Program för Regionalt Stævne Sjælland Syd 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 29.37 | |
2 | 133 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 31.41 | |
3 | 52 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 31.57 | |
4 | 83 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 31.89 | |
5 | 90 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 32.46 | |
6 | 30 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 32.76 | |
7 | 132 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 32.98 | |
8 | 158 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 33.27 | |
9 | 124 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 33.72 | |
10 | 105 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 33.79 | |
11 | 51 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 34.06 | |
12 | 128 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 34.15 | |
13 | 70 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 34.44 | |
14 | 32 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 34.69 | |
15 | 12 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 34.86 | |
16 | 172 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 35.10 | |
17 | 92 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 35.26 | |
18 | 107 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 35.32 | |
19 | 62 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 35.34 | |
20 | 209 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 35.56 | |
21 | 104 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 35.61 | |
22 | 24 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 35.77 | |
23 | 20 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 35.87 | |
24 | 195 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 35.96 | |
25 | 157 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 35.97 | |
26 | 174 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 36.05 | |
27 | 89 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 36.13 | |
28 | 101 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 36.16 | |
29 | 123 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 36.59 | |
30 | 26 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 36.75 | |
31 | 207 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 36.83 | |
32 | 82 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 36.88 | |
33 | 203 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 38.12 | |
34 | 119 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 38.16 | |
35 | 205 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 38.18 | |
36 | 53 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 38.20 | |
37 | 175 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 38.42 | |
38 | 57 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 38.54 | |
39 | 21 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 39.13 | |
40 | 73 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 39.13 | |
41 | 111 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 39.27 | |
42 | 78 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 39.53 | |
43 | 55 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 40.07 | |
44 | 127 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 40.55 | |
45 | 1 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 40.91 | |
46 | 110 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 41.10 | |
47 | 115 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 41.28 | |
48 | 17 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 41.32 | |
49 | 214 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 41.71 | |
50 | 216 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 42.05 | |
51 | 54 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 42.38 | |
52 | 18 | Eggertsen Mikala Valentin | 2009 | NAKSKOV | 0922AF | 25 m | 42.52 | |
53 | 102 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 42.57 | |
54 | 108 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 42.63 | |
55 | 189 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 42.74 | |
56 | 23 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 43.02 | |
57 | 153 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 43.07 | |
58 | 4 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 43.15 | |
59 | 35 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 43.26 | |
60 | 155 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 43.26 | |
61 | 117 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 43.50 | |
62 | 29 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 44.20 | |
63 | 2 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 45.20 | |
64 | 154 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 46.60 | |
65 | 217 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 46.60 | |
66 | 219 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 46.86 | |
67 | 14 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 49.46 | |
68 | 218 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 51.07 | |
69 | 96 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 28.89 | |
2 | 76 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 29.84 | |
3 | 42 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 29.85 | |
4 | 185 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 29.93 | |
5 | 194 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 30.21 | |
6 | 38 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 30.52 | |
7 | 176 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 31.08 | |
8 | 147 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 31.21 | |
9 | 31 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 31.39 | |
10 | 11 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 31.71 | |
11 | 181 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 31.87 | |
12 | 130 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 31.95 | |
13 | 39 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 32.09 | |
14 | 22 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 32.25 | |
15 | 80 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 32.37 | |
16 | 170 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 33.23 | |
17 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 33.46 | |
18 | 49 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 33.48 | |
19 | 112 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 33.53 | |
20 | 223 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 33.63 | |
21 | 212 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 33.76 | |
22 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 33.84 | |
23 | 198 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 33.94 | |
24 | 122 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 34.52 | |
25 | 215 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 34.81 | |
26 | 25 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 34.83 | |
27 | 69 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 35.29 | |
28 | 168 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 35.54 | |
29 | 6 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 35.56 | |
30 | 67 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 35.59 | |
31 | 103 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 35.76 | |
32 | 134 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 35.76 | |
33 | 202 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 36.08 | |
34 | 142 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 36.35 | |
35 | 140 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 36.37 | |
36 | 41 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 36.56 | |
37 | 58 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 36.56 | |
38 | 16 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 36.66 | |
39 | 114 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 36.68 | |
40 | 116 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 36.85 | |
41 | 201 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 37.31 | |
42 | 143 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 37.48 | |
43 | 56 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 37.78 | |
44 | 10 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 37.83 | |
45 | 84 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 37.89 | |
46 | 144 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 37.98 | |
47 | 166 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 38.01 | |
48 | 121 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 38.06 | |
49 | 224 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 38.44 | |
50 | 180 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 38.72 | |
51 | 206 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 38.76 | |
52 | 150 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 39.05 | |
53 | 75 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 39.23 | |
54 | 5 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 39.32 | |
55 | 19 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 39.33 | |
56 | 177 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 39.93 | |
57 | 148 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 39.96 | |
58 | 63 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 40.28 | |
59 | 213 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 40.70 | |
60 | 200 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 44.38 | |
61 | 149 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | 48.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:20.07 | |
2 | 90 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:20.99 | |
3 | 65 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:21.44 | |
4 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:23.75 | |
5 | 26 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:24.44 | |
6 | 210 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:25.50 | |
7 | 68 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:28.45 | |
8 | 28 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:29.16 | |
9 | 62 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:29.77 | |
10 | 104 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:29.92 | |
11 | 131 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:30.15 | |
12 | 211 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:30.50 | |
13 | 97 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:30.62 | |
14 | 92 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:31.08 | |
15 | 173 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:31.10 | |
16 | 32 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:31.11 | |
17 | 43 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:31.35 | |
18 | 207 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:31.45 | |
19 | 209 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:31.84 | |
20 | 89 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:32.56 | |
21 | 157 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:33.29 | |
22 | 196 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:33.41 | |
23 | 203 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:33.58 | |
24 | 24 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:34.97 | |
25 | 123 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:35.02 | |
26 | 64 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:38.47 | |
27 | 20 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:38.61 | |
28 | 129 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:39.34 | |
29 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:39.62 | |
30 | 156 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 1:40.48 | |
31 | 18 | Eggertsen Mikala Valentin | 2009 | NAKSKOV | 0922AF | 25 m | 1:41.09 | |
32 | 4 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:42.52 | |
33 | 1 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:42.77 | |
34 | 2 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 1:43.07 | |
35 | 214 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:44.05 | |
36 | 53 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:44.37 | |
37 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:45.31 | |
38 | 205 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:45.73 | |
39 | 27 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:45.85 | |
40 | 17 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 1:46.19 | |
41 | 54 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:46.25 | |
42 | 127 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:46.76 | |
43 | 219 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 1:48.51 | |
44 | 108 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:48.87 | |
45 | 29 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:49.83 | |
46 | 218 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:50.37 | |
47 | 117 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:50.69 | |
48 | 216 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:51.06 | |
49 | 96 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:52.09 | |
50 | 120 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:52.47 | |
51 | 188 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 2:11.46 | |
52 | 155 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:13.09 | |
2 | 176 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:14.71 | |
3 | 95 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:17.20 | |
4 | 186 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:17.62 | |
5 | 47 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:19.84 | |
6 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:19.88 | |
7 | 182 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:20.92 | |
8 | 79 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:21.28 | |
9 | 183 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:22.41 | |
10 | 147 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:24.11 | |
11 | 71 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:24.34 | |
12 | 77 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:25.28 | |
13 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:25.50 | |
14 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:26.17 | |
15 | 39 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:26.29 | |
16 | 134 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:27.15 | |
17 | 170 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:27.22 | |
18 | 67 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:27.37 | |
19 | 31 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:29.07 | |
20 | 58 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:29.89 | |
21 | 212 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:30.66 | |
22 | 37 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:31.31 | |
23 | 41 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:33.11 | |
24 | 16 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:34.06 | |
25 | 121 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:34.13 | |
26 | 166 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:35.78 | |
27 | 69 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:35.95 | |
28 | 103 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:36.34 | |
29 | 63 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:36.76 | |
30 | 215 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:37.61 | |
31 | 48 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:37.62 | |
32 | 206 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:38.52 | |
33 | 144 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:41.17 | |
34 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:42.16 | |
35 | 138 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 1:43.65 | |
36 | 150 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 1:43.74 | |
37 | 49 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | ||
38 | 178 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 37.75 | |
2 | 131 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 41.34 | |
3 | 172 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 41.83 | |
4 | 52 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 42.98 | |
5 | 124 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 43.29 | |
6 | 70 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 43.68 | |
7 | 97 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 44.06 | |
8 | 158 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 44.06 | |
9 | 118 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 44.30 | |
10 | 59 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 44.67 | |
11 | 12 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 45.87 | |
12 | 8 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 46.22 | |
13 | 197 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 46.46 | |
14 | 64 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 46.92 | |
15 | 111 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 48.12 | |
16 | 211 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 48.32 | |
17 | 7 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 48.83 | |
18 | 73 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 49.43 | |
19 | 151 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 50.36 | |
20 | 109 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 50.62 | |
21 | 119 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 50.76 | |
22 | 57 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 50.81 | |
23 | 174 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 51.29 | |
24 | 110 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 52.24 | |
25 | 173 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 52.72 | |
26 | 115 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 52.89 | |
27 | 21 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 52.96 | |
28 | 53 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 52.96 | |
29 | 108 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 52.96 | |
30 | 29 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 54.90 | |
31 | 55 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 55.36 | |
32 | 154 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 55.95 | |
33 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 56.38 | |
34 | 120 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 56.82 | |
35 | 34 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 57.16 | |
36 | 175 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 57.16 | |
37 | 4 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 57.31 | |
38 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 57.54 | |
39 | 27 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 58.20 | |
40 | 40 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 58.29 | |
41 | 3 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 58.68 | |
42 | 14 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 59.13 | |
43 | 127 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 59.48 | |
44 | 54 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 59.81 | |
45 | 216 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:00.57 | |
46 | 217 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:02.95 | |
47 | 188 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:08.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 38.12 | |
2 | 74 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 38.44 | |
3 | 194 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 38.98 | |
4 | 47 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 40.67 | |
5 | 182 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 40.75 | |
6 | 77 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 41.15 | |
7 | 146 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 41.81 | |
8 | 112 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 41.96 | |
9 | 181 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 42.41 | |
10 | 130 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 42.95 | |
11 | 95 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 43.06 | |
12 | 145 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 43.18 | |
13 | 186 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 43.90 | |
14 | 33 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 44.01 | |
15 | 167 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 45.47 | |
16 | 113 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 46.89 | |
17 | 140 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 47.09 | |
18 | 184 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 47.13 | |
19 | 122 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 47.29 | |
20 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 47.56 | |
21 | 13 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 47.71 | |
22 | 22 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 48.00 | |
23 | 143 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 49.90 | |
24 | 25 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 49.96 | |
25 | 84 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 50.46 | |
26 | 75 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 50.96 | |
27 | 202 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 51.26 | |
28 | 16 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 51.75 | |
29 | 201 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 51.77 | |
30 | 6 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 51.86 | |
31 | 177 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 51.86 | |
32 | 114 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 51.87 | |
33 | 168 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 52.21 | |
34 | 200 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 52.41 | |
35 | 149 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | 52.58 | |
36 | 48 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 52.77 | |
37 | 19 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 53.06 | |
38 | 10 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 54.01 | |
39 | 180 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 54.86 | |
40 | 56 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 55.03 | |
41 | 63 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 55.93 | |
42 | 166 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 55.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 7, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:14.38 | |
2 | 65 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:21.19 | |
3 | 30 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:22.70 | |
4 | 59 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:23.73 | |
5 | 90 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:23.79 | |
6 | 133 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:24.01 | |
7 | 128 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:24.56 | |
8 | 68 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:24.89 | |
9 | 210 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:24.95 | |
10 | 51 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:25.00 | |
11 | 52 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:25.11 | |
12 | 83 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:25.15 | |
13 | 172 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:25.50 | |
14 | 132 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:26.34 | |
15 | 124 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:26.61 | |
16 | 118 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:26.87 | |
17 | 70 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:29.21 | |
18 | 92 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:29.66 | |
19 | 26 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:29.67 | |
20 | 105 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:30.36 | |
21 | 32 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:30.52 | |
22 | 62 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:31.85 | |
23 | 7 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:32.62 | |
24 | 173 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:32.63 | |
25 | 203 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:33.35 | |
26 | 28 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:33.51 | |
27 | 104 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:34.05 | |
28 | 207 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:34.62 | |
29 | 174 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:34.64 | |
30 | 8 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:34.74 | |
31 | 195 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:34.80 | |
32 | 64 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:35.07 | |
33 | 101 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:36.99 | |
34 | 57 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:38.46 | |
35 | 78 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:38.80 | |
36 | 73 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:38.96 | |
37 | 196 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:39.89 | |
38 | 111 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:40.05 | |
39 | 53 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:40.34 | |
40 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:40.64 | |
41 | 119 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:40.94 | |
42 | 115 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:40.97 | |
43 | 24 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:41.85 | |
44 | 21 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:42.02 | |
45 | 175 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:42.56 | |
46 | 82 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:43.02 | |
47 | 123 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:43.88 | |
48 | 214 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:44.42 | |
49 | 110 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:44.62 | |
50 | 4 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:44.97 | |
51 | 1 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:47.01 | |
52 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:47.17 | |
53 | 20 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:47.20 | |
54 | 127 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:47.89 | |
55 | 120 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:48.47 | |
56 | 217 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:49.28 | |
57 | 108 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:49.79 | |
58 | 205 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:50.26 | |
59 | 54 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:52.17 | |
60 | 55 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:52.90 | |
61 | 29 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:53.36 | |
62 | 27 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:54.27 | |
63 | 40 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:54.36 | |
64 | 117 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:54.48 | |
65 | 102 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:56.38 | |
66 | 23 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | ||
67 | 109 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:15.56 | |
2 | 74 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:15.63 | |
3 | 194 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:16.68 | |
4 | 182 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:18.17 | |
5 | 176 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:18.18 | |
6 | 76 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:18.89 | |
7 | 130 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:18.99 | |
8 | 95 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:19.76 | |
9 | 181 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:20.29 | |
10 | 170 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:21.77 | |
11 | 146 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:21.80 | |
12 | 186 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:21.97 | |
13 | 38 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:22.29 | |
14 | 223 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:23.48 | |
15 | 212 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:24.14 | |
16 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:24.48 | |
17 | 147 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:24.70 | |
18 | 39 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:25.17 | |
19 | 33 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:25.37 | |
20 | 71 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:26.25 | |
21 | 79 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:26.77 | |
22 | 184 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:26.94 | |
23 | 183 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:27.00 | |
24 | 77 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:27.02 | |
25 | 91 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:27.05 | |
26 | 31 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:27.15 | |
27 | 36 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:27.23 | |
28 | 80 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:27.40 | |
29 | 11 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:27.94 | |
30 | 145 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:28.18 | |
31 | 122 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:28.94 | |
32 | 113 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:29.05 | |
33 | 41 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:33.31 | |
34 | 134 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:33.95 | |
35 | 6 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:34.24 | |
36 | 103 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | HASLEV | 0893AE | 25 m | 1:34.97 | |
37 | 56 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 1:35.01 | |
38 | 67 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:35.01 | |
39 | 58 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:35.21 | |
40 | 114 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:36.40 | |
41 | 202 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:37.31 | |
42 | 168 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:38.67 | |
43 | 215 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:38.82 | |
44 | 25 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:39.10 | |
45 | 75 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:39.22 | |
46 | 69 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:39.59 | |
47 | 142 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:39.78 | |
48 | 48 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:40.42 | |
49 | 206 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:40.65 | |
50 | 138 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 1:41.47 | |
51 | 10 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 1:41.65 | |
52 | 84 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:41.79 | |
53 | 116 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:43.20 | |
54 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:43.24 | |
55 | 167 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:43.42 | |
56 | 19 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:43.53 | |
57 | 63 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:43.99 | |
58 | 5 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 1:45.98 | |
59 | 177 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:46.31 | |
60 | 224 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 1:46.32 | |
61 | 180 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:46.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 2:28.67 | |
2 | 51 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 2:35.43 | |
3 | 30 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 2:35.93 | |
4 | 83 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 2:39.54 | |
5 | 59 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 2:40.65 | |
6 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 2:40.74 | |
7 | 68 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 2:44.80 | |
8 | 128 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 2:45.01 | |
9 | 210 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:45.28 | |
10 | 12 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 2:47.51 | |
11 | 105 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 2:48.48 | |
12 | 132 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 2:54.48 | |
13 | 131 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 2:55.22 | |
14 | 97 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 2:55.66 | |
15 | 107 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 2:56.02 | |
16 | 158 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 2:56.96 | |
17 | 118 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 2:57.43 | |
18 | 209 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 2:58.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:25.22 | |
2 | 42 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 2:26.58 | |
3 | 139 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 2:27.36 | |
4 | 74 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:32.27 | |
5 | 79 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 2:34.36 | |
6 | 112 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 2:34.41 | |
7 | 38 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 2:35.04 | |
8 | 80 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 2:35.05 | |
9 | 183 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 2:36.09 | |
10 | 71 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 2:37.27 | |
11 | 36 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 2:39.43 | |
12 | 184 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 2:40.08 | |
13 | 113 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 2:41.31 | |
14 | 47 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:42.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | T2 Piger 1 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:25.45 | ||
2 | 192 | Vat Piger 1 | 2008 | VI39 | 25 m | 2:30.09 | ||
3 | 60 | Hvidovre | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:30.99 | ||
4 | 225 | Crasy Monkeys | 2008 | GTI | 25 m | 2:36.75 | ||
5 | 98 | Hg Piger | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:39.79 | ||
6 | 125 | Gsk Piger 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:43.68 | ||
7 | 165 | Kvik K3 Piger | 2008 | KVIK | 25 m | 2:46.87 | ||
8 | 221 | V1 - Tøzer A | 2008 | VEST | 25 m | 2:48.79 | ||
9 | 44 | Køge Piger 1 | 2008 | KØGE | 25 m | 2:49.34 | ||
10 | 193 | Vat Piger 2 | 2008 | VI39 | 25 m | 2:50.51 | ||
11 | 86 | T2 Piger 2 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:51.99 | ||
12 | 227 | Nif Piger | 2008 | NÆSTVED | 25 m | 2:54.56 | ||
13 | 222 | V1 - Tøzer B | 2008 | VEST | 25 m | 3:01.13 | ||
14 | 9 | Sunswim 1 | 2008 | SOLRØD | 25 m | 3:01.97 | ||
15 | 161 | Kvik K3 Piger 2 | 2008 | KVIK | 25 m | 3:09.07 | ||
16 | 61 | Hvidovre 2 | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 3:25.41 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Vat Drenge 1 | 2007 | VI39 | 25 m | 2:18.51 | ||
2 | 87 | T2 Drenge 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:20.50 | ||
3 | 226 | Bøllerne | 2007 | GTI | 25 m | 2:23.02 | ||
4 | 159 | Kvik K3-Drenge | 2007 | KVIK | 25 m | 2:23.83 | ||
5 | 45 | Køge Drenge 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:25.24 | ||
6 | 191 | Vat Drenge 2 | 2007 | VI39 | 25 m | 2:31.10 | ||
7 | 171 | Sydswim Drenge 08 | 2008 | SK-SYD | 25 m | 2:36.14 | ||
8 | 46 | Køge Drenge 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:41.41 | ||
9 | 160 | Kvik K3-Drenge 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:43.03 | ||
10 | 88 | T2 Drenge 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:51.26 | ||
11 | 126 | Gsk Drenge 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:52.42 | ||
12 | 220 | V1-Bois | 2008 | VEST | 25 m | 2:58.21 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:53 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:04.35 | |
2 | 65 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:07.39 | |
3 | 30 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:09.76 | |
4 | 83 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:10.37 | |
5 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:11.32 | |
6 | 133 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:12.23 | |
7 | 51 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:12.33 | |
8 | 59 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:12.47 | |
9 | 210 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:12.52 | |
10 | 52 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:13.11 | |
11 | 90 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:14.31 | |
12 | 132 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:14.49 | |
13 | 32 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:15.20 | |
14 | 128 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:15.63 | |
15 | 12 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:15.72 | |
16 | 70 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:16.88 | |
17 | 28 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:17.56 | |
18 | 105 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:18.42 | |
19 | 82 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:18.50 | |
20 | 43 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:18.95 | |
21 | 92 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:19.17 | |
22 | 157 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:20.03 | |
23 | 173 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:20.03 | |
24 | 62 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:20.80 | |
25 | 207 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:21.12 | |
26 | 26 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:21.21 | |
27 | 208 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:22.40 | |
28 | 64 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:22.76 | |
29 | 20 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:22.94 | |
30 | 66 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:24.04 | |
31 | 24 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:24.98 | |
32 | 21 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:25.39 | |
33 | 73 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:25.51 | |
34 | 203 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:25.90 | |
35 | 174 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:26.05 | |
36 | 57 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:26.25 | |
37 | 123 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:27.12 | |
38 | 53 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:27.14 | |
39 | 197 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:27.56 | |
40 | 129 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:28.44 | |
41 | 78 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:29.01 | |
42 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:32.00 | |
43 | 205 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:32.09 | |
44 | 111 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:32.40 | |
45 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:32.46 | |
46 | 17 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 1:33.40 | |
47 | 214 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:33.45 | |
48 | 119 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:33.70 | |
49 | 175 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:34.03 | |
50 | 55 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:34.17 | |
51 | 115 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:34.48 | |
52 | 110 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:34.49 | |
53 | 54 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:34.87 | |
54 | 216 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:34.96 | |
55 | 127 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:35.17 | |
56 | 1 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:37.41 | |
57 | 27 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:37.85 | |
58 | 35 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:40.91 | |
59 | 34 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 1:45.53 | |
60 | 189 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 2:00.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:04.09 | |
2 | 139 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:04.40 | |
3 | 42 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:05.31 | |
4 | 194 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:07.17 | |
5 | 31 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:08.10 | |
6 | 112 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:08.50 | |
7 | 38 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:09.23 | |
8 | 181 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:10.19 | |
9 | 80 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:10.31 | |
10 | 176 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:10.33 | |
11 | 170 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:10.90 | |
12 | 79 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:11.34 | |
13 | 39 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:11.36 | |
14 | 147 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:11.62 | |
15 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:11.86 | |
16 | 71 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:11.91 | |
17 | 11 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:12.11 | |
18 | 130 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:12.19 | |
19 | 184 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:12.22 | |
20 | 22 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:12.24 | |
21 | 183 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:12.81 | |
22 | 36 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:13.36 | |
23 | 77 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:14.27 | |
24 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:15.09 | |
25 | 25 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:15.19 | |
26 | 198 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:16.42 | |
27 | 212 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:17.68 | |
28 | 168 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:18.08 | |
29 | 58 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:18.71 | |
30 | 122 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:18.86 | |
31 | 16 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:19.14 | |
32 | 6 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:19.32 | |
33 | 69 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:19.62 | |
34 | 67 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:19.87 | |
35 | 116 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:20.52 | |
36 | 134 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:21.71 | |
37 | 202 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:22.10 | |
38 | 215 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:22.29 | |
39 | 144 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:22.83 | |
40 | 56 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 1:23.19 | |
41 | 41 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:23.25 | |
42 | 13 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:23.87 | |
43 | 114 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:25.84 | |
44 | 166 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:26.25 | |
45 | 206 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:26.29 | |
46 | 19 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:26.60 | |
47 | 10 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 1:26.95 | |
48 | 121 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:27.04 | |
49 | 201 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:27.07 | |
50 | 75 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:27.60 | |
51 | 84 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:29.56 | |
52 | 5 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 1:29.70 | |
53 | 93 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:29.93 | |
54 | 224 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 1:30.08 | |
55 | 177 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:30.22 | |
56 | 148 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 1:30.66 | |
57 | 213 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:30.83 | |
58 | 187 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:37.53 | |
59 | 136 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 1:53.51 | |
60 | 49 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | ||
61 | 94 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 33.99 | |
2 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 34.27 | |
3 | 83 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 34.88 | |
4 | 68 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 35.46 | |
5 | 132 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 36.95 | |
6 | 128 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 37.26 | |
7 | 62 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 37.86 | |
8 | 158 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 38.11 | |
9 | 70 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 38.15 | |
10 | 124 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 38.49 | |
11 | 118 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 39.30 | |
12 | 97 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 39.91 | |
13 | 105 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 40.15 | |
14 | 104 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 40.49 | |
15 | 92 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 40.90 | |
16 | 151 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 41.58 | |
17 | 32 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 41.85 | |
18 | 107 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 42.08 | |
19 | 28 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 42.15 | |
20 | 174 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 42.90 | |
21 | 208 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 42.94 | |
22 | 43 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 43.05 | |
23 | 7 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 43.16 | |
24 | 66 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 43.30 | |
25 | 173 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 43.45 | |
26 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 43.87 | |
27 | 21 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 44.12 | |
28 | 203 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 45.67 | |
29 | 156 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 45.87 | |
30 | 175 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 46.74 | |
31 | 152 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 47.40 | |
32 | 64 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 47.43 | |
33 | 4 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 47.89 | |
34 | 117 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 48.45 | |
35 | 1 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 48.88 | |
36 | 123 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 48.92 | |
37 | 110 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 49.33 | |
38 | 20 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 49.81 | |
39 | 115 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 50.21 | |
40 | 40 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 51.02 | |
41 | 24 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 51.23 | |
42 | 23 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0906BA | 25 m | 56.48 | |
43 | 109 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 30.88 | |
2 | 194 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 32.33 | |
3 | 185 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 32.39 | |
4 | 74 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 32.75 | |
5 | 176 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 32.95 | |
6 | 181 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 33.65 | |
7 | 139 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 33.69 | |
8 | 95 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 35.75 | |
9 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 36.79 | |
10 | 80 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 37.22 | |
11 | 170 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 37.38 | |
12 | 223 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 37.76 | |
13 | 33 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 37.80 | |
14 | 178 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 38.84 | |
15 | 77 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 38.87 | |
16 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 38.93 | |
17 | 91 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 39.02 | |
18 | 36 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 39.22 | |
19 | 145 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 39.29 | |
20 | 113 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 39.33 | |
21 | 37 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 39.73 | |
22 | 94 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 39.99 | |
23 | 134 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 40.05 | |
24 | 31 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 40.08 | |
25 | 22 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 40.29 | |
26 | 142 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 40.36 | |
27 | 122 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 40.75 | |
28 | 212 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 41.30 | |
29 | 116 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 41.96 | |
30 | 16 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 42.64 | |
31 | 58 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 42.92 | |
32 | 168 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 43.66 | |
33 | 6 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 44.25 | |
34 | 167 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 45.32 | |
35 | 67 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 46.18 | |
36 | 10 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 47.29 | |
37 | 56 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 47.45 | |
38 | 5 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 47.64 | |
39 | 187 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 48.09 | |
40 | 143 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 49.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:22.00 | |
2 | 50 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:27.59 | |
3 | 30 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:31.96 | |
4 | 131 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:32.94 | |
5 | 90 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:33.73 | |
6 | 97 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:34.85 | |
7 | 70 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:35.31 | |
8 | 51 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:36.23 | |
9 | 124 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:36.88 | |
10 | 52 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:37.63 | |
11 | 172 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:38.34 | |
12 | 118 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:38.37 | |
13 | 78 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:39.24 | |
14 | 12 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 1:40.09 | |
15 | 64 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:40.44 | |
16 | 8 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:40.85 | |
17 | 59 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:41.41 | |
18 | 28 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:41.50 | |
19 | 104 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:42.78 | |
20 | 7 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:43.00 | |
21 | 211 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:43.60 | |
22 | 43 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:45.09 | |
23 | 73 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:48.56 | |
24 | 57 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:50.86 | |
25 | 197 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:53.08 | |
26 | 119 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:53.14 | |
27 | 29 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:54.01 | |
28 | 111 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:54.76 | |
29 | 115 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:57.07 | |
30 | 110 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:58.39 | |
31 | 27 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:59.25 | |
32 | 55 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:59.68 | |
33 | 120 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:59.96 | |
34 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:01.73 | |
35 | 3 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 2:01.91 | |
36 | 154 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 2:04.79 | |
37 | 108 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 2:06.08 | |
38 | 199 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:22.28 | |
2 | 74 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:25.58 | |
3 | 194 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:25.83 | |
4 | 47 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:27.21 | |
5 | 146 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:29.01 | |
6 | 182 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:29.50 | |
7 | 130 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:30.02 | |
8 | 181 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:30.70 | |
9 | 77 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:30.85 | |
10 | 33 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:32.15 | |
11 | 112 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:32.68 | |
12 | 95 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:34.58 | |
13 | 79 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:35.05 | |
14 | 16 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:35.45 | |
15 | 145 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:35.83 | |
16 | 186 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:36.20 | |
17 | 39 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:37.98 | |
18 | 71 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:39.40 | |
19 | 36 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:39.84 | |
20 | 167 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:40.62 | |
21 | 13 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:41.00 | |
22 | 223 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:43.34 | |
23 | 122 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:45.07 | |
24 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:45.25 | |
25 | 84 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:45.90 | |
26 | 6 | Opperfelt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:46.16 | |
27 | 25 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:47.68 | |
28 | 69 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:48.30 | |
29 | 75 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:49.00 | |
30 | 143 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:50.93 | |
31 | 41 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:51.17 | |
32 | 177 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:53.46 | |
33 | 48 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:53.57 | |
34 | 114 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:53.83 | |
35 | 201 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:55.87 | |
36 | 136 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 1:55.95 | |
37 | 56 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 1:57.19 | |
38 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:57.22 | |
39 | 63 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 2:00.87 | |
40 | 149 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | ||
41 | 200 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 36.96 | |
2 | 131 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 37.86 | |
3 | 90 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 37.87 | |
4 | 26 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 39.08 | |
5 | 72 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 39.30 | |
6 | 158 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 39.76 | |
7 | 105 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 39.84 | |
8 | 62 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 40.06 | |
9 | 92 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 40.27 | |
10 | 210 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 40.38 | |
11 | 32 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 40.47 | |
12 | 132 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 40.61 | |
13 | 173 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 40.64 | |
14 | 68 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 41.20 | |
15 | 52 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 41.63 | |
16 | 43 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 41.81 | |
17 | 28 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 41.98 | |
18 | 89 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 42.19 | |
19 | 157 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 42.23 | |
20 | 152 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 42.43 | |
21 | 66 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 42.70 | |
22 | 123 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 42.73 | |
23 | 195 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 42.73 | |
24 | 107 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 42.79 | |
25 | 172 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 43.03 | |
26 | 209 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 43.04 | |
27 | 211 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 43.40 | |
28 | 174 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 43.46 | |
29 | 12 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 25 m | 43.50 | |
30 | 129 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 43.50 | |
31 | 151 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 43.57 | |
32 | 196 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 43.60 | |
33 | 208 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 43.62 | |
34 | 203 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 44.11 | |
35 | 207 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 44.23 | |
36 | 156 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 44.32 | |
37 | 24 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 44.46 | |
38 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 44.58 | |
39 | 20 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 45.58 | |
40 | 119 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 45.59 | |
41 | 78 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 45.71 | |
42 | 1 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 45.90 | |
43 | 2 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 47.16 | |
44 | 81 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 47.33 | |
45 | 73 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 47.51 | |
46 | 29 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 47.96 | |
47 | 53 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 48.10 | |
48 | 111 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 48.17 | |
49 | 205 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 48.40 | |
50 | 21 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 48.41 | |
51 | 18 | Eggertsen Mikala Valentin | 2009 | NAKSKOV | 0922AF | 25 m | 48.42 | |
52 | 57 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 48.76 | |
53 | 214 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 48.81 | |
54 | 4 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 48.85 | |
55 | 17 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 48.97 | |
56 | 175 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 49.12 | |
57 | 54 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 49.29 | |
58 | 155 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 49.31 | |
59 | 188 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 49.46 | |
60 | 127 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 49.70 | |
61 | 117 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 50.03 | |
62 | 189 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 50.03 | |
63 | 218 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 50.13 | |
64 | 40 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 50.26 | |
65 | 219 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 50.57 | |
66 | 108 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 51.32 | |
67 | 27 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 51.40 | |
68 | 216 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 51.40 | |
69 | 96 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 51.62 | |
70 | 120 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 51.72 | |
71 | 34 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 52.26 | |
72 | 35 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 52.32 | |
73 | 153 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 53.10 | |
74 | 3 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 53.21 | |
75 | 14 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 53.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 34.09 | |
2 | 95 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 35.51 | |
3 | 182 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 36.53 | |
4 | 170 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 36.82 | |
5 | 146 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 37.42 | |
6 | 38 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 37.71 | |
7 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 37.75 | |
8 | 186 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 37.77 | |
9 | 183 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 37.99 | |
10 | 47 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 38.08 | |
11 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 38.52 | |
12 | 223 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 38.56 | |
13 | 71 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 39.26 | |
14 | 33 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 39.51 | |
15 | 184 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 39.66 | |
16 | 198 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 39.96 | |
17 | 39 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 40.11 | |
18 | 11 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 40.19 | |
19 | 91 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 40.37 | |
20 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 40.73 | |
21 | 31 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 40.82 | |
22 | 134 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 41.45 | |
23 | 140 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 41.51 | |
24 | 212 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 41.67 | |
25 | 37 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 41.97 | |
26 | 58 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 42.51 | |
27 | 41 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 42.73 | |
28 | 67 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 43.42 | |
29 | 224 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 43.70 | |
30 | 25 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 43.85 | |
31 | 202 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 44.19 | |
32 | 166 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 44.48 | |
33 | 69 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 44.74 | |
34 | 10 | Boss Elias Løkken | 2008 | RØNNE | 0883AE | 25 m | 44.81 | |
35 | 121 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 44.93 | |
36 | 75 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 45.02 | |
37 | 93 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 45.02 | |
38 | 114 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 45.11 | |
39 | 150 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 45.53 | |
40 | 84 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 45.90 | |
41 | 206 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 46.01 | |
42 | 19 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 46.22 | |
43 | 63 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 46.25 | |
44 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 46.73 | |
45 | 48 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 47.02 | |
46 | 215 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 47.03 | |
47 | 116 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 47.58 | |
48 | 144 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 47.88 | |
49 | 213 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 48.17 | |
50 | 148 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 48.48 | |
51 | 177 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 48.67 | |
52 | 135 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 48.84 | |
53 | 138 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 48.84 | |
54 | 180 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 49.28 | |
55 | 136 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 54.11 | |
56 | 187 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 56.32 | |
57 | 94 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | ||
58 | 178 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 2:41.38 | |
2 | 30 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 2:54.86 | |
3 | 65 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 2:55.54 | |
4 | 158 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 2:59.89 | |
5 | 59 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 3:01.43 | |
6 | 128 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 3:02.44 | |
7 | 97 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:02.78 | |
8 | 68 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 3:04.25 | |
9 | 83 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 3:05.79 | |
10 | 210 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:05.84 | |
11 | 51 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 3:06.28 | |
12 | 124 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 3:08.26 | |
13 | 172 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 3:08.34 | |
14 | 131 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 3:08.40 | |
15 | 118 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 3:11.40 | |
16 | 26 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:13.41 | |
17 | 43 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:13.54 | |
18 | 104 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:16.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:43.29 | |
2 | 176 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:45.92 | |
3 | 42 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 2:45.94 | |
4 | 185 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:46.77 | |
5 | 76 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:48.01 | |
6 | 182 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:49.81 | |
7 | 47 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:50.84 | |
8 | 112 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 2:51.73 | |
9 | 186 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 2:52.37 | |
10 | 130 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:52.40 | |
11 | 38 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 2:56.82 | |
12 | 36 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 2:57.72 | |
13 | 80 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 2:59.77 | |
14 | 79 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 3:01.49 | |
15 | 33 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:02.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Hvidovre | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:08.20 | ||
2 | 85 | T2 Piger 1 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:08.91 | ||
3 | 192 | Vat Piger 1 | 2008 | VI39 | 25 m | 2:11.60 | ||
4 | 225 | Crasy Monkeys | 2008 | GTI | 25 m | 2:19.67 | ||
5 | 98 | Hg Piger | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.31 | ||
6 | 221 | V1 - Tøzer A | 2008 | VEST | 25 m | 2:21.82 | ||
7 | 125 | Gsk Piger 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:24.40 | ||
8 | 227 | Nif Piger | 2008 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.10 | ||
9 | 165 | Kvik K3 Piger | 2008 | KVIK | 25 m | 2:27.44 | ||
10 | 44 | Køge Piger 1 | 2008 | KØGE | 25 m | 2:28.22 | ||
11 | 86 | T2 Piger 2 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.88 | ||
12 | 193 | Vat Piger 2 | 2008 | VI39 | 25 m | 2:31.63 | ||
13 | 222 | V1 - Tøzer B | 2008 | VEST | 25 m | 2:36.27 | ||
14 | 61 | Hvidovre 2 | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 2:39.19 | ||
15 | 9 | Sunswim 1 | 2008 | SOLRØD | 25 m | 2:43.24 | ||
16 | 161 | Kvik K3 Piger 2 | 2008 | KVIK | 25 m | 2:48.48 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Køge Drenge 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:03.85 | ||
2 | 190 | Vat Drenge 1 | 2007 | VI39 | 25 m | 2:03.90 | ||
3 | 87 | T2 Drenge 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:04.89 | ||
4 | 159 | Kvik K3-Drenge | 2007 | KVIK | 25 m | 2:05.56 | ||
5 | 191 | Vat Drenge 2 | 2007 | VI39 | 25 m | 2:11.55 | ||
6 | 226 | Bøllerne | 2007 | GTI | 25 m | 2:11.96 | ||
7 | 171 | Sydswim Drenge 08 | 2008 | SK-SYD | 25 m | 2:20.62 | ||
8 | 99 | Hg Drrenge | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:22.41 | ||
9 | 46 | Køge Drenge 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:23.22 | ||
10 | 160 | Kvik K3-Drenge 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:24.87 | ||
11 | 126 | Gsk Drenge 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:26.11 | ||
12 | 220 | V1-Bois | 2008 | VEST | 25 m | 2:28.03 | ||
13 | 88 | T2 Drenge 2 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:32.69 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 14 oktober 2019 |
Licens til Nakskov Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:44 |