2021-03-06   03:08:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Plats: Valhallabadet Arrangör: SK S02
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019
49 50m Frisim Damer B
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 155 Lucie Hanquet Göteborg Sim 2003 CC2403 25m 27.12
2 322 Lina Gustafsson Kungälvs Simsällskap 2003 AM9203 25m 27.43
3 122 Johanna Edgren Göteborg Sim 2004 AZ5604 25m 27.65
4 639 Malene Johanne Høgberg Lambertseter SK 2003 1023177
1
25m 27.94
5 634 Enya Ross Bustgaard Lambertseter SK 2004 1024370
7
25m 27.97
6 453 Clara Sandberg Simklubben 1970 2004 AH6604 25m 28.06
7 106 Selma Avdic Göteborg Sim 2003 AM6803 25m 28.13
8 546 Tove Gustafsson Växjö Simsällskap 2004 AH7204 25m 28.15
9 235 Natalie Stjärnås Jönköpings Simsällskap 2003 AL3403 25m 28.29
10 369 Nellie Myrlander Nässjö SLS 2003 AA9203 25m 28.44
11 113 Polina Zhirkova Göteborg Sim 2004 AN4204 25m 28.49
12 127 Linnea Högstedt Göteborg Sim 2004 BK2404 25m 28.53
13 109 Sara  Hopmark Göteborg Sim 2004 AJ7204 25m 28.68
14 237 Wilma Svensson Jönköpings Simsällskap 2004 AG6604 25m 28.77
15 484 Emma Jobe Trollhättans Simsällskap 2003 BP0203 25m 28.83
16 225 Matilda Egelrud Jönköpings Simsällskap 2003 AB2603 25m 28.89
17 53 Ebba Skoog Simklubben Elfsborg 2004 AZ2404 50m 28.89
18 244 Nora Rogö Jönköpings Simsällskap 2004 AW7604 25m 29.00
19 532 Ella Haraldsson Hvetlanda Simsällskap 2003 AH5603 25m 29.06
20 529 Amanda Sandberg Täby Sim 2003 CC3403 25m 29.06
21 521 Olivia Svensson Täby Sim 2003 CA4203 25m 29.11
22 501 Filippa Bolling Täby Sim 2004 BA8404 25m 29.28
23 379 Engla Löfström Ronneby Simsällskap 2003 BV5203 25m 29.33
24 452 Linnea Andersson Simklubben 1970 2003 AU1403 25m 29.34
25 243 Felicia Tubbin Jönköpings Simsällskap 2003 BK3203 25m 29.35
26 454 Ella Westerlund Simklubben 1970 2004 AL6604 25m 29.41
27 458 Matilda Hallman Simklubben 1970 2003 BF7403 25m 29.47
28 556 Alva Wardrum Växjö Simsällskap 2003 AQ1805 25m 29.57
29 393 Lia Bromander Simklubben S02 2004 AZ4604 25m 29.60
30 503 Clara Ersson Täby Sim 2004 BA3204 25m 29.68
31 494 Emelie Bergvall Täby Sim 2003 BC4603 25m 29.69
32 40 Hannah Lilja Simklubben Elfsborg 2004 AE2604 50m 29.75
33 600 Moa Rödin Föreningen Uddevalla Sim 2004 BH8404 25m 29.77
34 580 Pauline Grubb Föreningen Uddevalla Sim 2003 AA4403 25m 29.81
35 557 Agnes Hildebrand Westerberg Växjö Simsällskap 2004 BF9404 25m 29.89
36 591 Hilda Eriksson Föreningen Uddevalla Sim 2004 AO5204 25m 29.94
37 14 Ida Nygren Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2004 BL2404 25m 29.94
38 507 Hannah Haux Täby Sim 2004 BC3804 25m 29.95
39 578 Filippa Sjöholm Sundström Örebro Simallians 2003 BQ8203 25m 29.99
40 559 Alice Hässlebro Växjö Simsällskap 2004 BF8404 25m 30.06
41 666 Julianne Haug Rojas Kirkenes Svømmeklubb 2004 25m 30.10
42 590 Evelina Wester Föreningen Uddevalla Sim 2004 AO6204 25m 30.12
43 41 Emilia Esborn Simklubben Elfsborg 2003 AP7403 25m 30.17
44 232 Matilda Nilsson Jönköpings Simsällskap 2004 AD0804 25m 30.19
45 399 Elna Magnusson Simklubben S02 2004 BG1804 25m 30.37
46 611 Linnea Andersson Falkenbergs Simklubb 2004 AF7604 25m 30.71
47 509 Alice Davies Täby Sim 2004 BH5404 25m 30.79
48 52 Elsa Berge Kleber Simklubben Elfsborg 2004 AY5204 25m 30.85
49 231 Wilma Carlheim Jönköpings Simsällskap 2003 AI6403 25m 30.95
50 668 Thea Lindman Hvetlanda Simsällskap 2003 AC8203 25m 31.01
51 111 Ebba Holmdahl Göteborg Sim 2003 BA2203 50m 31.03
52 492 Engla Ellbrant Täby Sim 2004 AK2204 25m 31.04
53 493 Dina Larsson Täby Sim 2004 AN1804 25m 31.07
54 497 Amanda Borgfors Täby Sim 2004 AS1804 25m 31.10
55 665 Miina Johanne Johansen Kirkenes Svømmeklubb 2004 25m 31.13
56 548 Vanja Magnusson Växjö Simsällskap 2004 AH7604 25m 31.29
57 398 Klara Sillerström Simklubben S02 2003 BR1603 25m 31.32
58 371 Thea Jansson Nässjö SLS 2003 AO1603 25m 31.35
59 505 Maja Lingham Täby Sim 2004 BC8204 25m 31.37
60 324 Sofia  Viberg Kungälvs Simsällskap 2004 AJ1404 25m 31.47
61 112 Anna Maria Jökulsdottir Göteborg Sim 2003 BA4203 25m 31.47
62 30 Nelly Askengren Stråhle Simklubben Elfsborg 2003 AE7403 25m 31.64
63 12 Elsa Axvik Reutergårdh Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
25m 31.74
2004 BA5404
64 531 Ylva Lindén Täby Sim 2003 CD8203 50m 31.84
65 114 Ida Norlander Göteborg Sim 2003 BD2203 25m 31.99
66 588 Matilda Östblom Föreningen Uddevalla Sim 2004 AO4204 25m 32.17
67 361 Jenny Davidsson Ljungby Simsällskap 2003 AV7603 25m 32.21
68 135 Elin Göransson Göteborg Sim 2003 BV7603 50m 32.34
69 419 Thea Runnestad Simklubben S02 2003 CC7603 25m 32.39
70 37 Agnes Wahlberg Simklubben Elfsborg 2004 AE3604 25m 32.53
71 72 Nirvana Cavka Simklubben Elfsborg 2004 BN3204 25m 32.61
72 116 Amalia Mattisson Göteborg Sim 2004 AQ7804 25m 32.63
73 56 Sarah Nilsson Simklubben Elfsborg 2003 BN6603 50m 33.17
74 593 Linnea Andersson Föreningen Uddevalla Sim 2003 BD8203 50m 33.31
75 141 Selma Hahne Göteborg Sim 2004 BU5604 25m 33.32
76 563 Iris Nyström Växjö Simsällskap 2004 BR5204 25m 34.04
77 271 Viktoria Loo Kalmar Simsällskap 2004 AH3604 25m 34.35
78 130 Nadja Karlsson Göteborg Sim 2004 BK8404 50m 34.45
79 572 Ida Svensson Älmhults Simsällskap 2003 AU9603 50m 34.78
80 540 Sara Ottosson Hvetlanda Simsällskap 2003 CA9603 25m 36.68
81 626 Thea Granelli Angereds Simklubb 2004 BZ4804 25m 37.14
82 82 Elin Hagberg Simklubben Elfsborg 2004 BW3804 25m
2019-11-23 18:06:45 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben S 02

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner