Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
17 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 21, 50m Butterfly Damer |
Indledende (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
257 |
1 |
Alicia Dupont Larssen |
2010 |
1058AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
258 |
2 |
Alma Neesen |
2010 |
1060AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
262 |
3 |
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
0954BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
388 |
4 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
25m |
|
215 |
5 |
Thea Fritz Larsen |
2009 |
0928AB |
AIF |
|
25m |
|
307 |
6 |
Seline Nielsen |
2007 |
0756AY |
SK-SYD |
|
25m |
|
259 |
7 |
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
0952BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
92 |
8 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
0 |
Maya Victoria Hornbeck |
2009 |
0968BB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
352 |
1 |
Svea Nietzson-Bentholm |
2008 |
0822AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:09.60 |
396 |
2 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
57.55 |
260 |
3 |
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
0884AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
54.87 |
383 |
4 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
53.78 |
350 |
5 |
Naja Kammann |
2008 |
0826AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
54.45 |
142 |
6 |
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
1016AB |
GSK |
|
25m |
57.38 |
355 |
7 |
Ella Trøstrup |
2008 |
0812AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:00.95 |
393 |
8 |
Lamia Taslicukur |
2008 |
0842AK |
VEST |
|
25m |
|
219 |
9 |
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
0844AO |
AIF |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
344 |
0 |
Carla Uhl |
2008 |
0852AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
52.14 |
397 |
1 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
50.73 |
191 |
2 |
Viktoria Illemann |
2007 |
0716AT |
FR.VÆRK |
|
25m |
49.15 |
155 |
3 |
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
0916AB |
GSK |
|
25m |
46.00 |
246 |
4 |
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
0602AW |
VATCPH-STT |
|
25m |
44.27 |
351 |
5 |
Sally Emilie Bill |
2007 |
0722AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
45.33 |
385 |
6 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
48.43 |
382 |
7 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
49.80 |
398 |
8 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
51.97 |
261 |
9 |
Maja F. E. Kamper |
2008 |
0872AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
52.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
384 |
0 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
42.94 |
14 |
1 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
SOLRØD |
|
25m |
42.00 |
233 |
2 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.46 |
106 |
3 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HERLEV |
|
25m |
40.67 |
188 |
4 |
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
0858AF |
FR.VÆRK |
|
25m |
40.43 |
226 |
5 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
40.46 |
99 |
6 |
Clara Dam Lukowski |
2007 |
0748AT |
HOVEDSTAD |
|
25m |
40.90 |
227 |
7 |
Hannah Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.71 |
381 |
8 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
42.17 |
143 |
9 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
1006AB |
GSK |
|
25m |
43.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
0 |
Maya Baltser |
2004 |
0426AP |
NAKSKOV |
|
25m |
39.11 |
160 |
1 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
38.49 |
156 |
2 |
Liva Friche Christensen |
2008 |
0848AF |
GSK |
|
25m |
37.62 |
108 |
3 |
Sophie Hartwig-Porsdal |
2006 |
0614AH |
HERLEV |
|
50m |
37.36 |
213 |
4 |
Marie Munk |
2008 |
0818AD |
AIF |
|
25m |
37.26 |
16 |
5 |
Mathilde Lund |
2004 |
0444BC |
SOLRØD |
|
25m |
37.35 |
292 |
6 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
25m |
37.60 |
79 |
7 |
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
0686AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
37.84 |
196 |
8 |
Helene Orben |
2005 |
0548BA |
FARUM |
|
25m |
38.63 |
24 |
9 |
Signe Hofmann Petersen |
2006 |
0612AU |
NAKSKOV |
|
25m |
40.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
243 |
0 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.68 |
386 |
1 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
36.04 |
96 |
2 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
35.95 |
84 |
3 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
0638AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
35.72 |
29 |
4 |
Line Høj |
2004 |
0444AM |
NAKSKOV |
|
25m |
35.62 |
124 |
5 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
35.66 |
301 |
6 |
Josephine N. Østergaard |
2005 |
0576AU |
SK-SYD |
|
50m |
35.83 |
182 |
7 |
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
0782AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
36.01 |
94 |
8 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
36.53 |
27 |
9 |
Astrid Pries Hansen |
2007 |
0716AC |
NAKSKOV |
|
50m |
36.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
229 |
0 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.88 |
208 |
1 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
AIF |
|
50m |
33.99 |
13 |
2 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
SOLRØD |
|
50m |
32.42 |
277 |
3 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
31.93 |
166 |
4 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
GENTOFTE |
|
50m |
30.06 |
300 |
5 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
31.43 |
228 |
6 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
32.32 |
95 |
7 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.99 |
137 |
8 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
50m |
34.15 |
192 |
9 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
35.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
0 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
34.47 |
193 |
1 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VÆRK |
|
25m |
33.57 |
194 |
2 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
32.37 |
326 |
3 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
31.89 |
97 |
4 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
28.82 |
278 |
5 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
30.75 |
121 |
6 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
32.24 |
85 |
7 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.76 |
245 |
8 |
Isabell Hansen |
2007 |
0754AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.03 |
205 |
9 |
Mathilde Thor Møller |
2005 |
0564AU |
FARUM |
|
50m |
35.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
0 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
50m |
34.42 |
378 |
1 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
33.23 |
299 |
2 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
25m |
32.35 |
323 |
3 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
50m |
31.59 |
276 |
4 |
Schastine Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
27.65 |
120 |
5 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
30.36 |
88 |
6 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
32.07 |
9 |
7 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
32.60 |
242 |
8 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
0874AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
33.99 |
325 |
9 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
50m |
35.16 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
17 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|