2020-04-06   17:36:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Team Race Meet 2019 TYR

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försökspass: Start 09:30 Insim 08:15

Document
Startlista
Team Race Meet TYR 2019
Plats: Arrangör: KbSS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 7 dec 2019 till den 8 dec 2019
2 50m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 302 Jonatan Carlsson Föreningen Varbergs Sim 2001 AJ6301 25m 24.89
2 148 Robin Andréasson Mölndals Allmänna
Simsällskap
1988 AN7788 25m 25.11
3 59 Anton Johansson Kungsbacka Simsällskap 1996 AJ5996 25m 25.27
4 60 Oskar Johansson Kungsbacka Simsällskap 1993 AY7593 25m 25.61
5 2 Markus Malm Jönköpings Simsällskap 1997 AE7397 25m 25.94
6 145 Ossian Arvidsson Kungälvs Simsällskap 1992 AK3592 25m 26.34
7 20 Peter Jivanov Jönköpings Simsällskap 2002 AV8902 50m 26.60
8 144 Johan Hildesson Kungälvs Simsällskap 1992 AK2592 25m 26.87
9 26 Jakob Petersen Kristianstads SLS 2001 AD9901 25m 27.81
10 72 Richard Ekholm Kungsbacka Simsällskap 2002 AV1702 25m 27.87
11 277 Rikard Gustafsson Trollhättans Simsällskap 1991 AC3791 25m 27.88
12 30 Ahmed Sadoon Kristianstads SLS 2002 AH2902 25m 28.05
13 152 Anton Wallin Mölndals Allmänna
Simsällskap
2000 AM7700 50m 28.08
14 156 Filiph Castillo Karlsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2002 AO4902 25m 28.14
15 47 Felix Jönsson Kristianstads SLS 50m 28.16
2004 AV2304
16 380 inge Holmquist Göteborg Sim 25m 28.40 EFT
1968 AB6568
17 61 Anton Dahlgren Kungsbacka Simsällskap 50m 28.43
1999 AM4999
18 182 Torsten Bohlin Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 28.74
1999 AX5999
19 67 William Olsson Kungsbacka Simsällskap 2002 AT7502 25m 28.99
20 318 Samuel Lövenklev Föreningen Varbergs Sim 2003 AU7703 25m 29.00
21 63 Jonathan Einarsson Kungsbacka Simsällskap 2001 AQ4101 25m 29.14
22 239 Jens Pettersson S 77 Stenungsund 2001 AG9101 25m 29.15
23 307 Viking Josefson Föreningen Varbergs Sim 2002 AQ2702 25m 29.31
24 150 Robin Flyman Mölndals Allmänna
Simsällskap
1995 BA0795 25m 29.38
25 82 Gustaf Wänt Kungsbacka Simsällskap 2004 AT8304 25m 29.51
26 65 Sebastian Svensson Kungsbacka Simsällskap 2001 AU3101 50m 29.63
27 153 Linus Hagedorn Mölndals Allmänna
Simsällskap
2002 AI9702 25m 29.83
28 10 Patrik Petkoczi Jönköpings Simsällskap 2002 AG3702 25m 29.85
29 17 Victor Ekblad Jönköpings Simsällskap 2004 AJ5304 25m 29.85
30 28 Tomislav Corluka Kristianstads SLS 2003 AC7703 25m 29.95
31 90 Alexander Johansson Kungsbacka Simsällskap 2004 AV1504 50m 30.12
32 62 Hampus Dahlgren Kungsbacka Simsällskap 2001 AG7501 25m 30.24
33 31 Harry Petersson Kristianstads SLS 2002 AM9302 25m 30.35
34 281 Gustav Lokrantz Trollhättans Simsällskap 2004 AH6704 25m 30.39
35 15 Max Grubesic Jönköpings Simsällskap 2004 AH8104 25m 30.51
36 22 David Liu Jönköpings Simsällskap 2004 AY4704 50m 30.57
37 169 Isak Andersson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AP4304 25m 30.82
38 94 Anton Windeman Kungsbacka Simsällskap 2006 AM5906 25m 30.87
39 159 Simon  Wretborn Mölndals Allmänna
Simsällskap
2003 AJ0903 25m 31.29
40 164 Felix Kinnander Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AI6504 25m 31.32
41 242 Simon Akervall S 77 Stenungsund 2001 AV4501 25m 31.43
42 186 Max Holmberg Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AN1705 25m 31.68
43 374 Bruno Lindqvist Vellinge-Näsets Simklubb 2004 AV5904 25m 31.81
44 172 Alexander Nilsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AH6305 25m 32.19
45 29 Herman Modig Kristianstads SLS 2003 AC3903 25m 32.38
46 189 Felix Sjögren Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AN0705 25m 32.64
47 146 Gustav Karlsson Simklubben Laxen 2007 AF9507 25m 32.82
48 71 Fredrik Ekholm Kungsbacka Simsällskap 2004 AN2904 50m 32.85
49 206 Sixten Bohlin Mölndals Allmänna
Simsällskap
2003 AY2903 25m 32.90
50 21 Tobias  Karlsson Jönköpings Simsällskap 2002 AX2902 50m 32.90
51 70 Hugo Hilmersson Kungsbacka Simsällskap 2002 AV7102 25m 33.04
52 311 Julius Andersson Föreningen Varbergs Sim 2005 AE9505 25m 33.11
53 27 Haris Jazavac Kristianstads SLS 2002 AF0702 25m 33.24
54 369 Stefan Bondzic-Rasic Vellinge-Näsets Simklubb 2005 AL2105 50m 33.47
55 161 Elias Anderson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2003 AO8303 50m 33.66
56 97 Alejandro Poller Kungsbacka Simsällskap 25m 33.78
2007 AH7307
57 168 Rikard Kristensson Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 33.81
2004 AL0904
58 16 Jakob Starkenberg Jönköpings Simsällskap 2004 AI8104 25m 33.85
59 323 Victor Josarp Föreningen Varbergs Sim 2006 AG9706 25m 33.90
60 329 Willgot Malmström Föreningen Varbergs Sim 2005 AR7305 25m 34.36
61 88 Gustav Freiholtz Kungsbacka Simsällskap 2006 AK1906 50m 34.60
62 319 Filip Carlqvist Föreningen Varbergs Sim 2004 AS7104 50m 34.69
63 243 David Kjellgren S 77 Stenungsund 2004 AI4504 50m 34.91
64 179 Vincent Olsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AS8304 25m 34.91
65 191 Felix Andersson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AI5706 25m 34.94
66 79 Love Nystedt Kungsbacka Simsällskap 2005 AK4305 25m 35.34
67 98 Emil Magnusson Kungsbacka Simsällskap 2006 AO3906 25m 35.46
68 185 Alexander Hellqvist Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AN8505 25m 35.75
69 279 Anton Hägg Trollhättans Simsällskap 2004 AG2904 25m 35.87
70 86 Max Törnqvist Kungsbacka Simsällskap 2006 AJ9106 50m 36.33
71 365 Jonatan Bååth Vellinge-Näsets Simklubb 2006 AC0106 25m 36.41
72 393 Viggo Johnsson Kungsbacka Simsällskap 2006 AF4506 25m 36.44 EFT
73 89 Albin Amrén Kungsbacka Simsällskap 2006 AL7106 25m 36.44
74 328 Carl Martinsson Föreningen Varbergs Sim 2005 AR6305 50m 36.72
75 181 Ludvig Ling Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AS5304 25m 36.77
76 202 Jonathan Sandblom Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AQ5705 25m 36.95
77 211 Tom Larsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AG9307 25m 37.15
78 104 Ludvig Henriksson Kungsbacka Simsällskap 2007 AI9307 50m 37.20
79 100 Max Andersson Kungsbacka Simsällskap 2007 AH4307 25m 37.38
80 320 Lucas Axelsson Föreningen Varbergs Sim 2005 AK5705 50m 37.63
81 370 Theodor Fought Vellinge-Näsets Simklubb 2005 AQ6305 25m 37.65
82 78 Miles Engdar Kungsbacka Simsällskap 2007 AB8307 25m 37.82
83 342 Valdemar Alström Föreningen Varbergs Sim 2007 AQ8107 25m 38.24
84 99 Emrik Hammar Kungsbacka Simsällskap 2007 AH8307 25m 39.54
85 44 Linus Svensson Kristianstads SLS 2005 AN8905 25m 39.62
86 331 Axel Lambertsson Föreningen Varbergs Sim 2008 AE3308 25m 40.20
87 377 Hugo Prössel Vellinge-Näsets Simklubb 2006 AW9706 25m 40.59
88 50 Thage Bergström Kristianstads SLS 2007 AE2707 25m 40.81
89 207 Erik Bailey Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AG2307 25m 40.84
90 85 Maximilian Thorsell Kungsbacka Simsällskap 2007 AC6907 25m 40.94
91 215 Gabriel Dyring Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AQ4506 25m 41.25
92 286 Viktor Olsson Trollhättans Simsällskap 2006 AI2306 25m 42.34
93 91 William Hörgren Kungsbacka Simsällskap 2007 AE7307 25m 43.13
94 247 Oscar  Olofsson S 77 Stenungsund 2006 AJ2106 25m 43.53
95 208 Gustaf Dalqvist Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AG1307 25m 43.88
96 219 Vinston Åsén Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AJ9907 25m 44.76
97 340 Lukas Hedberg Föreningen Varbergs Sim 25m 44.86
2007 AO4507
98 255 Albin Wassberg S 77 Stenungsund 50m 44.95
2008 AJ6908
99 92 Carl Sundqvist Kungsbacka Simsällskap 50m 46.77
2005 AQ7705
100 116 Julius Boman Kungsbacka Simsällskap 25m 47.04
2007 AM4707
101 383 Robin Boisen Kungsbacka Simsällskap 25m 47.27 S5,EFT
1999 AQ9799
102 337 Hugo Svensson Föreningen Varbergs Sim 25m 47.80
2008 AJ8708
103 118 Elias Väinölä Kungsbacka Simsällskap 25m 47.85
2007 AN9107
104 112 Liam Mumford Kungsbacka Simsällskap 25m 48.39
2006 AR8306
105 316 Johan Balslev Föreningen Varbergs Sim 50m 48.81
2008 AA5108
106 230 Algot Finnäs Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 49.54
2007 AP7307
107 124 Max Johansson Kungsbacka Simsällskap 2008 AK2708 25m 50.18
108 222 Anton Holmgren Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AK4307 50m 50.82
109 290 Viktor Särkiniemi Carlsson Trollhättans Simsällskap 2009 AA7509 25m 50.82
110 105 Alexander Alvstrand Kungsbacka Simsällskap 2007 AI8707 25m 51.65
111 346 Malte Öhlen Föreningen Varbergs Sim 2007 AQ9307 25m 51.81
112 121 Jonatan Mattiasson Kungsbacka Simsällskap 2006 AT6506 25m 51.90
113 122 Hannes Johnsson Kungsbacka Simsällskap 2008 AJ4308 25m 52.32
114 103 Filip Lindquist Kungsbacka Simsällskap 2006 AP4706 25m 54.71
115 119 Måns Blomberg Kungsbacka Simsällskap 2008 AI3108 25m 55.26
116 294 Rasmus Olsson Trollhättans Simsällskap 2008 AG9708 25m 58.59
117 234 Oliver Jedbratt Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AY0706 25m
118 130 Valdemar Fredriksson Kungsbacka Simsällskap 2008 AQ1108 25m
119 284 Simon Olofsson Trollhättans Simsällskap 2007 AA0507 25m
120 351 Joel Stenström Föreningen Varbergs Sim 2009 AH7109 25m
121 295 Theo Nordin Trollhättans Simsällskap 2007 AL1907 25m
2019-12-04 11:58:36 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner