 |
HOVEDSTAD |
0885AC |
25 m |
58.66 |
|
27 |
242 |
Lorentzen Nicklas |
2007 |
AALBORG |
0725AI |
25 m |
58.66 |
|
28 |
506 |
Hamre Martin |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
1:01.66 |
|
29 |
524 |
Valvik Stian |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
1:08.11 |
|
30 |
463 |
Feraz Rahzan |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
|
|
1 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
35.93 |
|
2 |
106 |
Jensen Tristan |
2006 |
HOVEDSTAD |
0611AG |
25 m |
37.23 |
|
3 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
37.64 |
|
4 |
159 |
Jeppesen Mads |
2006 |
HERNING |
0613AG |
25 m |
38.41 |
|
5 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
38.71 |
|
6 |
575 |
Simonsen Magnus Rygh |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
38.78 |
|
7 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
39.17 |
|
8 |
283 |
Eliasen Sebastian |
2006 |
NORD |
0677AJ |
25 m |
40.33 |
|
9 |
155 |
Jørgensen Lasse Hjorth |
2006 |
HERNING |
0647AK |
25 m |
40.60 |
|
10 |
623 |
Andreassen Jonas Emil |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
43.54 |
|
11 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
43.60 |
|
12 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
43.60 |
|
13 |
357 |
Bakke Christian |
2006 |
THISTED |
0633AR |
25 m |
44.98 |
|
14 |
46 |
Kristensen Daniel |
2006 |
IKAST |
0677AM |
25 m |
51.16 |
|
15 |
281 |
Zinther Silas |
2006 |
NORD |
0693AR |
25 m |
51.73 |
|
16 |
112 |
Toftdal Asbjørn Ottow |
2006 |
HOLSTEBRO |
0645AQ |
25 m |
52.38 |
|
17 |
11 |
Skalshøj Rasmus T |
2006 |
STRUER |
0685AO |
25 m |
|
|
18 |
394 |
Visby Gustav |
2006 |
THISTED |
0603AS |
25 m |
|
|
19 |
521 |
Saravanan Pragan |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
116 |
Drechsler Mads |
2005 |
HOLSTEBRO |
0561AH |
25 m |
33.05 |
|
2 |
164 |
Wemmelund Sigurd |
2005 |
HERNING |
0589AI |
25 m |
35.11 |
|
3 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
35.79 |
|
4 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
39.38 |
|
5 |
241 |
Kristensen Mikkel K. |
2005 |
AALBORG |
0519AJ |
25 m |
39.46 |
|
6 |
149 |
Klausen Asger Schnieber |
2005 |
HERNING |
0557AG |
25 m |
39.68 |
|
7 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
39.70 |
|
8 |
620 |
Halvorsen Markus |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
41.19 |
|
9 |
374 |
Jensen William |
2005 |
THISTED |
0505AO |
25 m |
44.96 |
|
10 |
464 |
Skjoldhorne Oscar |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
45.11 |
|
11 |
360 |
Harbo Frederik |
2005 |
THISTED |
0591AH |
25 m |
45.68 |
|
12 |
1 |
Olesen Anton Møller |
2005 |
STRUER |
0557AO |
25 m |
51.68 |
|
1 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
31.11 |
|
2 |
31 |
Lindholm Frederik |
2004 |
LYSENG |
0451AC |
25 m |
31.16 |
|
3 |
292 |
Torp Andreas |
2004 |
NORD |
0409AA |
25 m |
34.33 |
|
4 |
209 |
Rijkhoff Joost |
2004 |
AALBORG |
0499AB |
25 m |
35.09 |
|
5 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
35.31 |
|
6 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
35.57 |
|
7 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
35.77 |
|
8 |
552 |
Besenyi Istvan |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
35.81 |
|
9 |
622 |
Andreassen Mats-Andre |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
36.04 |
|
10 |
427 |
Maudal Neo Elias |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
36.32 |
|
11 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
36.42 |
|
12 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
38.88 |
|
13 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
45.53 |
|
14 |
434 |
Ihle Stian Brunborg |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
47.53 |
|
15 |
280 |
Nielsen Malthe Sæderup |
2004 |
NORD |
0425AT |
25 m |
|
|
1 |
567 |
Hoseth Mathias Somogyi |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
30.39 |
|
2 |
227 |
Laursen Mathias Lindberg |
2003 |
AALBORG |
0359AJ |
25 m |
30.68 |
|
3 |
28 |
Sloth William |
2003 |
LYSENG |
0367AJ |
25 m |
32.34 |
|
4 |
294 |
Hjerrild-Jensen Gustav |
2003 |
NORD |
0311AQ |
25 m |
33.37 |
|
5 |
27 |
Sejr Valdemar Vind |
2003 |
LYSENG |
0329AG |
25 m |
33.77 |
|
6 |
600 |
Olsen Eirik Vinje |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
35.08 |
|
7 |
446 |
Forbord Ivar Mosqueira |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
35.79 |
|
8 |
4 |
Jørgensen Christian |
2002 |
STRUER |
0233AR |
25 m |
36.01 |
|
9 |
454 |
Hallerud Kasper Morseth |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
38.95 |
|
10 |
455 |
Krstic Luka |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
40.71 |
|
1 |
547 |
Bjerg Tobias B. |
1998 |
AGF |
9807AC |
25 m |
25.98 |
|
2 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
27.52 |
|
3 |
219 |
Meinert Janus |
1995 |
AALBORG |
9517AF |
25 m |
27.60 |
|
4 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
28.06 |
|
5 |
223 |
Langley Lawrence |
2001 |
AALBORG |
0125AI |
25 m |
28.80 |
|
6 |
409 |
Skrydstrup Aksel |
2001 |
SKOVBAKKEN |
0155AH |
25 m |
29.06 |
|
7 |
199 |
Bromer Viktor B. |
1993 |
AALBORG |
9337AB |
25 m |
29.11 |
|
8 |
183 |
Schultz Kasper |
1995 |
AGF |
9557AI |
25 m |
29.25 |
|
9 |
532 |
Jensen Ole Marius Rist |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
30.48 |
|
10 |
443 |
Sørensen Trym Vejlgaard |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
31.34 |
|
11 |
539 |
Aateigen Dennis |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
31.63 |
|
12 |
535 |
Klok Julian S. Solås |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
31.89 |
|
13 |
378 |
Hovmark Christian |
2001 |
THISTED |
0155AF |
25 m |
31.94 |
|
14 |
594 |
Sol Rick |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
32.57 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
4_S
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer |
Louise B. Dalgaard, 0.31.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Nordvestjysk El Service |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
37.75 |
|
2 |
73 |
Stensgaard Ella |
2008 |
HOVEDSTAD |
0816AA |
25 m |
40.71 |
|
3 |
67 |
Bibeyron-Wara Betty |
2008 |
HOVEDSTAD |
0888AB |
25 m |
41.64 |
|
4 |
69 |
Riis Christiane Dreyer |
2009 |
HOVEDSTAD |
0902AB |
25 m |
43.68 |
|
5 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
45.95 |
|
6 |
79 |
Christensen Josephine S. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0932AB |
25 m |
46.86 |
|
7 |
481 |
Riiser Javnes Lina |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
46.86 |
|
8 |
63 |
Dyndgaard Alice Zsigri |
2009 |
HOVEDSTAD |
0922AB |
25 m |
47.47 |
|
9 |
320 |
Sakic Alma Nygreen |
2008 |
S 68 |
0822AG |
25 m |
47.66 |
|
10 |
470 |
Austvik Fuglestein Tiril |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
47.71 |
|
11 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
47.90 |
|
12 |
8 |
Ishøi Johanne |
2008 |
STRUER |
0898AK |
25 m |
48.01 |
|
13 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
48.61 |
|
14 |
618 |
Mårtensson Emilie Mathilde |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
49.26 |
|
15 |
3 |
Bach Elin Glassou |
2008 |
STRUER |
0808AN |
25 m |
49.51 |
|
16 |
316 |
Szephalmi Reka |
2009 |
S 68 |
0992AD |
25 m |
50.19 |
|
17 |
278 |
Lavrsen Helene |
2008 |
NORD |
0854AG |
25 m |
50.58 |
|
18 |
74 |
Cliff Esther Lærke Lund |
2009 |
HOVEDSTAD |
0912AB |
25 m |
51.13 |
|
19 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
51.28 |
|
20 |
603 |
Rennesund Gabriella |
2008 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
51.28 |
|
21 |
84 |
Gammelvind Thilde |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AG |
25 m |
51.76 |
|
22 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
52.16 |
|
23 |
7 |
Olesen Frida |
2008 |
STRUER |
0828AN |
25 m |
52.37 |
|
24 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
52.54 |
|
25 |
126 |
Krabbe Victoria |
2008 |
HOLSTEBRO |
0852AE |
25 m |
52.62 |
|
26 |
10 |
Mathiasen Kathrine Bak |
2008 |
STRUER |
0832AL |
25 m |
53.16 |
|
27 |
505 |
Gundersen Bettina |
2009 |
KristianSA |
|
25 m |
53.74 |
|
28 |
324 |
Kristensen Mathilde |
2008 |
S 68 |
0866AR |
25 m |
53.89 |
|
29 |
520 |
Sandø Marita T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
55.44 |
|
30 |
82 |
Bløcher Luna Blanka A. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0992AB |
25 m |
56.71 |
|
31 |
65 |
Lage Andrea |
2009 |
HOVEDSTAD |
0934AB |
25 m |
59.86 |
|
32 |
518 |
Nygård Lone T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
1:02.56 |
|
33 |
348 |
Pedersen Amanda |
2009 |
THISTED |
0986AG |
25 m |
1:06.23 |
|
34 |
352 |
Frøkjær Johanne Øland |
2009 |
THISTED |
0996AG |
25 m |
1:13.81 |
|
35 |
354 |
Jensen Liva |
2008 |
THISTED |
0822AT |
25 m |
|
|
1 |
95 |
Philip Julie |
2007 |
HOVEDSTAD |
0742AC |
25 m |
36.69 |
|
2 |
157 |
Jørgensen Liv Hjorth |
2007 |
HERNING |
0754AK |
25 m |
40.10 |
|
3 |
317 |
Nættermann Patricia |
2007 |
S 68 |
0704AG |
25 m |
41.81 |
|
4 |
236 |
Frøslev Kristiane |
2007 |
AALBORG |
0784AI |
25 m |
41.88 |
|
5 |
440 |
Rasch Carmen Alexandra |
2007 |
Lørenskog |
|
25 m |
42.06 |
|
6 |
70 |
Lukowski Clara Dam |
2007 |
HOVEDSTAD |
0748AT |
25 m |
42.07 |
|
7 |
230 |
Kirkegaard Amalie |
2007 |
AALBORG |
0768AN |
25 m |
43.74 |
|
8 |
488 |
Tjønsø Olsen Ella |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
43.91 |
|
9 |
140 |
Holst Julie Ravn |
2007 |
HEI |
0744AM |
25 m |
44.25 |
|
10 |
151 |
Ovesen Ida Buur |
2007 |
HERNING |
0756AU |
25 m |
45.36 |
|
11 |
246 |
Brinkmann Victoria Amdi |
2007 |
AALBORG |
0758AG |
25 m |
45.79 |
|
12 |
240 |
Plougman Mia |
2007 |
AALBORG |
0784AH |
25 m |
46.28 |
|
13 |
119 |
Drechsler Silje |
2007 |
HOLSTEBRO |
0746AL |
25 m |
47.42 |
|
14 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
47.98 |
|
15 |
51 |
Moeskjær Amalie |
2007 |
IKAST |
0766AV |
25 m |
48.37 |
|
16 |
24 |
Gad Sofia |
2007 |
LYSENG |
0748AE |
25 m |
51.06 |
|
17 |
122 |
Christensen Sidsel Tang |
2007 |
HOLSTEBRO |
0756AL |
25 m |
52.08 |
|
18 |
231 |
Lundager Caitlin Holbæk |
2007 |
AALBORG |
0754AO |
25 m |
54.94 |
|
19 |
153 |
Jensen Isabell Thaison |
2007 |
HERNING |
0734AK |
25 m |
55.88 |
|
20 |
631 |
Githmark Zara Cecilie Stork |
2007 |
Grimstad |
|
25 m |
56.34 |
|
21 |
279 |
Overgaard Josefine S. |
2007 |
NORD |
0786AW |
25 m |
59.74 |
|
22 |
487 |
Stumpf Christine |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:00.59 |
|
23 |
486 |
Solvang Lauknes Karla |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
94 |
Lundsgaard Juliane Sarauw |
2006 |
HOVEDSTAD |
0638AB |
25 m |
38.24 |
|
2 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
38.68 |
|
3 |
282 |
Sørensen Mathilde Hoff |
2006 |
NORD |
0654AS |
25 m |
38.93 |
|
4 |
44 |
Håkonsson Laura |
2006 |
IKAST |
0646AO |
25 m |
39.39 |
|
5 |
319 |
Sakic Selma Nygreen |
2006 |
S 68 |
0662AS |
25 m |
39.88 |
|
6 |
453 |
Arndal Tuva |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
39.99 |
|
7 |
141 |
Kanstrup Rikke Friis |
2006 |
HEI |
0634AR |
25 m |
40.90 |
|
8 |
237 |
Gjelstrup Line |
2006 |
AALBORG |
0658AC |
25 m |
40.96 |
|
9 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
40.97 |
|
10 |
123 |
Lindholm Mille Dahl |
2006 |
HOLSTEBRO |
0662AK |
25 m |
41.56 |
|
11 |
559 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
42.34 |
|
12 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
42.76 |
|
13 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
44.30 |
|
14 |
607 |
Olsen Ane Vinje |
2006 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
45.20 |
|
15 |
361 |
Sørensen Frederikke |
2006 |
THISTED |
0666AI |
25 m |
46.05 |
|
16 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
46.56 |
|
17 |
436 |
Gullhav Maria Naas |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
49.30 |
|
18 |
630 |
Githmark Stella Victoria Stork |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
54.67 |
|
19 |
114 |
Axelsen Karoline Søe |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AP |
25 m |
1:03.04 |
|
20 |
13 |
Hou-Carleton Emilia |
2006 |
STRUER |
0608AZ |
25 m |
|
|
1 |
207 |
Bager Mathilde |
2005 |
AALBORG |
0524AN |
25 m |
35.54 |
|
2 |
380 |
Hovmark Ida |
2005 |
THISTED |
0528AG |
25 m |
36.09 |
|
3 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
36.95 |
|
4 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
37.09 |
|
5 |
345 |
Vorgod Liva Lauridsen |
2005 |
SMUT |
0566AR |
25 m |
37.27 |
|
6 |
38 |
Langvad Nanna |
2005 |
LYSENG |
0512BA |
25 m |
37.31 |
|
7 |
475 |
Horverak Sofie |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
37.46 |
|
8 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
37.84 |
|
9 |
129 |
Krabbe Karoline Andersen |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AQ |
25 m |
38.95 |
|
10 |
146 |
Lauridsen Louise |
2005 |
HERNING |
0524AK |
25 m |
39.22 |
|
11 |
45 |
Nielsen Emilie Væring |
2005 |
IKAST |
0592AU |
25 m |
39.72 |
|
12 |
130 |
Løh Laura |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AM |
25 m |
41.37 |
|
13 |
307 |
Asmussen Mie |
2005 |
S 68 |
0554AN |
25 m |
41.72 |
|
14 |
577 |
Sandvik Kaja |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
43.35 |
|
15 |
375 |
Jensen Amalie Nyvang |
2005 |
THISTED |
0526AM |
25 m |
43.95 |
|
16 |
341 |
Christensen Zenia |
2005 |
SMUT |
0572AL |
25 m |
45.44 |
|
17 |
297 |
Overgaard Anne-Sofie S. |
2005 |
NORD |
0510BC |
25 m |
49.16 |
|
18 |
310 |
Høgh Josefine |
2005 |
S 68 |
0588AD |
25 m |
49.61 |
|
1 |
137 |
Fogh Laura |
2003 |
HEI |
0352AI |
25 m |
32.03 |
|
2 |
32 |
Kildahl Sarah |
2004 |
LYSENG |
0474AJ |
25 m |
34.03 |
|
3 |
323 |
Bundgaard Sara |
2003 |
S 68 |
0368AM |
25 m |
34.61 |
|
4 |
408 |
Hjort Eva |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0452AE |
25 m |
34.64 |
|
5 |
26 |
Kjærgaard Ida |
2003 |
LYSENG |
0368BB |
25 m |
34.82 |
|
6 |
196 |
Romanski Freja |
2003 |
AALBORG |
0308AI |
25 m |
35.02 |
|
7 |
445 |
Arndal Maja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
36.00 |
|
8 |
451 |
Le-Viet Elin Birkeland |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
36.46 |
|
9 |
9 |
Jakobsen Karoline Thagård |
2004 |
STRUER |
0408AU |
25 m |
36.56 |
|
10 |
480 |
Refstie Kristine |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
37.53 |
|
11 |
576 |
Røseid Vibeke |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
37.94 |
|
12 |
473 |
Furuborg Emilie |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
37.98 |
|
13 |
471 |
Bratland Solveig |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
38.37 |
|
14 |
491 |
Vilhelmsen Anne Linnea |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
40.03 |
|
15 |
194 |
Hassing Astrid Marie |
2004 |
AALBORG |
0494AM |
25 m |
40.28 |
|
16 |
272 |
Brøndum Thea |
2004 |
ST-NEPTUN |
0476AZ |
25 m |
40.31 |
|
17 |
504 |
Fossen Alice |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
42.02 |
|
18 |
381 |
Christensen Ida Jul |
2004 |
THISTED |
0496AN |
25 m |
42.67 |
|
19 |
609 |
Pflug Nikoline |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
44.55 |
|
20 |
17 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
45.47 |
|
1 |
546 |
Schrøder Matilde |
1996 |
Berns |
9664AG |
25 m |
30.23 |
|
2 |
172 |
Nielsen Astrid |
2002 |
ESBJERG |
0276AO |
25 m |
31.32 |
|
3 |
537 |
Refst Juni Helene Iversen |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
32.60 |
|
4 |
606 |
Edle Vidnes |
2001 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
35.72 |
|
5 |
448 |
Gundersen Lina Maria |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
35.80 |
|
6 |
433 |
Peter Alexandra |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
37.34 |
|
7 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
37.98 |
|
8 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
38.40 |
|
9 |
34 |
Trothe Mie |
1998 |
LYSENG |
9816BE |
25 m |
48.08 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
5_S
Løb 5, 800m Frisvømning Herrer |
Mikkel Gadgaard, 8.04.01, Esbjerg, 2018 |
Løbssponsor: Tican |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
201 |
Voldbjerg Christoffer P. |
2005 |
AALBORG |
0545AH |
25 m |
8:52.99 |
|
2 |
435 |
Evensrud Erik Magnus |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
9:03.34 |
|
3 |
31 |
Lindholm Frederik |
2004 |
LYSENG |
0451AC |
25 m |
9:03.76 |
|
4 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
9:17.69 |
|
5 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
9:19.43 |
|
6 |
192 |
Johannesen Casper |
2004 |
AALBORG |
0429AH |
25 m |
9:24.01 |
|
7 |
210 |
Ilic Inas |
2005 |
AALBORG |
0591AE |
25 m |
9:24.58 |
|
8 |
35 |
Rosenborg Lucas |
2004 |
LYSENG |
0481AH |
25 m |
9:29.92 |
|
9 |
472 |
Erklev Oskar |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
9:36.09 |
|
10 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
9:37.24 |
|
11 |
552 |
Besenyi Istvan |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
9:54.31 |
|
12 |
569 |
Jansen Michael |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
10:20.84 |
|
13 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
10:43.01 |
RES |
1 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
7:52.08 |
|
2 |
36 |
Lindholm Oskar |
2001 |
LYSENG |
0153AF |
25 m |
7:56.14 |
|
3 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
7:58.13 |
|
4 |
179 |
Holm Mads |
1998 |
ESBJERG |
9837AC |
25 m |
7:59.76 |
|
5 |
212 |
Blanch Nicolas |
1997 |
AALBORG |
9779AA |
25 m |
8:10.16 |
|
6 |
596 |
Valdar Anders |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
8:29.03 |
|
7 |
533 |
Johansen Birk Lee |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
8:49.17 |
|
8 |
432 |
Borgstrøm Sigurd Olav |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
8:56.98 |
|
9 |
229 |
Nørgaard Rune |
2000 |
AALBORG |
0097AF |
25 m |
9:01.80 |
|
10 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
9:15.32 |
|
11 |
611 |
Aamodt Andreas Imislund |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
9:17.49 |
|
12 |
27 |
Sejr Valdemar Vind |
2003 |
LYSENG |
0329AG |
25 m |
9:49.15 |
|
13 |
270 |
Hvam Axel |
2003 |
ST-NEPTUN |
0349AQ |
25 m |
10:32.56 |
RES |
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
6_S
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 8.34.56, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Sportigan |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
195 |
Romanski Fenja |
2005 |
AALBORG |
0598AH |
25 m |
9:47.60 |
|
2 |
90 |
Tind Falka |
2006 |
HOVEDSTAD |
0648AI |
25 m |
9:51.16 |
|
3 |
200 |
Hyltoft Caroline Lærke |
2006 |
AALBORG |
0678AO |
25 m |
9:54.80 |
|
4 |
14 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
10:03.90 |
|
5 |
89 |
Fuhrmann Coco Li |
2006 |
HOVEDSTAD |
0678AC |
25 m |
10:04.87 |
|
6 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
10:10.78 |
|
7 |
38 |
Langvad Nanna |
2005 |
LYSENG |
0512BA |
25 m |
10:21.11 |
|
8 |
108 |
Traberg Zoe Overby |
2006 |
HOVEDSTAD |
0646AB |
25 m |
10:34.77 |
|
9 |
98 |
Christensen Malu Melody |
2006 |
HOVEDSTAD |
0636AF |
25 m |
10:41.28 |
|
10 |
288 |
Abel Aia Caroline |
2006 |
NORD |
0666AL |
25 m |
10:47.91 |
|
11 |
161 |
Jensen Nicoline Astrup |
2006 |
HERNING |
0608AP |
25 m |
12:47.77 |
RES |
12 |
165 |
Buhl Sofie Hedegaard |
2006 |
HERNING |
0652AS |
25 m |
12:58.11 |
RES |
1 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
8:30.93 |
|
2 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
8:46.86 |
|
3 |
218 |
Gade Jackie |
1998 |
AALBORG |
9836AS |
25 m |
8:50.95 |
|
4 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
8:56.86 |
|
5 |
225 |
Rijkhoff Lisa |
2001 |
AALBORG |
0136AF |
25 m |
8:59.54 |
|
6 |
220 |
Poulsen Johanne Marie |
2001 |
AALBORG |
0144AC |
25 m |
9:20.55 |
|
7 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
9:20.86 |
|
8 |
186 |
Borgensgaard Mia |
2003 |
AGF |
0368AT |
25 m |
9:22.59 |
|
9 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
9:27.49 |
|
10 |
208 |
Jensen Emma Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0458AO |
25 m |
9:29.56 |
|
11 |
450 |
Leirvik Ida |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
10:01.68 |
|
12 |
382 |
Kristensen Ida |
2004 |
THISTED |
0498AQ |
25 m |
10:41.83 |
|
13 |
287 |
Wigard Naja Laitinen |
2003 |
NORD |
0356AZ |
25 m |
10:46.16 |
|
14 |
168 |
Nielsen Line Lindhardt |
2004 |
HERNING |
0426AO |
25 m |
11:46.70 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
7_S
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.25.64, Norge, 2002 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
77 |
Legind Hans Bjørn |
2007 |
HOVEDSTAD |
0717AF |
25 m |
33.63 |
|
2 |
72 |
Bergmann David |
2008 |
HOVEDSTAD |
0883AC |
25 m |
36.61 |
|
3 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
38.47 |
|
4 |
78 |
Wang Ib Fang |
2007 |
HOVEDSTAD |
0771AB |
25 m |
39.45 |
|
5 |
83 |
Voldmester Simon |
2007 |
HOVEDSTAD |
0703AB |
25 m |
39.63 |
|
6 |
71 |
Cliff Daniel Emil Lund |
2007 |
HOVEDSTAD |
0795AC |
25 m |
40.22 |
|
7 |
368 |
Jonasen Noah |
2007 |
THISTED |
0701AM |
25 m |
43.28 |
|
8 |
66 |
Wiuf Anton |
2008 |
HOVEDSTAD |
0895AC |
25 m |
43.59 |
|
9 |
351 |
Pedersen Ivan |
2008 |
THISTED |
0887AI |
25 m |
44.54 |
|
10 |
315 |
Szephalmi Laszlo |
2007 |
S 68 |
0785AJ |
25 m |
44.59 |
|
11 |
68 |
Watkin Buster |
2008 |
HOVEDSTAD |
0839AE |
25 m |
44.74 |
|
12 |
81 |
Vidovic Linus Klarskov |
2007 |
HOVEDSTAD |
0713AB |
25 m |
44.75 |
|
13 |
76 |
Billing Frederik |
2008 |
HOVEDSTAD |
0853AC |
25 m |
45.02 |
|
14 |
49 |
Bjørn Zakarias L. |
2008 |
IKAST |
0879AH |
25 m |
45.18 |
|
15 |
113 |
Jensen Jonas Golczyk |
2007 |
HOLSTEBRO |
0731AK |
25 m |
45.28 |
|
16 |
465 |
Le-Viet Ericbirkeland |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
45.70 |
|
17 |
50 |
Holm Magnus Kjær |
2008 |
IKAST |
0825AI |
25 m |
45.73 |
|
18 |
52 |
Gadeberg Patrick |
2007 |
IKAST |
0719AO |
25 m |
45.93 |
|
19 |
321 |
Dworzanski Maciej |
2008 |
S 68 |
0843AJ |
25 m |
46.08 |
|
20 |
86 |
Alstrøm Villum |
2008 |
HOVEDSTAD |
0823AC |
25 m |
46.10 |
|
21 |
62 |
Singer Albert |
2008 |
HOVEDSTAD |
0885AC |
25 m |
46.25 |
|
22 |
350 |
Vesterby Frederik |
2008 |
THISTED |
0809AI |
25 m |
47.13 |
|
23 |
508 |
Isaksen-Khalloul Sofian |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
50.66 |
|
24 |
456 |
Hostvedt Lucas Nilsen |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
53.16 |
|
25 |
524 |
Valvik Stian |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
1:00.15 |
|
26 |
463 |
Feraz Rahzan |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
|
|
27 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
28 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
|
|
1 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
32.88 |
|
2 |
239 |
Jørgensen Marcus Juul |
2006 |
AALBORG |
0635AJ |
25 m |
33.66 |
|
3 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
35.08 |
|
4 |
575 |
Simonsen Magnus Rygh |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
35.15 |
|
5 |
92 |
Jespersen Halfdan Dahl |
2006 |
HOVEDSTAD |
0623AB |
25 m |
35.33 |
|
6 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
35.40 |
|
7 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
35.59 |
|
8 |
97 |
Andersen Magnus Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0679AA |
25 m |
35.82 |
|
9 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
37.12 |
|
10 |
6 |
Mathiasen Frederik Bak |
2006 |
STRUER |
0655AJ |
25 m |
37.14 |
|
11 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
37.26 |
|
12 |
143 |
Staun Hjalte Nederby |
2006 |
HEI |
0629AO |
25 m |
37.35 |
|
13 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
38.58 |
|
14 |
291 |
Andersen Christian |
2006 |
NORD |
0667AI |
25 m |
39.73 |
|
15 |
275 |
Brorson Johan H |
2006 |
ST-NEPTUN |
0631AM |
25 m |
40.22 |
|
16 |
46 |
Kristensen Daniel |
2006 |
IKAST |
0677AM |
25 m |
43.08 |
|
17 |
125 |
Nazarov Vlad |
2006 |
HOLSTEBRO |
0603AL |
25 m |
43.52 |
|
18 |
11 |
Skalshøj Rasmus T |
2006 |
STRUER |
0685AO |
25 m |
44.15 |
|
19 |
673 |
Maagaard Wiktor G. |
2006 |
HOLSTEBRO |
0635AN |
25 m |
47.12 |
|
20 |
325 |
Heltborg August |
2006 |
S 68 |
0689AP |
25 m |
47.56 |
|
21 |
124 |
Skov Dan |
2006 |
HOLSTEBRO |
0671AO |
25 m |
47.95 |
|
22 |
159 |
Jeppesen Mads |
2006 |
HERNING |
0613AG |
25 m |
49.39 |
|
23 |
112 |
Toftdal Asbjørn Ottow |
2006 |
HOLSTEBRO |
0645AQ |
25 m |
|
|
24 |
281 |
Zinther Silas |
2006 |
NORD |
0693AR |
25 m |
|
|
25 |
357 |
Bakke Christian |
2006 |
THISTED |
0633AR |
25 m |
|
|
26 |
394 |
Visby Gustav |
2006 |
THISTED |
0603AS |
25 m |
|
|
1 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
29.48 |
|
2 |
416 |
Østerberg Gustav Dalby |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0571AC |
25 m |
31.06 |
|
3 |
138 |
Boest Casper |
2005 |
HEI |
0585AK |
25 m |
31.40 |
|
4 |
102 |
Andersen Mikkel |
2005 |
HOVEDSTAD |
0531AC |
25 m |
32.47 |
|
5 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
32.96 |
|
6 |
569 |
Jansen Michael |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.51 |
|
7 |
627 |
Hanssen Sivert Grov |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
34.11 |
|
8 |
437 |
Hammerstad Sivert |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
36.66 |
|
9 |
164 |
Wemmelund Sigurd |
2005 |
HERNING |
0589AI |
25 m |
37.13 |
|
10 |
620 |
Halvorsen Markus |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
37.27 |
|
11 |
163 |
Rasmussen Sebastian D. |
2005 |
HERNING |
0583AJ |
25 m |
37.31 |
|
12 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
37.79 |
|
13 |
160 |
Mikkelsen Mikkel Kjær |
2005 |
HERNING |
0577AG |
25 m |
38.12 |
|
14 |
277 |
Larsen Mads Rager |
2005 |
ST-NEPTUN |
0585AO |
25 m |
38.21 |
|
15 |
1 |
Olesen Anton Møller |
2005 |
STRUER |
0557AO |
25 m |
46.50 |
|
1 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
28.87 |
|
2 |
206 |
Jacobsen Sebastian |
2004 |
AALBORG |
0465AJ |
25 m |
29.93 |
|
3 |
35 |
Rosenborg Lucas |
2004 |
LYSENG |
0481AH |
25 m |
30.48 |
|
4 |
429 |
Bamr Christoffer Johannes |
2004 |
N. Eiker |
|
25 m |
30.98 |
|
5 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
31.68 |
|
6 |
192 |
Johannesen Casper |
2004 |
AALBORG |
0429AH |
25 m |
31.70 |
|
7 |
202 |
Jensen Simon Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0435AJ |
25 m |
31.85 |
|
8 |
393 |
Sørensen Viktor Enevold |
2004 |
THISTED |
0457AL |
25 m |
32.58 |
|
9 |
293 |
Møller Danilo |
2004 |
NORD |
0415AH |
25 m |
34.27 |
|
10 |
438 |
Jensen Sondre Marki |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
35.05 |
|
11 |
144 |
Mortensen Alexander |
2004 |
HERNING |
0487AB |
25 m |
36.03 |
|
12 |
148 |
Brøste Oskar Wiwe |
2004 |
HERNING |
0459AO |
25 m |
36.29 |
|
13 |
434 |
Ihle Stian Brunborg |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
44.20 |
|
14 |
552 |
Besenyi Istvan |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
|
|
1 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
26.04 |
|
2 |
188 |
Balladone Sofus Bolwig |
2002 |
AGF |
0233AM |
25 m |
27.02 |
|
3 |
611 |
Aamodt Andreas Imislund |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
32.31 |
|
4 |
454 |
Hallerud Kasper Morseth |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
32.67 |
|
5 |
388 |
Bager Nicklas |
2003 |
THISTED |
0321AM |
25 m |
33.78 |
|
6 |
554 |
Eriksen Sebastian |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
35.12 |
|
1 |
547 |
Bjerg Tobias B. |
1998 |
AGF |
9807AC |
25 m |
24.97 |
|
2 |
183 |
Schultz Kasper |
1995 |
AGF |
9557AI |
25 m |
25.35 |
|
3 |
199 |
Bromer Viktor B. |
1993 |
AALBORG |
9337AB |
25 m |
25.59 |
|
4 |
25 |
Hjort Anton Borg |
2000 |
LYSENG |
0065AO |
25 m |
26.79 |
|
5 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
27.06 |
|
6 |
175 |
Abel Martin H. |
2001 |
ESBJERG |
0197AF |
25 m |
27.21 |
|
7 |
531 |
Hope Johannes |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
27.45 |
|
8 |
173 |
Jørgensen Christian Holm |
1999 |
ESBJERG |
9973AK |
25 m |
27.75 |
|
9 |
30 |
Elkjær Alexander Korsager |
2001 |
LYSENG |
0113AL |
25 m |
27.88 |
|
10 |
594 |
Sol Rick |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
29.94 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
8_S
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Julie Kepp Jensen, 0.26.78, A6, 2018 |
Løbssponsor: Nordvestjysk El Service |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
36.58 |
|
2 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
39.05 |
|
3 |
73 |
Stensgaard Ella |
2008 |
HOVEDSTAD |
0816AA |
25 m |
39.30 |
|
4 |
85 |
Jørgensen Vigga |
2008 |
HOVEDSTAD |
0874AE |
25 m |
39.36 |
|
5 |
61 |
Traberg Aimée Overby |
2009 |
HOVEDSTAD |
0962AB |
25 m |
40.33 |
|
6 |
67 |
Bibeyron-Wara Betty |
2008 |
HOVEDSTAD |
0888AB |
25 m |
41.20 |
|
7 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
41.67 |
|
8 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
41.89 |
|
9 |
457 |
Sembsmoen-Schleis Stine |
2008 |
Bergkam. |
|
25 m |
42.14 |
|
10 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
42.24 |
|
11 |
625 |
Fjellstad Ylva Magdalena |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
42.53 |
|
12 |
65 |
Lage Andrea |
2009 |
HOVEDSTAD |
0934AB |
25 m |
42.70 |
|
13 |
618 |
Mårtensson Emilie Mathilde |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
43.57 |
|
14 |
3 |
Bach Elin Glassou |
2008 |
STRUER |
0808AN |
25 m |
45.22 |
|
15 |
7 |
Olesen Frida |
2008 |
STRUER |
0828AN |
25 m |
45.38 |
|
16 |
79 |
Christensen Josephine S. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0932AB |
25 m |
45.71 |
|
17 |
63 |
Dyndgaard Alice Zsigri |
2009 |
HOVEDSTAD |
0922AB |
25 m |
46.26 |
|
18 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
46.65 |
|
19 |
316 |
Szephalmi Reka |
2009 |
S 68 |
0992AD |
25 m |
46.82 |
|
20 |
324 |
Kristensen Mathilde |
2008 |
S 68 |
0866AR |
25 m |
47.10 |
|
21 |
278 |
Lavrsen Helene |
2008 |
NORD |
0854AG |
25 m |
47.29 |
|
22 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
47.58 |
|
23 |
82 |
Bløcher Luna Blanka A. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0992AB |
25 m |
47.70 |
|
24 |
74 |
Cliff Esther Lærke Lund |
2009 |
HOVEDSTAD |
0912AB |
25 m |
47.88 |
|
25 |
348 |
Pedersen Amanda |
2009 |
THISTED |
0986AG |
25 m |
48.63 |
|
26 |
84 |
Gammelvind Thilde |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AG |
25 m |
48.65 |
|
27 |
10 |
Mathiasen Kathrine Bak |
2008 |
STRUER |
0832AL |
25 m |
50.20 |
|
28 |
352 |
Frøkjær Johanne Øland |
2009 |
THISTED |
0996AG |
25 m |
50.31 |
|
29 |
518 |
Nygård Lone T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
52.35 |
|
30 |
126 |
Krabbe Victoria |
2008 |
HOLSTEBRO |
0852AE |
25 m |
54.32 |
|
31 |
481 |
Riiser Javnes Lina |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
32 |
520 |
Sandø Marita T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
33.81 |
|
2 |
103 |
Stokkebro Mikkeline Steen |
2007 |
HOVEDSTAD |
0726AB |
25 m |
34.67 |
|
3 |
93 |
Pedersen Isabella |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AD |
25 m |
35.68 |
|
4 |
100 |
Møller Mathilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0746AB |
25 m |
36.01 |
|
5 |
313 |
Michaelsen Nikoline |
2007 |
S 68 |
0736AT |
25 m |
36.24 |
|
6 |
23 |
Jørgensen Clara Cavo |
2007 |
LYSENG |
0752AE |
25 m |
37.61 |
|
7 |
107 |
Jacoby Vigga |
2007 |
HOVEDSTAD |
0782AE |
25 m |
38.24 |
|
8 |
415 |
Hansen Ida-Marie J. C. |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0706AN |
25 m |
38.39 |
|
9 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
38.55 |
|
10 |
139 |
Gúnnlaugsdóttri Júlía |
2007 |
HEI |
0754AM |
25 m |
38.69 |
|
11 |
407 |
Thorsell Frida Damm |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0716AN |
25 m |
38.89 |
|
12 |
233 |
Pedersen Emilie |
2007 |
AALBORG |
0778AF |
25 m |
39.39 |
|
13 |
99 |
Rasmussen Maria Kjer |
2007 |
HOVEDSTAD |
0728AA |
25 m |
39.58 |
|
14 |
120 |
Brixen Maja Broholm |
2007 |
HOLSTEBRO |
0732AF |
25 m |
40.77 |
|
15 |
151 |
Ovesen Ida Buur |
2007 |
HERNING |
0756AU |
25 m |
40.96 |
|
16 |
488 |
Tjønsø Olsen Ella |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
41.03 |
|
17 |
234 |
Andersen Emma |
2007 |
AALBORG |
0778AN |
25 m |
42.17 |
|
18 |
70 |
Lukowski Clara Dam |
2007 |
HOVEDSTAD |
0748AT |
25 m |
43.22 |
|
19 |
231 |
Lundager Caitlin Holbæk |
2007 |
AALBORG |
0754AO |
25 m |
44.06 |
|
20 |
235 |
Bertelsen Isabella |
2007 |
AALBORG |
0792AP |
25 m |
44.48 |
|
21 |
117 |
Mikkelsen Laura |
2007 |
HOLSTEBRO |
0772AR |
25 m |
45.15 |
|
22 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
45.78 |
|
23 |
154 |
Ovesen Klara Buur |
2007 |
HERNING |
0776AU |
25 m |
45.96 |
|
24 |
631 |
Githmark Zara Cecilie Stork |
2007 |
Grimstad |
|
25 m |
46.63 |
|
25 |
318 |
Christiansen Mathilde |
2007 |
S 68 |
0786AI |
25 m |
47.68 |
|
26 |
118 |
Have Ingeborg Foged |
2007 |
HOLSTEBRO |
0704AR |
25 m |
49.04 |
|
27 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
|
|
28 |
486 |
Solvang Lauknes Karla |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
29 |
487 |
Stumpf Christine |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
200 |
Hyltoft Caroline Lærke |
2006 |
AALBORG |
0678AO |
25 m |
33.36 |
|
2 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.93 |
|
3 |
44 |
Håkonsson Laura |
2006 |
IKAST |
0646AO |
25 m |
34.47 |
|
4 |
20 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
0622AT |
25 m |
34.51 |
|
5 |
111 |
Bach Anna |
2006 |
HOLSTEBRO |
0694AF |
25 m |
35.16 |
|
6 |
39 |
Bertram Marie |
2006 |
LYSENG |
0672AQ |
25 m |
36.25 |
|
7 |
288 |
Abel Aia Caroline |
2006 |
NORD |
0666AL |
25 m |
36.46 |
|
8 |
436 |
Gullhav Maria Naas |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
36.57 |
|
9 |
15 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
37.21 |
|
10 |
361 |
Sørensen Frederikke |
2006 |
THISTED |
0666AI |
25 m |
37.23 |
|
11 |
238 |
Russo Luanna |
2006 |
AALBORG |
0604AM |
25 m |
37.65 |
|
12 |
459 |
Hallerud Karine Morseth |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
37.86 |
|
13 |
152 |
Geiger Ida Søndergaard |
2006 |
HERNING |
0642AS |
25 m |
38.76 |
|
14 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
38.78 |
|
15 |
522 |
Trøite Sarah Alexandra |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
38.80 |
|
16 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
38.98 |
|
17 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
39.08 |
|
18 |
282 |
Sørensen Mathilde Hoff |
2006 |
NORD |
0654AS |
25 m |
39.21 |
|
19 |
469 |
Askland Raanes Julia |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
39.21 |
|
20 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
39.32 |
|
21 |
37 |
Sejr Nikoline |
2006 |
LYSENG |
0604AJ |
25 m |
39.61 |
|
22 |
322 |
Jørgensen Sofia |
2006 |
S 68 |
0638AM |
25 m |
40.09 |
|
23 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
40.11 |
|
24 |
404 |
Keller Dagmar |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0672AS |
25 m |
40.35 |
|
25 |
2 |
Jacobsen Caroline Borup |
2006 |
STRUER |
0608AW |
25 m |
41.01 |
|
26 |
672 |
Riis Charlotte Dreyer |
2006 |
HOVEDSTAD |
0686AE |
25 m |
41.40 |
|
27 |
166 |
Salomonsen Stine Hornshøj |
2006 |
HERNING |
0618AP |
25 m |
42.23 |
|
28 |
312 |
Jensen Ida |
2006 |
S 68 |
0682AQ |
25 m |
43.34 |
|
29 |
156 |
Kristensen Laura Fjord |
2006 |
HERNING |
0696AP |
25 m |
43.44 |
|
30 |
453 |
Arndal Tuva |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
43.67 |
|
31 |
630 |
Githmark Stella Victoria Stork |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
44.70 |
|
32 |
114 |
Axelsen Karoline Søe |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AP |
25 m |
50.81 |
|
33 |
115 |
Nørfjand Thilde |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AX |
25 m |
54.60 |
|
1 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
30.51 |
|
2 |
214 |
Thisted Louise Lie |
2005 |
AALBORG |
0578AC |
25 m |
32.43 |
|
3 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
32.97 |
|
4 |
215 |
Mejdahl Stine |
2005 |
AALBORG |
0548AT |
25 m |
33.60 |
|
5 |
211 |
Jensen Jazmin |
2005 |
AALBORG |
0584AA |
25 m |
33.82 |
|
6 |
295 |
Iversen Karoline |
2005 |
NORD |
0528AM |
25 m |
34.69 |
|
7 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
35.13 |
|
8 |
375 |
Jensen Amalie Nyvang |
2005 |
THISTED |
0526AM |
25 m |
35.38 |
|
9 |
307 |
Asmussen Mie |
2005 |
S 68 |
0554AN |
25 m |
35.77 |
|
10 |
127 |
Pedersen Amalie Lind |
2005 |
HOLSTEBRO |
0598AV |
25 m |
36.37 |
|
11 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
36.48 |
|
12 |
45 |
Nielsen Emilie Væring |
2005 |
IKAST |
0592AU |
25 m |
37.97 |
|
13 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
38.75 |
|
14 |
341 |
Christensen Zenia |
2005 |
SMUT |
0572AL |
25 m |
39.10 |
|
15 |
129 |
Krabbe Karoline Andersen |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AQ |
25 m |
39.28 |
|
16 |
478 |
Olaussen Matilde |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
39.89 |
|
17 |
128 |
Iversen Anne Vorup |
2005 |
HOLSTEBRO |
0504AU |
25 m |
40.11 |
|
18 |
475 |
Horverak Sofie |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
41.99 |
|
19 |
273 |
Mikkelsen Freya |
2005 |
ST-NEPTUN |
0504AV |
25 m |
47.02 |
|
20 |
347 |
Fenger Ida Vinther |
2005 |
SMUT |
0554BC |
25 m |
|
|
1 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
30.65 |
|
2 |
410 |
Jensen Mille Kjær |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0418AF |
25 m |
31.03 |
|
3 |
444 |
Sembsmoen-Schleis Sanna |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
31.34 |
|
4 |
33 |
Bjerg Martha |
2004 |
LYSENG |
0454AK |
25 m |
32.10 |
|
5 |
595 |
Vie Ingrid |
2003 |
Elverum |
|
25 m |
33.33 |
|
6 |
411 |
Dige Laura Marie |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0404AE |
25 m |
33.34 |
|
7 |
412 |
Sørensen Emilie Wolf |
2003 |
SKOVBAKKEN |
0362AL |
25 m |
33.35 |
|
8 |
145 |
Ovesen Asta Buur |
2004 |
HERNING |
0442AJ |
25 m |
33.52 |
|
9 |
578 |
Søbakk Julianne Sandal |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.57 |
|
10 |
473 |
Furuborg Emilie |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
33.66 |
|
11 |
447 |
Pedersen Maiken Rinnan |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
33.72 |
|
12 |
556 |
Hammerseth Margrethe |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.79 |
|
13 |
515 |
Lohne Camilla |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
33.82 |
|
14 |
9 |
Jakobsen Karoline Thagård |
2004 |
STRUER |
0408AU |
25 m |
33.99 |
|
15 |
306 |
Jørgensen Kirstine |
2004 |
S 68 |
0422AR |
25 m |
34.08 |
|
16 |
284 |
Andersen Anne-Sophie |
2004 |
NORD |
0424AP |
25 m |
34.59 |
|
17 |
480 |
Refstie Kristine |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
34.66 |
|
18 |
599 |
Dalene Kaisa Helmet |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
34.77 |
|
19 |
287 |
Wigard Naja Laitinen |
2003 |
NORD |
0356AZ |
25 m |
34.93 |
|
20 |
314 |
Winther Mille |
2003 |
S 68 |
0346AW |
25 m |
35.69 |
|
21 |
272 |
Brøndum Thea |
2004 |
ST-NEPTUN |
0476AZ |
25 m |
35.83 |
|
22 |
41 |
Kristensen Ida |
2004 |
IKAST |
0412AR |
25 m |
37.24 |
|
23 |
344 |
Sørensen Michelle Bloch |
2004 |
SMUT |
0426AX |
25 m |
37.31 |
|
24 |
266 |
Møller Mathilde |
2004 |
ST-NEPTUN |
0438AD |
25 m |
37.39 |
|
25 |
550 |
Aulie Maja Rogn |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
37.70 |
|
26 |
381 |
Christensen Ida Jul |
2004 |
THISTED |
0496AN |
25 m |
37.85 |
|
27 |
573 |
Skaret Oline Nordnes |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
37.95 |
|
28 |
131 |
Nørfjand Katrine |
2004 |
HOLSTEBRO |
0424BA |
25 m |
38.04 |
|
29 |
589 |
Aamodt Tomine |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
38.11 |
|
30 |
309 |
Jakobsen Sofie |
2003 |
S 68 |
0342BC |
25 m |
38.46 |
|
31 |
609 |
Pflug Nikoline |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
39.20 |
|
32 |
267 |
Hornbæk Josefine Wohlfeld |
2004 |
ST-NEPTUN |
0448AJ |
25 m |
39.22 |
|
33 |
269 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ST-NEPTUN |
0418AV |
25 m |
39.71 |
|
34 |
382 |
Kristensen Ida |
2004 |
THISTED |
0498AQ |
25 m |
40.06 |
|
35 |
574 |
Simonsen Kristiane Rygh |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
|
|
1 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
26.39 |
|
2 |
540 |
Jensen Julie Kepp |
2000 |
JYLLINGE |
0042AA |
25 m |
26.42 |
|
3 |
543 |
Bierre Victoria |
2000 |
HERLEV |
0022AS |
25 m |
27.41 |
|
4 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
28.73 |
|
5 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
29.11 |
|
6 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
30.04 |
|
7 |
546 |
Schrøder Matilde |
1996 |
Berns |
9664AG |
25 m |
30.41 |
|
8 |
217 |
Ottesen Camilla |
2000 |
AALBORG |
0032AE |
25 m |
30.63 |
|
9 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
30.75 |
|
10 |
467 |
Fagge Cathrine Emilie |
2002 |
Vågsbygd |
|
25 m |
30.78 |
|
11 |
249 |
Brøgger-Andersen Camilla |
2002 |
AALBORG |
0246AQ |
25 m |
31.25 |
|
12 |
385 |
Lindemann-Larsen Lise |
2002 |
THISTED |
0254AR |
25 m |
32.20 |
|
13 |
606 |
Edle Vidnes |
2001 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
32.20 |
|
14 |
184 |
Ingeberg Sofia |
2002 |
AGF |
0252AV |
25 m |
32.83 |
|
15 |
433 |
Peter Alexandra |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
36.62 |
|
16 |
593 |
Rugsveen Hanne |
2002 |
Elverum |
|
25 m |
37.65 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
9_S
Løb 9, 100m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.52.82, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Sportigan |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
77 |
Legind Hans Bjørn |
2007 |
HOVEDSTAD |
0717AF |
25 m |
1:12.12 |
|
2 |
247 |
Bundgaard William |
2007 |
AALBORG |
0717AE |
25 m |
1:22.79 |
|
3 |
80 |
Juska Konradas |
2007 |
HOVEDSTAD |
0751AC |
25 m |
1:31.41 |
|
4 |
81 |
Vidovic Linus Klarskov |
2007 |
HOVEDSTAD |
0713AB |
25 m |
1:31.77 |
|
5 |
232 |
Andersen Casper Holm |
2007 |
AALBORG |
0767AG |
25 m |
1:35.14 |
|
6 |
485 |
Slotta Sunde Tobais |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:35.46 |
|
7 |
19 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
1:35.86 |
|
8 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
1:36.13 |
|
9 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:41.39 |
|
10 |
242 |
Lorentzen Nicklas |
2007 |
AALBORG |
0725AI |
25 m |
1:47.23 |
|
11 |
245 |
Jensen Storm |
2007 |
AALBORG |
0773AE |
25 m |
1:52.00 |
|
12 |
244 |
Norup Rasmus |
2007 |
AALBORG |
0781AI |
25 m |
|
|
1 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
1:09.80 |
|
2 |
106 |
Jensen Tristan |
2006 |
HOVEDSTAD |
0611AG |
25 m |
1:14.16 |
|
3 |
91 |
Andersen Gustav Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0689AA |
25 m |
1:14.47 |
|
4 |
276 |
Laursen Andreas |
2006 |
ST-NEPTUN |
0613AM |
25 m |
1:23.03 |
|
5 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:23.96 |
|
1 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
1:01.00 |
|
2 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
1:03.99 |
|
3 |
472 |
Erklev Oskar |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:04.50 |
|
4 |
164 |
Wemmelund Sigurd |
2005 |
HERNING |
0589AI |
25 m |
1:08.16 |
|
5 |
274 |
Laursen Mathias Nybro |
2005 |
ST-NEPTUN |
0503AN |
25 m |
1:08.18 |
|
6 |
138 |
Boest Casper |
2005 |
HEI |
0585AK |
25 m |
1:09.76 |
|
7 |
461 |
Hostvedt Oscar Nilsen |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:11.47 |
|
8 |
12 |
Hald Søren Winther |
2005 |
STRUER |
0551AK |
25 m |
1:11.98 |
|
9 |
116 |
Drechsler Mads |
2005 |
HOLSTEBRO |
0561AH |
25 m |
1:13.22 |
|
10 |
162 |
Bennetsen Oliver |
2005 |
HERNING |
0565AK |
25 m |
1:13.23 |
|
11 |
241 |
Kristensen Mikkel K. |
2005 |
AALBORG |
0519AJ |
25 m |
1:15.34 |
|
12 |
569 |
Jansen Michael |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:16.50 |
|
13 |
437 |
Hammerstad Sivert |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:16.60 |
|
14 |
442 |
Winsnes Kasper |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:16.64 |
|
15 |
290 |
Laursen Frederik |
2005 |
NORD |
0561AI |
25 m |
1:16.70 |
|
16 |
142 |
Nielsen Andreas Lindgaard |
2005 |
HEI |
0515AP |
25 m |
1:16.92 |
|
17 |
360 |
Harbo Frederik |
2005 |
THISTED |
0591AH |
25 m |
1:19.46 |
|
18 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:24.33 |
|
19 |
406 |
Gallacher Simon |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0569AN |
25 m |
1:30.46 |
|
20 |
510 |
Klausen Morten Håbesland |
2005 |
KristianSA |
|
25 m |
1:50.88 |
|
21 |
426 |
Dahl Simon Bjørkmann |
2005 |
STRUER |
0521AQ |
25 m |
|
|
1 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
59.01 |
|
2 |
622 |
Andreassen Mats-Andre |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
1:01.89 |
|
3 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:02.68 |
|
4 |
393 |
Sørensen Viktor Enevold |
2004 |
THISTED |
0457AL |
25 m |
1:03.86 |
|
5 |
191 |
Knakkergaard Asgar |
2004 |
AALBORG |
0421AL |
25 m |
1:06.28 |
|
6 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
1:07.16 |
|
7 |
292 |
Torp Andreas |
2004 |
NORD |
0409AA |
25 m |
1:08.69 |
|
8 |
602 |
Rennesund Julian |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:08.76 |
|
9 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
1:09.28 |
|
10 |
285 |
Jaworski Emil |
2004 |
NORD |
0475AQ |
25 m |
1:11.16 |
|
11 |
296 |
Feldtmose Mathias Frahm |
2004 |
NORD |
0425AL |
25 m |
1:12.93 |
|
12 |
462 |
Karlsen Eirik |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:13.79 |
|
13 |
16 |
Holm Simon Kruse |
2004 |
ODDER |
0413AL |
25 m |
1:14.67 |
|
14 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:20.74 |
|
15 |
147 |
Schou Laurits Romvig |
2004 |
HERNING |
0479AP |
25 m |
1:37.61 |
|
16 |
438 |
Jensen Sondre Marki |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:43.65 |
|
1 |
542 |
Nickelsen Rasmus |
2003 |
HERLEV |
0347AC |
25 m |
51.55 |
|
2 |
248 |
Frost Oliver Nørgaard |
2002 |
AALBORG |
0299AL |
25 m |
56.17 |
|
3 |
311 |
Jonsson Elias Hanghøj |
2002 |
S 68 |
0265AI |
25 m |
56.26 |
|
4 |
54 |
Riis Bertram Dreyer |
2002 |
HOVEDSTAD |
0223AG |
25 m |
56.95 |
|
5 |
188 |
Balladone Sofus Bolwig |
2002 |
AGF |
0233AM |
25 m |
57.96 |
|
6 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
58.84 |
|
7 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
59.29 |
|
8 |
536 |
Phillipson Titus Victor |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
59.75 |
|
9 |
538 |
Ueland Ole Einar |
2003 |
KristianSA |
|
25 m |
1:00.03 |
|
10 |
226 |
Knudsen Mathias |
2003 |
AALBORG |
0369AI |
25 m |
1:01.36 |
|
11 |
601 |
Rennesund Lucas |
2002 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:01.50 |
|
12 |
446 |
Forbord Ivar Mosqueira |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:01.56 |
|
13 |
534 |
Klausen Andreas Håbesland |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
1:02.33 |
|
14 |
28 |
Sloth William |
2003 |
LYSENG |
0367AJ |
25 m |
1:02.86 |
|
15 |
414 |
Gallacher Daniel |
2002 |
SKOVBAKKEN |
0235AK |
25 m |
1:03.08 |
|
16 |
567 |
Hoseth Mathias Somogyi |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:03.37 |
|
17 |
181 |
Frydenholm Emil |
2002 |
ESBJERG |
0235AG |
25 m |
1:03.63 |
|
18 |
449 |
Munz-Kløve Theo |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:04.35 |
|
19 |
557 |
Handegaard Haakon |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:05.14 |
|
20 |
600 |
Olsen Eirik Vinje |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:05.18 |
|
21 |
270 |
Hvam Axel |
2003 |
ST-NEPTUN |
0349AQ |
25 m |
1:07.78 |
|
22 |
554 |
Eriksen Sebastian |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:08.88 |
|
23 |
388 |
Bager Nicklas |
2003 |
THISTED |
0321AM |
25 m |
1:11.20 |
|
24 |
294 |
Hjerrild-Jensen Gustav |
2003 |
NORD |
0311AQ |
25 m |
1:11.75 |
|
1 |
212 |
Blanch Nicolas |
1997 |
AALBORG |
9779AA |
25 m |
54.07 |
|
2 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
55.20 |
|
3 |
548 |
Svendsen Marcus Krøyer |
1997 |
KVIK |
9787AB |
25 m |
55.31 |
|
4 |
173 |
Jørgensen Christian Holm |
1999 |
ESBJERG |
9973AK |
25 m |
55.91 |
|
5 |
175 |
Abel Martin H. |
2001 |
ESBJERG |
0197AF |
25 m |
56.02 |
|
6 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
56.91 |
|
7 |
174 |
Mose Jakob |
2000 |
ESBJERG |
0029AF |
25 m |
57.92 |
|
8 |
229 |
Nørgaard Rune |
2000 |
AALBORG |
0097AF |
25 m |
58.54 |
|
9 |
25 |
Hjort Anton Borg |
2000 |
LYSENG |
0065AO |
25 m |
59.08 |
|
10 |
443 |
Sørensen Trym Vejlgaard |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
59.84 |
|
11 |
187 |
Kjærgaard Valdemar |
2001 |
AGF |
0149AM |
25 m |
59.90 |
|
12 |
532 |
Jensen Ole Marius Rist |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
1:00.04 |
|
13 |
409 |
Skrydstrup Aksel |
2001 |
SKOVBAKKEN |
0155AH |
25 m |
1:02.38 |
|
14 |
535 |
Klok Julian S. Solås |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
10_S
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 0.59.62, Esbjerg, 20213 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
85 |
Jørgensen Vigga |
2008 |
HOVEDSTAD |
0874AE |
25 m |
1:27.75 |
|
2 |
61 |
Traberg Aimée Overby |
2009 |
HOVEDSTAD |
0962AB |
25 m |
1:36.02 |
|
3 |
69 |
Riis Christiane Dreyer |
2009 |
HOVEDSTAD |
0902AB |
25 m |
1:38.41 |
|
4 |
150 |
Loeven Carlijn |
2008 |
HERNING |
0802AH |
25 m |
1:41.17 |
|
5 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:41.86 |
|
6 |
158 |
Jeppesen Louise |
2008 |
HERNING |
0886AG |
25 m |
1:43.58 |
|
7 |
625 |
Fjellstad Ylva Magdalena |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
236 |
Frøslev Kristiane |
2007 |
AALBORG |
0784AI |
25 m |
1:15.44 |
|
2 |
440 |
Rasch Carmen Alexandra |
2007 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:16.68 |
|
3 |
452 |
Engene Vilde |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:18.04 |
|
4 |
95 |
Philip Julie |
2007 |
HOVEDSTAD |
0742AC |
25 m |
1:21.72 |
|
5 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
1:27.12 |
|
6 |
203 |
Frische Livia Weidick |
2007 |
AALBORG |
0736AI |
25 m |
1:28.83 |
|
7 |
243 |
Madsen Nikoline Hedelund |
2007 |
AALBORG |
0774AI |
25 m |
1:30.31 |
|
8 |
592 |
Kulmala Emma Mathea |
2007 |
Elverum |
|
25 m |
1:31.68 |
|
9 |
246 |
Brinkmann Victoria Amdi |
2007 |
AALBORG |
0758AG |
25 m |
1:37.11 |
|
10 |
240 |
Plougman Mia |
2007 |
AALBORG |
0784AH |
25 m |
1:42.90 |
|
11 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
|
|
1 |
403 |
Dige Anne Katrine |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0654AF |
25 m |
1:08.99 |
|
2 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:09.38 |
|
3 |
42 |
Thormann Katrine Bøeg |
2006 |
IKAST |
0692AD |
25 m |
1:12.03 |
|
4 |
141 |
Kanstrup Rikke Friis |
2006 |
HEI |
0634AR |
25 m |
1:16.25 |
|
5 |
94 |
Lundsgaard Juliane Sarauw |
2006 |
HOVEDSTAD |
0638AB |
25 m |
1:18.98 |
|
6 |
560 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:20.45 |
|
7 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:20.80 |
|
8 |
123 |
Lindholm Mille Dahl |
2006 |
HOLSTEBRO |
0662AK |
25 m |
1:21.09 |
|
9 |
37 |
Sejr Nikoline |
2006 |
LYSENG |
0604AJ |
25 m |
1:21.28 |
|
10 |
237 |
Gjelstrup Line |
2006 |
AALBORG |
0658AC |
25 m |
1:21.99 |
|
11 |
361 |
Sørensen Frederikke |
2006 |
THISTED |
0666AI |
25 m |
1:34.80 |
|
12 |
404 |
Keller Dagmar |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0672AS |
25 m |
1:42.66 |
|
13 |
484 |
Sangvik Linnea |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:54.41 |
|
1 |
198 |
Frost Camilla Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0588AM |
25 m |
1:04.37 |
|
2 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:08.10 |
|
3 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:09.42 |
|
4 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
1:11.00 |
|
5 |
380 |
Hovmark Ida |
2005 |
THISTED |
0528AG |
25 m |
1:12.81 |
|
6 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:13.36 |
|
7 |
405 |
Olesen Freja Krøjgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0506AP |
25 m |
1:16.98 |
|
8 |
18 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
1:23.49 |
|
9 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:24.30 |
|
10 |
375 |
Jensen Amalie Nyvang |
2005 |
THISTED |
0526AM |
25 m |
1:24.31 |
|
11 |
310 |
Høgh Josefine |
2005 |
S 68 |
0588AD |
25 m |
1:24.38 |
|
12 |
478 |
Olaussen Matilde |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:24.61 |
|
13 |
591 |
Hagen Emilie Alexandra |
2005 |
Elverum |
|
25 m |
1:26.13 |
|
14 |
43 |
Krogh Katrine |
2005 |
IKAST |
0526AQ |
25 m |
1:26.73 |
|
15 |
130 |
Løh Laura |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AM |
25 m |
1:29.92 |
|
16 |
475 |
Horverak Sofie |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:32.57 |
|
17 |
167 |
Winther Teresa Juel |
2005 |
HERNING |
0536AP |
25 m |
1:33.47 |
|
18 |
577 |
Sandvik Kaja |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:34.45 |
|
1 |
186 |
Borgensgaard Mia |
2003 |
AGF |
0368AT |
25 m |
1:03.09 |
|
2 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
1:04.01 |
|
3 |
221 |
Kristensen Karoline L. |
2003 |
AALBORG |
0326AQ |
25 m |
1:04.78 |
|
4 |
408 |
Hjort Eva |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0452AE |
25 m |
1:06.95 |
|
5 |
556 |
Hammerseth Margrethe |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:08.78 |
|
6 |
377 |
Kjær Camilla |
2003 |
THISTED |
0354AD |
25 m |
1:08.95 |
|
7 |
471 |
Bratland Solveig |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:09.49 |
|
8 |
444 |
Sembsmoen-Schleis Sanna |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:11.10 |
|
9 |
578 |
Søbakk Julianne Sandal |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:11.32 |
|
10 |
190 |
Petersen Anna Toft |
2004 |
AALBORG |
0438AI |
25 m |
1:11.77 |
|
11 |
576 |
Røseid Vibeke |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:11.85 |
|
12 |
193 |
Vesterlund Frida Hagstrup |
2004 |
AALBORG |
0464AI |
25 m |
1:12.65 |
|
13 |
32 |
Kildahl Sarah |
2004 |
LYSENG |
0474AJ |
25 m |
1:14.04 |
|
14 |
428 |
Wikheim Ronja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:15.86 |
|
15 |
491 |
Vilhelmsen Anne Linnea |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:16.29 |
|
16 |
451 |
Le-Viet Elin Birkeland |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:16.79 |
|
17 |
286 |
Larsen Freja Klitgaard |
2004 |
NORD |
0494AU |
25 m |
1:16.96 |
|
18 |
515 |
Lohne Camilla |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
1:20.22 |
|
19 |
589 |
Aamodt Tomine |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:23.09 |
|
20 |
132 |
Winkel Louise Brendholdt |
2004 |
HOLSTEBRO |
0498AN |
25 m |
1:24.06 |
|
21 |
573 |
Skaret Oline Nordnes |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:29.13 |
|
1 |
549 |
Beckmann Emilie |
1997 |
TUNE |
9778AG |
25 m |
56.22 |
|
2 |
545 |
Mikkelsen Amalie |
1997 |
GLADSAXE |
9728AA |
25 m |
58.28 |
|
3 |
185 |
Villumsen Signe |
2001 |
AGF |
0146AQ |
25 m |
1:01.65 |
|
4 |
608 |
Andersen Ine Marie |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:02.33 |
|
5 |
218 |
Gade Jackie |
1998 |
AALBORG |
9836AS |
25 m |
1:04.73 |
|
6 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
1:05.46 |
|
7 |
172 |
Nielsen Astrid |
2002 |
ESBJERG |
0276AO |
25 m |
1:06.16 |
|
8 |
431 |
Borgstrøm Oda Kristine |
1999 |
Randaberg |
|
25 m |
1:07.39 |
|
9 |
34 |
Trothe Mie |
1998 |
LYSENG |
9816BE |
25 m |
1:17.52 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
11_S
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 0.50.06, Esbjerg, 2014 |
Løbssponsor: Munkens Bageri |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
77 |
Legind Hans Bjørn |
2007 |
HOVEDSTAD |
0717AF |
25 m |
1:04.09 |
|
2 |
72 |
Bergmann David |
2008 |
HOVEDSTAD |
0883AC |
25 m |
1:09.54 |
|
3 |
81 |
Vidovic Linus Klarskov |
2007 |
HOVEDSTAD |
0713AB |
25 m |
1:10.31 |
|
4 |
80 |
Juska Konradas |
2007 |
HOVEDSTAD |
0751AC |
25 m |
1:11.63 |
|
5 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:11.83 |
|
6 |
71 |
Cliff Daniel Emil Lund |
2007 |
HOVEDSTAD |
0795AC |
25 m |
1:11.91 |
|
7 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
1:12.29 |
|
8 |
242 |
Lorentzen Nicklas |
2007 |
AALBORG |
0725AI |
25 m |
1:12.33 |
|
9 |
19 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
1:12.70 |
|
10 |
48 |
Theisen Valdemar |
2007 |
IKAST |
0763AI |
25 m |
1:16.33 |
|
11 |
121 |
Jensen Frederik N |
2007 |
HOLSTEBRO |
0741AC |
25 m |
1:16.57 |
|
12 |
78 |
Wang Ib Fang |
2007 |
HOVEDSTAD |
0771AB |
25 m |
1:17.42 |
|
13 |
47 |
Olesen Albert |
2008 |
IKAST |
0841AE |
25 m |
1:17.59 |
|
14 |
485 |
Slotta Sunde Tobais |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:18.42 |
|
15 |
368 |
Jonasen Noah |
2007 |
THISTED |
0701AM |
25 m |
1:20.39 |
|
16 |
68 |
Watkin Buster |
2008 |
HOVEDSTAD |
0839AE |
25 m |
1:21.00 |
|
17 |
113 |
Jensen Jonas Golczyk |
2007 |
HOLSTEBRO |
0731AK |
25 m |
1:21.71 |
|
18 |
351 |
Pedersen Ivan |
2008 |
THISTED |
0887AI |
25 m |
1:22.56 |
|
19 |
232 |
Andersen Casper Holm |
2007 |
AALBORG |
0767AG |
25 m |
1:23.22 |
|
20 |
50 |
Holm Magnus Kjær |
2008 |
IKAST |
0825AI |
25 m |
1:23.91 |
|
21 |
66 |
Wiuf Anton |
2008 |
HOVEDSTAD |
0895AC |
25 m |
1:24.50 |
|
22 |
350 |
Vesterby Frederik |
2008 |
THISTED |
0809AI |
25 m |
1:25.02 |
|
23 |
76 |
Billing Frederik |
2008 |
HOVEDSTAD |
0853AC |
25 m |
1:27.60 |
|
24 |
321 |
Dworzanski Maciej |
2008 |
S 68 |
0843AJ |
25 m |
1:28.79 |
|
25 |
49 |
Bjørn Zakarias L. |
2008 |
IKAST |
0879AH |
25 m |
1:28.84 |
|
26 |
52 |
Gadeberg Patrick |
2007 |
IKAST |
0719AO |
25 m |
1:28.84 |
|
27 |
456 |
Hostvedt Lucas Nilsen |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:29.10 |
|
28 |
346 |
Schwab Tobias |
2009 |
SMUT |
0985AF |
25 m |
1:29.28 |
|
29 |
86 |
Alstrøm Villum |
2008 |
HOVEDSTAD |
0823AC |
25 m |
1:29.56 |
|
30 |
62 |
Singer Albert |
2008 |
HOVEDSTAD |
0885AC |
25 m |
1:33.70 |
|
31 |
353 |
Malle Karl Emil |
2008 |
THISTED |
0877AI |
25 m |
1:33.83 |
|
32 |
524 |
Valvik Stian |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
1:52.12 |
|
33 |
349 |
Meyer Christopher Andre |
2007 |
THISTED |
0737AP |
25 m |
|
|
1 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:04.15 |
|
2 |
6 |
Mathiasen Frederik Bak |
2006 |
STRUER |
0655AJ |
25 m |
1:06.39 |
|
3 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
1:06.46 |
|
4 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
1:07.53 |
|
5 |
623 |
Andreassen Jonas Emil |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:10.18 |
|
6 |
291 |
Andersen Christian |
2006 |
NORD |
0667AI |
25 m |
1:10.24 |
|
7 |
276 |
Laursen Andreas |
2006 |
ST-NEPTUN |
0613AM |
25 m |
1:11.91 |
|
8 |
357 |
Bakke Christian |
2006 |
THISTED |
0633AR |
25 m |
1:12.21 |
|
9 |
125 |
Nazarov Vlad |
2006 |
HOLSTEBRO |
0603AL |
25 m |
1:14.58 |
|
10 |
11 |
Skalshøj Rasmus T |
2006 |
STRUER |
0685AO |
25 m |
1:22.56 |
|
11 |
46 |
Kristensen Daniel |
2006 |
IKAST |
0677AM |
25 m |
1:24.62 |
|
12 |
112 |
Toftdal Asbjørn Ottow |
2006 |
HOLSTEBRO |
0645AQ |
25 m |
1:33.24 |
|
13 |
281 |
Zinther Silas |
2006 |
NORD |
0693AR |
25 m |
1:34.64 |
|
14 |
124 |
Skov Dan |
2006 |
HOLSTEBRO |
0671AO |
25 m |
1:36.61 |
|
15 |
325 |
Heltborg August |
2006 |
S 68 |
0689AP |
25 m |
1:38.00 |
|
16 |
394 |
Visby Gustav |
2006 |
THISTED |
0603AS |
25 m |
|
|
17 |
673 |
Maagaard Wiktor G. |
2006 |
HOLSTEBRO |
0635AN |
25 m |
|
|
1 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
55.62 |
|
2 |
472 |
Erklev Oskar |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
59.14 |
|
3 |
210 |
Ilic Inas |
2005 |
AALBORG |
0591AE |
25 m |
59.26 |
|
4 |
274 |
Laursen Mathias Nybro |
2005 |
ST-NEPTUN |
0503AN |
25 m |
59.93 |
|
5 |
461 |
Hostvedt Oscar Nilsen |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:00.58 |
|
6 |
164 |
Wemmelund Sigurd |
2005 |
HERNING |
0589AI |
25 m |
1:01.37 |
|
7 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
1:01.37 |
|
8 |
417 |
Andersen David Kilsgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0567AM |
25 m |
1:02.66 |
|
9 |
102 |
Andersen Mikkel |
2005 |
HOVEDSTAD |
0531AC |
25 m |
1:03.89 |
|
10 |
12 |
Hald Søren Winther |
2005 |
STRUER |
0551AK |
25 m |
1:04.50 |
|
11 |
360 |
Harbo Frederik |
2005 |
THISTED |
0591AH |
25 m |
1:06.15 |
|
12 |
271 |
Mogensen Lucas |
2005 |
ST-NEPTUN |
0519AM |
25 m |
1:07.07 |
|
13 |
290 |
Laursen Frederik |
2005 |
NORD |
0561AI |
25 m |
1:07.51 |
|
14 |
437 |
Hammerstad Sivert |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:07.83 |
|
15 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:08.83 |
|
16 |
163 |
Rasmussen Sebastian D. |
2005 |
HERNING |
0583AJ |
25 m |
1:09.20 |
|
17 |
464 |
Skjoldhorne Oscar |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:09.46 |
|
18 |
374 |
Jensen William |
2005 |
THISTED |
0505AO |
25 m |
1:10.95 |
|
19 |
149 |
Klausen Asger Schnieber |
2005 |
HERNING |
0557AG |
25 m |
1:11.99 |
|
20 |
160 |
Mikkelsen Mikkel Kjær |
2005 |
HERNING |
0577AG |
25 m |
1:12.07 |
|
21 |
1 |
Olesen Anton Møller |
2005 |
STRUER |
0557AO |
25 m |
1:21.72 |
|
22 |
426 |
Dahl Simon Bjørkmann |
2005 |
STRUER |
0521AQ |
25 m |
1:32.92 |
|
1 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
52.24 |
|
2 |
413 |
Mikkelsen Mads |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0491AC |
25 m |
55.01 |
|
3 |
427 |
Maudal Neo Elias |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
58.05 |
|
4 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
58.11 |
|
5 |
285 |
Jaworski Emil |
2004 |
NORD |
0475AQ |
25 m |
58.44 |
|
6 |
192 |
Johannesen Casper |
2004 |
AALBORG |
0429AH |
25 m |
58.51 |
|
7 |
622 |
Andreassen Mats-Andre |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
59.01 |
|
8 |
35 |
Rosenborg Lucas |
2004 |
LYSENG |
0481AH |
25 m |
59.43 |
|
9 |
393 |
Sørensen Viktor Enevold |
2004 |
THISTED |
0457AL |
25 m |
59.80 |
|
10 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
1:00.26 |
|
11 |
602 |
Rennesund Julian |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:00.49 |
|
12 |
209 |
Rijkhoff Joost |
2004 |
AALBORG |
0499AB |
25 m |
1:00.65 |
|
13 |
429 |
Bamr Christoffer Johannes |
2004 |
N. Eiker |
|
25 m |
1:01.98 |
|
14 |
144 |
Mortensen Alexander |
2004 |
HERNING |
0487AB |
25 m |
1:02.21 |
|
15 |
293 |
Møller Danilo |
2004 |
NORD |
0415AH |
25 m |
1:02.77 |
|
16 |
296 |
Feldtmose Mathias Frahm |
2004 |
NORD |
0425AL |
25 m |
1:02.87 |
|
17 |
202 |
Jensen Simon Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0435AJ |
25 m |
1:03.16 |
|
18 |
148 |
Brøste Oskar Wiwe |
2004 |
HERNING |
0459AO |
25 m |
1:04.85 |
|
19 |
16 |
Holm Simon Kruse |
2004 |
ODDER |
0413AL |
25 m |
1:05.01 |
|
20 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:05.79 |
|
21 |
462 |
Karlsen Eirik |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:10.21 |
|
22 |
147 |
Schou Laurits Romvig |
2004 |
HERNING |
0479AP |
25 m |
1:11.54 |
|
23 |
280 |
Nielsen Malthe Sæderup |
2004 |
NORD |
0425AT |
25 m |
1:15.21 |
|
24 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
1:18.02 |
|
1 |
542 |
Nickelsen Rasmus |
2003 |
HERLEV |
0347AC |
25 m |
48.52 |
|
2 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
51.51 |
|
3 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
53.53 |
|
4 |
414 |
Gallacher Daniel |
2002 |
SKOVBAKKEN |
0235AK |
25 m |
53.90 |
|
5 |
226 |
Knudsen Mathias |
2003 |
AALBORG |
0369AI |
25 m |
54.35 |
|
6 |
188 |
Balladone Sofus Bolwig |
2002 |
AGF |
0233AM |
25 m |
54.81 |
|
7 |
432 |
Borgstrøm Sigurd Olav |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
54.86 |
|
8 |
311 |
Jonsson Elias Hanghøj |
2002 |
S 68 |
0265AI |
25 m |
55.34 |
|
9 |
181 |
Frydenholm Emil |
2002 |
ESBJERG |
0235AG |
25 m |
55.64 |
|
10 |
557 |
Handegaard Haakon |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
57.15 |
|
11 |
554 |
Eriksen Sebastian |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
58.79 |
|
12 |
449 |
Munz-Kløve Theo |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
59.17 |
|
13 |
611 |
Aamodt Andreas Imislund |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:00.14 |
|
14 |
4 |
Jørgensen Christian |
2002 |
STRUER |
0233AR |
25 m |
1:02.51 |
|
15 |
454 |
Hallerud Kasper Morseth |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:02.90 |
|
1 |
541 |
Rysgaard Mathias Zander |
1998 |
HØRSHOLM |
9833AA |
25 m |
47.60 |
|
2 |
548 |
Svendsen Marcus Krøyer |
1997 |
KVIK |
9787AB |
25 m |
49.15 |
|
3 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
49.27 |
|
4 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
50.02 |
|
5 |
36 |
Lindholm Oskar |
2001 |
LYSENG |
0153AF |
25 m |
50.15 |
|
6 |
175 |
Abel Martin H. |
2001 |
ESBJERG |
0197AF |
25 m |
50.28 |
|
7 |
183 |
Schultz Kasper |
1995 |
AGF |
9557AI |
25 m |
50.44 |
|
8 |
212 |
Blanch Nicolas |
1997 |
AALBORG |
9779AA |
25 m |
50.67 |
|
9 |
25 |
Hjort Anton Borg |
2000 |
LYSENG |
0065AO |
25 m |
52.30 |
|
10 |
223 |
Langley Lawrence |
2001 |
AALBORG |
0125AI |
25 m |
52.91 |
|
11 |
179 |
Holm Mads |
1998 |
ESBJERG |
9837AC |
25 m |
53.69 |
|
12 |
187 |
Kjærgaard Valdemar |
2001 |
AGF |
0149AM |
25 m |
54.08 |
|
13 |
174 |
Mose Jakob |
2000 |
ESBJERG |
0029AF |
25 m |
54.29 |
|
14 |
596 |
Valdar Anders |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
54.51 |
|
15 |
443 |
Sørensen Trym Vejlgaard |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
55.99 |
|
16 |
30 |
Elkjær Alexander Korsager |
2001 |
LYSENG |
0113AL |
25 m |
59.02 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
12_S
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Julie Kepp Jensen, 0.54.06, A6, 2018 |
Løbssponsor: Tican |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
85 |
Jørgensen Vigga |
2008 |
HOVEDSTAD |
0874AE |
25 m |
1:10.37 |
|
2 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:11.95 |
|
3 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
1:12.57 |
|
4 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
1:16.52 |
|
5 |
61 |
Traberg Aimée Overby |
2009 |
HOVEDSTAD |
0962AB |
25 m |
1:21.20 |
|
6 |
84 |
Gammelvind Thilde |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AG |
25 m |
1:23.67 |
|
7 |
10 |
Mathiasen Kathrine Bak |
2008 |
STRUER |
0832AL |
25 m |
1:25.35 |
|
8 |
65 |
Lage Andrea |
2009 |
HOVEDSTAD |
0934AB |
25 m |
1:27.35 |
|
9 |
79 |
Christensen Josephine S. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0932AB |
25 m |
1:29.01 |
|
10 |
278 |
Lavrsen Helene |
2008 |
NORD |
0854AG |
25 m |
1:29.31 |
|
11 |
3 |
Bach Elin Glassou |
2008 |
STRUER |
0808AN |
25 m |
1:29.37 |
|
12 |
74 |
Cliff Esther Lærke Lund |
2009 |
HOVEDSTAD |
0912AB |
25 m |
1:29.50 |
|
13 |
316 |
Szephalmi Reka |
2009 |
S 68 |
0992AD |
25 m |
1:30.14 |
|
14 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
1:30.90 |
|
15 |
324 |
Kristensen Mathilde |
2008 |
S 68 |
0866AR |
25 m |
1:33.00 |
|
16 |
603 |
Rennesund Gabriella |
2008 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:33.80 |
|
17 |
82 |
Bløcher Luna Blanka A. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0992AB |
25 m |
1:35.75 |
|
18 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:36.72 |
|
19 |
348 |
Pedersen Amanda |
2009 |
THISTED |
0986AG |
25 m |
1:40.75 |
|
20 |
126 |
Krabbe Victoria |
2008 |
HOLSTEBRO |
0852AE |
25 m |
1:44.54 |
|
21 |
354 |
Jensen Liva |
2008 |
THISTED |
0822AT |
25 m |
|
|
1 |
93 |
Pedersen Isabella |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AD |
25 m |
1:01.24 |
|
2 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
1:04.18 |
|
3 |
95 |
Philip Julie |
2007 |
HOVEDSTAD |
0742AC |
25 m |
1:06.62 |
|
4 |
157 |
Jørgensen Liv Hjorth |
2007 |
HERNING |
0754AK |
25 m |
1:07.69 |
|
5 |
452 |
Engene Vilde |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:10.43 |
|
6 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
1:11.74 |
|
7 |
313 |
Michaelsen Nikoline |
2007 |
S 68 |
0736AT |
25 m |
1:11.80 |
|
8 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
1:11.82 |
|
9 |
407 |
Thorsell Frida Damm |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0716AN |
25 m |
1:12.27 |
|
10 |
23 |
Jørgensen Clara Cavo |
2007 |
LYSENG |
0752AE |
25 m |
1:12.48 |
|
11 |
317 |
Nættermann Patricia |
2007 |
S 68 |
0704AG |
25 m |
1:13.61 |
|
12 |
107 |
Jacoby Vigga |
2007 |
HOVEDSTAD |
0782AE |
25 m |
1:13.72 |
|
13 |
592 |
Kulmala Emma Mathea |
2007 |
Elverum |
|
25 m |
1:15.95 |
|
14 |
51 |
Moeskjær Amalie |
2007 |
IKAST |
0766AV |
25 m |
1:17.31 |
|
15 |
488 |
Tjønsø Olsen Ella |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:17.60 |
|
16 |
70 |
Lukowski Clara Dam |
2007 |
HOVEDSTAD |
0748AT |
25 m |
1:18.16 |
|
17 |
122 |
Christensen Sidsel Tang |
2007 |
HOLSTEBRO |
0756AL |
25 m |
1:19.09 |
|
18 |
234 |
Andersen Emma |
2007 |
AALBORG |
0778AN |
25 m |
1:20.09 |
|
19 |
153 |
Jensen Isabell Thaison |
2007 |
HERNING |
0734AK |
25 m |
1:21.17 |
|
20 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
1:22.81 |
|
21 |
151 |
Ovesen Ida Buur |
2007 |
HERNING |
0756AU |
25 m |
1:23.55 |
|
22 |
118 |
Have Ingeborg Foged |
2007 |
HOLSTEBRO |
0704AR |
25 m |
1:24.45 |
|
23 |
231 |
Lundager Caitlin Holbæk |
2007 |
AALBORG |
0754AO |
25 m |
1:25.13 |
|
24 |
117 |
Mikkelsen Laura |
2007 |
HOLSTEBRO |
0772AR |
25 m |
1:28.17 |
|
25 |
279 |
Overgaard Josefine S. |
2007 |
NORD |
0786AW |
25 m |
1:28.54 |
|
26 |
119 |
Drechsler Silje |
2007 |
HOLSTEBRO |
0746AL |
25 m |
1:33.41 |
|
27 |
154 |
Ovesen Klara Buur |
2007 |
HERNING |
0776AU |
25 m |
1:34.94 |
|
28 |
631 |
Githmark Zara Cecilie Stork |
2007 |
Grimstad |
|
25 m |
1:36.97 |
|
1 |
89 |
Fuhrmann Coco Li |
2006 |
HOVEDSTAD |
0678AC |
25 m |
59.22 |
|
2 |
90 |
Tind Falka |
2006 |
HOVEDSTAD |
0648AI |
25 m |
1:00.75 |
|
3 |
213 |
Kjelstrup Karoline |
2006 |
AALBORG |
0634AK |
25 m |
1:02.41 |
|
4 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:03.99 |
|
5 |
141 |
Kanstrup Rikke Friis |
2006 |
HEI |
0634AR |
25 m |
1:04.58 |
|
6 |
123 |
Lindholm Mille Dahl |
2006 |
HOLSTEBRO |
0662AK |
25 m |
1:05.20 |
|
7 |
42 |
Thormann Katrine Bøeg |
2006 |
IKAST |
0692AD |
25 m |
1:05.30 |
|
8 |
108 |
Traberg Zoe Overby |
2006 |
HOVEDSTAD |
0646AB |
25 m |
1:06.53 |
|
9 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:06.56 |
|
10 |
44 |
Håkonsson Laura |
2006 |
IKAST |
0646AO |
25 m |
1:07.04 |
|
11 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:08.34 |
|
12 |
237 |
Gjelstrup Line |
2006 |
AALBORG |
0658AC |
25 m |
1:08.81 |
|
13 |
20 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
0622AT |
25 m |
1:10.12 |
|
14 |
94 |
Lundsgaard Juliane Sarauw |
2006 |
HOVEDSTAD |
0638AB |
25 m |
1:10.18 |
|
15 |
288 |
Abel Aia Caroline |
2006 |
NORD |
0666AL |
25 m |
1:10.84 |
|
16 |
322 |
Jørgensen Sofia |
2006 |
S 68 |
0638AM |
25 m |
1:11.83 |
|
17 |
15 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
1:13.03 |
|
18 |
238 |
Russo Luanna |
2006 |
AALBORG |
0604AM |
25 m |
1:13.04 |
|
19 |
453 |
Arndal Tuva |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:13.16 |
|
20 |
161 |
Jensen Nicoline Astrup |
2006 |
HERNING |
0608AP |
25 m |
1:13.67 |
|
21 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:13.87 |
|
22 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
1:14.07 |
|
23 |
459 |
Hallerud Karine Morseth |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:16.65 |
|
24 |
607 |
Olsen Ane Vinje |
2006 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:16.69 |
|
25 |
2 |
Jacobsen Caroline Borup |
2006 |
STRUER |
0608AW |
25 m |
1:16.93 |
|
26 |
312 |
Jensen Ida |
2006 |
S 68 |
0682AQ |
25 m |
1:17.70 |
|
27 |
152 |
Geiger Ida Søndergaard |
2006 |
HERNING |
0642AS |
25 m |
1:18.43 |
|
28 |
519 |
Revheim-Foss Amanda |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
1:18.83 |
|
29 |
165 |
Buhl Sofie Hedegaard |
2006 |
HERNING |
0652AS |
25 m |
1:19.60 |
|
30 |
484 |
Sangvik Linnea |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:26.35 |
|
31 |
156 |
Kristensen Laura Fjord |
2006 |
HERNING |
0696AP |
25 m |
1:28.11 |
|
32 |
630 |
Githmark Stella Victoria Stork |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:28.69 |
|
33 |
308 |
Veenstra Reinike |
2006 |
S 68 |
0638AW |
25 m |
1:32.37 |
|
34 |
115 |
Nørfjand Thilde |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AX |
25 m |
1:40.52 |
|
35 |
114 |
Axelsen Karoline Søe |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AP |
25 m |
1:41.47 |
|
36 |
13 |
Hou-Carleton Emilia |
2006 |
STRUER |
0608AZ |
25 m |
|
|
1 |
195 |
Romanski Fenja |
2005 |
AALBORG |
0598AH |
25 m |
57.64 |
|
2 |
38 |
Langvad Nanna |
2005 |
LYSENG |
0512BA |
25 m |
59.23 |
|
3 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
1:03.11 |
|
4 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:03.12 |
|
5 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
1:03.65 |
|
6 |
211 |
Jensen Jazmin |
2005 |
AALBORG |
0584AA |
25 m |
1:04.35 |
|
7 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:04.87 |
|
8 |
189 |
Frost Cecilie Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0598AM |
25 m |
1:05.01 |
|
9 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:05.28 |
|
10 |
18 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
1:06.03 |
|
11 |
14 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
1:06.51 |
|
12 |
307 |
Asmussen Mie |
2005 |
S 68 |
0554AN |
25 m |
1:06.65 |
|
13 |
215 |
Mejdahl Stine |
2005 |
AALBORG |
0548AT |
25 m |
1:08.42 |
|
14 |
345 |
Vorgod Liva Lauridsen |
2005 |
SMUT |
0566AR |
25 m |
1:08.45 |
|
15 |
375 |
Jensen Amalie Nyvang |
2005 |
THISTED |
0526AM |
25 m |
1:09.13 |
|
16 |
295 |
Iversen Karoline |
2005 |
NORD |
0528AM |
25 m |
1:09.37 |
|
17 |
289 |
Jensen Astrid |
2005 |
NORD |
0566AO |
25 m |
1:09.43 |
|
18 |
130 |
Løh Laura |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AM |
25 m |
1:10.25 |
|
19 |
127 |
Pedersen Amalie Lind |
2005 |
HOLSTEBRO |
0598AV |
25 m |
1:10.98 |
|
20 |
146 |
Lauridsen Louise |
2005 |
HERNING |
0524AK |
25 m |
1:11.11 |
|
21 |
342 |
Andersen Maja Bech Færløv |
2005 |
SMUT |
0534AR |
25 m |
1:11.21 |
|
22 |
128 |
Iversen Anne Vorup |
2005 |
HOLSTEBRO |
0504AU |
25 m |
1:12.09 |
|
23 |
167 |
Winther Teresa Juel |
2005 |
HERNING |
0536AP |
25 m |
1:12.33 |
|
24 |
43 |
Krogh Katrine |
2005 |
IKAST |
0526AQ |
25 m |
1:12.43 |
|
25 |
297 |
Overgaard Anne-Sofie S. |
2005 |
NORD |
0510BC |
25 m |
1:26.34 |
|
1 |
196 |
Romanski Freja |
2003 |
AALBORG |
0308AI |
25 m |
59.45 |
|
2 |
190 |
Petersen Anna Toft |
2004 |
AALBORG |
0438AI |
25 m |
59.79 |
|
3 |
445 |
Arndal Maja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:00.96 |
|
4 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
1:01.40 |
|
5 |
194 |
Hassing Astrid Marie |
2004 |
AALBORG |
0494AM |
25 m |
1:01.67 |
|
6 |
193 |
Vesterlund Frida Hagstrup |
2004 |
AALBORG |
0464AI |
25 m |
1:01.75 |
|
7 |
444 |
Sembsmoen-Schleis Sanna |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:02.06 |
|
8 |
595 |
Vie Ingrid |
2003 |
Elverum |
|
25 m |
1:02.29 |
|
9 |
208 |
Jensen Emma Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0458AO |
25 m |
1:02.62 |
|
10 |
284 |
Andersen Anne-Sophie |
2004 |
NORD |
0424AP |
25 m |
1:03.05 |
|
11 |
576 |
Røseid Vibeke |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:03.61 |
|
12 |
578 |
Søbakk Julianne Sandal |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:04.21 |
|
13 |
471 |
Bratland Solveig |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:04.62 |
|
14 |
556 |
Hammerseth Margrethe |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:04.86 |
|
15 |
9 |
Jakobsen Karoline Thagård |
2004 |
STRUER |
0408AU |
25 m |
1:05.04 |
|
16 |
428 |
Wikheim Ronja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:05.23 |
|
17 |
287 |
Wigard Naja Laitinen |
2003 |
NORD |
0356AZ |
25 m |
1:05.27 |
|
18 |
450 |
Leirvik Ida |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:05.58 |
|
19 |
599 |
Dalene Kaisa Helmet |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:05.66 |
|
20 |
314 |
Winther Mille |
2003 |
S 68 |
0346AW |
25 m |
1:06.01 |
|
21 |
266 |
Møller Mathilde |
2004 |
ST-NEPTUN |
0438AD |
25 m |
1:07.10 |
|
22 |
447 |
Pedersen Maiken Rinnan |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:07.36 |
|
23 |
382 |
Kristensen Ida |
2004 |
THISTED |
0498AQ |
25 m |
1:07.63 |
|
24 |
272 |
Brøndum Thea |
2004 |
ST-NEPTUN |
0476AZ |
25 m |
1:07.81 |
|
25 |
491 |
Vilhelmsen Anne Linnea |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:07.84 |
|
26 |
145 |
Ovesen Asta Buur |
2004 |
HERNING |
0442AJ |
25 m |
1:08.10 |
|
27 |
131 |
Nørfjand Katrine |
2004 |
HOLSTEBRO |
0424BA |
25 m |
1:08.58 |
|
28 |
550 |
Aulie Maja Rogn |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:09.79 |
|
29 |
381 |
Christensen Ida Jul |
2004 |
THISTED |
0496AN |
25 m |
1:10.21 |
|
30 |
309 |
Jakobsen Sofie |
2003 |
S 68 |
0342BC |
25 m |
1:11.58 |
|
31 |
268 |
Ginnerup Liva |
2004 |
ST-NEPTUN |
0484AM |
25 m |
1:11.60 |
|
32 |
609 |
Pflug Nikoline |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:12.21 |
|
33 |
573 |
Skaret Oline Nordnes |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:12.68 |
|
34 |
168 |
Nielsen Line Lindhardt |
2004 |
HERNING |
0426AO |
25 m |
1:13.90 |
|
35 |
41 |
Kristensen Ida |
2004 |
IKAST |
0412AR |
25 m |
1:15.96 |
|
36 |
132 |
Winkel Louise Brendholdt |
2004 |
HOLSTEBRO |
0498AN |
25 m |
1:15.98 |
|
37 |
17 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
1:17.44 |
|
38 |
53 |
Bolesen Frida |
2004 |
IKAST |
0402BE |
25 m |
1:19.67 |
|
39 |
624 |
Witzøe Lena Somdalen |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
1:22.45 |
|
1 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
52.93 |
|
2 |
540 |
Jensen Julie Kepp |
2000 |
JYLLINGE |
0042AA |
25 m |
53.31 |
|
3 |
544 |
Gantriis Emily |
1999 |
HELSINGE |
9966AB |
25 m |
54.11 |
|
4 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
54.60 |
|
5 |
217 |
Ottesen Camilla |
2000 |
AALBORG |
0032AE |
25 m |
56.22 |
|
6 |
543 |
Bierre Victoria |
2000 |
HERLEV |
0022AS |
25 m |
56.92 |
|
7 |
249 |
Brøgger-Andersen Camilla |
2002 |
AALBORG |
0246AQ |
25 m |
58.29 |
|
8 |
218 |
Gade Jackie |
1998 |
AALBORG |
9836AS |
25 m |
58.43 |
|
9 |
608 |
Andersen Ine Marie |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
58.43 |
|
10 |
220 |
Poulsen Johanne Marie |
2001 |
AALBORG |
0144AC |
25 m |
58.46 |
|
11 |
606 |
Edle Vidnes |
2001 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
59.32 |
|
12 |
431 |
Borgstrøm Oda Kristine |
1999 |
Randaberg |
|
25 m |
59.35 |
|
13 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
59.64 |
|
14 |
433 |
Peter Alexandra |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
1:00.85 |
|
15 |
184 |
Ingeberg Sofia |
2002 |
AGF |
0252AV |
25 m |
1:04.16 |
|
16 |
343 |
Vorgod Signe Lauridsen |
2002 |
SMUT |
0254BD |
25 m |
1:06.50 |
|
17 |
340 |
Sand Anne Rasmussen |
2000 |
SMUT |
0058AT |
25 m |
1:07.67 |
|
18 |
385 |
Lindemann-Larsen Lise |
2002 |
THISTED |
0254AR |
25 m |
1:08.15 |
|
19 |
34 |
Trothe Mie |
1998 |
LYSENG |
9816BE |
25 m |
1:08.41 |
|
20 |
29 |
Vinther Amalie |
1995 |
LYSENG |
9506AU |
25 m |
1:08.60 |
|
21 |
593 |
Rugsveen Hanne |
2002 |
Elverum |
|
25 m |
1:13.52 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
13_S
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 2.11.44, Holstebro, 2012 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
83 |
Voldmester Simon |
2007 |
HOVEDSTAD |
0703AB |
25 m |
3:16.86 |
|
2 |
245 |
Jensen Storm |
2007 |
AALBORG |
0773AE |
25 m |
3:20.24 |
|
3 |
5 |
Piontkowitz Felix |
2007 |
STRUER |
0769AG |
25 m |
3:30.47 |
|
4 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
3:31.12 |
|
5 |
465 |
Le-Viet Ericbirkeland |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
3:36.38 |
|
6 |
247 |
Bundgaard William |
2007 |
AALBORG |
0717AE |
25 m |
3:52.26 |
|
7 |
508 |
Isaksen-Khalloul Sofian |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
4:14.97 |
|
8 |
321 |
Dworzanski Maciej |
2008 |
S 68 |
0843AJ |
25 m |
4:24.15 |
|
9 |
244 |
Norup Rasmus |
2007 |
AALBORG |
0781AI |
25 m |
|
|
10 |
506 |
Hamre Martin |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
11 |
517 |
Natvig Casper |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:41.19 |
|
2 |
575 |
Simonsen Magnus Rygh |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:53.98 |
|
3 |
159 |
Jeppesen Mads |
2006 |
HERNING |
0613AG |
25 m |
2:59.05 |
|
4 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
3:00.07 |
|
5 |
275 |
Brorson Johan H |
2006 |
ST-NEPTUN |
0631AM |
25 m |
3:02.63 |
|
6 |
283 |
Eliasen Sebastian |
2006 |
NORD |
0677AJ |
25 m |
3:14.11 |
|
7 |
671 |
Jonas Emil Andreassen |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
3:24.80 |
|
8 |
143 |
Staun Hjalte Nederby |
2006 |
HEI |
0629AO |
25 m |
|
|
9 |
521 |
Saravanan Pragan |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
435 |
Evensrud Erik Magnus |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:27.55 |
|
2 |
116 |
Drechsler Mads |
2005 |
HOLSTEBRO |
0561AH |
25 m |
2:41.91 |
|
3 |
205 |
Kobbelgaard Morten H. |
2005 |
AALBORG |
0587AG |
25 m |
2:42.49 |
|
4 |
210 |
Ilic Inas |
2005 |
AALBORG |
0591AE |
25 m |
2:44.75 |
|
5 |
201 |
Voldbjerg Christoffer P. |
2005 |
AALBORG |
0545AH |
25 m |
2:50.27 |
|
6 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
2:54.00 |
|
7 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
2:56.12 |
|
8 |
442 |
Winsnes Kasper |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:57.94 |
|
9 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:59.43 |
|
10 |
620 |
Halvorsen Markus |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
3:05.84 |
|
11 |
627 |
Hanssen Sivert Grov |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
3:21.39 |
|
12 |
510 |
Klausen Morten Håbesland |
2005 |
KristianSA |
|
25 m |
3:40.88 |
|
1 |
31 |
Lindholm Frederik |
2004 |
LYSENG |
0451AC |
25 m |
2:27.74 |
|
2 |
552 |
Besenyi Istvan |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:36.31 |
|
3 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
2:39.22 |
|
4 |
191 |
Knakkergaard Asgar |
2004 |
AALBORG |
0421AL |
25 m |
2:41.07 |
|
5 |
292 |
Torp Andreas |
2004 |
NORD |
0409AA |
25 m |
2:41.67 |
|
6 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
2:45.37 |
|
7 |
206 |
Jacobsen Sebastian |
2004 |
AALBORG |
0465AJ |
25 m |
2:50.97 |
|
8 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
3:35.82 |
|
9 |
434 |
Ihle Stian Brunborg |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
3:39.66 |
|
1 |
54 |
Riis Bertram Dreyer |
2002 |
HOVEDSTAD |
0223AG |
25 m |
2:26.01 |
|
2 |
567 |
Hoseth Mathias Somogyi |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:26.85 |
|
3 |
600 |
Olsen Eirik Vinje |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:33.13 |
|
4 |
27 |
Sejr Valdemar Vind |
2003 |
LYSENG |
0329AG |
25 m |
2:34.75 |
|
5 |
446 |
Forbord Ivar Mosqueira |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
2:35.59 |
|
6 |
294 |
Hjerrild-Jensen Gustav |
2003 |
NORD |
0311AQ |
25 m |
2:40.60 |
|
1 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
2:10.98 |
|
2 |
409 |
Skrydstrup Aksel |
2001 |
SKOVBAKKEN |
0155AH |
25 m |
2:13.65 |
|
3 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
2:16.03 |
|
4 |
532 |
Jensen Ole Marius Rist |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
2:19.71 |
|
5 |
539 |
Aateigen Dennis |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
2:28.18 |
|
6 |
594 |
Sol Rick |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
2:37.68 |
|
7 |
378 |
Hovmark Christian |
2001 |
THISTED |
0155AF |
25 m |
2:38.51 |
|
8 |
535 |
Klok Julian S. Solås |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
2:53.67 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
14_S
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Elin Mårtensson, 2.27.27 Sjöbo Simsällskap, 2012 |
Løbssponsor: Sportigan |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
3:18.37 |
|
2 |
73 |
Stensgaard Ella |
2008 |
HOVEDSTAD |
0816AA |
25 m |
3:20.01 |
|
3 |
67 |
Bibeyron-Wara Betty |
2008 |
HOVEDSTAD |
0888AB |
25 m |
3:22.39 |
|
4 |
69 |
Riis Christiane Dreyer |
2009 |
HOVEDSTAD |
0902AB |
25 m |
3:27.42 |
|
5 |
481 |
Riiser Javnes Lina |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:31.69 |
|
6 |
470 |
Austvik Fuglestein Tiril |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:37.96 |
|
7 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
3:39.32 |
|
8 |
63 |
Dyndgaard Alice Zsigri |
2009 |
HOVEDSTAD |
0922AB |
25 m |
3:39.46 |
|
9 |
320 |
Sakic Alma Nygreen |
2008 |
S 68 |
0822AG |
25 m |
3:43.09 |
|
10 |
618 |
Mårtensson Emilie Mathilde |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
3:46.04 |
|
11 |
8 |
Ishøi Johanne |
2008 |
STRUER |
0898AK |
25 m |
3:48.16 |
|
12 |
158 |
Jeppesen Louise |
2008 |
HERNING |
0886AG |
25 m |
4:00.95 |
|
13 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
4:04.34 |
|
14 |
10 |
Mathiasen Kathrine Bak |
2008 |
STRUER |
0832AL |
25 m |
4:05.76 |
|
15 |
7 |
Olesen Frida |
2008 |
STRUER |
0828AN |
25 m |
4:07.94 |
|
16 |
278 |
Lavrsen Helene |
2008 |
NORD |
0854AG |
25 m |
4:11.42 |
|
17 |
3 |
Bach Elin Glassou |
2008 |
STRUER |
0808AN |
25 m |
|
|
18 |
518 |
Nygård Lone T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
19 |
520 |
Sandø Marita T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
20 |
625 |
Fjellstad Ylva Magdalena |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
103 |
Stokkebro Mikkeline Steen |
2007 |
HOVEDSTAD |
0726AB |
25 m |
2:57.35 |
|
2 |
488 |
Tjønsø Olsen Ella |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:25.43 |
|
3 |
592 |
Kulmala Emma Mathea |
2007 |
Elverum |
|
25 m |
3:38.12 |
|
4 |
246 |
Brinkmann Victoria Amdi |
2007 |
AALBORG |
0758AG |
25 m |
3:40.79 |
|
5 |
487 |
Stumpf Christine |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
4:20.78 |
|
6 |
631 |
Githmark Zara Cecilie Stork |
2007 |
Grimstad |
|
25 m |
4:23.12 |
|
7 |
230 |
Kirkegaard Amalie |
2007 |
AALBORG |
0768AN |
25 m |
|
|
8 |
235 |
Bertelsen Isabella |
2007 |
AALBORG |
0792AP |
25 m |
|
|
9 |
236 |
Frøslev Kristiane |
2007 |
AALBORG |
0784AI |
25 m |
|
|
10 |
243 |
Madsen Nikoline Hedelund |
2007 |
AALBORG |
0774AI |
25 m |
|
|
1 |
108 |
Traberg Zoe Overby |
2006 |
HOVEDSTAD |
0646AB |
25 m |
2:54.23 |
|
2 |
200 |
Hyltoft Caroline Lærke |
2006 |
AALBORG |
0678AO |
25 m |
2:54.78 |
|
3 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:58.21 |
|
4 |
39 |
Bertram Marie |
2006 |
LYSENG |
0672AQ |
25 m |
2:59.28 |
|
5 |
319 |
Sakic Selma Nygreen |
2006 |
S 68 |
0662AS |
25 m |
3:02.44 |
|
6 |
282 |
Sørensen Mathilde Hoff |
2006 |
NORD |
0654AS |
25 m |
3:08.83 |
|
7 |
561 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
3:09.09 |
|
8 |
453 |
Arndal Tuva |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
3:10.03 |
|
9 |
572 |
Kristiansen Mia |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
3:12.08 |
|
10 |
404 |
Keller Dagmar |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0672AS |
25 m |
3:12.28 |
|
11 |
522 |
Trøite Sarah Alexandra |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
3:13.18 |
|
12 |
111 |
Bach Anna |
2006 |
HOLSTEBRO |
0694AF |
25 m |
3:14.78 |
|
13 |
607 |
Olsen Ane Vinje |
2006 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
3:19.87 |
|
14 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
3:26.79 |
|
15 |
509 |
Jørgensen Synne Fosse |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
3:43.02 |
|
16 |
519 |
Revheim-Foss Amanda |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
3:47.81 |
|
17 |
523 |
Valvik Silje |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
3:49.37 |
|
18 |
630 |
Githmark Stella Victoria Stork |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
207 |
Bager Mathilde |
2005 |
AALBORG |
0524AN |
25 m |
2:38.63 |
|
2 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:48.09 |
|
3 |
475 |
Horverak Sofie |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:52.56 |
|
4 |
345 |
Vorgod Liva Lauridsen |
2005 |
SMUT |
0566AR |
25 m |
2:54.58 |
|
5 |
380 |
Hovmark Ida |
2005 |
THISTED |
0528AG |
25 m |
2:55.55 |
|
6 |
405 |
Olesen Freja Krøjgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0506AP |
25 m |
3:02.56 |
|
7 |
45 |
Nielsen Emilie Væring |
2005 |
IKAST |
0592AU |
25 m |
3:05.10 |
|
8 |
129 |
Krabbe Karoline Andersen |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AQ |
25 m |
3:12.89 |
|
9 |
577 |
Sandvik Kaja |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
3:24.23 |
|
10 |
478 |
Olaussen Matilde |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:26.20 |
|
11 |
591 |
Hagen Emilie Alexandra |
2005 |
Elverum |
|
25 m |
3:29.06 |
|
1 |
137 |
Fogh Laura |
2003 |
HEI |
0352AI |
25 m |
2:33.09 |
|
2 |
26 |
Kjærgaard Ida |
2003 |
LYSENG |
0368BB |
25 m |
2:38.92 |
|
3 |
408 |
Hjort Eva |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0452AE |
25 m |
2:40.38 |
|
4 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
2:42.12 |
|
5 |
32 |
Kildahl Sarah |
2004 |
LYSENG |
0474AJ |
25 m |
2:42.76 |
|
6 |
411 |
Dige Laura Marie |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0404AE |
25 m |
2:45.55 |
|
7 |
473 |
Furuborg Emilie |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:52.68 |
|
8 |
451 |
Le-Viet Elin Birkeland |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:52.69 |
|
9 |
323 |
Bundgaard Sara |
2003 |
S 68 |
0368AM |
25 m |
2:53.83 |
|
10 |
381 |
Christensen Ida Jul |
2004 |
THISTED |
0496AN |
25 m |
3:14.13 |
|
11 |
589 |
Aamodt Tomine |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
3:17.55 |
|
12 |
609 |
Pflug Nikoline |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
3:23.70 |
|
13 |
269 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ST-NEPTUN |
0418AV |
25 m |
3:24.91 |
|
14 |
624 |
Witzøe Lena Somdalen |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
3:44.71 |
|
15 |
504 |
Fossen Alice |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
3:46.10 |
|
1 |
172 |
Nielsen Astrid |
2002 |
ESBJERG |
0276AO |
25 m |
2:32.83 |
|
2 |
546 |
Schrøder Matilde |
1996 |
Berns |
9664AG |
25 m |
2:33.53 |
|
3 |
537 |
Refst Juni Helene Iversen |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
2:36.87 |
|
4 |
606 |
Edle Vidnes |
2001 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:45.79 |
|
5 |
448 |
Gundersen Lina Maria |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
2:46.63 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
15_S
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.24.28, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Nordvestjysk El Service |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
77 |
Legind Hans Bjørn |
2007 |
HOVEDSTAD |
0717AF |
25 m |
30.88 |
|
2 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.67 |
|
3 |
72 |
Bergmann David |
2008 |
HOVEDSTAD |
0883AC |
25 m |
34.24 |
|
4 |
83 |
Voldmester Simon |
2007 |
HOVEDSTAD |
0703AB |
25 m |
36.25 |
|
5 |
81 |
Vidovic Linus Klarskov |
2007 |
HOVEDSTAD |
0713AB |
25 m |
37.22 |
|
6 |
485 |
Slotta Sunde Tobais |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
37.65 |
|
7 |
80 |
Juska Konradas |
2007 |
HOVEDSTAD |
0751AC |
25 m |
38.25 |
|
8 |
19 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
39.15 |
|
9 |
78 |
Wang Ib Fang |
2007 |
HOVEDSTAD |
0771AB |
25 m |
39.60 |
|
10 |
121 |
Jensen Frederik N |
2007 |
HOLSTEBRO |
0741AC |
25 m |
40.64 |
|
11 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
41.03 |
|
12 |
71 |
Cliff Daniel Emil Lund |
2007 |
HOVEDSTAD |
0795AC |
25 m |
41.51 |
|
13 |
47 |
Olesen Albert |
2008 |
IKAST |
0841AE |
25 m |
42.81 |
|
14 |
315 |
Szephalmi Laszlo |
2007 |
S 68 |
0785AJ |
25 m |
43.95 |
|
15 |
346 |
Schwab Tobias |
2009 |
SMUT |
0985AF |
25 m |
45.21 |
|
16 |
465 |
Le-Viet Ericbirkeland |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
45.83 |
|
17 |
86 |
Alstrøm Villum |
2008 |
HOVEDSTAD |
0823AC |
25 m |
46.34 |
|
18 |
48 |
Theisen Valdemar |
2007 |
IKAST |
0763AI |
25 m |
47.15 |
|
19 |
66 |
Wiuf Anton |
2008 |
HOVEDSTAD |
0895AC |
25 m |
47.49 |
|
20 |
350 |
Vesterby Frederik |
2008 |
THISTED |
0809AI |
25 m |
48.32 |
|
21 |
368 |
Jonasen Noah |
2007 |
THISTED |
0701AM |
25 m |
49.16 |
|
22 |
353 |
Malle Karl Emil |
2008 |
THISTED |
0877AI |
25 m |
49.38 |
|
23 |
113 |
Jensen Jonas Golczyk |
2007 |
HOLSTEBRO |
0731AK |
25 m |
49.86 |
|
24 |
68 |
Watkin Buster |
2008 |
HOVEDSTAD |
0839AE |
25 m |
49.89 |
|
25 |
76 |
Billing Frederik |
2008 |
HOVEDSTAD |
0853AC |
25 m |
51.20 |
|
26 |
62 |
Singer Albert |
2008 |
HOVEDSTAD |
0885AC |
25 m |
53.94 |
|
27 |
456 |
Hostvedt Lucas Nilsen |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
54.30 |
|
28 |
506 |
Hamre Martin |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
1:04.52 |
|
29 |
524 |
Valvik Stian |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
1:11.18 |
|
30 |
349 |
Meyer Christopher Andre |
2007 |
THISTED |
0737AP |
25 m |
|
|
31 |
351 |
Pedersen Ivan |
2008 |
THISTED |
0887AI |
25 m |
|
|
32 |
463 |
Feraz Rahzan |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
|
|
1 |
91 |
Andersen Gustav Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0689AA |
25 m |
30.38 |
|
2 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
30.70 |
|
3 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
31.56 |
|
4 |
106 |
Jensen Tristan |
2006 |
HOVEDSTAD |
0611AG |
25 m |
31.76 |
|
5 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
31.88 |
|
6 |
97 |
Andersen Magnus Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0679AA |
25 m |
33.13 |
|
7 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
34.78 |
|
8 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
35.76 |
|
9 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
36.50 |
|
10 |
155 |
Jørgensen Lasse Hjorth |
2006 |
HERNING |
0647AK |
25 m |
36.95 |
|
11 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
37.38 |
|
12 |
125 |
Nazarov Vlad |
2006 |
HOLSTEBRO |
0603AL |
25 m |
41.08 |
|
13 |
291 |
Andersen Christian |
2006 |
NORD |
0667AI |
25 m |
47.83 |
|
14 |
357 |
Bakke Christian |
2006 |
THISTED |
0633AR |
25 m |
49.87 |
|
15 |
112 |
Toftdal Asbjørn Ottow |
2006 |
HOLSTEBRO |
0645AQ |
25 m |
|
|
16 |
124 |
Skov Dan |
2006 |
HOLSTEBRO |
0671AO |
25 m |
|
|
17 |
394 |
Visby Gustav |
2006 |
THISTED |
0603AS |
25 m |
|
|
1 |
201 |
Voldbjerg Christoffer P. |
2005 |
AALBORG |
0545AH |
25 m |
28.80 |
|
2 |
416 |
Østerberg Gustav Dalby |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0571AC |
25 m |
28.89 |
|
3 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
29.01 |
|
4 |
472 |
Erklev Oskar |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
29.38 |
|
5 |
138 |
Boest Casper |
2005 |
HEI |
0585AK |
25 m |
29.66 |
|
6 |
435 |
Evensrud Erik Magnus |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
29.76 |
|
7 |
417 |
Andersen David Kilsgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0567AM |
25 m |
30.77 |
|
8 |
627 |
Hanssen Sivert Grov |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
30.86 |
|
9 |
290 |
Laursen Frederik |
2005 |
NORD |
0561AI |
25 m |
31.24 |
|
10 |
162 |
Bennetsen Oliver |
2005 |
HERNING |
0565AK |
25 m |
31.84 |
|
11 |
461 |
Hostvedt Oscar Nilsen |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
31.90 |
|
12 |
437 |
Hammerstad Sivert |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
32.15 |
|
13 |
12 |
Hald Søren Winther |
2005 |
STRUER |
0551AK |
25 m |
32.23 |
|
14 |
406 |
Gallacher Simon |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0569AN |
25 m |
33.33 |
|
15 |
142 |
Nielsen Andreas Lindgaard |
2005 |
HEI |
0515AP |
25 m |
34.01 |
|
16 |
360 |
Harbo Frederik |
2005 |
THISTED |
0591AH |
25 m |
34.98 |
|
17 |
277 |
Larsen Mads Rager |
2005 |
ST-NEPTUN |
0585AO |
25 m |
35.84 |
|
18 |
464 |
Skjoldhorne Oscar |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
39.13 |
|
19 |
149 |
Klausen Asger Schnieber |
2005 |
HERNING |
0557AG |
25 m |
39.45 |
|
20 |
374 |
Jensen William |
2005 |
THISTED |
0505AO |
25 m |
40.22 |
|
21 |
426 |
Dahl Simon Bjørkmann |
2005 |
STRUER |
0521AQ |
25 m |
52.02 |
|
1 |
31 |
Lindholm Frederik |
2004 |
LYSENG |
0451AC |
25 m |
27.57 |
|
2 |
413 |
Mikkelsen Mads |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0491AC |
25 m |
27.58 |
|
3 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
28.05 |
|
4 |
206 |
Jacobsen Sebastian |
2004 |
AALBORG |
0465AJ |
25 m |
28.37 |
|
5 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
29.08 |
|
6 |
285 |
Jaworski Emil |
2004 |
NORD |
0475AQ |
25 m |
29.46 |
|
7 |
427 |
Maudal Neo Elias |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
29.65 |
|
8 |
292 |
Torp Andreas |
2004 |
NORD |
0409AA |
25 m |
30.04 |
|
9 |
429 |
Bamr Christoffer Johannes |
2004 |
N. Eiker |
|
25 m |
30.30 |
|
10 |
462 |
Karlsen Eirik |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
31.61 |
|
11 |
296 |
Feldtmose Mathias Frahm |
2004 |
NORD |
0425AL |
25 m |
32.23 |
|
12 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
32.57 |
|
13 |
293 |
Møller Danilo |
2004 |
NORD |
0415AH |
25 m |
33.57 |
|
14 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
34.40 |
|
15 |
438 |
Jensen Sondre Marki |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
35.63 |
|
16 |
434 |
Ihle Stian Brunborg |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
42.97 |
|
17 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
46.37 |
|
18 |
280 |
Nielsen Malthe Sæderup |
2004 |
NORD |
0425AT |
25 m |
|
|
1 |
248 |
Frost Oliver Nørgaard |
2002 |
AALBORG |
0299AL |
25 m |
25.09 |
|
2 |
311 |
Jonsson Elias Hanghøj |
2002 |
S 68 |
0265AI |
25 m |
25.33 |
|
3 |
188 |
Balladone Sofus Bolwig |
2002 |
AGF |
0233AM |
25 m |
25.90 |
|
4 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
26.20 |
|
5 |
226 |
Knudsen Mathias |
2003 |
AALBORG |
0369AI |
25 m |
26.78 |
|
6 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
26.80 |
|
7 |
536 |
Phillipson Titus Victor |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
27.09 |
|
8 |
28 |
Sloth William |
2003 |
LYSENG |
0367AJ |
25 m |
27.31 |
|
9 |
538 |
Ueland Ole Einar |
2003 |
KristianSA |
|
25 m |
27.75 |
|
10 |
567 |
Hoseth Mathias Somogyi |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
27.86 |
|
11 |
601 |
Rennesund Lucas |
2002 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
28.19 |
|
12 |
446 |
Forbord Ivar Mosqueira |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
28.26 |
|
13 |
557 |
Handegaard Haakon |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
28.94 |
|
14 |
449 |
Munz-Kløve Theo |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
29.35 |
|
15 |
4 |
Jørgensen Christian |
2002 |
STRUER |
0233AR |
25 m |
30.24 |
|
16 |
554 |
Eriksen Sebastian |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
30.49 |
|
17 |
388 |
Bager Nicklas |
2003 |
THISTED |
0321AM |
25 m |
31.12 |
|
18 |
455 |
Krstic Luka |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
32.11 |
|
1 |
199 |
Bromer Viktor B. |
1993 |
AALBORG |
9337AB |
25 m |
23.53 |
|
2 |
173 |
Jørgensen Christian Holm |
1999 |
ESBJERG |
9973AK |
25 m |
24.52 |
|
3 |
212 |
Blanch Nicolas |
1997 |
AALBORG |
9779AA |
25 m |
24.77 |
|
4 |
175 |
Abel Martin H. |
2001 |
ESBJERG |
0197AF |
25 m |
25.15 |
|
5 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
25.24 |
|
6 |
531 |
Hope Johannes |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
25.27 |
|
7 |
25 |
Hjort Anton Borg |
2000 |
LYSENG |
0065AO |
25 m |
26.15 |
|
8 |
174 |
Mose Jakob |
2000 |
ESBJERG |
0029AF |
25 m |
26.48 |
|
9 |
219 |
Meinert Janus |
1995 |
AALBORG |
9517AF |
25 m |
26.72 |
|
10 |
187 |
Kjærgaard Valdemar |
2001 |
AGF |
0149AM |
25 m |
26.81 |
|
11 |
594 |
Sol Rick |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
27.93 |
|
12 |
378 |
Hovmark Christian |
2001 |
THISTED |
0155AF |
25 m |
30.63 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
16_S
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.26.86, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Haaning Automobiler |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
73 |
Stensgaard Ella |
2008 |
HOVEDSTAD |
0816AA |
25 m |
34.27 |
|
2 |
85 |
Jørgensen Vigga |
2008 |
HOVEDSTAD |
0874AE |
25 m |
34.88 |
|
3 |
67 |
Bibeyron-Wara Betty |
2008 |
HOVEDSTAD |
0888AB |
25 m |
35.46 |
|
4 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
36.55 |
|
5 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
37.19 |
|
6 |
69 |
Riis Christiane Dreyer |
2009 |
HOVEDSTAD |
0902AB |
25 m |
38.15 |
|
7 |
61 |
Traberg Aimée Overby |
2009 |
HOVEDSTAD |
0962AB |
25 m |
38.25 |
|
8 |
150 |
Loeven Carlijn |
2008 |
HERNING |
0802AH |
25 m |
38.93 |
|
9 |
457 |
Sembsmoen-Schleis Stine |
2008 |
Bergkam. |
|
25 m |
40.00 |
|
10 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
40.41 |
|
11 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
41.67 |
|
12 |
8 |
Ishøi Johanne |
2008 |
STRUER |
0898AK |
25 m |
42.64 |
|
13 |
65 |
Lage Andrea |
2009 |
HOVEDSTAD |
0934AB |
25 m |
43.30 |
|
14 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
43.74 |
|
15 |
84 |
Gammelvind Thilde |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AG |
25 m |
45.71 |
|
16 |
618 |
Mårtensson Emilie Mathilde |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
46.11 |
|
17 |
320 |
Sakic Alma Nygreen |
2008 |
S 68 |
0822AG |
25 m |
46.43 |
|
18 |
74 |
Cliff Esther Lærke Lund |
2009 |
HOVEDSTAD |
0912AB |
25 m |
47.00 |
|
19 |
603 |
Rennesund Gabriella |
2008 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
47.40 |
|
20 |
63 |
Dyndgaard Alice Zsigri |
2009 |
HOVEDSTAD |
0922AB |
25 m |
47.43 |
|
21 |
79 |
Christensen Josephine S. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0932AB |
25 m |
47.53 |
|
22 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
48.01 |
|
23 |
505 |
Gundersen Bettina |
2009 |
KristianSA |
|
25 m |
50.68 |
|
24 |
82 |
Bløcher Luna Blanka A. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0992AB |
25 m |
50.93 |
|
25 |
7 |
Olesen Frida |
2008 |
STRUER |
0828AN |
25 m |
50.95 |
|
26 |
352 |
Frøkjær Johanne Øland |
2009 |
THISTED |
0996AG |
25 m |
52.51 |
|
27 |
348 |
Pedersen Amanda |
2009 |
THISTED |
0986AG |
25 m |
58.13 |
|
28 |
126 |
Krabbe Victoria |
2008 |
HOLSTEBRO |
0852AE |
25 m |
1:07.63 |
|
29 |
626 |
Hanssen Elise Grov |
2009 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
100 |
Møller Mathilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0746AB |
25 m |
31.37 |
|
2 |
93 |
Pedersen Isabella |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AD |
25 m |
31.51 |
|
3 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
32.07 |
|
4 |
440 |
Rasch Carmen Alexandra |
2007 |
Lørenskog |
|
25 m |
32.75 |
|
5 |
103 |
Stokkebro Mikkeline Steen |
2007 |
HOVEDSTAD |
0726AB |
25 m |
34.09 |
|
6 |
452 |
Engene Vilde |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
34.68 |
|
7 |
99 |
Rasmussen Maria Kjer |
2007 |
HOVEDSTAD |
0728AA |
25 m |
35.25 |
|
8 |
415 |
Hansen Ida-Marie J. C. |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0706AN |
25 m |
35.50 |
|
9 |
203 |
Frische Livia Weidick |
2007 |
AALBORG |
0736AI |
25 m |
35.98 |
|
10 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
36.46 |
|
11 |
233 |
Pedersen Emilie |
2007 |
AALBORG |
0778AF |
25 m |
37.12 |
|
12 |
317 |
Nættermann Patricia |
2007 |
S 68 |
0704AG |
25 m |
37.82 |
|
13 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
38.77 |
|
14 |
23 |
Jørgensen Clara Cavo |
2007 |
LYSENG |
0752AE |
25 m |
39.14 |
|
15 |
488 |
Tjønsø Olsen Ella |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
39.36 |
|
16 |
139 |
Gúnnlaugsdóttri Júlía |
2007 |
HEI |
0754AM |
25 m |
40.22 |
|
17 |
313 |
Michaelsen Nikoline |
2007 |
S 68 |
0736AT |
25 m |
40.90 |
|
18 |
70 |
Lukowski Clara Dam |
2007 |
HOVEDSTAD |
0748AT |
25 m |
42.39 |
|
19 |
24 |
Gad Sofia |
2007 |
LYSENG |
0748AE |
25 m |
42.68 |
|
20 |
240 |
Plougman Mia |
2007 |
AALBORG |
0784AH |
25 m |
43.77 |
|
21 |
120 |
Brixen Maja Broholm |
2007 |
HOLSTEBRO |
0732AF |
25 m |
46.17 |
|
22 |
318 |
Christiansen Mathilde |
2007 |
S 68 |
0786AI |
25 m |
48.20 |
|
23 |
122 |
Christensen Sidsel Tang |
2007 |
HOLSTEBRO |
0756AL |
25 m |
52.40 |
|
24 |
117 |
Mikkelsen Laura |
2007 |
HOLSTEBRO |
0772AR |
25 m |
55.26 |
|
25 |
119 |
Drechsler Silje |
2007 |
HOLSTEBRO |
0746AL |
25 m |
57.65 |
|
26 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
58.16 |
|
27 |
118 |
Have Ingeborg Foged |
2007 |
HOLSTEBRO |
0704AR |
25 m |
|
|
28 |
279 |
Overgaard Josefine S. |
2007 |
NORD |
0786AW |
25 m |
|
|
29 |
486 |
Solvang Lauknes Karla |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
98 |
Christensen Malu Melody |
2006 |
HOVEDSTAD |
0636AF |
25 m |
29.22 |
|
2 |
39 |
Bertram Marie |
2006 |
LYSENG |
0672AQ |
25 m |
30.26 |
|
3 |
213 |
Kjelstrup Karoline |
2006 |
AALBORG |
0634AK |
25 m |
30.65 |
|
4 |
90 |
Tind Falka |
2006 |
HOVEDSTAD |
0648AI |
25 m |
31.36 |
|
5 |
141 |
Kanstrup Rikke Friis |
2006 |
HEI |
0634AR |
25 m |
31.40 |
|
6 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
31.73 |
|
7 |
403 |
Dige Anne Katrine |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0654AF |
25 m |
31.86 |
|
8 |
42 |
Thormann Katrine Bøeg |
2006 |
IKAST |
0692AD |
25 m |
32.25 |
|
9 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.35 |
|
10 |
37 |
Sejr Nikoline |
2006 |
LYSENG |
0604AJ |
25 m |
33.97 |
|
11 |
20 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
0622AT |
25 m |
34.04 |
|
12 |
469 |
Askland Raanes Julia |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
34.19 |
|
13 |
44 |
Håkonsson Laura |
2006 |
IKAST |
0646AO |
25 m |
34.81 |
|
14 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
35.38 |
|
15 |
562 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
35.72 |
|
16 |
319 |
Sakic Selma Nygreen |
2006 |
S 68 |
0662AS |
25 m |
36.88 |
|
17 |
436 |
Gullhav Maria Naas |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
36.89 |
|
18 |
15 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
37.12 |
|
19 |
672 |
Riis Charlotte Dreyer |
2006 |
HOVEDSTAD |
0686AE |
25 m |
38.28 |
|
20 |
123 |
Lindholm Mille Dahl |
2006 |
HOLSTEBRO |
0662AK |
25 m |
38.38 |
|
21 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
38.40 |
|
22 |
361 |
Sørensen Frederikke |
2006 |
THISTED |
0666AI |
25 m |
38.48 |
|
23 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
38.89 |
|
24 |
607 |
Olsen Ane Vinje |
2006 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
39.04 |
|
25 |
2 |
Jacobsen Caroline Borup |
2006 |
STRUER |
0608AW |
25 m |
41.19 |
|
26 |
166 |
Salomonsen Stine Hornshøj |
2006 |
HERNING |
0618AP |
25 m |
42.56 |
|
27 |
165 |
Buhl Sofie Hedegaard |
2006 |
HERNING |
0652AS |
25 m |
43.66 |
|
28 |
13 |
Hou-Carleton Emilia |
2006 |
STRUER |
0608AZ |
25 m |
|
|
29 |
114 |
Axelsen Karoline Søe |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AP |
25 m |
|
|
30 |
115 |
Nørfjand Thilde |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AX |
25 m |
|
|
1 |
198 |
Frost Camilla Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0588AM |
25 m |
29.14 |
|
2 |
189 |
Frost Cecilie Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0598AM |
25 m |
29.68 |
|
3 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
30.78 |
|
4 |
380 |
Hovmark Ida |
2005 |
THISTED |
0528AG |
25 m |
31.74 |
|
5 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
31.78 |
|
6 |
214 |
Thisted Louise Lie |
2005 |
AALBORG |
0578AC |
25 m |
32.32 |
|
7 |
14 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
32.41 |
|
8 |
204 |
Olesen Laura S. |
2005 |
AALBORG |
0538AA |
25 m |
33.50 |
|
9 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.59 |
|
10 |
289 |
Jensen Astrid |
2005 |
NORD |
0566AO |
25 m |
34.83 |
|
11 |
405 |
Olesen Freja Krøjgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0506AP |
25 m |
35.22 |
|
12 |
310 |
Høgh Josefine |
2005 |
S 68 |
0588AD |
25 m |
35.29 |
|
13 |
273 |
Mikkelsen Freya |
2005 |
ST-NEPTUN |
0504AV |
25 m |
35.82 |
|
14 |
307 |
Asmussen Mie |
2005 |
S 68 |
0554AN |
25 m |
36.15 |
|
15 |
215 |
Mejdahl Stine |
2005 |
AALBORG |
0548AT |
25 m |
36.21 |
|
16 |
375 |
Jensen Amalie Nyvang |
2005 |
THISTED |
0526AM |
25 m |
36.26 |
|
17 |
128 |
Iversen Anne Vorup |
2005 |
HOLSTEBRO |
0504AU |
25 m |
36.38 |
|
18 |
127 |
Pedersen Amalie Lind |
2005 |
HOLSTEBRO |
0598AV |
25 m |
36.92 |
|
19 |
478 |
Olaussen Matilde |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
37.15 |
|
20 |
45 |
Nielsen Emilie Væring |
2005 |
IKAST |
0592AU |
25 m |
37.24 |
|
21 |
129 |
Krabbe Karoline Andersen |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AQ |
25 m |
37.51 |
|
22 |
341 |
Christensen Zenia |
2005 |
SMUT |
0572AL |
25 m |
40.33 |
|
1 |
186 |
Borgensgaard Mia |
2003 |
AGF |
0368AT |
25 m |
29.01 |
|
2 |
410 |
Jensen Mille Kjær |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0418AF |
25 m |
29.19 |
|
3 |
408 |
Hjort Eva |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0452AE |
25 m |
29.81 |
|
4 |
221 |
Kristensen Karoline L. |
2003 |
AALBORG |
0326AQ |
25 m |
30.20 |
|
5 |
428 |
Wikheim Ronja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
30.51 |
|
6 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
30.61 |
|
7 |
556 |
Hammerseth Margrethe |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
30.69 |
|
8 |
471 |
Bratland Solveig |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
31.08 |
|
9 |
576 |
Røseid Vibeke |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
31.84 |
|
10 |
578 |
Søbakk Julianne Sandal |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
31.94 |
|
11 |
377 |
Kjær Camilla |
2003 |
THISTED |
0354AD |
25 m |
31.97 |
|
12 |
286 |
Larsen Freja Klitgaard |
2004 |
NORD |
0494AU |
25 m |
32.31 |
|
13 |
599 |
Dalene Kaisa Helmet |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
32.51 |
|
14 |
480 |
Refstie Kristine |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
32.57 |
|
15 |
444 |
Sembsmoen-Schleis Sanna |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
32.93 |
|
16 |
418 |
Lund Dicte |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0444AN |
25 m |
32.98 |
|
17 |
451 |
Le-Viet Elin Birkeland |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
33.10 |
|
18 |
306 |
Jørgensen Kirstine |
2004 |
S 68 |
0422AR |
25 m |
33.17 |
|
19 |
309 |
Jakobsen Sofie |
2003 |
S 68 |
0342BC |
25 m |
33.33 |
|
20 |
314 |
Winther Mille |
2003 |
S 68 |
0346AW |
25 m |
33.56 |
|
21 |
323 |
Bundgaard Sara |
2003 |
S 68 |
0368AM |
25 m |
33.56 |
|
22 |
9 |
Jakobsen Karoline Thagård |
2004 |
STRUER |
0408AU |
25 m |
33.68 |
|
23 |
269 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ST-NEPTUN |
0418AV |
25 m |
34.83 |
|
24 |
344 |
Sørensen Michelle Bloch |
2004 |
SMUT |
0426AX |
25 m |
36.33 |
|
25 |
267 |
Hornbæk Josefine Wohlfeld |
2004 |
ST-NEPTUN |
0448AJ |
25 m |
36.45 |
|
26 |
131 |
Nørfjand Katrine |
2004 |
HOLSTEBRO |
0424BA |
25 m |
37.11 |
|
27 |
41 |
Kristensen Ida |
2004 |
IKAST |
0412AR |
25 m |
37.25 |
|
28 |
550 |
Aulie Maja Rogn |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
37.68 |
|
29 |
132 |
Winkel Louise Brendholdt |
2004 |
HOLSTEBRO |
0498AN |
25 m |
38.84 |
|
30 |
17 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
41.07 |
|
31 |
624 |
Witzøe Lena Somdalen |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
44.80 |
|
32 |
53 |
Bolesen Frida |
2004 |
IKAST |
0402BE |
25 m |
|
|
1 |
545 |
Mikkelsen Amalie |
1997 |
GLADSAXE |
9728AA |
25 m |
25.77 |
|
2 |
225 |
Rijkhoff Lisa |
2001 |
AALBORG |
0136AF |
25 m |
27.43 |
|
3 |
608 |
Andersen Ine Marie |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
27.76 |
|
4 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
27.88 |
|
5 |
185 |
Villumsen Signe |
2001 |
AGF |
0146AQ |
25 m |
28.21 |
|
6 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
28.66 |
|
7 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
28.72 |
|
8 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
29.16 |
|
9 |
467 |
Fagge Cathrine Emilie |
2002 |
Vågsbygd |
|
25 m |
30.17 |
|
10 |
184 |
Ingeberg Sofia |
2002 |
AGF |
0252AV |
25 m |
30.62 |
|
11 |
433 |
Peter Alexandra |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
31.40 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
17_S
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 3.51.98, West Swim, 2011 |
Løbssponsor: Tican |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
6 |
Mathiasen Frederik Bak |
2006 |
STRUER |
0655AJ |
25 m |
5:01.05 |
|
2 |
239 |
Jørgensen Marcus Juul |
2006 |
AALBORG |
0635AJ |
25 m |
5:12.62 |
|
3 |
92 |
Jespersen Halfdan Dahl |
2006 |
HOVEDSTAD |
0623AB |
25 m |
5:32.59 |
|
4 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
5:37.19 |
|
5 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
6:14.48 |
|
6 |
508 |
Isaksen-Khalloul Sofian |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
6:34.09 |
|
1 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
4:12.11 |
|
2 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
4:22.68 |
|
3 |
192 |
Johannesen Casper |
2004 |
AALBORG |
0429AH |
25 m |
4:30.32 |
|
4 |
209 |
Rijkhoff Joost |
2004 |
AALBORG |
0499AB |
25 m |
4:37.25 |
|
5 |
102 |
Andersen Mikkel |
2005 |
HOVEDSTAD |
0531AC |
25 m |
4:43.51 |
|
6 |
569 |
Jansen Michael |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
4:49.02 |
|
7 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
4:52.51 |
|
8 |
116 |
Drechsler Mads |
2005 |
HOLSTEBRO |
0561AH |
25 m |
4:53.51 |
|
9 |
163 |
Rasmussen Sebastian D. |
2005 |
HERNING |
0583AJ |
25 m |
5:25.10 |
|
10 |
241 |
Kristensen Mikkel K. |
2005 |
AALBORG |
0519AJ |
25 m |
6:24.53 |
|
11 |
510 |
Klausen Morten Håbesland |
2005 |
KristianSA |
|
25 m |
6:44.87 |
|
1 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
3:44.68 |
|
2 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
3:45.94 |
|
3 |
548 |
Svendsen Marcus Krøyer |
1997 |
KVIK |
9787AB |
25 m |
3:48.20 |
|
4 |
36 |
Lindholm Oskar |
2001 |
LYSENG |
0153AF |
25 m |
3:50.45 |
|
5 |
179 |
Holm Mads |
1998 |
ESBJERG |
9837AC |
25 m |
3:55.99 |
|
6 |
174 |
Mose Jakob |
2000 |
ESBJERG |
0029AF |
25 m |
4:02.05 |
|
7 |
54 |
Riis Bertram Dreyer |
2002 |
HOVEDSTAD |
0223AG |
25 m |
4:02.71 |
|
8 |
596 |
Valdar Anders |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
4:03.95 |
|
9 |
534 |
Klausen Andreas Håbesland |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
4:04.28 |
|
10 |
443 |
Sørensen Trym Vejlgaard |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
4:08.22 |
|
11 |
533 |
Johansen Birk Lee |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
4:09.06 |
|
12 |
229 |
Nørgaard Rune |
2000 |
AALBORG |
0097AF |
25 m |
4:11.14 |
|
13 |
432 |
Borgstrøm Sigurd Olav |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
4:11.89 |
|
14 |
248 |
Frost Oliver Nørgaard |
2002 |
AALBORG |
0299AL |
25 m |
4:12.82 |
|
15 |
600 |
Olsen Eirik Vinje |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
4:16.72 |
|
16 |
611 |
Aamodt Andreas Imislund |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
4:19.81 |
|
17 |
227 |
Laursen Mathias Lindberg |
2003 |
AALBORG |
0359AJ |
25 m |
4:24.66 |
|
18 |
223 |
Langley Lawrence |
2001 |
AALBORG |
0125AI |
25 m |
4:25.50 |
|
19 |
27 |
Sejr Valdemar Vind |
2003 |
LYSENG |
0329AG |
25 m |
4:44.75 |
|
20 |
270 |
Hvam Axel |
2003 |
ST-NEPTUN |
0349AQ |
25 m |
4:59.14 |
|
21 |
294 |
Hjerrild-Jensen Gustav |
2003 |
NORD |
0311AQ |
25 m |
5:01.70 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
18_S
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 4.11.37, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
440 |
Rasch Carmen Alexandra |
2007 |
Lørenskog |
|
25 m |
5:10.94 |
|
2 |
99 |
Rasmussen Maria Kjer |
2007 |
HOVEDSTAD |
0728AA |
25 m |
5:48.14 |
|
1 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
4:48.20 |
|
2 |
14 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
4:52.86 |
|
3 |
204 |
Olesen Laura S. |
2005 |
AALBORG |
0538AA |
25 m |
4:55.22 |
|
4 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
4:56.80 |
|
5 |
94 |
Lundsgaard Juliane Sarauw |
2006 |
HOVEDSTAD |
0638AB |
25 m |
5:04.64 |
|
6 |
375 |
Jensen Amalie Nyvang |
2005 |
THISTED |
0526AM |
25 m |
5:10.98 |
|
7 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
5:11.09 |
|
8 |
130 |
Løh Laura |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AM |
25 m |
5:16.20 |
|
9 |
475 |
Horverak Sofie |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
5:22.95 |
|
10 |
591 |
Hagen Emilie Alexandra |
2005 |
Elverum |
|
25 m |
5:28.18 |
|
11 |
310 |
Høgh Josefine |
2005 |
S 68 |
0588AD |
25 m |
5:31.51 |
|
12 |
161 |
Jensen Nicoline Astrup |
2006 |
HERNING |
0608AP |
25 m |
5:53.01 |
|
13 |
312 |
Jensen Ida |
2006 |
S 68 |
0682AQ |
25 m |
6:00.02 |
|
1 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
4:04.38 |
|
2 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
4:08.43 |
|
3 |
224 |
Bruun Line Jørgensen |
1995 |
AALBORG |
9544AF |
25 m |
4:09.34 |
|
4 |
218 |
Gade Jackie |
1998 |
AALBORG |
9836AS |
25 m |
4:19.77 |
|
5 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
4:20.65 |
|
6 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
4:22.07 |
|
7 |
431 |
Borgstrøm Oda Kristine |
1999 |
Randaberg |
|
25 m |
4:22.68 |
|
8 |
217 |
Ottesen Camilla |
2000 |
AALBORG |
0032AE |
25 m |
4:28.67 |
|
9 |
33 |
Bjerg Martha |
2004 |
LYSENG |
0454AK |
25 m |
4:28.77 |
|
10 |
220 |
Poulsen Johanne Marie |
2001 |
AALBORG |
0144AC |
25 m |
4:29.98 |
|
11 |
412 |
Sørensen Emilie Wolf |
2003 |
SKOVBAKKEN |
0362AL |
25 m |
4:32.55 |
|
12 |
537 |
Refst Juni Helene Iversen |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
4:35.24 |
|
13 |
450 |
Leirvik Ida |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
4:48.23 |
|
14 |
515 |
Lohne Camilla |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
4:59.89 |
|
15 |
382 |
Kristensen Ida |
2004 |
THISTED |
0498AQ |
25 m |
5:08.46 |
|
16 |
593 |
Rugsveen Hanne |
2002 |
Elverum |
|
25 m |
5:35.15 |
|
17 |
609 |
Pflug Nikoline |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
5:37.49 |
|
18 |
168 |
Nielsen Line Lindhardt |
2004 |
HERNING |
0426AO |
25 m |
5:41.92 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
19_S
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Chris Christensen, 1.59.80, Holstebro, 2013 |
Løbssponsor: Sportigan |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:42.28 |
|
2 |
245 |
Jensen Storm |
2007 |
AALBORG |
0773AE |
25 m |
2:57.24 |
|
3 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
3:00.26 |
|
4 |
485 |
Slotta Sunde Tobais |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:02.66 |
|
5 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:16.54 |
|
6 |
121 |
Jensen Frederik N |
2007 |
HOLSTEBRO |
0741AC |
25 m |
|
|
1 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
2:25.29 |
|
2 |
91 |
Andersen Gustav Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0689AA |
25 m |
2:28.98 |
|
3 |
275 |
Brorson Johan H |
2006 |
ST-NEPTUN |
0631AM |
25 m |
2:39.12 |
|
4 |
106 |
Jensen Tristan |
2006 |
HOVEDSTAD |
0611AG |
25 m |
2:41.17 |
|
5 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:44.01 |
|
6 |
143 |
Staun Hjalte Nederby |
2006 |
HEI |
0629AO |
25 m |
2:46.62 |
|
7 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
2:49.99 |
|
8 |
155 |
Jørgensen Lasse Hjorth |
2006 |
HERNING |
0647AK |
25 m |
2:57.19 |
|
9 |
276 |
Laursen Andreas |
2006 |
ST-NEPTUN |
0613AM |
25 m |
3:03.60 |
|
10 |
283 |
Eliasen Sebastian |
2006 |
NORD |
0677AJ |
25 m |
3:07.40 |
|
11 |
97 |
Andersen Magnus Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0679AA |
25 m |
3:25.09 |
|
12 |
46 |
Kristensen Daniel |
2006 |
IKAST |
0677AM |
25 m |
3:31.55 |
|
1 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
2:23.85 |
|
2 |
416 |
Østerberg Gustav Dalby |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0571AC |
25 m |
2:28.06 |
|
3 |
164 |
Wemmelund Sigurd |
2005 |
HERNING |
0589AI |
25 m |
2:29.50 |
|
4 |
417 |
Andersen David Kilsgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0567AM |
25 m |
2:33.36 |
|
5 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
2:33.45 |
|
6 |
138 |
Boest Casper |
2005 |
HEI |
0585AK |
25 m |
2:39.56 |
|
7 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
2:41.02 |
|
8 |
162 |
Bennetsen Oliver |
2005 |
HERNING |
0565AK |
25 m |
2:42.53 |
|
9 |
290 |
Laursen Frederik |
2005 |
NORD |
0561AI |
25 m |
2:42.96 |
|
10 |
274 |
Laursen Mathias Nybro |
2005 |
ST-NEPTUN |
0503AN |
25 m |
2:43.62 |
|
11 |
360 |
Harbo Frederik |
2005 |
THISTED |
0591AH |
25 m |
2:45.58 |
|
12 |
142 |
Nielsen Andreas Lindgaard |
2005 |
HEI |
0515AP |
25 m |
2:47.01 |
|
13 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:48.44 |
|
14 |
406 |
Gallacher Simon |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0569AN |
25 m |
2:52.03 |
|
1 |
552 |
Besenyi Istvan |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:20.04 |
|
2 |
413 |
Mikkelsen Mads |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0491AC |
25 m |
2:20.56 |
|
3 |
191 |
Knakkergaard Asgar |
2004 |
AALBORG |
0421AL |
25 m |
2:20.70 |
|
4 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
2:21.22 |
|
5 |
35 |
Rosenborg Lucas |
2004 |
LYSENG |
0481AH |
25 m |
2:24.02 |
|
6 |
393 |
Sørensen Viktor Enevold |
2004 |
THISTED |
0457AL |
25 m |
2:29.99 |
|
7 |
292 |
Torp Andreas |
2004 |
NORD |
0409AA |
25 m |
2:30.36 |
|
8 |
16 |
Holm Simon Kruse |
2004 |
ODDER |
0413AL |
25 m |
2:50.13 |
|
9 |
147 |
Schou Laurits Romvig |
2004 |
HERNING |
0479AP |
25 m |
3:02.36 |
|
1 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
2:07.87 |
|
2 |
311 |
Jonsson Elias Hanghøj |
2002 |
S 68 |
0265AI |
25 m |
2:16.44 |
|
3 |
601 |
Rennesund Lucas |
2002 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:17.58 |
|
4 |
28 |
Sloth William |
2003 |
LYSENG |
0367AJ |
25 m |
2:18.82 |
|
5 |
557 |
Handegaard Haakon |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:23.33 |
|
6 |
294 |
Hjerrild-Jensen Gustav |
2003 |
NORD |
0311AQ |
25 m |
2:32.48 |
|
1 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
1:58.93 |
|
2 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
2:02.94 |
|
3 |
532 |
Jensen Ole Marius Rist |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
2:05.41 |
|
4 |
409 |
Skrydstrup Aksel |
2001 |
SKOVBAKKEN |
0155AH |
25 m |
2:06.62 |
|
5 |
219 |
Meinert Janus |
1995 |
AALBORG |
9517AF |
25 m |
2:11.80 |
|
6 |
30 |
Elkjær Alexander Korsager |
2001 |
LYSENG |
0113AL |
25 m |
2:19.21 |
|
7 |
535 |
Klok Julian S. Solås |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
2:23.64 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
20_S
Løb 20, 200m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.14.29, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: Nordvestjysk El Service |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:10.42 |
|
2 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
3:15.24 |
|
3 |
470 |
Austvik Fuglestein Tiril |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:17.35 |
|
4 |
158 |
Jeppesen Louise |
2008 |
HERNING |
0886AG |
25 m |
3:27.61 |
|
5 |
320 |
Sakic Alma Nygreen |
2008 |
S 68 |
0822AG |
25 m |
3:34.58 |
|
6 |
625 |
Fjellstad Ylva Magdalena |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
3:35.20 |
|
7 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:52.04 |
|
8 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
|
|
9 |
626 |
Hanssen Elise Grov |
2009 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
2:36.61 |
|
2 |
93 |
Pedersen Isabella |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AD |
25 m |
2:39.48 |
|
3 |
103 |
Stokkebro Mikkeline Steen |
2007 |
HOVEDSTAD |
0726AB |
25 m |
2:41.08 |
|
4 |
100 |
Møller Mathilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0746AB |
25 m |
2:41.84 |
|
5 |
157 |
Jørgensen Liv Hjorth |
2007 |
HERNING |
0754AK |
25 m |
2:46.29 |
|
6 |
95 |
Philip Julie |
2007 |
HOVEDSTAD |
0742AC |
25 m |
2:47.91 |
|
7 |
415 |
Hansen Ida-Marie J. C. |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0706AN |
25 m |
3:00.87 |
|
8 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
3:01.76 |
|
9 |
107 |
Jacoby Vigga |
2007 |
HOVEDSTAD |
0782AE |
25 m |
3:02.49 |
|
10 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
3:03.60 |
|
11 |
230 |
Kirkegaard Amalie |
2007 |
AALBORG |
0768AN |
25 m |
3:04.45 |
|
12 |
139 |
Gúnnlaugsdóttri Júlía |
2007 |
HEI |
0754AM |
25 m |
3:05.18 |
|
13 |
140 |
Holst Julie Ravn |
2007 |
HEI |
0744AM |
25 m |
3:06.68 |
|
14 |
407 |
Thorsell Frida Damm |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0716AN |
25 m |
3:07.43 |
|
15 |
592 |
Kulmala Emma Mathea |
2007 |
Elverum |
|
25 m |
3:07.65 |
|
16 |
23 |
Jørgensen Clara Cavo |
2007 |
LYSENG |
0752AE |
25 m |
3:13.25 |
|
17 |
24 |
Gad Sofia |
2007 |
LYSENG |
0748AE |
25 m |
3:17.36 |
|
18 |
240 |
Plougman Mia |
2007 |
AALBORG |
0784AH |
25 m |
3:18.26 |
|
19 |
234 |
Andersen Emma |
2007 |
AALBORG |
0778AN |
25 m |
3:20.12 |
|
20 |
153 |
Jensen Isabell Thaison |
2007 |
HERNING |
0734AK |
25 m |
3:23.41 |
|
21 |
231 |
Lundager Caitlin Holbæk |
2007 |
AALBORG |
0754AO |
25 m |
3:24.72 |
|
22 |
119 |
Drechsler Silje |
2007 |
HOLSTEBRO |
0746AL |
25 m |
3:31.01 |
|
23 |
120 |
Brixen Maja Broholm |
2007 |
HOLSTEBRO |
0732AF |
25 m |
3:31.39 |
|
24 |
318 |
Christiansen Mathilde |
2007 |
S 68 |
0786AI |
25 m |
3:40.85 |
|
25 |
279 |
Overgaard Josefine S. |
2007 |
NORD |
0786AW |
25 m |
3:42.51 |
|
26 |
487 |
Stumpf Christine |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:55.64 |
|
1 |
98 |
Christensen Malu Melody |
2006 |
HOVEDSTAD |
0636AF |
25 m |
2:34.35 |
|
2 |
403 |
Dige Anne Katrine |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0654AF |
25 m |
2:36.17 |
|
3 |
200 |
Hyltoft Caroline Lærke |
2006 |
AALBORG |
0678AO |
25 m |
2:36.35 |
|
4 |
39 |
Bertram Marie |
2006 |
LYSENG |
0672AQ |
25 m |
2:37.36 |
|
5 |
141 |
Kanstrup Rikke Friis |
2006 |
HEI |
0634AR |
25 m |
2:40.56 |
|
6 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:41.49 |
|
7 |
563 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:43.95 |
|
8 |
237 |
Gjelstrup Line |
2006 |
AALBORG |
0658AC |
25 m |
2:44.00 |
|
9 |
111 |
Bach Anna |
2006 |
HOLSTEBRO |
0694AF |
25 m |
2:46.40 |
|
10 |
572 |
Kristiansen Mia |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:52.32 |
|
11 |
282 |
Sørensen Mathilde Hoff |
2006 |
NORD |
0654AS |
25 m |
2:54.57 |
|
12 |
522 |
Trøite Sarah Alexandra |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
2:54.70 |
|
13 |
288 |
Abel Aia Caroline |
2006 |
NORD |
0666AL |
25 m |
2:55.92 |
|
14 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
2:57.51 |
|
15 |
37 |
Sejr Nikoline |
2006 |
LYSENG |
0604AJ |
25 m |
2:58.19 |
|
16 |
319 |
Sakic Selma Nygreen |
2006 |
S 68 |
0662AS |
25 m |
2:59.28 |
|
17 |
404 |
Keller Dagmar |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0672AS |
25 m |
3:02.47 |
|
18 |
361 |
Sørensen Frederikke |
2006 |
THISTED |
0666AI |
25 m |
3:02.79 |
|
19 |
523 |
Valvik Silje |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
3:19.80 |
|
20 |
484 |
Sangvik Linnea |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:34.91 |
|
21 |
308 |
Veenstra Reinike |
2006 |
S 68 |
0638AW |
25 m |
3:51.21 |
|
22 |
519 |
Revheim-Foss Amanda |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
195 |
Romanski Fenja |
2005 |
AALBORG |
0598AH |
25 m |
2:24.99 |
|
2 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:25.40 |
|
3 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
2:26.93 |
|
4 |
38 |
Langvad Nanna |
2005 |
LYSENG |
0512BA |
25 m |
2:33.55 |
|
5 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:33.55 |
|
6 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:33.72 |
|
7 |
211 |
Jensen Jazmin |
2005 |
AALBORG |
0584AA |
25 m |
2:37.95 |
|
8 |
345 |
Vorgod Liva Lauridsen |
2005 |
SMUT |
0566AR |
25 m |
2:40.77 |
|
9 |
18 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
2:48.64 |
|
10 |
45 |
Nielsen Emilie Væring |
2005 |
IKAST |
0592AU |
25 m |
2:50.55 |
|
11 |
43 |
Krogh Katrine |
2005 |
IKAST |
0526AQ |
25 m |
2:51.75 |
|
12 |
577 |
Sandvik Kaja |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
3:03.32 |
|
13 |
342 |
Andersen Maja Bech Færløv |
2005 |
SMUT |
0534AR |
25 m |
3:25.64 |
|
14 |
297 |
Overgaard Anne-Sofie S. |
2005 |
NORD |
0510BC |
25 m |
|
|
1 |
186 |
Borgensgaard Mia |
2003 |
AGF |
0368AT |
25 m |
2:19.87 |
|
2 |
411 |
Dige Laura Marie |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0404AE |
25 m |
2:27.00 |
|
3 |
32 |
Kildahl Sarah |
2004 |
LYSENG |
0474AJ |
25 m |
2:30.72 |
|
4 |
208 |
Jensen Emma Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0458AO |
25 m |
2:32.76 |
|
5 |
221 |
Kristensen Karoline L. |
2003 |
AALBORG |
0326AQ |
25 m |
2:33.22 |
|
6 |
412 |
Sørensen Emilie Wolf |
2003 |
SKOVBAKKEN |
0362AL |
25 m |
2:35.18 |
|
7 |
284 |
Andersen Anne-Sophie |
2004 |
NORD |
0424AP |
25 m |
2:39.92 |
|
8 |
377 |
Kjær Camilla |
2003 |
THISTED |
0354AD |
25 m |
2:41.92 |
|
9 |
491 |
Vilhelmsen Anne Linnea |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:42.60 |
|
10 |
287 |
Wigard Naja Laitinen |
2003 |
NORD |
0356AZ |
25 m |
2:47.92 |
|
11 |
286 |
Larsen Freja Klitgaard |
2004 |
NORD |
0494AU |
25 m |
2:52.81 |
|
12 |
418 |
Lund Dicte |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0444AN |
25 m |
2:56.58 |
|
13 |
574 |
Simonsen Kristiane Rygh |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:58.59 |
|
14 |
17 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
3:13.58 |
|
15 |
624 |
Witzøe Lena Somdalen |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
225 |
Rijkhoff Lisa |
2001 |
AALBORG |
0136AF |
25 m |
2:20.00 |
|
2 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
2:21.03 |
|
3 |
467 |
Fagge Cathrine Emilie |
2002 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:28.69 |
|
4 |
185 |
Villumsen Signe |
2001 |
AGF |
0146AQ |
25 m |
2:30.25 |
|
5 |
29 |
Vinther Amalie |
1995 |
LYSENG |
9506AU |
25 m |
3:02.91 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
21_S
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
Robin Dale Oen, 0.22.94, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: Tican |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
77 |
Legind Hans Bjørn |
2007 |
HOVEDSTAD |
0717AF |
25 m |
30.31 |
|
2 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
30.46 |
|
3 |
485 |
Slotta Sunde Tobais |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
30.62 |
|
4 |
247 |
Bundgaard William |
2007 |
AALBORG |
0717AE |
25 m |
31.07 |
|
5 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
31.51 |
|
6 |
80 |
Juska Konradas |
2007 |
HOVEDSTAD |
0751AC |
25 m |
31.77 |
|
7 |
71 |
Cliff Daniel Emil Lund |
2007 |
HOVEDSTAD |
0795AC |
25 m |
31.91 |
|
8 |
72 |
Bergmann David |
2008 |
HOVEDSTAD |
0883AC |
25 m |
32.16 |
|
9 |
81 |
Vidovic Linus Klarskov |
2007 |
HOVEDSTAD |
0713AB |
25 m |
32.37 |
|
10 |
78 |
Wang Ib Fang |
2007 |
HOVEDSTAD |
0771AB |
25 m |
32.69 |
|
11 |
19 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
33.01 |
|
12 |
83 |
Voldmester Simon |
2007 |
HOVEDSTAD |
0703AB |
25 m |
33.22 |
|
13 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
33.41 |
|
14 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
33.66 |
|
15 |
315 |
Szephalmi Laszlo |
2007 |
S 68 |
0785AJ |
25 m |
33.98 |
|
16 |
244 |
Norup Rasmus |
2007 |
AALBORG |
0781AI |
25 m |
34.37 |
|
17 |
48 |
Theisen Valdemar |
2007 |
IKAST |
0763AI |
25 m |
35.52 |
|
18 |
368 |
Jonasen Noah |
2007 |
THISTED |
0701AM |
25 m |
35.88 |
|
19 |
47 |
Olesen Albert |
2008 |
IKAST |
0841AE |
25 m |
36.31 |
|
20 |
66 |
Wiuf Anton |
2008 |
HOVEDSTAD |
0895AC |
25 m |
36.59 |
|
21 |
346 |
Schwab Tobias |
2009 |
SMUT |
0985AF |
25 m |
37.13 |
|
22 |
5 |
Piontkowitz Felix |
2007 |
STRUER |
0769AG |
25 m |
37.52 |
|
23 |
68 |
Watkin Buster |
2008 |
HOVEDSTAD |
0839AE |
25 m |
38.03 |
|
24 |
52 |
Gadeberg Patrick |
2007 |
IKAST |
0719AO |
25 m |
38.68 |
|
25 |
50 |
Holm Magnus Kjær |
2008 |
IKAST |
0825AI |
25 m |
38.94 |
|
26 |
321 |
Dworzanski Maciej |
2008 |
S 68 |
0843AJ |
25 m |
39.58 |
|
27 |
350 |
Vesterby Frederik |
2008 |
THISTED |
0809AI |
25 m |
39.58 |
|
28 |
351 |
Pedersen Ivan |
2008 |
THISTED |
0887AI |
25 m |
39.89 |
|
29 |
353 |
Malle Karl Emil |
2008 |
THISTED |
0877AI |
25 m |
39.92 |
|
30 |
62 |
Singer Albert |
2008 |
HOVEDSTAD |
0885AC |
25 m |
40.28 |
|
31 |
113 |
Jensen Jonas Golczyk |
2007 |
HOLSTEBRO |
0731AK |
25 m |
40.60 |
|
32 |
49 |
Bjørn Zakarias L. |
2008 |
IKAST |
0879AH |
25 m |
40.89 |
|
33 |
456 |
Hostvedt Lucas Nilsen |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
41.92 |
|
34 |
76 |
Billing Frederik |
2008 |
HOVEDSTAD |
0853AC |
25 m |
42.21 |
|
35 |
86 |
Alstrøm Villum |
2008 |
HOVEDSTAD |
0823AC |
25 m |
43.37 |
|
36 |
524 |
Valvik Stian |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
50.19 |
|
37 |
517 |
Natvig Casper |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
51.02 |
|
38 |
349 |
Meyer Christopher Andre |
2007 |
THISTED |
0737AP |
25 m |
|
|
39 |
463 |
Feraz Rahzan |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
|
|
1 |
143 |
Staun Hjalte Nederby |
2006 |
HEI |
0629AO |
25 m |
28.91 |
|
2 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
29.21 |
|
3 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
29.74 |
|
4 |
575 |
Simonsen Magnus Rygh |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
29.86 |
|
5 |
239 |
Jørgensen Marcus Juul |
2006 |
AALBORG |
0635AJ |
25 m |
30.01 |
|
6 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
30.82 |
|
7 |
106 |
Jensen Tristan |
2006 |
HOVEDSTAD |
0611AG |
25 m |
30.84 |
|
8 |
6 |
Mathiasen Frederik Bak |
2006 |
STRUER |
0655AJ |
25 m |
30.88 |
|
9 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
30.99 |
|
10 |
125 |
Nazarov Vlad |
2006 |
HOLSTEBRO |
0603AL |
25 m |
31.48 |
|
11 |
623 |
Andreassen Jonas Emil |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
31.95 |
|
12 |
92 |
Jespersen Halfdan Dahl |
2006 |
HOVEDSTAD |
0623AB |
25 m |
32.07 |
|
13 |
291 |
Andersen Christian |
2006 |
NORD |
0667AI |
25 m |
32.24 |
|
14 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
33.57 |
|
15 |
357 |
Bakke Christian |
2006 |
THISTED |
0633AR |
25 m |
35.13 |
|
16 |
46 |
Kristensen Daniel |
2006 |
IKAST |
0677AM |
25 m |
38.85 |
|
17 |
281 |
Zinther Silas |
2006 |
NORD |
0693AR |
25 m |
38.87 |
|
18 |
11 |
Skalshøj Rasmus T |
2006 |
STRUER |
0685AO |
25 m |
39.86 |
|
19 |
673 |
Maagaard Wiktor G. |
2006 |
HOLSTEBRO |
0635AN |
25 m |
42.76 |
|
20 |
325 |
Heltborg August |
2006 |
S 68 |
0689AP |
25 m |
43.60 |
|
21 |
112 |
Toftdal Asbjørn Ottow |
2006 |
HOLSTEBRO |
0645AQ |
25 m |
|
|
22 |
124 |
Skov Dan |
2006 |
HOLSTEBRO |
0671AO |
25 m |
|
|
23 |
394 |
Visby Gustav |
2006 |
THISTED |
0603AS |
25 m |
|
|
1 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
25.24 |
|
2 |
205 |
Kobbelgaard Morten H. |
2005 |
AALBORG |
0587AG |
25 m |
26.29 |
|
3 |
274 |
Laursen Mathias Nybro |
2005 |
ST-NEPTUN |
0503AN |
25 m |
27.51 |
|
4 |
472 |
Erklev Oskar |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
27.66 |
|
5 |
627 |
Hanssen Sivert Grov |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
28.06 |
|
6 |
116 |
Drechsler Mads |
2005 |
HOLSTEBRO |
0561AH |
25 m |
28.29 |
|
7 |
461 |
Hostvedt Oscar Nilsen |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
29.19 |
|
8 |
12 |
Hald Søren Winther |
2005 |
STRUER |
0551AK |
25 m |
29.23 |
|
9 |
271 |
Mogensen Lucas |
2005 |
ST-NEPTUN |
0519AM |
25 m |
29.37 |
|
10 |
241 |
Kristensen Mikkel K. |
2005 |
AALBORG |
0519AJ |
25 m |
29.44 |
|
11 |
417 |
Andersen David Kilsgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0567AM |
25 m |
29.85 |
|
12 |
360 |
Harbo Frederik |
2005 |
THISTED |
0591AH |
25 m |
30.01 |
|
13 |
437 |
Hammerstad Sivert |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
30.04 |
|
14 |
277 |
Larsen Mads Rager |
2005 |
ST-NEPTUN |
0585AO |
25 m |
30.46 |
|
15 |
142 |
Nielsen Andreas Lindgaard |
2005 |
HEI |
0515AP |
25 m |
30.55 |
|
16 |
464 |
Skjoldhorne Oscar |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
30.64 |
|
17 |
163 |
Rasmussen Sebastian D. |
2005 |
HERNING |
0583AJ |
25 m |
31.24 |
|
18 |
160 |
Mikkelsen Mikkel Kjær |
2005 |
HERNING |
0577AG |
25 m |
31.60 |
|
19 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
31.91 |
|
20 |
149 |
Klausen Asger Schnieber |
2005 |
HERNING |
0557AG |
25 m |
32.04 |
|
21 |
374 |
Jensen William |
2005 |
THISTED |
0505AO |
25 m |
32.79 |
|
22 |
406 |
Gallacher Simon |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0569AN |
25 m |
34.93 |
|
23 |
510 |
Klausen Morten Håbesland |
2005 |
KristianSA |
|
25 m |
35.64 |
|
24 |
1 |
Olesen Anton Møller |
2005 |
STRUER |
0557AO |
25 m |
37.28 |
|
25 |
426 |
Dahl Simon Bjørkmann |
2005 |
STRUER |
0521AQ |
25 m |
39.51 |
|
1 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
24.01 |
|
2 |
413 |
Mikkelsen Mads |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0491AC |
25 m |
24.68 |
|
3 |
31 |
Lindholm Frederik |
2004 |
LYSENG |
0451AC |
25 m |
24.73 |
|
4 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
25.82 |
|
5 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
25.96 |
|
6 |
393 |
Sørensen Viktor Enevold |
2004 |
THISTED |
0457AL |
25 m |
26.02 |
|
7 |
191 |
Knakkergaard Asgar |
2004 |
AALBORG |
0421AL |
25 m |
26.36 |
|
8 |
427 |
Maudal Neo Elias |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
26.67 |
|
9 |
285 |
Jaworski Emil |
2004 |
NORD |
0475AQ |
25 m |
26.72 |
|
10 |
192 |
Johannesen Casper |
2004 |
AALBORG |
0429AH |
25 m |
26.90 |
|
11 |
429 |
Bamr Christoffer Johannes |
2004 |
N. Eiker |
|
25 m |
26.91 |
|
12 |
293 |
Møller Danilo |
2004 |
NORD |
0415AH |
25 m |
28.39 |
|
13 |
296 |
Feldtmose Mathias Frahm |
2004 |
NORD |
0425AL |
25 m |
28.42 |
|
14 |
148 |
Brøste Oskar Wiwe |
2004 |
HERNING |
0459AO |
25 m |
28.78 |
|
15 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
29.47 |
|
16 |
462 |
Karlsen Eirik |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
29.87 |
|
17 |
438 |
Jensen Sondre Marki |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
30.09 |
|
18 |
552 |
Besenyi Istvan |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
30.25 |
|
19 |
280 |
Nielsen Malthe Sæderup |
2004 |
NORD |
0425AT |
25 m |
32.82 |
|
20 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
34.37 |
|
1 |
542 |
Nickelsen Rasmus |
2003 |
HERLEV |
0347AC |
25 m |
22.59 |
|
2 |
248 |
Frost Oliver Nørgaard |
2002 |
AALBORG |
0299AL |
25 m |
24.60 |
|
3 |
227 |
Laursen Mathias Lindberg |
2003 |
AALBORG |
0359AJ |
25 m |
24.73 |
|
4 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
24.80 |
|
5 |
432 |
Borgstrøm Sigurd Olav |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
25.73 |
|
6 |
557 |
Handegaard Haakon |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
25.83 |
|
7 |
533 |
Johansen Birk Lee |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
26.12 |
|
8 |
567 |
Hoseth Mathias Somogyi |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
26.16 |
|
9 |
536 |
Phillipson Titus Victor |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
26.27 |
|
10 |
181 |
Frydenholm Emil |
2002 |
ESBJERG |
0235AG |
25 m |
26.63 |
|
11 |
446 |
Forbord Ivar Mosqueira |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
27.20 |
|
12 |
455 |
Krstic Luka |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
27.30 |
|
13 |
554 |
Eriksen Sebastian |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
27.37 |
|
14 |
449 |
Munz-Kløve Theo |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
27.47 |
|
15 |
27 |
Sejr Valdemar Vind |
2003 |
LYSENG |
0329AG |
25 m |
27.87 |
|
16 |
454 |
Hallerud Kasper Morseth |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
28.28 |
|
17 |
270 |
Hvam Axel |
2003 |
ST-NEPTUN |
0349AQ |
25 m |
28.33 |
|
18 |
600 |
Olsen Eirik Vinje |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
28.48 |
|
19 |
388 |
Bager Nicklas |
2003 |
THISTED |
0321AM |
25 m |
28.66 |
|
1 |
547 |
Bjerg Tobias B. |
1998 |
AGF |
9807AC |
25 m |
21.96 |
|
2 |
541 |
Rysgaard Mathias Zander |
1998 |
HØRSHOLM |
9833AA |
25 m |
22.26 |
|
3 |
183 |
Schultz Kasper |
1995 |
AGF |
9557AI |
25 m |
22.76 |
|
4 |
173 |
Jørgensen Christian Holm |
1999 |
ESBJERG |
9973AK |
25 m |
22.97 |
|
5 |
175 |
Abel Martin H. |
2001 |
ESBJERG |
0197AF |
25 m |
23.27 |
|
6 |
199 |
Bromer Viktor B. |
1993 |
AALBORG |
9337AB |
25 m |
23.31 |
|
7 |
36 |
Lindholm Oskar |
2001 |
LYSENG |
0153AF |
25 m |
23.36 |
|
8 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
23.41 |
|
9 |
531 |
Hope Johannes |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
23.43 |
|
10 |
25 |
Hjort Anton Borg |
2000 |
LYSENG |
0065AO |
25 m |
23.90 |
|
11 |
179 |
Holm Mads |
1998 |
ESBJERG |
9837AC |
25 m |
25.27 |
|
12 |
229 |
Nørgaard Rune |
2000 |
AALBORG |
0097AF |
25 m |
25.42 |
|
13 |
187 |
Kjærgaard Valdemar |
2001 |
AGF |
0149AM |
25 m |
25.68 |
|
14 |
443 |
Sørensen Trym Vejlgaard |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
26.05 |
|
15 |
378 |
Hovmark Christian |
2001 |
THISTED |
0155AF |
25 m |
26.13 |
|
16 |
594 |
Sol Rick |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
26.30 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
22_S
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
Julie Kepp Jensen, 0.24.52, A6, 2018 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
30.35 |
|
2 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
31.65 |
|
3 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
33.19 |
|
4 |
85 |
Jørgensen Vigga |
2008 |
HOVEDSTAD |
0874AE |
25 m |
33.29 |
|
5 |
67 |
Bibeyron-Wara Betty |
2008 |
HOVEDSTAD |
0888AB |
25 m |
33.31 |
|
6 |
73 |
Stensgaard Ella |
2008 |
HOVEDSTAD |
0816AA |
25 m |
33.55 |
|
7 |
150 |
Loeven Carlijn |
2008 |
HERNING |
0802AH |
25 m |
35.27 |
|
8 |
69 |
Riis Christiane Dreyer |
2009 |
HOVEDSTAD |
0902AB |
25 m |
35.81 |
|
9 |
61 |
Traberg Aimée Overby |
2009 |
HOVEDSTAD |
0962AB |
25 m |
35.92 |
|
10 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
36.37 |
|
11 |
65 |
Lage Andrea |
2009 |
HOVEDSTAD |
0934AB |
25 m |
36.81 |
|
12 |
84 |
Gammelvind Thilde |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AG |
25 m |
37.28 |
|
13 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
37.66 |
|
14 |
278 |
Lavrsen Helene |
2008 |
NORD |
0854AG |
25 m |
37.95 |
|
15 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
38.05 |
|
16 |
481 |
Riiser Javnes Lina |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
38.47 |
|
17 |
74 |
Cliff Esther Lærke Lund |
2009 |
HOVEDSTAD |
0912AB |
25 m |
39.13 |
|
18 |
316 |
Szephalmi Reka |
2009 |
S 68 |
0992AD |
25 m |
39.19 |
|
19 |
618 |
Mårtensson Emilie Mathilde |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
39.22 |
|
20 |
63 |
Dyndgaard Alice Zsigri |
2009 |
HOVEDSTAD |
0922AB |
25 m |
39.29 |
|
21 |
3 |
Bach Elin Glassou |
2008 |
STRUER |
0808AN |
25 m |
39.62 |
|
22 |
10 |
Mathiasen Kathrine Bak |
2008 |
STRUER |
0832AL |
25 m |
39.79 |
|
23 |
520 |
Sandø Marita T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
39.86 |
|
24 |
8 |
Ishøi Johanne |
2008 |
STRUER |
0898AK |
25 m |
39.94 |
|
25 |
324 |
Kristensen Mathilde |
2008 |
S 68 |
0866AR |
25 m |
40.95 |
|
26 |
79 |
Christensen Josephine S. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0932AB |
25 m |
41.43 |
|
27 |
82 |
Bløcher Luna Blanka A. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0992AB |
25 m |
43.12 |
|
28 |
352 |
Frøkjær Johanne Øland |
2009 |
THISTED |
0996AG |
25 m |
43.65 |
|
29 |
348 |
Pedersen Amanda |
2009 |
THISTED |
0986AG |
25 m |
44.09 |
|
30 |
518 |
Nygård Lone T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
45.69 |
|
31 |
7 |
Olesen Frida |
2008 |
STRUER |
0828AN |
25 m |
46.77 |
|
32 |
126 |
Krabbe Victoria |
2008 |
HOLSTEBRO |
0852AE |
25 m |
47.82 |
|
33 |
354 |
Jensen Liva |
2008 |
THISTED |
0822AT |
25 m |
|
|
34 |
626 |
Hanssen Elise Grov |
2009 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
95 |
Philip Julie |
2007 |
HOVEDSTAD |
0742AC |
25 m |
29.72 |
|
2 |
157 |
Jørgensen Liv Hjorth |
2007 |
HERNING |
0754AK |
25 m |
30.64 |
|
3 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
32.31 |
|
4 |
488 |
Tjønsø Olsen Ella |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
32.38 |
|
5 |
452 |
Engene Vilde |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
32.59 |
|
6 |
107 |
Jacoby Vigga |
2007 |
HOVEDSTAD |
0782AE |
25 m |
33.32 |
|
7 |
70 |
Lukowski Clara Dam |
2007 |
HOVEDSTAD |
0748AT |
25 m |
33.47 |
|
8 |
140 |
Holst Julie Ravn |
2007 |
HEI |
0744AM |
25 m |
33.89 |
|
9 |
99 |
Rasmussen Maria Kjer |
2007 |
HOVEDSTAD |
0728AA |
25 m |
33.90 |
|
10 |
122 |
Christensen Sidsel Tang |
2007 |
HOLSTEBRO |
0756AL |
25 m |
34.05 |
|
11 |
243 |
Madsen Nikoline Hedelund |
2007 |
AALBORG |
0774AI |
25 m |
34.68 |
|
12 |
246 |
Brinkmann Victoria Amdi |
2007 |
AALBORG |
0758AG |
25 m |
34.79 |
|
13 |
51 |
Moeskjær Amalie |
2007 |
IKAST |
0766AV |
25 m |
35.01 |
|
14 |
153 |
Jensen Isabell Thaison |
2007 |
HERNING |
0734AK |
25 m |
35.03 |
|
15 |
154 |
Ovesen Klara Buur |
2007 |
HERNING |
0776AU |
25 m |
35.29 |
|
16 |
151 |
Ovesen Ida Buur |
2007 |
HERNING |
0756AU |
25 m |
35.52 |
|
17 |
235 |
Bertelsen Isabella |
2007 |
AALBORG |
0792AP |
25 m |
36.53 |
|
18 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
37.17 |
|
19 |
120 |
Brixen Maja Broholm |
2007 |
HOLSTEBRO |
0732AF |
25 m |
37.37 |
|
20 |
631 |
Githmark Zara Cecilie Stork |
2007 |
Grimstad |
|
25 m |
41.07 |
|
21 |
117 |
Mikkelsen Laura |
2007 |
HOLSTEBRO |
0772AR |
25 m |
43.67 |
|
22 |
487 |
Stumpf Christine |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
47.18 |
|
23 |
118 |
Have Ingeborg Foged |
2007 |
HOLSTEBRO |
0704AR |
25 m |
|
|
24 |
486 |
Solvang Lauknes Karla |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
89 |
Fuhrmann Coco Li |
2006 |
HOVEDSTAD |
0678AC |
25 m |
27.75 |
|
2 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
28.64 |
|
3 |
108 |
Traberg Zoe Overby |
2006 |
HOVEDSTAD |
0646AB |
25 m |
30.67 |
|
4 |
42 |
Thormann Katrine Bøeg |
2006 |
IKAST |
0692AD |
25 m |
30.83 |
|
5 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
31.01 |
|
6 |
403 |
Dige Anne Katrine |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0654AF |
25 m |
31.08 |
|
7 |
123 |
Lindholm Mille Dahl |
2006 |
HOLSTEBRO |
0662AK |
25 m |
31.25 |
|
8 |
564 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
31.49 |
|
9 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
31.78 |
|
10 |
469 |
Askland Raanes Julia |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
31.90 |
|
11 |
94 |
Lundsgaard Juliane Sarauw |
2006 |
HOVEDSTAD |
0638AB |
25 m |
32.12 |
|
12 |
322 |
Jørgensen Sofia |
2006 |
S 68 |
0638AM |
25 m |
32.15 |
|
13 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
32.22 |
|
14 |
436 |
Gullhav Maria Naas |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
32.23 |
|
15 |
20 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
0622AT |
25 m |
32.32 |
|
16 |
361 |
Sørensen Frederikke |
2006 |
THISTED |
0666AI |
25 m |
32.61 |
|
17 |
572 |
Kristiansen Mia |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
32.69 |
|
18 |
459 |
Hallerud Karine Morseth |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
32.75 |
|
19 |
161 |
Jensen Nicoline Astrup |
2006 |
HERNING |
0608AP |
25 m |
32.82 |
|
20 |
453 |
Arndal Tuva |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
33.34 |
|
21 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
33.84 |
|
22 |
404 |
Keller Dagmar |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0672AS |
25 m |
34.31 |
|
23 |
312 |
Jensen Ida |
2006 |
S 68 |
0682AQ |
25 m |
34.48 |
|
24 |
509 |
Jørgensen Synne Fosse |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
34.83 |
|
25 |
2 |
Jacobsen Caroline Borup |
2006 |
STRUER |
0608AW |
25 m |
35.23 |
|
26 |
672 |
Riis Charlotte Dreyer |
2006 |
HOVEDSTAD |
0686AE |
25 m |
35.68 |
|
27 |
166 |
Salomonsen Stine Hornshøj |
2006 |
HERNING |
0618AP |
25 m |
36.21 |
|
28 |
165 |
Buhl Sofie Hedegaard |
2006 |
HERNING |
0652AS |
25 m |
36.25 |
|
29 |
484 |
Sangvik Linnea |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
36.50 |
|
30 |
630 |
Githmark Stella Victoria Stork |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
39.78 |
|
31 |
114 |
Axelsen Karoline Søe |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AP |
25 m |
52.81 |
|
32 |
13 |
Hou-Carleton Emilia |
2006 |
STRUER |
0608AZ |
25 m |
|
|
33 |
115 |
Nørfjand Thilde |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AX |
25 m |
|
|
1 |
195 |
Romanski Fenja |
2005 |
AALBORG |
0598AH |
25 m |
26.81 |
|
2 |
38 |
Langvad Nanna |
2005 |
LYSENG |
0512BA |
25 m |
26.84 |
|
3 |
198 |
Frost Camilla Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0588AM |
25 m |
27.78 |
|
4 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
29.47 |
|
5 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
29.48 |
|
6 |
307 |
Asmussen Mie |
2005 |
S 68 |
0554AN |
25 m |
29.88 |
|
7 |
207 |
Bager Mathilde |
2005 |
AALBORG |
0524AN |
25 m |
30.55 |
|
8 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
30.82 |
|
9 |
130 |
Løh Laura |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AM |
25 m |
30.95 |
|
10 |
289 |
Jensen Astrid |
2005 |
NORD |
0566AO |
25 m |
30.96 |
|
11 |
273 |
Mikkelsen Freya |
2005 |
ST-NEPTUN |
0504AV |
25 m |
31.76 |
|
12 |
128 |
Iversen Anne Vorup |
2005 |
HOLSTEBRO |
0504AU |
25 m |
32.45 |
|
13 |
591 |
Hagen Emilie Alexandra |
2005 |
Elverum |
|
25 m |
32.51 |
|
14 |
405 |
Olesen Freja Krøjgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0506AP |
25 m |
32.52 |
|
15 |
127 |
Pedersen Amalie Lind |
2005 |
HOLSTEBRO |
0598AV |
25 m |
32.74 |
|
16 |
380 |
Hovmark Ida |
2005 |
THISTED |
0528AG |
25 m |
32.88 |
|
17 |
341 |
Christensen Zenia |
2005 |
SMUT |
0572AL |
25 m |
33.32 |
|
18 |
129 |
Krabbe Karoline Andersen |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AQ |
25 m |
33.40 |
|
19 |
577 |
Sandvik Kaja |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
34.17 |
|
20 |
297 |
Overgaard Anne-Sofie S. |
2005 |
NORD |
0510BC |
25 m |
35.89 |
|
1 |
196 |
Romanski Freja |
2003 |
AALBORG |
0308AI |
25 m |
26.60 |
|
2 |
190 |
Petersen Anna Toft |
2004 |
AALBORG |
0438AI |
25 m |
27.62 |
|
3 |
445 |
Arndal Maja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
27.70 |
|
4 |
595 |
Vie Ingrid |
2003 |
Elverum |
|
25 m |
28.12 |
|
5 |
194 |
Hassing Astrid Marie |
2004 |
AALBORG |
0494AM |
25 m |
28.21 |
|
6 |
428 |
Wikheim Ronja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
28.36 |
|
7 |
193 |
Vesterlund Frida Hagstrup |
2004 |
AALBORG |
0464AI |
25 m |
28.38 |
|
8 |
137 |
Fogh Laura |
2003 |
HEI |
0352AI |
25 m |
28.48 |
|
9 |
444 |
Sembsmoen-Schleis Sanna |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
28.58 |
|
10 |
556 |
Hammerseth Margrethe |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
28.67 |
|
11 |
473 |
Furuborg Emilie |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
29.22 |
|
12 |
576 |
Røseid Vibeke |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
29.27 |
|
13 |
9 |
Jakobsen Karoline Thagård |
2004 |
STRUER |
0408AU |
25 m |
29.28 |
|
14 |
491 |
Vilhelmsen Anne Linnea |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
29.42 |
|
15 |
314 |
Winther Mille |
2003 |
S 68 |
0346AW |
25 m |
29.61 |
|
16 |
306 |
Jørgensen Kirstine |
2004 |
S 68 |
0422AR |
25 m |
29.70 |
|
17 |
599 |
Dalene Kaisa Helmet |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
29.76 |
|
18 |
266 |
Møller Mathilde |
2004 |
ST-NEPTUN |
0438AD |
25 m |
29.81 |
|
19 |
323 |
Bundgaard Sara |
2003 |
S 68 |
0368AM |
25 m |
29.89 |
|
20 |
480 |
Refstie Kristine |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
30.15 |
|
21 |
26 |
Kjærgaard Ida |
2003 |
LYSENG |
0368BB |
25 m |
30.19 |
|
22 |
471 |
Bratland Solveig |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
30.24 |
|
23 |
269 |
Sørensen Sofie Skovgaard |
2004 |
ST-NEPTUN |
0418AV |
25 m |
30.46 |
|
24 |
450 |
Leirvik Ida |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
30.52 |
|
25 |
272 |
Brøndum Thea |
2004 |
ST-NEPTUN |
0476AZ |
25 m |
30.53 |
|
26 |
382 |
Kristensen Ida |
2004 |
THISTED |
0498AQ |
25 m |
30.95 |
|
27 |
451 |
Le-Viet Elin Birkeland |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
30.96 |
|
28 |
418 |
Lund Dicte |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0444AN |
25 m |
31.13 |
|
29 |
447 |
Pedersen Maiken Rinnan |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
31.30 |
|
30 |
131 |
Nørfjand Katrine |
2004 |
HOLSTEBRO |
0424BA |
25 m |
31.32 |
|
31 |
550 |
Aulie Maja Rogn |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
31.38 |
|
32 |
268 |
Ginnerup Liva |
2004 |
ST-NEPTUN |
0484AM |
25 m |
31.76 |
|
33 |
609 |
Pflug Nikoline |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
31.86 |
|
34 |
309 |
Jakobsen Sofie |
2003 |
S 68 |
0342BC |
25 m |
31.87 |
|
35 |
344 |
Sørensen Michelle Bloch |
2004 |
SMUT |
0426AX |
25 m |
32.49 |
|
36 |
41 |
Kristensen Ida |
2004 |
IKAST |
0412AR |
25 m |
32.59 |
|
37 |
589 |
Aamodt Tomine |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
32.63 |
|
38 |
267 |
Hornbæk Josefine Wohlfeld |
2004 |
ST-NEPTUN |
0448AJ |
25 m |
32.85 |
|
39 |
574 |
Simonsen Kristiane Rygh |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
32.85 |
|
40 |
573 |
Skaret Oline Nordnes |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.39 |
|
41 |
168 |
Nielsen Line Lindhardt |
2004 |
HERNING |
0426AO |
25 m |
33.51 |
|
42 |
132 |
Winkel Louise Brendholdt |
2004 |
HOLSTEBRO |
0498AN |
25 m |
34.52 |
|
43 |
53 |
Bolesen Frida |
2004 |
IKAST |
0402BE |
25 m |
36.82 |
|
1 |
540 |
Jensen Julie Kepp |
2000 |
JYLLINGE |
0042AA |
25 m |
24.09 |
|
2 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
24.17 |
|
3 |
544 |
Gantriis Emily |
1999 |
HELSINGE |
9966AB |
25 m |
24.69 |
|
4 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
25.36 |
|
5 |
217 |
Ottesen Camilla |
2000 |
AALBORG |
0032AE |
25 m |
25.72 |
|
6 |
224 |
Bruun Line Jørgensen |
1995 |
AALBORG |
9544AF |
25 m |
26.00 |
|
7 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
26.13 |
|
8 |
172 |
Nielsen Astrid |
2002 |
ESBJERG |
0276AO |
25 m |
26.61 |
|
9 |
249 |
Brøgger-Andersen Camilla |
2002 |
AALBORG |
0246AQ |
25 m |
26.71 |
|
10 |
546 |
Schrøder Matilde |
1996 |
Berns |
9664AG |
25 m |
26.72 |
|
11 |
608 |
Andersen Ine Marie |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
27.06 |
|
12 |
433 |
Peter Alexandra |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
27.24 |
|
13 |
218 |
Gade Jackie |
1998 |
AALBORG |
9836AS |
25 m |
27.34 |
|
14 |
537 |
Refst Juni Helene Iversen |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
27.38 |
|
15 |
606 |
Edle Vidnes |
2001 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
27.72 |
|
16 |
185 |
Villumsen Signe |
2001 |
AGF |
0146AQ |
25 m |
27.98 |
|
17 |
467 |
Fagge Cathrine Emilie |
2002 |
Vågsbygd |
|
25 m |
28.34 |
|
18 |
184 |
Ingeberg Sofia |
2002 |
AGF |
0252AV |
25 m |
28.56 |
|
19 |
448 |
Gundersen Lina Maria |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
30.04 |
|
20 |
343 |
Vorgod Signe Lauridsen |
2002 |
SMUT |
0254BD |
25 m |
30.13 |
|
21 |
385 |
Lindemann-Larsen Lise |
2002 |
THISTED |
0254AR |
25 m |
30.63 |
|
22 |
340 |
Sand Anne Rasmussen |
2000 |
SMUT |
0058AT |
25 m |
30.79 |
|
23 |
34 |
Trothe Mie |
1998 |
LYSENG |
9816BE |
25 m |
32.11 |
|
24 |
593 |
Rugsveen Hanne |
2002 |
Elverum |
|
25 m |
33.28 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
23_S
Løb 23, 200m Rygsvømning Herrer |
Victor B. Bromer, 1.59.89, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Sportigan |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:37.36 |
|
2 |
242 |
Lorentzen Nicklas |
2007 |
AALBORG |
0725AI |
25 m |
3:18.20 |
|
3 |
232 |
Andersen Casper Holm |
2007 |
AALBORG |
0767AG |
25 m |
3:26.15 |
|
4 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
|
|
5 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
|
|
1 |
575 |
Simonsen Magnus Rygh |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:27.96 |
|
2 |
91 |
Andersen Gustav Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0689AA |
25 m |
2:32.10 |
|
3 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
2:33.30 |
|
4 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:37.38 |
|
5 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
2:39.04 |
|
6 |
97 |
Andersen Magnus Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0679AA |
25 m |
2:40.46 |
|
7 |
6 |
Mathiasen Frederik Bak |
2006 |
STRUER |
0655AJ |
25 m |
2:48.31 |
|
8 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
2:50.83 |
|
9 |
671 |
Jonas Emil Andreassen |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
2:56.95 |
|
10 |
275 |
Brorson Johan H |
2006 |
ST-NEPTUN |
0631AM |
25 m |
3:21.29 |
|
11 |
159 |
Jeppesen Mads |
2006 |
HERNING |
0613AG |
25 m |
|
|
1 |
435 |
Evensrud Erik Magnus |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:10.34 |
|
2 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
2:21.57 |
|
3 |
205 |
Kobbelgaard Morten H. |
2005 |
AALBORG |
0587AG |
25 m |
2:22.47 |
|
4 |
102 |
Andersen Mikkel |
2005 |
HOVEDSTAD |
0531AC |
25 m |
2:26.26 |
|
5 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
2:26.68 |
|
6 |
569 |
Jansen Michael |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:27.64 |
|
7 |
416 |
Østerberg Gustav Dalby |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0571AC |
25 m |
2:32.41 |
|
8 |
201 |
Voldbjerg Christoffer P. |
2005 |
AALBORG |
0545AH |
25 m |
2:36.19 |
|
9 |
620 |
Halvorsen Markus |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
2:46.14 |
|
10 |
442 |
Winsnes Kasper |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:47.03 |
|
11 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:48.63 |
|
1 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
2:17.81 |
|
2 |
622 |
Andreassen Mats-Andre |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
2:22.39 |
|
3 |
202 |
Jensen Simon Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0435AJ |
25 m |
2:23.57 |
|
4 |
602 |
Rennesund Julian |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:25.73 |
|
5 |
429 |
Bamr Christoffer Johannes |
2004 |
N. Eiker |
|
25 m |
2:28.95 |
|
6 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
2:29.00 |
|
7 |
144 |
Mortensen Alexander |
2004 |
HERNING |
0487AB |
25 m |
2:30.14 |
|
8 |
438 |
Jensen Sondre Marki |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:39.93 |
|
9 |
16 |
Holm Simon Kruse |
2004 |
ODDER |
0413AL |
25 m |
2:57.76 |
|
10 |
434 |
Ihle Stian Brunborg |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:59.94 |
|
1 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
2:05.47 |
|
2 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
2:05.83 |
|
3 |
538 |
Ueland Ole Einar |
2003 |
KristianSA |
|
25 m |
2:07.88 |
|
4 |
414 |
Gallacher Daniel |
2002 |
SKOVBAKKEN |
0235AK |
25 m |
2:12.09 |
|
5 |
432 |
Borgstrøm Sigurd Olav |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
2:14.49 |
|
6 |
54 |
Riis Bertram Dreyer |
2002 |
HOVEDSTAD |
0223AG |
25 m |
2:16.90 |
|
7 |
611 |
Aamodt Andreas Imislund |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:17.76 |
|
8 |
454 |
Hallerud Kasper Morseth |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:29.86 |
|
9 |
388 |
Bager Nicklas |
2003 |
THISTED |
0321AM |
25 m |
2:51.92 |
|
1 |
183 |
Schultz Kasper |
1995 |
AGF |
9557AI |
25 m |
1:57.96 |
|
2 |
30 |
Elkjær Alexander Korsager |
2001 |
LYSENG |
0113AL |
25 m |
2:10.68 |
|
3 |
212 |
Blanch Nicolas |
1997 |
AALBORG |
9779AA |
25 m |
2:11.79 |
|
4 |
596 |
Valdar Anders |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:12.17 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
24_S
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 2.08.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Nordvestjysk El Service |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
3:03.24 |
|
2 |
457 |
Sembsmoen-Schleis Stine |
2008 |
Bergkam. |
|
25 m |
3:20.12 |
|
3 |
470 |
Austvik Fuglestein Tiril |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:27.73 |
|
4 |
625 |
Fjellstad Ylva Magdalena |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
2:47.14 |
|
2 |
100 |
Møller Mathilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0746AB |
25 m |
2:47.23 |
|
3 |
236 |
Frøslev Kristiane |
2007 |
AALBORG |
0784AI |
25 m |
2:48.72 |
|
4 |
233 |
Pedersen Emilie |
2007 |
AALBORG |
0778AF |
25 m |
2:54.87 |
|
5 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
3:26.58 |
|
6 |
203 |
Frische Livia Weidick |
2007 |
AALBORG |
0736AI |
25 m |
4:02.03 |
|
1 |
90 |
Tind Falka |
2006 |
HOVEDSTAD |
0648AI |
25 m |
2:25.59 |
|
2 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:31.19 |
|
3 |
98 |
Christensen Malu Melody |
2006 |
HOVEDSTAD |
0636AF |
25 m |
2:31.70 |
|
4 |
89 |
Fuhrmann Coco Li |
2006 |
HOVEDSTAD |
0678AC |
25 m |
2:33.23 |
|
5 |
213 |
Kjelstrup Karoline |
2006 |
AALBORG |
0634AK |
25 m |
2:35.61 |
|
6 |
111 |
Bach Anna |
2006 |
HOLSTEBRO |
0694AF |
25 m |
2:40.24 |
|
7 |
44 |
Håkonsson Laura |
2006 |
IKAST |
0646AO |
25 m |
2:41.76 |
|
8 |
288 |
Abel Aia Caroline |
2006 |
NORD |
0666AL |
25 m |
2:43.90 |
|
9 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:44.41 |
|
10 |
238 |
Russo Luanna |
2006 |
AALBORG |
0604AM |
25 m |
2:50.54 |
|
11 |
436 |
Gullhav Maria Naas |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:51.94 |
|
12 |
152 |
Geiger Ida Søndergaard |
2006 |
HERNING |
0642AS |
25 m |
3:02.98 |
|
13 |
156 |
Kristensen Laura Fjord |
2006 |
HERNING |
0696AP |
25 m |
3:15.53 |
|
14 |
509 |
Jørgensen Synne Fosse |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
3:19.27 |
|
15 |
308 |
Veenstra Reinike |
2006 |
S 68 |
0638AW |
25 m |
3:43.18 |
|
16 |
15 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
|
|
1 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
2:20.45 |
|
2 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:23.22 |
|
3 |
189 |
Frost Cecilie Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0598AM |
25 m |
2:28.12 |
|
4 |
215 |
Mejdahl Stine |
2005 |
AALBORG |
0548AT |
25 m |
2:28.83 |
|
5 |
295 |
Iversen Karoline |
2005 |
NORD |
0528AM |
25 m |
2:31.84 |
|
6 |
214 |
Thisted Louise Lie |
2005 |
AALBORG |
0578AC |
25 m |
2:32.74 |
|
7 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:49.92 |
|
8 |
43 |
Krogh Katrine |
2005 |
IKAST |
0526AQ |
25 m |
2:50.55 |
|
9 |
146 |
Lauridsen Louise |
2005 |
HERNING |
0524AK |
25 m |
2:51.13 |
|
10 |
167 |
Winther Teresa Juel |
2005 |
HERNING |
0536AP |
25 m |
2:53.16 |
|
11 |
591 |
Hagen Emilie Alexandra |
2005 |
Elverum |
|
25 m |
2:53.98 |
|
12 |
478 |
Olaussen Matilde |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:54.47 |
|
1 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
2:18.94 |
|
2 |
186 |
Borgensgaard Mia |
2003 |
AGF |
0368AT |
25 m |
2:21.39 |
|
3 |
410 |
Jensen Mille Kjær |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0418AF |
25 m |
2:21.89 |
|
4 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
2:27.21 |
|
5 |
33 |
Bjerg Martha |
2004 |
LYSENG |
0454AK |
25 m |
2:27.23 |
|
6 |
578 |
Søbakk Julianne Sandal |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:28.62 |
|
7 |
447 |
Pedersen Maiken Rinnan |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
2:32.55 |
|
8 |
284 |
Andersen Anne-Sophie |
2004 |
NORD |
0424AP |
25 m |
2:34.19 |
|
9 |
287 |
Wigard Naja Laitinen |
2003 |
NORD |
0356AZ |
25 m |
2:35.01 |
|
10 |
145 |
Ovesen Asta Buur |
2004 |
HERNING |
0442AJ |
25 m |
2:37.48 |
|
11 |
193 |
Vesterlund Frida Hagstrup |
2004 |
AALBORG |
0464AI |
25 m |
2:41.98 |
|
12 |
306 |
Jørgensen Kirstine |
2004 |
S 68 |
0422AR |
25 m |
2:42.52 |
|
13 |
381 |
Christensen Ida Jul |
2004 |
THISTED |
0496AN |
25 m |
2:43.17 |
|
14 |
515 |
Lohne Camilla |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
2:44.34 |
|
15 |
589 |
Aamodt Tomine |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:47.11 |
|
16 |
574 |
Simonsen Kristiane Rygh |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:49.47 |
|
17 |
573 |
Skaret Oline Nordnes |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:52.04 |
|
18 |
504 |
Fossen Alice |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
3:15.08 |
|
1 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
2:05.63 |
|
2 |
543 |
Bierre Victoria |
2000 |
HERLEV |
0022AS |
25 m |
2:08.34 |
|
3 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
2:11.06 |
|
4 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
2:12.01 |
|
5 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
2:17.43 |
|
6 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
2:17.83 |
|
7 |
431 |
Borgstrøm Oda Kristine |
1999 |
Randaberg |
|
25 m |
2:24.38 |
|
8 |
385 |
Lindemann-Larsen Lise |
2002 |
THISTED |
0254AR |
25 m |
2:38.58 |
|
9 |
340 |
Sand Anne Rasmussen |
2000 |
SMUT |
0058AT |
25 m |
2:40.00 |
|
10 |
29 |
Vinther Amalie |
1995 |
LYSENG |
9506AU |
25 m |
3:11.86 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:30 |
|
25_S
Løb 25, 4X50m Medley Herrer |
Esbjerg, 1.41.83, 2018 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
109 |
Hovedstadens T1 Drenge 1 |
2006 |
HOVEDSTAD |
|
25 m |
2:05.34 |
|
2 |
401 |
Thisted Drenge 3 |
2006 |
THISTED |
|
25 m |
2:15.20 |
|
3 |
252 |
Aalborg Drenge 3 |
2006 |
AALBORG |
|
25 m |
2:24.51 |
|
4 |
402 |
Thisted Drenge 4 |
2006 |
THISTED |
|
25 m |
2:33.29 |
|
5 |
135 |
Hsc Drenge |
2006 |
HOLSTEBRO |
|
25 m |
3:06.81 |
|
1 |
420 |
Aarhus Swim Drenge 2A |
2004 |
AAS |
|
25 m |
1:55.21 |
|
2 |
299 |
Nord Boys 2 |
2004 |
NORD |
|
25 m |
1:57.29 |
|
3 |
250 |
Aalborg Drenge 1 |
2004 |
AALBORG |
|
25 m |
1:58.91 |
|
4 |
397 |
Thisted Drenge 1 |
2004 |
THISTED |
|
25 m |
1:59.54 |
|
5 |
251 |
Aalborg Drenge 2 |
2004 |
AALBORG |
|
25 m |
2:05.13 |
|
6 |
400 |
Thisted Drenge 2 |
2004 |
THISTED |
|
25 m |
2:06.58 |
|
7 |
421 |
Aarhus Swim Drenge 2B |
2005 |
AAS |
|
25 m |
2:09.05 |
|
8 |
496 |
Vågsb.slk H1 Sr |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:11.24 |
|
9 |
579 |
Ullensaker Gruppe 2 G |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:20.00 |
|
10 |
511 |
Kristiansand Sa G1 Yj |
2005 |
KristianSA |
|
25 m |
2:40.00 |
|
11 |
499 |
Herning Drenge |
2005 |
HERNING |
|
25 m |
|
|
12 |
502 |
Neptun Super Boys |
2005 |
ST-NEPTUN |
|
25 m |
|
|
13 |
628 |
Grimstad |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
264 |
Aalborg Herrer 1 |
1995 |
AALBORG |
|
25 m |
1:42.07 |
|
2 |
182 |
4X50 Medley |
1999 |
ESBJERG |
|
25 m |
1:44.48 |
|
3 |
419 |
Aarhus Swim Herre 1 |
2000 |
AAS |
|
25 m |
1:47.21 |
|
4 |
525 |
SK Team Sør G1 Sr. |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
1:48.00 |
|
5 |
265 |
Aalborg Herrer 2 |
2000 |
AALBORG |
|
25 m |
1:48.40 |
|
6 |
614 |
SK Poseidon Lag 1 |
2002 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:53.33 |
|
7 |
527 |
SK Team Sør G2 Sr. |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
1:56.00 |
|
8 |
298 |
Nord Boys 1 |
2003 |
NORD |
|
25 m |
2:06.25 |
|
9 |
615 |
SK Poseidon Lag 2 |
0 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:06.65 |
|
10 |
334 |
S68 Drenge 1 |
2002 |
S 68 |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
10:08 |
|
26_S
Løb 26, 4X50m Medley Damer |
A6, 1.55.61, 2018 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
110 |
Hovedstadens T1 Piger 1 |
2007 |
HOVEDSTAD |
|
25 m |
2:10.28 |
|
2 |
263 |
Aalborg Piger 4 |
2007 |
AALBORG |
|
25 m |
2:19.96 |
|
3 |
423 |
Aarhus Swim Piger 3 |
2007 |
AAS |
|
25 m |
2:28.02 |
|
4 |
398 |
Thisted Piger 3 |
2007 |
THISTED |
|
25 m |
2:36.81 |
|
5 |
262 |
Aalborg Piger 5 |
2007 |
AALBORG |
|
25 m |
2:42.50 |
|
6 |
327 |
S68 Piger 3 |
2007 |
S 68 |
|
25 m |
2:43.67 |
|
7 |
133 |
Hsc Piger 1 |
2007 |
HOLSTEBRO |
|
25 m |
2:50.62 |
|
8 |
399 |
Thisted Piger 4 |
2007 |
THISTED |
|
25 m |
3:06.28 |
|
9 |
170 |
Herning Piger 2 |
2007 |
HERNING |
|
25 m |
|
|
1 |
258 |
Aalborg Piger 1 |
2005 |
AALBORG |
|
25 m |
2:02.83 |
|
2 |
259 |
Aalborg Piger 2 |
2005 |
AALBORG |
|
25 m |
2:08.08 |
|
3 |
581 |
Ullensaker Gruppe2 J |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:10.00 |
|
4 |
422 |
Aarhus Swim Piger 2 |
2005 |
AAS |
|
25 m |
2:10.97 |
|
5 |
260 |
Aalborg Piger 3 |
2005 |
AALBORG |
|
25 m |
2:15.56 |
|
6 |
396 |
Thisted Piger 2 |
2005 |
THISTED |
|
25 m |
2:16.82 |
|
7 |
303 |
Nord Girls 1 |
2005 |
NORD |
|
25 m |
2:22.25 |
|
8 |
22 |
Odder Smileys |
2005 |
ODDER |
|
25 m |
2:23.32 |
|
9 |
136 |
Tøseholdet |
2005 |
HOLSTEBRO |
|
25 m |
2:23.44 |
|
10 |
169 |
Herning Piger 1 |
2005 |
HERNING |
|
25 m |
2:46.55 |
|
11 |
329 |
S68 Piger 4 |
2006 |
S 68 |
|
25 m |
|
|
1 |
253 |
Aalborg Damer 1 |
1995 |
AALBORG |
|
25 m |
1:51.43 |
|
2 |
669 |
Esbjerg Damer 1 |
1998 |
ESBJERG |
|
25 m |
1:56.00 |
|
3 |
254 |
Aalborg Damer 2 |
1998 |
AALBORG |
|
25 m |
1:58.60 |
|
4 |
424 |
Aarhus Swim Damer 1A |
2003 |
AAS |
|
25 m |
2:01.08 |
|
5 |
255 |
Aalborg Damer 3 |
2001 |
AALBORG |
|
25 m |
2:02.75 |
|
6 |
529 |
SK Team Sør J1 Sr. |
0 |
KristianSA |
|
25 m |
2:03.00 |
|
7 |
612 |
SK Poseidon Lag 1 |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:04.99 |
|
8 |
587 |
Ullensakersvømmer J1 Sr. |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:08.00 |
|
9 |
425 |
Aarhus Swim Damer 1B |
2003 |
AAS |
|
25 m |
2:08.66 |
|
10 |
326 |
S68 Piger 1 |
2003 |
S 68 |
|
25 m |
2:11.63 |
|
11 |
395 |
Thisted Piger 1 |
2002 |
THISTED |
|
25 m |
2:12.02 |
|
12 |
492 |
Vågsb.slk D1Sr |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:12.49 |
|
13 |
613 |
SK Poseidon Lag 2 |
0 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:18.75 |
|
14 |
494 |
Vågsb.slk D2Sr |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:19.31 |
|
15 |
304 |
Nord Girls 2 |
2003 |
NORD |
|
25 m |
2:20.43 |
|
16 |
583 |
Ullensaker Gruppe 2 Lag 2 |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:22.00 |
|
17 |
513 |
Kristiansand Sa J1 Yj |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
2:42.00 |
|
18 |
500 |
Neptun Super Girls |
2004 |
ST-NEPTUN |
|
25 m |
|
|
19 |
629 |
Grimstad |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
10:08 |
|
27_S
Løb 27, 200m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 1.47.42, Esbjerg, 2014 |
Løbssponsor: HH Totalrengøring |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
77 |
Legind Hans Bjørn |
2007 |
HOVEDSTAD |
0717AF |
25 m |
2:25.22 |
|
2 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:27.47 |
|
3 |
247 |
Bundgaard William |
2007 |
AALBORG |
0717AE |
25 m |
2:31.03 |
|
4 |
81 |
Vidovic Linus Klarskov |
2007 |
HOVEDSTAD |
0713AB |
25 m |
2:35.05 |
|
5 |
71 |
Cliff Daniel Emil Lund |
2007 |
HOVEDSTAD |
0795AC |
25 m |
2:37.27 |
|
6 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
2:37.68 |
|
7 |
245 |
Jensen Storm |
2007 |
AALBORG |
0773AE |
25 m |
2:40.36 |
|
8 |
19 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
2:40.55 |
|
9 |
476 |
Kristensen Noah |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:40.91 |
|
10 |
485 |
Slotta Sunde Tobais |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:44.54 |
|
11 |
78 |
Wang Ib Fang |
2007 |
HOVEDSTAD |
0771AB |
25 m |
2:53.30 |
|
12 |
244 |
Norup Rasmus |
2007 |
AALBORG |
0781AI |
25 m |
2:56.21 |
|
13 |
242 |
Lorentzen Nicklas |
2007 |
AALBORG |
0725AI |
25 m |
2:56.69 |
|
14 |
465 |
Le-Viet Ericbirkeland |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:59.84 |
|
15 |
456 |
Hostvedt Lucas Nilsen |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
3:20.16 |
|
16 |
368 |
Jonasen Noah |
2007 |
THISTED |
0701AM |
25 m |
|
|
17 |
463 |
Feraz Rahzan |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
|
|
1 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
2:19.51 |
|
2 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
2:19.83 |
|
3 |
575 |
Simonsen Magnus Rygh |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:19.91 |
|
4 |
97 |
Andersen Magnus Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0679AA |
25 m |
2:20.62 |
|
5 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:21.66 |
|
6 |
6 |
Mathiasen Frederik Bak |
2006 |
STRUER |
0655AJ |
25 m |
2:22.13 |
|
7 |
143 |
Staun Hjalte Nederby |
2006 |
HEI |
0629AO |
25 m |
2:25.02 |
|
8 |
239 |
Jørgensen Marcus Juul |
2006 |
AALBORG |
0635AJ |
25 m |
2:26.92 |
|
9 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:30.72 |
|
10 |
92 |
Jespersen Halfdan Dahl |
2006 |
HOVEDSTAD |
0623AB |
25 m |
2:31.19 |
|
11 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
2:33.62 |
|
12 |
291 |
Andersen Christian |
2006 |
NORD |
0667AI |
25 m |
2:35.65 |
|
13 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
2:38.89 |
|
14 |
283 |
Eliasen Sebastian |
2006 |
NORD |
0677AJ |
25 m |
2:44.87 |
|
15 |
276 |
Laursen Andreas |
2006 |
ST-NEPTUN |
0613AM |
25 m |
2:45.31 |
|
16 |
159 |
Jeppesen Mads |
2006 |
HERNING |
0613AG |
25 m |
2:45.49 |
|
17 |
325 |
Heltborg August |
2006 |
S 68 |
0689AP |
25 m |
3:33.38 |
|
18 |
124 |
Skov Dan |
2006 |
HOLSTEBRO |
0671AO |
25 m |
|
|
19 |
125 |
Nazarov Vlad |
2006 |
HOLSTEBRO |
0603AL |
25 m |
|
|
20 |
673 |
Maagaard Wiktor G. |
2006 |
HOLSTEBRO |
0635AN |
25 m |
|
|
1 |
201 |
Voldbjerg Christoffer P. |
2005 |
AALBORG |
0545AH |
25 m |
2:01.09 |
|
2 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
2:02.04 |
|
3 |
210 |
Ilic Inas |
2005 |
AALBORG |
0591AE |
25 m |
2:04.99 |
|
4 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
2:12.22 |
|
5 |
461 |
Hostvedt Oscar Nilsen |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:12.65 |
|
6 |
164 |
Wemmelund Sigurd |
2005 |
HERNING |
0589AI |
25 m |
2:15.07 |
|
7 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
2:15.49 |
|
8 |
102 |
Andersen Mikkel |
2005 |
HOVEDSTAD |
0531AC |
25 m |
2:15.58 |
|
9 |
12 |
Hald Søren Winther |
2005 |
STRUER |
0551AK |
25 m |
2:18.10 |
|
10 |
241 |
Kristensen Mikkel K. |
2005 |
AALBORG |
0519AJ |
25 m |
2:18.46 |
|
11 |
569 |
Jansen Michael |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:22.89 |
|
12 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:24.84 |
|
13 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
2:26.43 |
|
14 |
163 |
Rasmussen Sebastian D. |
2005 |
HERNING |
0583AJ |
25 m |
2:26.84 |
|
15 |
271 |
Mogensen Lucas |
2005 |
ST-NEPTUN |
0519AM |
25 m |
2:28.08 |
|
16 |
277 |
Larsen Mads Rager |
2005 |
ST-NEPTUN |
0585AO |
25 m |
2:31.47 |
|
17 |
442 |
Winsnes Kasper |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:32.88 |
|
18 |
437 |
Hammerstad Sivert |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:36.04 |
|
19 |
160 |
Mikkelsen Mikkel Kjær |
2005 |
HERNING |
0577AG |
25 m |
2:42.98 |
|
20 |
374 |
Jensen William |
2005 |
THISTED |
0505AO |
25 m |
|
|
21 |
426 |
Dahl Simon Bjørkmann |
2005 |
STRUER |
0521AQ |
25 m |
|
|
22 |
472 |
Erklev Oskar |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
1:55.01 |
|
2 |
31 |
Lindholm Frederik |
2004 |
LYSENG |
0451AC |
25 m |
1:59.20 |
|
3 |
413 |
Mikkelsen Mads |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0491AC |
25 m |
2:02.35 |
|
4 |
191 |
Knakkergaard Asgar |
2004 |
AALBORG |
0421AL |
25 m |
2:05.63 |
|
5 |
192 |
Johannesen Casper |
2004 |
AALBORG |
0429AH |
25 m |
2:05.67 |
|
6 |
35 |
Rosenborg Lucas |
2004 |
LYSENG |
0481AH |
25 m |
2:07.43 |
|
7 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
2:08.11 |
|
8 |
602 |
Rennesund Julian |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:08.74 |
|
9 |
209 |
Rijkhoff Joost |
2004 |
AALBORG |
0499AB |
25 m |
2:09.55 |
|
10 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
2:09.61 |
|
11 |
144 |
Mortensen Alexander |
2004 |
HERNING |
0487AB |
25 m |
2:11.59 |
|
12 |
393 |
Sørensen Viktor Enevold |
2004 |
THISTED |
0457AL |
25 m |
2:12.81 |
|
13 |
148 |
Brøste Oskar Wiwe |
2004 |
HERNING |
0459AO |
25 m |
2:14.50 |
|
14 |
285 |
Jaworski Emil |
2004 |
NORD |
0475AQ |
25 m |
2:16.10 |
|
15 |
296 |
Feldtmose Mathias Frahm |
2004 |
NORD |
0425AL |
25 m |
2:16.99 |
|
16 |
293 |
Møller Danilo |
2004 |
NORD |
0415AH |
25 m |
2:17.68 |
|
17 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
2:18.55 |
|
18 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:22.55 |
|
19 |
16 |
Holm Simon Kruse |
2004 |
ODDER |
0413AL |
25 m |
2:23.56 |
|
20 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
2:50.99 |
|
21 |
280 |
Nielsen Malthe Sæderup |
2004 |
NORD |
0425AT |
25 m |
|
|
1 |
542 |
Nickelsen Rasmus |
2003 |
HERLEV |
0347AC |
25 m |
1:48.86 |
|
2 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
1:52.74 |
|
3 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
1:57.75 |
|
4 |
181 |
Frydenholm Emil |
2002 |
ESBJERG |
0235AG |
25 m |
2:00.06 |
|
5 |
227 |
Laursen Mathias Lindberg |
2003 |
AALBORG |
0359AJ |
25 m |
2:00.55 |
|
6 |
226 |
Knudsen Mathias |
2003 |
AALBORG |
0369AI |
25 m |
2:00.56 |
|
7 |
567 |
Hoseth Mathias Somogyi |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:00.79 |
|
8 |
601 |
Rennesund Lucas |
2002 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:01.02 |
|
9 |
414 |
Gallacher Daniel |
2002 |
SKOVBAKKEN |
0235AK |
25 m |
2:02.65 |
|
10 |
600 |
Olsen Eirik Vinje |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:05.06 |
|
11 |
554 |
Eriksen Sebastian |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:08.37 |
|
12 |
611 |
Aamodt Andreas Imislund |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:08.48 |
|
13 |
449 |
Munz-Kløve Theo |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:09.34 |
|
14 |
557 |
Handegaard Haakon |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:11.57 |
|
15 |
28 |
Sloth William |
2003 |
LYSENG |
0367AJ |
25 m |
2:13.79 |
|
16 |
455 |
Krstic Luka |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:23.00 |
|
17 |
294 |
Hjerrild-Jensen Gustav |
2003 |
NORD |
0311AQ |
25 m |
2:24.16 |
|
1 |
541 |
Rysgaard Mathias Zander |
1998 |
HØRSHOLM |
9833AA |
25 m |
1:45.46 |
|
2 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
1:45.73 |
|
3 |
548 |
Svendsen Marcus Krøyer |
1997 |
KVIK |
9787AB |
25 m |
1:46.10 |
|
4 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
1:46.18 |
|
5 |
36 |
Lindholm Oskar |
2001 |
LYSENG |
0153AF |
25 m |
1:49.11 |
|
6 |
179 |
Holm Mads |
1998 |
ESBJERG |
9837AC |
25 m |
1:52.40 |
|
7 |
175 |
Abel Martin H. |
2001 |
ESBJERG |
0197AF |
25 m |
1:53.74 |
|
8 |
174 |
Mose Jakob |
2000 |
ESBJERG |
0029AF |
25 m |
1:55.44 |
|
9 |
596 |
Valdar Anders |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:57.75 |
|
10 |
229 |
Nørgaard Rune |
2000 |
AALBORG |
0097AF |
25 m |
1:57.81 |
|
11 |
443 |
Sørensen Trym Vejlgaard |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:59.00 |
|
12 |
216 |
Schiby Thomas |
2001 |
AALBORG |
0181AF |
25 m |
2:00.48 |
|
13 |
378 |
Hovmark Christian |
2001 |
THISTED |
0155AF |
25 m |
2:12.78 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
28_S
Løb 28, 200m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Tican |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
2:34.86 |
|
2 |
73 |
Stensgaard Ella |
2008 |
HOVEDSTAD |
0816AA |
25 m |
2:40.74 |
|
3 |
67 |
Bibeyron-Wara Betty |
2008 |
HOVEDSTAD |
0888AB |
25 m |
2:44.80 |
|
4 |
69 |
Riis Christiane Dreyer |
2009 |
HOVEDSTAD |
0902AB |
25 m |
2:51.05 |
|
5 |
61 |
Traberg Aimée Overby |
2009 |
HOVEDSTAD |
0962AB |
25 m |
2:55.07 |
|
6 |
489 |
Utvaag Linnea |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:00.23 |
|
7 |
150 |
Loeven Carlijn |
2008 |
HERNING |
0802AH |
25 m |
3:02.29 |
|
8 |
481 |
Riiser Javnes Lina |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:06.31 |
|
9 |
10 |
Mathiasen Kathrine Bak |
2008 |
STRUER |
0832AL |
25 m |
3:07.91 |
|
10 |
65 |
Lage Andrea |
2009 |
HOVEDSTAD |
0934AB |
25 m |
3:17.59 |
|
11 |
520 |
Sandø Marita T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
3:20.69 |
|
12 |
625 |
Fjellstad Ylva Magdalena |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
3:26.32 |
|
13 |
278 |
Lavrsen Helene |
2008 |
NORD |
0854AG |
25 m |
3:26.60 |
|
14 |
603 |
Rennesund Gabriella |
2008 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
3:26.64 |
|
15 |
8 |
Ishøi Johanne |
2008 |
STRUER |
0898AK |
25 m |
|
|
16 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
|
|
17 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
|
|
1 |
236 |
Frøslev Kristiane |
2007 |
AALBORG |
0784AI |
25 m |
2:25.18 |
|
2 |
203 |
Frische Livia Weidick |
2007 |
AALBORG |
0736AI |
25 m |
2:31.68 |
|
3 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
2:36.74 |
|
4 |
233 |
Pedersen Emilie |
2007 |
AALBORG |
0778AF |
25 m |
2:38.66 |
|
5 |
415 |
Hansen Ida-Marie J. C. |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0706AN |
25 m |
2:39.05 |
|
6 |
23 |
Jørgensen Clara Cavo |
2007 |
LYSENG |
0752AE |
25 m |
2:39.65 |
|
7 |
246 |
Brinkmann Victoria Amdi |
2007 |
AALBORG |
0758AG |
25 m |
2:39.73 |
|
8 |
230 |
Kirkegaard Amalie |
2007 |
AALBORG |
0768AN |
25 m |
2:43.08 |
|
9 |
452 |
Engene Vilde |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:44.00 |
|
10 |
243 |
Madsen Nikoline Hedelund |
2007 |
AALBORG |
0774AI |
25 m |
2:47.29 |
|
11 |
139 |
Gúnnlaugsdóttri Júlía |
2007 |
HEI |
0754AM |
25 m |
2:47.49 |
|
12 |
488 |
Tjønsø Olsen Ella |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:49.22 |
|
13 |
592 |
Kulmala Emma Mathea |
2007 |
Elverum |
|
25 m |
2:51.49 |
|
14 |
24 |
Gad Sofia |
2007 |
LYSENG |
0748AE |
25 m |
2:54.52 |
|
15 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
2:54.90 |
|
16 |
140 |
Holst Julie Ravn |
2007 |
HEI |
0744AM |
25 m |
2:55.01 |
|
17 |
234 |
Andersen Emma |
2007 |
AALBORG |
0778AN |
25 m |
3:01.94 |
|
18 |
231 |
Lundager Caitlin Holbæk |
2007 |
AALBORG |
0754AO |
25 m |
3:02.22 |
|
19 |
122 |
Christensen Sidsel Tang |
2007 |
HOLSTEBRO |
0756AL |
25 m |
3:04.97 |
|
20 |
240 |
Plougman Mia |
2007 |
AALBORG |
0784AH |
25 m |
3:05.53 |
|
21 |
151 |
Ovesen Ida Buur |
2007 |
HERNING |
0756AU |
25 m |
3:06.48 |
|
22 |
235 |
Bertelsen Isabella |
2007 |
AALBORG |
0792AP |
25 m |
3:11.79 |
|
23 |
279 |
Overgaard Josefine S. |
2007 |
NORD |
0786AW |
25 m |
3:16.75 |
|
24 |
487 |
Stumpf Christine |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:32.23 |
|
25 |
70 |
Lukowski Clara Dam |
2007 |
HOVEDSTAD |
0748AT |
25 m |
|
|
26 |
118 |
Have Ingeborg Foged |
2007 |
HOLSTEBRO |
0704AR |
25 m |
|
|
27 |
370 |
Baird Therese |
2007 |
THISTED |
0728AU |
25 m |
|
|
1 |
89 |
Fuhrmann Coco Li |
2006 |
HOVEDSTAD |
0678AC |
25 m |
2:12.77 |
|
2 |
90 |
Tind Falka |
2006 |
HOVEDSTAD |
0648AI |
25 m |
2:12.95 |
|
3 |
98 |
Christensen Malu Melody |
2006 |
HOVEDSTAD |
0636AF |
25 m |
2:17.87 |
|
4 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:21.90 |
|
5 |
42 |
Thormann Katrine Bøeg |
2006 |
IKAST |
0692AD |
25 m |
2:22.03 |
|
6 |
123 |
Lindholm Mille Dahl |
2006 |
HOLSTEBRO |
0662AK |
25 m |
2:23.17 |
|
7 |
108 |
Traberg Zoe Overby |
2006 |
HOVEDSTAD |
0646AB |
25 m |
2:23.52 |
|
8 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:30.84 |
|
9 |
469 |
Askland Raanes Julia |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:31.15 |
|
10 |
565 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:32.03 |
|
11 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:33.53 |
|
12 |
37 |
Sejr Nikoline |
2006 |
LYSENG |
0604AJ |
25 m |
2:33.62 |
|
13 |
572 |
Kristiansen Mia |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:39.29 |
|
14 |
322 |
Jørgensen Sofia |
2006 |
S 68 |
0638AM |
25 m |
2:40.90 |
|
15 |
607 |
Olsen Ane Vinje |
2006 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:41.59 |
|
16 |
404 |
Keller Dagmar |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0672AS |
25 m |
2:41.99 |
|
17 |
161 |
Jensen Nicoline Astrup |
2006 |
HERNING |
0608AP |
25 m |
2:47.18 |
|
18 |
436 |
Gullhav Maria Naas |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
2:49.49 |
|
19 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
2:49.83 |
|
20 |
453 |
Arndal Tuva |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:50.47 |
|
21 |
672 |
Riis Charlotte Dreyer |
2006 |
HOVEDSTAD |
0686AE |
25 m |
2:51.37 |
|
22 |
312 |
Jensen Ida |
2006 |
S 68 |
0682AQ |
25 m |
2:52.22 |
|
23 |
319 |
Sakic Selma Nygreen |
2006 |
S 68 |
0662AS |
25 m |
2:53.85 |
|
24 |
166 |
Salomonsen Stine Hornshøj |
2006 |
HERNING |
0618AP |
25 m |
2:54.72 |
|
25 |
509 |
Jørgensen Synne Fosse |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
3:00.69 |
|
26 |
523 |
Valvik Silje |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
3:02.98 |
|
27 |
484 |
Sangvik Linnea |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
3:07.75 |
|
28 |
156 |
Kristensen Laura Fjord |
2006 |
HERNING |
0696AP |
25 m |
3:11.09 |
|
29 |
308 |
Veenstra Reinike |
2006 |
S 68 |
0638AW |
25 m |
3:19.46 |
|
30 |
2 |
Jacobsen Caroline Borup |
2006 |
STRUER |
0608AW |
25 m |
|
|
1 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
2:13.66 |
|
2 |
198 |
Frost Camilla Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0588AM |
25 m |
2:14.65 |
|
3 |
189 |
Frost Cecilie Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0598AM |
25 m |
2:15.42 |
|
4 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
2:16.23 |
|
5 |
14 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
2:20.02 |
|
6 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:22.19 |
|
7 |
211 |
Jensen Jazmin |
2005 |
AALBORG |
0584AA |
25 m |
2:22.37 |
|
8 |
18 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
2:24.56 |
|
9 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:26.17 |
|
10 |
375 |
Jensen Amalie Nyvang |
2005 |
THISTED |
0526AM |
25 m |
2:26.38 |
|
11 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:27.16 |
|
12 |
130 |
Løh Laura |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AM |
25 m |
2:28.78 |
|
13 |
295 |
Iversen Karoline |
2005 |
NORD |
0528AM |
25 m |
2:30.57 |
|
14 |
273 |
Mikkelsen Freya |
2005 |
ST-NEPTUN |
0504AV |
25 m |
2:36.33 |
|
15 |
45 |
Nielsen Emilie Væring |
2005 |
IKAST |
0592AU |
25 m |
2:39.09 |
|
16 |
342 |
Andersen Maja Bech Færløv |
2005 |
SMUT |
0534AR |
25 m |
2:39.58 |
|
17 |
289 |
Jensen Astrid |
2005 |
NORD |
0566AO |
25 m |
2:40.36 |
|
18 |
127 |
Pedersen Amalie Lind |
2005 |
HOLSTEBRO |
0598AV |
25 m |
2:42.17 |
|
19 |
167 |
Winther Teresa Juel |
2005 |
HERNING |
0536AP |
25 m |
2:42.26 |
|
20 |
478 |
Olaussen Matilde |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:43.12 |
|
21 |
577 |
Sandvik Kaja |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:43.73 |
|
22 |
128 |
Iversen Anne Vorup |
2005 |
HOLSTEBRO |
0504AU |
25 m |
2:45.46 |
|
23 |
297 |
Overgaard Anne-Sofie S. |
2005 |
NORD |
0510BC |
25 m |
3:14.16 |
|
1 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
2:06.15 |
|
2 |
33 |
Bjerg Martha |
2004 |
LYSENG |
0454AK |
25 m |
2:07.34 |
|
3 |
412 |
Sørensen Emilie Wolf |
2003 |
SKOVBAKKEN |
0362AL |
25 m |
2:09.63 |
|
4 |
208 |
Jensen Emma Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0458AO |
25 m |
2:11.44 |
|
5 |
137 |
Fogh Laura |
2003 |
HEI |
0352AI |
25 m |
2:11.47 |
|
6 |
411 |
Dige Laura Marie |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0404AE |
25 m |
2:12.63 |
|
7 |
193 |
Vesterlund Frida Hagstrup |
2004 |
AALBORG |
0464AI |
25 m |
2:15.14 |
|
8 |
196 |
Romanski Freja |
2003 |
AALBORG |
0308AI |
25 m |
2:15.82 |
|
9 |
194 |
Hassing Astrid Marie |
2004 |
AALBORG |
0494AM |
25 m |
2:16.24 |
|
10 |
445 |
Arndal Maja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
2:16.71 |
|
11 |
444 |
Sembsmoen-Schleis Sanna |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
2:16.84 |
|
12 |
578 |
Søbakk Julianne Sandal |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:17.10 |
|
13 |
410 |
Jensen Mille Kjær |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0418AF |
25 m |
2:18.62 |
|
14 |
32 |
Kildahl Sarah |
2004 |
LYSENG |
0474AJ |
25 m |
2:19.17 |
|
15 |
408 |
Hjort Eva |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0452AE |
25 m |
2:19.17 |
|
16 |
450 |
Leirvik Ida |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:19.38 |
|
17 |
284 |
Andersen Anne-Sophie |
2004 |
NORD |
0424AP |
25 m |
2:20.04 |
|
18 |
576 |
Røseid Vibeke |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:21.44 |
|
19 |
473 |
Furuborg Emilie |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:21.92 |
|
20 |
287 |
Wigard Naja Laitinen |
2003 |
NORD |
0356AZ |
25 m |
2:22.05 |
|
21 |
599 |
Dalene Kaisa Helmet |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:22.37 |
|
22 |
26 |
Kjærgaard Ida |
2003 |
LYSENG |
0368BB |
25 m |
2:24.93 |
|
23 |
382 |
Kristensen Ida |
2004 |
THISTED |
0498AQ |
25 m |
2:25.72 |
|
24 |
451 |
Le-Viet Elin Birkeland |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
2:26.40 |
|
25 |
556 |
Hammerseth Margrethe |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:26.62 |
|
26 |
491 |
Vilhelmsen Anne Linnea |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:27.23 |
|
27 |
266 |
Møller Mathilde |
2004 |
ST-NEPTUN |
0438AD |
25 m |
2:27.35 |
|
28 |
314 |
Winther Mille |
2003 |
S 68 |
0346AW |
25 m |
2:29.12 |
|
29 |
286 |
Larsen Freja Klitgaard |
2004 |
NORD |
0494AU |
25 m |
2:29.23 |
|
30 |
550 |
Aulie Maja Rogn |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:30.31 |
|
31 |
131 |
Nørfjand Katrine |
2004 |
HOLSTEBRO |
0424BA |
25 m |
2:30.93 |
|
32 |
589 |
Aamodt Tomine |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:32.15 |
|
33 |
268 |
Ginnerup Liva |
2004 |
ST-NEPTUN |
0484AM |
25 m |
2:36.32 |
|
34 |
306 |
Jørgensen Kirstine |
2004 |
S 68 |
0422AR |
25 m |
2:37.48 |
|
35 |
573 |
Skaret Oline Nordnes |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:39.17 |
|
36 |
168 |
Nielsen Line Lindhardt |
2004 |
HERNING |
0426AO |
25 m |
2:39.44 |
|
37 |
132 |
Winkel Louise Brendholdt |
2004 |
HOLSTEBRO |
0498AN |
25 m |
2:40.55 |
|
38 |
574 |
Simonsen Kristiane Rygh |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:42.81 |
|
39 |
309 |
Jakobsen Sofie |
2003 |
S 68 |
0342BC |
25 m |
2:44.29 |
|
40 |
17 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
2:47.35 |
|
1 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
1:55.04 |
|
2 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
1:57.11 |
|
3 |
224 |
Bruun Line Jørgensen |
1995 |
AALBORG |
9544AF |
25 m |
1:57.89 |
|
4 |
544 |
Gantriis Emily |
1999 |
HELSINGE |
9966AB |
25 m |
1:58.48 |
|
5 |
608 |
Andersen Ine Marie |
2000 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
2:03.90 |
|
6 |
218 |
Gade Jackie |
1998 |
AALBORG |
9836AS |
25 m |
2:04.48 |
|
7 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
2:04.49 |
|
8 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
2:05.78 |
|
9 |
249 |
Brøgger-Andersen Camilla |
2002 |
AALBORG |
0246AQ |
25 m |
2:06.42 |
|
10 |
220 |
Poulsen Johanne Marie |
2001 |
AALBORG |
0144AC |
25 m |
2:06.48 |
|
11 |
431 |
Borgstrøm Oda Kristine |
1999 |
Randaberg |
|
25 m |
2:07.08 |
|
12 |
172 |
Nielsen Astrid |
2002 |
ESBJERG |
0276AO |
25 m |
2:10.73 |
|
13 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
2:10.98 |
|
14 |
467 |
Fagge Cathrine Emilie |
2002 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:11.62 |
|
15 |
448 |
Gundersen Lina Maria |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
2:21.74 |
|
16 |
34 |
Trothe Mie |
1998 |
LYSENG |
9816BE |
25 m |
2:25.75 |
|
17 |
593 |
Rugsveen Hanne |
2002 |
Elverum |
|
25 m |
2:40.76 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
29_S
Løb 29, 400m Medley Herrer |
Chris Christensen, 4.18.56, Herning, 2015 |
Løbssponsor: Marens Blomster |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
91 |
Andersen Gustav Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0689AA |
25 m |
5:32.20 |
|
2 |
106 |
Jensen Tristan |
2006 |
HOVEDSTAD |
0611AG |
25 m |
6:10.98 |
|
1 |
205 |
Kobbelgaard Morten H. |
2005 |
AALBORG |
0587AG |
25 m |
5:05.92 |
|
2 |
552 |
Besenyi Istvan |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
5:17.21 |
|
3 |
417 |
Andersen David Kilsgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0567AM |
25 m |
5:24.27 |
|
4 |
416 |
Østerberg Gustav Dalby |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0571AC |
25 m |
5:26.15 |
|
5 |
142 |
Nielsen Andreas Lindgaard |
2005 |
HEI |
0515AP |
25 m |
5:49.55 |
|
6 |
138 |
Boest Casper |
2005 |
HEI |
0585AK |
25 m |
5:55.87 |
|
7 |
290 |
Laursen Frederik |
2005 |
NORD |
0561AI |
25 m |
6:05.63 |
|
8 |
406 |
Gallacher Simon |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0569AN |
25 m |
6:08.84 |
|
9 |
360 |
Harbo Frederik |
2005 |
THISTED |
0591AH |
25 m |
6:09.70 |
|
10 |
162 |
Bennetsen Oliver |
2005 |
HERNING |
0565AK |
25 m |
6:10.98 |
|
11 |
147 |
Schou Laurits Romvig |
2004 |
HERNING |
0479AP |
25 m |
6:23.25 |
|
1 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
4:08.93 |
|
2 |
532 |
Jensen Ole Marius Rist |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
4:23.24 |
|
3 |
36 |
Lindholm Oskar |
2001 |
LYSENG |
0153AF |
25 m |
4:26.63 |
|
4 |
54 |
Riis Bertram Dreyer |
2002 |
HOVEDSTAD |
0223AG |
25 m |
4:31.02 |
|
5 |
409 |
Skrydstrup Aksel |
2001 |
SKOVBAKKEN |
0155AH |
25 m |
4:40.53 |
|
6 |
432 |
Borgstrøm Sigurd Olav |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
4:42.73 |
|
7 |
311 |
Jonsson Elias Hanghøj |
2002 |
S 68 |
0265AI |
25 m |
4:54.61 |
|
8 |
27 |
Sejr Valdemar Vind |
2003 |
LYSENG |
0329AG |
25 m |
5:13.98 |
|
9 |
534 |
Klausen Andreas Håbesland |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
5:18.89 |
|
10 |
4 |
Jørgensen Christian |
2002 |
STRUER |
0233AR |
25 m |
5:27.62 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
30_S
Løb 30, 400m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 4.46.67, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
93 |
Pedersen Isabella |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AD |
25 m |
5:40.22 |
|
2 |
157 |
Jørgensen Liv Hjorth |
2007 |
HERNING |
0754AK |
25 m |
5:47.58 |
|
3 |
100 |
Møller Mathilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0746AB |
25 m |
5:50.50 |
|
4 |
103 |
Stokkebro Mikkeline Steen |
2007 |
HOVEDSTAD |
0726AB |
25 m |
5:51.44 |
|
5 |
95 |
Philip Julie |
2007 |
HOVEDSTAD |
0742AC |
25 m |
5:58.17 |
|
6 |
407 |
Thorsell Frida Damm |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0716AN |
25 m |
6:49.38 |
|
1 |
195 |
Romanski Fenja |
2005 |
AALBORG |
0598AH |
25 m |
5:06.59 |
|
2 |
213 |
Kjelstrup Karoline |
2006 |
AALBORG |
0634AK |
25 m |
5:09.60 |
|
3 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
5:23.52 |
|
4 |
403 |
Dige Anne Katrine |
2006 |
SKOVBAKKEN |
0654AF |
25 m |
5:28.93 |
|
5 |
38 |
Langvad Nanna |
2005 |
LYSENG |
0512BA |
25 m |
5:33.93 |
|
6 |
39 |
Bertram Marie |
2006 |
LYSENG |
0672AQ |
25 m |
5:42.01 |
|
7 |
141 |
Kanstrup Rikke Friis |
2006 |
HEI |
0634AR |
25 m |
5:42.47 |
|
8 |
405 |
Olesen Freja Krøjgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0506AP |
25 m |
5:43.66 |
|
9 |
288 |
Abel Aia Caroline |
2006 |
NORD |
0666AL |
25 m |
6:07.49 |
|
10 |
310 |
Høgh Josefine |
2005 |
S 68 |
0588AD |
25 m |
6:31.71 |
|
11 |
37 |
Sejr Nikoline |
2006 |
LYSENG |
0604AJ |
25 m |
6:40.21 |
|
1 |
186 |
Borgensgaard Mia |
2003 |
AGF |
0368AT |
25 m |
4:52.79 |
|
2 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
5:02.99 |
|
3 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
5:12.08 |
|
4 |
595 |
Vie Ingrid |
2003 |
Elverum |
|
25 m |
5:43.37 |
|
5 |
381 |
Christensen Ida Jul |
2004 |
THISTED |
0496AN |
25 m |
5:58.59 |
|
6 |
418 |
Lund Dicte |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0444AN |
25 m |
6:40.12 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
31_S
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.55.00, Norge, 2002 |
Løbssponsor: Snedsted Turistfart |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
77 |
Legind Hans Bjørn |
2007 |
HOVEDSTAD |
0717AF |
25 m |
1:13.47 |
|
2 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:15.55 |
|
3 |
72 |
Bergmann David |
2008 |
HOVEDSTAD |
0883AC |
25 m |
1:20.22 |
|
4 |
245 |
Jensen Storm |
2007 |
AALBORG |
0773AE |
25 m |
1:20.76 |
|
5 |
83 |
Voldmester Simon |
2007 |
HOVEDSTAD |
0703AB |
25 m |
1:22.55 |
|
6 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
1:23.92 |
|
7 |
80 |
Juska Konradas |
2007 |
HOVEDSTAD |
0751AC |
25 m |
1:24.61 |
|
8 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
1:24.66 |
|
9 |
244 |
Norup Rasmus |
2007 |
AALBORG |
0781AI |
25 m |
1:25.01 |
|
10 |
19 |
Halle Angus |
2007 |
ODDER |
0745AH |
25 m |
1:25.37 |
|
11 |
81 |
Vidovic Linus Klarskov |
2007 |
HOVEDSTAD |
0713AB |
25 m |
1:29.10 |
|
12 |
242 |
Lorentzen Nicklas |
2007 |
AALBORG |
0725AI |
25 m |
1:31.34 |
|
13 |
232 |
Andersen Casper Holm |
2007 |
AALBORG |
0767AG |
25 m |
1:32.23 |
|
14 |
66 |
Wiuf Anton |
2008 |
HOVEDSTAD |
0895AC |
25 m |
1:33.35 |
|
15 |
315 |
Szephalmi Laszlo |
2007 |
S 68 |
0785AJ |
25 m |
1:34.49 |
|
16 |
47 |
Olesen Albert |
2008 |
IKAST |
0841AE |
25 m |
1:35.04 |
|
17 |
68 |
Watkin Buster |
2008 |
HOVEDSTAD |
0839AE |
25 m |
1:35.95 |
|
18 |
76 |
Billing Frederik |
2008 |
HOVEDSTAD |
0853AC |
25 m |
1:36.04 |
|
19 |
351 |
Pedersen Ivan |
2008 |
THISTED |
0887AI |
25 m |
1:38.04 |
|
20 |
62 |
Singer Albert |
2008 |
HOVEDSTAD |
0885AC |
25 m |
1:39.17 |
|
21 |
368 |
Jonasen Noah |
2007 |
THISTED |
0701AM |
25 m |
1:39.60 |
|
22 |
508 |
Isaksen-Khalloul Sofian |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
1:41.77 |
|
23 |
86 |
Alstrøm Villum |
2008 |
HOVEDSTAD |
0823AC |
25 m |
1:42.20 |
|
24 |
52 |
Gadeberg Patrick |
2007 |
IKAST |
0719AO |
25 m |
1:42.40 |
|
25 |
50 |
Holm Magnus Kjær |
2008 |
IKAST |
0825AI |
25 m |
1:43.11 |
|
26 |
49 |
Bjørn Zakarias L. |
2008 |
IKAST |
0879AH |
25 m |
1:44.08 |
|
27 |
346 |
Schwab Tobias |
2009 |
SMUT |
0985AF |
25 m |
1:44.25 |
|
28 |
350 |
Vesterby Frederik |
2008 |
THISTED |
0809AI |
25 m |
1:46.82 |
|
29 |
321 |
Dworzanski Maciej |
2008 |
S 68 |
0843AJ |
25 m |
1:55.96 |
|
30 |
113 |
Jensen Jonas Golczyk |
2007 |
HOLSTEBRO |
0731AK |
25 m |
|
|
31 |
349 |
Meyer Christopher Andre |
2007 |
THISTED |
0737AP |
25 m |
|
|
32 |
524 |
Valvik Stian |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
1:08.40 |
|
2 |
91 |
Andersen Gustav Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0689AA |
25 m |
1:08.95 |
|
3 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
1:12.31 |
|
4 |
97 |
Andersen Magnus Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0679AA |
25 m |
1:13.80 |
|
5 |
239 |
Jørgensen Marcus Juul |
2006 |
AALBORG |
0635AJ |
25 m |
1:14.83 |
|
6 |
92 |
Jespersen Halfdan Dahl |
2006 |
HOVEDSTAD |
0623AB |
25 m |
1:15.61 |
|
7 |
155 |
Jørgensen Lasse Hjorth |
2006 |
HERNING |
0647AK |
25 m |
1:17.90 |
|
8 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
1:18.72 |
|
9 |
6 |
Mathiasen Frederik Bak |
2006 |
STRUER |
0655AJ |
25 m |
1:19.06 |
|
10 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
1:22.07 |
|
11 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:24.22 |
|
12 |
291 |
Andersen Christian |
2006 |
NORD |
0667AI |
25 m |
1:26.34 |
|
13 |
276 |
Laursen Andreas |
2006 |
ST-NEPTUN |
0613AM |
25 m |
1:41.39 |
|
14 |
325 |
Heltborg August |
2006 |
S 68 |
0689AP |
25 m |
1:44.21 |
|
15 |
46 |
Kristensen Daniel |
2006 |
IKAST |
0677AM |
25 m |
1:49.49 |
|
16 |
11 |
Skalshøj Rasmus T |
2006 |
STRUER |
0685AO |
25 m |
|
|
17 |
112 |
Toftdal Asbjørn Ottow |
2006 |
HOLSTEBRO |
0645AQ |
25 m |
|
|
18 |
125 |
Nazarov Vlad |
2006 |
HOLSTEBRO |
0603AL |
25 m |
|
|
19 |
281 |
Zinther Silas |
2006 |
NORD |
0693AR |
25 m |
|
|
20 |
357 |
Bakke Christian |
2006 |
THISTED |
0633AR |
25 m |
|
|
21 |
394 |
Visby Gustav |
2006 |
THISTED |
0603AS |
25 m |
|
|
22 |
673 |
Maagaard Wiktor G. |
2006 |
HOLSTEBRO |
0635AN |
25 m |
|
|
1 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
1:04.96 |
|
2 |
435 |
Evensrud Erik Magnus |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:04.98 |
|
3 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
1:05.29 |
|
4 |
116 |
Drechsler Mads |
2005 |
HOLSTEBRO |
0561AH |
25 m |
1:07.05 |
|
5 |
138 |
Boest Casper |
2005 |
HEI |
0585AK |
25 m |
1:07.18 |
|
6 |
102 |
Andersen Mikkel |
2005 |
HOVEDSTAD |
0531AC |
25 m |
1:08.17 |
|
7 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
1:09.85 |
|
8 |
472 |
Erklev Oskar |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:11.63 |
|
9 |
210 |
Ilic Inas |
2005 |
AALBORG |
0591AE |
25 m |
1:12.39 |
|
10 |
461 |
Hostvedt Oscar Nilsen |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:15.00 |
|
11 |
274 |
Laursen Mathias Nybro |
2005 |
ST-NEPTUN |
0503AN |
25 m |
1:16.09 |
|
12 |
620 |
Halvorsen Markus |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
1:18.87 |
|
13 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
1:19.67 |
|
14 |
437 |
Hammerstad Sivert |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:21.36 |
|
15 |
464 |
Skjoldhorne Oscar |
2005 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:26.72 |
|
16 |
160 |
Mikkelsen Mikkel Kjær |
2005 |
HERNING |
0577AG |
25 m |
1:28.63 |
|
17 |
442 |
Winsnes Kasper |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
|
|
1 |
206 |
Jacobsen Sebastian |
2004 |
AALBORG |
0465AJ |
25 m |
1:04.14 |
|
2 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
1:04.39 |
|
3 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
1:04.40 |
|
4 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
1:05.00 |
|
5 |
35 |
Rosenborg Lucas |
2004 |
LYSENG |
0481AH |
25 m |
1:05.34 |
|
6 |
191 |
Knakkergaard Asgar |
2004 |
AALBORG |
0421AL |
25 m |
1:05.79 |
|
7 |
202 |
Jensen Simon Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0435AJ |
25 m |
1:07.32 |
|
8 |
427 |
Maudal Neo Elias |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:08.85 |
|
9 |
429 |
Bamr Christoffer Johannes |
2004 |
N. Eiker |
|
25 m |
1:09.29 |
|
10 |
292 |
Torp Andreas |
2004 |
NORD |
0409AA |
25 m |
1:09.75 |
|
11 |
144 |
Mortensen Alexander |
2004 |
HERNING |
0487AB |
25 m |
1:10.02 |
|
12 |
622 |
Andreassen Mats-Andre |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
1:10.24 |
|
13 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
1:11.41 |
|
14 |
293 |
Møller Danilo |
2004 |
NORD |
0415AH |
25 m |
1:12.41 |
|
15 |
296 |
Feldtmose Mathias Frahm |
2004 |
NORD |
0425AL |
25 m |
1:15.32 |
|
16 |
438 |
Jensen Sondre Marki |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:16.92 |
|
17 |
16 |
Holm Simon Kruse |
2004 |
ODDER |
0413AL |
25 m |
1:17.19 |
|
18 |
148 |
Brøste Oskar Wiwe |
2004 |
HERNING |
0459AO |
25 m |
1:21.04 |
|
19 |
462 |
Karlsen Eirik |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:22.14 |
|
20 |
434 |
Ihle Stian Brunborg |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:28.16 |
|
21 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
1:40.68 |
|
1 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
56.34 |
|
2 |
60 |
Brøns Valdemar |
2003 |
HOVEDSTAD |
0341AC |
25 m |
58.32 |
|
3 |
538 |
Ueland Ole Einar |
2003 |
KristianSA |
|
25 m |
1:00.72 |
|
4 |
181 |
Frydenholm Emil |
2002 |
ESBJERG |
0235AG |
25 m |
1:05.27 |
|
5 |
226 |
Knudsen Mathias |
2003 |
AALBORG |
0369AI |
25 m |
1:05.64 |
|
6 |
611 |
Aamodt Andreas Imislund |
2003 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:07.93 |
|
7 |
454 |
Hallerud Kasper Morseth |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:11.30 |
|
8 |
554 |
Eriksen Sebastian |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:14.57 |
|
9 |
388 |
Bager Nicklas |
2003 |
THISTED |
0321AM |
25 m |
1:15.54 |
|
1 |
548 |
Svendsen Marcus Krøyer |
1997 |
KVIK |
9787AB |
25 m |
57.84 |
|
2 |
25 |
Hjort Anton Borg |
2000 |
LYSENG |
0065AO |
25 m |
58.01 |
|
3 |
175 |
Abel Martin H. |
2001 |
ESBJERG |
0197AF |
25 m |
59.13 |
|
4 |
30 |
Elkjær Alexander Korsager |
2001 |
LYSENG |
0113AL |
25 m |
1:00.74 |
|
5 |
187 |
Kjærgaard Valdemar |
2001 |
AGF |
0149AM |
25 m |
1:01.69 |
|
6 |
179 |
Holm Mads |
1998 |
ESBJERG |
9837AC |
25 m |
1:01.77 |
|
7 |
216 |
Schiby Thomas |
2001 |
AALBORG |
0181AF |
25 m |
1:01.78 |
|
8 |
223 |
Langley Lawrence |
2001 |
AALBORG |
0125AI |
25 m |
1:03.70 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
32_S
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.59.78, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Munkens Bageri |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
85 |
Jørgensen Vigga |
2008 |
HOVEDSTAD |
0874AE |
25 m |
1:25.97 |
|
2 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
1:26.47 |
|
3 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
1:26.85 |
|
4 |
67 |
Bibeyron-Wara Betty |
2008 |
HOVEDSTAD |
0888AB |
25 m |
1:29.91 |
|
5 |
457 |
Sembsmoen-Schleis Stine |
2008 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:30.89 |
|
6 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
1:31.82 |
|
7 |
61 |
Traberg Aimée Overby |
2009 |
HOVEDSTAD |
0962AB |
25 m |
1:32.09 |
|
8 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
1:32.71 |
|
9 |
150 |
Loeven Carlijn |
2008 |
HERNING |
0802AH |
25 m |
1:32.74 |
|
10 |
618 |
Mårtensson Emilie Mathilde |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
1:33.54 |
|
11 |
79 |
Christensen Josephine S. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0932AB |
25 m |
1:35.57 |
|
12 |
625 |
Fjellstad Ylva Magdalena |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
1:37.04 |
|
13 |
470 |
Austvik Fuglestein Tiril |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:37.87 |
|
14 |
84 |
Gammelvind Thilde |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AG |
25 m |
1:38.53 |
|
15 |
63 |
Dyndgaard Alice Zsigri |
2009 |
HOVEDSTAD |
0922AB |
25 m |
1:38.86 |
|
16 |
481 |
Riiser Javnes Lina |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:39.06 |
|
17 |
65 |
Lage Andrea |
2009 |
HOVEDSTAD |
0934AB |
25 m |
1:39.95 |
|
18 |
74 |
Cliff Esther Lærke Lund |
2009 |
HOVEDSTAD |
0912AB |
25 m |
1:42.28 |
|
19 |
316 |
Szephalmi Reka |
2009 |
S 68 |
0992AD |
25 m |
1:42.30 |
|
20 |
348 |
Pedersen Amanda |
2009 |
THISTED |
0986AG |
25 m |
1:42.64 |
|
21 |
3 |
Bach Elin Glassou |
2008 |
STRUER |
0808AN |
25 m |
1:42.96 |
|
22 |
320 |
Sakic Alma Nygreen |
2008 |
S 68 |
0822AG |
25 m |
1:43.26 |
|
23 |
352 |
Frøkjær Johanne Øland |
2009 |
THISTED |
0996AG |
25 m |
1:45.23 |
|
24 |
82 |
Bløcher Luna Blanka A. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0992AB |
25 m |
1:45.34 |
|
25 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:47.71 |
|
26 |
518 |
Nygård Lone T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
1:52.14 |
|
27 |
7 |
Olesen Frida |
2008 |
STRUER |
0828AN |
25 m |
|
|
28 |
126 |
Krabbe Victoria |
2008 |
HOLSTEBRO |
0852AE |
25 m |
|
|
29 |
278 |
Lavrsen Helene |
2008 |
NORD |
0854AG |
25 m |
|
|
30 |
324 |
Kristensen Mathilde |
2008 |
S 68 |
0866AR |
25 m |
|
|
31 |
505 |
Gundersen Bettina |
2009 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
32 |
520 |
Sandø Marita T. |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
1:12.86 |
|
2 |
440 |
Rasch Carmen Alexandra |
2007 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:19.16 |
|
3 |
313 |
Michaelsen Nikoline |
2007 |
S 68 |
0736AT |
25 m |
1:19.53 |
|
4 |
107 |
Jacoby Vigga |
2007 |
HOVEDSTAD |
0782AE |
25 m |
1:20.99 |
|
5 |
139 |
Gúnnlaugsdóttri Júlía |
2007 |
HEI |
0754AM |
25 m |
1:22.80 |
|
6 |
233 |
Pedersen Emilie |
2007 |
AALBORG |
0778AF |
25 m |
1:23.21 |
|
7 |
99 |
Rasmussen Maria Kjer |
2007 |
HOVEDSTAD |
0728AA |
25 m |
1:23.43 |
|
8 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
1:24.53 |
|
9 |
317 |
Nættermann Patricia |
2007 |
S 68 |
0704AG |
25 m |
1:25.25 |
|
10 |
122 |
Christensen Sidsel Tang |
2007 |
HOLSTEBRO |
0756AL |
25 m |
1:25.84 |
|
11 |
51 |
Moeskjær Amalie |
2007 |
IKAST |
0766AV |
25 m |
1:30.07 |
|
12 |
153 |
Jensen Isabell Thaison |
2007 |
HERNING |
0734AK |
25 m |
1:30.08 |
|
13 |
70 |
Lukowski Clara Dam |
2007 |
HOVEDSTAD |
0748AT |
25 m |
1:32.44 |
|
14 |
154 |
Ovesen Klara Buur |
2007 |
HERNING |
0776AU |
25 m |
1:34.88 |
|
15 |
235 |
Bertelsen Isabella |
2007 |
AALBORG |
0792AP |
25 m |
1:35.93 |
|
16 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
1:39.77 |
|
17 |
631 |
Githmark Zara Cecilie Stork |
2007 |
Grimstad |
|
25 m |
1:42.79 |
|
18 |
318 |
Christiansen Mathilde |
2007 |
S 68 |
0786AI |
25 m |
1:43.42 |
|
19 |
279 |
Overgaard Josefine S. |
2007 |
NORD |
0786AW |
25 m |
1:54.00 |
|
20 |
117 |
Mikkelsen Laura |
2007 |
HOLSTEBRO |
0772AR |
25 m |
|
|
21 |
118 |
Have Ingeborg Foged |
2007 |
HOLSTEBRO |
0704AR |
25 m |
|
|
1 |
90 |
Tind Falka |
2006 |
HOVEDSTAD |
0648AI |
25 m |
1:06.57 |
|
2 |
98 |
Christensen Malu Melody |
2006 |
HOVEDSTAD |
0636AF |
25 m |
1:07.42 |
|
3 |
89 |
Fuhrmann Coco Li |
2006 |
HOVEDSTAD |
0678AC |
25 m |
1:10.89 |
|
4 |
200 |
Hyltoft Caroline Lærke |
2006 |
AALBORG |
0678AO |
25 m |
1:11.01 |
|
5 |
44 |
Håkonsson Laura |
2006 |
IKAST |
0646AO |
25 m |
1:13.36 |
|
6 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:13.92 |
|
7 |
111 |
Bach Anna |
2006 |
HOLSTEBRO |
0694AF |
25 m |
1:15.06 |
|
8 |
108 |
Traberg Zoe Overby |
2006 |
HOVEDSTAD |
0646AB |
25 m |
1:15.84 |
|
9 |
288 |
Abel Aia Caroline |
2006 |
NORD |
0666AL |
25 m |
1:16.29 |
|
10 |
237 |
Gjelstrup Line |
2006 |
AALBORG |
0658AC |
25 m |
1:16.57 |
|
11 |
123 |
Lindholm Mille Dahl |
2006 |
HOLSTEBRO |
0662AK |
25 m |
1:16.80 |
|
12 |
42 |
Thormann Katrine Bøeg |
2006 |
IKAST |
0692AD |
25 m |
1:17.34 |
|
13 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:18.89 |
|
14 |
94 |
Lundsgaard Juliane Sarauw |
2006 |
HOVEDSTAD |
0638AB |
25 m |
1:19.22 |
|
15 |
522 |
Trøite Sarah Alexandra |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
1:19.85 |
|
16 |
238 |
Russo Luanna |
2006 |
AALBORG |
0604AM |
25 m |
1:19.90 |
|
17 |
436 |
Gullhav Maria Naas |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:21.56 |
|
18 |
361 |
Sørensen Frederikke |
2006 |
THISTED |
0666AI |
25 m |
1:21.95 |
|
19 |
282 |
Sørensen Mathilde Hoff |
2006 |
NORD |
0654AS |
25 m |
1:22.15 |
|
20 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:23.16 |
|
21 |
152 |
Geiger Ida Søndergaard |
2006 |
HERNING |
0642AS |
25 m |
1:23.80 |
|
22 |
15 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
1:25.69 |
|
23 |
161 |
Jensen Nicoline Astrup |
2006 |
HERNING |
0608AP |
25 m |
1:26.71 |
|
24 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
1:26.99 |
|
25 |
322 |
Jørgensen Sofia |
2006 |
S 68 |
0638AM |
25 m |
1:28.34 |
|
26 |
2 |
Jacobsen Caroline Borup |
2006 |
STRUER |
0608AW |
25 m |
1:29.10 |
|
27 |
156 |
Kristensen Laura Fjord |
2006 |
HERNING |
0696AP |
25 m |
1:31.19 |
|
28 |
459 |
Hallerud Karine Morseth |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:31.31 |
|
29 |
523 |
Valvik Silje |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
1:34.47 |
|
30 |
630 |
Githmark Stella Victoria Stork |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:39.24 |
|
31 |
308 |
Veenstra Reinike |
2006 |
S 68 |
0638AW |
25 m |
1:43.71 |
|
32 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:48.38 |
|
33 |
114 |
Axelsen Karoline Søe |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AP |
25 m |
|
|
34 |
115 |
Nørfjand Thilde |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AX |
25 m |
|
|
35 |
469 |
Askland Raanes Julia |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
36 |
519 |
Revheim-Foss Amanda |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
1:05.27 |
|
2 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:09.69 |
|
3 |
214 |
Thisted Louise Lie |
2005 |
AALBORG |
0578AC |
25 m |
1:10.10 |
|
4 |
204 |
Olesen Laura S. |
2005 |
AALBORG |
0538AA |
25 m |
1:11.44 |
|
5 |
215 |
Mejdahl Stine |
2005 |
AALBORG |
0548AT |
25 m |
1:11.98 |
|
6 |
14 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
1:12.18 |
|
7 |
295 |
Iversen Karoline |
2005 |
NORD |
0528AM |
25 m |
1:12.81 |
|
8 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:13.11 |
|
9 |
375 |
Jensen Amalie Nyvang |
2005 |
THISTED |
0526AM |
25 m |
1:14.43 |
|
10 |
198 |
Frost Camilla Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0588AM |
25 m |
1:14.52 |
|
11 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
1:15.68 |
|
12 |
18 |
Halle Caden |
2005 |
ODDER |
0596AS |
25 m |
1:15.75 |
|
13 |
146 |
Lauridsen Louise |
2005 |
HERNING |
0524AK |
25 m |
1:18.21 |
|
14 |
43 |
Krogh Katrine |
2005 |
IKAST |
0526AQ |
25 m |
1:19.22 |
|
15 |
289 |
Jensen Astrid |
2005 |
NORD |
0566AO |
25 m |
1:19.48 |
|
16 |
307 |
Asmussen Mie |
2005 |
S 68 |
0554AN |
25 m |
1:20.89 |
|
17 |
167 |
Winther Teresa Juel |
2005 |
HERNING |
0536AP |
25 m |
1:21.07 |
|
18 |
555 |
Gonzalez Helene |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:23.88 |
|
19 |
127 |
Pedersen Amalie Lind |
2005 |
HOLSTEBRO |
0598AV |
25 m |
1:24.57 |
|
20 |
591 |
Hagen Emilie Alexandra |
2005 |
Elverum |
|
25 m |
1:24.77 |
|
21 |
129 |
Krabbe Karoline Andersen |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AQ |
25 m |
1:26.01 |
|
22 |
128 |
Iversen Anne Vorup |
2005 |
HOLSTEBRO |
0504AU |
25 m |
1:33.37 |
|
23 |
297 |
Overgaard Anne-Sofie S. |
2005 |
NORD |
0510BC |
25 m |
1:33.64 |
|
24 |
475 |
Horverak Sofie |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
25 |
478 |
Olaussen Matilde |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
410 |
Jensen Mille Kjær |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0418AF |
25 m |
1:06.49 |
|
2 |
444 |
Sembsmoen-Schleis Sanna |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:07.15 |
|
3 |
190 |
Petersen Anna Toft |
2004 |
AALBORG |
0438AI |
25 m |
1:08.59 |
|
4 |
33 |
Bjerg Martha |
2004 |
LYSENG |
0454AK |
25 m |
1:08.83 |
|
5 |
412 |
Sørensen Emilie Wolf |
2003 |
SKOVBAKKEN |
0362AL |
25 m |
1:09.89 |
|
6 |
578 |
Søbakk Julianne Sandal |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:10.60 |
|
7 |
221 |
Kristensen Karoline L. |
2003 |
AALBORG |
0326AQ |
25 m |
1:10.77 |
|
8 |
447 |
Pedersen Maiken Rinnan |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:10.88 |
|
9 |
595 |
Vie Ingrid |
2003 |
Elverum |
|
25 m |
1:11.82 |
|
10 |
556 |
Hammerseth Margrethe |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:12.00 |
|
11 |
193 |
Vesterlund Frida Hagstrup |
2004 |
AALBORG |
0464AI |
25 m |
1:13.46 |
|
12 |
287 |
Wigard Naja Laitinen |
2003 |
NORD |
0356AZ |
25 m |
1:13.46 |
|
13 |
284 |
Andersen Anne-Sophie |
2004 |
NORD |
0424AP |
25 m |
1:13.51 |
|
14 |
306 |
Jørgensen Kirstine |
2004 |
S 68 |
0422AR |
25 m |
1:13.73 |
|
15 |
196 |
Romanski Freja |
2003 |
AALBORG |
0308AI |
25 m |
1:13.82 |
|
16 |
515 |
Lohne Camilla |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
1:14.56 |
|
17 |
194 |
Hassing Astrid Marie |
2004 |
AALBORG |
0494AM |
25 m |
1:14.73 |
|
18 |
473 |
Furuborg Emilie |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:16.23 |
|
19 |
480 |
Refstie Kristine |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:16.23 |
|
20 |
450 |
Leirvik Ida |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:17.93 |
|
21 |
344 |
Sørensen Michelle Bloch |
2004 |
SMUT |
0426AX |
25 m |
1:19.44 |
|
22 |
381 |
Christensen Ida Jul |
2004 |
THISTED |
0496AN |
25 m |
1:19.79 |
|
23 |
573 |
Skaret Oline Nordnes |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:20.19 |
|
24 |
286 |
Larsen Freja Klitgaard |
2004 |
NORD |
0494AU |
25 m |
1:20.57 |
|
25 |
272 |
Brøndum Thea |
2004 |
ST-NEPTUN |
0476AZ |
25 m |
1:20.62 |
|
26 |
589 |
Aamodt Tomine |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:21.88 |
|
27 |
550 |
Aulie Maja Rogn |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:21.89 |
|
28 |
266 |
Møller Mathilde |
2004 |
ST-NEPTUN |
0438AD |
25 m |
1:22.31 |
|
29 |
382 |
Kristensen Ida |
2004 |
THISTED |
0498AQ |
25 m |
1:23.21 |
|
30 |
428 |
Wikheim Ronja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:23.98 |
|
31 |
41 |
Kristensen Ida |
2004 |
IKAST |
0412AR |
25 m |
1:24.37 |
|
32 |
267 |
Hornbæk Josefine Wohlfeld |
2004 |
ST-NEPTUN |
0448AJ |
25 m |
1:24.66 |
|
33 |
131 |
Nørfjand Katrine |
2004 |
HOLSTEBRO |
0424BA |
25 m |
1:25.80 |
|
34 |
132 |
Winkel Louise Brendholdt |
2004 |
HOLSTEBRO |
0498AN |
25 m |
1:25.87 |
|
35 |
53 |
Bolesen Frida |
2004 |
IKAST |
0402BE |
25 m |
1:37.44 |
|
36 |
574 |
Simonsen Kristiane Rygh |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
|
|
1 |
540 |
Jensen Julie Kepp |
2000 |
JYLLINGE |
0042AA |
25 m |
58.42 |
|
2 |
543 |
Bierre Victoria |
2000 |
HERLEV |
0022AS |
25 m |
58.96 |
|
3 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
1:01.12 |
|
4 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
1:01.56 |
|
5 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
1:03.93 |
|
6 |
467 |
Fagge Cathrine Emilie |
2002 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:05.85 |
|
7 |
249 |
Brøgger-Andersen Camilla |
2002 |
AALBORG |
0246AQ |
25 m |
1:06.26 |
|
8 |
224 |
Bruun Line Jørgensen |
1995 |
AALBORG |
9544AF |
25 m |
1:06.62 |
|
9 |
220 |
Poulsen Johanne Marie |
2001 |
AALBORG |
0144AC |
25 m |
1:07.08 |
|
10 |
606 |
Edle Vidnes |
2001 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:07.24 |
|
11 |
385 |
Lindemann-Larsen Lise |
2002 |
THISTED |
0254AR |
25 m |
1:11.57 |
|
12 |
184 |
Ingeberg Sofia |
2002 |
AGF |
0252AV |
25 m |
1:11.68 |
|
13 |
34 |
Trothe Mie |
1998 |
LYSENG |
9816BE |
25 m |
1:19.48 |
|
14 |
593 |
Rugsveen Hanne |
2002 |
Elverum |
|
25 m |
1:23.65 |
|
15 |
29 |
Vinther Amalie |
1995 |
LYSENG |
9506AU |
25 m |
1:33.13 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
33_S
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 1.54.47, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: HH Totalrengøring |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
247 |
Bundgaard William |
2007 |
AALBORG |
0717AE |
25 m |
|
|
1 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
|
|
2 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
|
|
3 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
|
|
4 |
623 |
Andreassen Jonas Emil |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
12 |
Hald Søren Winther |
2005 |
STRUER |
0551AK |
25 m |
2:44.47 |
|
2 |
416 |
Østerberg Gustav Dalby |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0571AC |
25 m |
2:44.90 |
|
3 |
569 |
Jansen Michael |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:52.90 |
|
4 |
290 |
Laursen Frederik |
2005 |
NORD |
0561AI |
25 m |
|
|
1 |
31 |
Lindholm Frederik |
2004 |
LYSENG |
0451AC |
25 m |
2:13.38 |
|
2 |
393 |
Sørensen Viktor Enevold |
2004 |
THISTED |
0457AL |
25 m |
2:24.30 |
|
1 |
54 |
Riis Bertram Dreyer |
2002 |
HOVEDSTAD |
0223AG |
25 m |
2:04.79 |
|
2 |
311 |
Jonsson Elias Hanghøj |
2002 |
S 68 |
0265AI |
25 m |
2:10.01 |
|
3 |
432 |
Borgstrøm Sigurd Olav |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
2:16.62 |
|
4 |
536 |
Phillipson Titus Victor |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
2:16.75 |
|
5 |
188 |
Balladone Sofus Bolwig |
2002 |
AGF |
0233AM |
25 m |
2:17.64 |
|
6 |
446 |
Forbord Ivar Mosqueira |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
2:18.12 |
|
7 |
270 |
Hvam Axel |
2003 |
ST-NEPTUN |
0349AQ |
25 m |
2:36.34 |
|
8 |
533 |
Johansen Birk Lee |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
9 |
534 |
Klausen Andreas Håbesland |
2002 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
199 |
Bromer Viktor B. |
1993 |
AALBORG |
9337AB |
25 m |
1:51.62 |
|
2 |
174 |
Mose Jakob |
2000 |
ESBJERG |
0029AF |
25 m |
2:04.53 |
|
3 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
2:05.80 |
|
4 |
229 |
Nørgaard Rune |
2000 |
AALBORG |
0097AF |
25 m |
2:09.52 |
|
5 |
36 |
Lindholm Oskar |
2001 |
LYSENG |
0153AF |
25 m |
2:12.88 |
|
6 |
531 |
Hope Johannes |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
2:18.25 |
|
7 |
594 |
Sol Rick |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
2:21.33 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
34_S
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.12.72, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: Nordvestjysk El Service |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
|
|
2 |
158 |
Jeppesen Louise |
2008 |
HERNING |
0886AG |
25 m |
|
|
1 |
203 |
Frische Livia Weidick |
2007 |
AALBORG |
0736AI |
25 m |
3:44.16 |
|
1 |
207 |
Bager Mathilde |
2005 |
AALBORG |
0524AN |
25 m |
2:32.03 |
|
2 |
380 |
Hovmark Ida |
2005 |
THISTED |
0528AG |
25 m |
2:39.08 |
|
3 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
2:43.55 |
|
4 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
2:50.46 |
|
5 |
14 |
Nedergaard Laura G. |
2005 |
ODDER |
0572AF |
25 m |
2:51.98 |
|
6 |
310 |
Høgh Josefine |
2005 |
S 68 |
0588AD |
25 m |
3:05.58 |
|
7 |
289 |
Jensen Astrid |
2005 |
NORD |
0566AO |
25 m |
3:09.41 |
|
1 |
186 |
Borgensgaard Mia |
2003 |
AGF |
0368AT |
25 m |
2:18.05 |
|
2 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
2:18.39 |
|
3 |
377 |
Kjær Camilla |
2003 |
THISTED |
0354AD |
25 m |
2:34.51 |
|
4 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
2:41.56 |
|
1 |
545 |
Mikkelsen Amalie |
1997 |
GLADSAXE |
9728AA |
25 m |
2:14.61 |
|
2 |
391 |
Bach Thea Søe |
2002 |
THISTED |
0222AD |
25 m |
2:22.66 |
|
3 |
431 |
Borgstrøm Oda Kristine |
1999 |
Randaberg |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
35_S
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 1.00.52, Holstebro, 2012 |
Løbssponsor: Sportigan |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
83 |
Voldmester Simon |
2007 |
HOVEDSTAD |
0703AB |
25 m |
1:32.22 |
|
2 |
72 |
Bergmann David |
2008 |
HOVEDSTAD |
0883AC |
25 m |
1:32.79 |
|
3 |
78 |
Wang Ib Fang |
2007 |
HOVEDSTAD |
0771AB |
25 m |
1:36.60 |
|
4 |
315 |
Szephalmi Laszlo |
2007 |
S 68 |
0785AJ |
25 m |
1:37.92 |
|
5 |
5 |
Piontkowitz Felix |
2007 |
STRUER |
0769AG |
25 m |
1:38.60 |
|
6 |
80 |
Juska Konradas |
2007 |
HOVEDSTAD |
0751AC |
25 m |
1:38.64 |
|
7 |
21 |
Lisberg Kasper |
2007 |
ODDER |
0793AF |
25 m |
1:41.65 |
|
8 |
465 |
Le-Viet Ericbirkeland |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:44.36 |
|
9 |
71 |
Cliff Daniel Emil Lund |
2007 |
HOVEDSTAD |
0795AC |
25 m |
1:45.80 |
|
10 |
47 |
Olesen Albert |
2008 |
IKAST |
0841AE |
25 m |
1:48.83 |
|
11 |
68 |
Watkin Buster |
2008 |
HOVEDSTAD |
0839AE |
25 m |
1:49.11 |
|
12 |
66 |
Wiuf Anton |
2008 |
HOVEDSTAD |
0895AC |
25 m |
1:50.13 |
|
13 |
76 |
Billing Frederik |
2008 |
HOVEDSTAD |
0853AC |
25 m |
1:51.34 |
|
14 |
353 |
Malle Karl Emil |
2008 |
THISTED |
0877AI |
25 m |
1:53.13 |
|
15 |
232 |
Andersen Casper Holm |
2007 |
AALBORG |
0767AG |
25 m |
1:54.34 |
|
16 |
456 |
Hostvedt Lucas Nilsen |
2007 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:55.88 |
|
17 |
86 |
Alstrøm Villum |
2008 |
HOVEDSTAD |
0823AC |
25 m |
1:57.21 |
|
18 |
62 |
Singer Albert |
2008 |
HOVEDSTAD |
0885AC |
25 m |
2:00.87 |
|
19 |
350 |
Vesterby Frederik |
2008 |
THISTED |
0809AI |
25 m |
2:01.70 |
|
20 |
321 |
Dworzanski Maciej |
2008 |
S 68 |
0843AJ |
25 m |
2:02.64 |
|
21 |
49 |
Bjørn Zakarias L. |
2008 |
IKAST |
0879AH |
25 m |
2:05.14 |
|
22 |
50 |
Holm Magnus Kjær |
2008 |
IKAST |
0825AI |
25 m |
2:07.19 |
|
23 |
506 |
Hamre Martin |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
2:09.38 |
|
24 |
52 |
Gadeberg Patrick |
2007 |
IKAST |
0719AO |
25 m |
2:20.75 |
|
25 |
524 |
Valvik Stian |
2008 |
KristianSA |
|
25 m |
2:26.83 |
|
26 |
113 |
Jensen Jonas Golczyk |
2007 |
HOLSTEBRO |
0731AK |
25 m |
|
|
27 |
349 |
Meyer Christopher Andre |
2007 |
THISTED |
0737AP |
25 m |
|
|
28 |
356 |
Eriksen Casper |
2007 |
THISTED |
0777AI |
25 m |
|
|
29 |
517 |
Natvig Casper |
2007 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
1:15.40 |
|
2 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:17.85 |
|
3 |
275 |
Brorson Johan H |
2006 |
ST-NEPTUN |
0631AM |
25 m |
1:20.27 |
|
4 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:23.08 |
|
5 |
575 |
Simonsen Magnus Rygh |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:23.43 |
|
6 |
159 |
Jeppesen Mads |
2006 |
HERNING |
0613AG |
25 m |
1:23.50 |
|
7 |
106 |
Jensen Tristan |
2006 |
HOVEDSTAD |
0611AG |
25 m |
1:23.98 |
|
8 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
1:24.48 |
|
9 |
91 |
Andersen Gustav Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0689AA |
25 m |
1:27.23 |
|
10 |
92 |
Jespersen Halfdan Dahl |
2006 |
HOVEDSTAD |
0623AB |
25 m |
1:30.73 |
|
11 |
283 |
Eliasen Sebastian |
2006 |
NORD |
0677AJ |
25 m |
1:31.00 |
|
12 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
1:32.51 |
|
13 |
369 |
Olsen Rasmus |
2006 |
THISTED |
0603AJ |
25 m |
1:33.23 |
|
14 |
363 |
Dyrbye Gustav |
2006 |
THISTED |
0617AJ |
25 m |
1:34.80 |
|
15 |
357 |
Bakke Christian |
2006 |
THISTED |
0633AR |
25 m |
1:38.95 |
|
16 |
155 |
Jørgensen Lasse Hjorth |
2006 |
HERNING |
0647AK |
25 m |
1:39.96 |
|
17 |
46 |
Kristensen Daniel |
2006 |
IKAST |
0677AM |
25 m |
1:42.01 |
|
18 |
281 |
Zinther Silas |
2006 |
NORD |
0693AR |
25 m |
1:49.77 |
|
19 |
112 |
Toftdal Asbjørn Ottow |
2006 |
HOLSTEBRO |
0645AQ |
25 m |
|
|
20 |
124 |
Skov Dan |
2006 |
HOLSTEBRO |
0671AO |
25 m |
|
|
21 |
394 |
Visby Gustav |
2006 |
THISTED |
0603AS |
25 m |
|
|
22 |
521 |
Saravanan Pragan |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
|
|
1 |
116 |
Drechsler Mads |
2005 |
HOLSTEBRO |
0561AH |
25 m |
1:11.37 |
|
2 |
435 |
Evensrud Erik Magnus |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:11.37 |
|
3 |
417 |
Andersen David Kilsgaard |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0567AM |
25 m |
1:12.99 |
|
4 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
1:13.73 |
|
5 |
164 |
Wemmelund Sigurd |
2005 |
HERNING |
0589AI |
25 m |
1:16.03 |
|
6 |
205 |
Kobbelgaard Morten H. |
2005 |
AALBORG |
0587AG |
25 m |
1:16.10 |
|
7 |
384 |
Kjær Kristian |
2005 |
THISTED |
0595AD |
25 m |
1:18.14 |
|
8 |
201 |
Voldbjerg Christoffer P. |
2005 |
AALBORG |
0545AH |
25 m |
1:19.60 |
|
9 |
389 |
Vesterby Philip |
2005 |
THISTED |
0567AD |
25 m |
1:20.66 |
|
10 |
472 |
Erklev Oskar |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:22.75 |
|
11 |
442 |
Winsnes Kasper |
2005 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:24.67 |
|
12 |
241 |
Kristensen Mikkel K. |
2005 |
AALBORG |
0519AJ |
25 m |
1:25.29 |
|
13 |
479 |
Ommundsen David |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:25.35 |
|
14 |
12 |
Hald Søren Winther |
2005 |
STRUER |
0551AK |
25 m |
1:25.39 |
|
15 |
619 |
Mårtensson Anton Karl |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
1:25.48 |
|
16 |
620 |
Halvorsen Markus |
2005 |
Grimstad |
|
25 m |
1:28.45 |
|
17 |
406 |
Gallacher Simon |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0569AN |
25 m |
1:30.18 |
|
18 |
162 |
Bennetsen Oliver |
2005 |
HERNING |
0565AK |
25 m |
1:30.53 |
|
19 |
510 |
Klausen Morten Håbesland |
2005 |
KristianSA |
|
25 m |
1:42.42 |
|
20 |
163 |
Rasmussen Sebastian D. |
2005 |
HERNING |
0583AJ |
25 m |
1:44.07 |
|
21 |
426 |
Dahl Simon Bjørkmann |
2005 |
STRUER |
0521AQ |
25 m |
1:59.23 |
|
22 |
374 |
Jensen William |
2005 |
THISTED |
0505AO |
25 m |
|
|
1 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
1:08.31 |
|
2 |
413 |
Mikkelsen Mads |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0491AC |
25 m |
1:13.35 |
|
3 |
209 |
Rijkhoff Joost |
2004 |
AALBORG |
0499AB |
25 m |
1:14.64 |
|
4 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
1:14.78 |
|
5 |
292 |
Torp Andreas |
2004 |
NORD |
0409AA |
25 m |
1:15.08 |
|
6 |
552 |
Besenyi Istvan |
2004 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:15.61 |
|
7 |
622 |
Andreassen Mats-Andre |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
1:17.39 |
|
8 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
1:18.21 |
|
9 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:18.74 |
|
10 |
387 |
Andersen Mads Sander |
2004 |
THISTED |
0435AR |
25 m |
1:19.13 |
|
11 |
206 |
Jacobsen Sebastian |
2004 |
AALBORG |
0465AJ |
25 m |
1:20.33 |
|
12 |
427 |
Maudal Neo Elias |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:23.51 |
|
13 |
285 |
Jaworski Emil |
2004 |
NORD |
0475AQ |
25 m |
1:25.10 |
|
14 |
16 |
Holm Simon Kruse |
2004 |
ODDER |
0413AL |
25 m |
1:25.11 |
|
15 |
474 |
Hille Aleksander |
2004 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:26.61 |
|
16 |
202 |
Jensen Simon Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0435AJ |
25 m |
1:27.78 |
|
17 |
438 |
Jensen Sondre Marki |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:30.11 |
|
18 |
293 |
Møller Danilo |
2004 |
NORD |
0415AH |
25 m |
1:30.62 |
|
19 |
371 |
Mikkelsen William |
2004 |
THISTED |
0485AI |
25 m |
1:39.47 |
|
20 |
434 |
Ihle Stian Brunborg |
2004 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:40.58 |
|
21 |
147 |
Schou Laurits Romvig |
2004 |
HERNING |
0479AP |
25 m |
1:43.24 |
|
22 |
280 |
Nielsen Malthe Sæderup |
2004 |
NORD |
0425AT |
25 m |
|
|
1 |
227 |
Laursen Mathias Lindberg |
2003 |
AALBORG |
0359AJ |
25 m |
1:06.55 |
|
2 |
567 |
Hoseth Mathias Somogyi |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:07.06 |
|
3 |
28 |
Sloth William |
2003 |
LYSENG |
0367AJ |
25 m |
1:11.13 |
|
4 |
27 |
Sejr Valdemar Vind |
2003 |
LYSENG |
0329AG |
25 m |
1:12.14 |
|
5 |
294 |
Hjerrild-Jensen Gustav |
2003 |
NORD |
0311AQ |
25 m |
1:13.15 |
|
6 |
557 |
Handegaard Haakon |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:13.39 |
|
7 |
414 |
Gallacher Daniel |
2002 |
SKOVBAKKEN |
0235AK |
25 m |
1:16.47 |
|
8 |
4 |
Jørgensen Christian |
2002 |
STRUER |
0233AR |
25 m |
1:19.47 |
|
9 |
388 |
Bager Nicklas |
2003 |
THISTED |
0321AM |
25 m |
1:24.95 |
|
10 |
454 |
Hallerud Kasper Morseth |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:25.20 |
|
11 |
455 |
Krstic Luka |
2003 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:28.51 |
|
1 |
547 |
Bjerg Tobias B. |
1998 |
AGF |
9807AC |
25 m |
57.07 |
|
2 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
1:00.28 |
|
3 |
219 |
Meinert Janus |
1995 |
AALBORG |
9517AF |
25 m |
1:00.87 |
|
4 |
223 |
Langley Lawrence |
2001 |
AALBORG |
0125AI |
25 m |
1:02.36 |
|
5 |
409 |
Skrydstrup Aksel |
2001 |
SKOVBAKKEN |
0155AH |
25 m |
1:02.48 |
|
6 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
1:02.90 |
|
7 |
443 |
Sørensen Trym Vejlgaard |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:08.82 |
|
8 |
535 |
Klok Julian S. Solås |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
1:10.16 |
|
9 |
594 |
Sol Rick |
2001 |
Elverum |
|
25 m |
1:10.61 |
|
10 |
539 |
Aateigen Dennis |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
1:10.92 |
|
11 |
378 |
Hovmark Christian |
2001 |
THISTED |
0155AF |
25 m |
1:11.01 |
|
12 |
216 |
Schiby Thomas |
2001 |
AALBORG |
0181AF |
25 m |
1:13.36 |
|
13 |
30 |
Elkjær Alexander Korsager |
2001 |
LYSENG |
0113AL |
25 m |
1:15.85 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
36_S
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
Majken Thorup, 1.07.49, Aalborg, 2003 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
73 |
Stensgaard Ella |
2008 |
HOVEDSTAD |
0816AA |
25 m |
1:29.45 |
|
2 |
69 |
Riis Christiane Dreyer |
2009 |
HOVEDSTAD |
0902AB |
25 m |
1:36.92 |
|
3 |
481 |
Riiser Javnes Lina |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:40.79 |
|
4 |
79 |
Christensen Josephine S. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0932AB |
25 m |
1:41.29 |
|
5 |
470 |
Austvik Fuglestein Tiril |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:42.29 |
|
6 |
63 |
Dyndgaard Alice Zsigri |
2009 |
HOVEDSTAD |
0922AB |
25 m |
1:43.10 |
|
7 |
85 |
Jørgensen Vigga |
2008 |
HOVEDSTAD |
0874AE |
25 m |
1:43.34 |
|
8 |
320 |
Sakic Alma Nygreen |
2008 |
S 68 |
0822AG |
25 m |
1:43.37 |
|
9 |
618 |
Mårtensson Emilie Mathilde |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
1:46.16 |
|
10 |
367 |
Bager Nadia |
2008 |
THISTED |
0858AJ |
25 m |
1:46.53 |
|
11 |
3 |
Bach Elin Glassou |
2008 |
STRUER |
0808AN |
25 m |
1:47.18 |
|
12 |
8 |
Ishøi Johanne |
2008 |
STRUER |
0898AK |
25 m |
1:47.58 |
|
13 |
316 |
Szephalmi Reka |
2009 |
S 68 |
0992AD |
25 m |
1:47.58 |
|
14 |
74 |
Cliff Esther Lærke Lund |
2009 |
HOVEDSTAD |
0912AB |
25 m |
1:48.56 |
|
15 |
457 |
Sembsmoen-Schleis Stine |
2008 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:49.48 |
|
16 |
84 |
Gammelvind Thilde |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AG |
25 m |
1:50.98 |
|
17 |
362 |
Jørgensen Freja |
2008 |
THISTED |
0858AA |
25 m |
1:51.66 |
|
18 |
477 |
Langeland Tora Johanna |
2008 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:52.28 |
|
19 |
158 |
Jeppesen Louise |
2008 |
HERNING |
0886AG |
25 m |
1:52.30 |
|
20 |
278 |
Lavrsen Helene |
2008 |
NORD |
0854AG |
25 m |
1:52.38 |
|
21 |
365 |
Andersen Karoline Sander |
2009 |
THISTED |
0966AC |
25 m |
1:53.34 |
|
22 |
7 |
Olesen Frida |
2008 |
STRUER |
0828AN |
25 m |
1:54.31 |
|
23 |
625 |
Fjellstad Ylva Magdalena |
2008 |
Grimstad |
|
25 m |
1:54.52 |
|
24 |
10 |
Mathiasen Kathrine Bak |
2008 |
STRUER |
0832AL |
25 m |
1:55.73 |
|
25 |
355 |
Sørensen Caroline K. |
2008 |
THISTED |
0848AJ |
25 m |
2:00.61 |
|
26 |
324 |
Kristensen Mathilde |
2008 |
S 68 |
0866AR |
25 m |
2:01.46 |
|
27 |
82 |
Bløcher Luna Blanka A. |
2009 |
HOVEDSTAD |
0992AB |
25 m |
2:01.78 |
|
28 |
126 |
Krabbe Victoria |
2008 |
HOLSTEBRO |
0852AE |
25 m |
|
|
29 |
354 |
Jensen Liva |
2008 |
THISTED |
0822AT |
25 m |
|
|
30 |
626 |
Hanssen Elise Grov |
2009 |
Grimstad |
|
25 m |
|
|
1 |
95 |
Philip Julie |
2007 |
HOVEDSTAD |
0742AC |
25 m |
1:20.46 |
|
2 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
1:22.74 |
|
3 |
100 |
Møller Mathilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0746AB |
25 m |
1:23.65 |
|
4 |
103 |
Stokkebro Mikkeline Steen |
2007 |
HOVEDSTAD |
0726AB |
25 m |
1:23.98 |
|
5 |
93 |
Pedersen Isabella |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AD |
25 m |
1:24.47 |
|
6 |
236 |
Frøslev Kristiane |
2007 |
AALBORG |
0784AI |
25 m |
1:27.93 |
|
7 |
440 |
Rasch Carmen Alexandra |
2007 |
Lørenskog |
|
25 m |
1:30.47 |
|
8 |
139 |
Gúnnlaugsdóttri Júlía |
2007 |
HEI |
0754AM |
25 m |
1:34.08 |
|
9 |
488 |
Tjønsø Olsen Ella |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:34.63 |
|
10 |
140 |
Holst Julie Ravn |
2007 |
HEI |
0744AM |
25 m |
1:35.79 |
|
11 |
415 |
Hansen Ida-Marie J. C. |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0706AN |
25 m |
1:36.83 |
|
12 |
107 |
Jacoby Vigga |
2007 |
HOVEDSTAD |
0782AE |
25 m |
1:37.56 |
|
13 |
240 |
Plougman Mia |
2007 |
AALBORG |
0784AH |
25 m |
1:38.15 |
|
14 |
151 |
Ovesen Ida Buur |
2007 |
HERNING |
0756AU |
25 m |
1:38.72 |
|
15 |
243 |
Madsen Nikoline Hedelund |
2007 |
AALBORG |
0774AI |
25 m |
1:38.77 |
|
16 |
317 |
Nættermann Patricia |
2007 |
S 68 |
0704AG |
25 m |
1:39.88 |
|
17 |
99 |
Rasmussen Maria Kjer |
2007 |
HOVEDSTAD |
0728AA |
25 m |
1:39.97 |
|
18 |
246 |
Brinkmann Victoria Amdi |
2007 |
AALBORG |
0758AG |
25 m |
1:41.15 |
|
19 |
364 |
Sørensen Karen |
2007 |
THISTED |
0752AD |
25 m |
1:42.84 |
|
20 |
230 |
Kirkegaard Amalie |
2007 |
AALBORG |
0768AN |
25 m |
1:43.47 |
|
21 |
313 |
Michaelsen Nikoline |
2007 |
S 68 |
0736AT |
25 m |
1:45.02 |
|
22 |
407 |
Thorsell Frida Damm |
2007 |
SKOVBAKKEN |
0716AN |
25 m |
1:45.79 |
|
23 |
154 |
Ovesen Klara Buur |
2007 |
HERNING |
0776AU |
25 m |
1:52.96 |
|
24 |
234 |
Andersen Emma |
2007 |
AALBORG |
0778AN |
25 m |
1:53.22 |
|
25 |
51 |
Moeskjær Amalie |
2007 |
IKAST |
0766AV |
25 m |
1:54.88 |
|
26 |
24 |
Gad Sofia |
2007 |
LYSENG |
0748AE |
25 m |
1:55.17 |
|
27 |
231 |
Lundager Caitlin Holbæk |
2007 |
AALBORG |
0754AO |
25 m |
1:57.16 |
|
28 |
631 |
Githmark Zara Cecilie Stork |
2007 |
Grimstad |
|
25 m |
2:05.15 |
|
29 |
487 |
Stumpf Christine |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
2:06.36 |
|
30 |
359 |
Gravesen Emilie Hundahl |
2007 |
THISTED |
0718AU |
25 m |
2:14.35 |
|
31 |
318 |
Christiansen Mathilde |
2007 |
S 68 |
0786AI |
25 m |
2:18.72 |
|
32 |
117 |
Mikkelsen Laura |
2007 |
HOLSTEBRO |
0772AR |
25 m |
|
|
33 |
279 |
Overgaard Josefine S. |
2007 |
NORD |
0786AW |
25 m |
|
|
34 |
486 |
Solvang Lauknes Karla |
2007 |
Vågsbygd |
|
25 m |
|
|
1 |
213 |
Kjelstrup Karoline |
2006 |
AALBORG |
0634AK |
25 m |
1:14.46 |
|
2 |
89 |
Fuhrmann Coco Li |
2006 |
HOVEDSTAD |
0678AC |
25 m |
1:16.98 |
|
3 |
200 |
Hyltoft Caroline Lærke |
2006 |
AALBORG |
0678AO |
25 m |
1:21.34 |
|
4 |
90 |
Tind Falka |
2006 |
HOVEDSTAD |
0648AI |
25 m |
1:21.41 |
|
5 |
94 |
Lundsgaard Juliane Sarauw |
2006 |
HOVEDSTAD |
0638AB |
25 m |
1:21.90 |
|
6 |
108 |
Traberg Zoe Overby |
2006 |
HOVEDSTAD |
0646AB |
25 m |
1:22.29 |
|
7 |
238 |
Russo Luanna |
2006 |
AALBORG |
0604AM |
25 m |
1:22.49 |
|
8 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:24.38 |
|
9 |
44 |
Håkonsson Laura |
2006 |
IKAST |
0646AO |
25 m |
1:25.02 |
|
10 |
98 |
Christensen Malu Melody |
2006 |
HOVEDSTAD |
0636AF |
25 m |
1:25.51 |
|
11 |
282 |
Sørensen Mathilde Hoff |
2006 |
NORD |
0654AS |
25 m |
1:26.54 |
|
12 |
237 |
Gjelstrup Line |
2006 |
AALBORG |
0658AC |
25 m |
1:26.97 |
|
13 |
319 |
Sakic Selma Nygreen |
2006 |
S 68 |
0662AS |
25 m |
1:27.12 |
|
14 |
566 |
Handegaard Nora |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:27.58 |
|
15 |
111 |
Bach Anna |
2006 |
HOLSTEBRO |
0694AF |
25 m |
1:27.72 |
|
16 |
568 |
Hugaas Ida Mathea |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:28.92 |
|
17 |
572 |
Kristiansen Mia |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:32.77 |
|
18 |
453 |
Arndal Tuva |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:33.20 |
|
19 |
490 |
Vestberg Helene |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:35.22 |
|
20 |
15 |
Johansen Nanna Vestergård |
2006 |
ODDER |
0676AP |
25 m |
1:35.31 |
|
21 |
152 |
Geiger Ida Søndergaard |
2006 |
HERNING |
0642AS |
25 m |
1:35.93 |
|
22 |
621 |
Krakstad Vilde Egidius |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:36.52 |
|
23 |
366 |
Bager Katrine |
2006 |
THISTED |
0616AF |
25 m |
1:36.76 |
|
24 |
361 |
Sørensen Frederikke |
2006 |
THISTED |
0666AI |
25 m |
1:42.92 |
|
25 |
459 |
Hallerud Karine Morseth |
2006 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:43.24 |
|
26 |
519 |
Revheim-Foss Amanda |
2006 |
KristianSA |
|
25 m |
1:47.73 |
|
27 |
166 |
Salomonsen Stine Hornshøj |
2006 |
HERNING |
0618AP |
25 m |
1:50.06 |
|
28 |
630 |
Githmark Stella Victoria Stork |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
1:59.43 |
|
29 |
13 |
Hou-Carleton Emilia |
2006 |
STRUER |
0608AZ |
25 m |
|
|
30 |
114 |
Axelsen Karoline Søe |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AP |
25 m |
|
|
31 |
115 |
Nørfjand Thilde |
2006 |
HOLSTEBRO |
0646AX |
25 m |
|
|
1 |
207 |
Bager Mathilde |
2005 |
AALBORG |
0524AN |
25 m |
1:16.25 |
|
2 |
380 |
Hovmark Ida |
2005 |
THISTED |
0528AG |
25 m |
1:19.90 |
|
3 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:20.00 |
|
4 |
345 |
Vorgod Liva Lauridsen |
2005 |
SMUT |
0566AR |
25 m |
1:21.02 |
|
5 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:21.11 |
|
6 |
392 |
Bach Tilde Søe |
2005 |
THISTED |
0524AH |
25 m |
1:22.89 |
|
7 |
475 |
Horverak Sofie |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:23.24 |
|
8 |
211 |
Jensen Jazmin |
2005 |
AALBORG |
0584AA |
25 m |
1:24.03 |
|
9 |
129 |
Krabbe Karoline Andersen |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AQ |
25 m |
1:24.54 |
|
10 |
45 |
Nielsen Emilie Væring |
2005 |
IKAST |
0592AU |
25 m |
1:26.66 |
|
11 |
189 |
Frost Cecilie Nørgaard |
2005 |
AALBORG |
0598AM |
25 m |
1:26.92 |
|
12 |
146 |
Lauridsen Louise |
2005 |
HERNING |
0524AK |
25 m |
1:27.90 |
|
13 |
130 |
Løh Laura |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AM |
25 m |
1:28.19 |
|
14 |
204 |
Olesen Laura S. |
2005 |
AALBORG |
0538AA |
25 m |
1:28.54 |
|
15 |
43 |
Krogh Katrine |
2005 |
IKAST |
0526AQ |
25 m |
1:30.90 |
|
16 |
214 |
Thisted Louise Lie |
2005 |
AALBORG |
0578AC |
25 m |
1:32.01 |
|
17 |
577 |
Sandvik Kaja |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:35.97 |
|
18 |
341 |
Christensen Zenia |
2005 |
SMUT |
0572AL |
25 m |
1:36.79 |
|
19 |
342 |
Andersen Maja Bech Færløv |
2005 |
SMUT |
0534AR |
25 m |
1:41.48 |
|
20 |
297 |
Overgaard Anne-Sofie S. |
2005 |
NORD |
0510BC |
25 m |
1:46.22 |
|
1 |
137 |
Fogh Laura |
2003 |
HEI |
0352AI |
25 m |
1:10.35 |
|
2 |
32 |
Kildahl Sarah |
2004 |
LYSENG |
0474AJ |
25 m |
1:13.51 |
|
3 |
26 |
Kjærgaard Ida |
2003 |
LYSENG |
0368BB |
25 m |
1:14.51 |
|
4 |
408 |
Hjort Eva |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0452AE |
25 m |
1:15.55 |
|
5 |
59 |
Maagøe Sofie |
2003 |
HOVEDSTAD |
0366AA |
25 m |
1:15.78 |
|
6 |
411 |
Dige Laura Marie |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0404AE |
25 m |
1:17.48 |
|
7 |
323 |
Bundgaard Sara |
2003 |
S 68 |
0368AM |
25 m |
1:17.81 |
|
8 |
445 |
Arndal Maja |
2003 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:20.74 |
|
9 |
451 |
Le-Viet Elin Birkeland |
2004 |
Bergkam. |
|
25 m |
1:21.47 |
|
10 |
221 |
Kristensen Karoline L. |
2003 |
AALBORG |
0326AQ |
25 m |
1:22.88 |
|
11 |
471 |
Bratland Solveig |
2003 |
Vågsbygd |
|
25 m |
1:23.10 |
|
12 |
190 |
Petersen Anna Toft |
2004 |
AALBORG |
0438AI |
25 m |
1:23.71 |
|
13 |
208 |
Jensen Emma Kutsko |
2004 |
AALBORG |
0458AO |
25 m |
1:23.73 |
|
14 |
576 |
Røseid Vibeke |
2003 |
Ullensaker |
|
25 m |
1:26.16 |
|
15 |
418 |
Lund Dicte |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0444AN |
25 m |
1:28.05 |
|
16 |
272 |
Brøndum Thea |
2004 |
ST-NEPTUN |
0476AZ |
25 m |
1:28.66 |
|
17 |
381 |
Christensen Ida Jul |
2004 |
THISTED |
0496AN |
25 m |
1:30.01 |
|
18 |
504 |
Fossen Alice |
2004 |
KristianSA |
|
25 m |
1:32.33 |
|
19 |
344 |
Sørensen Michelle Bloch |
2004 |
SMUT |
0426AX |
25 m |
1:34.20 |
|
20 |
609 |
Pflug Nikoline |
2004 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
1:36.22 |
|
21 |
17 |
Jensen Leonora Holst |
2004 |
ODDER |
0408AS |
25 m |
1:38.15 |
|
22 |
624 |
Witzøe Lena Somdalen |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
1:47.93 |
|
23 |
53 |
Bolesen Frida |
2004 |
IKAST |
0402BE |
25 m |
1:55.50 |
|
1 |
546 |
Schrøder Matilde |
1996 |
Berns |
9664AG |
25 m |
1:06.57 |
|
2 |
172 |
Nielsen Astrid |
2002 |
ESBJERG |
0276AO |
25 m |
1:09.38 |
|
3 |
537 |
Refst Juni Helene Iversen |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
1:09.89 |
|
4 |
433 |
Peter Alexandra |
2002 |
Randaberg |
|
25 m |
1:17.22 |
|
5 |
448 |
Gundersen Lina Maria |
2001 |
GLITRE SK |
|
25 m |
1:17.86 |
|
6 |
29 |
Vinther Amalie |
1995 |
LYSENG |
9506AU |
25 m |
1:40.71 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
37_S
Løb 37, 4X100m Medley Herrer |
Esbjerg, 3.48.09, 2012 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
634 |
Hovedstadens T1 Drenge 1 |
2006 |
HOVEDSTAD |
|
25 m |
4:40.63 |
|
2 |
661 |
Thisted Drenge 3 |
2006 |
THISTED |
|
25 m |
5:00.54 |
|
3 |
638 |
Aalborg Drenge 3 |
2006 |
AALBORG |
|
25 m |
5:27.02 |
|
1 |
663 |
Aarhus Swim Drenge 2A |
2004 |
AAS |
|
25 m |
4:13.30 |
|
2 |
636 |
Aalborg Drenge 1 |
2004 |
AALBORG |
|
25 m |
4:18.10 |
|
3 |
658 |
Thisted Drenge 1 |
2004 |
THISTED |
|
25 m |
4:18.78 |
|
4 |
637 |
Aalborg Drenge 2 |
2004 |
AALBORG |
|
25 m |
4:29.12 |
|
5 |
660 |
Thisted Drenge 2 |
2004 |
THISTED |
|
25 m |
4:42.08 |
|
6 |
647 |
Nord Boys 1 |
2004 |
NORD |
|
25 m |
4:43.55 |
|
7 |
664 |
Aarhus Swim Drenge 2B |
2005 |
AAS |
|
25 m |
4:52.63 |
|
8 |
171 |
Herning Drenge |
2004 |
HERNING |
|
25 m |
|
|
9 |
503 |
Neptun Super Boys |
2005 |
ST-NEPTUN |
|
25 m |
|
|
1 |
646 |
Aalborg Herrer 1 |
1993 |
AALBORG |
|
25 m |
3:45.43 |
|
2 |
662 |
Aarhus Swim Herre 1 |
2000 |
AAS |
|
25 m |
3:52.11 |
|
3 |
526 |
SK Team Sør G1 Sr. |
0 |
KristianSA |
|
25 m |
3:58.00 |
|
4 |
528 |
SK Team Sør G2 Sr. |
0 |
KristianSA |
|
25 m |
4:08.00 |
|
5 |
617 |
SK Poseidon Lag 1 |
0 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
4:15.13 |
|
6 |
648 |
Nord Boys 2 |
1993 |
NORD |
|
25 m |
4:18.45 |
|
7 |
586 |
Ullensakersvømmer G1 Sr. |
0 |
Ullensaker |
|
25 m |
4:19.00 |
|
8 |
497 |
Vågsb.slk H1 Sr |
0 |
Vågsbygd |
|
25 m |
4:52.75 |
|
9 |
512 |
Kristiansand Sa G1 Yj |
0 |
KristianSA |
|
25 m |
5:25.00 |
|
10 |
655 |
S68 Drenge 1 |
1970 |
S 68 |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
38_S
Løb 38, 4X100m Medley Damer |
Aalborg, 4.06.34, 2013 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
633 |
Hovedstadens T1 Piger 1 |
2007 |
HOVEDSTAD |
|
25 m |
4:52.15 |
|
2 |
645 |
Aalborg Piger 4 |
2007 |
AALBORG |
|
25 m |
5:10.59 |
|
3 |
666 |
Aarhus Swim Piger 3 |
2007 |
AAS |
|
25 m |
5:38.91 |
|
4 |
644 |
Aalborg Piger 5 |
2007 |
AALBORG |
|
25 m |
5:49.90 |
|
5 |
659 |
Thisted Piger 3 |
2007 |
THISTED |
|
25 m |
5:50.75 |
|
6 |
653 |
S68 Piger 3 |
2007 |
S 68 |
|
25 m |
6:26.29 |
|
1 |
641 |
Aalborg Piger 1 |
2005 |
AALBORG |
|
25 m |
4:25.95 |
|
2 |
642 |
Aalborg Piger 2 |
2005 |
AALBORG |
|
25 m |
4:42.01 |
|
3 |
665 |
Aarhus Swim Piger 2 |
2005 |
AAS |
|
25 m |
4:45.38 |
|
4 |
643 |
Aalborg Piger 3 |
2005 |
AALBORG |
|
25 m |
4:57.89 |
|
5 |
657 |
Thisted Piger 2 |
2005 |
THISTED |
|
25 m |
5:04.20 |
|
6 |
635 |
Tøseholdet |
2005 |
HOLSTEBRO |
|
25 m |
5:10.94 |
|
7 |
649 |
Nord Girls 1 |
2005 |
NORD |
|
25 m |
5:12.93 |
|
8 |
632 |
Odder Smileys |
2005 |
ODDER |
|
25 m |
5:15.08 |
|
9 |
498 |
Herning Piger 1 |
2006 |
HERNING |
|
25 m |
|
|
10 |
654 |
S68 Piger 4 |
2005 |
S 68 |
|
25 m |
|
|
1 |
639 |
Aalborg Damer 1 |
1995 |
AALBORG |
|
25 m |
4:22.73 |
|
2 |
667 |
Aarhus Swim Damer 1A |
2003 |
AAS |
|
25 m |
4:22.96 |
|
3 |
530 |
SK Team Sør J1 Sr. |
0 |
KristianSA |
|
25 m |
4:29.00 |
|
4 |
640 |
Aalborg Damer 2 |
1995 |
AALBORG |
|
25 m |
4:34.92 |
|
5 |
616 |
SK Poseidon Lag 1 |
0 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
4:35.55 |
|
6 |
668 |
Aarhus Swim Damer 1B |
2003 |
AAS |
|
25 m |
4:36.32 |
|
7 |
656 |
Thisted Piger 1 |
2002 |
THISTED |
|
25 m |
4:39.87 |
|
8 |
582 |
Ullensaker Gruppe2 J |
0 |
Ullensaker |
|
25 m |
4:45.00 |
|
9 |
588 |
Ullensakersvømmer J1 Sr. |
0 |
Ullensaker |
|
25 m |
4:50.00 |
|
10 |
493 |
Vågsb.slk D1Sr |
0 |
Vågsbygd |
|
25 m |
4:53.88 |
|
11 |
495 |
Vågsb.slk D2Sr |
0 |
Vågsbygd |
|
25 m |
5:02.48 |
|
12 |
651 |
S68 Piger 1 |
2003 |
S 68 |
|
25 m |
5:02.94 |
|
13 |
650 |
Nord Girls 2 |
1996 |
NORD |
|
25 m |
5:08.15 |
|
14 |
584 |
Ullensaker Gruppe 2 Lag 2 |
0 |
Ullensaker |
|
25 m |
5:15.00 |
|
15 |
514 |
Kristiansand Sa J1 Yj |
0 |
KristianSA |
|
25 m |
5:25.00 |
|
16 |
501 |
Neptun Super Girls |
2004 |
ST-NEPTUN |
|
25 m |
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:25 |
|
103_S
Løb 103, 50m Brystsvømning Herrer |
Tobis B. Bjerg, 0.27.50, AGF, 2019 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
439 |
Prestegar Knut Zachrisson |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
35.69 |
|
2 |
441 |
Skymoen Oliver Bauer |
2006 |
Lørenskog |
|
25 m |
35.80 |
|
3 |
159 |
Jeppesen Mads |
2006 |
HERNING |
0613AG |
25 m |
36.67 |
|
4 |
106 |
Jensen Tristan |
2006 |
HOVEDSTAD |
0611AG |
25 m |
38.21 |
|
5 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
38.23 |
|
6 |
358 |
Stilling Christian |
2006 |
THISTED |
0669AO |
25 m |
38.53 |
|
7 |
283 |
Eliasen Sebastian |
2006 |
NORD |
0677AJ |
25 m |
39.22 |
|
8 |
623 |
Andreassen Jonas Emil |
2006 |
Grimstad |
|
25 m |
39.99 |
|
1 |
31 |
Lindholm Frederik |
2004 |
LYSENG |
0451AC |
25 m |
31.43 |
|
2 |
57 |
Fuhrmann Jet Li |
2004 |
HOVEDSTAD |
0487AJ |
25 m |
31.91 |
|
3 |
116 |
Drechsler Mads |
2005 |
HOLSTEBRO |
0561AH |
25 m |
32.13 |
|
4 |
376 |
Mathiasen Asger |
2004 |
THISTED |
0427AI |
25 m |
33.61 |
|
5 |
292 |
Torp Andreas |
2004 |
NORD |
0409AA |
25 m |
34.34 |
|
6 |
622 |
Andreassen Mats-Andre |
2004 |
Grimstad |
|
25 m |
34.51 |
|
7 |
209 |
Rijkhoff Joost |
2004 |
AALBORG |
0499AB |
25 m |
34.67 |
|
8 |
466 |
Finnøen Håkon Walsø |
2004 |
GLITRE SK |
|
25 m |
34.68 |
|
1 |
547 |
Bjerg Tobias B. |
1998 |
AGF |
9807AC |
25 m |
27.50 |
|
2 |
176 |
Gadgaard Mikkel |
1999 |
ESBJERG |
9923AA |
25 m |
29.51 |
|
3 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
29.66 |
|
4 |
219 |
Meinert Janus |
1995 |
AALBORG |
9517AF |
25 m |
29.68 |
|
5 |
199 |
Bromer Viktor B. |
1993 |
AALBORG |
9337AB |
25 m |
29.79 |
|
6 |
223 |
Langley Lawrence |
2001 |
AALBORG |
0125AI |
25 m |
30.16 |
|
7 |
409 |
Skrydstrup Aksel |
2001 |
SKOVBAKKEN |
0155AH |
25 m |
30.29 |
|
8 |
227 |
Laursen Mathias Lindberg |
2003 |
AALBORG |
0359AJ |
25 m |
30.93 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:52 |
|
104_S
Løb 104, 50m Brystsvømning Damer |
Louise B. Dahlgaard, 0.31.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: HH Totalrengøring |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
95 |
Philip Julie |
2007 |
HOVEDSTAD |
0742AC |
25 m |
37.81 |
|
2 |
236 |
Frøslev Kristiane |
2007 |
AALBORG |
0784AI |
25 m |
37.86 |
|
3 |
157 |
Jørgensen Liv Hjorth |
2007 |
HERNING |
0754AK |
25 m |
39.52 |
|
4 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
40.04 |
|
5 |
440 |
Rasch Carmen Alexandra |
2007 |
Lørenskog |
|
25 m |
40.87 |
|
6 |
70 |
Lukowski Clara Dam |
2007 |
HOVEDSTAD |
0748AT |
25 m |
41.72 |
|
7 |
67 |
Bibeyron-Wara Betty |
2008 |
HOVEDSTAD |
0888AB |
25 m |
41.99 |
|
8 |
140 |
Holst Julie Ravn |
2007 |
HEI |
0744AM |
25 m |
43.08 |
|
1 |
38 |
Langvad Nanna |
2005 |
LYSENG |
0512BA |
25 m |
36.23 |
|
2 |
380 |
Hovmark Ida |
2005 |
THISTED |
0528AG |
25 m |
36.23 |
|
3 |
207 |
Bager Mathilde |
2005 |
AALBORG |
0524AN |
25 m |
36.33 |
|
4 |
570 |
Kletvang Stina |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
36.93 |
|
5 |
129 |
Krabbe Karoline Andersen |
2005 |
HOLSTEBRO |
0524AQ |
25 m |
37.75 |
|
6 |
482 |
Riiser Javnes Mari |
2006 |
Vågsbygd |
|
25 m |
38.01 |
|
7 |
345 |
Vorgod Liva Lauridsen |
2005 |
SMUT |
0566AR |
25 m |
38.32 |
|
8 |
475 |
Horverak Sofie |
2005 |
Vågsbygd |
|
25 m |
38.38 |
|
1 |
546 |
Schrøder Matilde |
1996 |
Berns |
9664AG |
25 m |
31.80 |
|
2 |
172 |
Nielsen Astrid |
2002 |
ESBJERG |
0276AO |
25 m |
33.06 |
|
3 |
137 |
Fogh Laura |
2003 |
HEI |
0352AI |
25 m |
34.06 |
|
4 |
537 |
Refst Juni Helene Iversen |
2001 |
KristianSA |
|
25 m |
34.09 |
|
5 |
408 |
Hjort Eva |
2004 |
SKOVBAKKEN |
0452AE |
25 m |
35.19 |
|
6 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
35.39 |
|
7 |
323 |
Bundgaard Sara |
2003 |
S 68 |
0368AM |
25 m |
35.58 |
|
8 |
32 |
Kildahl Sarah |
2004 |
LYSENG |
0474AJ |
25 m |
35.61 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:52 |
|
107_S
Løb 107, 50m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.25.64, Norge, 2002 |
Løbssponsor: Munkens Bageri |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
88 |
Güsmer Aksel Thuesen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0639AB |
25 m |
31.76 |
|
2 |
239 |
Jørgensen Marcus Juul |
2006 |
AALBORG |
0635AJ |
25 m |
32.94 |
|
3 |
275 |
Brorson Johan H |
2006 |
ST-NEPTUN |
0631AM |
25 m |
34.13 |
|
4 |
96 |
Barlebo Karl Korfix |
2006 |
HOVEDSTAD |
0641AC |
25 m |
34.17 |
|
5 |
372 |
Hansen William |
2006 |
THISTED |
0663AE |
25 m |
34.34 |
|
6 |
551 |
Besenyi Gergely |
2007 |
Ullensaker |
|
25 m |
34.38 |
|
7 |
77 |
Legind Hans Bjørn |
2007 |
HOVEDSTAD |
0717AF |
25 m |
34.54 |
|
8 |
97 |
Andersen Magnus Steen |
2006 |
HOVEDSTAD |
0679AA |
25 m |
35.47 |
|
1 |
416 |
Østerberg Gustav Dalby |
2005 |
SKOVBAKKEN |
0571AC |
25 m |
28.91 |
|
2 |
379 |
Hansen Gustav |
2004 |
THISTED |
0415AM |
25 m |
29.10 |
|
3 |
206 |
Jacobsen Sebastian |
2004 |
AALBORG |
0465AJ |
25 m |
29.83 |
|
4 |
35 |
Rosenborg Lucas |
2004 |
LYSENG |
0481AH |
25 m |
30.10 |
|
5 |
390 |
Jørgensen Sebastian |
2005 |
THISTED |
0565AD |
25 m |
30.66 |
|
6 |
429 |
Bamr Christoffer Johannes |
2004 |
N. Eiker |
|
|
30.79 |
|
7 |
138 |
Boest Casper |
2005 |
HEI |
0585AK |
25 m |
31.00 |
|
8 |
192 |
Johannesen Casper |
2004 |
AALBORG |
0429AH |
25 m |
31.24 |
|
1 |
199 |
Bromer Viktor B. |
1993 |
AALBORG |
9337AB |
25 m |
26.00 |
|
2 |
547 |
Bjerg Tobias B. |
1998 |
AGF |
9807AC |
25 m |
26.00 |
|
3 |
183 |
Schultz Kasper |
1995 |
AGF |
9557AI |
25 m |
26.68 |
|
4 |
386 |
Kloster Mads |
2002 |
THISTED |
0229AF |
25 m |
26.89 |
|
5 |
188 |
Balladone Sofus Bolwig |
2002 |
AGF |
0233AM |
25 m |
26.98 |
|
6 |
177 |
Johannessen Frans |
1992 |
ESBJERG |
9277AB |
25 m |
27.39 |
|
7 |
531 |
Hope Johannes |
1999 |
KristianSA |
|
25 m |
27.42 |
|
8 |
25 |
Hjort Anton Borg |
2000 |
LYSENG |
0065AO |
25 m |
27.74 |
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:52 |
|
108_S
Løb 108, 50m Rygsvømning Damer |
Julie Keep Jensen, 0.26.78, A6, 2018 |
Løbssponsor: Tican |
|
|
# |
Nr. |
Navn |
Født |
Klub |
Licens |
Bassin |
Anmtid |
Status |
|
1 |
101 |
Maagøe Matilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AA |
25 m |
33.98 |
|
2 |
103 |
Stokkebro Mikkeline Steen |
2007 |
HOVEDSTAD |
0726AB |
25 m |
34.84 |
|
3 |
93 |
Pedersen Isabella |
2007 |
HOVEDSTAD |
0706AD |
25 m |
35.39 |
|
4 |
233 |
Pedersen Emilie |
2007 |
AALBORG |
0778AF |
25 m |
35.62 |
|
5 |
100 |
Møller Mathilde |
2007 |
HOVEDSTAD |
0746AB |
25 m |
36.41 |
|
6 |
313 |
Michaelsen Nikoline |
2007 |
S 68 |
0736AT |
25 m |
36.54 |
|
7 |
64 |
Bløcher Alma Sofie A. |
2008 |
HOVEDSTAD |
0804AB |
25 m |
36.57 |
|
8 |
23 |
Jørgensen Clara Cavo |
2007 |
LYSENG |
0752AE |
25 m |
37.28 |
|
1 |
214 |
Thisted Louise Lie |
2005 |
AALBORG |
0578AC |
25 m |
31.55 |
|
2 |
56 |
Andersen Jasmin Egeskov |
2005 |
HOVEDSTAD |
0506AE |
25 m |
32.01 |
|
3 |
571 |
Korstadhagen Live |
2006 |
Ullensaker |
|
25 m |
32.76 |
|
4 |
211 |
Jensen Jazmin |
2005 |
AALBORG |
0584AA |
25 m |
33.23 |
|
5 |
598 |
Pepevnik Samantha |
2005 |
SKPOSEIDON |
|
25 m |
33.25 |
|
6 |
215 |
Mejdahl Stine |
2005 |
AALBORG |
0548AT |
25 m |
33.53 |
|
7 |
20 |
Obert Freja |
2006 |
ODDER |
0622AT |
25 m |
33.54 |
|
8 |
553 |
Engebrets Fredrikke Oline |
2005 |
Ullensaker |
|
25 m |
33.77 |
|
1 |
540 |
Jensen Julie Kepp |
2000 |
JYLLINGE |
0042AA |
25 m |
27.03 |
|
2 |
228 |
Nielsen Mie Ø. |
1996 |
AALBORG |
9662AF |
25 m |
27.85 |
|
3 |
543 |
Bierre Victoria |
2000 |
HERLEV |
0022AS |
25 m |
28.42 |
|
4 |
180 |
Eggertsen Melanie |
2002 |
ESBJERG |
0232AI |
25 m |
29.63 |
|
5 |
383 |
Sørensen Karoline |
2002 |
THISTED |
0236AI |
25 m |
29.77 |
|
6 |
178 |
Jensen Laura Glerup |
1998 |
ESBJERG |
9854AV |
25 m |
29.85 |
|
7 |
546 |
Schrøder Matilde |
1996 |
Berns |
9664AG |
25 m |
30.88 |
|
8 |
430 |
Borgstrøm Ingrid Elise |
2004 |
Randaberg |
|
25 m |
31.06 |
|