2021-03-06   04:17:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Plats: Valhallabadet Arrangör: SK S02
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019
45 50m Fjärilsim Damer C
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 403 Ella Holmqvist Simklubben S02 2005 AY3405 50m 30.01
2 648 Celina Nguyen Lambertseter SK 2005 1026502
6
25m 30.19
3 661 Iben Eline Wilhelmsen Lambertseter SK 2006 1029280
2
50m 30.43
4 42 Agnes Holmblad Simklubben Elfsborg 2006 AA5206 25m 30.47
5 402 Amanda Cederqvist Simklubben S02 2005 AY2405 25m 30.61
6 28 Elsa Sjöström Simklubben Elfsborg 2006 AA0206 50m 30.74
7 673 Nellie Skeppland Kalmar Simsällskap 2006 AY7606 25m 31.31 EFT
8 641 Kine Solhjell Johansen Lambertseter SK 2006 1028352
1
25m 31.37
9 70 Hilda Hou Vasiiliagou Simklubben Elfsborg 2006 AM3606 25m 31.57
10 549 Towe Andersson Växjö Simsällskap 2005 AC8605 25m 31.95
11 121 Saga Johannesson Göteborg Sim 2005 AE3705 25m 31.96
12 643 Mina Mai-Linh Khuu Lambertseter SK 2005 1026296
6
25m 32.08
13 228 Alba Arberg Jönköpings Simsällskap 2005 AA1405 25m 32.40
14 650 Tora Elise Lynes Nordli Lambertseter SK 2005 1026297
7
25m 32.64
15 636 Maja Punnerud Devik Lambertseter SK 2006 1028952
7
25m 32.66
16 631 Sophie Keser Bakken Lambertseter SK 25m 32.77
2005 1026295
5
17 417 Elsa Dittmer Simklubben S02 2005 BR3805 25m 32.90
18 57 Emmy Fjeld Simklubben Elfsborg 2006 AE6806 50m 33.12
19 599 Lova Rodin Föreningen Uddevalla Sim 2005 AO1205 25m 33.18
20 512 Agnes Gustavsson Täby Sim 2005 AV3405 25m 33.32
21 552 Elin Cronqvist Växjö Simsällskap 2005 AI1405 25m 33.36
22 506 Amanda Björklund Täby Sim 2006 AF1606 25m 33.38
23 513 Ella Thermaenius Täby Sim 2005 BB7405 50m 33.39
24 134 Elin Sjöberg Göteborg Sim 2005 AY9205 25m 33.99
25 496 Louise Franks Täby Sim 2005 AG7605 25m 34.03
26 534 Linnea Haraldsson Hvetlanda Simsällskap 2005 AG6605 25m 34.08
27 61 Sally Olsson Simklubben Elfsborg 2005 AP4405 25m 34.16
28 17 Erica Griberg Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 BS4405 50m 34.19
29 654 Isebel Matoe Singsaas Lambertseter SK 2006 1028376
7
25m 34.31
30 54 Alma Berge Kleber Simklubben Elfsborg 2006 AD0606 25m 34.37
31 561 Lily Provencher Växjö Simsällskap 2005 AR6605 25m 34.48
32 404 Miray Beybutov Simklubben S02 2005 AY1405 25m 34.50
33 363 Evelin Szilveszter Ljungby Simsällskap 2006 AF2806 25m 34.63
34 455 Filippa Fritzson Simklubben 1970 2005 AE3205 25m 34.68
35 638 Agnes Sortvik Hansen Lambertseter SK 2005 1026294
4
25m 34.70
36 596 Nora Eriksson Föreningen Uddevalla Sim 2005 AN1805 50m 34.73
37 628 Anna Tomine Vårli Angell Lambertseter SK 2006 1028365
5
25m 34.73
38 132 Elin Ha Göteborg Sim 2006 AM7406 25m 34.74
39 67 Amanda Böhrén Simklubben Elfsborg 2005 AU8405 25m 34.81
40 597 Annamaria Girnus de Sousa Föreningen Uddevalla Sim 2005 AO2205 25m 34.85
41 274 Sofia Marcusson Kalmar Simsällskap 2005 AL1805 25m 34.92
42 15 Lollobelle Nordström-Renlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 AZ4205 25m 34.98
43 81 Nellie Siversjö Simklubben Elfsborg 2006 BA6806 25m 35.02
44 653 Albertine Røhne Lambertseter SK 2006 1031411
1
25m 35.03
45 486 Moa Larsson Trollhättans Simsällskap 2005 BF3805 50m 35.43
46 329 Clara Axelsson Kungälvs Simsällskap 2005 BG9805 25m 35.45
47 610 Maja Borg Föreningen Uddevalla Sim 2006 BI6206 25m 35.48
48 338 Louise Ottosson Kungälvs Simsällskap 2005 BN8405 25m 35.53
49 43 Linnea Hyvönen Simklubben Elfsborg 2005 AB2405 25m 35.53
50 606 Filippa Höglund Föreningen Uddevalla Sim 2005 BK3805 25m 35.63
51 605 Ebba Kjellberg Föreningen Uddevalla Sim 2006 AZ2206 25m 36.04
52 558 Ella Harrysson Växjö Simsällskap 2005 AR4605 25m 36.06
53 516 Clara Westerdahl Täby Sim 2005 BG4605 50m 36.11
54 394 Nelly Gripfors Simklubben S02 2005 AL4605 50m 36.16
55 535 Selma Glamocanin Hvetlanda Simsällskap 2005 AM4605 50m 36.26
56 518 Rose Li Täby Sim 2006 AV1806 25m 36.45
57 275 Olivia Andersson Jansen Kalmar Simsällskap 2005 AZ6405 50m 36.56
58 79 Amanda Leonkrone Mankinen Simklubben Elfsborg 2006 AZ0606 25m 36.58
59 333 Tilda Dohrner Kungälvs Simsällskap 2006 AV7606 25m 36.63
60 78 Emelie Johansson Simklubben Elfsborg 2005 BH2205 25m 36.82
61 110 Olivia Thonander Göteborg Sim 2005 AD7605 50m 36.83
62 660 Live Wallman Lambertseter SK 2006 1031251
3
25m 36.87
63 140 Ines Norlander Göteborg Sim 2006 BA1406 25m 37.08
64 562 Nina Gustavsson Växjö Simsällskap 2006 AT2206 25m 37.20
65 145 Charlize Nyström Göteborg Sim 2005 BN7405 25m 37.38
66 117 Elma Eklund Göteborg Sim 2005 AG5205 25m 37.56
67 64 Amalia Ödman Simklubben Elfsborg 2005 AP5605 50m 37.83
68 331 Linnéa Brüdigam Kungälvs Simsällskap 2005 BH0205 25m 38.03
69 613 Emma Curlow Falkenbergs Simklubb 2005 AZ3205 50m 38.15
70 461 Evelina Hallman Simklubben 1970 2006 AG8406 25m 38.16
71 519 Ida Lindqvist Täby Sim 2005 BH5205 50m 38.30
72 598 Moa Blomberg Föreningen Uddevalla Sim 2005 AN2805 25m 38.61
73 323 Maja Karlsson Kungälvs Simsällskap 2006 AA2206 25m 38.74
74 167 Molly Dahlbäck Göteborg Sim 2006 BQ9406 25m 38.78
75 154 Sara Högstedt Göteborg Sim 2005 BR7605 50m 39.18
76 138 Sofia Isberg Göteborg Sim 2006 BA8206 25m 39.44
77 13 Julia Kantoluoto Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 AQ2605 25m 39.50
78 514 Amanda Lindberg Täby Sim 2006 AP7206 25m 40.05
79 609 Ella Cedergren Föreningen Uddevalla Sim 2006 BI7206 50m 40.08
80 478 Olivia  Andersson Skene Sim o Idrottssällskap 2005 AY5205 25m 40.38
81 340 Matilda Magnusson Kungälvs Simsällskap 2005 BN0605 25m 40.40
82 175 Ella L Baudone Göteborg Sim 2005 BW2605 25m 40.46
83 151 Ava Abasi Göteborg Sim 2006 BJ2606 25m 40.59
84 143 Lina Holmsen Göteborg Sim 2005 BL8205 50m 40.75
85 124 Klara  Rask Göteborg Sim 2005 AL9405 50m 40.87
86 18 Ida Haidari Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2006 BN8206 50m 41.12
87 616 Wilma Carlsson Falkenbergs Simklubb 2005 BL8605 25m 41.25
88 276 Tuva Jämtin Kalmar Simsällskap 2006 AP2606 50m 41.35
89 527 Ellie Söderholm Täby Sim 2005 BR1405 25m 41.37
90 149 Elsie Nysten Göteborg Sim 2006 BJ5606 50m 41.82
91 378 Alva Gunnarsson Ronneby Simsällskap 2006 AG2806 25m 41.91
92 517 Linnea Wiberg Täby Sim 2006 AV1406 25m 42.13
93 667 Ida Kristine Dervola Agersen Kirkenes Svømmeklubb 2006 25m 42.83
94 511 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 25m 42.90
95 51 Svea Klasson Simklubben Elfsborg 2006 AC4406 25m 44.02
96 68 Enna Karanovic Simklubben Elfsborg 2006 AM8206 50m 44.13
97 157 Amanda Ljungberg Göteborg Sim 2005 BS1205 50m 44.60
98 160 Emma Nedholm Göteborg Sim 2005 BS7205 50m 44.90
99 614 Freja Borgkvist Falkenbergs Simklubb 2006 AO9406 25m 45.42
100 129 Alma Mellegård Fastén Göteborg Sim 2006 AM2406 50m 45.52
101 407 Anna-Maria Niemi Simklubben S02 2006 AU6206 25m 46.29
102 681 Ajla Vajzovic Simklubben S02 2006 AZ7606 25m 46.67
103 429 Emilia Rantanen Simklubben S02 2006 BT7406 25m 46.84
104 139 Agnes Morelli Göteborg Sim 2006 BA2406 50m 48.44
105 427 Nathalie Borén Simklubben S02 2006 BS2806 25m 49.59
106 166 Diba Mobini Göteborg Sim 2006 BQ2606 50m 52.52
107 541 Wilma Eringfeldt-Lager Hvetlanda Simsällskap 2005 BR4405 25m
108 435 Klara Zuvanovic Simklubben S02 2006 BU8806 25m
2019-11-23 12:01:24 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben S 02

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner