2020-06-01   05:41:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2019-2020, Falun

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 12/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)

Document
Heatlista
Ungdoms GP 1 2019-2020 Falun
Plats: Lugnets Simhall Arrangör: Falu Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019
Gren 16, 200m Ryggsim Damer
Final 1 (6)
Sponsor: UGP 1 2019-2020
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:06
111 1 Edith Trapp-Östling 2006 SS MORA 25m
41 2 Sara Strömsöe 2006 FALUN 25m
97 3 Emma Dolan 2006 HEDEMORA 25m
169 4 Linnea Glantz 2007 UPSALA S 3:47.37 25m
71 5 Tekle Batsikadze 2005 GÄVLE SS 25m
161 6 Alva Marhold 2007 UPSALA S 25m
27 7 Kristina Lind 2007 SK ENA 25m
Gren 16, 200m Ryggsim Damer Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
18:11
Anm tid
Start ca:
42 1 Alice Lundin 2007 FALUN 3:16.33 25m
164 2 Märta Säfsten 2006 UPSALA S 3:11.02 50m
15 3 Melina Abrishami 2006 BORLÄNGE 3:07.36 25m
149 4 Nike Söderström 2007 UPSALA S 3:01.40 25m
67 5 Lisa Holfve 2005 GÄVLE SS 3:02.08 25m
96 6 Elisha Cloudy Weerasinghe 2006 HEDEMORA 3:08.01 25m
206 7 Terese Lundberg 2004 VÄSTERÅS 3:15.68 25m
Gren 16, 200m Ryggsim Damer Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:15
147 1 Alva Stadell 2006 UPSALA S 3:00.05 50m
10 2 Emilia Lövstrand 2002 BORLÄNGE 2:57.83 25m
122 3 Emelie Runarsson 2006 SÖDERHAMN 2:54.58 25m
12 4 Louise Haglöv 2003 BORLÄNGE 2:53.00 25m
124 5 Saga Andersson 2006 SÖDERHAMN 2:53.10 25m
138 6 Ebba Lundqvist 2007 UPSALA S 2:56.93 50m
47 7 Hanna Frank 2006 FALUN 2:59.82 25m
Gren 16, 200m Ryggsim Damer Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:18
135 1 Joanna Sundqvist 2005 UPSALA S 2:52.78 25m
2 2 Edith Wallberg 2007 BOLLNÄS SS 2:50.11 50m
116 3 Saga Boråker 2004 SANDVIKEN 2:48.00 25m
132 4 Sofia  Wennerberg 2005 UPSALA S 2:45.13 50m
150 5 Nora Högström 2007 UPSALA S 2:45.22 50m
136 6 Hilma Wahlström 2006 UPSALA S 2:48.09 50m
156 7 Ida Svensson 2006 UPSALA S 2:52.28 50m
Gren 16, 200m Ryggsim Damer Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
18:22
Anm tid
Start ca:
195 1 Cecilia Brunzell 2006 VÄSTERÅS 2:44.41 25m
33 2 Amanda Jobs 2003 FALUN 2:42.19 25m
66 3 Hanna  Stolt 2004 GÄVLE SS 2:38.31 25m
191 4 Estelle Gyoni 2004 VÄSTERÅS 2:36.84 25m
205 5 Wilda Furberg 2003 VÄSTERÅS 2:36.85 25m
130 6 Lisen Myrelid 2005 UPSALA S 2:40.79 25m
34 7 Ellen Lundin 2005 FALUN 2:43.04 25m
Gren 16, 200m Ryggsim Damer Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
18:25
115 1 Anna Jönsson 2003 SANDVIKEN 2:36.19 25m
58 2 Helmi Swanson 2004 GÄVLE SS 2:31.09 25m
120 3 Junia Eklund 2006 SÖDERHAMN 2:30.48 25m
188 4 Sarah von der Burg 2004 VÄSTERÅS 2:28.45 25m
35 5 Julia Lindgren 2004 FALUN 2:29.51 25m
180 6 Emilia Boberg 2002 VÄSTERÅS 2:31.08 25m
143 7 Clara Frykberg 2005 UPSALA S 2:33.45 25m
2019-10-12 15:04:00 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Falu Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner