Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag indledende
Seedede heat Løb 32
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
16:55 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 32, 50m Rygsvømning Herrer |
Indledende (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
272 |
0 |
Otto Weber Folmann |
2009 |
0947BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
340 |
1 |
Emil Franck Kastrup |
2009 |
0965BD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
353 |
2 |
Andreas Vogter |
2007 |
0769AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
361 |
3 |
Villum Nygaard |
2011 |
1147AC |
VEST |
|
25m |
1:15.39 |
133 |
4 |
Nohr Kure |
2011 |
1137AC |
GSK |
|
25m |
1:09.81 |
131 |
5 |
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
1141AC |
GSK |
|
25m |
1:10.21 |
126 |
6 |
Benjamin Nygaard |
2010 |
1035AF |
GSK |
|
25m |
|
132 |
7 |
Oliver Krogh |
2011 |
1133AC |
GSK |
|
25m |
|
269 |
8 |
Mads Friis Andersen |
2009 |
0945BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
270 |
9 |
Magnus Eckhardt |
2010 |
1071AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
0 |
Louie Brammer Rasmussen |
2011 |
1139AC |
GSK |
|
25m |
1:05.08 |
366 |
1 |
Noah Kobbernagel |
2011 |
1147AA |
VEST |
|
25m |
1:02.84 |
416 |
2 |
Ronas Cetinkaya |
2010 |
1007AB |
VEST |
|
25m |
1:00.48 |
399 |
3 |
Alexander Birk Lund |
2010 |
1009AB |
VEST |
|
25m |
59.27 |
408 |
4 |
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
0907AE |
VEST |
|
25m |
57.65 |
401 |
5 |
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
0941BC |
VEST |
|
25m |
57.99 |
293 |
6 |
Felix Frederiksen |
2007 |
0793AM |
SK-SYD |
|
25m |
59.40 |
410 |
7 |
Liam Diaz-Hirsvang |
2009 |
0939BC |
VEST |
|
25m |
1:01.79 |
144 |
8 |
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
0903AD |
GSK |
|
25m |
1:03.68 |
371 |
9 |
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
1055AF |
VEST |
|
25m |
1:06.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
145 |
0 |
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
1039AD |
GSK |
|
25m |
55.27 |
146 |
1 |
Henry Karll Jensen |
2011 |
1157AA |
GSK |
|
25m |
55.01 |
265 |
2 |
Filip Usiewicz |
2008 |
0831AI |
VATCPH-STT |
|
25m |
54.11 |
367 |
3 |
Markus Tordrup |
2010 |
1057AF |
VEST |
|
25m |
52.29 |
303 |
4 |
Mikkel Stabell-Jørgensen |
2009 |
0951AF |
SK-SYD |
|
25m |
52.03 |
268 |
5 |
Lukas Hitlev |
2007 |
0707AL |
VATCPH-STT |
|
50m |
52.17 |
404 |
6 |
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
0943BC |
VEST |
|
25m |
53.02 |
338 |
7 |
Thias Roland Zimling |
2009 |
0977AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
55.00 |
414 |
8 |
Magnus Kleis |
2010 |
1025AC |
VEST |
|
25m |
55.01 |
221 |
9 |
Gustav Holm |
2009 |
0953AG |
AIF |
|
25m |
56.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
0 |
Eran Akar |
2008 |
0833AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
51.37 |
329 |
1 |
Emil Harpøth |
2008 |
0889AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
50.13 |
339 |
2 |
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
0853AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
49.53 |
400 |
3 |
Alexander Juul Lorenzen |
2009 |
0919AB |
VEST |
|
25m |
49.07 |
390 |
4 |
Noah Nygaard |
2008 |
0807AE |
VEST |
|
25m |
48.58 |
263 |
5 |
Asger Gregersen |
2008 |
0859AI |
VATCPH-STT |
|
25m |
48.84 |
271 |
6 |
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
1087AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
49.43 |
337 |
7 |
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
0843AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
49.65 |
113 |
8 |
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
0657AK |
HASLEV |
|
25m |
50.35 |
150 |
9 |
Victor Schou |
2010 |
1077AB |
GSK |
|
25m |
51.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
230 |
0 |
Gustav Jørgensen |
2009 |
0959AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
46.54 |
402 |
1 |
Bertram J. Trangbæk |
2009 |
0953AD |
VEST |
|
25m |
46.09 |
314 |
2 |
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
0841AG |
SK-SYD |
|
25m |
45.67 |
151 |
3 |
Anders Koch Jensen |
2008 |
0841AD |
GSK |
|
25m |
44.27 |
291 |
4 |
Dion Veliqi |
2008 |
0843AI |
SK-SYD |
|
25m |
43.70 |
122 |
5 |
Theodor Kongstad |
2006 |
0613AE |
HASLEV |
|
25m |
43.96 |
159 |
6 |
Peter Emil Dyhr |
2008 |
0897AD |
GSK |
|
25m |
44.93 |
341 |
7 |
Alfred Nietzson-Bentholm |
2007 |
0765AG |
VAT CPH-MK |
|
50m |
45.93 |
266 |
8 |
Jakob Hansen |
2009 |
0987AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
46.47 |
304 |
9 |
Nicklas Hampe |
2004 |
0461AS |
SK-SYD |
|
25m |
46.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
0 |
Jakob Bagge Møller |
2006 |
0605AK |
SK-SYD |
|
25m |
42.05 |
392 |
1 |
Mads Duer Laurberg |
2008 |
0865AE |
VEST |
|
25m |
41.67 |
28 |
2 |
August Larsen |
2005 |
0547AO |
NAKSKOV |
|
25m |
40.84 |
342 |
3 |
Nathan Kongstad |
2007 |
0795AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
39.96 |
112 |
4 |
Laurits Thøfner |
2004 |
0417AM |
HASLEV |
|
25m |
38.30 |
93 |
5 |
Tristan Jensen |
2006 |
0611AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
38.56 |
238 |
6 |
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
0733AC |
VATCPH-STT |
|
50m |
40.23 |
244 |
7 |
William Bugge |
2008 |
0899AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.45 |
347 |
8 |
Hans-August Wessel |
2007 |
0755AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
41.86 |
394 |
9 |
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
0885AE |
VEST |
|
25m |
42.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
252 |
0 |
Christian Skriver |
2004 |
0487AR |
VATCPH-STT |
|
50m |
36.68 |
202 |
1 |
Oscar Høck Just |
2006 |
0601AK |
FARUM |
|
50m |
35.15 |
254 |
2 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
33.84 |
316 |
3 |
Magnus Ravn Borch |
2003 |
0335AO |
TRITON B |
|
25m |
32.00 |
372 |
4 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VEST |
|
25m |
29.89 |
90 |
5 |
Mikkel Andersen |
2005 |
0531AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.40 |
249 |
6 |
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
0361AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
32.83 |
23 |
7 |
August K Madsen |
2004 |
0481AC |
NAKSKOV |
|
25m |
34.27 |
209 |
8 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
36.02 |
305 |
9 |
Noa Riis |
2008 |
0859AE |
SK-SYD |
|
25m |
37.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
0 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VATCPH-STT |
|
50m |
36.35 |
235 |
1 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.66 |
139 |
2 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
33.40 |
310 |
3 |
Tobias Bjørnsteen |
2005 |
0509AI |
SK-SYD |
|
25m |
31.88 |
185 |
4 |
Daniel Didriksen |
2002 |
0273AT |
FR.VÆRK |
|
25m |
29.76 |
289 |
5 |
Alexander Slente |
2004 |
0427AM |
SK-SYD |
|
25m |
30.88 |
327 |
6 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VI39 |
|
50m |
32.70 |
2 |
7 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
50m |
34.06 |
250 |
8 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
35.46 |
240 |
9 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
36.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
0 |
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
0623AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
36.13 |
253 |
1 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VATCPH-STT |
|
50m |
34.57 |
206 |
2 |
Cornelius Olsen |
2005 |
0515AD |
FARUM |
|
50m |
33.16 |
302 |
3 |
Laurids Isling Kurtzmann |
2002 |
0253AS |
SK-SYD |
|
25m |
31.71 |
119 |
4 |
Holger Flytkjær-Hansen |
2004 |
0479AE |
HASLEV |
|
25m |
29.09 |
168 |
5 |
Bjørn Sandbeck |
1999 |
9957AB |
GENTOFTE |
|
25m |
30.15 |
200 |
6 |
Mats Krüger |
2004 |
0497AI |
FARUM |
|
25m |
32.44 |
5 |
7 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
SOLRØD |
|
50m |
33.94 |
7 |
8 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
SOLRØD |
|
50m |
35.25 |
313 |
9 |
William Bjørnsteen |
2008 |
0829AB |
SK-SYD |
|
25m |
36.82 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
16:55 |
|