2021-03-06   04:25:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Plats: Valhallabadet Arrangör: SK S02
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019
43 50m Fjärilsim Damer D
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 382 Julia Andersson Ronneby Simsällskap 2007 AH2407 25m 32.05
2 75 Ella Flyckt Simklubben Elfsborg 2007 AH7607 25m 32.48
3 375 Alina Andersson Nässjö SLS 2007 AI5607 25m 32.65
4 303 Olivia Staafgård Kungsbacka Simsällskap 2007 BE3607 25m 33.86
5 16 Mimmi Nordström Renlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2007 AO8207 25m 33.94
6 617 Maja Gustafsson Falkenbergs Simklubb 2007 AO3407 25m 33.96
7 408 Elsa Jelvestam Petersson Simklubben S02 2007 AM0207 25m 35.27
8 77 Edith Fredriksson Simklubben Elfsborg 2007 AJ7407 25m 35.35
9 416 Tova Axelsson Simklubben S02 2007 AY5807 25m 35.48
10 373 My Persson Sjölander Nässjö SLS 2007 AD9407 50m 35.83
11 308 Annalie Rutter Kungsbacka Simsällskap 2007 BL8207 25m 36.21
12 662 Nora Lehnert Ødemark Lambertseter SK 2007 1030444
6
25m 36.49
13 646 Sara Mathiesen Laskemoen Lambertseter SK 2007 1031441
4
25m 36.67
14 672 Ella Götestam Sundén Föreningen Alesimmarna 2007 AL0807 25m 36.73 EFT
15 633 Vilma Ringnes Bortne Lambertseter SK 2007 1031439
1
25m 37.10
16 74 Ellen Johansson Simklubben Elfsborg 2008 AB6208 25m 37.23
17 658 Mille Svalebjørg Lambertseter SK 2007 1031413
3
50m 37.33
18 295 Julia Håkansson Kungsbacka Simsällskap 25m 37.77
2007 AU2207
19 168 Livia Ek Göteborg Sim 25m 37.87
2007 BF1807
20 674 Ella Jansson Nässjö SLS 25m 37.98 EFT
2007 AA5607
21 462 Hilda Boman Simklubben 1970 25m 38.98
2008 AA4608
22 460 Mirabelle Hedendahl Simklubben 1970 25m 39.00
2007 AB3407
23 294 Freja Håkansson Kungsbacka Simsällskap 50m 39.62
2007 AU3207
24 536 Ida Henrysson Hvetlanda Simsällskap 25m 39.71
2007 AB2807
25 420 Louise Ahlstedt Simklubben S02 25m 39.75
2008 AR7208
26 305 Isabell Wertheim Kungsbacka Simsällskap 2008 AT1208 25m 40.41
27 296 Elin Linders Kungsbacka Simsällskap 2007 AU0407 25m 40.70
28 152 Elin  Johannesson Göteborg Sim 2007 AX3607 25m 40.91
29 335 Tuva Honsberg Kungälvs Simsällskap 2008 AE5208 25m 41.11
30 80 Clara Hansson Simklubben Elfsborg 2009 AA1609 25m 41.41
31 156 Sofia Tikotska Göteborg Sim 2007 AZ6207 50m 41.68
32 383 Penny Kennerwall Ronneby Simsällskap 2008 AK5808 25m 42.24
33 426 Alice Wickberg Simklubben S02 2007 BI2807 25m 42.25
34 380 Alma Olofsson Ronneby Simsällskap 2007 AF7607 25m 43.90
35 177 Tyra Fredlund Göteborg Sim 2007 BL4007 25m 44.22
36 300 Miriam Schedvin Kungsbacka Simsällskap 2007 AZ9607 25m 44.67
37 174 Isabelle Keen Göteborg Sim 2008 AY2008 25m 44.99
38 6 Meja Nilsson Alvesta Simsällskap 2007 AE9607 25m 45.92
39 306 Tilja Wennesjö Kungsbacka Simsällskap 2007 BG6607 25m 46.06
40 691 Ida Brandt Simklubben S02 2008 AN5208 25m 46.14 EFT
41 538 Alma Glamocanin Hvetlanda Simsällskap 2008 AB3408 25m 46.89
42 334 Cornelia Köpman Kungälvs Simsällskap 2008 AE6208 25m 47.37
43 431 Amanda Nordberg Simklubben S02 2008 BC6608 25m 47.64
44 463 Moa Helge Simklubben 1970 2007 AJ1607 25m 48.64
45 415 Selma Holmqvist Simklubben S02 2007 AX2807 50m 48.67
46 418 Ella Pettersson Simklubben S02 2007 AZ1207 25m 49.60
47 184 Julia Blomqvist Göteborg Sim 2008 BC1608 25m 49.98
48 299 Filippa Sundqvist Kungsbacka Simsällskap 2007 AZ0207 25m 52.11
49 441 Agnes Haglund Simklubben S02 2007 BB2607 25m 52.79
50 411 Medina Abdullah Simklubben S02 2007 AX2607 25m 54.42
51 618 Alva Gustafsson Falkenbergs Simklubb 2009 AA5809 25m 54.58
52 182 Evelina Berlin Göteborg Sim 2008 BB5808 25m 55.23
53 185 Sophie Blomqvist Göteborg Sim 2008 BC1808 25m 55.72
54 179 Julia Holle Granat Göteborg Sim 2008 BL3007 50m 58.00
55 202 Karin Palming Göteborg Sim 2007 BN7607 25m
2019-11-23 12:01:23 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben S 02

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner