2020-06-01   04:29:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2019-2020, Falun

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 13/10 Klockan 15.00 (Insim kl. 14.00)

Document
Heatlista
Ungdoms GP 1 2019-2020 Falun
Plats: Lugnets Simhall Arrangör: Falu Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019
Gren 36, 100m Ryggsim Damer
Final 1 (7)
Sponsor: UGP 1 2019-2020
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:30
1 25m
230 2 Joline Smeds 2006 VÄSTERÅS 25m
53 3 Lovisa Morén 2006 FALUN 1:45.72 25m
225 4 Astrid Eriksson 2006 VÄSTERÅS 1:38.95 25m
20 5 Lovis Mikaelsson Blomström 2007 BORLÄNGE 1:40.65 25m
231 6 Lilian Löwgren 2007 VÄSTERÅS 25m
213 7 Elsa Danielsson 2007 VÄSTERÅS 25m
Gren 36, 100m Ryggsim Damer Final 2 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
16:33
Anm tid
Start ca:
27 1 Kristina Lind 2007 SK ENA 1:38.18 25m
166 2 Isabelle Vallgren 2006 UPSALA S 1:34.63 25m
24 3 Tindra Bärgård 2006 SK ENA 1:30.78 25m
165 4 Tea Wetterbom 2006 UPSALA S 1:29.46 25m
44 5 Carla Karsberg 2007 FALUN 1:30.18 25m
103 6 Lovisa Leonardsson 2005 LUDVIKA SS 1:34.15 25m
175 7 Louise Pallas 2006 UPSALA S 1:34.78 25m
Gren 36, 100m Ryggsim Damer Final 3 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:35
164 1 Märta Säfsten 2006 UPSALA S 1:28.92 25m
42 2 Alice Lundin 2007 FALUN 1:27.96 25m
202 3 Elvira Muhr 2007 VÄSTERÅS 1:26.14 25m
147 4 Alva Stadell 2006 UPSALA S 1:23.15 25m
47 5 Hanna Frank 2006 FALUN 1:24.93 25m
154 6 Anni Uljas 2007 UPSALA S 1:26.56 25m
206 7 Terese Lundberg 2004 VÄSTERÅS 1:28.72 25m
Gren 36, 100m Ryggsim Damer Final 4 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:37
10 1 Emilia Lövstrand 2002 BORLÄNGE 1:22.97 25m
96 2 Elisha Cloudy Weerasinghe 2006 HEDEMORA 1:22.86 25m
156 3 Ida Svensson 2006 UPSALA S 1:21.89 25m
138 4 Ebba Lundqvist 2007 UPSALA S 1:21.45 25m
85 5 Stella Karlsson 2006 HARNÄS SKU 1:21.65 25m
25 6 Thea Eriksson 2006 SK ENA 1:22.32 25m
22 7 Ebba Axelsson 2006 BORLÄNGE 1:22.94 25m
Gren 36, 100m Ryggsim Damer Final 5 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
16:40
Anm tid
Start ca:
161 1 Alva Marhold 2007 UPSALA S 1:21.20 25m
93 2 Hillevi Östlund 2007 HARNÄS SKU 1:20.89 25m
135 3 Joanna Sundqvist 2005 UPSALA S 1:19.20 25m
150 4 Nora Högström 2007 UPSALA S 1:16.46 25m
2 5 Edith Wallberg 2007 BOLLNÄS SS 1:19.01 25m
122 6 Emelie Runarsson 2006 SÖDERHAMN 1:20.45 25m
111 7 Edith Trapp-Östling 2006 SS MORA 1:21.05 25m
Gren 36, 100m Ryggsim Damer Final 6 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:42
115 1 Anna Jönsson 2003 SANDVIKEN 1:16.21 25m
34 2 Ellen Lundin 2005 FALUN 1:14.99 25m
62 3 Lisa Löf 2004 GÄVLE SS 1:13.21 25m
58 4 Helmi Swanson 2004 GÄVLE SS 1:12.16 25m
66 5 Hanna  Stolt 2004 GÄVLE SS 1:12.23 25m
130 6 Lisen Myrelid 2005 UPSALA S 1:14.49 25m
149 7 Nike Söderström 2007 UPSALA S 1:15.00 25m
Gren 36, 100m Ryggsim Damer Final 7 (7)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
16:44
116 1 Saga Boråker 2004 SANDVIKEN 1:11.98 25m
188 2 Sarah von der Burg 2004 VÄSTERÅS 1:10.77 25m
57 3 Frida Florén 2004 GÄVLE SS 1:09.60 25m
120 4 Junia Eklund 2006 SÖDERHAMN 1:07.97 25m
180 5 Emilia Boberg 2002 VÄSTERÅS 1:08.32 50m
143 6 Clara Frykberg 2005 UPSALA S 1:10.52 25m
205 7 Wilda Furberg 2003 VÄSTERÅS 1:11.54 25m
2019-10-13 13:55:36 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Falu Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner