Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Bröstsim Herrar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
644 |
|
Elias Kristensen |
Lambertseter SK |
2003 |
1023566 3 |
25m |
2:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
233 |
|
Job Sanders |
Jönköpings Simsällskap |
2003 |
AF2703 |
25m |
2:29.39 |
|
|
|
|
|
3 |
495 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
25m |
2:33.93 |
|
|
|
|
|
4 |
227 |
|
Felix Wrakén |
Jönköpings Simsällskap |
2003 |
AB8903 |
25m |
2:33.95 |
|
|
|
|
|
5 |
240 |
|
Max Grubesic |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AH8104 |
25m |
2:34.22 |
|
|
|
|
|
6 |
637 |
|
Sebastien Louis Fouilloux |
Lambertseter SK |
2003 |
1023671 0 |
25m |
2:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
385 |
|
Oscar Sjöström |
Simklubben S02 |
2003 |
AA2103 |
25m |
2:35.72 |
|
|
|
|
|
8 |
386 |
|
Maximus Murray |
Simklubben S02 |
2003 |
AB0903 |
25m |
2:37.27 |
|
|
|
|
|
9 |
241 |
|
Jakob Starkenberg |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AI8104 |
25m |
2:40.62 |
|
|
|
|
|
10 |
632 |
|
Martin Navelsaker Beitveit |
Lambertseter SK |
2003 |
1022201 8 |
25m |
2:40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
390 |
|
Linus Olofsson |
Simklubben S02 |
2003 |
AL6503 |
25m |
2:42.59 |
|
|
|
|
|
12 |
242 |
|
Victor Ekblad |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AJ5304 |
25m |
2:44.05 |
|
|
|
|
|
13 |
560 |
|
Hugo Hermansson |
Växjö Simsällskap |
2004 |
AO6904 |
25m |
2:44.84 |
|
|
|
|
|
14 |
553 |
|
Alvin Eriksson |
Växjö Simsällskap |
2003 |
AQ3703 |
25m |
2:44.87 |
|
|
|
|
|
15 |
401 |
|
Olle Sköld |
Simklubben S02 |
2004 |
AR6904 |
25m |
2:44.90 |
|
|
|
|
|
16 |
587 |
|
Anton Olsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
AF2104 |
25m |
2:46.57 |
|
|
|
|
|
17 |
657 |
|
Sondre Solhøy |
Lambertseter SK |
2003 |
1025489 9 |
25m |
2:48.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
39 |
|
Max Lidbom |
Simklubben Elfsborg |
2004 |
AC0104 |
25m |
2:48.42 |
|
|
|
|
|
19 |
107 |
|
Hampus Klebom |
Göteborg Sim |
2004 |
AC4504 |
25m |
2:49.15 |
|
|
|
|
|
20 |
268 |
|
Albin Mägiste |
Kalmar Simsällskap |
2003 |
AD4903 |
25m |
2:50.30 |
|
|
|
|
|
21 |
612 |
|
Emil Storberg |
Falkenbergs Simklubb |
2004 |
AE8504 |
25m |
2:51.53 |
|
|
|
|
|
22 |
592 |
|
Simon Andersson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2003 |
AM3903 |
25m |
2:52.84 |
|
|
|
|
|
23 |
396 |
|
Roque Andersson Benedet |
Simklubben S02 |
2004 |
AP3104 |
25m |
2:57.07 |
|
|
|
|
|
24 |
555 |
|
Linus Kling |
Växjö Simsällskap |
2004 |
AO2504 |
25m |
2:58.49 |
|
|
|
|
|
25 |
343 |
|
Jacob Hassan |
Kungälvs Simsällskap |
2003 |
BA7103 |
25m |
2:59.88 |
RES |
|
26 |
126 |
|
Zoobin Mohammadi |
Göteborg Sim |
2004 |
AP1104 |
25m |
3:00.02 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
607 |
|
Hannes Forsberg |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
AW8104 |
25m |
3:00.36 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-22 20:00:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
|
|
|
|