2021-03-06   04:04:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Plats: Valhallabadet Arrangör: SK S02
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019
34 50m Ryggsim Herrar D
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 328 Svante Tjernström Kungälvs Simsällskap 2007 AA4907 25m 33.53
2 659 Benjamin Toth Lambertseter SK 2007 1030443
5
25m 35.83
3 161 Calvin Lindén Göteborg Sim 2007 AL7707 25m 38.91
4 76 Lukas Engström Simklubben Elfsborg 2007 AC8707 25m 38.99
5 377 Markus Andelius Nässjö SLS 2007 AI8307 25m 39.16
6 344 Axel Wigstrand Kungälvs Simsällskap 2008 AH3908 25m 39.41
7 62 Oscar Sabo Simklubben Elfsborg 2008 AA6108 25m 40.38
8 172 Christopher Calek Göteborg Sim 2009 AF6109 25m 40.47
9 170 Hans Feng Göteborg Sim 2008 AK4708 25m 40.77
10 425 Walter Jerling Simklubben S02 2007 AP6507 25m 40.80
11 619 Vilgot Andersson Falkenbergs Simklubb 2007 AF7707 25m 41.12
12 136 Robin Mohammadi Göteborg Sim 2007 AC3907 25m 41.29
13 414 Arda Beybutov Simklubben S02 2008 AF7508 25m 41.45
14 165 Hannes Aminoff Göteborg Sim 2009 AE4109 25m 41.57
15 374 Sixten Lejon Nässjö SLS 2008 AB4108 25m 41.70
16 412 Mio Hernandez Simklubben S02 2007 AK3507 25m 41.75
17 163 Alexander Ahlin Göteborg Sim 2009 AC5709 25m 42.97
18 465 Vincent Rosholm Simklubben 1970 2008 AE8308 25m 43.02
19 162 Jakub Bober Göteborg Sim 2007 AM2907 25m 43.25
20 150 Viktor  de Jonge Göteborg Sim 2007 AK1507 25m 43.37
21 424 Mio Pettersson Simklubben S02 2009 AE6709 25m 43.69
22 7 Emil Eliasson Ringborg Alvesta Simsällskap 2007 AH0707 50m 43.70
23 349 Mathias Behre Kungälvs Simsällskap 2009 AG4109 25m 43.75
24 629 Oliver Lucas Arntzen Arnedal Lambertseter SK 2007 1030438
9
25m 44.05
25 304 Hannes Johnsson Kungsbacka Simsällskap 2008 AJ4308 25m 44.45
26 173 Jakob Högstedt Göteborg Sim 2009 AF7309 25m 44.81
27 49 Elias Klebom Simklubben Elfsborg 2007 AA3107 25m 45.06
28 293 Måns Leijon Kungsbacka Simsällskap 2007 AI1907 25m 45.06
29 301 Julius Boman Kungsbacka Simsällskap 2007 AM4707 25m 45.22
30 198 Luksa Krstulovic Göteborg Sim 2007 AU3307 25m 45.64
31 302 Elias Väinölä Kungsbacka Simsällskap 2007 AN9107 25m 45.66
32 292 Alexander Alvstrand Kungsbacka Simsällskap 2007 AI8707 25m 46.41
33 169 Oscar Heden Carlsson Göteborg Sim 2008 AK5708 25m 46.79
34 479 Albin Jarhult Skene Sim o Idrottssällskap 2007 AB4507 50m 46.97
35 437 Oliver Klintelius Simklubben S02 2007 AV1507 25m 47.45
36 69 Philip Hansson Simklubben Elfsborg 2007 AB6507 50m 48.59
37 9 Stefan Grigore Alvesta Simsällskap 2007 AT4707 25m 49.08
38 348 Elias Kobel Kungälvs Simsällskap 2010 AC1510 25m 49.67
39 433 Luka Bulatovic Simklubben S02 2008 AQ7908 25m 49.75
40 190 Axel Knoblock Göteborg Sim 2009 AJ5909 25m 51.39
41 181 Erik Göransson Emgård Göteborg Sim 2007 AT1107 50m 52.24
42 178 Hjalmar Hoshino Göteborg Sim 2008 AT0907 25m 52.71
43 469 Hassan Haydar Simklubben 1970 2008 AO4508 25m 53.82
44 183 Ludvig Kulin Göteborg Sim 2007 AT1307 25m 53.91
45 624 Mahmoud El-Alti Angereds Simklubb 2008 AF9108 25m 55.01
46 189 Tim Damber Göteborg Sim 2008 AP4908 50m 55.39
47 199 Viktor Lidman Göteborg Sim 2007 AU3507 25m 56.09
48 309 Alexéy Shishkin Kungsbacka Simsällskap 2009 AK2909 25m 57.40
49 176 Phoenix Andersson Göteborg Sim 2007 AR3107 25m 58.83
50 200 Hugo Liu Göteborg Sim 2009 AL1909 25m 1:02.20
51 97 Leonidas Tsoposidis Göteborg Sim 2008 25m
52 98 Reber inci Göteborg Sim 2008 25m
53 96 Serina Adbeh Göteborg Sim 2008 25m
2019-11-23 12:01:19 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben S 02

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner