2020-03-30   06:44:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2019-2020, Hässleholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag pass 1 start 09.00

Document
Heatlista
UGP 1 SKåne-Blekinge
Plats: Qpoolen Arrangör: Skånesim/S71
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019
Gren 3, 100m Bröstsim Damer
Final 1 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:42
Anm tid
Start ca:
1 25m
2 25m
343 3 Manita Klöckner 2007 SJÖBO SS 2:04.11 25m
312 4 Livia Landmyr 2006 ESLÖVS SS 1:51.92 25m
228 5 Darya Vaseghi 2006 S 71 1:55.69 25m
6 25m
7 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 2 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:44
1 25m
29 2 Josefina Andrae 2006 KARLSHAMN 1:50.75 25m
302 3 Anna Böcker 2007 ÄNGELHOLM 1:48.45 50m
341 4 Minna Carlsson 2007 SJÖBO SS 1:47.06 25m
230 5 Mathilda Andersson 2007 S 71 1:47.46 25m
232 6 Wilda Thorgren 2007 S 71 1:50.51 25m
7 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 3 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:46
307 1 Luna Simonsson 2005 RINGSJÖ SK 1:44.99 25m
43 2 Bodil Zettervall 2007 KARLSKRONA 1:44.45 25m
219 3 Alva Olofsson 2005 S 71 1:43.76 25m
212 4 Frida Christiansen 2003 S 71 1:43.36 25m
235 5 Ella Lundberg 2007 S 71 1:43.48 25m
332 6 Alva Gunnarsson 2006 RONNEBY SS 1:44.37 25m
342 7 Matilda Kryger 2007 SJÖBO SS 1:44.75 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 4 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:49
347 1 Agnes Pehrsson 2007 MARKARYD 1:41.62 25m
345 2 Linnea Bengtsson 2003 MARKARYD 1:39.94 25m
28 3 Emmy Hulte 2005 KARLSHAMN 1:38.06 25m
317 4 Elin Adler 2006 KSLS 1:37.71 25m
231 5 Valentina Fanu 2007 S 71 1:37.93 25m
206 6 Alma Olofsson 2007 RONNEBY SS 1:38.17 25m
45 7 Matilda Chenon Samuelsson 2006 KARLSKRONA 1:41.42 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 5 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:51
70 1 Tigra Salomonsson 2006 KSLS 1:37.31 25m
20 2 Gabriella Mattsson 2004 HÖGANÄS SS 1:34.79 25m
291 3 Anna Larsson 2006 ÄNGELHOLM 1:31.05 25m
309 4 Ella Andersson 2006 ESLÖVS SS 1:30.38 50m
227 5 Lovisa Fast 2006 S 71 1:30.79 25m
285 6 Klara Harrysson 2004 ÄNGELHOLM 1:32.12 25m
295 7 Vera Harrysson 2007 ÄNGELHOLM 1:35.65 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 6 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:53
46 1 Emmy Johansson 2004 KARLSKRONA 1:29.08 25m
84 2 Ana Corluka 2006 KSLS 1:28.36 25m
214 3 Wilma Nilsson 2004 S 71 1:27.60 25m
38 4 Myra Ramström-Andersson 2005 KARLSKRONA 1:26.52 25m
282 5 Frida Pekberg 2004 ÄNGELHOLM 1:27.60 25m
221 6 Freja Malmgren 2007 S 71 1:28.34 25m
286 7 Elsa Kanth 2004 ÄNGELHOLM 1:28.80 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 7 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:55
296 1 Ida Olsson 2007 ÄNGELHOLM 1:26.44 25m
300 2 Tilda Stenmark 2007 ÄNGELHOLM 1:25.66 25m
80 3 Elly Petersson 2005 KSLS 1:24.36 25m
334 4 Disa Knutsson 2002 RONNEBY SS 1:23.20 25m
30 5 Sarah Petersson 2003 KARLSKRONA 1:23.29 25m
240 6 Emilia Kryger 2004 SJÖBO SS 1:25.18 25m
37 7 Elsa Bergelin 2004 KARLSKRONA 1:26.41 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 8 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:57
Anm tid
Start ca:
35 1 Tufva Alexandersson 2002 KARLSKRONA 1:22.94 25m
39 2 Lovisa Nilsson 2006 KARLSKRONA 1:22.25 25m
306 3 Isabella Hua 2007 RINGSJÖ SK 1:20.85 25m
86 4 Alice Gulin 2006 KSLS 1:20.28 25m
71 5 Frida Jarl Halvarsson 2003 KSLS 1:20.68 25m
215 6 Michaela Ruzic 2003 S 71 1:22.02 25m
225 7 Veronika Ruzic 2006 S 71 1:22.65 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 9 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:59
51 1 Emilia Olsson 2002 KK KARPEN 1:20.27 25m
62 2 Lovisa Sjöholm 2006 KLIPPAN 1:19.70 25m
239 3 Cassandra Malmström 2005 SJÖBO SS 1:18.52 25m
75 4 Olivia Klint Ipsa 2005 KSLS 1:11.50 25m
90 5 Vicky Luc 2007 KSLS 1:18.29 50m
281 6 Emmie Andersson 2003 ÄNGELHOLM 1:18.54 25m
284 7 Ella Persson 2004 ÄNGELHOLM 1:19.97 25m
2019-10-12 07:37:35 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: S 71

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner