2020-04-05   00:14:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Team Race Meet 2019 TYR

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försökspass: Start 09:30 Insim 08:15

Document
Startlista
Team Race Meet TYR 2019
Plats: Arrangör: KbSS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 7 dec 2019 till den 8 dec 2019
6 50m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 148 Robin Andréasson Mölndals Allmänna
Simsällskap
1988 AN7788 25m 29.08
2 72 Richard Ekholm Kungsbacka Simsällskap 2002 AV1702 25m 29.75
3 60 Oskar Johansson Kungsbacka Simsällskap 1993 AY7593 25m 29.75
4 61 Anton Dahlgren Kungsbacka Simsällskap 1999 AM4999 25m 30.32
5 300 Erik Josefson Föreningen Varbergs Sim 2000 AG2500 25m 30.59
6 62 Hampus Dahlgren Kungsbacka Simsällskap 2001 AG7501 25m 30.63
7 145 Ossian Arvidsson Kungälvs Simsällskap 1992 AK3592 25m 30.89
8 302 Jonatan Carlsson Föreningen Varbergs Sim 2001 AJ6301 25m 30.89
9 30 Ahmed Sadoon Kristianstads SLS 2002 AH2902 25m 31.19
10 65 Sebastian Svensson Kungsbacka Simsällskap 2001 AU3101 25m 31.96
11 5 Daniel Agestav Jönköpings Simsällskap 2002 AB7102 25m 32.05
12 156 Filiph Castillo Karlsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2002 AO4902 25m 32.12
13 90 Alexander Johansson Kungsbacka Simsällskap 2004 AV1504 25m 32.70
14 149 Elias Eriksson Mölndals Allmänna
Simsällskap
1994 AL7794 25m 33.06
15 15 Max Grubesic Jönköpings Simsällskap 25m 33.06
2004 AH8104
16 59 Anton Johansson Kungsbacka Simsällskap 25m 33.13
1996 AJ5996
17 70 Hugo Hilmersson Kungsbacka Simsällskap 25m 33.89
2002 AV7102
18 144 Johan Hildesson Kungälvs Simsällskap 25m 34.07
1992 AK2592
19 71 Fredrik Ekholm Kungsbacka Simsällskap 25m 34.08
2004 AN2904
20 26 Jakob Petersen Kristianstads SLS 25m 34.28
2001 AD9901
21 307 Viking Josefson Föreningen Varbergs Sim 25m 34.28
2002 AQ2702
22 161 Elias Anderson Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 34.45
2003 AO8303
23 152 Anton Wallin Mölndals Allmänna
Simsällskap
2000 AM7700 50m 34.87
24 16 Jakob Starkenberg Jönköpings Simsällskap 2004 AI8104 25m 35.20
25 281 Gustav Lokrantz Trollhättans Simsällskap 2004 AH6704 25m 35.21
26 150 Robin Flyman Mölndals Allmänna
Simsällskap
1995 BA0795 25m 35.87
27 369 Stefan Bondzic-Rasic Vellinge-Näsets Simklubb 2005 AL2105 50m 35.92
28 243 David Kjellgren S 77 Stenungsund 2004 AI4504 25m 35.96
29 17 Victor Ekblad Jönköpings Simsällskap 2004 AJ5304 25m 35.99
30 20 Peter Jivanov Jönköpings Simsällskap 2002 AV8902 25m 36.07
31 86 Max Törnqvist Kungsbacka Simsällskap 2006 AJ9106 25m 36.94
32 189 Felix Sjögren Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AN0705 25m 36.97
33 63 Jonathan Einarsson Kungsbacka Simsällskap 2001 AQ4101 25m 37.10
34 27 Haris Jazavac Kristianstads SLS 2002 AF0702 25m 37.69
35 94 Anton Windeman Kungsbacka Simsällskap 2006 AM5906 25m 37.87
36 329 Willgot Malmström Föreningen Varbergs Sim 2005 AR7305 50m 37.89
37 320 Lucas Axelsson Föreningen Varbergs Sim 2005 AK5705 25m 38.60
38 179 Vincent Olsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AS8304 25m 38.70
39 185 Alexander Hellqvist Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AN8505 25m 39.24
40 92 Carl Sundqvist Kungsbacka Simsällskap 2005 AQ7705 25m 39.44
41 311 Julius Andersson Föreningen Varbergs Sim 2005 AE9505 25m 39.85
42 82 Gustaf Wänt Kungsbacka Simsällskap 2004 AT8304 25m 40.07
43 328 Carl Martinsson Föreningen Varbergs Sim 2005 AR6305 25m 40.11
44 88 Gustav Freiholtz Kungsbacka Simsällskap 2006 AK1906 25m 40.15
45 153 Linus Hagedorn Mölndals Allmänna
Simsällskap
2002 AI9702 25m 40.34
46 393 Viggo Johnsson Kungsbacka Simsällskap 25m 40.38 EFT
2006 AF4506
47 21 Tobias  Karlsson Jönköpings Simsällskap 50m 40.50
2002 AX2902
48 47 Felix Jönsson Kristianstads SLS 25m 40.99
2004 AV2304
49 202 Jonathan Sandblom Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 41.03
2005 AQ5705
50 365 Jonatan Bååth Vellinge-Näsets Simklubb 2006 AC0106 25m 41.55
51 67 William Olsson Kungsbacka Simsällskap 2002 AT7502 25m 41.84
52 118 Elias Väinölä Kungsbacka Simsällskap 2007 AN9107 25m 42.06
53 374 Bruno Lindqvist Vellinge-Näsets Simklubb 2004 AV5904 25m 42.07
54 319 Filip Carlqvist Föreningen Varbergs Sim 2004 AS7104 25m 42.13
55 286 Viktor Olsson Trollhättans Simsällskap 2006 AI2306 25m 42.37
56 98 Emil Magnusson Kungsbacka Simsällskap 2006 AO3906 25m 42.60
57 342 Valdemar Alström Föreningen Varbergs Sim 2007 AQ8107 25m 43.06
58 206 Sixten Bohlin Mölndals Allmänna
Simsällskap
2003 AY2903 25m 43.12
59 242 Simon Akervall S 77 Stenungsund 2001 AV4501 50m 43.32
60 91 William Hörgren Kungsbacka Simsällskap 2007 AE7307 25m 43.43
61 191 Felix Andersson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AI5706 25m 43.47
62 97 Alejandro Poller Kungsbacka Simsällskap 2007 AH7307 25m 43.57
63 181 Ludvig Ling Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AS5304 25m 43.63
64 172 Alexander Nilsson Mölndals Allmänna
Simsällskap
25m 43.65
2005 AH6305
65 78 Miles Engdar Kungsbacka Simsällskap 2007 AB8307 50m 44.50
66 89 Albin Amrén Kungsbacka Simsällskap 2006 AL7106 50m 44.74
67 279 Anton Hägg Trollhättans Simsällskap 2004 AG2904 25m 44.82
68 51 Noah Brylski Kristianstads SLS 2008 AB7908 25m 44.84
69 215 Gabriel Dyring Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AQ4506 25m 45.07
70 44 Linus Svensson Kristianstads SLS 2005 AN8905 25m 46.07
71 208 Gustaf Dalqvist Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AG1307 50m 46.08
72 247 Oscar  Olofsson S 77 Stenungsund 2006 AJ2106 25m 46.14
73 323 Victor Josarp Föreningen Varbergs Sim 2006 AG9706 50m 46.43
74 371 Adam Lindsjö Vellinge-Näsets Simklubb 2005 AQ4305 25m 46.75
75 99 Emrik Hammar Kungsbacka Simsällskap 2007 AH8307 25m 46.98
76 186 Max Holmberg Mölndals Allmänna
Simsällskap
2005 AN1705 25m 47.49
77 164 Felix Kinnander Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AI6504 25m 47.85
78 85 Maximilian Thorsell Kungsbacka Simsällskap 2007 AC6907 25m 48.19
79 316 Johan Balslev Föreningen Varbergs Sim 2008 AA5108 50m 48.38
80 219 Vinston Åsén Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AJ9907 50m 48.46
81 100 Max Andersson Kungsbacka Simsällskap 2007 AH4307 25m 48.70
82 104 Ludvig Henriksson Kungsbacka Simsällskap 2007 AI9307 25m 48.74
83 337 Hugo Svensson Föreningen Varbergs Sim 2008 AJ8708 25m 49.30
84 40 Ozzy Melin Kristianstads SLS 2006 AJ3106 25m 49.36
85 340 Lukas Hedberg Föreningen Varbergs Sim 2007 AO4507 25m 49.56
86 294 Rasmus Olsson Trollhättans Simsällskap 2008 AG9708 25m 49.83
87 284 Simon Olofsson Trollhättans Simsällskap 2007 AA0507 25m 49.91
88 121 Jonatan Mattiasson Kungsbacka Simsällskap 2006 AT6506 25m 49.93
89 116 Julius Boman Kungsbacka Simsällskap 2007 AM4707 25m 50.27
90 331 Axel Lambertsson Föreningen Varbergs Sim 2008 AE3308 25m 50.30
91 263 Arvid Fossum S 77 Stenungsund 2009 AH6709 25m 50.44
92 377 Hugo Prössel Vellinge-Näsets Simklubb 2006 AW9706 25m 50.72
93 290 Viktor Särkiniemi Carlsson Trollhättans Simsällskap 2009 AA7509 25m 50.98
94 255 Albin Wassberg S 77 Stenungsund 2008 AJ6908 25m 51.88
95 348 August Andersson Föreningen Varbergs Sim 2010 AC0310 25m 52.25
96 122 Hannes Johnsson Kungsbacka Simsällskap 2008 AJ4308 25m 52.61
97 230 Algot Finnäs Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AP7307 50m 52.62
98 105 Alexander Alvstrand Kungsbacka Simsällskap 25m 53.23
2007 AI8707
99 112 Liam Mumford Kungsbacka Simsällskap 50m 53.46
2006 AR8306
100 103 Filip Lindquist Kungsbacka Simsällskap 25m 53.76
2006 AP4706
101 386 Henrik Axelsson Örberg Mölndals Allmänna
Simsällskap
50m 53.83 EFT
1999 AY7399
102 207 Erik Bailey Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AG2307 50m 54.09
103 259 Olle Gustafsson S 77 Stenungsund 2008 AK0508 25m 54.74
104 295 Theo Nordin Trollhättans Simsällskap 2007 AL1907 25m 55.55
105 124 Max Johansson Kungsbacka Simsällskap 2008 AK2708 25m 56.06
106 168 Rikard Kristensson Mölndals Allmänna
Simsällskap
2004 AL0904 25m 56.80
107 222 Anton Holmgren Mölndals Allmänna
Simsällskap
2007 AK4307 50m 57.16
108 133 Viggo Kanen Kungsbacka Simsällskap 25m 58.14
2010 AE4110
109 270 Elliot Back S 77 Stenungsund 25m 58.24
2009 AJ4909
110 258 Aston Perry S 77 Stenungsund 25m 58.31
2009 AE1309
111 351 Joel Stenström Föreningen Varbergs Sim 25m 58.54
2009 AH7109
112 125 Malte Plan Kungsbacka Simsällskap 25m 59.19
2007 AP7907
113 346 Malte Öhlen Föreningen Varbergs Sim 50m 59.24
2007 AQ9307
114 50 Thage Bergström Kristianstads SLS 50m 1:01.40
2007 AE2707
115 264 Noel Jansson S 77 Stenungsund 25m 1:04.54
2009 AH6909
116 119 Måns Blomberg Kungsbacka Simsällskap 25m 1:05.19
2008 AI3108
117 256 Filip Granlund S 77 Stenungsund 2010 AB3310 25m 1:08.86
118 127 Eric Fredgren Kungsbacka Simsällskap 2008 AN6108 25m 1:10.09
119 339 Maximiliam Källström Föreningen Varbergs Sim 2008 AJ0708 25m
120 355 Tage Öhlén Föreningen Varbergs Sim 2008 AQ5908 25m
121 262 David Örstig S 77 Stenungsund 2009 AH6509 25m
122 131 Wilhelm Ek Kungsbacka Simsällskap 2008 AQ1308 25m
123 234 Oliver Jedbratt Mölndals Allmänna
Simsällskap
2006 AY0706 25m
124 354 Kevin Hesselgren Föreningen Varbergs Sim 2010 AD8910 25m
125 137 Vincent Stenroos Kungsbacka Simsällskap 2009 AU2309 25m
126 132 Elias Magnusson Kungsbacka Simsällskap 2010 AE3910 25m
127 130 Valdemar Fredriksson Kungsbacka Simsällskap 2008 AQ1108 25m
128 357 André Blomdahl Föreningen Varbergs Sim 2010 AE6910 25m
2019-12-04 11:58:39 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner