2020-06-01   04:52:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2019-2020, Falun

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 12/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)

Document
Heatlista
Ungdoms GP 1 2019-2020 Falun
Plats: Lugnets Simhall Arrangör: Falu Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019
Gren 14, 400m Frisim Damer
Final 1 (10)
Sponsor: UGP 1 2019-2020
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:35
1 25m
2 25m
27 3 Kristina Lind 2007 SK ENA 25m
127 4 Alva Brandt 2007 SÖDERHAMN 25m
79 5 Judith Forsberg 2005 GÄVLE SS 25m
6 25m
7 25m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
16:41
Anm tid
Start ca:
1 25m
96 2 Elisha Cloudy Weerasinghe 2006 HEDEMORA 25m
20 3 Lovis Mikaelsson Blomström 2007 BORLÄNGE 7:00.00 25m
81 4 Ronja Nordlund 2006 GÄVLE SS 6:35.06 25m
167 5 Sara Högdin 2007 UPSALA S 6:53.30 25m
175 6 Louise Pallas 2006 UPSALA S 7:13.74 25m
7 25m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:49
105 1 Rosa Söderholm 2005 LUDVIKA SS 6:34.38 25m
169 2 Linnea Glantz 2007 UPSALA S 6:30.64 25m
165 3 Tea Wetterbom 2006 UPSALA S 6:19.78 25m
22 4 Ebba Axelsson 2006 BORLÄNGE 6:15.38 50m
74 5 Maja Edring 2002 GÄVLE SS 6:16.72 25m
166 6 Isabelle Vallgren 2006 UPSALA S 6:29.65 25m
97 7 Emma Dolan 2006 HEDEMORA 6:32.66 25m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:56
172 1 Signe Grundemar 2006 UPSALA S 6:10.80 50m
82 2 Ebba Sundberg 2006 GÄVLE SS 6:07.86 25m
154 3 Anni Uljas 2007 UPSALA S 6:06.09 25m
238 4 Vilma Hjertberg 2004 GÄVLE SS 5:56.36 25m
163 5 Maj Grimnell 2007 UPSALA S 6:03.52 25m
49 6 Olivia Eriksson 2007 FALUN 6:06.31 25m
42 7 Alice Lundin 2007 FALUN 6:08.20 50m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
17:03
Anm tid
Start ca:
24 1 Tindra Bärgård 2006 SK ENA 5:55.04 50m
93 2 Hillevi Östlund 2007 HARNÄS SKU 5:51.37 50m
164 3 Märta Säfsten 2006 UPSALA S 5:45.90 25m
25 4 Thea Eriksson 2006 SK ENA 5:43.92 25m
140 5 Edith Lindhagen 2004 UPSALA S 5:44.31 25m
131 6 Ella Andersson 2007 UPSALA S 5:48.09 25m
85 7 Stella Karlsson 2006 HARNÄS SKU 5:53.09 25m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:09
65 1 Nathalie Stigenberg 2004 GÄVLE SS 5:40.45 25m
138 2 Ebba Lundqvist 2007 UPSALA S 5:39.40 50m
43 3 Emma Färlin 2006 FALUN 5:34.68 25m
161 4 Alva Marhold 2007 UPSALA S 5:29.71 25m
141 5 Alice Törnkvist 2004 UPSALA S 5:33.27 50m
80 6 Stina Hedlund Loman 2006 GÄVLE SS 5:37.30 25m
195 7 Cecilia Brunzell 2006 VÄSTERÅS 5:39.54 25m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:15
70 1 Agnes Edvinsson 2006 GÄVLE SS 5:28.06 25m
2 2 Edith Wallberg 2007 BOLLNÄS SS 5:27.02 50m
122 3 Emelie Runarsson 2006 SÖDERHAMN 5:25.00 25m
124 4 Saga Andersson 2006 SÖDERHAMN 5:15.70 25m
187 5 Mira Myllylä 2002 VÄSTERÅS 5:23.00 25m
76 6 Junie Mattsson 2007 GÄVLE SS 5:26.51 25m
147 7 Alva Stadell 2006 UPSALA S 5:27.39 25m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:21
132 1 Sofia  Wennerberg 2005 UPSALA S 5:12.46 50m
130 2 Lisen Myrelid 2005 UPSALA S 5:09.44 50m
136 3 Hilma Wahlström 2006 UPSALA S 5:07.90 25m
120 4 Junia Eklund 2006 SÖDERHAMN 5:05.62 25m
149 5 Nike Söderström 2007 UPSALA S 5:07.80 25m
156 6 Ida Svensson 2006 UPSALA S 5:08.01 25m
14 7 Olivia Nyström 2006 BORLÄNGE 5:11.70 25m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:27
150 1 Nora Högström 2007 UPSALA S 5:04.45 25m
34 2 Ellen Lundin 2005 FALUN 5:02.22 25m
135 3 Joanna Sundqvist 2005 UPSALA S 5:01.68 25m
176 4 Sofia Båvenäs 2002 VÄSTERÅS 4:55.89 25m
117 5 Moa Kvarnlöf 2004 SANDVIKEN 4:57.10 25m
64 6 Maja  Nilsson 2003 GÄVLE SS 5:01.94 25m
128 7 Alma Bergqvist 2005 UPSALA S 5:03.35 25m
Gren 14, 400m Frisim Damer Final 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
17:33
57 1 Frida Florén 2004 GÄVLE SS 4:52.76 25m
9 2 Emma Larsson 2002 BORLÄNGE 4:47.68 25m
197 3 Tara Klarbo Egan 2005 VÄSTERÅS 4:44.73 25m
177 4 Julia Holmberg 2002 VÄSTERÅS 4:36.73 25m
116 5 Saga Boråker 2004 SANDVIKEN 4:41.84 25m
183 6 Lina Rehnman 2002 VÄSTERÅS 4:45.03 25m
181 7 Edith Engström 2002 VÄSTERÅS 4:49.89 25m
2019-10-12 15:03:55 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Falu Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner